Juvederm na nos - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 20:14   #1
suziieee
Raczkowanie
 
Avatar suziieee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 129

Juvederm na nos


Witam!

Dzisiaj poddałam się zabiegowi na nos..został użyty Juvederm. Zapłaciłam 1499zł za dwie strzykawki. Martwi mnie tylko bardzo, bardzo duża opuchlizna na okostnej. Po zabiegu byłam przerażona, bo reklama ogłaszała, że całość trwa do 15 minut, jest bezbolesne i od razu widać efekt, bez operacji, bez opatrunku. Fakt, nie bolało dzięki znieczuleniu, opatrunku też nie mam - jedno się tylko nie zgadza. Mój nos jest dużo większy, oczywiście czuję, że to opuchlizna, ale dodatkowo mam jeden wielki siniak między oczami, czerwono fioletowy i mnóstwo dziurek po igłach. Jestem dość zadowolona, ale podobno opuchlizna utrzyma się od 3 do 5 dni. Jest to niemiła niespodzianka, bo planowałam wyjazd, który musiałam odwołać ze względu na wygląd i na konsultację za kilka dni.

Czy któraś z was miała wypełniany nos? Domyślam się, że niewiele osób o tym jeszcze wie, bo juvederm kojarzony jest z wypełnianiem zmarszczek bądź powiększaniem ust...

może chociaż jedna z was?

no i pytanie do kogoś, kto się na tym zna - jak przyspieszyć zejście opuchlizny? dopóki nie zejdzie, nie widzę kształtu nosa i nie wiem, czy się coś poprawiło stosuję jakiś żel i kładę lód...wystarczy?

Pozdrawiam
suziieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 13:55   #2
Grumpy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Juvederm na nos

No i jak po ponad miesiącu wygląda nosek zapewne opuchlizna już zeszła? Pytam z ciekawości bo jak sama napisałaś producent juvederm podaje w ulotce że efekty widać praktycznie od razu nie wspominając o opuchliźnie. Pewnie tez inni są ciekawi czy warto wypełniać nos, no i przede wszystkim czy jesteś zadowolona....
Grumpy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 12:22   #3
suziieee
Raczkowanie
 
Avatar suziieee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 129
Dot.: Juvederm na nos

Witam!

Postaram się krótko zrecenzować ten zabieg, obiektywnie jak i indywidualnie.

Poszłam na zabieg w połowie sierpnia, tak by do września zeszła opuchlizna. Niestety nos był nadal garbaty, mało tego, wydawał się jeszcze gorszy. Zostało wstrzyknięte mi pół strzykawki, czyli jedna porcja (800zł!!!!)

Niestety nadal było źle, tak więc zapłaciłam kolejne 800 zł za drugą połówkę juvedermu. I nadal nie było dobrze...

Po tygodniu od drugiego zabiegu, poszłam z wielką reklamacją i żalem, że wydałam 1500zł na marne. Po krótkiej debacie prezes postanowiła w ramach reklamacji wstrzyknąć mi kolejną połówkę, za darmo. Stało się. Nos był dużo lepszy, to nie tak, że nic się nie zmieniało, ale za tyle kasy ja mam najwyższe wymagania, chyba to normalne, szczególnie, że obiecywali złote góry i idealnie równy nos!

Oczywiście dalej było szpetnie, więc po raz czwartywstrzyknęli mi połówkę, w sumie poszły dwie strzykawki (=3000zł)

Powiedziała, żebym poczekała dwa tygodnie aż opuchlizna zejdzie całkowicie. Czekam już miesiąc, codziennie macam nos i czuję jakby małą opuchliznę, ale coś mi się nie wydaje, że zejdzie (bo pewnie to po prostu skóra na kości).

Nos jest o wiele lepszy, prawda. Zastanawiam się, czy reklamować dalej u tej pani prezes, ale ona jedyne co zrobi, to mi dostrzyknie więcej tego szajsu, a ja już często mam ból zatok (w tym miejscu było to wstrzykiwane). Oprócz tego już pomijam rozmiary nosa po zabiegach, siniaki, wszystkie kolory tęczy, ból i to, jaka byłam wymęczona.


A! I jeszcze usłyszałam od niej, że ja mam wyjątkowo głęboki dołek w nosie... ha ha ha


Myślę, że porażką było połączenie niefachowej pani doktor lat chyba 23, źle dobranej dawki i zbyt wysokiej ceny.

Czy polecam? Hmmm... Nie

Aha i najważniejsze: Zabieg nie trwa 15 minut, tylko każdorazowo (4x) męczyli mnie po godzinę lub półtorej!!! Poza tym nie jest to bezbolesne i nosa nie widać od razu!! Uważajcie na ten żel, bo może moje wydane w błoto 1500zł was uchroni przed oszpeceniem
__________________
You don't know how strong you are until being strong is the only choice you have

Edytowane przez suziieee
Czas edycji: 2009-09-29 o 12:25
suziieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 15:14   #4
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Juvederm na nos

kurcze ja też mam garba na nosie ;p kiedyś się lałem honorowa sprawa...

I od tamtej pory mam małego garba na nosie. Moje Miłe Panie ja chciałbym wypełnić ten garbik na przynajmniej 10- 12 miesięcy, dlaczego na taki okres? Już wyjaśniam:
Obecnie mamy październik, a w lutym mam bal maturalny wiec chciałbym ładnie wyglądać, czyli za 5 miesięcy jest bal, ale ja musze mieć ładny nos do lipca( więc 5 do lutego + 5 od lutego = 10 miesięcy) ponieważ wtedy będe miał operację (dziadkowie powiedziali, że jak zdam mature to dostane na operację, chcieli mnie zmotywować). Na ten preparat moge poświęcić około 1500-1800 zł. Wcześniej myślałem nad bio alcamidem ale sie dygam :/ bo jak źle pójdzie operacja? To będe miał nos gortata+ kubicy+ steczkowskiej+ koterskiego w jednym , niby te bio jak coś można usunąć, bezboleśnie ale nie piszą jak to robią, może to tylko zmyłka albo coś :/ Proszę o pomoc

Edytowane przez kle
Czas edycji: 2009-09-29 o 15:16
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:50   #5
suziieee
Raczkowanie
 
Avatar suziieee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 129
Dot.: Juvederm na nos

Co ja Ci mogę powiedzieć? Jeżeli masz lekkiie wgniecenie między zatokami patrząc profilem na nos, to będziesz zadowolony. Tylko, że to nie tak, że możesz sobie wybrać na jaki okres chcesz mieć taki nos, a oni to zaprogramują. Wszystko zależy od organizmu,ale średnio juvederm utrzymuje się od 1 roku do 2 lat (zależy od ilości, ja miałam 4 połówki więc pewnie poczekam 2-2,5 roku zanim się wchłonie). A operacji nie możesz przeprowadzić jak masz między oczami taki preparat
__________________
You don't know how strong you are until being strong is the only choice you have
suziieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:24   #6
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Juvederm na nos

no to ja im bym powiedział, że chce mieć minimum do lipca, bo mi to obojętnie czy będe miał operację na początku czy na końcu wakacji byle bym miał w wakacje
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 20:58   #7
suziieee
Raczkowanie
 
Avatar suziieee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 129
Dot.: Juvederm na nos

a kiedy chcesz miec ten juvederm zrobiony? teraz jakoś czy za kilka miesięcy?
__________________
You don't know how strong you are until being strong is the only choice you have
suziieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 16:33   #8
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Juvederm na nos

jak najszybciej I nie musi to być koniecznie juvederm, może być inny byle przynajmniej 10-12 miesięcy był
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:35   #9
suziieee
Raczkowanie
 
Avatar suziieee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 129
Dot.: Juvederm na nos

to mówię Ci,że rok na pewno się utrzyma, problem w tym,że jak nie zniknie przez 2 lata, to nie będziesz mógł operacji zrobić mając ten żel w nosie.

może lepiej poczekać do tych wakacji?

oprócz juvedermu jest restylane (ale nikt go nie poleca) i aquamid (stały preparat) i jeszcze kilka, ale są droższe i mniej skuteczne.
__________________
You don't know how strong you are until being strong is the only choice you have
suziieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:30   #10
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Juvederm na nos

Wiesz suziieee czy będę miał operację za rok czy za jak piszesz 2 to nic nie szkodzi ponieważ będę miał do tego czasu "optycznie ładny nos", a za rok będę miał kasę na operację i tylko bym czekał aż by wchłonął się preparat.
Dziękuję ci z góry, że mi pomagasz Ale czytając twoje wypowiedzi na początku boję się trochę tego preparatu, może po prostu ten preparat jest dobry tylko zła osoba, jak napisałaś niedoświadczona 23latka to ci robiła


O a właśnie takie coś znalazłem, jak myślisz może być dobre i stosunkowo tanio )

TEOSYAL® Ultra Deep – jest produktem wysoko usieciowanym o stężeniu 25 mg. Specjalnie zaprojektowany do leczenia bardzo głębokich zmarszczek w grubej skórze, usuwa fałdy skóry, przywraca prawidłową objętość i kontur twarzy, wypełnia zapadnięte policzki. Przy użyciu cienkich igieł, wstrzyknięcie nie jest traumatyczne dla pacjenta. Końcowy i trwalszy efekt wymaga mniejszych wstrzyknięć, jest zalecane po 9-12 miesiącach. Koszt: (1 ml) 900 – 1200 PLN

TEOSYAL® został uzany przez lekarzy specjalistów z Wielkiej Brytanii za najlepszy produkt do wypełnień w 2008 roku.


---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

No to tak muszę wybrać jeden wypełniacz, a mam do wyboru:
1. juvederm
2. restylane
3. wolumetria
4. TEOSYAL® Ultra Deep
5. VOLUMA Corneal


No i co wybrać :< Jaki dół

Edytowane przez kle
Czas edycji: 2009-10-04 o 15:58
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:22   #11
suziieee
Raczkowanie
 
Avatar suziieee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 129
Dot.: Juvederm na nos

VOLUMA - jest do zmarszczek i powiększania ust, nie sprawdza się na nosie i podobno aplikacja bardzo boli (to dlatego, że nie ma w sobie znieczulenia)
TEOYSAL - słyszałam dobre opinie, ale na temat powiększania nim ust (dlatego założyłam ten wątek, bo nie ma żadnych recenzji na temat tych preparatów na NOS)
RESTYLANE - też słyszałam dobre opinie...że dobrze wygładza zmarszczki

Ja nie mówię, że juvederm jest zły - na razie dobrze się trzyma, tylko twierdzę, że źle mi go nałożono, i z jednej strony nos jest bardziej krzywy niż z drugiej :|
__________________
You don't know how strong you are until being strong is the only choice you have
suziieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 15:24   #12
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Juvederm na nos

Pan dr. Skupin polecił mi TEOYSAL, napisał mi, że od 12 miesięcy będe go miał Ale kurcze gdzie teraz najlepiej iść aby mi to zrobili, najlepiej gdzieś w warszawie
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:40   #13
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Juvederm na nos

hej!
a w jakiej klinice miałaś wykonywany zabieg??

Ja również miałam korekte nosa za pomocą juvedermu i płaciłam 799...a efekt rewelacja
Naprawde ja miałam dwa garby a teraz profil mam prosty! jestem zadowolona...oczywiście pare minut po zabiegu mój nos był troszke czerwony ale to szybko zniknęło.
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:10   #14
plum_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Juvederm na nos

Juvaderm na nos pierwsze słyszę ale faktycznie może to nowość. Przeraża mnie tylko cena bo mój gabinet we wrocku ma juvaderm 1 strzy za 550 zł. A co do nosa to może preparat radiesse są jego różne objętości więc cena też może być przystępna.
plum_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:09   #15
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Juvederm na nos

Cytat:
Napisane przez plum_12 Pokaż wiadomość
Juvaderm na nos pierwsze słyszę ale faktycznie może to nowość. Przeraża mnie tylko cena bo mój gabinet we wrocku ma juvaderm 1 strzy za 550 zł. A co do nosa to może preparat radiesse są jego różne objętości więc cena też może być przystępna.
Tak miałam juvederm smile na nos ja jurto ide na kontrolna wizyte i zapytam ile dokladnie mi wstrzyknieto i dam znac
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 15:00   #16
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Juvederm na nos

HEJ byłam na kontrolnej wizycie i jak sie dowiedzilam mialam juvederm 2 a nie jak myslalam smile...
a moj nosek slicznyD:
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 14:06   #17
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Juvederm na nos

Wiem, że wątek jest już stary, ale dodam swoje doświadczenia, bo sama szukałam odpowiedzi na forum przed wypełnieniem

Miałam garba na nosie - nie był jakiś wybitnie wielki, ale strasznie nie podobało mi się, że mam tzw. grecki profil - czyli zapadniętą tę część, w ktorej nos styka się z czołem Stwierdziłam, że zaryzykuję z wypełniaczami - miałam wstrzyknięte 0,3 ml Juvedermu 3. Efekt super - ja jestem mega zadowolona, każdy mówi mi, że mój nos jest prościutki Zabieg robiłam 15 miesięcy temu, a wypełniacz jeszcze mi się nie wchłonął, efekt jest prawie taki jak na początku, po zejściu opuchlizny. Serdecznie polecam każdemu, komu przeszkadza garb na nosku

Aha, ostrzykiwano mnie w gabinecie we wrocławiu, zapłaciłam 600 zł, zużyłam pół ampułki, resztę wstrzyknęłam gdzieś indziej, żeby się nie zmarnowała
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:37   #18
jasmin80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Juvederm na nos

gdzie w Wrocławiu za 600zł? Bo w Poznaniu chcą 2200zł.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Wiem, że wątek jest już stary, ale dodam swoje doświadczenia, bo sama szukałam odpowiedzi na forum przed wypełnieniem

Miałam garba na nosie - nie był jakiś wybitnie wielki, ale strasznie nie podobało mi się, że mam tzw. grecki profil - czyli zapadniętą tę część, w ktorej nos styka się z czołem Stwierdziłam, że zaryzykuję z wypełniaczami - miałam wstrzyknięte 0,3 ml Juvedermu 3. Efekt super - ja jestem mega zadowolona, każdy mówi mi, że mój nos jest prościutki Zabieg robiłam 15 miesięcy temu, a wypełniacz jeszcze mi się nie wchłonął, efekt jest prawie taki jak na początku, po zejściu opuchlizny. Serdecznie polecam każdemu, komu przeszkadza garb na nosku

Aha, ostrzykiwano mnie w gabinecie we wrocławiu, zapłaciłam 600 zł, zużyłam pół ampułki, resztę wstrzyknęłam gdzieś indziej, żeby się nie zmarnowała
można prosić o namiary na gabinet we Wrocławiu?
jasmin80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.