Lublin-nie mam z kim wyjść- czy ktoś ma jeszcze tan problem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 12:31   #1
gemini2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 22

Lublin-nie mam z kim wyjść- czy ktoś ma jeszcze tan problem?


witam, na wstępie pozdrawiam wszystkich tu obecnych założyłam ten watek, iż od jakiegos czasu mieszkam w lublinie, jestem otwarta dziewczyną i za bardzo nie lubie siedzieć w domu. Problem tkwi głębiej ponieważ tu w Lublinie nie mam za bardzo znajomych z którymi mogłabym wyjść gdzieś do klubu czy kawiarni, itp studiuję na 2 roku ale znajomi z uczelni to tylko zanjomi uczelniani- czasem sporadycznie gdzies się spotkamy ale to rzadkośc;/ ii tu moje pytanie, czy jest ktoś z podobna sytuacja lub może chciałby ktoś mnie przygarnąc pod "swoje skrzydła" ? bo nie chce wyjść na desperatke która sama lata po klubach czy coś z braku znajomych ;/
gemini2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 15:12   #2
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Lublin-nie mam z kim wyjść- czy ktoś ma jeszcze tan problem?

Cytat:
Napisane przez gemini2012 Pokaż wiadomość
witam, na wstępie pozdrawiam wszystkich tu obecnych założyłam ten watek, iż od jakiegos czasu mieszkam w lublinie, jestem otwarta dziewczyną i za bardzo nie lubie siedzieć w domu. Problem tkwi głębiej ponieważ tu w Lublinie nie mam za bardzo znajomych z którymi mogłabym wyjść gdzieś do klubu czy kawiarni, itp studiuję na 2 roku ale znajomi z uczelni to tylko zanjomi uczelniani- czasem sporadycznie gdzies się spotkamy ale to rzadkośc;/ ii tu moje pytanie, czy jest ktoś z podobna sytuacja lub może chciałby ktoś mnie przygarnąc pod "swoje skrzydła" ? bo nie chce wyjść na desperatke która sama lata po klubach czy coś z braku znajomych ;/
Nie musisz przecież spotykać się ze wszystkimi znajomymi z uczelni, możesz nawiązać jakąś bliższą znajomość z osobą w podobnej sytuacji jak Ty , z którą dobrze się dogadujesz i rozwinąć to.
Nie wiem czy dobrze byś się czuła gdyby ktoś Cię przygarnął na jeden wieczór do zgranej paczki , a Ty nie znałabyś tam nikogo , nawet osoby , która Cię przygarnia To trochę tak jakbyś chodziła do klubu sama, tak mi się wydaje przynajmniej...
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 20:00   #3
malowanka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 53
Dot.: Lublin-nie mam z kim wyjść- czy ktoś ma jeszcze tan problem?

Zapraszam na nasz wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=571411

lub

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423000
__________________

Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę
malowanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 22:42   #4
Zuzowata
Raczkowanie
 
Avatar Zuzowata
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 44
Dot.: Lublin-nie mam z kim wyjść- czy ktoś ma jeszcze tan problem?

Witaj, ja od października mieszkam w Lublinie, studiuję na pierwszym roku. Też nie ma zbyt wielu znajomych ale mieszkam z koleżanką i kolegą, także zawsze mogę z kimś wyjść. Teraz jestem u siebie w rodzinnym mieście ale od drugiego semestru znowu Lublin, także jakbyś miała ochotę na jakąś kawę i rozmowę to polecam się na przyszłość Pozdrawiam.
Zuzowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:09   #5
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Lublin-nie mam z kim wyjść- czy ktoś ma jeszcze tan problem?

Dziewczyny ja jestem z okolic lublina, tu się uczę. Od kiedy moje koleżanki urodziły dzieci nie mam z kim wychodzić. Także jak będziecie miały ochotę to mój nr gg 9938774
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.