Shih Tzu cz. III - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 13:13   #4411
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

nauka posłuszeństwa jest prosta dłuuugiiii sznurek <kurde tylko porządny > pole bez żadnych bodźców i niech biega a potem wołanie jej do siebie i nagroda, albo zamknięty teren <np działka> i ta sama metoda wołanie przyjdzie to nagroda nie przyjdzie to ty robisz focha u mnie pomogło, a co do zabawy to mój ma określone pory zabawy ;D i wtedy się bawimy potem jest tak zziajany i padnięty ze już nie chce ;D
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 14:50   #4412
Fibek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Shih Tzu cz. III

Nasza Fibi też szaleje jak dzika na spacerze,chociaż mamy dwa pieski tamten nie zwraca na nią uwagi jak ona próbuje go zaczepiać.Ale jak ją wołamy to raczej nie ma problemu żeby przyszła chociaż teraz jak są takie mrozy,u nas dobre -25 to nasza mała wariatka nie chce wracać do domu.Ona jest jakaś dziwna Z zabawą też raczej nie mamy większych problemów bo jak ani my ani Marsik nie chcemy się z nią bawić to ona szaleje sama z zabawkami
Fibek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 19:17   #4413
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez malutka2105 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym smarować łapki? Bo psina mi się z zimna na spacerze przewraca
Jej... Macie jakąs kurtke? Furka nic sobie z mrozów nie robi a łapki smarujemy zwykłą wazeliną
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 19:28   #4414
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

mój na dłuższe spacery nie chce chodzić, a poranna trasa która jak było ciepło zajmowała 30 minut teraz zajmuje 15 minut i pies sam kieruje się w stronę domu dlatego zamówiłam mu kombinezon ;-) za to jamnik mojej sąsiadki wychodzi z domu leci na najbliższy trawnik załatwia to co miał załatwić i leci pędem pod drzwi ;-) spacer 3 minutowy;-)
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:58   #4415
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
Jej... Macie jakąs kurtke? Furka nic sobie z mrozów nie robi a łapki smarujemy zwykłą wazeliną
Mamy kombinezon. Ale to w łapki marznie i sztywnieje. Nasz spacer trwa właśnie max 5 min bo ona sztywnieje, podnosi łapy i się przewraca. Dziś wyszłam z nią pod blok, zesztywniała, weszłam do klatki, zagrzała się trochę i znowu pod blok. Masakra. Ona ogólnie bardzo lubi zimę, ale te -25 to chyba za dużo jak dla niej. Śmiesznie to wygląda jak ona się przewraca, ale szkoda mi jej. No i zsikała mi się w nocy na dywan. Bo wieczorem M z nią wychodził ( nie załatwiła się bo po 2 min była sztywna) i za jakieś pół godziny ja z nią wyszłam i to samo. No i nasikała na dywan. Kurde niech już będzie -12 to będzie ok. Na matę już nie pamięta że się sika
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 12:18   #4416
Fibek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Shih Tzu cz. III

Nasza mała nie ma żadnego ubranka,łapek jak narazie nie smaruję bo nie widzę potrzeby a goni po dworze jak oszalała a jak już się zmęczy to kładzie się na śniegu. Nieraz juz zdarzało ni się ją zanosić do domu bo uparciuch wstanie jak wryty na trawniku i koniec
Fibek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:05   #4417
Fibi_Ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Shih Tzu cz. III

[QTE=Fibek;32059625]Nasza mała nie ma żadnego ubranka,łapek jak narazie nie smaruję bo nie widzę potrzeby a goni po dworze jak oszalała a jak już się zmęczy to kładzie się na śniegu. Nieraz juz zdarzało ni się ją zanosić do domu bo uparciuch wstanie jak wryty na trawniku i koniec [/QUOTE]

widze coraz wiecej podobienstwa naszych psów wczoraj u nas spadl snieg...duuuzooczywisci e Fibi tak sie rozbrykala ze az polazla za jakims obcym facetem bo myslala ze to moj TŻ...;p i wkoncu sie zorientowala...stanela wryta i podkulila ogondopiero jak wzielam ja na rece to zobaczyla ze to ja i zaczela sie cieszyca potem to juz tylko byla z niej sniegowa kulka tak lubi snieg wariatka ze nawet nie zwraca uwagi na to ze jest -12
Fibi_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 10:48   #4418
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Fibi_Ola Pokaż wiadomość
[QTE=Fibek;32059625]
widze coraz wiecej podobienstwa naszych psów wczoraj u nas spadl snieg...duuuzooczywisci e Fibi tak sie rozbrykala ze az polazla za jakims obcym facetem bo myslala ze to moj TŻ...;p i wkoncu sie zorientowala...stanela wryta i podkulila ogondopiero jak wzielam ja na rece to zobaczyla ze to ja i zaczela sie cieszyca potem to juz tylko byla z niej sniegowa kulka tak lubi snieg wariatka ze nawet nie zwraca uwagi na to ze jest -12
Jak jest -12 to i moja kocha zimę. No ale -25 to już jej zdecydowanie za zimno.
Dziewczyny jak jest tak zimno to Wy kąpiecie psiaki? Bo Kika kwalifikuje się do prania, ale się trochę boję że się przeziębi. Jak za oknem -25 to w mieszkaniu też jest dosyć chłodno. Co o tym myślicie?
Kąpać czy się na razie wstrzymać?

Edytowane przez malutka2105
Czas edycji: 2012-02-05 o 10:54
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 11:28   #4419
Fibi_Ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Shih Tzu cz. III

Moja tez wymaga kąpieli...ale ja narazie nie chce jej moczyc przy takich mrozach...;/
Cytat:
Napisane przez malutka2105 Pokaż wiadomość
jak jest -12 to i moja kocha zimę. No ale -25 to już jej zdecydowanie za zimno.
Dziewczyny jak jest tak zimno to wy kąpiecie psiaki? Bo kika kwalifikuje się do prania, ale się trochę boję że się przeziębi. Jak za oknem -25 to w mieszkaniu też jest dosyć chłodno. Co o tym myślicie?
Kąpać czy się na razie wstrzymać?
Fibi_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 11:39   #4420
Fibek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Shih Tzu cz. III

My naszą małą kąpiemy jak jest potrzeba nawet w takich mrozach.Jak wykąpie się pieska po ostatnim spacerku wysuszy i będzie całą noc w domku to rano można wyjść bez obaw bo przecież piesek jest już suchutki.U nas jak są mrozy to w domu i tak mamy ok+21 więc raczej po kąpieli nam nie zmarznie
Fibek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:59   #4421
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Shih Tzu cz. III

My Kenzo również kąpiemy i nie ma problemu Tylko, że go suszę suszarką
Kombinezon mu ubieram tylko po to żeby był w miarę czysty bo nie jest mu zimno wczoraj spędził 2h na balkonie
Pozdrawiamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kenzik.jpg (104,5 KB, 48 załadowań)
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 08:14   #4422
olek2612
Przyczajenie
 
Avatar olek2612
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Shih Tzu cz. III

klucha2217 Twój psiak jest piękny, zazdroszczę jego sierści !
olek2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:41   #4423
Fibek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Shih Tzu cz. III

klucha2217 zazdrosze twojemu pieskowi włosków ma takie proste. Nasza jest jak mała owieczka tak jej się jakoś dziwnie kręcą a po czesaniu to taki mały puchaty kłębuszek
Fibek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 18:00   #4424
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Shih Tzu cz. III

Dziękujemy Ale powiem Wam, że teraz to ja mu muszę poświęcać dużo czasu!!! Wymienia włos i kołtuni się masakrycznie
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 07:49   #4425
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

A w jakim wieku wymieniają włos ?? mój ma 1, 4 miesiące a kołtuni się na potęgę, ale przyznam że wykąpałam go wczoraj w nowym szamponie i odżywce i są rewelacyjne, dobrze się nimi myje, pachną ale bez przesady, łatwiej się włosy rozczesuje a do tego są takie milusie i mięciusie a mój pisak się "wybielił" po wykąpaniu go zrobił się taki jakiś jasny ;D
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:42   #4426
mAgneSs_
Raczkowanie
 
Avatar mAgneSs_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 33
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cześć Dziewczyny, to znowu my po dość długiej nieobecności trzeba przyznać, ale dzięki temu nazbierało się troszkę fotek i mamy co pokazać
Szkoda tylko, że nie ma śniegu(tak porządnie padało u nas tylko dwa razy i za każdym razem śnieg utrzymał się najwyżej 3 dni), bo małej się tak spodobało, że nie chciała do domu wracać To jest chyba jej żywioł, naprawdę pierwszego kontaktu ze śniegiem nie zapomnimy chyba nigdy, gwiazda dała czadu Nie wiem gdzie w tym maleńkim ciałku mieści się tyle energii i gorąca, bo teraz w te mrozy nie dajemy rady z Chłopakiem chodzić na długie spacery bo nam wszystko odmarza, za to mała chyba żyje w innym wymiarze bo mogłaby szaleć, szaleć i szaleć i nie wracac do domu a zaznaczam, że nie ubieramy ją w żadne kurteczki i ubranka, stópek też niczym nie smarujemy, i jak narazie (odpukac) Chelsea ma się baaaaaaaardzo dobrze, śledzi pogodę i czeka na kolejne opady śniegu

Co do zdjęć, Czelka pewnie nie byłaby zachwycona, że wstawiłam jej zdjęcia po porannych akrobacjach, ale musiałam Mordeczka tak zazwyczaj wygląda rano po przebudzeniu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po przebudzeniu 2.jpg (101,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Japoneczka ^^.jpg (104,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (93,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (117,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (126,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (132,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (133,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (102,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (122,7 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez mAgneSs_
Czas edycji: 2012-02-07 o 17:18
mAgneSs_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:45   #4427
mAgneSs_
Raczkowanie
 
Avatar mAgneSs_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 33
Dot.: Shih Tzu cz. III

I jeszcze kilka na dokładkę


Pozdrawiamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (95,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (114,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (147,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (91,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (95,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (105,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (157,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (151,0 KB, 23 załadowań)
mAgneSs_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:05   #4428
Fibek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Shih Tzu cz. III

mAgneSs_ śliczna ta twoja mordeczka.Nasza wygląda podobnie po przebudzeniu dopiero po małych poprawkach kosmetycznych zaczyna wyglądać jak pies
Fibek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 08:03   #4429
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez malutka2105 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak jest tak zimno to Wy kąpiecie psiaki? Bo Kika kwalifikuje się do prania, ale się trochę boję że się przeziębi. Jak za oknem -25 to w mieszkaniu też jest dosyć chłodno. Co o tym myślicie?
Kąpać czy się na razie wstrzymać?
Ja moja kapałam wczoraj wysuszyłam suszarką a w domu mielismy ok 27st wiec nie zmarzła
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 13:45   #4430
olek2612
Przyczajenie
 
Avatar olek2612
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Shih Tzu cz. III

necia88 mój Olek również po wyczesaniu wygląda jak owieczka : D a jakiego to szamponiku użyłaś, że lepszy włos był ?
olek2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 19:31   #4431
mAgneSs_
Raczkowanie
 
Avatar mAgneSs_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 33
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Fibek Pokaż wiadomość
mAgneSs_ śliczna ta twoja mordeczka.Nasza wygląda podobnie po przebudzeniu dopiero po małych poprawkach kosmetycznych zaczyna wyglądać jak pies
Dziękujemy za komplement Ale to jest takie fajne.. ile te małe gwiazdy radości i uśmiechu potrafią dać, wystarczy rano oczy otworzyć a tu już się buźka uśmiecha
__________________

\/

<------ klik

K: *




mAgneSs_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 17:57   #4432
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez olek2612 Pokaż wiadomość
necia88 mój Olek również po wyczesaniu wygląda jak owieczka : D a jakiego to szamponiku użyłaś, że lepszy włos był ?
A ostatnio zamowilam mu malinowy szampon firmy groom professional i do tego odżywke na kołtuniaste sie wlosy i przyznam ze zaden szamon do tej pory nie byl w stanie tak dokladne domyc mojego brudasa dodatkowo musze przyznacze czesanie tez lepiej idzie... ale niestety ostatnio strasznie mi sie filcuje psiak chyba nie mam wyjscia i go oskalpuje bo juz sobie nie radzimy...
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez motylek1007
Czas edycji: 2012-02-12 o 18:15 Powód: błędy ort
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 07:36   #4433
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

Akcja sterylizacji 2012
Przez cały miesiąc marzec br. będzie trwała XIII edycja Ogólnopolskiej Akcji Sterylizacji Zwierząt, organizowana przez Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt z Warszawy. W ramach akcji w wyznaczonych gabinetach i klinikach weterynaryjnych na terenie całego kraju będzie można wykonać sterylizację, bądź kastrację zwierząt domowych w znacznie obniżonej cenie.

Pierwszy raz Ogólnopolska Akcja Sterylizacji Zwierząt została zorganizowana w 2000 roku w Warszawie z inicjatywy Anieli Roehr ze Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt. Mimo, że trwała tylko jeden dzień, cieszyła się dużą popularnością i zainteresowaniem wśród właścicieli zwierząt oraz wśród lekarzy weterynarii. W kolejnych latach zasięg działania akcji rozszerzał się stopniowo na cały kraj. Nawet sceptycznie nastawieni do pomysłu lekarze zaczęli w końcu się do niego przekonywać i zgłaszać swoje placówki do udziału w akcji. W 2008 roku akcja objęła już całą Polskę, a niektórzy lokalni organizatorzy zaczęli przedłużać czas jej trwania do kilku tygodni, a nawet miesiąca. Rok później akcja zamiast „Ogólnopolskiego Dnia Sterylizacji” nazwana została „Ogólnopolskim MiesiącemSterylizacji”, a w jej ramach ponad 300 placówek weterynaryjnych oferuje zabiegi sterylizacji i kastracji w obniżonych cenach przez cały miesiąc. W 2010 roku oficjalnie ogłoszono „Marzec Miesiącem Sterylizacji Zwierząt”.

Głównym założeniem Ogólnopolskiej Akcji Sterylizacji jest popularyzacja sterylizacji i kastracji, jako humanitarnych metod kontroli populacji zwierząt domowych. Jest to niezwykle ważne zagadnienie, ponieważ nadmierne rozmnażanie się zwierząt często prowadzi do ich bezdomności, tragicznej śmierci, czy bestialskiego uśmiercania. Akcja ma na celu nie tylko zachęcenie placówek weterynaryjnych do obniżenia cen za zabiegów sterylizacji, ale także szerzeni e świadomości wśród właścicieli zwierząt o odpowiedzialności jaką ponoszą za swoich pupili oraz ich potomstwo.

Co roku organizator akcji ustala odgórnie ceny zabiegów, jakie placówki weterynaryjne powinny przyjąć jeśli chcą oficjalnie przystąpić do Akcji Sterylizacji. Cena ta obejmuje przeprowadzenie zabiegu sterylizacji lub kastracji oraz standardową opiekę około zabiegową m.in. podanie środka przeciwbólowego i zdjęcie szwów, przy zabiegach przebiegających bezproblemowo. Dodatkowe zabiegi, które należy wykonać w ramach przygotowania zwierzęcia do zabieg u sterylizacji, jak np. odrobaczanie, szczepienia, badania diagnostyczne itp. lub koszty leczenia w razie wystąpienia komplikacji nie są objęte zniżką. Dlatego też, przed skorzystaniem z zabiegu sterylizacji w ramach Ogólnopolskiej Akcji Sterylizacji Zwier ząt ,warto zadbać o dobry stan zdrowia naszego pupila oraz odpowiednio przygotować go do operacji.




Główny cel Ogólnopolskiej Akcji Sterylizacji to popularyzacja humanitarnej metody kontroli populacji zwierząt domowych w Polsce. Metodą tą jest sterylizacja / kastracja.

W szczególności akcja ma za zadanie:
    • Umożliwić Właścicielom psów i kotów zapisanie swojego pupila na zabieg w promocyjnej cenie.
    • Jako termin akcji proponujemy cały miesiąc marzec a maksymalne ceny zabiegów, wraz z opieka pooperacyjną (zdjęcie szwów, ewentualne podawanie antybiotyków, itp.) przy zabiegach bezproblemowych, proponujemy następujące:
    • Kastracja suki:
      • mała i średnia suka (wagado 35kg) - 200 zł
      • duża suka - 250zł
    • kastracja kotki: 100-120zł
    • Kastracja psa:
      • mały i średni pies (do 35 kg) - 120 zł
      • duży pies - 170zł
    • Kastracja kocura: 60 zł
  • Zwiększyć świadomość właścicieli zwierząt domowych (kotów i psów) na temat ich odpowiedzialności za swoje zwierzęta i ich potomstwo.
  • Pokazać globalne spojrzenie na nadmierne rozmnażanie się zwierząt domowych w świetle ich istniejącej nadpopulacji, bezdomności, przepełnionych schronisk, masowej i często tragicznej śmierci lub przypadków bestialskiego uśmiercania.
  • Zmaksymalizować liczbę wykonanych zabiegów w placówkach weterynaryjnych, które przystąpią do akcji.


Jeśli szukasz lecznicy biorącej udział w akcji: wejdź na portal vetopedia.pl - wyszukaj Twoje miasto i kliknij ikonę akcji by wyświetlić lecznice, w których możesz taniej wykonać zabieg w ramach akcji sterylizacja.


Jesteśmy w trakcie uzupełniania danych, które do nas napływają - jeśli w Twoim mieście nie widzisz żadnych lecznic, które przystapiły do akcji: sprawdź za kilka dni.
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 07:33   #4434
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Shih Tzu cz. III

Witajcie! Moja psiura bardzo mnie wczoraj zdziwiła, bo jak nigdy za zdjęciami nie przepadała, tak wczoraj sama weszła przed obiektyw! Ja robie zdjęcia, a Furka przyszła, usiadła i patrzy na mnie. To ja nic innego, tylko zmieniłam ustawienie w aparacie i zdjęcie
Przepraszam za fryzure, no ale sama się wcisnęła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02701.jpg (78,3 KB, 40 załadowań)
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:14   #4435
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
Witajcie! Moja psiura bardzo mnie wczoraj zdziwiła, bo jak nigdy za zdjęciami nie przepadała, tak wczoraj sama weszła przed obiektyw! Ja robie zdjęcia, a Furka przyszła, usiadła i patrzy na mnie. To ja nic innego, tylko zmieniłam ustawienie w aparacie i zdjęcie
Przepraszam za fryzure, no ale sama się wcisnęła
Śliczna ta Twoja Furka przypomina mi moją Coco;D
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 17:46   #4436
Elis1
Raczkowanie
 
Avatar Elis1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 427
Dot.: Shih Tzu cz. III

Witam psie forumowiczki! dawno tu nie zaglądałam, ale mam pytanie do posiadaczek długowłosych shih tzu. "Skończyły" mi się szczotki do czesania i muszę nabyć nowe. Przeglądałam neta, ceny niektórych szczotek są paraliżujące, ponad 200 złotych, takiej raczej nie kupię. Chciałam zapytać o dwie pozycje, może któraś z Pań je przetestowała. Nie można tu podawać linków, więc wytłumaczę - chodzi mi szczotkę (np GORGOL) to jest taka z 3,5 cm szpilką. I druga - na allegro są metalowe zgrzebła obrotowe służące do usuwania podszerstka, czy ktoraś z Was to używa? Nie wiem czy się stosuje taką u shih tzu... proszę o odpowiedź.
Elis1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:54   #4437
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Shih Tzu cz. III

Witamy
Ostatnio byliśmy na wystawie w Bydgoszczy dostaliśmy wysoko obiecujący i nominację do Bis puppy

Pozdrawiamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kezo Bydgoszcz 1.jpg (113,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130375.jpg (76,8 KB, 36 załadowań)
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:37   #4438
Elis1
Raczkowanie
 
Avatar Elis1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 427
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cudna, takie kolory jak mojej Julci. Teraz jest jaśniejsza, ale jako szczeniak wygldała tak samo.

Edytowane przez Elis1
Czas edycji: 2012-02-16 o 20:39
Elis1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:05   #4439
olek2612
Przyczajenie
 
Avatar olek2612
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez klucha2217 Pokaż wiadomość
Witamy
Ostatnio byliśmy na wystawie w Bydgoszczy dostaliśmy wysoko obiecujący i nominację do Bis puppy

Pozdrawiamy

Wspaniale psinka wyglądała!
olek2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:30   #4440
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Shih Tzu cz. III

Hej dziewczyny, z wielkim uśmiechem na twarzy chcę zakomunikować, że od miesiąca jestem właścicielką cudownej suczki Shih tzu, zawsze marzyłam o psie i niedawno moje marzenie zostało spełnione. Luna w mig skradła serca wszystkich domowników teraz jest właśnie po spanku i figluje, jest niesamowitym pieszczochem Od niedawna zaczęłam czytać I wszą część waszego wątku i postanowiłam się do Was dołączyć
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.