Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 22:14   #91
pysiu90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Witam. Od dłuższego czasu polowałam na tą farbę czytając różne opinie na forach, lecz obawiałam się co do tych farb (dość przereklamowanych).
Jednak pomyślałam, że jeśli sama nie spróbuję to nie dowiem się czy nadają się dla mnie
Kupiłam farbę w kolorze szampana i białego złota
Mam z natury ciemny blond włosy i jasne pasemka rozjaśniane z odrostami gdzieś na 2cm. Moje włosy są dość delikatne Końcówki suche od farbowania a przy odrostach szybko się przetłuszczały:/ Chciałam je zafarbować aby odświeżyć, może i zrównać kolor.
Na początku wydawały mi się, że wyszły ciemne, lecz po wysuszeniu naprawdę ładny kolor taki jaki chciałam Odrosty troszkę się rozjaśniły i zrównały się z pasemkami Mam ładne delikatne refleksy i kolor zbliżony troszkę do naturalnego Włosy po farbowaniu są delikatne, mięciutkie i o wiele w lepszym stanie niż przed farbowaniem
Jestem zachwycona tą farbą i serdecznie polecam blondynkom
pysiu90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 22:50   #92
PaulaAra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

6 tygodni temu farbowałam włosy 7-58 Pralina i Migdał i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej miałam włosy farbowane na kolor jasny blond, a po użyciu Syoss'a wróciłam do swojego naturalnego- ciemniejszego blondu. Oczywiście przez 1 tydzień włoski są odrobinę ciemniejsze niż na zdjęciu z opakowania, ale po ok. tygodniu są już piękne. Farba nie niszczy włosów, a dla mnie to ważne, w szczególności jeśli chodzi o końcówki, włosy też ładnie błyszczą i odbijają światło.
Kolor jest śliczny, a po tych 6 tygodniach nawet za bardzo nie widać odrostów! więc kolor jest naprawdę bardzo naturalny. Poza tym tak jak mówię, minęło już 6 tygodni a włosy wyglądają ładnie, farba się nie spłukała. Kolejna sprawa- włosy nie mają rudego odcienia, zero żółci, zero rudości- więc to kolejny plus, przynajmniej dla mnie
Jutro mam zamiar jeszcze raz użyć tego kolorku, żeby ładnie go odświeżyć. Także jak najbardziej polecam kolor migdałowo pralinowy!!!

widzę, że jest dużo komentarzy negatywnych, w szczególności tyczy się to tych ciemniejszych kolorków. może faktycznie jest z nimi coś nie tak, ale blond polecam!
PaulaAra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:11   #93
inex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nad Morzem...
Wiadomości: 72
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez PaulaAra Pokaż wiadomość
6 tygodni temu farbowałam włosy 7-58 Pralina i Migdał i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej miałam włosy farbowane na kolor jasny blond, a po użyciu Syoss'a wróciłam do swojego naturalnego- ciemniejszego blondu. Oczywiście przez 1 tydzień włoski są odrobinę ciemniejsze niż na zdjęciu z opakowania, ale po ok. tygodniu są już piękne. Farba nie niszczy włosów, a dla mnie to ważne, w szczególności jeśli chodzi o końcówki, włosy też ładnie błyszczą i odbijają światło.
Kolor jest śliczny, a po tych 6 tygodniach nawet za bardzo nie widać odrostów! więc kolor jest naprawdę bardzo naturalny. Poza tym tak jak mówię, minęło już 6 tygodni a włosy wyglądają ładnie, farba się nie spłukała. Kolejna sprawa- włosy nie mają rudego odcienia, zero żółci, zero rudości- więc to kolejny plus, przynajmniej dla mnie
Jutro mam zamiar jeszcze raz użyć tego kolorku, żeby ładnie go odświeżyć. Także jak najbardziej polecam kolor migdałowo pralinowy!!!

widzę, że jest dużo komentarzy negatywnych, w szczególności tyczy się to tych ciemniejszych kolorków. może faktycznie jest z nimi coś nie tak, ale blond polecam!

wrzuć proszę zdjęcia z tym kolorkiem, też mi się podoba i jestem ciekawa jak wychodzi...
inex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 09:23   #94
PaulaAra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 17
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez inex Pokaż wiadomość
wrzuć proszę zdjęcia z tym kolorkiem, też mi się podoba i jestem ciekawa jak wychodzi...
wrzucam zdjęcia z lampą i bez.

włosy świeżo po myciu, dlatego "puszyste", farbowane tydzień temu.

dodam jeszcze, że trzymałam farbę 15 minut na głowie. w ulotce napisane jest, żeby trzymać 30 minut, ale robiły się już zbyt ciemne...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06796.jpg (146,3 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06803.jpg (128,3 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06801.jpg (124,4 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06800.jpg (128,6 KB, 158 załadowań)

Edytowane przez PaulaAra
Czas edycji: 2011-11-14 o 09:33
PaulaAra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 17:16   #95
valesca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Hej dziewczyny.
Wczoraj zakupiłam i zafarbowałam włoski odcieniem amaretto i ciemny brąz, i muszę powiedzieć, że miałam obawy. Ale kolor wyszedł super, refleksy są świetne, tylko po waszych wszystkich komentarzach mam obawy, że kolor szybko zejdzie.
Co do stanu włosów po farbowaniu są bardzo miękkie i lśniące.
Poniżej link do zdjęcia:

http://i39.tinypic.com/xstq9.jpg

Pozdrawiam
valesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 11:58   #96
divavirtual
Przyczajenie
 
Avatar divavirtual
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 26
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

ładny Ci wyszedł kolor Valesca
a czy próbowała któraś z Was może MIX GORZKIEJ CZEKOLADY I TOFFI? Powiem szczerze, że strasznie interesująco wygląda...
Jak Wam wyszły efekty?
__________________
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.
divavirtual jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 16:20   #97
aknishia
Raczkowanie
 
Avatar aknishia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: przytulne lokum
Wiadomości: 230
GG do aknishia
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

też mam zamiar przefarbować włosy na kolor bardziej czekoladowy bo moje włosy to ciemny blond i ten kolor nie za ciekawo wygląda ale boje sie że po przefarbowaniu moje włosy staną sie słabe i zaczną wypadać macie na to jakiś sposób?
__________________
“Open your eyes, look within. Are you satisfied with the life you're living?”

http://akatoja.blogspot.com
pierwsze 2 tygodnie "grania" na gitarze=wiem co to są struny: osiągnięcie wiem jak zagrać wlazł kotek na płotek, cel: zagrać scar tissue Red Hotów
aknishia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 09:58   #98
divavirtual
Przyczajenie
 
Avatar divavirtual
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 26
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez aknishia Pokaż wiadomość
też mam zamiar przefarbować włosy na kolor bardziej czekoladowy bo moje włosy to ciemny blond i ten kolor nie za ciekawo wygląda ale boje sie że po przefarbowaniu moje włosy staną sie słabe i zaczną wypadać macie na to jakiś sposób?
Ja też miałam włosy blond, rozjaśniałam je kilka razy po czym moje włosy stały się matowe, ciężko było mi je rozczesywać i własnie wtedy wypadało mi dużo włosów.
Nie mogłam na to patrzeć wiec przefarbowałam je na czekoladowy. Zaczęłam używać kilka odżywek, między innymi WAX. Nie żałuję, włosy od razu zaczęły się błyszczeć, zaczęły się łatwo rozczesywać i teraz prawie w ogole nie wypadają
__________________
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.
divavirtual jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:34   #99
esss
Przyczajenie
 
Avatar esss
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Hej! Dotychczas farbowałam włosy Palette Deluxe 218, tydzień temu zmieniłam je na nr 204 i wyszły wodcieniu żółtego blondu. Bardzo mi się nie podobają i mam wrażenie że wyglądam w obecnym kolorze tragicznie. Postanowiłam coś zmienić, ale tak definitywnie. Kupiłam dziś w Rossmanie nową farbę Syoss Mix czekolada i ciemny brąz, cena 19,99 (SALE), kupiłam dwa opakowania. Wiem, że będzie to kolosalna różnica w moim kolorze, ale chcę coś zmienić Odczekam jeszcze tydzień i ufarbuję się tą farbą
Co myślicie o tym kolorze? Jest ładny? I co najważniejsze, czy wyjdzie mi na moich jasnych żółtych blond włosach?? :O
Potrzebuje trochę otuchy, bo trochę boje się tej nagłej zmiany w swoim wyglądzie! :P Ahoj
esss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:00   #100
divavirtual
Przyczajenie
 
Avatar divavirtual
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 26
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

wyjść wyjdzie na pewno ale nie trzymaj za długo bo wyjdzie Ci czarny
__________________
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.
divavirtual jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 21:46   #101
esss
Przyczajenie
 
Avatar esss
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Boję się!!
esss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 07:00   #102
mysiasta88
Raczkowanie
 
Avatar mysiasta88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 133
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

No i stało się! :/ już więcej Syoss'a nie kupię za pierwszym razem farba trzymała się na głowie 3 tyg i było ok... Jednak po 2 farbowaniu zeszła mi po 1,5 tygodnia ;/ a zaznaczę że myłam szamponem do włosów farbowanych. Kolor może i jest ładny ale na samym początku później odrost robi się rudo czerwony.. :/ także powracam do farby fryzjerskiej
mysiasta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 09:19   #103
esss
Przyczajenie
 
Avatar esss
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

A jaki odcień garby wybrałaś?? I jaki by Twój wcześniejszy kolor włosów??

Pozdrawiam
esss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 07:49   #104
mysiasta88
Raczkowanie
 
Avatar mysiasta88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 133
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Odcień ciemnego brązu i amaretto a wcześniej miałam gorzką czekoladę..
mysiasta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:50   #105
valesca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Ha ;/ Po pierwszym myciu, a po drugim to już w ogóle, czyli w przeciągu 3 dni piekne refleksy czerwieni zeszły i teraz mam zwykłe brąz refleksy zero wcześniejszych Jestem zawiedziona. Kolor to amaretto i ciemny brąz ;/
valesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:48   #106
esss
Przyczajenie
 
Avatar esss
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Ufarbowałałam w sobotę. Dziś kolor wygląda jak bardzooo ciemny brąz, prawie czarny:P Miałyscie rację ze na tych jasnych prawie ze platynowych losach wyjdzie idealny Ale kolor jest sliczny ciekawe jak dlugo bedzie sie trzymal )
esss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:34   #107
inex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nad Morzem...
Wiadomości: 72
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

ładny kolorek!
nie wiecie jaka woda utleniona jest w tych farbach? mam nadzieję, że max 6%


Cytat:
Napisane przez PaulaAra Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcia z lampą i bez.

włosy świeżo po myciu, dlatego "puszyste", farbowane tydzień temu.

dodam jeszcze, że trzymałam farbę 15 minut na głowie. w ulotce napisane jest, żeby trzymać 30 minut, ale robiły się już zbyt ciemne...
inex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:44   #108
PaulaAra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 17
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

W sobotę po raz kolejny farbowałam włosy Praliną i Migdałem. Jak zwykle jestem zadowolona. Tym razem trzymałam 30 minut, tak jak zalecają w ulotce. I nie zrobił się jakiś super ciemny. także w porządku. Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki, jak to wygląda po trzymaniu farby 30 minut ;]
PaulaAra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:20   #109
esss
Przyczajenie
 
Avatar esss
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Minely 3 tygodnie od mojego farbowania. Kolor na włosach trochę zjaśniał, już nie podchodzi pod 'czarny'. Kolor jak dla mnie jest ok, włosy ładnie się błyszczą
W załączniku dwa zdjęcia mojego koloru ciemny braz-czekolada(zrobilam kam.inter, moze niezbyt super jakosciowo, ale...), jak wam sie podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 5.jpg (39,0 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 6.jpg (34,0 KB, 163 załadowań)

Edytowane przez esss
Czas edycji: 2011-12-15 o 12:21
esss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 14:28   #110
reffuge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez PaulaAra Pokaż wiadomość
W sobotę po raz kolejny farbowałam włosy Praliną i Migdałem. Jak zwykle jestem zadowolona. Tym razem trzymałam 30 minut, tak jak zalecają w ulotce. I nie zrobił się jakiś super ciemny. także w porządku. Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki, jak to wygląda po trzymaniu farby 30 minut ;]


Koniecznie dodaj zdjecia ja dzis kupilam Mix Szampana i Białego Złota. Mam bardzo jasny platynowy blond mam nadzieje ze troche go przyciemni jak nie to bede probowac Praliną i Migdałem, boje drastyczny6ch zmian ktoś jeszcze próbował przyciemniać mixem szampana i białego złota?
reffuge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 16:30   #111
esss
Przyczajenie
 
Avatar esss
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez reffuge Pokaż wiadomość
Koniecznie dodaj zdjecia ja dzis kupilam Mix Szampana i Białego Złota. Mam bardzo jasny platynowy blond mam nadzieje ze troche go przyciemni jak nie to bede probowac Praliną i Migdałem, boje drastyczny6ch zmian ktoś jeszcze próbował przyciemniać mixem szampana i białego złota?
JA zawojowałam i po 6 latach w odcieniach jasnego blondu, ost. SREBRZYSTEGO BLONDU Palette Deluxe przefarbowałam się na czekoladowo-brązową brunetkę Dziewczyny, nie bójcie się zmian!
esss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:55   #112
milu86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez PaulaAra Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcia z lampą i bez.

włosy świeżo po myciu, dlatego "puszyste", farbowane tydzień temu.

dodam jeszcze, że trzymałam farbę 15 minut na głowie. w ulotce napisane jest, żeby trzymać 30 minut, ale robiły się już zbyt ciemne...
Czy on wyszedł naprawde taki rudy jak na pierwszych 2 zdjeciach? I taki blady jak na 2 nastepnych ??chcę dzisiaj farbowac i ni wiem.

BARDZO PROSZĘ O RADĘ-NATURALNE MAM CIEMNY BLOND ALE MAM POFRBOWANE NA TAKI JASNY BLOND ZŁOTAWY
milu86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 16:07   #113
PaulaAra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 17
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Wrzucam zdjęcia migdał-pralina. Ja jestem zadowolona ;]

trzymałam 30 minut. na moją długość włosów starcza mi jedno opakowanie. włosy na zdjęciu 1.5 tygodnia po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18tka.jpg (75,0 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07001.jpg (138,6 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06998.jpg (136,4 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez PaulaAra
Czas edycji: 2012-02-04 o 23:19
PaulaAra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 18:14   #114
milu86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez PaulaAra Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia migdał-pralina. Ja jestem zadowolona ;]

trzymałam 30 minut. na moją długość włosów starcza mi jedno opakowanie. włosy na zdjęciu 1.5 tygodnia po farbowaniu

Tez dzisiaj pofarbowałam migdał-pralina i tez jestem jak narazie zadowolona-zobaczymy jak się będzie spierał
Szczerze to zdjęcia nie oddają tego koloru bo z fleszem to widac ze jest rudy a bez flesza ze blady a tak naprawde to jest na pograniczy taki naturalny wiec polecam
Wstawie zdjęcia jutro jak dam rade -postaram sie uchwycic prawidlowy odcień

PaulaAra -dziękuje za wiadomosc

Pozdrawiam
milu86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 10:17   #115
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Interesują mnie opinie na temat połączenia platyny i pereł. Ja już nie wiem, co zrobić ze swoimi włosami, a ten kolor mnie zaciekawił. W internecie są jednak średnio przychylne słowa o tej farbie, podtrzymacie przy wyłamiecie się z tej opinii?
lavanyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 14:47   #116
PaulaAra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 17
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Jeszcze raz migdał-pralina w świetle dziennym. Włosy były farbowane 10.12.2011 r, czyli już ponad miesiąc temu ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07090.jpg (111,2 KB, 170 załadowań)

Edytowane przez PaulaAra
Czas edycji: 2012-03-03 o 16:01
PaulaAra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 12:34   #117
milu86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

A tu moje farbowanie migdał pralina Syoss z jakis miesiąc 1,5 temu. Wrzuce jeszcze fotki jak teraz wygląda tylko umyje wloski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 122211060319.jpg (45,0 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 122211060742.jpg (36,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 122211060850.jpg (51,3 KB, 87 załadowań)
milu86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:23   #118
Kenja_90
Przyczajenie
 
Avatar Kenja_90
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 25
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Zastanawiam się nad brązami z tej serii, ale mam kilka wątpliwości:
1) Czy te farby bardzo niszczą włosy? Bo przyznam się, że miałam rozjaśniane końcówki, które teraz nie są w najlepszej kondycji.
2) Skoro końcówki miałam rozjaśniane to czy kolor złapie równo całe włoski, niezależnie czy to czubek głowy czy końce? Zaznaczam że od ucha w dół (końce) mam kol mlecznej czekolady, natomiast pow ucha/czubek głowy to ciemniejszy brąz. Wymarzony kolor: http://www.syoss.pl/index.php?id=290
Proszę o poradę
__________________
1) Zapuszczam włosy! (start 23.01.2012) 57cm => ...
- Suszarce i prostownicy mówię "nie"!
- Popijam "koktajl" z drożdży.

2) Kończę ze słodyczami, napojami gazowanymi, białym pieczywem i ziemniakami.
Kenja_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:24   #119
esss
Przyczajenie
 
Avatar esss
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez Kenja_90 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad brązami z tej serii, ale mam kilka wątpliwości:
1) Czy te farby bardzo niszczą włosy? Bo przyznam się, że miałam rozjaśniane końcówki, które teraz nie są w najlepszej kondycji.
2) Skoro końcówki miałam rozjaśniane to czy kolor złapie równo całe włoski, niezależnie czy to czubek głowy czy końce? Zaznaczam że od ucha w dół (końce) mam kol mlecznej czekolady, natomiast pow ucha/czubek głowy to ciemniejszy brąz. Wymarzony kolor: http://www.syoss.pl/index.php?id=290
Proszę o poradę
Półtora miesiaca ufarbowałam mixem wlosy na odcien ciemnego brazu-czekolady. musze ci powiedzieć, że ładny odcień czekolady trochę się sprał, jak rónież ciemny brąz. Na szczęśćie, ponieważ zaraz po farbowaniu były prawie czarne Wcześniej byłam farbowaną srebrzystą blondynką(PAlette Deluxe).
Czy niszczą włosy? Hmm trudno stwierdzić, czy pogorszyła się struktura moich włosów, ale nie narzekam. Używam maseczki do włosów 2 razy w tygodniu Loreal Repair,, jedwab do włosów Biosilk. Jest dobrze.

Na pewno załapie Ci na blond końcówkach taki odcień. Ja trzymałam na odrostach 'naturalnych' farbę dłużej, a na blondzie krócej. Notabene skutek był taki, że przy skórze byłe ciemniejsze, a farbowane jaśniejsze, ale wyglądało to naturalnie... )

Jeśli o mnie chodzi, ja nie polecam Syoosa, kolor się spiera i nie daje efektu tak trwałego i delikatnego jak chciałam.

Powodzenia ))
esss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:19   #120
Kenja_90
Przyczajenie
 
Avatar Kenja_90
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 25
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez esss Pokaż wiadomość
Jeśli o mnie chodzi, ja nie polecam Syoosa, kolor się spiera i nie daje efektu tak trwałego i delikatnego jak chciałam.

Powodzenia ))
A jaką farbę polecasz? ;> która nadaje włosom ładny, naturalny kolorek, oraz która nie powoduje że włosy stają się suche?
__________________
1) Zapuszczam włosy! (start 23.01.2012) 57cm => ...
- Suszarce i prostownicy mówię "nie"!
- Popijam "koktajl" z drożdży.

2) Kończę ze słodyczami, napojami gazowanymi, białym pieczywem i ziemniakami.
Kenja_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.