Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 15:09   #4141
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
BRAUN vs BABYLISS

Która marka wg Was oferuje lepsze produkty?

Edytowane przez aleksandra1611
Czas edycji: 2012-02-02 o 17:23
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:58   #4142
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: BRAUN vs BABYLISS

oczywiście jeśli chodzi o produkty fryzjerskie to babyliss! jest to typowo fryzjerska firma, sama używam ich produktów i jest bardzooo zadowolona ))))))
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:35   #4143
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: BRAUN vs BABYLISS

Zależy o co konkretnie pytasz, ja mam suszarkę Braun i lokówkę Babyliss i jeśli można w ogóle porównywać produkty, które służą jednak do czegoś innego to zdecydowanie Braun
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 08:20   #4144
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: BRAUN vs BABYLISS

a ja uwazam, ze jesli chodzi o firmy fryzjerskie to farouk jest lepszy niz babyliss
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 10:55   #4145
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: BRAUN vs BABYLISS

Cytat:
Napisane przez wiolcis69 Pokaż wiadomość
oczywiście jeśli chodzi o produkty fryzjerskie to babyliss! jest to typowo fryzjerska firma, sama używam ich produktów i jest bardzooo zadowolona ))))))
taaaa fryzjerska i sprzedaja ja w media markt
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:13   #4146
jadefoxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam,

mam zamiar zakupić sobie nową, profesjonalną prostownice tylko nie wiem czy wybrać taką z funkcją jonizacji http://allegro.pl/profesjonalna-pros...099299911.html czy taką z technologią nano silver i podczerwienią http://allegro.pl/super-cena-prostow...089894879.html

może ktoś mi wyjaśnić która z tych funkcji jest lepsza dla włosów?
jadefoxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 20:12   #4147
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: BRAUN vs BABYLISS

Witam, zastanawiam się nad zakupem prostownicy i zastanawiam się nad 2 opcjami: http://allegro.pl/prostownica-ga-ma-...095209373.html i http://allegro.pl/remington-s9950-sh...082076263.html.
Proszę o radę która lepsza?? Ga mę znam, używalam przez długi czas i bbyłam zadowolona ale kusi mnie ta remingtona. Zależy mi żeby nie szarpała włosow.
Ma/miał ktoś obie? Może porownać?
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 15:14   #4148
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jadefoxx Pokaż wiadomość
Witam,

mam zamiar zakupić sobie nową, profesjonalną prostownice tylko nie wiem czy wybrać taką z funkcją jonizacji http://allegro.pl/profesjonalna-pros...099299911.html czy taką z technologią nano silver i podczerwienią http://allegro.pl/super-cena-prostow...089894879.html

może ktoś mi wyjaśnić która z tych funkcji jest lepsza dla włosów?
technologią nano silver i podczerwienią - nie wiem co to jest, ale wydaje mi się że ta babylissa jest lepsza, wygląda na dosć profesjonalną no i firma mówi sama za siebie ja bym wybrała babylissa

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
taaaa fryzjerska i sprzedaja ja w media markt
a brauna nie o.O? i innych?
są różne modele lepsze i gorsze, tych lepszych na pewno nie dostaniesz w media.
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 15:28   #4149
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiolcis69 Pokaż wiadomość


a brauna nie o.O? i innych?
są różne modele lepsze i gorsze, tych lepszych na pewno nie dostaniesz w media.
fryzjerskich prostownic nie dostaniesz w zadnym sklepie poza sklepem ze sprzetem fryzjerskim czyli ani barun ani babyliss itp nie sa sprzetem fryzjerskim
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 16:00   #4150
amarie87
Przyczajenie
 
Avatar amarie87
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Claudynka Pokaż wiadomość
Hej! Jeśli chodzi o prostownice to mam dużo przeżyć z nimi związanych...więc coś nie coś mogę o nich powiedzieć... prawda jest taka,że najładniejsze włosy mamy po wyjściu od fryzjera... ja osobiście mam,że tak powiem świra na punkcie moich włosów,które dużooo przeszły... mój fryzjer używa prostownicy CREATE (jest to renomowany salon) i za każdym razem kiedy podcina mi włosy to również prostuje i muszę powiedzieć,że jest szał!!! włosy są w dotyku super!!!! naprawdę!!! Prostownica Create Flat Master Large to sprzęt który z czystym sumieniem polecam!!! GHD również jest z wysokiej półki,ale trochę drożej trzeba zapłacić... choć sądzę,że poziom prostowania jest praktycznie ten sam... z tym,że GHD nadaje sie nawet do prostowania afro myślę jednak,że 300zł za Create i efekt jaki daje to nie jest dużo... warto dołożyć i cieszyć się zdrowym wyglądem włosów.. poczytajcie o tej prostownicy,wytarza zjonizowane ciepło w dalekiej podczerwieni,co naprawde daje efekt błyszczących,zdrowych włosów...polecam również do tego jakiś spray termoochronny... który ochroni włosy przed wysoką temperaturą.. ja osobiście używam z firmy By Fama... No i muszę dodać,że warto zainwestować w dobry szampon i maskę! to również sprzyja pięknemu efektowi końcowemu.. jakiś czas temu kupowałam u fryzjera szampon i maskę 3Dimension By Fama,naprawdę miło mnie zaskoczył efekt tych kosmetyków ponieważ zawsze miałam problem z ciężkimi włosami po odżywkach i maskach,a po tej masce włosy są pięknie pachnące,świecące i lekkie!!!!!!!!! kupując go u fryzjera płaciłam dużo pieniędzy.. szampon 0,3l za 40zł i maska 0,2l za 38zł... a kupując je w hurtowni internetowej Progress By Fama płacę stówkę za maskę 0,5l i szampon 1l... i wystarcza mi to na kilka dobrych miesięcy,rekordem było pół roku... jest warto naprawdę wydać tę stówkę,mieć spokój na kilka miesięcy i mieć cudownie lśniące,piękne włosy! gwarantuję Wam,że te kosmetyki są super! i naprawdę się opłaca!!! Prostownicą CREATE można robić loki,można podkręcać same końce włosów,bądź wyprostować je.. zresztą,poczytajcie więc moja droga Amarie87 polecam Ci z czystym sumieniem Create Flat Master,bądź jakąś inną z tej firmy.. wszystkie są dobre,ja do czasu myślałam,że Babyliss czy Remington to są profesjonalne prostownice,ale jednak nie tak do końca.. Ja właśnie dziś czekam na kuriera,bo zamówiłam sobie Create Flat Master ;D nie mogę się już doczekać!!! Pozdrawiam!!

Dzięki za długą wypowiedź Napaliłam się na tąGHD ale jak zobaczyłam cenę... :O Pozostaje mi ta Create Flat... Pisałaś, że ją sobie zamówiłaś, trochę czasu minęło więc... jak wrażenia? Przede wszystkim jakie masz naturalne włosy? Bo ja takie jak widać na zdjęciu, i nie chcę mieć siana albo puchu co się zdarzało przy poprzednich prostowaniach i to nawet u fryzjera ale to były te "profesjonalne" prostownice z marketu :P Fakt, mi prostownica ma służyć do tego, żeby moje kręcone włosy wyprostowała, poczym je zakręciła w taki gruby skręt albo w fale - uwielbiam takie

A czy któraś z wizażanek miała jeszcze do czynienia z Create Flat? Albo ma takie włosy jak ja i znalazła jakies antidotum na proste włosy ?

,
amarie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:48   #4151
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Jaka prostownica?

Witam serdecznie Chciała bym zakupić sobie jakąś fajną ale nie drogą prostownice. Moja ma już kupę lat, po za tym już zaczyna się psuć. Nie mam zbyt dużo pieniędzy, mogę dać na prostownicę do 80zł. Chciała bym nią i wyprostować moje włosy ale i chciała by zrobić sobie ładne loki. "Loki na prostownicę". Możecie mi coś polecić ?
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 12:57   #4152
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Jaka prostownica?

Ja mam philips‑hp‑4668. Jest świetna, nie obcinałam włosów bardzo długo, prostuje je prawie codziennie i nie są zniszczone, błyszczą itp. Nie kręcą się tak szybko pod wpływem wilgoci jak przy tańszych prostownicach, loczki da się robić, na brzegach ma "grzebyki". Temperatura regulowana (od 120 do 210 stopni), po jakimś czasie sama się wyłącza, więc jeśli zapomnisz nie ma tragedii. Powłoka ceramiczna. Ogólnie sobie ją chwalę. Ceny zaczynają się od 90 zł, więc jeśli dorzuciłabyś dyszkę miałabyś świetne urządzenie na dłuuugi czas
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:02   #4153
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
fryzjerskich prostownic nie dostaniesz w zadnym sklepie poza sklepem ze sprzetem fryzjerskim czyli ani barun ani babyliss itp nie sa sprzetem fryzjerskim
czyli chyba sami o sobie mają błędne zdanie
http://www.babyliss-pro.pl/ cytuję:
''Firma Babyliss od wielu lat jest liderem w produkcji profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego i rewelacyjnej linii kosmetyków do włosów: pielęgnacyjnych, wspomagających stylizację i ochronnych.''

no mniejsza o większość, liczy się to że dla niektórych ich sprzęt, czy brauna czy jakiejkolwiek innej firmy służy jak firm których produkty są kilka razy droższe, i tyle.
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 22:30   #4154
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez amarie87 Pokaż wiadomość
Dzięki za długą wypowiedź Napaliłam się na tąGHD ale jak zobaczyłam cenę... :O Pozostaje mi ta Create Flat... Pisałaś, że ją sobie zamówiłaś, trochę czasu minęło więc... jak wrażenia? Przede wszystkim jakie masz naturalne włosy? Bo ja takie jak widać na zdjęciu, i nie chcę mieć siana albo puchu co się zdarzało przy poprzednich prostowaniach i to nawet u fryzjera ale to były te "profesjonalne" prostownice z marketu :P Fakt, mi prostownica ma służyć do tego, żeby moje kręcone włosy wyprostowała, poczym je zakręciła w taki gruby skręt albo w fale - uwielbiam takie

A czy któraś z wizażanek miała jeszcze do czynienia z Create Flat? Albo ma takie włosy jak ja i znalazła jakies antidotum na proste włosy ?

,
Dziewczyny,
zastanówcie sie jeszcze nad firmą Fhi Heat - jest w Polsce tańsza niż GHD a na świecie uważa się ją za lepsze rozwiązanie. Ma wyższą temperaturę nagrzewania, przez co szybciej prostuje, płytka ma nanotytan, nanosrebro no i oczywiście jest ceramiczna z pokryciem turmalinowym, czyli lepiej być nie może
Mam ją od roku i nie zamieniłabym na żadną inną. JEst na allegro.
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 00:06   #4155
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mokkatoffie Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
zastanówcie sie jeszcze nad firmą Fhi Heat - jest w Polsce tańsza niż GHD a na świecie uważa się ją za lepsze rozwiązanie. Ma wyższą temperaturę nagrzewania, przez co szybciej prostuje, płytka ma nanotytan, nanosrebro no i oczywiście jest ceramiczna z pokryciem turmalinowym, czyli lepiej być nie może
Mam ją od roku i nie zamieniłabym na żadną inną. JEst na allegro.
Miałam FHI Heat - sprzedałam ją i kupiłam GHD.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:56   #4156
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiolcis69 Pokaż wiadomość
czyli chyba sami o sobie mają błędne zdanie
http://www.babyliss-pro.pl/ cytuję:
''Firma Babyliss od wielu lat jest liderem w produkcji profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego i rewelacyjnej linii kosmetyków do włosów: pielęgnacyjnych, wspomagających stylizację i ochronnych.''

no mniejsza o większość, liczy się to że dla niektórych ich sprzęt, czy brauna czy jakiejkolwiek innej firmy służy jak firm których produkty są kilka razy droższe, i tyle.
kazdy sie reklamuje jak potrafi najlepiej a prawda jest taka ze ich sprzet kupisz nawet w tesco a to raczej nie jest miejsce na sprzet fryzjerski
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:37   #4157
blackdiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Miałam FHI Heat - sprzedałam ją i kupiłam GHD.
w UK firm GHD zaczyna być coraz mniej popularna. Większość fryzjerów przesiada się właśnie na FHI Heat i DIVA. Te 2 firmy zaczynają naprawdę konkurować ze sobą. W magazynie fryjerkim Hairdressing Journal ( HJ) możemy poczytać o zaletach obu firm.
DIVA ma przecudne opakowania i dodaje często matę termiczną.
blackdiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:08   #4158
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

blackdiva nie wiem skąd masz takie informacje, wg moich GHD jest bardzo popularna na wyspach, mimo wyższej ceny niż FHI Platform czy Heat.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 09:20   #4159
blackdiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
blackdiva nie wiem skąd masz takie informacje, wg moich GHD jest bardzo popularna na wyspach, mimo wyższej ceny niż FHI Platform czy Heat.
Mam bezpośrednio od największej w UK hurtowni fryzjerskiej - Sally Beauty Express - moja firma robi dla nich aranżacje wnętrz.
GHD do bardzo dobra firma, tyle że popularność miała największą kilka lat temu. Wg managera Sally najwięcej teraz sprzedaję się FHI i DIVA - i zanaczam, że w UK w hurtowni zakupy może tylko fryzjer po specjalnych cenach.
blackdiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 13:25   #4160
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Nie wiem tylko za bardzo co to ma wspólnego z jakością prostownic. Z pewnością dużo więcej sprzedaje się remingtonów niż GHD... tylko co z tego?
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:40   #4161
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny bardzo proszę Was o poradę !

Zastanawiam się nad kupnem prostownicy, w grę wchodzą 3 modele, niestety przeczytanie internetowych opinii na ich temat jakoś nie ułatwiło mi podjęcia decyzji, którą z nich mam wybrać. Dlatego też bardzo proszę o pomoc .
Mianowicie zastanawiam się nad:

1. ROVENTA SF 7870 Respectissim
2. PHILIPS HP 8361
3. REMINGTON S9950 SHINE THERAPY

Ktoś miał, używał ? będę wdzięczna za wszelkie porady
__________________
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:11   #4162
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
kazdy sie reklamuje jak potrafi najlepiej a prawda jest taka ze ich sprzet kupisz nawet w tesco a to raczej nie jest miejsce na sprzet fryzjerski
a używałaś ich sprzęt że uważasz że jest taki beznadziejny?
Produkują po prostu masówki do marketów i profesjonalny sprzęt do salonów, nic na to nie poradzę. Ich sprzęt profesjonalny z jakim się spotkałam taki też był, używają ich też salony fryzjerskie. Masz swoje zdanie na ten temat i tyle. Koniec tematu
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:05   #4163
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiolcis69 Pokaż wiadomość
a używałaś ich sprzęt że uważasz że jest taki beznadziejny?
a gdzie ja napisalam ze jest beznadziejny ? czytaj ze zrozumieniem zamiast dopowiadac jakas banialuki
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 14:04   #4164
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Super Astro ze Twoj Ghd Ci pasuje.ale nie zmienia to faktu ze robi sie ich produkty w Chinach. Cena za szt to ok 21 usd w zaleznosci od modelu. A placisz za nia ok 100 funtow wiec sama sie zastanow, czy przypadkiem Ghd nie robi klienta w konia. Poszperaj sobie na alibaba.com - kopalnia prawdziwej wiedzy o tym na czym wszystkie przeplacamy
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:10   #4165
talka05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej. Ja posiadam prostownicę Philips pro Keratin i nie zamieniłabym jej już na inną, moja ulubiona, a miałam już 4 prostownice wcześniej i ta jest najlepsza Prostuje włosy codziennie, a czasami kręce sobie nią ładne locxzki Jest idealna
talka05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:49   #4166
saane
Zakorzenienie
 
Avatar saane
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 4 036
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej
Mam zamiar niedługo zmienić prostownicę i trochę poszperałam w internecie. Moją uwagę zwróciły te dwie:
http://www.pixmania.pl/pl/pl/1645182...-230-stea.html

i

http://http://www.pixmania.pl/pl/pl/4231802/art/babyliss/prostownica-i-curl-pro230.html

Moje włosy są półdługie, faliste. Moją obecną prostownicą włosy prostuję 30 min., ale to i tak nie jest to.
Mam nadzieję, że mi pomożecie!
saane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:55   #4167
malwina99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez saane Pokaż wiadomość
Hej
Mam zamiar niedługo zmienić prostownicę i trochę poszperałam w internecie. Moją uwagę zwróciły te dwie:
http://www.pixmania.pl/pl/pl/1645182...-230-stea.html

i

http://http://www.pixmania.pl/pl/pl/4231802/art/babyliss/prostownica-i-curl-pro230.html

Moje włosy są półdługie, faliste. Moją obecną prostownicą włosy prostuję 30 min., ale to i tak nie jest to.
Mam nadzieję, że mi pomożecie!
Hej
przeglądałam to forum i skusiłam się na opisywaną tu prostownicę Inteligent Styler od Diva
Przejrzałam opinię na forach w Anglii - opinie ma super.
Jutro powinna być, więc napiszę jakie wrażenia.

Jeśli możesz to poczekaj na opinie, bo ja z Babylissa nie do końca byłam zadowolona ( zwróć uwagę, że są 2 Babylisy - jeden profesjonalny, nazywa się Babyliss Pro, i drugi detaliczny - Babyliss Paris - tu jest model pro 230 udający profesjonalną prostownicę )
malwina99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:17   #4168
dzwiedzica
Raczkowanie
 
Avatar dzwiedzica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Osobiście polecam Wam prostownicę Remington Shine Therapy S9950.
Mąż kupił mi ją w prezencie, ale zanim to zrobił, to rozmawiał z moimi koleżankami, czytał na forach itp tak więc nie tylko ją uważam ją za naprawdę dobry sprzęt.
Ma ceramiczne płytki, regulację temperatury, według producenta podczas prostowania rozprowadza kosmetyk po włosach.

Jak dla mnie 9/10!
Mozna ją kupić już od ok 130 zł http://www.skapiec.pl/site/cat/350/comp/563740
dzwiedzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:25   #4169
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

malwina99 i zarejestrowałaś się tylko po to, żeby to nam napisać Dziwnym trafem obydwie tak wychwalane przez wiele stron prostownice czyli FHI i DIVA są sprzedawane przez jeden polski sklep... Ja już się sparzyłam na FHI, którą kupiłam dzięki takim "cudownym" opiniom - na szczęście udało mi się to przereklamowane coś sprzedać. DZIEWCZYNY zastanówcie się 5 razy czytając pozytywne opinie prostownic sprzedawanych przez sklep meblefryzjerskie.com, nie przeczę że FHI to dość dobra prostownica, jednak za tę cenę można mieć lepszą.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:45   #4170
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja moja FHI kupilam w sklepie fryzomania, wiec chyba cos Ci sie Astro pomylilo, ze tylko ten sklep, o ktory piszesz, to sprzedaje Fhi. Jak wiele z nas tez sie zarejestrowalam po to aby wyrazic opinie o tej fantastycznej prostownicy. Nie wiem, czy kolezanka malwina99 zrobila to tak jak ja, czy w innym celu.
Ale czytajac posty Astro , widac, ze masz jakis wiekszy problem.
A tak na miejscu sklepu meble cos tam , to jak cos takiego przeczytaja to ja, na ich miejscu, zalatwilabym to prawnie.
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.