Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 09:03   #841
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
przejrzałam wcześniej pierwszy post, ale wyszła moja ślepota, bo nie zaważyłam niektórych rzeczy

wybaczcie, że się wtrąciłam
a dlaczego wtrąciłaś ?
zapytałaś i Cię naprowadziłam
pisz, jak masz jakieś pytania, czy zwyczajnie, bądź z nami
miłego dukania i zakupów
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 09:39   #842
foca
Raczkowanie
 
Avatar foca
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 415
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Dzień Dobry Dziewczyny w niedzielny poranek
spadkom - gratuluje
wzrosty - przeminą - są chwilowe
ja osobiscie po urlopie wróciłam na dobrą drogę dukana, mam jedynie roblem z otrębami, niecodziennie je jem ponieważ o nich zapominam....chyba musze wyjąć z szafki i postawić na widoku......, leże jeszcze w łóżku, ale głód niesamowity mnie dopadł, dzis P, wiec zjem bułkę z mikrofali z szyneczką wołową, kupiłam sobie dosłownie 3 plastry w almie i zapłaciłam za nie 5,10zł, kurcze w naszym kraju miesko inne niż kura dozwolone tj.wołowina i ryby są tak pieruńsko drogie że szok, no ale co zrobić jak ja nie moge patrzec na cycki kurze, normalnie rosną mi w ustach, na samą myśl robi mi sie niedobrze też tak macie?

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Gdzie wy kupujecie ten popularny serek mackowy - wiem że w kauflandzie, ale ja mam do najblizszego 14km, może jest w jakims innym markecie?
__________________
Start
09-01-2012 - 85,3kg -
16-01-2012 - 82,9kg - - koniec 1 fazy
30-01-2012 - 82,6kg
23-02-2012 - 80,8kg
06-04-2012 - 78,5kg

cel 1 - 70kg
wg. testu- 03/05/2012."
cel 2 - 64kg
wg.testu - 14/06/2012.
foca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:37   #843
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22



---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Gdzie wy kupujecie ten popularny serek mackowy - wiem że w kauflandzie, ale ja mam do najblizszego 14km, może jest w jakims innym markecie?[/QUOTE]

Mackowy jest tez w Realu i w Carrefourze. Ale niestety mi ostatnio rosnie tak samo, jak Tobie kurze cycki...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:55   #844
foca
Raczkowanie
 
Avatar foca
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 415
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez czarownica2010 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Gdzie wy kupujecie ten popularny serek mackowy - wiem że w kauflandzie, ale ja mam do najblizszego 14km, może jest w jakims innym markecie?
Mackowy jest tez w Realu i w Carrefourze. Ale niestety mi ostatnio rosnie tak samo, jak Tobie kurze cycki...[/QUOTE]

i masz na to złoty środek? bo ja nie wiem czy dobrze robie, ale kupuje sobie kurze uda i poduda zdejmuje skóre i pieke , aaaa i mam jeszcze pytanko, jadacie (wiem że niektóre osoby to brzydzi) kurze żołądki? Ja uwielbiam a wartosć maja idealne
Wartość energetyczna w 100 g:114,00 kcalBiałko w 100 g:18,20 gWęglowodany w 100 g:0,60 gTłuszcz w 100 g:4,20 g, Stanowi dobre źródło łatwo przyswajalnego białka zwierzęcego, cynku, magnezu, witamin z grupy B.
__________________
Start
09-01-2012 - 85,3kg -
16-01-2012 - 82,9kg - - koniec 1 fazy
30-01-2012 - 82,6kg
23-02-2012 - 80,8kg
06-04-2012 - 78,5kg

cel 1 - 70kg
wg. testu- 03/05/2012."
cel 2 - 64kg
wg.testu - 14/06/2012.

Edytowane przez foca
Czas edycji: 2012-01-29 o 10:57
foca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:18   #845
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Ja ogolnie nie gardze podrobami, no moze poza mózdzkami i nerkami. Jak sa smacznie zrobione a wczesniej dobrze przemyte to dlaczego nie.
Nie widze problemu, zeby zjesc kurzy zoladek, wartosc odzywcza jest ok.
Ehh mnie tez cycki wychodza uszami, podobnie jak nózki i udka. Nie mam problemu z zakupem wolowiny tylko nie zawsze chce mi sie gotowac godzinami gulasz wolowy. Co do stekow, hmm na szybko wole ich nie robic, wymagaja milosci i oddania bo inaczej wychodzi podeszwa
Wczoraj zaopatrzylam sie w ryby wiec beda mintaje dzis i jutro.

Wiesniaki rosna mi w ustach, czasem wole juz siedziec glodna niz wziac nastepna lyzke do buzi. Od wczoraj jestem na PW wiec chociaz zupek sobie porobie
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 12:12   #846
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Witam Chudzinki!
Nie wiem jak ja nadrobię cały ten czas, kiedy mnie nie było
Starałam się Was czytać na bieżąco, ale w pewnym momencie brakło mi czasu już
W poniedziałek mam egzamin i sram przed nim jak nie wiem. Mam wrażanie, że nic nie umiem, a to, czego jeszcze próbuję się nauczyć po prostu trafia na blokadę w mózgu i za nic nie chce zostać, a tylko się odbija. Ostatnie dni wyglądały mniej więcej tak: pobudka o 8, szybkie śniadanie, nauka, nauka nauka i tak do 24. I potem znowu pobudka... Przez to wszystko w ciągu 3 dni schudłam 1,5kg i to na dniach PW (dzisiaj akurat mam wzrost o 0,1 w stosunku do wczoraj, ale waga to przy tym egzaminie najmniejszy problem). Ważne, że w końcu udało mi sie przekroczyć te magiczne 82kg i dzisiaj już jest 80,8.
Straciłam motywację do wszystkiego. Chciałabym żeby już był poniedziałek po egzamnie i żebym już miała to wymarzone 3 w indeksie. Bo jak będzie 2 to chyba się zastrzelę... jak mam się tego uczyć jeszcze raz to aż mi się niedobrze robi.

Gratuluję Wam wszytskim, które macie już egzaminy (a przynajmniej część) za sobą! Zazdroszczę jak nie wiem!
Spadków oczywiście też gratuluję i życzę ja najwięcej!
Trzymajcie jutro za mnie kciuki, będe ich bardzo potrzebowac...
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 14:16   #847
ashley88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 219
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Hm... wlasnie wrocilam ze zjazdu. Nauki mam ogrom, nie wiem jak to ogarnę, na następnym zjeździe 4 egzaminy! :conf used: I kilka zaliczeń, jak to wszystko ogarnąć? Nie wiem. Wcinam właśnie wafelki dukanowe, mojej mamie bardzo posmakowały. Mam ogromną chęć na zakupienie mleka w proszku... i zrobienie sobie nutelki! Ale wiem, że jak je kupie to wszamie całe opakowanie. Zjadłam udko z rosołka... i musze zacząć się uczyć czegoś. Tylko brak motywacji. Waga stoi w miejscu od tygodnia. Chyba jem za dużo. Jeszcze tylko 3 kg i będę przeszczęśliwa!
ashley88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 15:29   #848
foca
Raczkowanie
 
Avatar foca
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 415
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Witam Chudzinki!
Nie wiem jak ja nadrobię cały ten czas, kiedy mnie nie było
Starałam się Was czytać na bieżąco, ale w pewnym momencie brakło mi czasu już
W poniedziałek mam egzamin i sram przed nim jak nie wiem. Mam wrażanie, że nic nie umiem, a to, czego jeszcze próbuję się nauczyć po prostu trafia na blokadę w mózgu i za nic nie chce zostać, a tylko się odbija. Ostatnie dni wyglądały mniej więcej tak: pobudka o 8, szybkie śniadanie, nauka, nauka nauka i tak do 24. I potem znowu pobudka... Przez to wszystko w ciągu 3 dni schudłam 1,5kg i to na dniach PW (dzisiaj akurat mam wzrost o 0,1 w stosunku do wczoraj, ale waga to przy tym egzaminie najmniejszy problem). Ważne, że w końcu udało mi sie przekroczyć te magiczne 82kg i dzisiaj już jest 80,8.


Straciłam motywację do wszystkiego. Chciałabym żeby już był poniedziałek po egzamnie i żebym już miała to wymarzone 3 w indeksie. Bo jak będzie 2 to chyba się zastrzelę... jak mam się tego uczyć jeszcze raz to aż mi się niedobrze robi.

Gratuluję Wam wszytskim, które macie już egzaminy (a przynajmniej część) za sobą! Zazdroszczę jak nie wiem!
Spadków oczywiście też gratuluję i życzę ja najwięcej!
Trzymajcie jutro za mnie kciuki, będe ich bardzo potrzebowac...
trzymamy
__________________
Start
09-01-2012 - 85,3kg -
16-01-2012 - 82,9kg - - koniec 1 fazy
30-01-2012 - 82,6kg
23-02-2012 - 80,8kg
06-04-2012 - 78,5kg

cel 1 - 70kg
wg. testu- 03/05/2012."
cel 2 - 64kg
wg.testu - 14/06/2012.
foca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:52   #849
Poletta
Raczkowanie
 
Avatar Poletta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Iloa, proszę:
http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie...C4%99dlin.html
__________________
31.05.16 163cm/ 60-59-58-57-56-55-54
Nie rezygnuj z czegoś, co wymaga czasu - on i tak upłynie...
Poletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:00   #850
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22


Cytat:
Napisane przez lukkija Pokaż wiadomość
Ehh mnie tez cycki wychodza uszami


Iloa -

Trzymam kciuki za wszystkie studentki

Ja dzisiaj miałam wyjątkowo dobry dzień w szkole. Zaliczyłam prawo, pedagogikę i łacinę (na 4!!!!!!!) Z psychologii na koniec dostałam też 4 I skończyłam dużo wcześniej zajęcia, bo łacinę zaliczałam z inną grupą. Czyli w szkole zamiast 10h byłam 7h.
Wczoraj prawdopodobnie zaliczyłam ćwiczenia redakcyjne, analizę tekstu literackiego, historię literatury angielskiej, komunikację ustną (przemówienie na środku sali) - piszę prawdopodobnie, bo nie mam wyników, ale myślę, że na 99% zdałam, bo poszło super.
Czekam na wyniki z gramatyki - zaliczałam wczoraj na zajęciach 5 rzeczy i myślę, że 3 zaliczyłam, 1 nie i 1 nie wiem.

Także czeka mnie jeszcze tylko za tydzień egzamin z gramatyki opisowej i mała poprawka z gramatyki praktycznej i będę ZDANA

Piszę Wam te wszystkie przedmioty, bo sama jestem podjarana, że tak dobrze poszło i że dałam radę (i zostały mi tylko 2 rzeczy do zdania). A bałam się, bo nie miałam czasu, ani głowy do nauki.

Także dobrze poszło. Jestem zadowolona z weekendu i padam na twarz. Łacina na 4, no nie mogę uwierzyć

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-01-29 o 18:01
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:03   #851
angelus122
Raczkowanie
 
Avatar angelus122
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 285
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość




Iloa -

Trzymam kciuki za wszystkie studentki

Ja dzisiaj miałam wyjątkowo dobry dzień w szkole. Zaliczyłam prawo, pedagogikę i łacinę (na 4!!!!!!!) Z psychologii na koniec dostałam też 4 I skończyłam dużo wcześniej zajęcia, bo łacinę zaliczałam z inną grupą. Czyli w szkole zamiast 10h byłam 7h.
Wczoraj prawdopodobnie zaliczyłam ćwiczenia redakcyjne, analizę tekstu literackiego, historię literatury angielskiej, komunikację ustną (przemówienie na środku sali) - piszę prawdopodobnie, bo nie mam wyników, ale myślę, że na 99% zdałam, bo poszło super.
Czekam na wyniki z gramatyki - zaliczałam wczoraj na zajęciach 5 rzeczy i myślę, że 3 zaliczyłam, 1 nie i 1 nie wiem.

Także czeka mnie jeszcze tylko za tydzień egzamin z gramatyki opisowej i mała poprawka z gramatyki praktycznej i będę ZDANA

Piszę Wam te wszystkie przedmioty, bo sama jestem podjarana, że tak dobrze poszło i że dałam radę (i zostały mi tylko 2 rzeczy do zdania). A bałam się, bo nie miałam czasu, ani głowy do nauki.

Także dobrze poszło. Jestem zadowolona z weekendu i padam na twarz. Łacina na 4, no nie mogę uwierzyć
a nie mówiłam ze wszystko ładnie się ułoży gratuluje kochana;*
__________________
wzrost: 164cm
Dukan!
Start 08.01.2012r
64.63.62.61.60.59..58.57.56.55.54.53...








angelus122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 18:04   #852
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

PS. Na dniach zabieram się za siebie. Jak będę się dobrze czuła w swojej skórze (max 59kg) to będę do wszystkiego luźniej podchodziła i lepiej będzie mi się wiodło

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
a nie mówiłam ze wszystko ładnie się ułoży gratuluje kochana;*
Boję się tej gramatyki opisowej za tydzień. No ale skoro mam tydzień to czemu miałabym się nie nauczyć
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:04   #853
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość




Iloa -

Trzymam kciuki za wszystkie studentki

Ja dzisiaj miałam wyjątkowo dobry dzień w szkole. Zaliczyłam prawo, pedagogikę i łacinę (na 4!!!!!!!) Z psychologii na koniec dostałam też 4 I skończyłam dużo wcześniej zajęcia, bo łacinę zaliczałam z inną grupą. Czyli w szkole zamiast 10h byłam 7h.
Wczoraj prawdopodobnie zaliczyłam ćwiczenia redakcyjne, analizę tekstu literackiego, historię literatury angielskiej, komunikację ustną (przemówienie na środku sali) - piszę prawdopodobnie, bo nie mam wyników, ale myślę, że na 99% zdałam, bo poszło super.
Czekam na wyniki z gramatyki - zaliczałam wczoraj na zajęciach 5 rzeczy i myślę, że 3 zaliczyłam, 1 nie i 1 nie wiem.

Także czeka mnie jeszcze tylko za tydzień egzamin z gramatyki opisowej i mała poprawka z gramatyki praktycznej i będę ZDANA

Piszę Wam te wszystkie przedmioty, bo sama jestem podjarana, że tak dobrze poszło i że dałam radę (i zostały mi tylko 2 rzeczy do zdania). A bałam się, bo nie miałam czasu, ani głowy do nauki.

Także dobrze poszło. Jestem zadowolona z weekendu i padam na twarz. Łacina na 4, no nie mogę uwierzyć
Brawo, wiedziałam że tak będzie. Odpocznij sobie teraz, zasłużyłaś na pewno. : cmok:
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:06   #854
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Brawo, wiedziałam że tak będzie. Odpocznij sobie teraz, zasłużyłaś na pewno. : cmok:

Odpocznę, odpocznę
Fajnie, że już nie 15 przedmiotów, a 2 zostały. Ufff...
Lżej mi. Chciałam kupić winko, bo zasłużyłam, ale cena mnie odstraszyła. W Leclercu 17zł, a w Krokodylu 27zł za Carlo Rossi.
A nie chce mi się do Leclerca.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:20   #855
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Hej, od kiedy jestem na Dukanie tzn. ok 3tygodni jestem bardziej zmęczona. Ciężko mi wstać rano, a jak już się podniosę to po południu jestem ledwo żywa. To dość męczące, szczególnie, że mam dość napięty program w ciągu tygodnia. Wy też macie takie objawy? Dodam, że łykam magnez z Olimpu, w nadziei na jakieś wzmocnienie. Z powodu ciągłego zmęczenia odpuściłam sobie Dukana przez tydzień (niby dukałam, ale podjadałam) i trochę mi lepiej. Nie chcę rezygnować z diety, bo mam do zrzucenia jakieś 15kg. I jestem w kropce.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:40   #856
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Hej, od kiedy jestem na Dukanie tzn. ok 3tygodni jestem bardziej zmęczona. Ciężko mi wstać rano, a jak już się podniosę to po południu jestem ledwo żywa. To dość męczące, szczególnie, że mam dość napięty program w ciągu tygodnia. Wy też macie takie objawy? Dodam, że łykam magnez z Olimpu, w nadziei na jakieś wzmocnienie. Z powodu ciągłego zmęczenia odpuściłam sobie Dukana przez tydzień (niby dukałam, ale podjadałam) i trochę mi lepiej. Nie chcę rezygnować z diety, bo mam do zrzucenia jakieś 15kg. I jestem w kropce.
Hej.
Ile ważysz przy jakim wzroście ? Ile zrobiłaś dni I fazy ? Podaj nam przykładowy jadłospis z dnia P i z PW to może uda się nam coś Ci doradzić



Fenris

Dobrze "Cię czytać" w lepszym nastroju Utrzymuj go
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:59   #857
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Poletta Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie dziękuję.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość




Iloa -

Trzymam kciuki za wszystkie studentki

Ja dzisiaj miałam wyjątkowo dobry dzień w szkole. Zaliczyłam prawo, pedagogikę i łacinę (na 4!!!!!!!) Z psychologii na koniec dostałam też 4 I skończyłam dużo wcześniej zajęcia, bo łacinę zaliczałam z inną grupą. Czyli w szkole zamiast 10h byłam 7h.
Wczoraj prawdopodobnie zaliczyłam ćwiczenia redakcyjne, analizę tekstu literackiego, historię literatury angielskiej, komunikację ustną (przemówienie na środku sali) - piszę prawdopodobnie, bo nie mam wyników, ale myślę, że na 99% zdałam, bo poszło super.
Czekam na wyniki z gramatyki - zaliczałam wczoraj na zajęciach 5 rzeczy i myślę, że 3 zaliczyłam, 1 nie i 1 nie wiem.

Także czeka mnie jeszcze tylko za tydzień egzamin z gramatyki opisowej i mała poprawka z gramatyki praktycznej i będę ZDANA

Piszę Wam te wszystkie przedmioty, bo sama jestem podjarana, że tak dobrze poszło i że dałam radę (i zostały mi tylko 2 rzeczy do zdania). A bałam się, bo nie miałam czasu, ani głowy do nauki.

Także dobrze poszło. Jestem zadowolona z weekendu i padam na twarz. Łacina na 4, no nie mogę uwierzyć
Za wyniki w nauczaniu
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:00   #858
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Odpocznę, odpocznę
Fajnie, że już nie 15 przedmiotów, a 2 zostały. Ufff...
Lżej mi. Chciałam kupić winko, bo zasłużyłam, ale cena mnie odstraszyła. W Leclercu 17zł, a w Krokodylu 27zł za Carlo Rossi.
A nie chce mi się do Leclerca.
Pieknie. Teraz juz wszystko bedzie z górki i bez zakretów
Skoro dalas rade zaliczyc tyle przedmiotów i to jeszcze na dobre oceny, to nie wieze , ze nie odniesiesz takze sukcesu w walce z nadprogramowymi kilogramami.

A ja dzis czuje sie , jakbym strasznie sie obzarla (ale to oczywiscie imaginacja) . Na sniadanie zjadlam jejecznice (2 jajka i chuda wedlinka), potem ok 14tej zupke warzywna, pobieglam pograc w badbingtona (godzinka na hali oczywiscie) ok 17tej filet z mintaja pod beszamelem i z brokulem a na podwieczorek wypiek wlasny: biszkopcik dukanowy Czuje sie strasznie wypasiona i nawet troche winna bo w porownaniu z dniami P to mam wrazenie , ze pochlonelam duzo.
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek

Edytowane przez lukkija
Czas edycji: 2012-01-29 o 19:02
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:08   #859
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Hej.
Ile ważysz przy jakim wzroście ? Ile zrobiłaś dni I fazy ? Podaj nam przykładowy jadłospis z dnia P i z PW to może uda się nam coś Ci doradzić
Mam 162cm wzrostu i ważę 70kg, moja normalna waga to ok. 55kg. Bardzo przytyłam w ostatnim czasie (rok- półtorej) przez własne obżarstwo i słabość do słodyczy, a że mam tendencje do tycia to efekty są jakie są.
I faza- 5 dni
II faza 3/3 dni.
P: dużo jajek pod każdą postacią (codziennie ok 6-8 szt), kefir z Krasnegostawu, serek wiejski, pierś z kurczaka, placuszki (jajaka+ otęby+musztarda), chuda wędlina, makrela wędzona. Rzadko jem ryby, bo nie przepadam za nimi, ale codziennie robię sobie omlet albo naleśniki z serem
PW: jem to samo co wyżej + naleśniki ze szpinakiem (stały punkt mojego menu), gotowane warzywa (brokuły, marchewka z groszkiem, buraczki itp.)

Ciężko napisać mi jakiś konkretny jadłospis, bo codziennie wygląda to trochę inaczej. Nigdy nie jestem głodna.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 19:12   #860
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Mam 162cm wzrostu i ważę 70kg, moja normalna waga to ok. 55kg. Bardzo przytyłam w ostatnim czasie (rok- półtorej) przez własne obżarstwo i słabość do słodyczy, a że mam tendencje do tycia to efekty są jakie są.
I faza- 5 dni
II faza 3/3 dni.
P: dużo jajek pod każdą postacią (codziennie ok 6-8 szt), kefir z Krasnegostawu, serek wiejski, pierś z kurczaka, placuszki (jajaka+ otęby+musztarda), chuda wędlina, makrela wędzona. Rzadko jem ryby, bo nie przepadam za nimi, ale codziennie robię sobie omlet albo naleśniki z serem
PW: jem to samo co wyżej + naleśniki ze szpinakiem (stały punkt mojego menu), gotowane warzywa (brokuły, marchewka z groszkiem, buraczki itp.)

Ciężko napisać mi jakiś konkretny jadłospis, bo codziennie wygląda to trochę inaczej. Nigdy nie jestem głodna.
Na pewno za dużo jajek jesz (max 7 żółtek TYGODNIOWO wg czatu z doktorkiem ) ale poza tym to wydaje mi się wszystko okej. Może za mało pijesz, że się tak czujesz ? Może ktoś się jeszcze wypowie i coś Ci podpowie
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:20   #861
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Na pewno za dużo jajek jesz (max 7 żółtek TYGODNIOWO wg czatu z doktorkiem ) ale poza tym to wydaje mi się wszystko okej. Może za mało pijesz, że się tak czujesz ? Może ktoś się jeszcze wypowie i coś Ci podpowie
Jajek jem na potęgę, ale jak się bez nich obejść Do naleśników, do placuszków, jajecznica, omlet, gotowane....
O picu nie wspomniałam... wodę mój organizm toleruję tylko w lecie, wtedy piję jak smok, a w zimie jak teraz to nie bardzo max 2szklanki dziennie, więcej w siebie nie wcisnę. Zamiast tego piję herbatki ziołowe, jakieś ziółka, trochę zwykłej herbaty (zielonej, czerwonej).
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:31   #862
sandrahaha
Raczkowanie
 
Avatar sandrahaha
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

hej dziewczyny. ja zaczynam dukana jutro... moj wzrost 166cm, waga pewnie cos ok. 64kg (jutro rano sprawdze dokladnie ile). mam 24 lata i jestem po ciazy prawie 2 lata... zaczynam diete bo czuje sie sama ze soba zle... caly czas rece na brzuchu, luzne ubrania itd. bo nie lubie na siebie patrzec... mega odstajacy brzuch... tak wiec od jutra zaczynam i mam nadzieje ze pomozecie mi przetrwac w ,,meczarniach'' . pozdrawiam
__________________
27/02/2012 63 kg
03/03/2012 60.7 kg

08/03/2012 59.6 kg
13/03/2012 59.2 kg
18/03/2012 58.8kg

23/03/2012 57.6kg
28/03/2012 56.8kg
01/04/2012 56.6kg
05/04/2012 5 6.3kg
13/04/2012 56.2kg
18/04/2012 55.1kg
23/04/2012 54.8kg
28/04/2012

sandrahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 20:26   #863
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Jajek jem na potęgę, ale jak się bez nich obejść Do naleśników, do placuszków, jajecznica, omlet, gotowane....
O picu nie wspomniałam... wodę mój organizm toleruję tylko w lecie, wtedy piję jak smok, a w zimie jak teraz to nie bardzo max 2szklanki dziennie, więcej w siebie nie wcisnę. Zamiast tego piję herbatki ziołowe, jakieś ziółka, trochę zwykłej herbaty (zielonej, czerwonej).
6-8 sztuk?? Czy Ty zajadasz moze te placuszki, nalesniki w ciagu jednego dnia. Pytam, bo na otreby tez jest ograniczenie. Ale nie o tym mialo byc. Jesli nie mozesz obejsc sie bez jajek, to chociaz uzyj same bialka i 1 zóltko. Ja czesto robie sobie omlet z samych bialek , do placuszkow tez nie dodaje zóltek. A to dlatego , ze zóltko jest zrodlem tluszczu niestety oraz moze powodowac wzrost cholesterolu.

Co do twojego zmeczenia....badalas sobie kiedys poziom cukru?Moze (zwlaszcza w dni P) nastepuje u Ciebie drastyczny spadek cukru? Piszesz, ze przed dieta twoj jadlospis obfitowal w cukry proste pod postacia slodyczy. Jadlas sporo chleba?Fast food'y? Jesli twoja dieta oparta byla na takich produktach, to przejscie na Dukana moze powodowac nagle spadki energi, uczucie oslabienia. Organizm domaga sie prostego i latwo przyswajalnego paliwa, ktore rownie latwo odklada sie jako tkanka tluszczowa. Postaraj sie duzo pic i na dniach warzywnych, dostarczac organizmowi spora dawke warzywek. Moze powinnas tez pomysles=c nad zmiana trybu na 1/1 jesli na 3/3 czyjesz sie zbyt zmeczona i oddessana z energi. Wiekszosc osob dostarcza podobnych objawow. U mnie byly one dosc lagodne bo w sumie nie jestem zbyt cukrozerna. Niemniej jednak, Ci ktorzy sa, moga dosc mocno odczuc owa faze odzwyczajania sie od cukrow i weglowodanow.
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 20:29   #864
Aiesha
Rozeznanie
 
Avatar Aiesha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: gdzieś na południu :)
Wiadomości: 643
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Hej, od kiedy jestem na Dukanie tzn. ok 3tygodni jestem bardziej zmęczona. Ciężko mi wstać rano, a jak już się podniosę to po południu jestem ledwo żywa. To dość męczące, szczególnie, że mam dość napięty program w ciągu tygodnia. Wy też macie takie objawy? Dodam, że łykam magnez z Olimpu, w nadziei na jakieś wzmocnienie. Z powodu ciągłego zmęczenia odpuściłam sobie Dukana przez tydzień (niby dukałam, ale podjadałam) i trochę mi lepiej. Nie chcę rezygnować z diety, bo mam do zrzucenia jakieś 15kg. I jestem w kropce.
magnez łykaj, ale te objawy jakie opisujesz to niedobór potasu!! dość częste na naszej diecie, a w skrajnych przypadkach (zwłaszcza gdy wykonuje się dodatkowo fizyczną pracę/dużo ćwiczy itd) może doprowadzić do utraty przytomności!!! uzupełnij potas

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
dużo jajek pod każdą postacią (codziennie ok 6-8 szt).
za dużo jajek...
__________________
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...fce24df1d1.png

wzrost 176cm
start: 92
kolejne podejście: cel 1: "85"
cel 2: 83
cel 3: 79
do wakacji
cel 4: ...
Aiesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 20:37   #865
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Aiesha Pokaż wiadomość
magnez łykaj, ale te objawy jakie opisujesz to niedobór potasu!! dość częste na naszej diecie, a w skrajnych przypadkach (zwłaszcza gdy wykonuje się dodatkowo fizyczną pracę/dużo ćwiczy itd) może doprowadzić do utraty przytomności!!! uzupełnij potas


za dużo jajek...
Hmm moze byc potas ale w sumie osobom dukajacym nie powinno go zabraknac. Potas zawarty jest bowiem w mleku, rybach, kurczaku, wolowinie, warzywach takich jak pomidory oraz innych produktach, ktorych niestety nie mozemy spozywac na 1i 2 fazie. Dieta zawierajaca powyzsze powinna dostarczac wystarczajaca ilosc potasu.
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 20:48   #866
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Magdaleno -
Iloa -
Lukkija - A co znaczy Twój nick?
Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Mam 162cm wzrostu i ważę 70kg, moja normalna waga to ok. 55kg.
O, to tak jak ja Tzn. nie wiem czy ten uśmiech tu pasuje, bo mi się chce nad sobą płakać, ale że jestem pijana to chyba mogę se wklejać uśmieszki

No. Dorwałam 5l baniak z winem i moje problemy znikają (tak... dzisiaj znowu się pokłóciłam z wiadomo kim). Jakie to proste.
Ale nie martwcie się, alkohol piję rzadko, zwykle raz na kilka tygodni

Muszę się zastanowić czy mnie stać, żeby od jutra zacząć Dukana. A wiem na pewno, że stać mnie, żeby poświęcić godzinę dziennie na ćwiczenia na orbitreku.
Zawsze to coś.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Aiesha Pokaż wiadomość
magnez łykaj, ale te objawy jakie opisujesz to niedobór potasu!!
O boże, przypomniała mnie się kroplówka z potasu
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 20:56   #867
Aiesha
Rozeznanie
 
Avatar Aiesha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: gdzieś na południu :)
Wiadomości: 643
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

no ja się spotkałam już z niedoborem potasu na Dukanie, sama to przeszłam na poprzednim podejściu... i to do tego stopnia że wylądowałam w szpitalu. Zresztą o ile dobrze pamiętam, chyba któraś z piszących tu dziewczyn też miała podobny problem z potasem...
__________________
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...fce24df1d1.png

wzrost 176cm
start: 92
kolejne podejście: cel 1: "85"
cel 2: 83
cel 3: 79
do wakacji
cel 4: ...
Aiesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 20:59   #868
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Aiesha Pokaż wiadomość
no ja się spotkałam już z niedoborem potasu na Dukanie, sama to przeszłam na poprzednim podejściu... i to do tego stopnia że wylądowałam w szpitalu. Zresztą o ile dobrze pamiętam, chyba któraś z piszących tu dziewczyn też miała podobny problem z potasem...
Ja wylądowałam w szpitalu przez coś innego, ale przy zapaleniu żyły tak mnie ten potas (w kroplówce) bolał, że nigdy więcej. Jakby dłoń mi kroili, spać nie mogłam.
Ale to taki mały offtop.

Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 21:02   #869
Aiesha
Rozeznanie
 
Avatar Aiesha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: gdzieś na południu :)
Wiadomości: 643
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość



O boże, przypomniała mnie się kroplówka z potasu
czyżbym to o Tobie myślała?
współczuję... ja dostałam dwie pod rząd, jedną na półprzytomnie, a drugą już na żywo... trzeciej nie pozwoliłam sobie podłączyć
__________________
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...fce24df1d1.png

wzrost 176cm
start: 92
kolejne podejście: cel 1: "85"
cel 2: 83
cel 3: 79
do wakacji
cel 4: ...
Aiesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 21:06   #870
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Aiesha Pokaż wiadomość
czyżbym to o Tobie myślała?
współczuję... ja dostałam dwie pod rząd, jedną na półprzytomnie, a drugą już na żywo... trzeciej nie pozwoliłam sobie podłączyć
Hehe, ja nie mogłam nie pozwolić, bo tabletek mi nie chcieli dać, bo przedawkowałam tabletki. Powiedzieli, że będzie "lekkie pieczenie", a przy zapaleniu żyły rozrywało mi dłoń i płakałam z bólu. Dwa dni dostawałam potas. Też miałaś uczucie "słoności" w ustach po kroplówce? Bo mi chyba przez tydzień smak zmieniało.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-01-29 o 21:07
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.