Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 22:38   #1
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504

Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka...


Pomózcie, bo mam zagwozdkę...

Edytowane przez opolanka
Czas edycji: 2013-05-21 o 07:15
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 22:49   #2
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka...

Cytat:
Napisane przez opolanka Pokaż wiadomość
Pomózcie, bo mam zagwozdkę...

Poznałam na portalu randkowym chłopaka, on jest rok starszy, ma 29 lat. Spotkalismy sie 3 razy, świetnie się nam rozmawiało, dobrze się razem bawiliśmy, widać było, ze jest między nami chemia.

On: mądry, bystry, zabawny. Nie wiem na pewno, ale z tego co wywnioskowałam, od 2 lat jest sam. Nie pcha się z łapami, nawet mnie nie pocałował podczas tych spotkań, co jak dla mnie- na plus.

Ja: kilka miesięcy temu dopalał się moj ostatni zwiazek. Szukam kogos na stałe, nie chce kogoś tylko do zabawy.

Po tym 3 spotkaniu znalazłam go na Facebooku. Okazało się, że mamy wspólnego znajomego, jest nim... moj były, z którym rozstałam się 4 lata temu (byłam z nim pół roku). Były chyba ma do mnie jakiś żal, bo kilka razy zapraszalam go na piwo, ale nie chciał, udawał, ze ok, a potem się migał. Jednak gdy wpadalismy na siebie na mieście, to czasem pogadalismy 5 minut. Mimo to mam wrazenie, ze ma do mnie żal. Byłam pierwszą dziewczyną, z którą spał mój były... a było to kiedy miał 25 lat. Z tego co wiem, do dzis nie ma dziewczyny, albo jezlei mial, to bardzo krótko, bo mam go w znajomych na Facebooku i nic sie w jego postach nie zmienia (chociaz specjalnie nie śledze jego zycia- mam swoje, a tamto to dla mnie już zamknieta przeszlosc).

Mi także trudno bylo znalezc kogos, dopiero po 2 latach sie kims zainteresowalam, jednak byl to taki zwiazek- niezwiazek; bylismy w sobie szczerze zakochani i bylo miedzy nami duzo cieplych uczuc, ale wiedzielismy oboje, ze jest to tylko tymczasowy zwiazek.

Ucieszylam sie, kiedy poznałam tego chłopaka na portalu randkowym, bo wydawał sie ...pierwszym sensownym chlopakiem od kilku lat. Mam na Sympatii ponad 1000 wiadomsoci...ale nikt mnie nie zafascynowal, tylko on.

Jestem obiektywnie- raczej atrakcyjna. Samodzielna, mam własne mieszkanie, pracę, znajomych, duzo podrózuje. Brakuje mi jednak milosci- chcialabym kochac i byc kochana.

Ten nowy chlopak- poczuł sie miedyz mlotetym fantem zrobic a kowadlem. Nie wiedzial, co ma z tym fantem zrobić- z jednej strony przyjaciel, którego zna od kilkunastu lat, z drugiej- nowowpoznana dziewczyna. Rozmawiał z moim byłym- niby był dyplomatyczny, ale dał do zrozumienia, że nie byłby mu na reke nasz zwiazek.

Ten nowy chlopak proponuje mi "znajomosc". Mówi, ze chce byc lojalny i ze co ja bym w takiej sytuacji zrobila. Ok, moge go zrozumiec, ale... czy to dojrzale, ze uzaleznia znajomosc ze mna od tego, czy spodoba sie to jego przyjacielowi? Urazil moja dume, to, ze jest sobie mnie w stanie "odpuscic"... zawsze myslalam, ze jezeli spotkaja sie dwie osoby sobie pisane, to beda w stanie zrobic ni zaryzykowac wszystko (BTW on nie jest katolikiem, wiem, ze bede miala problem przez to z moimi rodzicami, ze duuuzo zajmie im akceptacja jego....ale zalezy mi i jestem gotowa ich przekonac).

A on co? Napisał mi, żebym sprobowała zrozumieć i "Napisalas, że jeśli cos jest wazne. Oczywiscie. Ale my tego jeszcze nie wiemy, prawda? Tzn. dla mnie to tak jak ryzykowanie przyjazni na rzecz... no wlasnie - nie wiemy, dopóki nie sprobujemy stad ten pat."

Z jeszcze innej strony napisał, kiedy zartobliwie zasugerowałam mu ze moge sie spotkac z innym "Mnie trafi szlag (no, jak to - z nim można, ze mną nie? "

Nie wiem, co zrobic, ani jak sie zachowac. Z jednej strony- owszem, jest mozliwa opcja- ze od przyjazni przejdziemy do czegos wiecej. Ale: po pierwsze: nie pozna mnie wtedy takiej, jak poprzez randki... no bo nie bede dla niego taka sama...
Z drugiej strony...co..mam go zapraszac na babskie spotkania? Czy na wyjscia ze znajomymi? Czy na wspolne ogladanie filmu u mnie 1:1? To tez mi wydaje sie nieco dziwne.

Napiszcie, co wam sie nasuwa na mysl, sama juz nie wiem...
Nie, nie jest to dojrzałe. Facet musi mieć jakie problemy, kompleksy bo nie rozumiem dlaczego ma pytać kolegę o zdanie i to w przypadku dziewczyny?
Zresztą Twoja postawa też wydaje mi się średnio dojrzała. Masz 28 lat i oceniasz przebieg realnego życia na podstawie portalu społecznościowego? Posty się nie zmieniają to już warto wyciągnąć wnioski, trochę śmieszne

Może warto też poszukać partnera w innych okolicznościach niż portal randkowy, internet?
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 22:54   #3
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka...

Sadek, nie rozumiem- co masz na mysli piszac "oceniasz przebieg realnego życia na podstawie portalu społecznościowego?"

Edytowane przez opolanka
Czas edycji: 2013-05-21 o 07:15
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 23:04   #4
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka...

Jak na moje to gdyby facetowi naprawdę zależało to by olał tego kumpla.

Nie rozumiem wogóle tego całego męskiego kodeksu - była dziewczyna kumpla jest wyłączona z obiegu.

Sama jestem z facetem, który przyjaźnił się z moim bylym. Zostałam rzucona i wtedy pojawił się On. I tez wielkie pretensje - wszyscy się poobrażali jakby conajmniej mnie odbił...

Konkludując: mojemu facetowi zależało na tyle,że postawił wszystko na jedną karte, olał kumpli i wybrał mnie. I tak sobie szczęśliwie żyjemy. Dlatego totalnie nie rozumiem tłumaczenia tego kolesia. Tymbardziej,że to nie jest świeża sprawa, bo spotykaliście się kupe czasu temu.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 23:20   #5
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka...

Hmm...tylko ze to 1 z 2 jego przyjaciol i przyjaznia sie kilkanascie lat.
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 07:16   #6
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka...

Ale spotkaliście się tylko 3 razy,a ty już chcesz go bronic przed rodzicami-katolikami w kwestiach ślubu. Moim zdaniem chłopak ma rację. Nie znacie się jeszcze za dobrze,nie wiadomo co może z tego wyniknąć, a skoro są przyjaciółmi tak długo to szkoda to niszczyć.
__________________
rozowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 08:26   #7
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka...

Ja też rozumiem chłopaka. Wydaje mi się, że myśli trochę rozsądniej niż "trzy randki i obrona przed inkwizytorem". Dajcie sobie czas. Z tego, co rozumiem, on nie chce przestać się spotykać, tylko nie gnać na łeb na szyję. Może ta sprawa z przyjacielem jest tylko pretekstem, bo Ty narzucasz zbyt duże tempo.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 19:25   #8
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka...

No właśnie nie wiem, spodziewałam się wypowiedzi raczej takich jak Twoja...

Edytowane przez opolanka
Czas edycji: 2013-05-21 o 07:14
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 20:16   #9
Vanika
Raczkowanie
 
Avatar Vanika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 446
Dot.: Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka...

@ opolanka
ja bym z tym chłopakiem z którym chcesz być porozmawiała szczerze, opowiedziała mu , że jego przyjacielowi tak naprawdę nic złego nie zrobiłaś i że spotykaliście się ileś tam lat temu.
A co on już z tą wiedzą zrobi, to on musi sam do tego dojść
Swoją drogą nie wiem czy z tego Twojego ex to znowu taki jego przyjaciel, skoro przez swój wydłużony i niezrozumiały żal do Ciebie, wykorzystuje lojalność tego faceta i odmawia mu tym samym szczęścia.
Taki przyjaciel to wg mnie żaden przyjaciel.
__________________
"Chłopcy rzucali kamieniami w żabę dla żartu, a żaba umarła na serio"

www.pajacyk.pl
www.pustamiska.pl

Wyłącz TVN- włącz myślenie!
Vanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:02   #10
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Moj byly i nowo poznany...przyjaciele... zagwozdka...

Cytat:
Napisane przez opolanka Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, spodziewałam się wypowiedzi raczej takich jak Twoja, ale...
on już kilka razy mówił, że chce mieć dziecko i to najlepeij JUŻ.
To jednak on nadał tak szybkie tempo, a ja podążyłam...
Uważasz, że to normalne i urocze? I że to prawda?
Po kilku spotkaniach?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.