Ciągle sama - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 09:38   #661
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Ciągle sama

Hej Hipnagogia I dzień dobry Kawy może nie, ale na dobrą herbatkę się skuszę

Wiecie... mi się czasem wydaje, że po prostu jestem nudna To co mówię, o ile się przełamie, nie jest ani ciekawe ani zabawne. Eh.. i dlatego moje znajomości ograniczają się głównie do płci pięknej, na studiach to już w ogóle -> same dziewczyny.
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:00   #662
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Hej Hipnagogia I dzień dobry Kawy może nie, ale na dobrą herbatkę się skuszę

Wiecie... mi się czasem wydaje, że po prostu jestem nudna To co mówię, o ile się przełamie, nie jest ani ciekawe ani zabawne. Eh.. i dlatego moje znajomości ograniczają się głównie do płci pięknej, na studiach to już w ogóle -> same dziewczyny.
Hmm... ja nie czuję sie nudna, mam dużo zainteresowań, lubię opowiadać, umiem też słuchać... nie wiem co ze mną jest nie tak. ktoś mi kiedyś powiedział że faceci się boją silnych inteligentnych kobiet z pasjami. Ale ja nie chcę ograniczonego młota, chcę kogoś na moim poziomie, przecież istnieją tacy - a tacy się chyba nie boją kobiet? Więc co jest nie tak, że wybierają inne?...
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt

Edytowane przez Adriana Lecouvreur
Czas edycji: 2012-01-27 o 10:04
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:21   #663
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ciągle sama

"ograniczony młot"-chyba sobie to na pulpit wstawię

Rozumiem Cię Ad, najwidoczniej trzeba z tym zaczekać. Być może Twój Książę przechodzi szkołę życia, aby w przyszłości móc "trafić" na Ciebie i nie minąć zupełnie obojętnie

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Hej Hipnagogia I dzień dobry Kawy może nie, ale na dobrą herbatkę się skuszę

Wiecie... mi się czasem wydaje, że po prostu jestem nudna To co mówię, o ile się przełamie, nie jest ani ciekawe ani zabawne. Eh.. i dlatego moje znajomości ograniczają się głównie do płci pięknej, na studiach to już w ogóle -> same dziewczyny.

Witaj
Podobnie jest na moim kierunku- same baby
Hm...Może warto pomyśleć o jakiś zajęciach dodatkowych? Możesz zacząć uprawiać sport(faceta można spotkać nawet na słowni , ewentualnie na trasie podczas biegu ), może jakiś klub filmowy, fotograficzny(w zależności od tego czy się tym interesujesz) lub koło naukowe? Wolontariat?
Co Ty na to?
__________________
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:29   #664
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Ciągle sama

Nie, nie To nie jest tak, że nie mam żadnych zainteresowań (jeżdżę na zloty z tym związane) albo nie wychodzę z domu: udzielam się w wolontariacie, wychodzę ze znajomymi. Tylko.. to nic nie daje. Stąd czasem dopadają mnie myśli, że najzwyczajniej w świecie moje towarzystwo musi być nieinteresujące

Ale dzisiaj takie piękny dzień, słonko świeci, śnieg na ulicy. Nie mam zamiaru spędzić go na użalaniu się nad sobą

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2012-01-27 o 10:30
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:31   #665
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Nie, nie To nie jest tak, że nie mam żadnych zainteresowań (nawet byłam na zlotach z tym związanych) albo nie wychodzę z domu: udzielam się w wolontariacie, wychodzę ze znajomymi. Tylko.. to nic nie daje. Stąd czasem dopadają mnie myśli, że najzwyczajniej w świecie moje towarzystwo musi być nieinteresujące
Uchylisz rąbka tajemnicy i zdradzisz więcej informacji?

Btw nie jesteś bierna i to jest najważniejsze. Czas zrobi swoje
__________________
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:35   #666
Lagoon
Raczkowanie
 
Avatar Lagoon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 211
Dot.: Ciągle sama

No cóż, też mam przyjaciół tylko w wersji damskiej. Z facetami też umiem porozmawiać, ale z żadnym nie łączy mnie większa zażyłość.
Nie wiem, mój problem polega m.in. że jestem nerwowa i emocjonalna. Mam dość nieprzewidywalne zachowania. Albo jestem baaardzo spokojna, wyciszona i wręcz 'zamulam' ale wystarczy że coś mi się nie spodoba to z miejsca się wściekam, czuję falę gorąca i w ogóle nie panuję nad emisją swojego głosu. Jak się śmieję, to na całe gardło, a mój płacz to nie skromne upuszczenie paru łez, tylko rozpaczliwe szlochanie. W klasie uważają mnie za świra, a jedna koleżanka stwierdziła że zachowuję się jak na haju, pozdro. I chłopak, który mi się bardzo podobał stwierdził, że mam 'dziwne reakcje'. Nie wiem, na ogół ludzie bardzo lubią oceniać moje zachowanie. Beznadzieja. Oczywiście przez nich powinnam się wpędzić w kompleksy, iść do psychiatry i faszerować się lekami. Niedoczekanie xD Mimo to jest mi przykro, to nie tak że próbuję się popisywać przed innymi, ale często rządzą mną emocje. W miejscach publicznych zazwyczaj się hamuję, ale potem w domu mam ochotę wszystko rozwalić ;]
Lagoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:37   #667
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Ciągle sama

Interesuję się piłką nożna Kibice "mojego" klubu organizują latem kilkudniowe zjazdy w ośrodkach wypoczynkowych np. nad jeziorem. 80 osób (z czego 2/3 mężczyźni), wszyscy razem śpiewamy, tańczymy, wygłupiamy się, grille, ogniska... oglądamy mecze itp. Super sprawa. A oprócz tego w ciągu roku są mniejsze spotkania przy okazji jakiś ważnych meczy.
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 10:47   #668
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ciągle sama

Mogę stwierdzić, że mam w gronie moich "dobrych znajomych" facetów. Może nie jest to jakaś zawrotnie potężna liczba, ale są. Po drodze brałam udział w kilku "biegach krótkodystansowych"(tak nazywam moje przygody z mężczyznami), ale najwidoczniej nie byliśmy sobie pisani. Ogólnie mam problem z pewnym wspomnieniem, którego główny bohater dawno już jest w szczęśliwym związku, a mi zdarza się zatęsknić. To była trudna relacja i być może dlatego tak "wyjątkowa". A może to tylko ja nadałem jej taką wartość..? Nie wiem.

Dzisiaj podejmuję pewne kroki, które mam nadzieję, pomogą ruszyć dalej i pozwolić jemu "odejść".


Btw, u mnie też bardzo ładny dzień się zapowiada

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Interesuję się piłką nożna Kibice "mojego" klubu organizują latem kilkudniowe zjazdy w ośrodkach wypoczynkowych np. nad jeziorem. 80 osób (z czego 2/3 mężczyźni), wszyscy razem śpiewamy, tańczymy, wygłupiamy się, grille, ogniska... oglądamy mecze itp. Super sprawa. A oprócz tego w ciągu roku są mniejsze spotkania przy okazji jakiś ważnych meczy.

O piłka nożna i kobieta, to nieziemskie połączenie
__________________
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:57   #669
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez CLARA_F Pokaż wiadomość
"ograniczony młot"-chyba sobie to na pulpit wstawię

Rozumiem Cię Ad, najwidoczniej trzeba z tym zaczekać. Być może Twój Książę przechodzi szkołę życia, aby w przyszłości móc "trafić" na Ciebie i nie minąć zupełnie obojętnie
szkołę życia to on przeszedł właśnie - przyjaźnię się od paru lat z jego rodziną. Ale to osobna historia. no cóż, zobaczymy się latem, to będzie wszystko jasne...
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:01   #670
Foolishly in Love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin/Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Ciągle sama

Dziewczyny, jeżeli któraś z Was ma minimum 25lat i ten problem to zapraszam na mój wątek również. Jak atmosfera trochę się polepszy to mam nadzieję na fajną dyskusję tak jak u Was Pozdrawiam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=589362
Foolishly in Love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:17   #671
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
a mnie wkurza z kolei takie gadanie "niektórzy mają pecha i tyle, nikogo nigdy nie poznam" a podobnie jak Ty mam 22 llata i nigdy nie byłam w związku
No bo mają ;] Jak inaczej wytłumaczyć fakt że niektórzy od lat szkolnych ciągle są w związku, często od razu trafiają na miłość swojego życia, a niektórzy maja ponad 25 lat i nigdy nikogo nie mieli? No to jest pech i tyle. Wątpie by ktokolwiek był mega szczęśliwy i pełny nadzieji gdy zbliża się 30 a tu miłości nie było i wszytsko wskazuje na to że szybko nie będzie. W takiej sytuacji każdy może załamać ręce i tyle Można się zająć pracą, pasją, spotkaniami ze znajomymi ale czasem nachodzą człowieka czarne myśli i nikt nie powien mieć o to pretensji
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 15:31   #672
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
No bo mają ;] Jak inaczej wytłumaczyć fakt że niektórzy od lat szkolnych ciągle są w związku, często od razu trafiają na miłość swojego życia, a niektórzy maja ponad 25 lat i nigdy nikogo nie mieli? No to jest pech i tyle. Wątpie by ktokolwiek był mega szczęśliwy i pełny nadzieji gdy zbliża się 30 a tu miłości nie było i wszytsko wskazuje na to że szybko nie będzie. W takiej sytuacji każdy może załamać ręce i tyle Można się zająć pracą, pasją, spotkaniami ze znajomymi ale czasem nachodzą człowieka czarne myśli i nikt nie powien mieć o to pretensji
a ja pretensji nie mam absolutnie, jedziemy na tym samym wózku, przepraszam jeśli to jakoś źle zabrzmiało ja tylko mówię że takie rzeczy mnie dobijają i wolę marzyć o księciu z bajki choćbym go miała znaleźć w wieku 80 lat jak dożyję...
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:29   #673
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
a ja pretensji nie mam absolutnie, jedziemy na tym samym wózku, przepraszam jeśli to jakoś źle zabrzmiało ja tylko mówię że takie rzeczy mnie dobijają i wolę marzyć o księciu z bajki choćbym go miała znaleźć w wieku 80 lat jak dożyję...
No ok Ale ja po prostu wiem jak jest na tym forum w niektórych wątkach, napiszesz czy ponarzekasz coś czasem na ten temat a już cię zjeżdżają od góry do dołu..i to najczęściej oczywiście osoby które kogoś mają lub miały
A taka wiara w księcia z bajki też może być zgubna czasem. Też tak miałam ale teraz mam bardziej realne podejście do sprawy.
Mój problem polega na tym że ja nikogo nie poznaję kto by się mną zainteresował.
Na studiach same baby, w organizacji studenckiej też, jak chodzę na imprezy to głównie z babami na zajęciach z tańca było paru facetów ale oczywiście mnie nie zauważali

Mam bardzo niewielu kumpli i jak to oni sami stwierdzili traktują mnie jak ziomka
Może przez to że jestem za mało kobieca, sporo przeklinam a mój ulubion strój to dres poza tym oni mają już dziewczyny.
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:44   #674
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Ciągle sama

a ja zarówno jeśli chodzi o styl ubierania, jak i wypowiedzi, wszystko, jestem kobieca - ale nigdy nie miałam nikogo, a jeśli wzbudzam czyjeś zainteresowanie, to panów żuli albo panów roboli poza jednym razem, kiedy to był mój dobry kumpel i nie było to obustronnie równie silne i wycofałam się, żeby nie zamykać mu drogi do jego szczęścia i dobrze zrobiłam poza tym - nawet tu we Włoszech gdzie wiadomo jacy są mężczyźni - NIIIIIC!!! a o tym księciu to ja tak z przymrużeniem oka
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:32   #675
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ciągle sama

Ja się prędzej czy później zapisze na wolontariat, bo mi się przyda, ale szczerze wątpię w to, ze tam poznam swoją drugą połówkę. Z dzieciakami w podstawówce zazwyczaj pracują dziewczyny,a jak już się zdarzą wolontariusze płci męskiej to za mały wybór jednak żeby któryś z nich zwrócił na mnie uwagę :p

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość

Mam bardzo niewielu kumpli i jak to oni sami stwierdzili traktują mnie jak ziomka
Może przez to że jestem za mało kobieca, sporo przeklinam a mój ulubion strój to dres poza tym oni mają już dziewczyny.
Ale to naprawde nie o to chodzi. Znam dziewczyny, które w ogóle nie ubierają się kobieco, zero makijażu i mają chłopaków. Ja np. jestem raczej kobieca (czasem wskoczę w coś sportowego, ale nie stronię od spódniczek), maluję się delikatnie, itp a ,,moj ideał" wolał chłopczycę więc... Myślę, ze liczy się przede wszystkim czy dziewczyna jest zadbana (nierozkopana, paznokcie w czystości, nieobciachowo ubrana) osobowość, sposób bycia i ,,to coś". Na urodę to się stałego partnera niestety nie złapie co najwyżej chwilowo przyciągnie. Taka prawda.
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "

Edytowane przez violonczelistka
Czas edycji: 2012-01-27 o 20:34
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:52   #676
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ciągle sama

Drogie panie- sądzę, że bardzo miło rozmawiałoby się nam gdzieś w jakiejś kawiarence przy herbatce lub napoju z "prądem" byłybyśmy jak bohaterki "seksu w wielkim mieście" heheh
__________________
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:07   #677
signorina tuttofare 88
Raczkowanie
 
Avatar signorina tuttofare 88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Hej Hipnagogia I dzień dobry Kawy może nie, ale na dobrą herbatkę się skuszę

Wiecie... mi się czasem wydaje, że po prostu jestem nudna To co mówię, o ile się przełamie, nie jest ani ciekawe ani zabawne. Eh.. i dlatego moje znajomości ograniczają się głównie do płci pięknej, na studiach to już w ogóle -> same dziewczyny.
Hmmm to zależy o czym rozmawiasz z chłopakiem, tematy dotyczace kosmetyków mogą nie być dla niego zbyt interesuące ale tak serio to zawsze mozna znaleźć jakiś temat, np. ostatni ogladany film, serial, koncert itp., a poza tym jesli chlopakowi się podobasz to nic co powiesz nie będzie dla niego nudne ani nieciekawe
tak jest chyba na każdym kierunku humanistycznym, na 30 dziewczyn 2 facetów... czasami tak sobie mysle, że było trzeba iśc na politechnike

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
No bo mają ;] Jak inaczej wytłumaczyć fakt że niektórzy od lat szkolnych ciągle są w związku, często od razu trafiają na miłość swojego życia, a niektórzy maja ponad 25 lat i nigdy nikogo nie mieli? No to jest pech i tyle. Wątpie by ktokolwiek był mega szczęśliwy i pełny nadzieji gdy zbliża się 30 a tu miłości nie było i wszytsko wskazuje na to że szybko nie będzie. W takiej sytuacji każdy może załamać ręce i tyle Można się zająć pracą, pasją, spotkaniami ze znajomymi ale czasem nachodzą człowieka czarne myśli i nikt nie powien mieć o to pretensji
Pewnie, że każdy ma takie dni. Jesli zupełnie nie mam na nic ochoty ani z nikim sie widzieć, wychodzić itp. to lubie wchodzic na blogi czy wizaz i poczytać co pisza inne dziewczyny. Jednak ta świadomość, że ktoś jeszcze ma taki sam problem jak ja troche poprawia nastrój

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
a ja zarówno jeśli chodzi o styl ubierania, jak i wypowiedzi, wszystko, jestem kobieca - ale nigdy nie miałam nikogo, a jeśli wzbudzam czyjeś zainteresowanie, to panów żuli albo panów roboli poza jednym razem, kiedy to był mój dobry kumpel i nie było to obustronnie równie silne i wycofałam się, żeby nie zamykać mu drogi do jego szczęścia i dobrze zrobiłam poza tym - nawet tu we Włoszech gdzie wiadomo jacy są mężczyźni - NIIIIIC!!! a o tym księciu to ja tak z przymrużeniem oka
hmmm może jesteś za bardzo kobieca i mężczyźni się trochę boją? Ja już nie raz się spotkałam z czymś takim, że skoro jestem ładna i fajna to na pewno mam chłopaka, a skoro tak to nie bedzie mnie zaczepiał, a jesli nawet by próbował to i tak nie miałby szans. Nie rozumiem tego rozumowania: ładna - na pewno juz zajeta, nieładna - na pewno wolna ?? Może powinnam nosić jakąś kartke z napisem: wolna albo szukam faceta :/
__________________
jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
signorina tuttofare 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:12   #678
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez signorina tuttofare 88 Pokaż wiadomość
Hmmm to zależy o czym rozmawiasz z chłopakiem, tematy dotyczace kosmetyków mogą nie być dla niego zbyt interesuące ale tak serio to zawsze mozna znaleźć jakiś temat, np. ostatni ogladany film, serial, koncert itp., a poza tym jesli chlopakowi się podobasz to nic co powiesz nie będzie dla niego nudne ani nieciekawe
tak jest chyba na każdym kierunku humanistycznym, na 30 dziewczyn 2 facetów... czasami tak sobie mysle, że było trzeba iśc na politechnike

balletoevs nie jest na humanie
__________________
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:12   #679
signorina tuttofare 88
Raczkowanie
 
Avatar signorina tuttofare 88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
Ja się prędzej czy później zapisze na wolontariat, bo mi się przyda, ale szczerze wątpię w to, ze tam poznam swoją drugą połówkę. Z dzieciakami w podstawówce zazwyczaj pracują dziewczyny,a jak już się zdarzą wolontariusze płci męskiej to za mały wybór jednak żeby któryś z nich zwrócił na mnie uwagę :p
niestety, ale muszę Cię zmartwić, w wolontariacie jest taka sama przewaga dziewczyn, ale to moze tez zalezy od tematyki wolontariatu
__________________
jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
signorina tuttofare 88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 21:14   #680
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez signorina tuttofare 88 Pokaż wiadomość
Hmmm to zależy o czym rozmawiasz z chłopakiem, tematy dotyczace kosmetyków mogą nie być dla niego zbyt interesuące ale tak serio to zawsze mozna znaleźć jakiś temat, np. ostatni ogladany film, serial, koncert itp., a poza tym jesli chlopakowi się podobasz to nic co powiesz nie będzie dla niego nudne ani nieciekawe
tak jest chyba na każdym kierunku humanistycznym, na 30 dziewczyn 2 facetów... czasami tak sobie mysle, że było trzeba iśc na politechnike



Pewnie, że każdy ma takie dni. Jesli zupełnie nie mam na nic ochoty ani z nikim sie widzieć, wychodzić itp. to lubie wchodzic na blogi czy wizaz i poczytać co pisza inne dziewczyny. Jednak ta świadomość, że ktoś jeszcze ma taki sam problem jak ja troche poprawia nastrój



hmmm może jesteś za bardzo kobieca i mężczyźni się trochę boją? Ja już nie raz się spotkałam z czymś takim, że skoro jestem ładna i fajna to na pewno mam chłopaka, a skoro tak to nie bedzie mnie zaczepiał, a jesli nawet by próbował to i tak nie miałby szans. Nie rozumiem tego rozumowania: ładna - na pewno juz zajeta, nieładna - na pewno wolna ?? Może powinnam nosić jakąś kartke z napisem: wolna albo szukam faceta :/
a czy ja mówię że ładna? nie uważam się za piękność, kobieca w sensie mam kobiecą figurę, spory biust i ubieram się kobieco - ostatnio kupiłam sobie pierwsze powiedzmy że spodnie bo to coś takiego:
http://www.facebook.com/l.php?u=http...pg&h=iAQEcLab3
od paru lat a tak to wiecznie sukienki. no nie wiem co jest nie tak...
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:18   #681
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
a ja zarówno jeśli chodzi o styl ubierania, jak i wypowiedzi, wszystko, jestem kobieca - ale nigdy nie miałam nikogo, a jeśli wzbudzam czyjeś zainteresowanie, to panów żuli albo panów roboli poza jednym razem, kiedy to był mój dobry kumpel i nie było to obustronnie równie silne i wycofałam się, żeby nie zamykać mu drogi do jego szczęścia i dobrze zrobiłam poza tym - nawet tu we Włoszech gdzie wiadomo jacy są mężczyźni - NIIIIIC!!! a o tym księciu to ja tak z przymrużeniem oka
ehehehe ja też, albo panów pedofili z Tesco, którzy chcą mnie zasponsorować
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:21   #682
signorina tuttofare 88
Raczkowanie
 
Avatar signorina tuttofare 88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
a czy ja mówię że ładna? nie uważam się za piękność, kobieca w sensie mam kobiecą figurę, spory biust i ubieram się kobieco - ostatnio kupiłam sobie pierwsze powiedzmy że spodnie bo to coś takiego:
http://www.facebook.com/l.php?u=http...pg&h=iAQEcLab3
od paru lat a tak to wiecznie sukienki. no nie wiem co jest nie tak...
ale "ładna" to nie tylko ładna buzia, meżczyźni zaliczają do tego też figurę albo i przede wszystkim
__________________
jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
signorina tuttofare 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:25   #683
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez signorina tuttofare 88 Pokaż wiadomość
Hmmm to zależy o czym rozmawiasz z chłopakiem, tematy dotyczace kosmetyków mogą nie być dla niego zbyt interesuące ale tak serio to zawsze mozna znaleźć jakiś temat, np. ostatni ogladany film, serial, koncert itp., a poza tym jesli chlopakowi się podobasz to nic co powiesz nie będzie dla niego nudne ani nieciekawe
Tu się z Tobą zgodzę . Ja kiedyś miałam chłopaka, który kiedy wracałam z Rosmanna chciał żebym mu pokazywała kosmetyki, które sobie kupiłam Nawet mi sie pytał jakich kosmetyków używam więc mogłam się wygadac do woli. Potem już mu to przeszło, ale na samym początku znajomości kiedy był we mnie najmocniej zadurzony interesowało go wszytko

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez signorina tuttofare 88 Pokaż wiadomość
niestety, ale muszę Cię zmartwić, w wolontariacie jest taka sama przewaga dziewczyn, ale to moze tez zalezy od tematyki wolontariatu
To jest wolontariat w podstawówce, pomaganie dzieciom w nauce, opieka nad autystycznymi dzieciakami, itp.
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "

Edytowane przez violonczelistka
Czas edycji: 2012-01-27 o 21:26
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:29   #684
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
ehehehe ja też, albo panów pedofili z Tesco, którzy chcą mnie zasponsorować
ja staro wyglądam i nikt mnie nie che sponsorować a już na pewno nie żaden pedofil jak kogoś interesuje to gdzieś na blogu coś odkopie dla zobrazowania tej tezy

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez signorina tuttofare 88 Pokaż wiadomość
ale "ładna" to nie tylko ładna buzia, meżczyźni zaliczają do tego też figurę albo i przede wszystkim
no to o co, kurka, chodzi?
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt

Edytowane przez Adriana Lecouvreur
Czas edycji: 2012-01-27 o 21:31
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:32   #685
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez signorina tuttofare 88 Pokaż wiadomość
ale "ładna" to nie tylko ładna buzia, meżczyźni zaliczają do tego też figurę albo i przede wszystkim
A ja i tak sądzę, że patrzą głównie na sposób bycia.
Miałam kilka randek z chłopakami, zawsze byłam ubrana kobieco, niewyzywająco, ale kobieco, uroda podkreślona, mam trochę wystający brzuszek i małe piersi, ale nawet ,, największe grubasy" potrafią być w szczęśliwych związkach ze szczupłymi chłopakami. Nie popadajmy w przesadę. Faceci, owszem patrzą na figurę, ale co dziewczynie po figurze i urodzie skoro nie ma w sobie ,, tego czegoś". To najwyżej do łóżka można z nią iść ;p Ja znam facetów, który chcieliby ze mną spać, ale o związku ani im się śni, a więc dziękuję bardzo. Jestem ładna przede wszystkim dla siebie.
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:37   #686
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
A ja i tak sądzę, że patrzą głównie na sposób bycia.
Miałam kilka randek z chłopakami, zawsze byłam ubrana kobieco, niewyzywająco, ale kobieco, uroda podkreślona, mam trochę wystający brzuszek i małe piersi, ale nawet ,, największe grubasy" potrafią być w szczęśliwych związkach ze szczupłymi chłopakami. Nie popadajmy w przesadę. Faceci, owszem patrzą na figurę, ale co dziewczynie po figurze i urodzie skoro nie ma w sobie ,, tego czegoś". To najwyżej do łóżka można z nią iść ;p Ja znam facetów, który chcieliby ze mną spać, ale o związku ani im się śni, a więc dziękuję bardzo. Jestem ładna przede wszystkim dla siebie.
Brawa dla tej pani.
Oczywiście, ważne jest pierwsze wrażenie(wygląd zewnętrzny), ale na dłuższą metę jeśli nie masz tego "czegoś" to niestety facet nie będzie "ryzykował" i zrezygnuje.
__________________
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:39   #687
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ciągle sama

Ja poznawałam facetów przez internet, a jak wiadomo tam trzeba sobie umieścić zdjęcie. Kiedyś miałam robione zdjecia, które moi znajomi określili mianem ,,oryginalne". Wstawiłam je na ten portal, bo jak wiadomo chciałam się jak najlepiej zaprezentować. Sądziłam, że chłopaki będą nimi zaintrygowani. Przeliczyłam się.
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:49   #688
signorina tuttofare 88
Raczkowanie
 
Avatar signorina tuttofare 88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
Tu się z Tobą zgodzę . Ja kiedyś miałam chłopaka, który kiedy wracałam z Rosmanna chciał żebym mu pokazywała kosmetyki, które sobie kupiłam Nawet mi sie pytał jakich kosmetyków używam więc mogłam się wygadac do woli. Potem już mu to przeszło, ale na samym początku znajomości kiedy był we mnie najmocniej zadurzony interesowało go wszytko

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------



To jest wolontariat w podstawówce, pomaganie dzieciom w nauce, opieka nad autystycznymi dzieciakami, itp.
zawsze możesz zapytać jakiegoś kolege czy nie chciałby też zostać wolontariuszem i z Tobą pomagać dzieciakom


Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
ja staro wyglądam i nikt mnie nie che sponsorować a już na pewno nie żaden pedofil jak kogoś interesuje to gdzieś na blogu coś odkopie dla zobrazowania tej tezy

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------


no to o co, kurka, chodzi?
no to nie mam pojęcia :/ ja proponuje robić po prostu tak: podoba Ci się jakiś facet to pierwsza go zagadujesz i na nic się nie oglądasz

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
Ja poznawałam facetów przez internet, a jak wiadomo tam trzeba sobie umieścić zdjęcie. Kiedyś miałam robione zdjecia, które moi znajomi określili mianem ,,oryginalne". Wstawiłam je na ten portal, bo jak wiadomo chciałam się jak najlepiej zaprezentować. Sądziłam, że chłopaki będą nimi zaintrygowani. Przeliczyłam się.
A co to znaczy oryginalne?
__________________
jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
signorina tuttofare 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:54   #689
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Ciągle sama

Ładne dziewczyny również bywają samotne ..
Z miłą chęcią przyłączę się do Waszego grona ,jeśli oczywiście mnie przyjmiecie
Moja sytuacja wygląda następująco : Na brak powodzenia u mężczyzn nie mogę narzekać bo mam całkiem spore ale co z tego skoro jestem sama .. Ba nigdy nawet nie byłam w związku (mam 21 l) ..
Mam wrażenie ,że ich tylko i wyłącznie interesuje moje ciało a nie to jaką jestem osobą ... Marzę aby zakochać się ze wzajemnością , mieć u swego boku kogoś kto byłby dla wsparciem , kogoś kto by się o mnie troszczył ,bezinteresownie pokochał Zresztą nikt od Was mnie lepiej nie zrozumie..
__________________
[glamour]530933[/glamour]
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:59   #690
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez signorina tuttofare 88 Pokaż wiadomość
no to nie mam pojęcia :/ ja proponuje robić po prostu tak: podoba Ci się jakiś facet to pierwsza go zagadujesz i na nic się nie oglądasz
nieznajomego absolutnie? : hahaha: nie. nigdy przenigdy nie zaczepiam ludzi i jest to kompletnie niewspółpracujące z moim charakterem. nie jestem nieśmiała, po prostu byłabym bardzo sztuczna zaczepiając obcą osobę. nie widzę w tym nic złego jeśli ktoś to robi normalnie, ja byłabym sztuczna jak aktorzy w serialach typu w11 :P

jakoś tam znajomego czy znajomego znajomych zagadnąć nie problem, a efektu brak. Mówię: Budapeszt, Budapeszt... jeśli nie tam to już nie wiem gdzie

edit: na poprawę humoru padłam żywcem z moich newsów na FB autorka statusu to uczennica gimnazjum, autorka komentarza - dość znana śpiewaczka

__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt

Edytowane przez Adriana Lecouvreur
Czas edycji: 2012-01-27 o 22:11
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.