Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 18:24   #901
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
hej !
Ja siedze na szkoleniu we Wrocławiu... pomine fakt, że w hostelu w jakim mieszkam mam pokój gdzie stoją 2 łóżka między którymi nie da się nogi wstawic żeby dośc do okna , na szczeście nikogo mi do niego nie przydzielili ..bo chyba bym czuła na sobie oddech tej 2 osoby Inni mieli troche mnie szcześcia. Toalety wspólne ....no cóż bez komentarza. Na szkoleniu w którym byłam w Warszawie rok temu miałam swój apartament no ale cóż pora o tym zapomniec...
Wrocław jest uroczy
AAAA dodam jeszcze, że własnie przez ściane dziś wprowadziło się 2 koleżków , jacyś ciemnoskórzy obcokrajowcy i własnie słucham ich dialogu ...nawet nie wiem w jakim języku się porozumiewją ekkkhhhhhh , więc coś czuję, że noc mam nieprzespaną, gdyż ściany sa chyba grubości 1 cm z jakiejś dykty mam nadzieję że w nocy nie będą nic robic Dobra odbija mi ...ale to jakaś porażka
Tyle bym miała do powiedzenia na obecną chwilę
to idz cukru pozyczyc
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 21:57   #902
mkarlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 131
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Dzieki, ze usunełyście mnie z klubu, szkoda tylko, ze nie zauwazyłyście, ze inne dziewczyny też wieki się nie odzywały, ale okey......
__________________
"Myśleć to co prawdziwe
czuć to co piekne
Kochac co dobre
W tym cel zycia".






Start: 83 kg8 2...81....80..79-będzie kiedyś....
Meta: 65, a jak sie da to 56 ;-)).
mkarlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 17:44   #903
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

KOSTKO STO LAT !! !!!! !! |!!
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:14   #904
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Kosteczko sto lat
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:39   #905
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!


Kosteczko, szczęścia!!!!!!!!!!!!!




__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..

Edytowane przez virginia
Czas edycji: 2012-01-15 o 21:44
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 08:28   #906
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Kosteczko, najlepszego! Zdrowia, szczęścia, pomarańczy!
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 18:18   #907
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

czesc Wszystkim... co u Was...?
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 11:13   #908
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Dziewczyny, czy któraś z nas jest z Wrocławia? Ja nie przypominam sobie nikogo, a właśnie rozpoczęłam śledztwo, w sprawie tego, kto się włamał na e-maila...
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 13:55   #909
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Niunia nikt z nas nie jest z Wrocławia.... I co ustaliłas coś...?!
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 15:31   #910
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

hej lalki


Nie wiem kto z Wroclawia ale przy mozliwosciach jakie teraz sa to i z chin czy usa mozna sobie poradzic, ja sie na kompach i hakerce nie znam i nie wiem kogo bawia takie rzeczy strasznie nie smaczne to jest


Ines jak tam w pracy?
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 21:11   #911
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

W sumie tak, jak ktoś kumaty to mógł pozmieniać IP, ale myślę, że sporo w tym trzeba siedzieć, żeby wiedzieć jak. Nic nie ustaliłam bo za słaba ze mnie "hakierka" heh;p Tak czy siak jedyne co wiem, to to, że adres z którego ktoś się ciągle logował na naszego e-maila, nawet po zmianie hasła przez mamrocię (co było podane w klubie), to Wrocław....

A powie mi ktoś w końcu o co chodziło bo tych e-maili nie ma na mailu;/ Ktoś obrażał nas w ogóle jako grupę, czy kogoś konkretnie? I czy wiedział dużo o nas czy pisał to raczej bezosobowo?

Kurde, wkurzyłam się, że wcześniej tego nie zauważyłam. Powiedziałabym Młodemu, przecież to informatyk, rozgryzł by to, a teraz to chyba za późno

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

A tak w ogóle co u Was piękności?

Ja jutro wyjeżdżam z dzieciakami na zimowisko, będzie ostra jazda bez trzymanki, pilnowanie 24h ugh.... Dobrze, że tylko do końca tygodnia, jakoś przetrwam ;-)

Buziam czule
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 23:59   #912
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
W sumie tak, jak ktoś kumaty to mógł pozmieniać IP, ale myślę, że sporo w tym trzeba siedzieć, żeby wiedzieć jak. Nic nie ustaliłam bo za słaba ze mnie "hakierka" heh;p Tak czy siak jedyne co wiem, to to, że adres z którego ktoś się ciągle logował na naszego e-maila, nawet po zmianie hasła przez mamrocię (co było podane w klubie), to Wrocław....

A powie mi ktoś w końcu o co chodziło bo tych e-maili nie ma na mailu;/ Ktoś obrażał nas w ogóle jako grupę, czy kogoś konkretnie? I czy wiedział dużo o nas czy pisał to raczej bezosobowo?

Kurde, wkurzyłam się, że wcześniej tego nie zauważyłam. Powiedziałabym Młodemu, przecież to informatyk, rozgryzł by to, a teraz to chyba za późno

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

A tak w ogóle co u Was piękności?

Ja jutro wyjeżdżam z dzieciakami na zimowisko, będzie ostra jazda bez trzymanki, pilnowanie 24h ugh.... Dobrze, że tylko do końca tygodnia, jakoś przetrwam ;-)

Buziam czule

Niunius ja kumata w komp nie jestem ale IP mozna zmienic bardzo latwo zmieniajac proxy w przegladarce
A jak ktos sie logowal po tym jak haslo zostalo zmienione to teraz jestem pewna ze to ktos z naszego kregu no bo skad haselko by ta osobka znala Komus sie chyba bardzo nudzi albo chce sie dowartosciowac glupimi zagrywkami z ludzmi




Powodzenia na zimowisku a jak tam przygotowania do slubu,kiecka wybrana? To niedlugo tez pewnie bedziemy ciocioami
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 12:40   #913
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
Ines jak tam w pracy?
Początki są niestety trudne Meega dużo rzeczy nie wiem, zwłaszcza tych wszystkich procedur postepowania itd. Mam nadzieję, że jakoś to ogarnę w najbliższym czasie chociaz tak z grubsza....
Przez ten tydzień już siedziałam na obsłudze i normalnie robiłam wszystko z czym klient do mnie przyszedł....

Tak poza tym nic nowego, ostatnio żyję w jakimś dziwnym świecie tylko z moją pracą. Nie mam na nic czasu

Muszę trochę wziąźc się w garśc i zacząc dbac bardziej o soebie
Z W. nam się nie układa Chyba jestem na skraju cierpliwości do niego i "naszego związku".... Myślę o tym że to nie ma sensu i chyba chcę zakończyc tą znajomośc, ale oczywiście nie mam tyle jeszcze siły by podjąc ostateczną decyzję....


Bryyyy u was tez tak zimno
Buziaczki dla wszystkich !
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 05:55   #914
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Dobrrrrrry

Tak jak teraz to chyba jeszcze nigdy wątku nie zaniedbałyśmy... Czas na poprawę, nie uważacie, moje drogie Panie?
Zacznę i mam nadzieję, że pójdziecie za moim przykładem

Inesko- już się ogarnęłaś z pracą?
Opowiedz nam o niej coś więcej. Czym się dokładnie zajmujesz? Fajny masz zespół (czytaj: czy są jacyś seksowni przystojniacy? )? Szef/szefowa są w porządku?
Co do W. znasz moje zdanie i jest ono niezmienne od dłuższego czasu.

Kosteczko- a Tobie jak idzie w nowej pracy? Pochłonęła Cię tak bardzo, że nie masz czasu na swoje zwyczajowe podróże czy też byłaś ostatnio w jakichś ciekawych miejscach i chcesz nam o tym opowiedzieć?

Niunia- przetrwałaś zimowisko? Dzieciaki Cię nie zamęczyły?

Mamrotko- co słychać u Gabi? Fotorelacja wskazana

Tyśka- dlaczego w Twoim mieszkaniu jest tak ZIMNO??? Nawet nie chcę myśleć jaką miałaś/masz temperaturę podczas tych arktycznych mrozów, brrrr... Mam nadzieję, że się jakoś trzymasz

A teraz uwaga, uzewnętrzniam się

U mnie w sumie wszystko ok.
Przepraszam, że tak mało się odzywam, ale oczywiście powód mam ten sam co Wy zapewne: notoryczny brak czasu.
Tym bardziej, że ostatnio prowadzę podwójne życie uczuciowe, a randkowanie z dwoma facetami to nie takie hop siup

Sesję już zaliczyłam. Zgadnijcie ile zabrakło mi do stypendium! 0,1 (słownie: jedna dziesiąta...)
Myślałam, że będę miała czterysta złotych miesięcznie więcej do wydania na nowe buty (taki luźny przykład ), ale niestety nie tym razem...

W pracy ostatnio atmosfera taka, że na przemian z moim działem jemy cukierki z wódką i mantrujemy "OMMMMM... K...a mać!"
Pokłóciłam się nawet na czym świat stoi z moim szefem, co zaowocowało litanią pochwał na mój temat i podwyżką.
Ale zmianami niestety żadnymi
Ale jeżeli on myśli, że tak łatwo ustąpię to jeszcze mnie nie zna

Siłkę ostatnio trochę zaniedbałam i muszę powiedzieć, że mi z tym źle. Jednak przy temperaturze minus dwadzieścia stopni nie miałam dość silnej woli, by iść gdziekolwiek indziej niż prosto do domu, wizualizując sobie kubek gorącej herbaty, który wypiję zaraz po przekroczeniu progu
Nie mówiąc już o tym, że ostatnio prawie wszystkie wieczory spędzałam z moimi potencjalnymi chłopakami
Ale planuję to zmienić. Tym bardziej, że dostałam w pracy MultiSport i teraz mogę biegać na zajęcia do woli.

Mimo chwilowej przerwy w treningach i odżywiania się w najgorszy z możliwych sposobów (przez cały dzień z reguły jem najwyżej jakiś serek czy batonik, bo albo nie mam czasu albo tak się denerwuję, że nie mam apetytu; za to wieczorem hulaj dusza a chłopcy mi tego nie ułatwiają i PASĄ mnie romantycznymi kolacjami/pizzą/gorącą czekoladą/grzanym piwem) nową wagę utrzymuję bez większych problemów. Chciałabym schuść jeszcze ze 3 kg i wymodelować sobie bardziej mięśnie, ale już teraz jest w miarę ok.
Ba! Ostatnio chłopcy w pracy podnieśli alarm bo "robię się za chuda i już prawie znikła moja seksowna dupka" Kto by pomyślał, że doczekam się takiego komplementu

Oho! Wyszedł mi post w iście Limonkowym stylu!

Teraz Wy dziewczyny! Jedziecie!
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 10:52   #915
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

No jak już Limonka pisze, to przecież teraz MUSZĘ być ja, nie ma innej opcji....

Najpierw dla wszystkich!

Ja niestety nie napiszę posta w iście limonkowym tudzież swoim własnym stylu, bo właśnie wróciłam z ferii w UK, i żyję jeszcze tym wyjazdem , wypoczęłam i wybawiłam się za wszystkie czasy (co oczywiście nie przeszkadza mi w planowaniu kolejnych wypadów ), a nadmiar wrażeń stamtąd ciągle jeszcze przysłania mi wszystko inne . Jak już troszkę ochłonę wpadnę z jakąś dłuższą relacją .

Pięknej niedzieli,
ciumam
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:46   #916
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

czesc kochane

feriuje sobie w moim CIEPLYM domusiu na calego, sesja zaliczona bezlpoprawkowo;D także jestem sama z siebie dumna;D
do 13 mam wolne
i bardzo chetnie bym tam wogole nie wracal- w zeszlym tygodniu najwyzsza temperature jaka tam osiagnelysmy bylo 13 stopni! spiac zamarzaly mi kipy w nosie!! toz to sie prokurator klania za takei temp w pomieszczeniu;/

co zapatym, wesele brata sie zbliza coraz wiekszymi krokami, chwilami sie nei moge doczekac by wpasc w dziki szal tanca, a potem znow mnie to wsyzsko przeraza a jak to bedzie, a takie tam, w kazdym badz razie sie okaze, do maja jeszcze kila dni zostalo;p

pozatym nic ciekawego u mnie,
no moze to ze od jakos wakacji po dzien dizsijeszy schudlam 16 kilosow, i trzyma sie mi to ladnie, mimo ze jadam jak dziki swiniak czipsy i czekolady!
fajnie by bylo zeby polecialo kolejne 16, ale i tak jestem mega podneicona, bo never nie wazylam tyel co teraz, tzn kiedys napewno heh;p ale w sensie ze nigdy nei udalo mi sie tyle spac o;D o to mi kaman;d

noo, to chyba tyle mojej wypowiedzi;D
a teraz pomodlmy sie o cieplo- bo jak wroce do rzeszowa to zamarzne!
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 11:38   #917
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

aha, no toś Cie sie spisały moje panny
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:08   #918
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Dzien dobry
zaniedbalam Was..bijcie karajcie ale wracam Ja cora marnotrawna...
wybaczycie...
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:47   #919
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość

Inesko- już się ogarnęłaś z pracą?
Opowiedz nam o niej coś więcej. Czym się dokładnie zajmujesz? Fajny masz zespół (czytaj: czy są jacyś seksowni przystojniacy? )? Szef/szefowa są w porządku?
Co do W. znasz moje zdanie i jest ono niezmienne od dłuższego czasu.
Pracę powoli ogarniam. Ogólnie moja praca polega na sprzedaży kredytów, mamy plan do wykonania na placówkę
A tak poza tym cała obsługa klienta, wpłaty, wypłaty, lokaty, karty kredytowe, konsolidacje itd.
Ale jak to ostatnio usłyszałam, moja praca mierzona jest wynikiem a nie moim zaangażowaniem. znaczy się ich nie obchodzi jak ja wykonam plan, byle było on zrobiony.
Generalnie jestem na razie zadowolona, szef i szefowa, czytaj małżeństo są młodzi w okol. 30 . Dużo nam pomagają - pracuję jeszcze z inna dziewczyną. Jesteśmy 2 na placówce.
Traktują nas jak partnerów i chcą jak najwięcej nauczyc jak efektywnie sprzedawac. Plan mamy już prawie wykonay na luty....
Nie wiem co tam jeszcze ...hmmm to moja 1 praca, gdzie moge na pieszo chodzic i nie musze dojeżdzac...., jest to dla mnie tez duuuży plus.
Robimy też obdzwonke po klientach itd.
Przystojaniaków nie ma Bo jesteśmy tylko we dwie
Na zmiane przyjeżdza do nas prawiee codziennie szef lub szefowa lub ich pełnomocnik. ogolnie to oni prowadzą jeszcze 3 inne placówki oprócz tej w której pracuję i nie są z mojej miejscowości.


Tak poza tym to wczoraj auto mi padło, podobno alternator, własnie jest u mechanika. i znowu mnie skasuje :-(
Oprócz tego cieszę się, że mam prace, bo jednak człowiek jak wydzie do ludzi to zupełnie innaczej się czuje....

Limonko i Tysia gratulacje straconych kg Ja osobiście chyba nigdy nie schudnę
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 17:48   #920
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

FILOUSIEK 100 Lat
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 21:53   #921
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

hello Kobitki
naprawde zaniedbalam Was niewybaczalnie....: cool:
głupio mi z tym i nawet głupio mi tu wracac...
nowa praca, fakt zaprzatnela mnie dosc mozno glownie dlatego, ze po prostu wykancza mnie psychicznie...niestety codzienna stycznosc z bezdomnymi, biednymi, maltretowanymi, kalekimi...itd ludzmi wprowadza mnie w dola absolutnie ciezkiego...i naprawde nie wiem jak dac sobie z tym rade... pozatym moje zycie prywatno - uczuciowe dopadla jaks stagnacjo - nuda i tez nie wiem jak z tego wybrnąć poza wszystkim najlepiej dogaduje sie z moja starą miloscia...bez podtekstow...

nastepna rzecz... to umowe mam na czas okreslony i do konca marca musze zdac egzamin ze sluzby przygotowawczej..i ustny w dyrekcji.. to mi tez troche ciązy choc chce byc dobrej mysli..

waga niestety nieublagalnie poszla w gore choc na szczescie nie do etapu z przed Dukana, ale obzaram sie poprawiajac sobie humor okropnie...

i tak myslałam ze nie chce Wam tu przynudzac...dlatego nie zagladam ogolnie jakos totalnie zdolowana jestem wszystkim...

moze jakies spotkanko by mnie wyrwalo z tego marazmu...ale Wy juz wszystkie piekne i chude....
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 11:30   #922
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
hello Kobitki
naprawde zaniedbalam Was niewybaczalnie....: cool:
głupio mi z tym i nawet głupio mi tu wracac...
nowa praca, fakt zaprzatnela mnie dosc mozno glownie dlatego, ze po prostu wykancza mnie psychicznie...niestety codzienna stycznosc z bezdomnymi, biednymi, maltretowanymi, kalekimi...itd ludzmi wprowadza mnie w dola absolutnie ciezkiego...i naprawde nie wiem jak dac sobie z tym rade... pozatym moje zycie prywatno - uczuciowe dopadla jaks stagnacjo - nuda i tez nie wiem jak z tego wybrnąć poza wszystkim najlepiej dogaduje sie z moja starą miloscia...bez podtekstow...

nastepna rzecz... to umowe mam na czas okreslony i do konca marca musze zdac egzamin ze sluzby przygotowawczej..i ustny w dyrekcji.. to mi tez troche ciązy choc chce byc dobrej mysli..

waga niestety nieublagalnie poszla w gore choc na szczescie nie do etapu z przed Dukana, ale obzaram sie poprawiajac sobie humor okropnie...

i tak myslałam ze nie chce Wam tu przynudzac...dlatego nie zagladam ogolnie jakos totalnie zdolowana jestem wszystkim...

moze jakies spotkanko by mnie wyrwalo z tego marazmu...ale Wy juz wszystkie piekne i chude....
hej Kostko
Taki smutek do Ciebie jest jakoś niepodobny zawsze tryskałaś optymizmem....mam nadzieję, że to przejściowy stan
W pracy wierze, że zdasz egzamin bez problemu i to bez dwóch zdań !!!!!
Co do spraw uczuciowych to hmmmm...musisz sobie sama to w swojej głowie wszystko pokukładac
Ja też próbuję ostatnio zwalczyc moje kg kurde już zmuszam się do cwiczeń na moim zaniedbanym od dawna orbiterku. kondycja kiepścutka u mnie
Kostko głowa do góry...i zaglądaj częsciej..... może uda się jakoś jeszcze reaktywowac NASZ wątek !!!!!!

U mnie ostatnio smutny czas nastał Babcia umarła w niedzielę, w tyg. był pogrzeb Męczyła się już strasznie na sam koniec

U Was też dziś pięknie słońce świeci ....? Idę umyc moje brudne autko
Buziaki !
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 16:07   #923
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Hello
Inesko - przykro mi z powodu babci
i gratuluje nowej pracy fajnie, ze udalo Ci sie znaleźć cos fajnego
ja to rzeczywiscie mam chyba wiosennego doła ale jakos dam rade
wlasnie tu cisza okropna...
watek sie konczy..
a jak tam mloda męzatka fiolusiek??
limonko - czytam, ze schudlas jak Ci sie to udalo??? zdradz sekret
virginio - gdzie balowalas? u kogo?
ktos tu jeszcze zaglada ???
Tysia widze ze wynik imponujacy osiagnelas brawo brawo

lece jakis obiad zrobic a wieczorem poprawiam sobie humor planowaniem wakacji w slonecznej Italii i weekendu majowego..
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:47   #924
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Bry Tez mnie tu dawno nie bylo.... a watek jak milczal tak milczy No gdzie sie podziewacie?

Kostko przydalo by sie jakies wiosenne spotkanko

No i gdzie reszta, no pytam sie

U mnie nic nowego... w pracy nie wiem jak sie nazywam.... generalnie mam jakis kryzysik chyba Albo to poprostu wiosenne przesilenie ktore ciezko przechodze

Odzywac mi sie tu i mowic co u was
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 21:08   #925
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Bry Tez mnie tu dawno nie bylo.... a watek jak milczal tak milczy No gdzie sie podziewacie?

Kostko przydalo by sie jakies wiosenne spotkanko

No i gdzie reszta, no pytam sie

U mnie nic nowego... w pracy nie wiem jak sie nazywam.... generalnie mam jakis kryzysik chyba Albo to poprostu wiosenne przesilenie ktore ciezko przechodze

Odzywac mi sie tu i mowic co u was
Malinn kochana kawa chyba musi wskoczyc kiedys.. albo male zakupy..
cisza na watku makabryczna...

lece spac..bol zeba rozwala mi glowe...normalnie co za zycie...
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:59   #926
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Hej lalunie

Widze ze watek budzi sie od snu po zimie super
skrobne jutro bo dzis juz padam na pysk
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 06:00   #927
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Malinn kochana kawa chyba musi wskoczyc kiedys.. albo male zakupy..
cisza na watku makabryczna...

lece spac..bol zeba rozwala mi glowe...normalnie co za zycie...
Kawa koniecznie Zakupy tez bo juz nie mam w czym chodzic wszystkiego mi ostatnio brakuje

Mamrotko pisz co u Ciebie i maluszka
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 07:00   #928
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

helloł !

dobrego dnia życze ! dziś w końcu NASZE Święto !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!!

__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 08:26   #929
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

witajcie wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Choć uważam, że codziennie powinno być nasze święto
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 08:45   #930
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Najlepszego kobietki
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-31 23:05:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.