Powiększanie piersi cz.7 - Strona 177 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 10:49   #5281
Nadinka2
Raczkowanie
 
Avatar Nadinka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 380
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Malinko znowu zniknęlas,a my czekamy na focie Twoich panienek!

Wy tu o ciasteczkach a ja to sie zabieram od 3 tygodni za plesniaka,wszystko kupione ale jakos nie mam weny...;( a przyznam ze jest pyszne moze dzisiaj???

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

czwarty dzien juz nie ma mojego Tz-a i nawet obiadu normalnego mi sie nie chce gotowac.Ksiezniczce cos upichce na szybko a sama nie jem,co tesknota robi ze mna;( Jeszcze dwa dni...
__________________
Juz sąDr L.P. 450cc(prawy) i 500cc(lewy) 19.12.2011
Nadinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:53   #5282
grazia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warszawka
Wiadomości: 415
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

ja jak zwykle na chwilkę bo lece gdzie na budowę
MYA mamy robotników po znajomości fajne chłopaki nie pija nie palą a robota idzie jak tylko do końca postawią kichnie wrzuce do albumiku
ZABKA dobry wybór antykoncepcji moja kumpela ją ma i mega zadowolona
GWEEN zdasz następnym razem nic sie nie martw ja tez kiedys nie zdałam bardzo bylam, zla na siebie ale przed nastepnym egzaminem z kumpelami usiadlysmy wypiłysmy a piłysmy do 3 rano. Rano wstałyśmy poszlysmy na egzamin i co zdałysmy pewnie dlatego ze jeszcze na meserszmity fruwały i nie mialysmy wogole tremy
buzia uciekam na nowe mieszkanko
grazia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:11   #5283
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Zabcia a jest Mirena bez hormonów??? eee nie słyszałam, mówisz chyba o normalnej spiralce albo znowu jakaś nowość ja rozważałam mirene i zwykłą ale bałam się przy zwykłej ciągłych plamień i obfitego okresu bo to jest dobijające a mirena zatrzymuje praktycznie okres.

Foczko pewnie, że wolałabym się nie truć ale trzecia ciąża nie była dla mnie błogosławieństwem, choć teraz jest najkochańsza na świecie mamuni córeczka, a czwartej to już sobie nie chce wyobrażać nawet. mnie się na takich kombinowanych metodach kalendarzyk plus gumki udało pięć lat wytrwać między pierwszą a drugą ciążą i wydawało mi się po takim czasie że bezpieczna jestem i mam wszystko opracowane aż natura zawiodła.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Gwen a Ty się żadną statystyką nie przejmuj, nie udało się za pierwszym podejściem zaliczyć to za drugim albo za trzecim albo za czwartym... w końcu się uda luzik

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Mya męcz męcz jak potrzebować bedziesz nie mam takiego przepisiku niestety, ja to z kuchnią staram się mieć jak najmniej wspólnego, mam pare sprawdzonych przepisów i na nich lece, nie wypiekam ciast co tydzień

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Graziu czy ja mogę dopytać Wy domek budujecie czy mieszkanko kupiliście?
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:20   #5284
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

kamiluwa 24.01 - 3
aginga 01.02 - 11
Klaudeczka2010 20.02 - 36
Wiola33 22.02 - 38
mune 05.03 - 44
IsaDorra 07.03 - 46
sherry.b 26.04 - 94
ania1919 27.04 - 95
kicia_nh 11.07 - 170
Olivkaa200 12.07 - 171


Dzien dobry dziewczynki
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:30   #5285
Precelka1
Raczkowanie
 
Avatar Precelka1
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 160
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
kamiluwa 24.01 - 5
aginga 01.02 - 13
Klaudeczka2010 20.02 - 38
Wiola33 22.02 - 40
mune 05.03 - 46
IsaDorra 07.03 - 48
sherry.b 26.04 - 96
ania1919 27.04 - 97
kicia_nh 11.07 - 172
Olivkaa200 12.07 - 173


Witam Ale nasza lista się piękna zrobiła


Precelko oczywiście ze będę dalej prowadziła listę już się przyzwyczaiłam do niejTylko przed i po mojej operacji poproszę jakaś dziewczynę zęby zaopiekowała się nią
Nie wątpiłam Kochania
__________________
mrawww
Precelka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:34   #5286
aginga
Raczkowanie
 
Avatar aginga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Dziewczyny, czy wiecie może jaka jest różnica pomiędzy anatomkami, a okrągłymi jeżeli chodzi o dochodzenie do siebie? Ból itp. Zbliża się mój termin i chyba panikuję... mam nadzieję, że nie zwieję ze stołu . Czy w wyglądzie piersi jest duża różnica?
aginga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:49   #5287
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
Zabcia a jest Mirena bez hormonów??? eee nie słyszałam, mówisz chyba o normalnej spiralce albo znowu jakaś nowość ja rozważałam mirene i zwykłą ale bałam się przy zwykłej ciągłych plamień i obfitego okresu bo to jest dobijające a mirena zatrzymuje praktycznie okres.
Faktycznie teraz patrze w te ulotki od GP i ta bez hormonow to nie mirena Trudno, ide jutro i mowie, ze wybralam mirenke. Nie bede wybredzac i zmieniac zdania. Jak mi nie przypasuje, to wyciagne U nas wszystko za darmo, wiec mozna zmieniac , az sie trafi cos co przypasuje
Jooasi kochana, a powiedz czy boli zalozenie??? Bo czytalam rozne opinie- od dyskomfortu, do bolu strasznego i omdlen nawet Ja mialam robione badanie w piatek i powiem, ze mnie uszkodzila chyba, bo bardzo zabolalo i krewka poszla nawet Jutro ide do innego lekarza, bo do tej pani z piatku troche sie zrazilam
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 12:29   #5288
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Hej, wróciłam z NART i było super i od razu wrzuciłam swoja wyjściówkę abyście mogły mi pomóc dobrać implanty i wielkosć, bo już za tydzień mam wizytę!!! <jupi>
pozdrawiam!
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 14:40   #5289
buziak86
Raczkowanie
 
Avatar buziak86
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 113
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Hej, wróciłam z NART i było super i od razu wrzuciłam swoja wyjściówkę abyście mogły mi pomóc dobrać implanty i wielkosć, bo już za tydzień mam wizytę!!! <jupi>
pozdrawiam!
a gdzie na tych nartach smigalas?
u kogo masz konsultacje?
__________________
male też jest piękne
buziak86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 14:42   #5290
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Byłam we Włoszech w Arta Terme piękna pogoda i SŁOŃCE cały tydzień! nawet się opaliłam
a konsultacje mam u dr Witwickiego na Kabatach w Warszawie
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 15:00   #5291
buziak86
Raczkowanie
 
Avatar buziak86
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 113
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Byłam we Włoszech w Arta Terme piękna pogoda i SŁOŃCE cały tydzień! nawet się opaliłam
a konsultacje mam u dr Witwickiego na Kabatach w Warszawie
tobie to dobrze u mnie dzis tez super pogoda na narty, ale ja niestety nie umiem jezdzic ;-(
__________________
male też jest piękne
buziak86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 15:12   #5292
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez buziak86 Pokaż wiadomość
tobie to dobrze u mnie dzis tez super pogoda na narty, ale ja niestety nie umiem jezdzic ;-(
Trzeba się nauczyc czym prędzej!!! )
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 15:22   #5293
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Ise - o jakim implancie myślisz do jakiego rozmiaru byś chciała powiększyć piersi?
__________________
Mentor 400cc27kwiecień,
Doktor Krajewski,Gryfice
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 15:28   #5294
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez ania1919 Pokaż wiadomość
Ise - o jakim implancie myślisz do jakiego rozmiaru byś chciała powiększyć piersi?
Myślałam o takich: http://www.art-med.com.pl/images/upl...5594636700.jpg

lub takich

http://www.art-med.com.pl/images/upl...2424905100.jpg

tylko nie wiem czy to nei za dużo przy takiej wyjściówce
nie wiem czy anatomiczne czy okragłe
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 16:04   #5295
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Pewnie czy będą to anatomiczne czy okrągłe będzie zależało od budowy piersi moja jest rozciągniętamam A wchodzące w B i moj implant to 400cc karmiłam , tyłam ,chudłam będę miała okrągłe, no to też zależy w dużym stopniu od Ciebie samej jakie się Tobie podobają Na moje niefachowe oko te na zdjęciach to ok 350,370cc.
__________________
Mentor 400cc27kwiecień,
Doktor Krajewski,Gryfice
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 16:12   #5296
mune
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 338
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Myślałam o takich: http://www.art-med.com.pl/images/upl...5594636700.jpg

lub takich

http://www.art-med.com.pl/images/upl...2424905100.jpg

tylko nie wiem czy to nei za dużo przy takiej wyjściówce
nie wiem czy anatomiczne czy okragłe
Nie przypuszczam, żeby to było dużo dla Ciebie to co pokazujesz na zdjęciach, to raczej nie jest duży implant, na mój gust mniej niż 400. To co jest na zdjęciach to anatomy. Przy mniejszej ilości tkanki własnej ponoć będą wyglądały naturalniej, ale to kwestia gustu.

Nartek zazdroszczę!!! Jak byłam, to śnieg był fatalny , a teraz już raczej nie dam rady. A chciałbym bardzo jeszcze raz wyskoczyć przed op.
mune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 16:26   #5297
Gipsy
Raczkowanie
 
Avatar Gipsy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 215
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
O też mi się podobają! Wyglądają bardzo naturalnie.

Zgodnie z waszymi radami umówiłam się jeszcze na konsultację do Węgrzyna, zobaczymy co mi zaproponuje i jaki zrobi na mnie wrażenie. No i do końca tygodnia mam nadziję, że się zdecyduję i ustalę jakiś termin

Kurcze, sesja trwa a ja się w ogóle skupić nie mogę bo cały czas o nowych piersiach myślę... Zamiast notatki czytać to czytam o różnych cięciach, umiejscowieniach i implantach. Jakby mi z tego teraz egzamin zrobili to bym pewnie na 5 zdała
Gipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 17:32   #5298
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Aginga ja mieszkam w prowincji Limburg, w Kortessem, czyli jakieś 10km od Hasselti właśnie do Hasselt będziemy coś wynajmować z mężem po mojej op A Ty skąd dokładnie? Ehh...miło by było poznać tu jakąś koleżankę, bo znaczna większość moich znajomych to koledzy A mój TŻ coraz bardziej zazdrosny:P:P hehe. A na śpiąco to ciężko by Ci było zwiać ze stołu Chyba, że troszkę wsześnij byś próbowała, ale przypuszczam, że będziesz tak szczęśliwa i podekscytowana, to już, zaraz będziesz miała swoje wymarzone piersiątka, że Ci to na myśl nawet nie przyjdzie

Edytowane przez kicia_nh
Czas edycji: 2012-01-22 o 17:37
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 18:49   #5299
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez aginga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wiecie może jaka jest różnica pomiędzy anatomkami, a okrągłymi jeżeli chodzi o dochodzenie do siebie? Ból itp. Zbliża się mój termin i chyba panikuję... mam nadzieję, że nie zwieję ze stołu . Czy w wyglądzie piersi jest duża różnica?

Tutaj kazda dziewczyna inaczej czula sie po operacji i w innym tempie dochodzila do siebie, wiec ta roznica anatomow, czy okraglych nie ma znaczenia Duzo zalezy od tego jak przygotowane jest Twoje cialo Jezeli cwiczysz i masz dobrze wyrobione miesnie, to mozesz byc pewna, ze w miare szybko wrocisz do codziennych obowiazkow
Ze stolu raczej nie zwiejesz, bo przeciez idziesz tam z wlasnej woli, aby spelnic marzenia
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 18:58   #5300
Mirabellla
Raczkowanie
 
Avatar Mirabellla
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 237
GG do Mirabellla
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Nadinka2 Pokaż wiadomość


czwarty dzien juz nie ma mojego Tz-a i nawet obiadu normalnego mi sie nie chce gotowac.Ksiezniczce cos upichce na szybko a sama nie jem,co tesknota robi ze mna;( Jeszcze dwa dni...
jakbys o mnie pisała...

Zabulek fajnie tam z tym ze za darmo, moja znajoma tez zakładała spiralkę i podajże 5 miesięcy czuła sie okropnie i chciała to wyjąć, nic mi teraz o tym nie pisała wiec może nie wyjęła

Nadinka pleśniaka fajna nazwa
__________________
Sebbin 335ml okragle , wysoki profil 109mm, projekcja 54mm
19 kwiecień 2011 Rykala
Mirabellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 20:36   #5301
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Te z linkow jak dla mnie to za male. Jakbym miala powiekszac to na wieksze a nie na takie małe...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 20:47   #5302
aginga
Raczkowanie
 
Avatar aginga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez kicia_nh Pokaż wiadomość
Aginga ja mieszkam w prowincji Limburg, w Kortessem, czyli jakieś 10km od Hasselti właśnie do Hasselt będziemy coś wynajmować z mężem po mojej op A Ty skąd dokładnie? Ehh...miło by było poznać tu jakąś koleżankę, bo znaczna większość moich znajomych to koledzy A mój TŻ coraz bardziej zazdrosny:P:P hehe. A na śpiąco to ciężko by Ci było zwiać ze stołu Chyba, że troszkę wsześnij byś próbowała, ale przypuszczam, że będziesz tak szczęśliwa i podekscytowana, to już, zaraz będziesz miała swoje wymarzone piersiątka, że Ci to na myśl nawet nie przyjdzie
Kicia: Mieszkam w Poznaniu, ale często jesteśmy w Housden Zolder (żabi skon do Hasselt ;-), Mój TŻ jest Belgiem. Możemy kiedyś wypić jakąś kawkę
aginga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 21:06   #5303
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez aginga Pokaż wiadomość
Kicia: Mieszkam w Poznaniu, ale często jesteśmy w Housden Zolder (żabi skon do Hasselt ;-), Mój TŻ jest Belgiem. Możemy kiedyś wypić jakąś kawkę
Bardzo chętnie A i miałabym okazję na żywo pooglądać te Twoje przyszłe, nowe okazy
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 21:12   #5304
malinkac
Raczkowanie
 
Avatar malinkac
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 313
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

trochę to trwało ale nowe fotki w albumie !
zapraszam
__________________
19.12.2011 450 i 500 dr P...
malinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 21:39   #5305
aginga
Raczkowanie
 
Avatar aginga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez kicia_nh Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie A i miałabym okazję na żywo pooglądać te Twoje przyszłe, nowe okazy
Długo mieszkasz w Belgii, znasz flamandzki? Ja próbuję się nauczyć, ale kurna mi nie idzie...

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
Tutaj kazda dziewczyna inaczej czula sie po operacji i w innym tempie dochodzila do siebie, wiec ta roznica anatomow, czy okraglych nie ma znaczenia Duzo zalezy od tego jak przygotowane jest Twoje cialo Jezeli cwiczysz i masz dobrze wyrobione miesnie, to mozesz byc pewna, ze w miare szybko wrocisz do codziennych obowiazkow
Ze stolu raczej nie zwiejesz, bo przeciez idziesz tam z wlasnej woli, aby spelnic marzenia
Masz rację... Powiedz proszę coś więcej na temat powrotu do normalnego życia. Z góry dziękuję
aginga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 21:55   #5306
magdalena_81
Raczkowanie
 
Avatar magdalena_81
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Send a message via Skype™ to magdalena_81
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
Faktycznie teraz patrze w te ulotki od GP i ta bez hormonow to nie mirena Trudno, ide jutro i mowie, ze wybralam mirenke. Nie bede wybredzac i zmieniac zdania. Jak mi nie przypasuje, to wyciagne U nas wszystko za darmo, wiec mozna zmieniac , az sie trafi cos co przypasuje
Jooasi kochana, a powiedz czy boli zalozenie??? Bo czytalam rozne opinie- od dyskomfortu, do bolu strasznego i omdlen nawet Ja mialam robione badanie w piatek i powiem, ze mnie uszkodzila chyba, bo bardzo zabolalo i krewka poszla nawet Jutro ide do innego lekarza, bo do tej pani z piatku troche sie zrazilam
żabko nie wiem czy widziałaś moją odpowiedź apropo mirenki - założenie nie należy do przyjemnych rzeczy -mnie się kręciło w głowie i było mi słabo ale nie zemdlałam. Podobno wyciąganie nie należy wcale do przyjemności - boli ale ten okres 5 lat spokoju w moim przypadku wygrał i nie żałuję pozdrawiam.

PS przypominam że ja jestem panikarą numer 1 !!

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
magdalenka gotuje ten budyń do momentu aż bedzie bardzo gęsty, potem musi całkiem wystygnąć, wtedy miksuje z podaną ilością masła ekstra (nie margaryny) ale wyjętego wcześniej z lodówki żeby zmiękło, konsystencja jest od razu gęsta i kremowa, mój patent, budyń gotuje wieczorem i piekę ciasto, rano kroje ciasto, nasączam, miksuje budyń z masłem i robie polewe. podejrzewam, ze się spieszyłaś i zmiksowałaś ten budyń jeszcze letni z margaryną i klapa gotowa
Joasi dzięki kochana jesteś za te porady oczywiście że się spieszyłam i budyń był co prawda ostygnięty ale masło - nie margarynę - wyjęłam twarde jak skała i troszeczkę pomogłam mu zmięknąć pewnie aż za bardzo - przyznam się bez bicia - następnym razem zrobię tak jak Ty

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirabellla Pokaż wiadomość
hehe juz 3 raz robilam to ciasto i nie mialam takich atrakcji, wyszlo idealneeee!! ciasto sie samo rozrabialo w misce ze zostalo ubite jak piana z bialek, krem tez ok
nie wiem czemu mialas takie atrakcje, robilam juz nie jedno z torebki i dla mnie bobmba bo szybka sprawa nie zrazaj sie, nastepny raz zawsze jest lepszy...

ja dzis wlasnie bede robic ta krowke
A jaki Ty masz sposób na krem Mirabelko? Może połączę dwa sposoby i to będzie to

Tymczasem spadam lulu - jutro pierwszy dzień w robocie - po dwóch tygodniach wrócić do pracy chyba zacznę od kawy w jakimś ustronnym miejscu żeby nie przeżyć jakiegoś szoku

ALE TA SHAKIRA WYMIATA TYM BRZUSZKIEM PŁASKIM UFF
a ta zumba to jest to co te dziewczyny tańczą ? http://www.youtube.com/watch?v=1G1Ak...eature=related
faaajne - podoba mi się
__________________
5 stycznia Mentor okrąglutkie 250cc i 275cc HP dr R.N

Edytowane przez magdalena_81
Czas edycji: 2012-01-22 o 22:15
magdalena_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 22:04   #5307
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez aginga Pokaż wiadomość
Długo mieszkasz w Belgii, znasz flamandzki? Ja próbuję się nauczyć, ale kurna mi nie idzie...
Od września 2010 A zaczęłam się języka uczyć w paździeniku zeszłego roku w szkole. Pierwsza część kursu zaliczona, od lutego idę na następną. Ale to dopiero początki, podstawy w stylu jak masz na imię, skąd pochodzisz, ile masz lat, alfabet, liczby, części ciała. No nic wielkiego ale też bardzo potrzebne do kontynuacji Z taką wiedzą rozmowy bym nie przeprowadziła jakiejś konkretnej, ale już coś tam świta:P A TŻ uczy się polskiego? Jak ja tu słyszę Belgów próbujących klnąć po polsku to czasem można poryczeć się ze śmiechu. A większość z tych osób nie jest w stanie powiedzieć nawet mojego imienia "Justyna"

Edytowane przez kicia_nh
Czas edycji: 2012-01-22 o 22:06
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 22:11   #5308
Nadinka2
Raczkowanie
 
Avatar Nadinka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 380
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Mirabellla Pokaż wiadomość
jakbys o mnie pisała...

Zabulek fajnie tam z tym ze za darmo, moja znajoma tez zakładała spiralkę i podajże 5 miesięcy czuła sie okropnie i chciała to wyjąć, nic mi teraz o tym nie pisała wiec może nie wyjęła

Nadinka pleśniaka fajna nazwa
A jaki pyszny

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

O Immolation zawitala do nas jak tam malenstwo ? Ile juz ma? Pozdrawiam cieplutko
__________________
Juz sąDr L.P. 450cc(prawy) i 500cc(lewy) 19.12.2011
Nadinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 22:20   #5309
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Olivko i jak Twój piesek? Co Ci weterynarz powiedział? Mam nadzieję, że wszystko dobrze
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 22:24   #5310
Nadinka2
Raczkowanie
 
Avatar Nadinka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 380
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez malinkac Pokaż wiadomość
trochę to trwało ale nowe fotki w albumie !
zapraszam
Malinko jak juz pisałam piersiatka sa mega!!! Tylko pozazdroscic!
__________________
Juz sąDr L.P. 450cc(prawy) i 500cc(lewy) 19.12.2011
Nadinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.