Wasz wzrost, a wzrost TŻa - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 20:17   #151
sabcia321
Raczkowanie
 
Avatar sabcia321
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Mój mężczyzna ma 2 metry ja zaledwie metr 64 , do cycków mu sięgam przy nim wyglądam i czuję się jak dziewczynka (:
sabcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 20:39   #152
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

TŻ 182, ja 162cm.

Wcale to nie wyglada komicznie, jak kobieta jest wyższa od faceta!
takie myślenie jest zaściankowe i puste.

Znam parę, kobieta 185cm, a jej mąż 170cm, bardzo udane i szczęśliwe małżeństwo!
Jedne z lepszych, jakie znam, także nie wzrost jest wyznacznikiem.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 23:00   #153
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Wiecie co...Ja spotykam się z fajnym facetem,ale mnie troszke dobija ta różnica wzrostu... On niby ma 170 (ja 175) ,ale i tak mu nie wierze,bo wygąda przy mnei jak modszy brat I nie wiem już co mam robić :\
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 23:04   #154
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

hmm.
w moim przypadku wzrost nie byłby wyznacznikiem
Przemyśl, czy podoba Ci się jego charakter, plusy i minusy i zdecyduj
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 08:52   #155
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Wiecie co...Ja spotykam się z fajnym facetem,ale mnie troszke dobija ta różnica wzrostu... On niby ma 170 (ja 175) ,ale i tak mu nie wierze,bo wygąda przy mnei jak modszy brat I nie wiem już co mam robić :\
Jeśli dla ciebie wyznacznikiem tego, czy facet się nadaje czy nie, jest jego wzrost, to faktycznie, nie jest to facet dla ciebie (a raczej: ty nie jesteś dla niego)
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:15   #156
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Wiecie co...Ja spotykam się z fajnym facetem,ale mnie troszke dobija ta różnica wzrostu... On niby ma 170 (ja 175) ,ale i tak mu nie wierze,bo wygąda przy mnei jak modszy brat I nie wiem już co mam robić :\
Jak się poważnie zakochasz to będziesz o tym zapominać a jak nie to i 190by go nie uratowało
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:22   #157
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
Jeśli dla ciebie wyznacznikiem tego, czy facet się nadaje czy nie, jest jego wzrost, to faktycznie, nie jest to facet dla ciebie (a raczej: ty nie jesteś dla niego)
to nie takie proste. Myślę, że kobiety generalnie wolą wyższych facetów. Znasz dziewczynę, która przemyślnie szukałaby niższego? Bo ja nie. A takich, co chcą przynajmniej trochę wyższego od siebie - tuziny.
Sądzę, że niemal każda kobieta lubi wyższych facetów, że zapewnia im to poczucie bezpieczeństwa, po prostu. Sama czuję się o wiele lepiej, bezpieczniej, z wyższym i większym od siebie partnerem, to logiczne. Tak jak ponoć faceci lubią długie nogi i szerokie biodra bo jest to jakoś powiązane z dobrymi predyspozycjami do rodzenia potomstwa. Takie czynniki, na które zwracamy uwagę, są w naszej naturze.

Tak samo jak kobiety mają swoje "kryteria" wyboru, swoje ideały: wolą powiedzmy bruneta od blondyna - to np. można "odrzucić" blondyna, a niższego nie? Dlaczego ? Dlatego, że blondyn mógłby być brunetem jakby chciał, a niski wysokim już nie?

Były niedawno wątki czy byłabyś z osobą która brzydko pachnie (nie na skutek zaniedbania higieny, a jakiejś choroby), czy która jest nosicielem HIV. Jakby nie patrzeć takie osoby nic za to nie mogą, że są chore (albo wiele nie mogą na to poradzić), a jednak mamy chyba prawo powiedzieć NIE, nie chcę ryzykować życia z nosicielem HIV czy osobą chorą na AIDS. Pomijając etyczny aspekt wobec tych osób, mamy pełne prawo chronić własne zdrowie i życie - oraz, w przypadku osoby nieładnie pachnącej, dobrać takiego partnera jaki nam odpowiada, także zapachem.

Nie mam tu na myśli, że to bardzo ładne zachowanie kosztem niższego partnera. Ale dlaczego najeżdżać na dziewczynę, którą martwi niższy partner (zwłaszcza O ILE nie jest to podyktowane "co ludzie powiedzą", a właśnie tym brakiem poczucia bezpieczeństwa chociażby. Dla niektórych ludzi to ma duże znaczenie) - a np. jak dziewczyna powie że nie kontynuowała znajomości bo partner nie odpowiadał jej wizualnie (np. był za chudy) - to już jest ok?

Może niższy partner nie pociągałby jej seksualnie, a jak to na wizażu jest chyba "powszechnie głoszone", związek bez seksu i pociągu seksualnego, bez tej "chemii", raczej ma małe szanse na powodzenie.

Sama byłam z niższym facetem (i do tego dość szczupłym) i no cóż, mi osobiście to nie bardzo odpowiadało, nie czułam się, hmm, zaopiekowana , bezpieczna - a to chyba nasza naturalna potrzeba.

Aha: jasne, że są rzeczy o wiele ważniejsze niż wzrost. Miłość, szacunek, zaufanie, poczucie oparcia w partnerze. Ale jeśli ktoś potrzebuje dodatkowo tego, co oferuje wyższy facet, to nie nam tę potrzebę oceniać.

Edytowane przez manymanyways
Czas edycji: 2012-01-21 o 09:24
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 09:33   #158
_jasmin_
Raczkowanie
 
Avatar _jasmin_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Ja mam 162, TŻ ok.185. Taka różnica wzrostu jest dla mnie idealna.
Nie, nie mogłabym być z niższym od siebie facetem, ze względu na to, że sama jestem malutka. Wyglądalibyśmy jak dwa krasnalki ;-)
_jasmin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:37   #159
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Jak to mówił mój znajomy "W łóżku wszyscy równi"
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:38   #160
colourfulskys
Wtajemniczenie
 
Avatar colourfulskys
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Ja mam 156cm, a TŻ 176cm, 20 cm, ale mi to nie przeszkadza

_________________________
`papieros nie koił myśli. nasuwał tylko kolejne 'gdyby tu był, nie pozwoliłby mi palić'.
colourfulskys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:41   #161
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Wiecie co...Ja spotykam się z fajnym facetem,ale mnie troszke dobija ta różnica wzrostu... On niby ma 170 (ja 175) ,ale i tak mu nie wierze,bo wygąda przy mnei jak modszy brat I nie wiem już co mam robić :\
Jeśli się nad tym zastanawiasz tzn, że raczej będzie cię to męczyć.
Inaczej byś się nie wahała
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 09:48   #162
HardcoreMuffin
Przyczajenie
 
Avatar HardcoreMuffin
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Ja mam 177 moja druga połowa 189. Chociaż przydałoby się ciut więcej ponieważ przy tak wysokich platformach jakie noszę jestem odrobinę wyższa ;D
HardcoreMuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:56   #163
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
to nie takie proste. Myślę, że kobiety generalnie wolą wyższych facetów. Znasz dziewczynę, która przemyślnie szukałaby niższego? Bo ja nie. A takich, co chcą przynajmniej trochę wyższego od siebie - tuziny.
Sądzę, że niemal każda kobieta lubi wyższych facetów, że zapewnia im to poczucie bezpieczeństwa, po prostu. Sama czuję się o wiele lepiej, bezpieczniej, z wyższym i większym od siebie partnerem, to logiczne. Tak jak ponoć faceci lubią długie nogi i szerokie biodra bo jest to jakoś powiązane z dobrymi predyspozycjami do rodzenia potomstwa. Takie czynniki, na które zwracamy uwagę, są w naszej naturze.

Tak samo jak kobiety mają swoje "kryteria" wyboru, swoje ideały: wolą powiedzmy bruneta od blondyna - to np. można "odrzucić" blondyna, a niższego nie? Dlaczego ? Dlatego, że blondyn mógłby być brunetem jakby chciał, a niski wysokim już nie?

Były niedawno wątki czy byłabyś z osobą która brzydko pachnie (nie na skutek zaniedbania higieny, a jakiejś choroby), czy która jest nosicielem HIV. Jakby nie patrzeć takie osoby nic za to nie mogą, że są chore (albo wiele nie mogą na to poradzić), a jednak mamy chyba prawo powiedzieć NIE, nie chcę ryzykować życia z nosicielem HIV czy osobą chorą na AIDS. Pomijając etyczny aspekt wobec tych osób, mamy pełne prawo chronić własne zdrowie i życie - oraz, w przypadku osoby nieładnie pachnącej, dobrać takiego partnera jaki nam odpowiada, także zapachem.

Nie mam tu na myśli, że to bardzo ładne zachowanie kosztem niższego partnera. Ale dlaczego najeżdżać na dziewczynę, którą martwi niższy partner (zwłaszcza O ILE nie jest to podyktowane "co ludzie powiedzą", a właśnie tym brakiem poczucia bezpieczeństwa chociażby. Dla niektórych ludzi to ma duże znaczenie) - a np. jak dziewczyna powie że nie kontynuowała znajomości bo partner nie odpowiadał jej wizualnie (np. był za chudy) - to już jest ok?

Może niższy partner nie pociągałby jej seksualnie, a jak to na wizażu jest chyba "powszechnie głoszone", związek bez seksu i pociągu seksualnego, bez tej "chemii", raczej ma małe szanse na powodzenie.

Sama byłam z niższym facetem (i do tego dość szczupłym) i no cóż, mi osobiście to nie bardzo odpowiadało, nie czułam się, hmm, zaopiekowana , bezpieczna - a to chyba nasza naturalna potrzeba.

Aha: jasne, że są rzeczy o wiele ważniejsze niż wzrost. Miłość, szacunek, zaufanie, poczucie oparcia w partnerze. Ale jeśli ktoś potrzebuje dodatkowo tego, co oferuje wyższy facet, to nie nam tę potrzebę oceniać.
Nie chodziło mi o to, że dziewczyna ma w głowie wzór "księcia z bajki" i jest on wysokim blondynem o niebieskich oczach, tylko o to, że ona JUŻ ma takiego, co do wyglądu którego ma wątpliwości.
I skoro teraz jej przeszkadza jego wzrost, to myslę, że nic z tego nie będzie.
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:01   #164
Polly88
Raczkowanie
 
Avatar Polly88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 110
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

ja mam w dowodzie 160 ale na badaniach dziwnym trafem wychodzi 158 :P a mój TŻ ma jakieś 183. Bardzo lubię tą różnicę. akurat taka pod pachę jestem. i właśnie czuje sią taka bezpieczna kiedy mnie przytula do tego jest lekko przypakowany więc jak staję za Nim to nawet mnie nie widać

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi o to, że dziewczyna ma w głowie wzór "księcia z bajki" i jest on wysokim blondynem o niebieskich oczach, tylko o to, że ona JUŻ ma takiego, co do wyglądu którego ma wątpliwości.
I skoro teraz jej przeszkadza jego wzrost, to myslę, że nic z tego nie będzie.
dokładnie. ja tam nie widzę zbytnio przyszłości dla tego związku skoro wzrost stanowi problem to zaraz znajdą się kolejne.
tak jak ja nie lubię chudych/szczupłych mężczyzn. musi być "mięsisty":P więc nawet nie zwracam uwagi na takich i nawet jak z buzi trafia sie ładny to od razu sobie myślę "ee i tak nic by z tego nie było, za chudy"
tylko jest jeszcze kwestia czy będzie potrafiła przezwyciężyć ten problem. Bo jeżeli miałoby to byc prawdziwe uczucie to zejdzie to na drugi plan a jeżeli ciągle będzie przeszkadzało to nie ma co sobie głowy zawracać
Polly88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:49   #165
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez Polly88 Pokaż wiadomość
ja mam w dowodzie 160 ale na badaniach dziwnym trafem wychodzi 158 :P a mój TŻ ma jakieś 183. Bardzo lubię tą różnicę. akurat taka pod pachę jestem. i właśnie czuje sią taka bezpieczna kiedy mnie przytula do tego jest lekko przypakowany więc jak staję za Nim to nawet mnie nie widać

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



dokładnie. ja tam nie widzę zbytnio przyszłości dla tego związku skoro wzrost stanowi problem to zaraz znajdą się kolejne.
tak jak ja nie lubię chudych/szczupłych mężczyzn. musi być "mięsisty":P więc nawet nie zwracam uwagi na takich i nawet jak z buzi trafia sie ładny to od razu sobie myślę "ee i tak nic by z tego nie było, za chudy"
tylko jest jeszcze kwestia czy będzie potrafiła przezwyciężyć ten problem. Bo jeżeli miałoby to byc prawdziwe uczucie to zejdzie to na drugi plan a jeżeli ciągle będzie przeszkadzało to nie ma co sobie głowy zawracać
widzisz ja sobie zawsze wyobrażałam, że moim TŻtem będzie wysoki chłopak. I co? Jest odemnie kilka cm wyższy, a ja do wielkoludów nie należę. Od początku nie zwracałam na to uwagi, bo wystarczyło mi, że jest opiekuńczy, ciepły, romantyczny, zaradny itp. A do tego akurat wzrost jest niepotrzebny.

I jeszcze napiszę do dziewczyn, które w ramionach dużo wyższego ukochanego czują się bezpiecznie: nie ważne, czy ramiona wysokiego, niskiego, średniego - ważne, że akurat TEGO
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:59   #166
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

No bo to tak jest, że niby wzrost nie ważny, ale do pewnych granic
Ja mając prawie 180 nie wyobrażam sobie siebie przy facecie 160 i też natura wie co robi bo tacy są dla mnie aseksualni
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 11:08   #167
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
Tak jak ponoć faceci lubią długie nogi i szerokie biodra bo jest to jakoś powiązane z dobrymi predyspozycjami do rodzenia potomstwa.
Jak długie nogi mają pomóc w czasie porodu?

Z resztą tego, co napisałaś się zgadzam — każdy ma prawo wybierać partnera według własnych kryteriów. Jeśli dla kogoś takim kryterium jest wzrost, to proszę bardzo. Jego sprawa.
Niemniej pewna jestem, że gdyby to był TEN facet, to jego wzrost nie byłby problemem nie do przeskoczenia.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 11:32   #168
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jak długie nogi mają pomóc w czasie porodu?
nie wiem, nie ja to wymyśliłam i mnie też to bawi. Grunt że jestem pewna że czytałam taki artykuł, że długie nogi tak się własnie panom podświadomie kojarzą. Może chodzi o to że kobitka przy porodzie ma nogi w takiej pozycji że wydają się dłuższe. Albo faceci lubą długie nogi bo kojarzą to z tym, że przy pozycji klasycznej babka może ich spokojnie opleść nogami
A tak serio: tak samo przy wysokim i przypakowanym gościu wcale nie jest powiezdiane, że zapewni nam bezpieczeńtwo i będzie w stanie nas obronić (bo co, jeśli pan bierze anaboliki zamiast zasuwać na siłce?) - a jednak tak się to z reguły kojarzy, wysoki, umięśniony partner na pewno jest częściej "obiektem pożądanym" niż chucherko 165 cm i waga 50 parę kg (nie obrażając nikogo).


edit: tu z Wikipedii:

Długie nogi
– w dziecięcych proporcjach budowy ciała nogi są znacząco krótsze w stosunku do tułowia niż u ludzi dorosłych; jedna z hipotez głosi, że jest to związane z częstymi upadkami dzieci, w związku z czym krótkie nogi łagodzą skutki takich upadków; wydłużenie się kończyn w stosunku do tułowia pojawia się w okresie dojrzewania, zatem długie nogi są objawem dojrzałości płciowej, co jest spostrzegane jako atrakcyjne.


Zatem skoro długie nogi to oznaka dojrzałości płciowej, znaczy to też że facet może taką kobietę zapłodnic (nienawidzę tego sformułowania :P), czyli spłodzić własne potomstwo. Natomiast kobieta krótkonoga kojarzyłaby się wciąż z dzieckiem?, niedojrzałym płciowo, któremu dzieci zrobić nie można :P
Nie chodzi więc o "pomaganie w porodzie" jako takie, a o predyspozycje do zajścia w ciążę

Edytowane przez manymanyways
Czas edycji: 2012-01-21 o 11:53
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:21   #169
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

wiekszość waszych facetów ma powyżej 175cm. A jak się rozglądam wkoło to bardzo ciężko mi znaleźć własnie wyższego faceta niż 175cm :P az sie nie moge nadziwić gdzie ich znalazlyscie
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 12:39   #170
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Ja z moimi 175 to wszędzie czuje się wyższa
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:46   #171
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

najlepiej byc w podobny w zroście bo wtedy w grę wchodzi pozycja stojąca przodem, jedna z moich faworytów
__________________
znalazła tego jedynego, najlepszego, najwspanialszego Księcia


175cm
70kg-66,5kg-65kg-63kg
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:22   #172
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez kika86 Pokaż wiadomość
najlepiej byc w podobny w zroście bo wtedy w grę wchodzi pozycja stojąca przodem, jedna z moich faworytów
to fakt. i przy 69 tez wygodniej. i stojacej od tyłu
za wysokimi przemawiają wiec względy estetyczne a za tymi średniego wzrostu- praktyczne
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:36   #173
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Ja mam 161 cm, a TŻ 180 cm
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:58   #174
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
to fakt. i przy 69 tez wygodniej. i stojacej od tyłu
za wysokimi przemawiają wiec względy estetyczne a za tymi średniego wzrostu- praktyczne
haha lepiej bym tego nie ujeła !
__________________
znalazła tego jedynego, najlepszego, najwspanialszego Księcia


175cm
70kg-66,5kg-65kg-63kg
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 10:41   #175
Goonita
Raczkowanie
 
Avatar Goonita
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 393
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

ja mam 163 cm, mój Tż 182 cm...i nie ma czegoś takiego jak "idealna różnica wzrostu między partnerami" bo gdy zależy Ci na tym jednym mężczyźnie, kochasz go to takie szczegóły jak jego wzrost na prawdę nie mają większego znaczenia bo wolałabym być szczęśliwa z facetem który jest niższy ode mnie niż cierpieć z dwu metrowym bykiem
__________________
27.11.11 Już jako My
07.07.2013 Zaręczyny
15.08.2015

10.11.2015 Odszedł ukochany Aniołek
21.04.2016 Straciliśmy drugiego Aniołka
28.04.2017 Planowany termin porodu
Goonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:34   #176
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Mam 167 cm wzrostu, mój chłopak 170 cm, do niedawna było dla mnie nie do pomyślenia, bo marzyłam o facecie wysokim jak dąb A teraz widząc wyższych mężczyzn patrzę się na M. i myślę ze dziwieniem "o matko, jaki wielki"
Nie zamieniłabym go na żadnego rosłego faceta
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:25   #177
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez kika86 Pokaż wiadomość
najlepiej byc w podobny w zroście bo wtedy w grę wchodzi pozycja stojąca przodem, jedna z moich faworytów
Albo można w celu zniwelowania różnic wzrostu podłożyć sobie pod nogi encyklopedię czy tam 2 czy inne opasłe książczydło , minimum 1000 stron.
To się wtedy nazywa " seks na intelektualistę"
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 13:09   #178
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Ja 163cm , Tż 196cm

I jest bosko
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 13:14   #179
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Ja mam 170 cm, mój TŻ 183
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 15:11   #180
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: Wasz wzrost, a wzrost TŻa

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Albo można w celu zniwelowania różnic wzrostu podłożyć sobie pod nogi encyklopedię czy tam 2 czy inne opasłe książczydło , minimum 1000 stron.
To się wtedy nazywa " seks na intelektualistę"
no niby tak, ale za duzo kombinowania i skad taką knigę wziąć w nagłym przypływie namietności

hehe ale nazwa mi sie podoba
__________________
znalazła tego jedynego, najlepszego, najwspanialszego Księcia


175cm
70kg-66,5kg-65kg-63kg
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-28 19:18:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.