Kolorowe buciki do sukni ślubnej - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 09:49   #511
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez queerkate Pokaż wiadomość
To nieśmiało się pochwalę swoimi butami - wreszcie
Bardzo wygodny, stabilny obcas -co sadzicie? mogą być?

Przy okazji muszę powiedzieć, że sklep, w którym je kupiłam (w Maximusie), był super - można zamowic butki w kolorze dowolnym, równiez typowo "slubnym", w kilku ladnych kobiecych fasonach. Dziewczyna przy mnie odbierała swoje zamówienie, połączenie ecru i fioletowego -bardzo ładne. Cena chyba niższa niż w polecanych w tym wątku sklepach internetowych. Obsługa super, jeszcze mi rozbili butki na miejscu żeby nic nie cisnęło. Zainteresowanym napiszę w razie czego namiary na prv
bardzo zgrabne butki.
Proszę o informację na priv gdzie je zakupiłaś dokładnie, ile kosztowały, czy są wykonane w środku ze skóry i czy jest szansa zmiany koloru obcasa?
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:54   #512
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

ja też planuję kolorowe butki na ślub.
dokładnie to różowe (fuksja) lub zielone, bo w takich kolorach planujemy wszystko. nie wiecie, czy w jakichś stacjonarnych sklepach jest wybór kolorowych butów? bo jak się tak ostatnio rozglądałam, to nic nie ma
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:55   #513
gamariel
Raczkowanie
 
Avatar gamariel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 152
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
ja też planuję kolorowe butki na ślub.
dokładnie to różowe (fuksja) lub zielone, bo w takich kolorach planujemy wszystko. nie wiecie, czy w jakichś stacjonarnych sklepach jest wybór kolorowych butów? bo jak się tak ostatnio rozglądałam, to nic nie ma
Myślę, ze większy wybór będzie, jak wejdzie sezon wiosenny, czyli pewnie niedługo
gamariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:12   #514
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez gamariel Pokaż wiadomość
Myślę, ze większy wybór będzie, jak wejdzie sezon wiosenny, czyli pewnie niedługo
no właśnie mam nadzieję
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:21   #515
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja szukałam swoich w okresie wiosennym i to był błąd, bo zaczęły się w sklepach buty typu baleriny, sandałki itp. a takich typowo wieczorowych nie było...cudem znalazłam swoje, bo byłam we wszystkich sklepach w okolicy i dopiero w hurtowni udało mi się kupić Teraz jest taki czas, że takich butów jest dość dużo, zresztą mówię to, bo chodząc po sklepach spotykam dużo butów które nadawałyby się do sukni ślubnej
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:04   #516
queerkate
Raczkowanie
 
Avatar queerkate
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Varsovassa
Wiadomości: 64
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
To może spinki od rodziców niech założy na poprawiny ( jeśli robicie), a na ślub i sesję kupcie spinki w kolorze dodatków?

Bardzo ładne buciki, podoba mi się kształt i kolor też ładny, na pewno będą się super prezentować z suknią
dziękuję też mam nadzieję ze będą jakoś wyglądać, bo powoli zapominam jak wyglądala suknia
Nie robimy poprawin, zresztą skoro kupili mu spinki do ślubnej koszuli to tak czy siak byłoby im przykro pewnie.

kristi_wawa: już odpisuję
queerkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 09:31   #517
ulciaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja planuję założyć czerwone buciki. Tylko nie wiem jakie rajstopy/pończochy do tego będą pasować. Może dziewczyny który wybrały czerwień doradzą coś? Suknia będzie biała i nie wiem czy lepiej będzie białe rajstopy czy cieliste? A może któraś wybrała już konkretną firmę/model?
I jaka biżuteria wtedy pasuje, same kryształki, a może złoto?
ulciaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 10:18   #518
saxa21
Raczkowanie
 
Avatar saxa21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ze Swiata
Wiadomości: 151
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

ja jestem bardzo za kolorowymi butami Sama mam 3 pary wlasnie kolorowych bo mamy 2 sluby, jeden w UK drugi w PL a trzecia para to na przebranie na weselu. Jeszcze tylko nie zdecydowalam ktore na ktory slub zalozyc bo kiecki jeszcze nie mam.

Co sadzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Something-Blue-Manolo-Blahnik-Pump-003.jpg (24,5 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1304.jpg (75,1 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1307.jpg (86,0 KB, 102 załadowań)
saxa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 12:35   #519
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ulciaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja planuję założyć czerwone buciki. Tylko nie wiem jakie rajstopy/pończochy do tego będą pasować. Może dziewczyny który wybrały czerwień doradzą coś? Suknia będzie biała i nie wiem czy lepiej będzie białe rajstopy czy cieliste? A może któraś wybrała już konkretną firmę/model?
I jaka biżuteria wtedy pasuje, same kryształki, a może złoto?
Ja wprawdzie nie miałam czerwonych butów, ale fioletowe i miałam jaśniutkie pończochy w kolorze pudrowym
Co do biżuterii to założyłabym albo taką z kryształkami, albo kolorową-to jeszcze zależy od tego jak wygląda suknia
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 15:13   #520
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

ja bym założyła cieliste. Ogólnie jestem przeciwko białym rajstopom a z kolorowymi butami wyglądałoby to tymbardzije dziwnie Też chyba będze mieć bordowe buciki (prawie czerwone) - kompromis z TŻ - jak kolorowe to najwyżej czerwone

A że biało - czerwone zestawienie takie patriotyczne to chyyba będzie bardzije bordo - ale zobaczymy jak już będe szukać butów co z tego wyjdzie.
__________________

iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:28   #521
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez saxa21 Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo za kolorowymi butami Sama mam 3 pary wlasnie kolorowych bo mamy 2 sluby, jeden w UK drugi w PL a trzecia para to na przebranie na weselu. Jeszcze tylko nie zdecydowalam ktore na ktory slub zalozyc bo kiecki jeszcze nie mam.

Co sadzicie?

Mogę wiedzieć gdzie kupiłaś te niebieskie?
Sama planuję ślub z granatowym kolorem przewodnim. Bardzo chciałabym mieć kolorowe buty, ale boję się, że typowo granatowe będą wyglądały jak czarne, więc coś jaśniejszego w tym stylu by mi pasowało.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 21:52   #522
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Mogę wiedzieć gdzie kupiłaś te niebieskie?
Sama planuję ślub z granatowym kolorem przewodnim. Bardzo chciałabym mieć kolorowe buty, ale boję się, że typowo granatowe będą wyglądały jak czarne, więc coś jaśniejszego w tym stylu by mi pasowało.
Te niebieskie z foty to słynne z 'Sex and the city' Manolo Blahniki. Są piękne to fakt (mierzyłam je w realu i są jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach), ale cena jak na buty od Blahnika przystało nie należy do najniższych. Na allegro można takie znaleźć za coś koło 500zł.
Moim kolorem na weselu też były niebieskości i sama zastanawiałam się na kolorowymi butami. Na ebayu znalazłam wtedy te, całkiem podobne do ww Blahników:
http://www.ebay.com/itm/SOMETHING-BL...item53eb1c9c5e
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 08:04   #523
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ulciaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja planuję założyć czerwone buciki. Tylko nie wiem jakie rajstopy/pończochy do tego będą pasować. Może dziewczyny który wybrały czerwień doradzą coś? Suknia będzie biała i nie wiem czy lepiej będzie białe rajstopy czy cieliste? A może któraś wybrała już konkretną firmę/model?
I jaka biżuteria wtedy pasuje, same kryształki, a może złoto?
Tylko i wyłącznie cieliste rajstopy! Białe nawet do białych butów mi się nie podobają kojarzą mi się z przedszkolem, a przecież nie taki efekt chcemy uzyskać, prawda?
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:20   #524
saxa21
Raczkowanie
 
Avatar saxa21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ze Swiata
Wiadomości: 151
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Mogę wiedzieć gdzie kupiłaś te niebieskie?
Sama planuję ślub z granatowym kolorem przewodnim. Bardzo chciałabym mieć kolorowe buty, ale boję się, że typowo granatowe będą wyglądały jak czarne, więc coś jaśniejszego w tym stylu by mi pasowało.
Orginalne Manolo Blahnik kupilam ze strony Barneys z Nowego Yorku, kosz to £635. Zakochalam sie w tych butach. Pamietaj tylko ze jezeli masz stope wieksza niz rozm 40 to ich nie kupisz. Ja kupilam 40 ale ze sa bardzow askie musialam odeslac Kupilam tza "knock offs" ze strony ioffer. com jest ich pelno w roznych kolorach.
saxa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:25   #525
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Witam, ja już wprawdzie po ślubie, ale sama miałam kolorowe buty, i gorąco polecam
Cytat:
Napisane przez evvelin Pokaż wiadomość
Ja również chcę czerwone buciki. Chyba zaczynam trochę od końca, bo suknia jeszcze nie jest wybrana, a buty mniej więcej są A jak myślicie, czy pan młody wtedy powinien mieć coś z czerwienią, np krawat? Chciałabym żebyśmy się choć trochę komponowali
Ja miałam czerwone skórzane od ryłki http://www.e-rylko.com/produkt/x5ma8.../r/0/k/3/pp/16
Baaardzo wygodne, o mniejszej niż standardowa tęgości. Mąż założył czerwony, jedwabny krawat i miał czerwonego goździka w butonierce- identycznego, jak te w moim bukiecie

Cytat:
Napisane przez gamariel Pokaż wiadomość
Mój TŻ będzie mieć czerwony musznik i kamizelkę, no i butonierkę. Tylko czy butonierka i kwiat przy butonierce nie wydaje Wam się przesadzone?
Butonierka to przecięcie w klapie marynarki, w które można włożyć łodygę kwiatka czy wpiąć stroik. Pewnie chodzi Ci o chusteczę/poszetkę w kieszonce. Moim zdaniem albo jedno, albo drugie.

Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość
A że biało - czerwone zestawienie takie patriotyczne to chyyba będzie bardzije bordo - ale zobaczymy jak już będe szukać butów co z tego wyjdzie.
E tam niekoniecznie wyjdzie patriotycznie, u mnie chyba nie ale nie można z pewnością przesadzić z dodatkami. Oprócz kwiatów, krawata i butów czerwone miałam jeszcze...paznokcie
izabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 17:28   #526
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

O matko, nie stać mnie, żeby zapłacić 500zł za buty ;-(
No nic będę sprawdzać w sklepach, może trafię na coś odpowiedniego.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:03   #527
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cześć, ja chwalę się moim dzisiejszym zakupem
Jedyna rzecz, która mi w nich nie pasuje to, że obcas nie jest obity materiałem, więc szukać będę dalej, bo kosztowały tylko 50 zł. Jeśli nic nie znajdę, to pójdę w tych i też będę bardzo zadowolona.
Co Wy myślicie? Dodaję zdjęcie sukni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7162.jpg (29,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7163.jpg (125,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7164.jpg (134,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg INES.jpg (83,8 KB, 107 załadowań)
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 10:11   #528
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Cześć, ja chwalę się moim dzisiejszym zakupem
Jedyna rzecz, która mi w nich nie pasuje to, że obcas nie jest obity materiałem, więc szukać będę dalej, bo kosztowały tylko 50 zł. Jeśli nic nie znajdę, to pójdę w tych i też będę bardzo zadowolona.
Co Wy myślicie? Dodaję zdjęcie sukni
Sukienka jest prosta, więc jak najbardziej pasują, kolor dla mnie średni, ale to Tobie ma się podobać. A taki obcas moim zdaniem nie przeszkadza, poza tym, pod suknią nie będzie się to rzucało w oczy.
izabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 11:08   #529
saxa21
Raczkowanie
 
Avatar saxa21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ze Swiata
Wiadomości: 151
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Cześć, ja chwalę się moim dzisiejszym zakupem
Jedyna rzecz, która mi w nich nie pasuje to, że obcas nie jest obity materiałem, więc szukać będę dalej, bo kosztowały tylko 50 zł. Jeśli nic nie znajdę, to pójdę w tych i też będę bardzo zadowolona.
Co Wy myślicie? Dodaję zdjęcie sukni
PIekne te buty i napewno pasuje. Wedlug mnie tak naprawde kazdy kolor bedzie pasowal jaki bys nie ubrala bo suknia jest jasna Ja przez to czytanie wizazu zastanawiam sie czy zamiast moich Blahnikow niebieskich nie kupic jakis czerwonych butow bo widzialam piekna dekoracje na glowie wlasnie w kolorze czerwonym. Pierwotnie mialam zalozyc zlote buty ale laski mi namieszaly w glowie i teraz sama nie wiem coc chce.
saxa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 12:13   #530
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Cześć, ja chwalę się moim dzisiejszym zakupem
Jedyna rzecz, która mi w nich nie pasuje to, że obcas nie jest obity materiałem, więc szukać będę dalej, bo kosztowały tylko 50 zł. Jeśli nic nie znajdę, to pójdę w tych i też będę bardzo zadowolona.
Co Wy myślicie? Dodaję zdjęcie sukni
bardzo ładne buciki i śliczna suknia Moim zdaniem wcale nie przeszkadza to, że obcas nie jest pokryty materiałem, sama miałam obcas nie pokryty materiałem, ale był w kolorze butów -dodaję zdjęcie

Edit: na bukiet nie zwracajcie uwagi- to już była jego 'końcówka'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P (165).jpg (46,5 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P (172)buty.jpg (91,5 KB, 305 załadowań)
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 12:44   #531
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja też miałam obcas barwiony i takie sa o niebo lepsze mam buciki z pokrytym tkaniną obcasem i strasznie szybko się obcasy zniszczyły, tkaninę na obcasie trudniej doczyścić i szybciej się zaciąga itp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 83ce5c9bdf9fa1eb4c36b894b8a87dce.jpg (288,7 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2012-01-19 o 14:20
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 14:19   #532
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ja też miałam obcas barwiony i takie sa o niebo lepsze mam buciki z pokrytym tkaniną obcasem i strasznie szybko się obcasy zniszczyły, tkaninę na obcasie trudniej doczyścić i szybciej się zaciąga itp.
takaya ile cm miał Twój obcas? a ile platforma?

kojarzę, ze zamawiałaś z bialebuty, a też się nad tym zastanawiam. wygodne te butki mają? czy to wycięcie z boku nie przeszkadzało - w sensie, czy nie jest but wtedy mniej stabilny, mniej trzyma stopę?
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:12   #533
sauatka
Raczkowanie
 
Avatar sauatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 212
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

jak myślicie, jaki kolor butów będzie najodpowiedniejszy do sukni ecru?
myślałam nad fioletem, takim śliwkowym, myślicie, że takie połączenie dobrze będzie wyglądało?

zastanawiałam się też nad czerwonymi, ale gdzieś wyczytałam, że czerwień+Ecru to nie najlepsze połączenie
sauatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 21:08   #534
gamariel
Raczkowanie
 
Avatar gamariel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 152
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez sauatka Pokaż wiadomość
jak myślicie, jaki kolor butów będzie najodpowiedniejszy do sukni ecru?
myślałam nad fioletem, takim śliwkowym, myślicie, że takie połączenie dobrze będzie wyglądało?

zastanawiałam się też nad czerwonymi, ale gdzieś wyczytałam, że czerwień+Ecru to nie najlepsze połączenie
Mnie połączenie wydaje się być super sama tak będę mieć
gamariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:49   #535
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Cześć, ja chwalę się moim dzisiejszym zakupem
Jedyna rzecz, która mi w nich nie pasuje to, że obcas nie jest obity materiałem, więc szukać będę dalej, bo kosztowały tylko 50 zł. Jeśli nic nie znajdę, to pójdę w tych i też będę bardzo zadowolona.
Co Wy myślicie? Dodaję zdjęcie sukni
Moim zdaniem z góry wcale nie będzie widać, że obcas nie jest obity, a nie sądzę, żeby ktoś się z bliska Twoim stopom przyglądał I na pewno o wiele praktyczniejszy, ja zawsze zdzieram obcasy i własnie się boję o moje ślubne, bo są całe z satyny.

Cytat:
Napisane przez sauatka Pokaż wiadomość
jak myślicie, jaki kolor butów będzie najodpowiedniejszy do sukni ecru?
myślałam nad fioletem, takim śliwkowym, myślicie, że takie połączenie dobrze będzie wyglądało?

zastanawiałam się też nad czerwonymi, ale gdzieś wyczytałam, że czerwień+Ecru to nie najlepsze połączenie
Ecru się od bieli wiele nie różni, każdy kolor pasuje. Jak masz wątpliwości szukaj butów z kawałkiem materiału lub wstążka w tym kolorze.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:26   #536
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
takaya ile cm miał Twój obcas? a ile platforma?

kojarzę, ze zamawiałaś z bialebuty, a też się nad tym zastanawiam. wygodne te butki mają? czy to wycięcie z boku nie przeszkadzało - w sensie, czy nie jest but wtedy mniej stabilny, mniej trzyma stopę?
Tak buciki robiłam dokładnie tam Tkanina dobierana specjalnie pode mnie na podstawie wzorników które im wysłałam
Obcas 9cm, platforma ok 1cm i BARDZO chciałam mieć takie pół czółenka bo noga bardziej oddycha w takich Oni zrobią Ci jakie chcesz (mają masę modeli )
Buciki były super wygodne, mięciutkie nigdzie nie piły nie uwierały, zero obtarć itp ja byłam zachwycona Niestety minus taki, że nie da się ich wyczyścić bo tkanina odkleja się od reszty buta (wiedziałam, że tak może się stać bo to nie była tkanina obuwnicza, ale uparłam się na ten kolor i nie żałuje )
Na początku obcas miał być czarny, biały albo bezowy, ale udało mi się wywalczyć i przebarwili mi go na zielono

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2012-01-23 o 11:28
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:37   #537
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dziewczyny pomocy !
Bardzo podobają mi się kolorowe buty do ślubu i sama bym takie chciała tylko boję się że będę wyglądać jak przebrana choinka. Sukienkę mam dość strojną i kolor włosów rudy (malowany dość intensywny). Sukienka koloru ecru, ale taki bardzo delikatny.
Pierwsza myśl bo białe buty i do tego kremowa wiązanka z amarylisów i taki sam kwiat we włosy bo nie będę miała welonu, ale jak patrze na Wasze zdjęcia to zmieniam zdanie.
Pomocy jaki kolor butów i kwiatów żeby ładnie wyglądał na moich włosach i czy nie będzie za dużo tego wszystkiego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10456_1306850323_4de4f413ce9d1.jpg (36,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (84,8 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1380716.jpg (80,0 KB, 75 załadowań)
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 17:26   #538
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy !
Bardzo podobają mi się kolorowe buty do ślubu i sama bym takie chciała tylko boję się że będę wyglądać jak przebrana choinka. Sukienkę mam dość strojną i kolor włosów rudy (malowany dość intensywny). Sukienka koloru ecru, ale taki bardzo delikatny.
Pierwsza myśl bo białe buty i do tego kremowa wiązanka z amarylisów i taki sam kwiat we włosy bo nie będę miała welonu, ale jak patrze na Wasze zdjęcia to zmieniam zdanie.
Pomocy jaki kolor butów i kwiatów żeby ładnie wyglądał na moich włosach i czy nie będzie za dużo tego wszystkiego.
a moze pomarancz?? fajnie by sie komponowalo z wlosami
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 17:38   #539
saxa21
Raczkowanie
 
Avatar saxa21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ze Swiata
Wiadomości: 151
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy !
Bardzo podobają mi się kolorowe buty do ślubu i sama bym takie chciała tylko boję się że będę wyglądać jak przebrana choinka. Sukienkę mam dość strojną i kolor włosów rudy (malowany dość intensywny). Sukienka koloru ecru, ale taki bardzo delikatny.
Pierwsza myśl bo białe buty i do tego kremowa wiązanka z amarylisów i taki sam kwiat we włosy bo nie będę miała welonu, ale jak patrze na Wasze zdjęcia to zmieniam zdanie.
Pomocy jaki kolor butów i kwiatów żeby ładnie wyglądał na moich włosach i czy nie będzie za dużo tego wszystkiego.
Pomaranczowy bedzie dobrze wygladal albo zielen groszek.
saxa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 17:59   #540
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Tutaj masz watek slub na pomaranczowo - fajnie sie komponuje wlasnie z tym kolorem jeszcze wspomniana zielen, fiolet, ciemny roz
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506872
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.