Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 11:32   #1801
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
teraz jest taka technika, że nawet jak nie ma się paznokci, to królują te wszystkie tipsy, manicure hybrydowe i takie tam nawet nie wiem jak to się wzie, bo nie korzystam z tego.
ja robię paznokcie specjalnie na ślub, bo swoich nie mam ,aż takich długich i ładnych, więc żele dla mnie to naprawdę ratunek
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:39   #1802
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Ja - jak dobrze pójdzie - nie będę robiła tipsów. Co najwyżej pokryję paznokcie u kosmetyczki cieniutką warstwą żelu, która uchroni je przed połamaniem (swoje mam dość mocne). I na 99% postawię na żywy kolor na paznokciach (bez żadnych wzorków itp.). Nie zamierzam się przejąć namowami na french
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:49   #1803
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja - jak dobrze pójdzie - nie będę robiła tipsów. Co najwyżej pokryję paznokcie u kosmetyczki cieniutką warstwą żelu, która uchroni je przed połamaniem (swoje mam dość mocne). I na 99% postawię na żywy kolor na paznokciach (bez żadnych wzorków itp.). Nie zamierzam się przejąć namowami na french
pewnie, rob tak, jak ci pasuje. ja lubie frencha i zostanie. nie mam elementow do ktorych moglabym wybrac jakis kolor na paznokciach, stad zostanie klasyka. oby sie tylko nie zlamaly przed samym slubem;]
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 12:23   #1804
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Dziewczyny znalazłam swój idealny zestaw (tylko w kwiatach rączka mogłaby być srebrna, biala lub w kolorze fuksji )
Tylko oczywiście nie jest tak kolorowo, bo nie ma mojego rozmiaru, ale może jeszcze znajdę

Co do paznokci to tusiamar na ślub tez będę miała frencha, co do wzorku jeszcze nie wiem
Ale Viollet87 na sesję, ktora będzie w innym terminie zamaluję pazurki na żywy kolor taki jak moje buciki

Pozdrawiam,
Dominika
www.cetutor.pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inne.jpg (29,4 KB, 253 załadowań)

Edytowane przez Dominika6
Czas edycji: 2014-09-06 o 14:44
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 12:32   #1805
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam swój idealny zestaw (tylko w kwiatach rączka mogłaby być srebrna, biala lub w kolorze fuksji )
Tylko oczywiście nie jest tak kolorowo, bo nie ma mojego rozmiaru, ale może jeszcze znajdę

Co do paznokci to tusiamar na ślub tez będę miała frencha, co do wzorku jeszcze nie wiem
Ale Viollet87 na sesję, ktora będzie w innym terminie zamaluję pazurki na żywy kolor taki jak moje buciki
bardzo fajnie!! kurcze, że też nie pomyślałam, by kupić buty inne niż białe!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 12:55   #1806
iwona0808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Ten pomysł z kolorowymi butkami jest świetny...ja muszę jednak zostać przy standardzie, bo pomarańczowych butów to raczej nie założę...a dekorację i bukiet mam mieć w takim właśnie kolorze...
__________________
26.05.2012 Nasz najszczęśliwszy dzień w życiu

"Kochać, to nie znaczy patrzeć
na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym
samym kierunku."
iwona0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 13:13   #1807
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez iwona0808 Pokaż wiadomość
Ten pomysł z kolorowymi butkami jest świetny...ja muszę jednak zostać przy standardzie, bo pomarańczowych butów to raczej nie założę...a dekorację i bukiet mam mieć w takim właśnie kolorze...
widziałam w sobotę takie piękne, pomarańczowe właśnie! stałam nad nimi jak zaczarowana...ale, no..nie kupię, mam inne wydatki
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 13:21   #1808
iwona0808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Na pewno były piękne ale jakoś nie jestem przekonana do pomarańczowych butów, wiec zostanę przy jakiś ładnych białych
__________________
26.05.2012 Nasz najszczęśliwszy dzień w życiu

"Kochać, to nie znaczy patrzeć
na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym
samym kierunku."
iwona0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:11   #1809
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
widziałam w sobotę takie piękne, pomarańczowe właśnie! stałam nad nimi jak zaczarowana...ale, no..nie kupię, mam inne wydatki
Tusia a drogie były? Pamiętasz mówiłaś, że masz urodziny po drodze? tuż przed nimi pokręc sie przed paroma osobami i wspomnij o cudownych pomarańczkach i że koniecznie je musisz miec może akurat kaska się uzbiera
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:14   #1810
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Tusia a drogie były? Pamiętasz mówiłaś, że masz urodziny po drodze? tuż przed nimi pokręc sie przed paroma osobami i wspomnij o cudownych pomarańczkach i że koniecznie je musisz miec może akurat kaska się uzbiera

hahaha dobre!! chyba 119 zł. były pomarańczowe i chabrowe. oh

dziewuszki, lecę na kurs wizażu z koleżankami. może jakaś mądra pani powie mi, jak wydobyć z siebie piękno, by jakoś po ślubie wyglądać
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:34   #1811
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
hahaha dobre!! chyba 119 zł. były pomarańczowe i chabrowe. oh

dziewuszki, lecę na kurs wizażu z koleżankami. może jakaś mądra pani powie mi, jak wydobyć z siebie piękno, by jakoś po ślubie wyglądać
uuu zazdroszczę sama bym na taki poszła, to jutro czekamy na relacjęnie ma to tamto trzeba było sie nie chwalic
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 16:21   #1812
Agaciszcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 35
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cześć dziewczyny! Zaproponujcie jakąś wiązankę do mojej sukni
http://www.justinalexanderbridal.com/jar/8568
Agaciszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:26   #1813
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
pewnie, rob tak, jak ci pasuje. ja lubie frencha i zostanie. nie mam elementow do ktorych moglabym wybrac jakis kolor na paznokciach, stad zostanie klasyka. oby sie tylko nie zlamaly przed samym slubem;]
Ja też raczej postawie na frencha ale bez żadnych wzorków.. może jedynie jakaś cyrkonia. I chyba zrobię hybrydowy (idę niedługo na próbę bo kupiła grupona )
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:57   #1814
peppermint patty
Rozeznanie
 
Avatar peppermint patty
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 701
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

u mnie tez napewno bedzie french-klasycznie,ladnie wygladajace paznokcie.niestety obawiam sie,ze z moimi paznokciami to nie poszaleje,ciagle je kuruje nail tekiem,ale i tak sie lamia jak szalone.nie sadze,zeby przez te pol roku cos je nagle odmienilo.jesli zdecyduje sie na jakies sztuczne paznokcie to najwazniejszy bedzie naturalny wyglad,zobaczymy co z tego wyjdzie.
peppermint patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:05   #1815
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
uuu zazdroszczę sama bym na taki poszła, to jutro czekamy na relacjęnie ma to tamto trzeba było sie nie chwalic
byłam i przeżyłam dobrze, że poszłam z koleżankami z pracy to trochę raźniej no więc, jestem zimą. mam się ubierać w chłodne barwy, chabry, fiolety, cytryny, biele ect. Źle wyglądam w ecruu (i teraz wiem, że suknia ecru nie mogła na mnie dobrze wyglądać, skoro jestem zimą hihi) Mam nie nosić złota, bo mnie postarza (hmmm). Potem było malowanie, to akurat nauczyłam się jak sobie wydłużyć nos i zmniejszyć czoło pudrem człowiek się uczy całe życie... Plus? Nie mogę nosić w ogóle czerwieni pomidorowej, więc koleżanka dostała mój golf, a ja jej cienie, bo ona nie może używać fioletu

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez peppermint patty Pokaż wiadomość
u mnie tez napewno bedzie french-klasycznie,ladnie wygladajace paznokcie.niestety obawiam sie,ze z moimi paznokciami to nie poszaleje,ciagle je kuruje nail tekiem,ale i tak sie lamia jak szalone.nie sadze,zeby przez te pol roku cos je nagle odmienilo.jesli zdecyduje sie na jakies sztuczne paznokcie to najwazniejszy bedzie naturalny wyglad,zobaczymy co z tego wyjdzie.

może połykaj skrzyp z witaminami? tylko taki prawdziwy skrzyp a nie skrzypovite czy inne "vite". na mnie podziałało.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez qmpela86 Pokaż wiadomość
Ja też raczej postawie na frencha ale bez żadnych wzorków.. może jedynie jakaś cyrkonia. I chyba zrobię hybrydowy (idę niedługo na próbę bo kupiła grupona )
kolezanka kupila i przeklina. szybko jej paznokcie rosna i po 4 dniach juz musiala zdjac:|

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Agaciszcze Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Zaproponujcie jakąś wiązankę do mojej sukni
http://www.justinalexanderbridal.com/jar/8568
hmmm... kurcze. jak patrze z daleka, to to, co srebrne robi się fioletowe. suknia jest okazała więc chyba postawiłabym na skromny bukiet we fiolecie, nie wiem czemu, tak mi się widzi a jakie masz dodatki?

zobacz tu, można sobie dobrać bukiet kolorystycznie http://hibiskus.net.pl/
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:08   #1816
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez peppermint patty Pokaż wiadomość
u mnie tez napewno bedzie french-klasycznie,ladnie wygladajace paznokcie.niestety obawiam sie,ze z moimi paznokciami to nie poszaleje,ciagle je kuruje nail tekiem,ale i tak sie lamia jak szalone.nie sadze,zeby przez te pol roku cos je nagle odmienilo.jesli zdecyduje sie na jakies sztuczne paznokcie to najwazniejszy bedzie naturalny wyglad,zobaczymy co z tego wyjdzie.
Moja mama dobrych pare lat męczyła się z łamiącymi i rozdwajającymi paznokciami, jadła pełno witamin i nic. Ostatnio kupiła sobie pilniczek szklany i problem póki co zniknął.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:34   #1817
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Co do paznokci to mnie kiedyś pomogła odżywka przywieziona przez koleżankę z Ukrainy: nazywa się Frenchi (taka bezbarwna z czarnymi napisami) wiem, że kiedyś możnabyło ją kupić na stronia eurocosmetics. Pomogła ona moim koleżankom i mamie, więc chyba skuteczna

Pozdrawiam,
Dominika
www.cetutor.pl

Edytowane przez Dominika6
Czas edycji: 2014-09-06 o 14:44
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:11   #1818
Agaciszcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 35
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Ten fiolet to może kwestia monitora :P Własnie mam problem z tego wzgledu ,że na sukni jest dużo "wszystkiego". Generalnie za zakładałam kupna tego typu sukni ale gdy ją włozyłam urzekła mnie Jeśli chodzi o dodatki, to nie mam zamiaru przesadzać będzie tylko welon i bransoletka - tyle.
Agaciszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 08:48   #1819
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez Agaciszcze Pokaż wiadomość
Ten fiolet to może kwestia monitora :P Własnie mam problem z tego wzgledu ,że na sukni jest dużo "wszystkiego". Generalnie za zakładałam kupna tego typu sukni ale gdy ją włozyłam urzekła mnie Jeśli chodzi o dodatki, to nie mam zamiaru przesadzać będzie tylko welon i bransoletka - tyle.
też tak sądzę. nie możesz przesadzić, bo będzie przerost formy nad treścią.
szkoda, że nie masz zdjęcia sukni na tobie wstydź się!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 09:10   #1820
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Witam
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Do mnie french w ogóle nie przemawia Wolę paznokcie jednolicie pokryte jakimś mlecznym lakierem. Sama planuję pomalować swoje na kolor wiodący wesela, czyli np. na fuksjowy
Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
no ja wspomniałam mamie o różowo/perłowych to ona oczywiście miała kolejne "ale" i że powinien być frech. jaw sumie lubie. mam ladne paznokcie i ladnie to wyglada. aczkolwiek np pani w salonie mi mowiła, że można : czerwony but, czerwony bukiet, czerwony pazur
Do mnie tez french nie przemówił i miałam paznokcie dopasowane do butów i kwiatów: czerwone
izabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 09:16   #1821
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez Agaciszcze Pokaż wiadomość
Ten fiolet to może kwestia monitora :P Własnie mam problem z tego wzgledu ,że na sukni jest dużo "wszystkiego". Generalnie za zakładałam kupna tego typu sukni ale gdy ją włozyłam urzekła mnie Jeśli chodzi o dodatki, to nie mam zamiaru przesadzać będzie tylko welon i bransoletka - tyle.
A jak ta suknia leży na Tobie? Według mnie fajna Tylko te falbanki przy dekolcie nie moje, ale to zależy jak leży ;p
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 09:31   #1822
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
byłam i przeżyłam dobrze, że poszłam z koleżankami z pracy to trochę raźniej no więc, jestem zimą. mam się ubierać w chłodne barwy, chabry, fiolety, cytryny, biele ect. Źle wyglądam w ecruu (i teraz wiem, że suknia ecru nie mogła na mnie dobrze wyglądać, skoro jestem zimą hihi) Mam nie nosić złota, bo mnie postarza (hmmm). Potem było malowanie, to akurat nauczyłam się jak sobie wydłużyć nos i zmniejszyć czoło pudrem człowiek się uczy całe życie... Plus? Nie mogę nosić w ogóle czerwieni pomidorowej, więc koleżanka dostała mój golf, a ja jej cienie, bo ona nie może używać fioletu
A gdzie byłaś i ile taka przyjemność? Też bym się chętnie dowiedziała, ale jeśli taki kurs miałby kosztować kilka stów to chyba nie jestem aż tak ciekawa.

Co do paznokci to mi najbardziej pomaga zwykła multiwitamina. Łamliwość paznokci bierze się z niedoboru witamin z grupy B - tak twierdzi moja mam, a że jest biologiem nie będę się kłócić.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 09:35   #1823
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
A gdzie byłaś i ile taka przyjemność? Też bym się chętnie dowiedziała, ale jeśli taki kurs miałby kosztować kilka stów to chyba nie jestem aż tak ciekawa.
ja znalazłam na gruper.pl i kosztował 49 zł zamiast 400 zł
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 10:29   #1824
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja znalazłam na gruper.pl i kosztował 49 zł zamiast 400 zł
Warszawa me pełno fajnych promocji, nie to co moja wioska nawet na gruponie jej nie ma
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 10:57   #1825
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Warszawa me pełno fajnych promocji, nie to co moja wioska nawet na gruponie jej nie ma
są różne, ale ja sprawdzam zawsze przed zakupem, czy na pewno to jest okazja i czy zaoszczędzam tyle, ile oni podają. manicure w pt też był z zakupowego portalu króluje mikrodermabrazja i depilacja laserowa, ale jakoś chyba się nie skuszę.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:24   #1826
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
są różne, ale ja sprawdzam zawsze przed zakupem, czy na pewno to jest okazja i czy zaoszczędzam tyle, ile oni podają. manicure w pt też był z zakupowego portalu króluje mikrodermabrazja i depilacja laserowa, ale jakoś chyba się nie skuszę.
na mikrodermabrazję bym się skusiła
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:31   #1827
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
na mikrodermabrazję bym się skusiła

ja nawet nie wiem, co to jest. nie czytalam o tym w necie
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:33   #1828
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja nawet nie wiem, co to jest. nie czytalam o tym w necie
masz rózne rodzaje mikrodermabrazji, a jest to mechaniczne złuszczanie naskórka.Po tym cera jest gładka i fajnie oczyszczona

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2012-01-25 o 11:34
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:36   #1829
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
masz rózne rodzaje mikrodermabrazji, a jest to mechaniczne złuszczanie naskórka.Po tym cera jest gładka i fajnie oczyszczona
chyba wolę manualnie. wolę nie ryzykować przed ślubem
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:39   #1830
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
chyba wolę manualnie. wolę nie ryzykować przed ślubem
Soraya ma fajną maseczkę z efektem mikrodermabrazji jak lubisz takie maseczki w domowych pieleszach
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-24 19:30:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.