Seks bez zobowiązań - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 17:29   #31
mariola927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 203
Dot.: Seks bez zobowiązań

po za tym ciezko uprawiac seksu bez czulosci zwlaszcza kobiecie i sie nie calowac podczas calego aktu no przepraszam wiadomo ze zaczna od pocalunkow i gry wstepnej i sie potoczy
mariola927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:42   #32
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez Marika_1987 Pokaż wiadomość
Moja droga, szacunek do samej siebie
Błagam. Jeśli dziewczynę pociąga ten chłopak, to czemu nie? Jesteś kolejną pruderyjną panienką, prawiącą morały, że seks bez zobowiązań jest równoznaczny z brakiem szacunku do siebie? Seks tylko w związku i z miłości? A może jeszcze po ślubie?

Do autorki: rób jak chcesz, ale, jak sama napisałaś, brakuje Ci faceta i czułości, więc radziłabym uważać, żebyś się za bardzo nie zaangażowała. : >
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:50   #33
mariola927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 203
Dot.: Seks bez zobowiązań

Rose Madder do kogo teraz sie odnosisz ze prawi moraly ?
jezeli chodzi o mnie to jak chce to moze uprawiac bez zobowiazan nie mam nic przeciwko ale chodzi o ryzyko zangazowania sie i tyle
jak ktos ma stalowe nerwy to spoko
mariola927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:58   #34
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez mariola927 Pokaż wiadomość
jezeli chodzi o mnie to jak chce to moze uprawiac bez zobowiazan nie mam nic przeciwko ale chodzi o ryzyko zangazowania sie i tyle
jak ktos ma stalowe nerwy to spoko
Również tak uważam. Jednakże gdy ktoś twierdzi, że zwykły seks bez zobowiązań jest brakiem szacunku do siebie, to czuję lekkie rozbawienie.
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:01   #35
mariola927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 203
Dot.: Seks bez zobowiązań

to moze tez zalezy od wieku bo starsze kobiety jakies po przejsciach inaczej na to patrza niz mlode dziewczyny ale nie oceniam nikogo jezeli takie cos zrobi...
mariola927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:09   #36
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez mariola927 Pokaż wiadomość
to moze tez zalezy od wieku bo starsze kobiety jakies po przejsciach inaczej na to patrza niz mlode dziewczyny ale nie oceniam nikogo jezeli takie cos zrobi...
O jasny szlag to ja mam 22 lata i patrząc na moje poglądy jestem starszą kobietą po przejściach i w dodatku byłam nią także mając lat 16, bo pogląd na seks bez zobowiązań mi się nie zmienił masakra, czego się człowiek może o sobie dowiedzieć
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:16   #37
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Seks bez zobowiązań

Ale w sumie to czemu zabraniać komuś posiadania własnych poglądów? Jak dla kogoś to brak szacunku do samej siebie to w sumie co z tego? Aż tak bardzo się przejmujecie komentarzami obcych osób w internecie Zakładając wątek trzeba się liczyć z różnymi wypowiedziami. Dla kogoś innego takie zachowanie może być uwłaczające godności własnej a dla kogoś innego świetna sprawa - co człowiek, to pogląd.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 18:35   #38
mariola927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 203
Dot.: Seks bez zobowiązań

nie koniecznie brak szacunku czasem myslisz ze laczy Cie cos wiecej z osoba z ktora pojdziesz do lozka a to ona robi zludne wrazenie i juz sie oceniasz sama siebie ze za szybko cos sie zrobilo a to tez poprostu podejscie dwoch osob
mariola927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:42   #39
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Seks bez zobowiązań

Moim zdaniem ludzie którzy chcą uprawiać seks bez zobowiązań po prostu to robią. Nie maja wątpliwości, nie zakładają tematów na forum, gdzie mnóstwo ludzi niekoniecznie życzliwie nastawionych będzie dyskutować na ten temat (kłócąc się przy okazji). Jesli zakładasz temat na wizażu to znaczy że masz wątpliwości. Jeśli masz wątpliwości i się wahasz to seks bez zobowiązań nie jest dla Ciebie.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:45   #40
mariola927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 203
Dot.: Seks bez zobowiązań

tutaj sie zgadzam z koleznka kwestia podejscia i dojrzalosci do tego czy chce czy nie by nie zalowac :
mariola927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:57   #41
sylwias134
Raczkowanie
 
Avatar sylwias134
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 34
Dot.: Seks bez zobowiązań

Spróbuj raz. Jak Ci się nie spodoba albo poczujesz jakąś więź z tym facetem to sobie odpuść, bo wtedy to nie miało by sensu. Jeśli się nie zdecydujesz to zapewne będziesz żałować, że nie spróbowałaś. Zawsze to jakaś przygoda i będziesz miała co wspominać

Sama miałam podobną historię, ale po dwóch razach zrezygnowałam. Nie to, żeby mi sie nie podobało, po prostu poznałam kogoś i nie chciałam spotykać się z dwoma na raz.

PS. mimo iż jestem romantyczką a facet był dwumetrowym przystojniakiem nie zaangażowałam się uczuciowo

Edytowane przez sylwias134
Czas edycji: 2012-01-31 o 18:58
sylwias134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 18:57   #42
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ludzie którzy chcą uprawiać seks bez zobowiązań po prostu to robią. Nie maja wątpliwości, nie zakładają tematów na forum, gdzie mnóstwo ludzi niekoniecznie życzliwie nastawionych będzie dyskutować na ten temat (kłócąc się przy okazji). Jesli zakładasz temat na wizażu to znaczy że masz wątpliwości. Jeśli masz wątpliwości i się wahasz to seks bez zobowiązań nie jest dla Ciebie.
zgadzam się z tym w 100%
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:04   #43
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym w 100%
Również..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:43   #44
shansa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Między Ziemią a Niebem
Wiadomości: 607
Dot.: Seks bez zobowiązań

Oksytocyna podczas seksu wyzwala się u obojga płci, nie tylko u kobiet. Seks zbliża i kobiety i mężczyzn, a skoro wydziela się podczas orgazmu, to najpierw trzeba ten orgazm mieć, żeby się przywiązać, a facetom chyba łatwiej go osiągnąć niż kobietom.
shansa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:02   #45
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez shansa Pokaż wiadomość
Oksytocyna podczas seksu wyzwala się u obojga płci, nie tylko u kobiet. Seks zbliża i kobiety i mężczyzn, a skoro wydziela się podczas orgazmu, to najpierw trzeba ten orgazm mieć, żeby się przywiązać, a facetom chyba łatwiej go osiągnąć niż kobietom.
"Kobieta, decydując się na seks z przypadkowym mężczyzną, z którym "po" planuje szybko zakończyć znajomość, może mieć z tym spore trudności. Przy solidnym zastrzyku oksytocyny, niespodziewanie, "myśli" już o nim nieco inaczej. Widzi siebie na ślubnym kobiercu, otoczoną gromadką dzieci... Im więcej przyjemności, tym więcej hormonu i skłonności do przywiązania. Tymczasem wybranek, nawet seksualnie zaspokojony, niejednokrotnie doskonale sobie poradzi z oksytocynowym oszołomieniem. Męski hormon testosteron umożliwia niejednokrotnie skuteczne neutralizowanie działania oksytocyny. Musi być jej naprawdę sporo, żeby i on zaczął myśleć o przyszłości. Zazwyczaj zadanie ma utrudnione. Wraz z oksytocyną rośnie we krwi i poziom melatoniny, hormonu odpowiedzialnego za zegar biologiczny. Mężczyzna robi się bardzo, bardzo senny... Trudno, by snuł wówczas odległe plany. Zatem, najlepiej, by kolejność była odwrotna. Najpierw zawróć mu w głowie, a potem zatrzymaj z pomocą hormonów."
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:25   #46
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Seks bez zobowiązań

wedlug mnie seks bez zobowiązań jest dla najsilniejszych emocjonalnie i psychicznie dziewczyn - takie które mówiąc że bez zobowiązań mają na myśli: bez emocji, bez angażowania się, bez przytulania, całowania, trzymania za rękę, zazdrości i myślenia o nim. jest dla tych, którym brakuje seksu jako seksu - przyjemności, rozkoszy, orgazmów, a nie dla tych, którym brakuje silnego mężczyzny u boku. a co do moralności - to już indywidualna sprawa. każdy co innego uważa za moralne lub niemoralne i tutaj nie możesz liczyć na naszą pomoc. zastanów się w spokoju wlasnego sumienia
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:55   #47
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez shansa Pokaż wiadomość
Oksytocyna podczas seksu wyzwala się u obojga płci, nie tylko u kobiet. Seks zbliża i kobiety i mężczyzn, a skoro wydziela się podczas orgazmu, to najpierw trzeba ten orgazm mieć, żeby się przywiązać, a facetom chyba łatwiej go osiągnąć niż kobietom.
Salix już pięknie wyczerpała temat oksytocyny.
Od siebie dodam, że oksytocyna jest zdecydowanie bardziej "babskim" hormonem. Odpowiedzialna jest głównie za "instynkt macierzyński" pod koniec ciąży i po porodzie. Dlatego nazywana jest hormonem przywiązania.

Tak więc poza aspektem psychologicznym: z hormonami, Panie, nie wygrOsz!
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:11   #48
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Seks bez zobowiązań

Ale jeśli ja po wszystkim jestem senna, odwracam się tyłkiem i idę spać, to co?? Mam za dużo testosteronu, czy jak?? To może takie seks przygodny byłby dla mnie
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:13   #49
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
wedlug mnie seks bez zobowiązań jest dla najsilniejszych emocjonalnie i psychicznie dziewczyn - takie które mówiąc że bez zobowiązań mają na myśli: bez emocji, bez angażowania się, bez przytulania, całowania, trzymania za rękę, zazdrości i myślenia o nim. jest dla tych, którym brakuje seksu jako seksu - przyjemności, rozkoszy, orgazmów, a nie dla tych, którym brakuje silnego mężczyzny u boku. a co do moralności - to już indywidualna sprawa. każdy co innego uważa za moralne lub niemoralne i tutaj nie możesz liczyć na naszą pomoc. zastanów się w spokoju wlasnego sumienia
Ogólnie się zgadzam, tylko nie wiem czemu najsilniejszą psychike przypisujesz akurat kobietom które decyduja się na seks bez zobowiązań. Taka która rezygnuje z pokusy takiego seksu znając siebie i wiedząc że będzie później żałować moim zdaniem też jest bardzo silna Trzeba znać własne potrzeby i pragnienia, być dojrzałym i umieć decydować co jest dla nas najlepsze.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 22:18   #50
Aragreacht
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22
GG do Aragreacht
Dot.: Seks bez zobowiązań

Zrób to co stereotypowa polka i oddaj mu się. Będziesz mogła potem szpanować przed koleżankami.


P.S. hiszpanie to zwierzęta, intelektualnie, moralnie jak i fizycznie. Oczywiście bez obrazy dla zwierząt.
Aragreacht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 23:00   #51
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Seks bez zobowiązań

Ja trochę nie rozumiem wypowiedzi, że jak seks bez zobowiązań, to też bez przytulania, całowania itd. Jak ma wyglądać seks bez całowania i przytulania? Dzień dobry, wypięcie i w drogę?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 23:10   #52
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja trochę nie rozumiem wypowiedzi, że jak seks bez zobowiązań, to też bez przytulania, całowania itd. Jak ma wyglądać seks bez całowania i przytulania? Dzień dobry, wypięcie i w drogę?

Bez dzień dobry! Bo za grzecznie!

A tak serio, to seks to nie tylko wyjmij włóż. No, ale może niektórzy nie wiedzą

Nie no. Ubawiłam się

Przyjedzie chłop w niedzielę, zacznie się tulic to mu wyjadę, czy on się poprzytulac i pomiziac chce czy seksic


( tak tak, jest późno, ja zmęczona i znerwicowana i głupoty plotę)
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 23:27   #53
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Seks bez zobowiązań

A czy u mężczyzn wazopresyna nie działa mniej więcej tak, jak u kobiet oksytocyna?

Dodatkowo u kobiet wytwarza się oksytocyna, która wydziela się również w trakcie orgazmu i przy porodzie. U mężczyzn natomiast jest to wazopresyna (bliskość i przywiązanie).
http://www.focus.pl/dodane/publikacje/pokaz/publikacje/wszystko-czego-nie-wiesz-o-procesie-zakochania/strona-publikacji/1/nc/1/

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Ale jeśli ja po wszystkim jestem senna, odwracam się tyłkiem i idę spać, to co?? Mam za dużo testosteronu, czy jak??
Też mnie to zastanawia. A nie chciałabym na marne badać poziomu testosteronu
Chociaż ponoć połączenie oksytocyny i wazopresyny może działać usypiająco.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 01:46   #54
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Seks bez zobowiązań

Ja bym na taki uklad nie poszla. Jeszcze gdyby to byl jakis no nie wiem dalszy znajomy, eks czy chocby nawet ktos w miare anonimowy poznany w klubie... A ten hiszpan moze potem lazic i chwalic sie po akademiku ktorej to nie posuwa i jakie to Polki sa latwe i na niego leca. A co najgorsze nawet nie probuje zachowac jakichkolwiek pozorow z szacunku do ciebie tylko prosto z mostu proponuje seks, zigolo sie znalazl Poza tym pewnie zaangazujesz sie, zakochasz a on bedzie cie mial tylko za latwa panienke do bzykania, nic wiecej. Bedziesz cierpiec...
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 08:30   #55
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A czy u mężczyzn wazopresyna nie działa mniej więcej tak, jak u kobiet oksytocyna?

Dodatkowo u kobiet wytwarza się oksytocyna, która wydziela się również w trakcie orgazmu i przy porodzie. U mężczyzn natomiast jest to wazopresyna (bliskość i przywiązanie).
http://www.focus.pl/dodane/publikacje/pokaz/publikacje/wszystko-czego-nie-wiesz-o-procesie-zakochania/strona-publikacji/1/nc/1/



Też mnie to zastanawia. A nie chciałabym na marne badać poziomu testosteronu
Chociaż ponoć połączenie oksytocyny i wazopresyny może działać usypiająco.
Nie załamuj mnie. Już po jednym wątku, gdzie któraś powiedziała, że "kobieta ma w genach sprzątanie" zwątpiłam w swoją płeć

Tak szczerze mówiąc, to ja za Hiszpanami nie przepadam. Może i niektórzy są przystojni (wiadomo, zdarza się) ale mają ogromnie irytujący styl bycia. Są nachalni i bardzo głośni. I mówię to ja, której również się zarzuca że używa płuc nie tylko do oddychania
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:50   #56
mariola927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 203
Dot.: Seks bez zobowiązań

a co zrobic jak on na dodatek mieszka daleko, a kiedy przyjezdza spedzasz z nim namietna noc, zachowujecie sie jak para, jest chemia to cos wszystko co ma byc tylko dziela was kilometry to juz dopiero problem, i tez poczatkowo mowiac nie to bedzie znajomosc w wiekszosci opierajaca sie na jednym...ale nie idzie powstrzymac zaangazowania :P
mariola927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:53   #57
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez mariola927 Pokaż wiadomość
a co zrobic jak on na dodatek mieszka daleko, a kiedy przyjezdza spedzasz z nim namietna noc, zachowujecie sie jak para, jest chemia to cos wszystko co ma byc tylko dziela was kilometry to juz dopiero problem, i tez poczatkowo mowiac nie to bedzie znajomosc w wiekszosci opierajaca sie na jednym...ale nie idzie powstrzymac zaangazowania :P
w takim wypadku dziewczyna ma już krótko mówiąc przerąbane bo umowa była dość oczywista a zachowanie jak para to można czuć tylko jednostronnie...więc prędzej czy później będzie cierpieć
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:00   #58
mariola927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 203
Dot.: Seks bez zobowiązań

wlasnie to fakt, a wydaje mi sie ze facet nie zaangazuje sie tak szybko po seksie tak sie dzieje tylko w Harlequinach, gorzej w zyciu codziennym nie odrealnionym choc zapewne sa w swiecie przypadki kiedy facet po stosunku oszaleje na jej punkcie ale nie odbierajmy tego tak ze wszystkim takie cos sie moze przytrafic
mariola927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:53   #59
kalafiorka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Seks bez zobowiązań

Dziekuje za tyle odpowiedzi.. jestem milo zaskoczona.
Wiec wlasnie.. u mnie chyba jest potrzeba milosci a nie tylko seksu.. Co do tego co rozmawiam z nim to on chce cala noc. a ja jakos sobie nie wyobrazam bez calowania przytulania U mnie lezy chyba bardziej problem w tym ze nie mam znajomych, przeprowadzilam sie do nowego miasta. nie mam z kim wyjsc. i juz chyba swiruje w domu bo jestem osoba towarzyska i otwarta. A samej isc gdzie kolwiek to nie bardzo.. Chcialabym miec jakas kolezanke z ktora moge isc na impreze.. moze tam kogos fajnego bym poznala.. Jest jakas chetna na kawke ? W 3 miescie mieszkam
kalafiorka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 11:32   #60
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez mariola927 Pokaż wiadomość
wlasnie to fakt, a wydaje mi sie ze facet nie zaangazuje sie tak szybko po seksie tak sie dzieje tylko w Harlequinach, gorzej w zyciu codziennym nie odrealnionym choc zapewne sa w swiecie przypadki kiedy facet po stosunku oszaleje na jej punkcie ale nie odbierajmy tego tak ze wszystkim takie cos sie moze przytrafic
szczerze mowiac to nie znam przypadku z zycia wzietego, w ktorym facet zakochal sie w dziewczynie z ktora laczyl go uklad typu sex bez zobowiazan. Moze inne wizazanki znaja.

Harlequiny i inne ksiazki tego typu oraz oczywiscie komedie romantyczne wypaczaja obraz rzeczywistosci(szczegolni e jak ktos ma romantyczna nature). Traci sie kontakt z rzeczywostoscia a to sie nie konczy dobrze
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-07 04:17:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.