LOEL Style - co sie z nimi stalo? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 13:23   #31
Myszornik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez malas17 Pokaż wiadomość
Reasumując- kupując towary i Chińczyka na Allegro czy w jednym z wyżej wspomnianych sklepów internetowych poważnie się zastanówcie. Może lepiej kupić towary legalnie w Polsce ? Jest kilka sklepów internetowych legalnie działających na terenie Polski i wysyłających towary także z Polski. Ceny mają podobne.
haaaa zaloze sie ze malas17 to konkurencja! na cholere ktos by zglebial tak temat? cicha reklama i tyle! a ja zawsze bede fanka japan style!!!! )))
Myszornik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 18:15   #32
Myszornik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez malas17 Pokaż wiadomość
Reasumując- kupując towary i Chińczyka na Allegro czy w jednym z wyżej wspomnianych sklepów internetowych poważnie się zastanówcie. Może lepiej kupić towary legalnie w Polsce ? Jest kilka sklepów internetowych legalnie działających na terenie Polski i wysyłających towary także z Polski. Ceny mają podobne.
haaaa zaloze sie ze malas17 to konkurencja! na cholere ktos by zglebial tak temat? cicha reklama i tyle! a ja zawsze bede fanka japan style!!!! )))
Myszornik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 15:40   #33
magda j
Zakorzenienie
 
Avatar magda j
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 534
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Dostałam paczkę jakiś czas temu i niby wszystko OK, ale nie do końca.
Ciuchy całkiem w porządku, tak jak się spodziewałam, trochę za krótkie, ale co do jakości nie mam zastrzeżeń. Wina moich 176cm wzrostu ;d
Zamówiłam łącznie 5 rzeczy, w paczce znajdowały się tylko 3. Napisałam maila z prośbą o wyjaśnienie, odpowiedź dostałam dosyć szybko - wysłali wszystko w dwóch paczkach. Dobra, jak dla mnie nie ma problemu. Otrzymałam drugą paczkę, a w niej tylko jedną sukienkę (zamiast dwóch).
Trochę w sumie olałam sprawę i napisałam drugiego maila dopiero dzisiaj, a paczkę dostałam już jakiś czas temu, zobaczymy, co mi odpiszą.
Nie żałuje zakupów na pewno, ale nie dostałam rzeczy, na której najbardziej mi zależało Mam nadzieję, że jeszcze doślą...
__________________



... all the world I've seen before me passing by...



.
magda j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:14   #34
iheartkate
Raczkowanie
 
Avatar iheartkate
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 223
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez magda j Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę jakiś czas temu i niby wszystko OK, ale nie do końca.
Ciuchy całkiem w porządku, tak jak się spodziewałam, trochę za krótkie, ale co do jakości nie mam zastrzeżeń. Wina moich 176cm wzrostu ;d
Zamówiłam łącznie 5 rzeczy, w paczce znajdowały się tylko 3. Napisałam maila z prośbą o wyjaśnienie, odpowiedź dostałam dosyć szybko - wysłali wszystko w dwóch paczkach. Dobra, jak dla mnie nie ma problemu. Otrzymałam drugą paczkę, a w niej tylko jedną sukienkę (zamiast dwóch).
Trochę w sumie olałam sprawę i napisałam drugiego maila dopiero dzisiaj, a paczkę dostałam już jakiś czas temu, zobaczymy, co mi odpiszą.
Nie żałuje zakupów na pewno, ale nie dostałam rzeczy, na której najbardziej mi zależało Mam nadzieję, że jeszcze doślą...
wysyłanie jednego zamówienia w dwóch paczkach już mnie zniechęca.. chyba jednak daruję sobie tam zakupy. wiem, że potem rwałabym sobie włosy z głowy, gdyby coś szło nie tak
iheartkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 07:33   #35
malas17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Ich ostatnie konto na Allegro:
http://moda.allegro.pl/show_user.php?uid=4374668

Konto na szafie:
http://szafa.pl/szukaj/loel-style

Na Allegro co 8-9 osoba nie była zadowolona z zakupu. Na szafie gdzie sklep nie ma możliwości odwetu za komentarz co druga osoba jest zawiedziona transakcją z nimi.
malas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:27   #36
Dwojnik
Raczkowanie
 
Avatar Dwojnik
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 172
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Ostatnio zamówiłam spodnie z Loelstyle.com, paczka doszła po jakimś tygodniu. Wydają mi się one ciut za szerokie (nie było rozmiaru XS).
Dwojnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 19:02   #37
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

mnie też kusi..ba w koszyku mam zakupy za prawie 300 zł i tak ciagle mnie kusi....
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 07:58   #38
sashaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

ostatnio zamówilam spodnie i koszule, które po rozpakowaniu okazalo się, że nijak się mają do wzoru ze zdjecia aż mnie kusi, że ich zapytać, czy aby przesylek nie pomylili... trochę żal, no bo czemu te zdjęcia są tak retuszowane, żeby czlowiek po rozpakowaniu się zastanawial, czy to aby na pewno jego zamówienie
sashaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 22:47   #39
alice_91
Rozeznanie
 
Avatar alice_91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 671
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Ja zamawiałam na Loelstyle.com 4 rzeczy. 2 sukienki, marynarkę i sweterek. Sukienki są naprawdę bardzo ładne, marynarka ok, a sweterek średni. Wygląda dobrze, ale mam wrażenie że niedługo zacznie się pruć Za każdym razem przesyłka szła jakoś niecałe 2 tygodnie
alice_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 22:12   #40
madzioreq15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

PODBIJAM TEMAT! Z racji tego, że zamówiłam sobie sweterek ze dwa tygodnie temu, a teraz boje się, że oni zwyczajnie zwinęli interes.... ;( Ich strona od tygodnia nie działa, że niby "trwają prace konserwacyjne".... I jestem 5 dych w plecy :/
madzioreq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 17:02   #41
gosiawizazz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Trzy razy zamawiałam ubranka z portalu loel style i jestem zadowolona !! Co prawda za każdym razem jednego ciuszka było brak, ale otrzymywałam maile z wiadomością że są braki w magazynie oraz pytanie czy chce coś w zamian czy zwrot pieniążków. Wybierając drugą opcję, kaskę miałam już następnego dnia Męczący jest długi czas oczekiwania na paczkę, ale warto bo ubranka są śliczne ! Ostatnio zauważyłam że strona wygasła, ciekawa jestem czemu ? Może wiecie ? Potrzebuję nowych ubranek
gosiawizazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 19:48   #42
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez gosiawizazz Pokaż wiadomość
Trzy razy zamawiałam ubranka z portalu loel style i jestem zadowolona !! Co prawda za każdym razem jednego ciuszka było brak, ale otrzymywałam maile z wiadomością że są braki w magazynie oraz pytanie czy chce coś w zamian czy zwrot pieniążków. Wybierając drugą opcję, kaskę miałam już następnego dnia Męczący jest długi czas oczekiwania na paczkę, ale warto bo ubranka są śliczne ! Ostatnio zauważyłam że strona wygasła, ciekawa jestem czemu ? Może wiecie ? Potrzebuję nowych ubranek
A mnie jednopostowiec, jak zwykle śmierdzi reklamą.

gosiawizazz
Przyczajenie

Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1


Jak tak żeś zadowolona z ubranek - prosimy o real fotrki, chętnie sprawdzimy jakość ubrań z tego niepewnego źródła.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-12-21 o 19:52
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 15:13   #43
gosiawizazz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A mnie jednopostowiec, jak zwykle śmierdzi reklamą.

gosiawizazz
Przyczajenie

Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1


Jak tak żeś zadowolona z ubranek - prosimy o real fotrki, chętnie sprawdzimy jakość ubrań z tego niepewnego źródła.

Jestem nowym użytkownikiem tego portalu, więc to był pierwszy mój wpis (każdy kiedyś miał swój pierwszy raz). Jak dojde do tego w jaki sposób wstawić fotki, na pewno nie omieszkam Cię nimi zaskoczyć
gosiawizazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 18:01   #44
Annaline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Hm.. strona od 2 dni się w ogóle nie wyświetla "trwają prace"
Annaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 23:06   #45
madzioreq15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez Annaline Pokaż wiadomość
Hm.. strona od 2 dni się w ogóle nie wyświetla "trwają prace"
CHYBA OD DWÓCH TYGODNI ;(!!!!!
A ja 3.12 kupiłam i zapłaciłam za sweter i co teraz ?!
Najśmieszniejsze jest to, że na facebooku jeszcze dziś byłam na ich profilu, a teraz już go nie wyszukuje.... Zniknął razem z ich stroną internetową... Szkoda, widać zostałam oszukana...:/ A sweterek był taki ładny... i kosztował mnie 50 złotych :[ !!!

Czy któraś z was też robiła ostatnimi czasy zakupy na tej stronie i boi się teraz o losy swojego zamówienia...?
madzioreq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 23:11   #46
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez madzioreq15 Pokaż wiadomość
CHYBA OD DWÓCH TYGODNI ;(!!!!!
A ja 3.12 kupiłam i zapłaciłam za sweter i co teraz ?!
Najśmieszniejsze jest to, że na facebooku jeszcze dziś byłam na ich profilu, a teraz już go nie wyszukuje.... Zniknął razem z ich stroną internetową... Szkoda, widać zostałam oszukana...:/ A sweterek był taki ładny... i kosztował mnie 50 złotych :[ !!!

Czy któraś z was też robiła ostatnimi czasy zakupy na tej stronie i boi się teraz o losy swojego zamówienia...?
W takim wypadku zapraszam do urzędu skarbowego lub innej odpowiedniej instytucji.. powiedz, ze pewna firma której zapłaciłas za usluge, nagle zniknęła. Niech ją odnajdą, i pomogą odzyskać pieniądze. Jak nic z tym dziewczyny nie będziecie robi, to takie "firmy" będą się mnożyć i znikać jak szalone.Myślę, że żal czasu na dyskusje poprzez mejle (jeśli od razu nie oddadzą pieniędzy i będą zwodzić). Lepiej od razu zaskarżać działania niezgodne z prawem. Daj znać, czy się odezwali do ciebie czy coś z tym zrobiłaś.
My jako klientki "olewając sprawę" również niszczymy ten runek, więc walczmy z przestępcami.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:32   #47
littleHope
Przyczajenie
 
Avatar littleHope
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Ja zakupy zrobiłam w tym sklepie 20 listopada, oczywiście nastawiłam się na długie długie czekanie na przesyłkę, było zaznaczone, że może iść do 20 dni ROBOCZYCH ale najczęściej idzie 10.
Kilka dni po zamówieniu dostałam maila, że 2 rzeczy nie dostanę bo nie ma w magazynie (oczywiście rzeczy, na których najbardziej mi zależało) i czy chcę wybrać dwie inne czy różnicę w cenie mają mi zwrócić, wybrałam opcję pierwszą.
Wybrałam sobie dwie inne rzeczy, ale i tak 4 zł jeszcze mi mieli wisieć.
Potem otrzymałam maila, że wyślą to w 2 paczkach. Myślę sobie "spoko, luz, niech będzie" po 3 tygodniach dostałam pierwszą paczkę. Były w niej 2 rzeczy. Oczywiście nie są takie piękne jak na zdjęciu, ale z bluzy akurat jestem bardzo zadowolona (mimo że na zdjęciu jest gruba, a w rzeczywistości to cienki materiał - jednak ciepły) .
Spoko, czekałam dalej. 20 grudnia napisałam do nich maila z pytaniem co się dzieje z drugą paczką, bo sklep jest nieczynny od 2 tygodni, a ja nie mam większości rzeczy (zamówiłam 7 rzeczy, czyli jeszcze 5 brakowało) i czuję się trochę zmartwiona, mimo wszystko zaznaczyłam, że jestem cierpliwa i mogę dalej czekać bylebym wiedziała co się dzieje.
Odpisali chyba po 4 dniach, żebym wysłała im opis albo kod tych, które już dostałam. Wysłałam im to (chociaż nie byłam pewna, a na stronie nie mogłam tego sprawdzić) i dodałam też, że zamieniałam już 2 inne rzeczy.
Dziś otrzymałam odpowiedź :
z przyczyn technicznych nie możemy zrealizwoać zamówienia. Prosze o przesłanie nr konta. Zwrócimy pieniądze za poniższe produkty.
FAE7052 34,99 zł C8180 38,99 zł 1977 BIA 48,99 zł C798 38,99 zł

R8000 50,99 zł
JAK MIŁO ŻE DOPIERO TERAZ MI TO PISZĄ!!
do tego 2 pierwsze rzeczy, to te które wcześniej wymieniałam, więc nawet to olali.
Wyszło na to, że wszystkie inne rzeczy prócz tych, które dostałam nie otrzymam. śmiechu warte.
Najlepsze jednak jest to, że dziś ta paczka przyszła do mnie do pracy, nie widziałam jej, kazałam koleżance otworzyć.
W środku są 4 rzeczy (powinno być 5, więc 1 dalej brakuje). Koleżanka mówi, że prócz jednej bluzki to ciuszki są fajne, ale z jej opisów wynika, że to nie są te ciuchy, które zamawiałam.
Czekam na wieczór, aż odbiorę od niej te rzeczy, sprawdzę, obliczę ile sklep mi wisi kasy i napiszę Wam jutro jak to wszystko wygląda.
Podsumowując.... NIE KUPUJCIE W TYM SKLEPIE. szkoda nerwów...
littleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:37   #48
madzioreq15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
W takim wypadku zapraszam do urzędu skarbowego lub innej odpowiedniej instytucji.. powiedz, ze pewna firma której zapłaciłas za usluge, nagle zniknęła. Niech ją odnajdą, i pomogą odzyskać pieniądze. Jak nic z tym dziewczyny nie będziecie robi, to takie "firmy" będą się mnożyć i znikać jak szalone.Myślę, że żal czasu na dyskusje poprzez mejle (jeśli od razu nie oddadzą pieniędzy i będą zwodzić). Lepiej od razu zaskarżać działania niezgodne z prawem. Daj znać, czy się odezwali do ciebie czy coś z tym zrobiłaś.
My jako klientki "olewając sprawę" również niszczymy ten runek, więc walczmy z przestępcami.
Szczerze Ci powiem, że właśnie nie chce mi się tracić czasu na zgłaszanie spraw, o jakby nie patrzeć co to jest 50 zł... Ale właśnie do nich napisałam i dostałam odpowiedź, że zamówienie zostało zrealizowane, a strona nie będzie działać jeszcze tydzień-dwa, bo mają poważną awarię. No cóż... poczekam
madzioreq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:39   #49
madzioreq15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
W takim wypadku zapraszam do urzędu skarbowego lub innej odpowiedniej instytucji.. powiedz, ze pewna firma której zapłaciłas za usluge, nagle zniknęła. Niech ją odnajdą, i pomogą odzyskać pieniądze. Jak nic z tym dziewczyny nie będziecie robi, to takie "firmy" będą się mnożyć i znikać jak szalone.Myślę, że żal czasu na dyskusje poprzez mejle (jeśli od razu nie oddadzą pieniędzy i będą zwodzić). Lepiej od razu zaskarżać działania niezgodne z prawem. Daj znać, czy się odezwali do ciebie czy coś z tym zrobiłaś.
My jako klientki "olewając sprawę" również niszczymy ten runek, więc walczmy z przestępcami.
Oj powiem Ci szczerze, że nie chce mi się łazić i tego zgłaszać... W końcu to tylko 50zł... Stwierdziłam, że już trudno... Ale napisałam do nich maila i o dziwo mi odpisali !! Zamówienie podobno zrealizowane i mam czekać na przesyłkę... A co do ich strony, mają poważną awarię, która potrwa jeszcze tydzień-dwa. Tak, tylko co to ma do fun=page na facebooku :/
madzioreq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 18:44   #50
littleHope
Przyczajenie
 
Avatar littleHope
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Dobra, mam te rzeczy.
Cóż, wiedziałam, że nie są one tak piękne jak na zdjęciu, ale to to już przesada, dwie rzeczy mam ochotę wyrzucić. (zaznaczam, że zdjęcia największe też nie były)
Oczywiście nie dostałam tuniki, która była czymś czego nie mogłam się doczekać.
W paczce nie było paragonu, ciekawe na jakiej podstawie oddadzą mi pieniądze za to czego nie ma (mogą powiedzieć, że wysłali wszystko a ja pewnie kłamię, tym bardziej, że nawet nie wiedzieli, że paczka została wysłana).
Napisałam do nich maila, czekam na odpowiedź.

Może nie całkiem odradzam kupowania rzeczy z Japan Style, wcześniej kupowałam kilka rzeczy i nie była to tragedia, jednak radzę kupować od ludzi/sklepów gdzie jest zaznaczone, że przesyłka będzie z Polski a towar mają na miejscu w "magazynie" (tak mają napisane w sklepie japanstyle24 czy jakoś tak). Zdecydowanie nie polecam kupowania w loel style - nigdy, przenigdy, ta przygoda po prostu mnie zniechęciła.
Jeśli mi się uda to załączam zdjęcia tego co zamówiłam - zdjęcia ze sklepów, nie rzeczywiste.
Mówię z góry, że dwa białe sweterki są do bani.
Szara bluza świetna
Koszulka z wielką brytanią, szmaciana, ale całkiem fajna
koszulka z sercem, też materiał nie fajny, ale też całkiem spoko
asymetryczna tunika. koszmarnie wygląda na ramionach, ale to pewnie wina mojej budowy ciała
zwiewna tunika którą chciałam była czarna, ale innej fotki nie znalazłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1977 BIA 3.jpg (9,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1234 SZA.jpg (13,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8591 CZA.jpg (36,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C798 2.jpg (23,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D8634 BIA.jpg (14,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg L2013 NIE.jpg (23,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg R8000.jpg (8,9 KB, 17 załadowań)
littleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:08   #51
emijah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Uważajcie na zamówienie z ich strony! Do każdego produktu mają dopisek wysyłka gratis, a jak się przejdzie do koszyka to automatycznie dolicza 253 zł hahahah masakra! 250 za przesyłkę i 3 za paypal'a. Co to w ogóle ma być?!
emijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 19:00   #52
littleHope
Przyczajenie
 
Avatar littleHope
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Tam jest niby napisane, że przesyłka gratis, ale jak się przyjrzeć cenom bliżej to można zauważyć, że cena przesyłki jest w nie wliczona już. Oni na tym dodatkowo zarabiają. Załóżmy że jakaś sukienka kosztuje u nich 50zł, a na allegro ta sama kosztuje 32, koszt transportu jest tu wliczony dlatego nabierają nas na "darmową przesyłkę" i tak jest praktycznie z każdym przedmiotem.
littleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:03   #53
madzioreq15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

to dobrze, że dostałaś te rzeczy... ICH STRONA JUŻ DZIAŁA !!!
madzioreq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 12:52   #54
littleHope
Przyczajenie
 
Avatar littleHope
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

od początku stycznia czekam na zwrot pieniędzy za rzecz, której nie otrzymałam. denerwują mnie.
Jeśli już koniecznie chcecie u nich kupować niech to będą max 2 rzeczy żeby była pewność, że zostaną wysłane w 1 paczce i nie będzie problemów z pieniędzmi ... masakra. powstrzymuję się przed zbluzganiem ich w mailu.
littleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:56   #55
Lumos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Ciutek sie załamałam jak ktoś napisał ze w 2 tygodnie mu to doszło. Zamawiałam 6 grudnia 2011r i jest dzisiaj 18.01 a ja jeszcze tego nie dostałam!!! NIe wiem czy sie wkurzyć czy płakać. Ale z kolei moja kolezanka zamawiała z tej strony i rzeczywiście szło baaaardzi długo ale doszło w super jakości i idealnie jak na zdjęciu. Martwi mnie jednak troche brak kontaktu ze sprzedawcą... Jeszcze poczekam. Jak dojdzie to napisze i wyśle real foto a jak nie to trudno. Szkoda troche kasy ale cóż... Jak na razie jestem na NIE na tą firme.
Lumos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:09   #56
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Jak kupowałam latem sukienki z siostrą - doszło wszystko bez problemu. Teraz zrobiłam zamówienie na początku grudnia, doszło po miesiącu, ale zamiast 2 rzeczy - tylko jedna i to w złym kolorze. Nie odpisują na maile, na gg też nie ma kontaktu. Napisałam do nich od koleżanki z maila ze zwykłym zapytaniem o zakupy na ich stronie, żeby sprawdzić czy to tylko z 'klientami sprawiającymi problemy' nie utrzymują kontaktu, czy ze wszystkimi. Niestety już od 2 tygodniu czekamy na odpowiedź, więc nie tylko mnie olewają, choć to średnie pocieszenie. Nie mam pojęcia co z tym zrobić...
A tak ładnie się zaczynała nasza 'współpraca'.
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:02   #57
littleHope
Przyczajenie
 
Avatar littleHope
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Angry Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Mam tego dość ! wysłałam do nich kilka maili i cisza! nikt nie ma zamiaru oddać mi pieniędzy za niewysłaną rzecz! może 40zł to nie jest fortuna, ale chce odzyskać swoje pieniądze! z krzaczka ich nie zebrałam ;/ zębowa wróżka też mi ich za nic nie przyniosła ;/
littleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:38   #58
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

zgłosić odpowiedniemu organowi. to zwykła kradzież jest. jak będziecie się poddawać to takich pseudo firm będzie coraz więcej.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 01:11   #59
Risika008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Czy jak zamawiałyście i miałyście coś w koszyku to pokazywało wam że koszt przesyłki to 500zł?! Bo chciałam zamówić bluzę z uszami która nie jest niestety nigdzie indziej dostępna i zaryzykować mając nadzieje, że przy jednej rzeczy się ogarną, ale ta strona mnie przeraża coraz bardziej... ;(
Risika008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 00:00   #60
emijah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Ja nic nie zamówiłam właśnie z tego powodu. Mi też wyświetla się 500zł za przesyłkę + 3zł za paypal'a. Chyba w paczkę ze złota to pakują za taką cene xD

Edytowane przez emijah
Czas edycji: 2012-02-04 o 00:02
emijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.