,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 18:52   #121
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Chciałabym- zaraz bym pobiegła wydawać forsę zarobioną na tych lodach..
A tak w ogóle, to sama jestem bardzo szczupła, nadwaga mnie też nie pociąga z estetycznego punktu widzenia- jak żyję nie spojrzałam na tłustego faceta jak na obiekt seksualny- ale i tak drażni mnie ta "faszystowska" dyktatura jedynego słusznego modelu wyglądu i odżywiania i tępienie wszystkiego co odbiega od "normy".

Pani Grycan i jej czarnowłosa córcia(a to one się lansują, nie te młode)- noszą chyba 44- nie jest to może wymarzona figura, ale żadna tragedia i powód żeby po nich jeździć.

No i te wszystkie niewybredne komentarze, to nie jest przecież wynik świadomości zdrowotnej społeczeństwa, tylko folgowanie swoim najniższym instynktom i dowartościowywanie się kosztem "grubasów". Bardzo niesmaczne to wszystko moim zdaniem.

rapunzel8 Nie mialam zamiaru Cie urazic (ani nikogo tu na forum) - to byl zart, tym ze Ty jestes jedna z "Grycanek" Pozatym, czytalam kiedyś, ze ktos z celebrytów wlasnie sam o sobie i sobie pisal pozytywne komentarze i tak jakos mi sie skojarzyło
Tez razi mnie, ze ten jest beee bo chudy a tamten, ze gruby...itd., ludzie są jacy są...
Ale co do tych pań - powiedziałam własne zdanie...ze nie podobaja mi się i tyle, no nie ukrywam, ze w dużej mierze z powodu tuszy no i ubioru... A tez mam wrazenie, ze sa na sile lansowane... i podkreslanie, ze "grube jest zdrowe, a chudzi nie szczesliwi" - paranoja...
Na mnie tez moglby ktos spojrzec i powiedziec, ta jest szczupla i sflustrowana i nieszczesliwa bo niedojada a to tez nieprawda - ale kazdy ma prawo miec wlasne zdanie !!
A i znam tez osoby powiedzmy "puszyste" ale tak sie potrafia fajnie ubrac i umalowac, ze im wogole ta tusza nie przeszkadza....wiec cos w tym jest...
__________________
"Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa,
Zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny,
Zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki,
Zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter,
Zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem."
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 13:25   #122
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Krótko z mojej strony: one sa grube i brzydkie.. próbuja nadrobić kasą i drogimi markowymi ciuchami i gadżetami.. a powinny sobie odsysanie tłuszczu zrobić i jakieś zabiegi - wygladają jak ,,beczki śmiechu" szczególnie te najmłodsze - szok! jak można tak dziecko utuczyć

i możecie mnie zlinczować itp itd moje drogie wizażanki.. takie jest moje zdanie.. (macie prawo mieć je w d... ) ale nie mam zamiaru go zmieniać
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:03   #123
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

A dla mnie Grycanki ( zwłaszcza matka ) nie są ani specjalnie grube, ani specjalnie brzydkie. Może to nawet dobrze, że taki typ figury też jest prezentowany w mediach. Problem wg mnie leży gdzie indziej - czy to, że mają "większą rozmiarówkę" to powód, by trąbić o nich wszem i wkoło? Jak przytyję z 38 do 44 też mnie te wszystkie party, showy i inne piśmidła pokażą? W jakimś artykule przeczytałam o nich "gwiazdy" Gwiazdy czego pytam się? sportu, muzyki, filmu?
Ale teraz takie czasy chyba, by stać się "gwiazdą", nie trzeba nic tworzyć, reprezentować sobą jakiejś dziedziny sztuki. Wystarczy wyłożyć kasę i wtedy nawet "nietelewizyjny" rozmiar ciała nie przeszkadza, ba, odpowiednio podsypany groszem - może stać się atutem.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:13   #124
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość





matka jest ładna, to trzeba przyznać
Ładna zbyt duże słowo, ale wygląda ok jak się ubierze odpowiednio i odpowiednio pomaluje, jednemu pasuje taka szminka, następnemu inna.
No i nie każdemu obcisłe mini pasują.

Ale i tak lepiej od córek wygląda.

---
pudelek nawet niedawno przepraszał za ich wypromowanie
http://www.pudelek.pl/artykul/38339/...dce_gali_sexy/

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
A dla mnie Grycanki ( zwłaszcza matka ) nie są ani specjalnie grube, ani specjalnie brzydkie. .
może ta blondi z warkoczykami też nie jest gruba?

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Od początku w wielu rodzinach nagradza się dzieci słodyczami zamiast kinem czy chociażby poświęceniem spokojnie czasu na rozmowę. y.
o skąd to znam
Ja się panicznie bałam igieł (i do dzisiaj boję) więc mnie zawsze przekonywali słodyczami, że jak pójdę po dobroci to dostanę słodycze, i jak będzie boleć to jeszcze więcej, żeby ukoić ból.
Wróciłam zła do domu- babcia z cukierkami wyskakuje.

I niestety to trochę w człowieku zostaje, duża dawka cukru koi i zawsze jak nastrój nie taki to mnie ręce swędzą i słodkiego mi się chce.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:14   #125
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------



może ta blondi z warkoczykami też nie jest gruba?
W prasie, którą miałam przyjemność (?) oglądać, promowali tylko matkę z czarną córką
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 16:54   #126
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Problem wg mnie leży gdzie indziej - czy to, że mają "większą rozmiarówkę" to powód, by trąbić o nich wszem i wkoło? Jak przytyję z 38 do 44 też mnie te wszystkie party, showy i inne piśmidła pokażą? W jakimś artykule przeczytałam o nich "gwiazdy" Gwiazdy czego pytam się? sportu, muzyki, filmu?
Ale teraz takie czasy chyba, by stać się "gwiazdą", nie trzeba nic tworzyć, reprezentować sobą jakiejś dziedziny sztuki. Wystarczy wyłożyć kasę i wtedy nawet "nietelewizyjny" rozmiar ciała nie przeszkadza, ba, odpowiednio podsypany groszem - może stać się atutem.
Możesz przytyć i do rozmiaru 50, a nikt nie będzie o Tobie trąbił, chyba że też jesteś dziedziczką jakiegoś lodowego (czy jakiegokolwiek innego) "imperium"..

A takich "gwiazd" o jakich piszesz jest przecież mnóstwo- tylko że tym szczupłym nikt nie zagląda do misek i nie sugeruje, że przy takiej wadze trzeba się ukrywać, a nie pokazywać na salonach.

To w końcu nie jest tak, że w związku z Grycankami pojawiła się dyskusja o celebrytach w ogólności i dlaczego tacy ludzie są obecni w mediach i promowani, tylko dyskusja o tym, że celebrytki mają nadwagę.

Poza tym mają kasę, to są zapraszane na"salony" i chodzą. Gdyby nie to, że ludzie tak się podniecili tym, że są grube i nie zaczęli wylewać pomyj, to nie byłoby wokół nich szumu, a tak- jest zainteresowanie i żywa reakcja, to się pisze/pokazuje. Normalne, że w prasie można znaleźć foty i info o żonach i progeniturze różnych bogaczy, ale zwykle nie ma z tego żadnych sensacji- chyba, że jest jakiś skandalik, a tu chyba nic takiego nie było- żadnych prywatnych brudów i ekscesów- normalnie przyszły i poszły.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 17:13   #127
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 06:44   #128
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?



Dziewczyny nie wariujcie. Grycan robi najlepsze, również pod kątem składu, lody (i sorbety ) na naszym rynku i choćby stado grycanek spacerowało dzień w dzień przed moim oknem, nic nie zniechęci mnie do kupowania lodów tej marki Nie wspominając o tym, że pani Marta sama chyba z tymi lodami wiele wspólnego nie ma, zdaje się, że prowadzi własną cukiernię.

Nigdy tak jak one wyglądać nie będę bo znam umiar, proste

Co do samej pani Grycan, czytałam o jej reakcji na pudelkowy komentarz zjedzony przez grycanki i przyznam, że zdobyła moją sympatię Pewnie, rzeczą dyskusyjną jest akceptacja chorobliwej otyłości swoich dzieci, ale szczerze sądzę, że to tylko poza. Ponadto przy całej tej otyłości prezentują się raczej atrakcyjnie ;-)

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A ja nic nie poradzę, może i jestem tempa szczała , ale jak nigdy się nie zastanawiałam bo nie musiałam, jakie konsekwencje _dla mnie_ może mieć folgowanie sobie z pochłanianiem lodowych frykasów, tak Panie Grycan mnie oświeciły.
No błagam. Stara baba jesteś (no offence ) i nie wiedziałaś, że nadmierna ilość lodów może być tucząca?

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2012-03-06 o 06:46
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 07:01   #129
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Dziewczyny nie wariujcie. Grycan robi najlepsze, również pod kątem składu, lody (i sorbety ) na naszym rynku i choćby stado grycanek spacerowało dzień w dzień przed moim oknem, nic nie zniechęci mnie do kupowania lodów tej marki
(...)
Amen.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:09   #130
alijaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 71
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość


Dziewczyny nie wariujcie. Grycan robi najlepsze, również pod kątem składu, lody (i sorbety ) na naszym rynku i choćby stado grycanek spacerowało dzień w dzień przed moim oknem, nic nie zniechęci mnie do kupowania lodów tej marki Nie wspominając o tym, że pani Marta sama chyba z tymi lodami wiele wspólnego nie ma, zdaje się, że prowadzi własną cukiernię.

Nigdy tak jak one wyglądać nie będę bo znam umiar, proste

to co tu napisałaś, powinno być wytłuszczone i umieszczone pod każdym artykułem o grycankach :P Szkoda, że luydzie nie potrafią rozróżnić grycankowej działalności od lodów Grycan - jedno z drugim nie ma nic wspólnego, grycanki w końcu zejdą z piedestału, a lody zostaną. i o.
alijaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:18   #131
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Lody robi teść

nie Grycanka
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 21:22   #132
alijaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 71
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

właśnie, teść. i to jest frustrujące w tych panienkach, że nic a nic nie mają wspólnego z lodami, a jadą na nazwisku straszliwie!! czy w polsce wystarczy mieć farta i urodzić się☠w rodzinie, które ma sławne nazwisko, i już? kariera załatwiona? też bym tak chciała!
alijaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:45   #133
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Mam problem łóżkowy........spręż yna mi wyskakuje z materaca
Padłam

A ja jestem uparta. Moje pieniądze to jedyne czym mogę być za lub przeciw, to kupuję Zieloną budkę.

Zresztą w ogóle mi się lodów odechciało bo mi się teraz źle kojarzą, kupiłam nowy blender i robię koktajle z owoców i pietruszki zamiast.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:00   #134
alijaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 71
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

hehehehehe, zielona budka też się wywodzi od zbigniewa grycana, więc tak czy siak zostaje wszystko w rodzinie :p no i tak czy siak wychodzi na to, ze stawiasz na lody grycan
mam ochotę na truskawkowy sorbecik ajajajaj.


koktajle - o tak! ja robię z bananów, pomarańczy, dodaje orzechów, wiórek kokosowych, co mi podejdzie pod rękę.. mleko i mniaaam!
alijaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:03   #135
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
i wiem że dziecko rosnące i ruszające się spala tak dużo i szybko że trzeba w dziecko wpychać od małego i _ zachęcać_ do jedzenia ponad naturalny apetyt, żeby doprowadzić do takiej nadwagi w wieku 7, czy tam 15 lat.
nie masz racji. Są dzieci, które jedzą niewiele (nie jakieś duże ilości), które dużo się ruszają, i mają nadwagę, ale najłatwiej powiedzieć, że rodzice je tuczą.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:14   #136
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez alijaaa Pokaż wiadomość
hehehehehe, zielona budka też się wywodzi od zbigniewa grycana, więc tak czy siak zostaje wszystko w rodzinie :p no i tak czy siak wychodzi na to, ze stawiasz na lody grycan
mam ochotę na truskawkowy sorbecik ajajajaj.


koktajle - o tak! ja robię z bananów, pomarańczy, dodaje orzechów, wiórek kokosowych, co mi podejdzie pod rękę.. mleko i mniaaam!
Nie zostaje, oni się rozeszli i po tym powstała dopiero marka Grycan. To osobne firmy .

Hultaj,
to sporadyczne przypadki i to nie są normalnie funkcjonujące zdrowe dzieci, tylko objaw chorobowy. a choroby się leczy a nie pielęgnuje.

Ale też, nie przemawia do mnie jak od razu jest krzyk że "bo chory" jednak częściej, chory w skutek otyłości a nie otyły w skutek choroby.

Pisałam chyba, znajomi mają syna z wadą, która powoduje, że on nie odczówa sytości. ZAWSZE, jest potwornie głodny. Jakoś dali radę utrzymywać go w stanie ledwo co zaokrąglonym do dorosłości, a nie mieli do dyspozycji pieniędzy na taką skalę, a to jednak bardzo ułatwia.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:35   #137
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Hultaj,
to sporadyczne przypadki i to nie są normalnie funkcjonujące zdrowe dzieci, tylko objaw chorobowy. a choroby się leczy a nie pielęgnuje.
dobra dobra, nie ma to jak wiedzieć wszystko.
Cytat:
Pisałam chyba, znajomi mają syna z wadą, która powoduje, że on nie odczówa sytości. ZAWSZE, jest potwornie głodny. Jakoś dali radę utrzymywać go w stanie ledwo co zaokrąglonym do dorosłości, a nie mieli do dyspozycji pieniędzy na taką skalę, a to jednak bardzo ułatwia.
mówie o czyms przeciwnym, o sytuacji, gdy dziecko je normalnie, w porównaniu do rówieśników nawet niezbyt wiele, a mimo to nie należy do szczupłych.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:39   #138
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
nie masz racji. Są dzieci, które jedzą niewiele (nie jakieś duże ilości), które dużo się ruszają, i mają nadwagę, ale najłatwiej powiedzieć, że rodzice je tuczą.
Nie znam takich przypadków, a i ja i wszyscy znajomi mamy dzieci.
Chyba, że wspominasz o przypadkach klinicznych (może cukrzyca lub problemy z tarczycą tak mogą wpływać..) Zdrowe dzieci, które normalnie jedzą i ruszają się nie tyją.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
mówie o czyms przeciwnym, o sytuacji, gdy dziecko je normalnie, w porównaniu do rówieśników nawet niezbyt wiele, a mimo to nie należy do szczupłych.
Ale znasz taki przypadek czy tak sobie teoretyzujesz? Choć "nie należy do szczupłych" to już brzmi inaczej niż "jest otyłe" czy grube, a młode Grycanki (włącznie z siedmioletnią) są grube.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:40   #139
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Zdrowe dzieci, które normalnie jedzą i ruszają się nie tyją.
własnie może zależy, co powinno się rozumieć pod pojęciem zdrowie, bo sa sytuacje, gdy dla lekarza dziecko, które jest pulchne choć nie powinno, to nie powod, by się nad nim pochylać, tylko lepiej ofukac matkę.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 22:56   #140
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
własnie może zależy, co powinno się rozumieć pod pojęciem zdrowie, bo sa sytuacje, gdy dla lekarza dziecko, które jest pulchne choć nie powinno, to nie powod, by się nad nim pochylać, tylko lepiej ofukac matkę.
No zdrowe znaczy dla mnie nie mające żadnych przewlekłych chorób czy dolegliwości. W takiej sytuacji, o ktorej teraz wspominasz to matka powinna właśnie lekarza zmusić aby pochylił się nad takim przypadkiem, gdy jej dziecko je normalnie a tyje niepokojąco. I lekarz musi zwrócić uwagę bo to sugeruje właśnie, że coś dzieciakowi jest poważniejszego. Tak jak w drugą stronę, gdy je normalnie albo dużo, a niepokojąco chudnie. To także zwiastuje poważniejsze kłopoty. Cyba właśnie między innymi z tarczycą, niedoczynność o ile dobrze pamiętam.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-04-25 o 23:00
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 06:47   #141
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
własnie może zależy, co powinno się rozumieć pod pojęciem zdrowie, bo sa sytuacje, gdy dla lekarza dziecko, które jest pulchne choć nie powinno, to nie powod, by się nad nim pochylać, tylko lepiej ofukac matkę.

Bo od tego lekarz rodzinny jest.
A ofukana matka, łapie pociechę za kudły i przerażona wlecze na badania które albo potwierdzają ze jest choroba i trzeba wdrożyć specjalne postępowanie, leki, diety, albo potwierdzają ze dziecko jest karmione nadmiernie i należy wygonić dzieciaka na dwór biegać a nie lodówki pilnować.

Hultaj- w przyrodzie nie ma cudów - to przyroda a nie religia.
Jak się spala tyle ile się zjada, to się nie tyje.

I naprawdę wątpię, ze 3 małe Grycanówny jak jedna, wszystkie mają chorobę od której utyły, ze to genetyczne, że tyją choć prawie nie jedzą.

Mnie nie rusza figura matki- - jest dorosła, po 3 porodach, może lubi zjeść i poleżeć zamiast iść na trening- jej wybór.
Ale dzieci tak zapuścić to po prostu podpada pod zaniedbanie, rozumiem przy jednym popełnić błąd, ale wszytkie 3 jak leci i co jedna to grubsza?
Jakie życie będzie miała ta mała, 9 czy tam 7 letnia chyba? Jak ten dzieciak ma funkcjonować w grupie, biegać, bawić się jak w wieku 9 lat jest już w takim stanie?

Jakby przyprowadziła 3 garbate, zezowate, albo z galopującym platfusem czy czarnymi od próchnicy zębami tak samo bym się pieniła.
A to wszytko tez można zwalić na chorobę- bo genetycznie uwarunkowane słabe kości, słabe zęby, wady postawy, czy tam wzroku.
To dzieci jeszcze, a ich stan jest wynikiem zaniedbania rodziców.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 07:45   #142
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Hultaj- w przyrodzie nie ma cudów - to przyroda a nie religia.
Jak się spala tyle ile się zjada, to się nie tyje.
w programie Wojewodzkiego mowily, ze po prostu lubia jesc i niczego sobie nie odmawiaja, dlatego tak wygladaja.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 13:27   #143
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
w programie Wojewodzkiego mowily, ze po prostu lubia jesc i niczego sobie nie odmawiaja, dlatego tak wygladaja.
To prawda. Z nich wszystkich jak dla mnie mama wygląda najlepiej, tzn mieści się w moich granicach estetycznych Ale na parkiecie u Kuby zatańczyła ta blondyna, w sumie to szacunek bo chociaż dystans ma do siebie w tym wszystkim
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 17:36   #144
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Hultaj- w przyrodzie nie ma cudów - to przyroda a nie religia.
Jak się spala tyle ile się zjada, to się nie tyje.
piszesz, jakbys się zatrzymała z wiedzą medyczną/biologiczną na poziomie lat 50tych.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:38   #145
alijaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 71
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To prawda. Z nich wszystkich jak dla mnie mama wygląda najlepiej, tzn mieści się w moich granicach estetycznych Ale na parkiecie u Kuby zatańczyła ta blondyna, w sumie to szacunek bo chociaż dystans ma do siebie w tym wszystkim
dla mnie to jej 'tańczenie' to dramat był :PP nie chcę wiecej takich rzeczy ogladac. ale akurat całosciowo u kuby calkiem niezle wypadly, na mnie wywarly calkiem dobre wrazenie, no i dopiero jak u kuby powiedzialy, że nie mają nic wspólnego z lodami, to przestałam na lody grycan krzywo patrzeć;]

ej, ja chyba też mam taką chorobę, że mogę jeść i jeść i nie jestem najedzona!
alijaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:28   #146
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez alijaaa Pokaż wiadomość
dla mnie to jej 'tańczenie' to dramat był :PP nie chcę wiecej takich rzeczy ogladac. ale akurat całosciowo u kuby calkiem niezle wypadly, na mnie wywarly calkiem dobre wrazenie, no i dopiero jak u kuby powiedzialy, że nie mają nic wspólnego z lodami, to przestałam na lody grycan krzywo patrzeć;]

ej, ja chyba też mam taką chorobę, że mogę jeść i jeść i nie jestem najedzona!
Wiesz, ja nie oceniam tego tańca tylko jednak odwagę i dystans do siebie, przecież ona wie ile tych kg na plus nosi i jakie będą komentarze (bo są na tapecie na którą same zresztą się pchają) a jednak potrafiła się powygłupiać czyli jakby pośmiać z siebie trzęsąc tyłkiem itp

Ja też mogę jeść i jeść ale gdy jestem zestresowana Niestety później odpokutowuję ćwicząc intensywnie więc nie może być mowy o gabarytach podobnych do tych pań.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:51   #147
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Czy na kazdym kroku kobiety musza sie usprawiedliwiac dlaczego wygladaja tak a nie inaczej?

Geez...
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 23:16   #148
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Jesli chodzi o Grycanki to dziwi mnie tylko mowienie o nich per gwiazdy.
a kwestie estetyczne to mama przypomina mi matke Stiflera z American Pie. jakos zawsze jak gdzies mi przemykaja przed oczami to slysze
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 12:55   #149
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Jak dziewczyny wspominały,córka z czarnymi włosami wcześniej była szczuplejsza,moim zdaniem jej figura prezentowała się wtedy atrakcyjnie ( nie oceniam tutaj na ile lat wyglądała mając wtedy zaledwie 13-14 lat?)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f7dadb3b72f12c1adccbdc79bab2e0b1a3fb8ee2.jpg (80,8 KB, 69 załadowań)
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 14:11   #150
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.