Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 11:23   #4561
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny słodkie dzieciaczki

Basiula uczyłaś swojego akrobate jakoś trzymania, bo michał to jakiś leniwiec jest. Jak mu podam stopy to złapie i się chichra, a sam to jakoś nie bardzo

Co do karmienia piersią sądzę, że do roku powinno mi pokamu wystarczyć, ale zobaczymy w praktyce.

U nas dzisiaj deszczowo, ale ciepło, sądzicie, że mogłabym pojechać z małym na basen ?? Nie było by to przegięciem, w sensie, że taka pogoda i taki maluszek
chodzisz na zajęcia dla niemowlaków, czy sama z siebie go zabierasz?
dajesz sobie z nim radę sama, czy z TŻ jeździcie?
i jak Wam idzie?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 11:36   #4562
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu i przy wkłuciu trochę szczepionki uciekło!! ale pielęgniarka mówi, że zaliczone, ale ja się martwię, czy dawka na pewno odpowiednia, czy może trzeba jeszcze "dolać" czy co robić??!?? wie ktoś?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:14   #4563
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś w TVN polska edycja programu Perfekcyjna Pani domu o 21.30

Uwielbiałam ten program na tvn style bo sama mam podobny problem tj z systematycznym utrzymywaniu porzadku
teraz mieszkamy w 1 pokoju a na tych 260 m kw w nowej chałupce to się chyba zakopie i już nigdy nie odkopie....

Przy gruntownych porządkach z tego naszego jednego pokoiku potrafię wynieść kilka toreb dziadostwa

hihi może sie zgłosisz wtedy do kolejnej edycji programu

Moja tez jeszcze nie wie, że ma stopy, na razie kolanka czasem ja zainteresują.
W weekend przekręciła się z placów na brzuszek ale tylko wtedy i teraz nie próbuje. Nawet z brzuszka na plecy jej się nie chce. Leniuch mały

U mnie brzuszek wciąż jest, ale ja nie moge robic żadnych cwiczeń typu brzuszki. A blizna taka fioletowa się zrobiła. Postanowiłam przez post nie jeść słodyczy ale cieżko mi wytrzymać. Mam jeszcze 3 kg z przed ciąży a chciałabym z 6 schudnąć.
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:15   #4564
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Zeby tak duzo od rana pisac?????ale nadrobilam
Dzis znow mam migrene nic mi sie nie chce, Filip tez marudny mocno- chyba ta pogoda tak dziala na nas zle.
Cytat:
Napisane przez Tigresa Pokaż wiadomość
Ja mam te same odczucia. A wczoraj byliśmy z Adasiem na pobraniu krwi i tak mnie zdenerwowała ta pielęgniara , bo po pobraniu mały zaczął oczywiście płakać a ona z tekstem: "no widzisz jaką masz mamusię, każe Cię kłuć". Normalnie aż mnie zatkało. Chciałam jej powiedzieć, że nie robię tego dla przyjemności, ale stwierdziłam, że nie ma sensu babie tumaczyć, zabrałam synka i wyszłam. Ale ciśnienie mi skoczyło.
A na koniec zdjęcie mojego bąbelka
Co za malpa - to niech da kase na ine szczepienie....a babelek cudny!
Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość

Apropo szczepionek i autyzmu, rozmawiałam z pediatra na ten temat i niby kiedyś były robione badania i coś tam wyszło, ze jest jakiś odsetek dzieci po szczepieniach wykazuje zdolności autystyczne. A znowu najnowsze badania pokazują, ze szczepionki nijak sie mają do autyzmu.
Ja juz kiedys o tym pisalam- W szkocji podpisywalam pisemko, ze nie bede miec zadnych roszczen do nhs'u jesli po szczepionce mmr pojawi sie autymz. Filip byl w grupie ryzyka. Pediatra w pl wysmiala to- jednak ja bardziej ufam szkockiej sluzbie zdrowia i nie mam zamiaru ryzykowac. A kazdy niech szczepi jak uwaza

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
ps moja śpiąca królewna
slicznosci!
Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
a w ogóle długo planujecie karmic cycem?
Do pierwszego zeba U FIlipa to byl 6msc i 3 tygodnie.
Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
nic mi nie mow... wczoraj w sklepie przymierzalam tunike i... zastanawialam sie czy brac, a sprzedawczyni - no teraz w ciąży ładnie podkreśla brzuszek, a jak pani urodzi to szybko pani zrzuci ...

wiec patrze na nią i mowie- ale ja juz po porodzie.... strzeliła buraka

a mnie wcale do smiechu... już drugi raz ktoś myśli że w ciąży jestem a to nie wróży nic miłego [COLOR="Silver"]
hahahaha- tez to przezylam! Pol roku po porodzie Filipa pan powiedzial, ze jego szwagierka TEZ jest w ciazy i tak spojrzal na moj brzuch.... myslalam,ze go ukatrupie!!!


Przyszla czapeczka na chrzest Niki- za mala!!!!! buuuuuuuuu

Dziewczyny, ktore uzywaja huggies. Chce ktoras paczke rozmiar 4??? dostalam jako prezent- tort,ale mala nie moze ich uzywac. Na allegro stalo tydzien, nikt nie kupil , juz koncze zabawy z all. http://allegro.pl/pampersowy-tort-hu...158126833.html
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:22   #4565
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

dalia - super że dogadałaś się z tatą córci i ustaliliście dni odwiedzin A pomidora jadłaś ze sórką?? ja jem bez skórki i małemu nic nie jest,w skórce jest chemia z oprysków.

basiula19
- mój narazie tylko za kolanka się łapie jeszcze nie wiem że ma stopki ale ostatnio zauważył że ma siurka

Bahamadia_25 - chodzisz na zajęcia dla niemowlaków?? też chcialabym na takie chodzić tylko muszę sie dowiedzieć czy u mnie w tej "dziurze" takie są.

U nas dziś szaro,pada śnieg i zimno i znowu nie wyjdziemy na spacer... mam dość tej pogody... coraz bardziej łapie doła przez to siedzenie w domu zapakowałąbym Fifiego w samochód i pojechała do siostry ale ona coś źle się czuje więc nie będę ryzykować.

Młody zasnął około 21.W nocy Fifi wstał o 23.30 na jedzenie dałam mu 150ml mm najadł się i zaczął gugać i tak do półtorej godziny, zasnął dopiero po 1,później płacz o 1:50 ale utuliłam i poszedł spać,kolejna pobudka po 3,kolejna około 6... jestem strasznie nie wyspana,to nocne wstawanie mnie dobija... czasem nie mam już siły...kkiedy mu się to wszystko unrmuje i zacznie spać dłużej??? Wasze dzieciaczki tak ładnie śpią co robicie że tak jest??Może ja robię coś nie tak?? już sama nie wiem...

Idę zrobić sobie kawę bo zaraz zasnę.
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:30   #4566
szyszymora92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 53
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

owieczko nie przejmuj sie, mój Adaś jak zaśnie ok. 21 to wstaje o 12, 2, 4-5, i o 7 juz pobudka... często po 4 już jest gotowy do wojowania
szyszymora92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:46   #4567
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Szyszymora ja dzis w nocy karmilam chyba z 8 razy...

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Zabulka jako ze jestes lokalna moge spytac gdzie robilas? Przede mna jeszcze chrzciny jak tylko znajde ojcow chrzestnych
Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
u nas często karmienie wygląda podobnie.Są karmienia super, Hania ładnie ssie a czasami jest dokładnie tak jak opisujesz.Wtedy noszę, przytulam i próbuję do skutku u nas jest tak chyba od początku więc się przyzwyczaiłam.Wydaje mi się że u nas to problemy z gazami



super moja jeszcze nie wie że ma dolne kończyny



u nas było 14 dorosłych i 13 dzieci więc robiliśmy w knajpie bo moje mieszzkanie mogłoby tego nie wytrzymać



myślę że około 9 miesięcy jak dam radę

[

dla sprzedawczyni
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 12:46   #4568
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Chyba Fifi przyzwyczaił mnie wcześniej do ładnego spania w nocy i teraz ciężko mi się przestawić Czy maluchy śpią z Wami w łóżku czy po karmieniu odkładacie do łóżeczka? bo ja jestem tak zmęczona że Fifi śpi z nami od pierwszego karmienia,ciągle sobie mówię że to zmienie ale zawsze zasypiam pierwsza niż młody
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:48   #4569
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

u nas karmienie ostatnio niestety 3-4 razy ale króciutkie, max po 5 minut więc jakoś boleśnie tego nie odczuwam.Pobudka codziennie o 8.30
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:55   #4570
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

A w ogole zanulka gdzie rodzilas? Jak wrazenia?
I powiedz mi czy twoj synek chodzi gdzies do przedszkola?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

A w ogole to zaliczylismy piekny spacer na rehabilitacje w sniegu... A powrot w strugach deszczu grrrr zmoklam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:58   #4571
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Zabulka jako ze jestes lokalna moge spytac gdzie robilas? Przede mna jeszcze chrzciny jak tylko znajde ojcow chrzestnych
Viki Lektiko na starówce

Rodziłam w Wojewódzkim, już po raz drugi (poród rodzinny).Wrażenia ok, za drugim razem poszło sporo szybciej ale bardziej bolało.Po pierwszym porodzie długo dochodzilam do siebie a teraz na drugi dzień normalnie funkcjonowałam

Szymonek chodzi do przedszkola, wysłaliśmy go jak miał 2,5 roku.Chodzi do niepublicznego Wiki na Częstochowskiej i jesteśmy bardzo zadowoleni.Na początku cieżko było... codziennie płacz. Trwało to około 1,5 miesiąca póżniej było juz ok.Bałam sie ze po wakacjach będzie protestował ale nie było problemu

Mąż zawozi go codziennie, pobudke mają o 6.00, wyprawiają sie sami a my z Hanią śpimy.W domu są o 15.20. Z racji tego że jego grupa nie ma leżakowania Symonek pada codziennie o 18 i śpi do rana
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 13:11   #4572
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość

wiec patrze na nią i mowie- ale ja juz po porodzie.... strzeliła buraka

a mnie wcale do smiechu... już drugi raz ktoś myśli że w ciąży jestem a to nie wróży nic miłego

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

ooo... widze ze nas spora gruba na brzuszki sie zbiera... to co? ćwiczymy !!! 50 rano, 50 w południe i 50 na noc ? o ile zrobie te 50
ale pojechała

aniolina zapisuję się na brzuszki, w grupie raźniej

truscafka 21:30 <--ale sobie porę wymyślili na programale w sumie fakt, perfekcyjna pani domu wcześniej robi porządki żeby schludnie zacząć nowy dzień

Spacer zaliczony, młoda się dotleniła, przewietrzyła pierdzioszki i po powrocie strzeliła kolejną kupę, na 3 pieluszki, a teraz śpi
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:17   #4573
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Chyba Fifi przyzwyczaił mnie wcześniej do ładnego spania w nocy i teraz ciężko mi się przestawić Czy maluchy śpią z Wami w łóżku czy po karmieniu odkładacie do łóżeczka? bo ja jestem tak zmęczona że Fifi śpi z nami od pierwszego karmienia,ciągle sobie mówię że to zmienie ale zawsze zasypiam pierwsza niż młody
Mój jeśli zbudzi się koło 24, a jeszcze nie śpimy to po karimeniu odkładam do kołyski, a jeśli spimy to juz zostaje z nami. Zresztą koło 3-4 znów się budzi i wtedy już zostaje
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011


Edytowane przez domi7ks
Czas edycji: 2012-02-28 o 13:18
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:26   #4574
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
Myszeczko bywasz w Łazach w Parku Wodnym ? Teraz otwarli tam nową saunę Infra Red Ty masz chyba dosyć blisko....

Bylismy tak tylko raz, ale się wybieramy jak mały podrośnie.
Prawda daleko nie mamy

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
nic mi nie mow... wczoraj w sklepie przymierzalam tunike i... zastanawialam sie czy brac, a sprzedawczyni - no teraz w ciąży ładnie podkreśla brzuszek, a jak pani urodzi to szybko pani zrzuci ...

wiec patrze na nią i mowie- ale ja juz po porodzie.... strzeliła buraka

a mnie wcale do smiechu... już drugi raz ktoś myśli że w ciąży jestem a to nie wróży nic miłego

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

ooo... widze ze nas spora gruba na brzuszki sie zbiera... to co? ćwiczymy !!! 50 rano, 50 w południe i 50 na noc ? o ile zrobie te 50

ja dorzucam jeszcze basen 2 razy w tyg ...

zmykam z małą po kompa, bo już naprawiony


Dalia mi nikt jeszcze tak nie powiedział, ale wiem co czułaś bo po Julci tak raz usłyszałam
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:31   #4575
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Zabulka to sie cieszeze sie zgadalysmy- ja bym sonie dala do przedszkola ale sie bardzo boje tego lezakowania bo ona w ciagu dnia 5 minut nie posiedzi spokojnie. Musze w takim razie spojrzec na to przedszkole

Tez rodzilam w wojewodzkim i powiem ci ze ja juz 3 godz po porodzie biegalam bardzo milo wspominam i porod i szpital ogolnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:39   #4576
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
ale pojechała

aniolina zapisuję się na brzuszki, w grupie raźniej

truscafka 21:30 <--ale sobie porę wymyślili na programale w sumie fakt, perfekcyjna pani domu wcześniej robi porządki żeby schludnie zacząć nowy dzień

Spacer zaliczony, młoda się dotleniła, przewietrzyła pierdzioszki i po powrocie strzeliła kolejną kupę, na 3 pieluszki, a teraz śpi
dokładnie

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Bylismy tak tylko raz, ale się wybieramy jak mały podrośnie.
Prawda daleko nie mamy

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------





Dalia mi nikt jeszcze tak nie powiedział, ale wiem co czułaś bo po Julci tak raz usłyszałam

ja własnie będę jeździć raz w tygodniu ale mam 25 km i jeszcze taka dość nużąca droga..... z nowego domku będę miała troszkę blizej bo jakieś 17 kilosów fajnie tam jest.... są tez ćwiczenia dla maluszków - pływające szkraby
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:39   #4577
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Czy maluchy śpią z Wami w łóżku czy po karmieniu odkładacie do łóżeczka? bo ja jestem tak zmęczona że Fifi śpi z nami od pierwszego karmienia,ciągle sobie mówię że to zmienie ale zawsze zasypiam pierwsza niż młody
Ja co prawda już cycem nie karmię, ale wcześniej pomimo częstego przystawiania małej do cyca, zawsze bąbelek spał w swoim łóżeczku. Chyba, że obudziła się jak już było jasno, ok 7-8 to już czasami ze mną/z nami spała w łóżku Ale jak ciemna noc to własne łóżeczko
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:44   #4578
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
chodzisz na zajęcia dla niemowlaków, czy sama z siebie go zabierasz?
dajesz sobie z nim radę sama, czy z TŻ jeździcie?
i jak Wam idzie?
Zacznę od tego, że dopiero mam zamiar z nim jeździć
Tak myślałam o dzisiejszym dniu bo tesciowie się wybierają. Więc sądzę, że wyglądałoby to tak, że trochę ja trochę oni by z nim się bawili. Tż niestesty w pracy, a wieczorem jeszcze jedzie po auto.
Basen na który obecnie jest blisko jest dość kameralny, więc sądzę, że bym sobie poradziła. Do odważnych świat należy
Wiem, że jest automat z pieluchami jednorazowymi dla maluchów, więc wstęp ma
Zobaczę, jak nie dziś to na pewno w najbliższym czasię się wybierzemy.

Robię tak samo jak princeska

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2012-02-28 o 13:46
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:47   #4579
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
dokładnie




ja własnie będę jeździć raz w tygodniu ale mam 25 km i jeszcze taka dość nużąca droga..... z nowego domku będę miała troszkę blizej bo jakieś 17 kilosów fajnie tam jest.... są tez ćwiczenia dla maluszków - pływające szkraby

Jakoś tak przez zime to nawet nie myślałam o basenie, tylko Julcia codziennie wspomina i pyta sie kiedy pojedziemy. Moze nawet sie kiedys spotkamy tam
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 13:51   #4580
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Magdalena to podobnie u Ciebie jak u mnie.Dlugo sie wahalam,ale w koncu zalatwilam laktator i pomoglo.Odciagam wieczorem 15 min,wychodzi 100ml i wiecej.A pierwszy raz,jak sciagalam,to przez 2,5h 50ml .TZ ma zawsze glebe,bo tak duzo leci,jakby ktos siku robil
ręczny?


Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
dalia - super że dogadałaś się z tatą córci i ustaliliście dni odwiedzin A pomidora jadłaś ze sórką?? ja jem bez skórki i małemu nic nie jest,w skórce jest chemia z oprysków.

basiula19
- mój narazie tylko za kolanka się łapie jeszcze nie wiem że ma stopki ale ostatnio zauważył że ma siurka

Bahamadia_25 - chodzisz na zajęcia dla niemowlaków?? też chcialabym na takie chodzić tylko muszę sie dowiedzieć czy u mnie w tej "dziurze" takie są.

U nas dziś szaro,pada śnieg i zimno i znowu nie wyjdziemy na spacer... mam dość tej pogody... coraz bardziej łapie doła przez to siedzenie w domu zapakowałąbym Fifiego w samochód i pojechała do siostry ale ona coś źle się czuje więc nie będę ryzykować.

Młody zasnął około 21.W nocy Fifi wstał o 23.30 na jedzenie dałam mu 150ml mm najadł się i zaczął gugać i tak do półtorej godziny, zasnął dopiero po 1,później płacz o 1:50 ale utuliłam i poszedł spać,kolejna pobudka po 3,kolejna około 6... jestem strasznie nie wyspana,to nocne wstawanie mnie dobija... czasem nie mam już siły...kkiedy mu się to wszystko unrmuje i zacznie spać dłużej??? Wasze dzieciaczki tak ładnie śpią co robicie że tak jest??Może ja robię coś nie tak?? już sama nie wiem...

Idę zrobić sobie kawę bo zaraz zasnę.

OWIECZKO z tż-tem już ok?

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Chyba Fifi przyzwyczaił mnie wcześniej do ładnego spania w nocy i teraz ciężko mi się przestawić Czy maluchy śpią z Wami w łóżku czy po karmieniu odkładacie do łóżeczka? bo ja jestem tak zmęczona że Fifi śpi z nami od pierwszego karmienia,ciągle sobie mówię że to zmienie ale zawsze zasypiam pierwsza niż młody
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Mój jeśli zbudzi się koło 24, a jeszcze nie śpimy to po karimeniu odkładam do kołyski, a jeśli spimy to juz zostaje z nami. Zresztą koło 3-4 znów się budzi i wtedy już zostaje
u nas podobnie, na początku przeżywałam, bo krytyki od strony mamy i teściowej, że się przzwyczai, że zgniotę, ale skoro jemu dobrze a nam nie przeszkadza to nie widzę problemu - działalność rozrywkową prowadzimy, także wszystko w swoim czasie

ale mam problem innego rzędu- ja chyba przegapiam oznaki/fazę snu młodego i potem zmęczony wydziera się na potęgę
nie wiem może to wina kolejności czynności codziennych? drzemka - cyc - pielucha - zabawa - usypianie - drzemka itd.
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:54   #4581
szyszymora92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 53
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Chyba Fifi przyzwyczaił mnie wcześniej do ładnego spania w nocy i teraz ciężko mi się przestawić Czy maluchy śpią z Wami w łóżku czy po karmieniu odkładacie do łóżeczka? bo ja jestem tak zmęczona że Fifi śpi z nami od pierwszego karmienia,ciągle sobie mówię że to zmienie ale zawsze zasypiam pierwsza niż młody
mój mały śpi z nami. tylko u mnie jest taka sytuacja,że od początku TŻ mieszkał w innym mieście w tygodniu, był tylko na weekend i jakoś tak łatwiej było mi z małym przy sobie... a za każdym razem jak odkładałam go do łóżeczka to budził się co 30-40 minut i dałam spokój. najwyraźniej potrzebuje być z mamą jeszcze
szyszymora92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:57   #4582
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Ja co prawda już cycem nie karmię, ale wcześniej pomimo częstego przystawiania małej do cyca, zawsze bąbelek spał w swoim łóżeczku. Chyba, że obudziła się jak już było jasno, ok 7-8 to już czasami ze mną/z nami spała w łóżku Ale jak ciemna noc to własne łóżeczko

U Nas jest to samo karmie mm ale po jedzeniu odkładam do łóżeczka i tak do rana, u nas na łóżku go tylko przebieram. Staram sie żeby wiedział że ma łóżeczko od spania
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:59   #4583
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez szyszymora92 Pokaż wiadomość
mój mały śpi z nami. tylko u mnie jest taka sytuacja,że od początku TŻ mieszkał w innym mieście w tygodniu, był tylko na weekend i jakoś tak łatwiej było mi z małym przy sobie... a za każdym razem jak odkładałam go do łóżeczka to budził się co 30-40 minut i dałam spokój. najwyraźniej potrzebuje być z mamą jeszcze
nasz też z nami ładnie śpi, czasem w nocy po prostu złapie mnie za koszulę albo ucho i tak śpi
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:03   #4584
szyszymora92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 53
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
nasz też z nami ładnie śpi, czasem w nocy po prostu złapie mnie za koszulę albo ucho i tak śpi
u nas musi być w rączce koszula albo cycek, inaczej nie da rady ;d
szyszymora92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:05   #4585
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi na temat spanie maluszków

elf - z Tż-tem jak do tej pory dobrze i mam nadzieję że tak zostanie

Podczytuję Was w przerwie w prasowaniu Fifi zjadł i śpi-ciekawe jak długo,ale śpi
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:06   #4586
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Chyba Fifi przyzwyczaił mnie wcześniej do ładnego spania w nocy i teraz ciężko mi się przestawić Czy maluchy śpią z Wami w łóżku czy po karmieniu odkładacie do łóżeczka? bo ja jestem tak zmęczona że Fifi śpi z nami od pierwszego karmienia,ciągle sobie mówię że to zmienie ale zawsze zasypiam pierwsza niż młody
starszy z nami spał w tym systemie, jak u Ciebie, ale to dlatego że miał osobny pokój, do którego nie chciało mi się go po nocach nosić. Zresztą notorycznie zasypiałam z nim przy piersi.
teraz młodszy ma łóżeczko z naszej sypialni, a ja jakoś nie zasypiam (może szybciej się najada?) i odkładam go do łóżeczka, puszczam mu dźwięki puszczy z karuzeli i on zasypia ładnie nawet jak się przy odkładaniu wybudzi. Kładzie się ok 20-21, wstaje koło 3, potem koło 6-7 i już nie zasypia wtedy tak chętnie, bo zwykle starszy się wybudza, gdy młodszy beczy z głodu rano
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:07   #4587
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Byłam na kontroli u gina - i byl w szoku co ze mną na dole sie stalo w trakcie porodu
ale wszytko się ładnie zagoiło/ goi więc jest ok...
powiedzial ze pewnie nie bede chciala znowu w tym samym szoitalu rodzic

a propos spania mlodego z nami
to mąż jest przeziębiony i od tygodnia odkladalam go do lozeczka w nocy

i musze wam powiedziec ze mniej sie wybudza- lub mnie budzi jak sam spi
bo jak go karmie na lezaco to on przysypia i ja przysypiam i nie ma mu kto wcisnac z powrotem cyca jak mu wypadnie i tak co godzine chce pociumkolic

ale i ja i mąż lubimy z nim spac
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:09   #4588
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość

u nas podobnie, na początku przeżywałam, bo krytyki od strony mamy i teściowej, że się przzwyczai, że zgniotę, ale skoro jemu dobrze a nam nie przeszkadza to nie widzę problemu - działalność rozrywkową prowadzimy, także wszystko w swoim czasie

ale mam problem innego rzędu- ja chyba przegapiam oznaki/fazę snu młodego i potem zmęczony wydziera się na potęgę
nie wiem może to wina kolejności czynności codziennych? drzemka - cyc - pielucha - zabawa - usypianie - drzemka itd.

a niech gadają nam też to nie przeszkadza, a przynajmniej ja nie jestem padnieta, bo daję mu cyca i od razu zasypiam, a tak to musiałabym czekać aż zje
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:13   #4589
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że dopiero mam zamiar z nim jeździć
Tak myślałam o dzisiejszym dniu bo tesciowie się wybierają. Więc sądzę, że wyglądałoby to tak, że trochę ja trochę oni by z nim się bawili. Tż niestesty w pracy, a wieczorem jeszcze jedzie po auto.
Basen na który obecnie jest blisko jest dość kameralny, więc sądzę, że bym sobie poradziła. Do odważnych świat należy
Wiem, że jest automat z pieluchami jednorazowymi dla maluchów, więc wstęp ma
Zobaczę, jak nie dziś to na pewno w najbliższym czasię się wybierzemy.

Robię tak samo jak princeska
ja chodziłam ze starszym jak miał 3.5 miesiąca do chyba 5 miesiąca, zachowywał się koszmarnie, więc na razie młodszemu odpuszczam
może latem się skuszę
tylko u nas ten problem, że TŻ nie umie pływać, więc z dwoma szkrabami sama raczej rady nie dam
na razie planuję sama zacząć znów chodzić

w każdym razie powodzenia
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:16   #4590
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez asiol Pokaż wiadomość

a propos spania mlodego z nami
to mąż jest przeziębiony i od tygodnia odkladalam go do lozeczka w nocy

i musze wam powiedziec ze mniej sie wybudza- lub mnie budzi jak sam spi
bo jak go karmie na lezaco to on przysypia i ja przysypiam i nie ma mu kto wcisnac z powrotem cyca jak mu wypadnie i tak co godzine chce pociumkolic

ale i ja i mąż lubimy z nim spac
Kogo odkladasz do lozeczka, meza?????????:hah aha:
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.