TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 18:00   #1171
Ritty
Rozeznanie
 
Avatar Ritty
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 765
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez plumvalla Pokaż wiadomość
melduję, że starczyło mi motywacji tylko na core 20
Lepsze to niż nic

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość

Ritty- jak dzisiaj ramiona po wczorajszych ćwiczeniach ??


Dzisiaj wieczorem wczorajszy i dzisiejszy trening a od poniedziałku niestety wyjeżdżam na cały tydzień (jak nie dłuzej), będzie to dla mnie baardzo stresujący wyjazd, mam nadzieje że szybko do Was wróce
O dziwo nie mam zakwasów Chyba są jeszcze leciutko osłabione, ale na szczęście dziś mam fajerka więc nie przemęczę ich
Trzymaj się i wracaj do nas szybko!

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Ineed Dziś prawie się nie przewróciłam
Poza tym przydałaby się ta guma..
No nic, trzeba ruszyć na zakupy
Proponuję kupić najpierw ekspander, bo można go jakoś związać i posłuży też jako guma ostatecznością są mocniejsze rajstopy, też działają!

Muffffffinki? dawać przepiiiis!
__________________
you're something beautiful
a contradiction
I wanna play the game
I want the friction

angielski B2
francuski A1
Ritty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:13   #1172
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aaabecanka Pokaż wiadomość
Fajnie
Mam możliwość zapisania się na siłownię za 65 zł miesięcznie (ze wszystkim, łącznie z sauną), za to w domu nie bardzo mam gdzie trzymać to "żelastwo", więc zastanawiam się czy (wbrew pozorom) nie będzie łatwiej i taniej robić ten trening na siłowni.... no cóż, mam jeszcze 3 miesiące na dogranie szczegółów, zdążę



To tak jak u mnie Z tym, że nie dałam szansy Cardio Party, przeszłam na TF (ten daje wycisk, owszem)
65 to fajna cena
ja jednak dam szansze CP

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Kasia_zła- dziękujena wage nie patrze, moze te cm zacznął w końcu lecieć, ale cialo jest bardziej zbite i to jest ważne


super i będzie coraz lepiej

Tygysku zdjęcia pierwsza klasa dziekuje poczytałam na Kasi blogu, to co tam napisałaś, przyznam że moja dieta wygląda tak jak Kasi, czyli delikatnie do poprawki


Ritty- jak dzisiaj ramiona po wczorajszych ćwiczeniach ??




O widzisz baciki Ci się należą mi też niestety , wczoraj sie chwaliłam,ze wracam do ćwiczeń, a ok.18-ej dostałam bóli w podbrzuszu( jajnik lub wyrostek ) wziełam tabletke co i tak nic nie pomogło i cała noc nie przespana dzisiaj też boli ale można wytrzymać.


Dzisiaj wieczorem wczorajszy i dzisiejszy trening a od poniedziałku niestety wyjeżdżam na cały tydzień (jak nie dłuzej), będzie to dla mnie baardzo stresujący wyjazd, mam nadzieje że szybko do Was wróce

a ja sie tam nie biczuje z powodu opuszczonego dnia, bo sen jest mi naprawdę bardzo potrzebny, organizm był tak wymęczony, ze sobie odebrał trochę tego, co zaległe.
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
No proszę Cię, a co to za postawa Baciki będą ...


Ale przynajmniej sobie pospałaś
Jeżeli wcześnie robiłaś już jakieś programy albo ćwiczenia, a z tego co kojarzę, to coś niecoś już masz za sobą, to TJ może być czasem za słabe


Tylko sprawdź najpierw tą siłownię, żeby faktycznie było czym poćwiczyć tam siłowo I jeżeli masz możliwość tej siłowni to ja bym się nie wahała na Twoim miejscu. Będziesz miała zdecydowanie większe możliwość w zakresie regulowania obciążenia na bieżąco podczas treningu. Jednocześnie łatwiej będzie Tobie o progres.


To źle, że wygląda tak jak Kasi Trzeba przestawić swoje myślenie na ten tor, że bez odpowiedniego odżywiania długotrwałych efektów się nie osiągnie. Ja podczas TF jadłam zdecydowanie więcej niż Wy, tzn. ja ogólnie dużo jem

Oj będziemy tęsknić Się nie stresuj, wszystko będzie dobrze
No tak cwicze różne rzeczy od października, wtedy to miałam słabą kondycje, a teraz , kilka minut cwiczen i padalam na twarz, a teraz to jednak widze, ze trudniej mi sie zmeczyc.

moglabys jakis swoj przykladowy jadlopsis wkleic?
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:22   #1173
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

A ja dzisiaj nie dałam rady czasowo Dopiero niedawno chłopak ode mnie wyszedł, nie wyrobiłabym się ze wszystkim No nic, jutro robię ABS 10 i Stretch 40, a w niedzielę chyba Fire 30 zamiast 45 EZ, bo aż mnie rzuca o ściany, jak sobie o nim pomyślę
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:53   #1174
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
no muszę się przejść, ale ostatnio zbyt dobrej porady nie dostałam :/nie ufam tym lekarzom :/

już kiedyś prosiłam, ale chyba nie podałaś przepisu więc proszę ładnie jeszcze raz - wrzucisz przepis na muffiny razowe
Ja też im za bardzo nie ufam, dlatego czasem jak mi coś nie pasi za bardzo w efektach współpracy z jednym to staram się skonsultować to u innego

Wiem i pamiętałam o tych muffinkach, tylko ja już robię część przepisów tak na oko. Wiem jak powinny wyglądać, wiem z czym chcę, patrze co mam w szafkach i robię. Ale jak ktoś chce dokładniejszy przepis to już muszę sprawdzić z czego korzystałam na początku
Ale znalazłam i mogę stwierdzić, że korzystałam z tych przepisów:
1 orkiszowe z suszoną śliwką i jabłkiem <tutaj>
2 otrębowe z jagodami <tutaj>
3 razowe z malinami <tutaj>
4 razowe z brzoskwiniami i słonecznikiem <tutaj>
5 razowe z otrębami i dodatkami <tutaj>
Tylko zaznaczam, że ja modyfikuję te przepisy do moich potrzeb Dotyczy to dodatków, rodzaju mąki, proporcji, itp. itd.

Cytat:
Napisane przez Ritty Pokaż wiadomość
Muffffffinki? dawać przepiiiis!
Proszę są wyżej

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
No tak cwicze różne rzeczy od października, wtedy to miałam słabą kondycje, a teraz , kilka minut cwiczen i padalam na twarz, a teraz to jednak widze, ze trudniej mi sie zmeczyc.

moglabys jakis swoj przykladowy jadlopsis wkleic?
Z czasem też organizm potrzebuje więcej wyzwań albo innego rodzaju

Tak ogólnie i mniej więcej (bo tutaj dużo zależy od tego jaki jest mój rozkład dnia, ile jestem poza domem, o której mam trening, itp.):
I śniadanie:
jajecznica/jajka gotowane (zwykle 3 szt. lub więcej) + dużo warzyw
lub owsianka z dodatkami (robiona na wodzie, bo ja mleka niet)
lub omlety z dodatkami
lub placuszki z dodatkami
II śniadanie (trochę zależy od tego co było wcześniej, i od tego czy jestem w domu, czy poza domem)
kanapki z chlebka razowego z domową "wędlinką"+warzywa
lub sałatka (warzywa+mięsko+jakiś sosik)
lub rybka+warzywka
Obiad (czasem mam tylko II danie bez zupy)
zupa warzywna, mięsko/rybka+kasza/ryż/makaron+warzywka
Podwieczorek
Tu ciężko określić :P czasem robię więcej placuszków na śniadanie i część mam na podwieczorek jeszcze; czasem ugotuję więcej jajek, więc też jem tutaj; czasem jest to posiłek mało białkowy, raczej węgle, bo po nim ćwiczę, a białko mi jakoś nie bardzo. Ostatnio miałam np. muffinki razowe
Kolacja
rybka+warzywka
lub coś z jajek + warzywka
lub jakieś mięsko + warzywka

Do tego dochodzą też rzeczy typu: oliwa z oliwek, masło, orzechy, i inne.

I żeby nie było to nie jest wzorcowy jadłospis (bo pewnie gdybym to rozpisała dokładniej to co nieco mogłoby pójść do modyfikacji).

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj nie dałam rady czasowo Dopiero niedawno chłopak ode mnie wyszedł, nie wyrobiłabym się ze wszystkim No nic, jutro robię ABS 10 i Stretch 40, a w niedzielę chyba Fire 30 zamiast 45 EZ, bo aż mnie rzuca o ściany, jak sobie o nim pomyślę
A niby już polubiłaś Fire 45 ez, kłamczuszku Ty



W ogóle melduje, że trening dzisiaj odhaczony i jestem wykończona.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2012-03-02 o 20:56
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 21:53   #1175
Ritty
Rozeznanie
 
Avatar Ritty
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 765
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja też im za bardzo nie ufam, dlatego czasem jak mi coś nie pasi za bardzo w efektach współpracy z jednym to staram się skonsultować to u innego

Wiem i pamiętałam o tych muffinkach, tylko ja już robię część przepisów tak na oko. Wiem jak powinny wyglądać, wiem z czym chcę, patrze co mam w szafkach i robię. Ale jak ktoś chce dokładniejszy przepis to już muszę sprawdzić z czego korzystałam na początku
Ale znalazłam i mogę stwierdzić, że korzystałam z tych przepisów:
1 orkiszowe z suszoną śliwką i jabłkiem <tutaj>
2 otrębowe z jagodami <tutaj>
3 razowe z malinami <tutaj>
4 razowe z brzoskwiniami i słonecznikiem <tutaj>
5 razowe z otrębami i dodatkami <tutaj>
Tylko zaznaczam, że ja modyfikuję te przepisy do moich potrzeb Dotyczy to dodatków, rodzaju mąki, proporcji, itp. itd.


Proszę są wyżej

W ogóle melduje, że trening dzisiaj odhaczony i jestem wykończona.
Podziękować

Ja również zrobiłam Fire 45 EZ + Stretch 10 i tak samo zmęczona. U mnie zawsze kryzys nadchodzi podczas "strzepywania okruchów z ramion"
__________________
you're something beautiful
a contradiction
I wanna play the game
I want the friction

angielski B2
francuski A1
Ritty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 22:58   #1176
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

tygryskowym okiem
dzis niestety nici z cardio, córeczka nie może spać i siedzi z nami, siedzi oczywiście w cudzyslowiu, bo lata wszędzie i włazi, wiec nie można z niej okaz spuścić. a jeśli już siedzi, to u mnie w nosidle. chyba za wcześnie sie porwałam na te TJ
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:05   #1177
pink987
Raczkowanie
 
Avatar pink987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Fire30 i Sculpt30 zaliczone
lecę spać bo jutro rano 3 godziny hiszpańskiego
__________________
Turbo fire - w akcji

72; 71; 70 69; 68; 67; 66; 65 64; 63; 62; 61; 60 59; 58; 57; 56; 55
pink987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 23:21   #1178
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Również dzisiejszy plan zaliczony, jutro Rest więc zajmę się jak zawsze czyszczeniem domu od góry do dołu.
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 00:05   #1179
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Na szczęście córa psozla spac zaraz po tym, jak napisałam posta, wiec przećwiczyłam Cardio Party- nadal się nie zmęczyłam
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 09:23   #1180
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
(...)
lub owsianka z dodatkami (robiona na wodzie, bo ja mleka niet)
(...)
Tygrys jak mogę Ci coś poradzić, to jak jesz już owsiankę to rób ją chociażby z jakimś innym nabiałem , jogurtem naturalnym, kefirem itp. W płatkach owsianych są szczawiany wapnia, które zatykają kanaliki nerkowe i mogą powstawać kamienie nerkowe. Wystarczy je zneutralizować mlekiem lub innym nabiałem
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 10:15   #1181
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ritty Pokaż wiadomość
Ja również zrobiłam Fire 45 EZ + Stretch 10 i tak samo zmęczona. U mnie zawsze kryzys nadchodzi podczas "strzepywania okruchów z ramion"
Ja w tym momencie zwykle łapię drugi oddech

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
Fire30 i Sculpt30 zaliczone
lecę spać bo jutro rano 3 godziny hiszpańskiego
Odhaczamy Fiu fiu, hiszpański

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Również dzisiejszy plan zaliczony, jutro Rest więc zajmę się jak zawsze czyszczeniem domu od góry do dołu.
Czyli program Turbo Moper dzisiaj

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Na szczęście córa psozla spac zaraz po tym, jak napisałam posta, wiec przećwiczyłam Cardio Party- nadal się nie zmęczyłam
No to chyba jednak TJ za słaby już dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Tygrys jak mogę Ci coś poradzić, to jak jesz już owsiankę to rób ją chociażby z jakimś innym nabiałem , jogurtem naturalnym, kefirem itp. W płatkach owsianych są szczawiany wapnia, które zatykają kanaliki nerkowe i mogą powstawać kamienie nerkowe. Wystarczy je zneutralizować mlekiem lub innym nabiałem
Ale ja nie mogę nabiału Mam ograniczać go do niezbędnego minimum, dlatego właśnie robię na wodzie. Ale dzięki za radę
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 10:20   #1182
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Witam sobotnie. U mnie dzisiaj odpoczynek. Po pierwszym dniu miałam lekkie zakwasy na plecach. Dobrze że biegam i skaczę na skakance bo pewnie bym ledwo chodziła.
Mam pytanie, w pobranych plikach z filmikami mam np. Fire 45EZ i 45EZ (Breakdown). To samo dotyczy Fire 45 Class i Fire 60 Class. Wy też tak macie, które wykonywać?
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 11:00   #1183
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
A niby już polubiłaś Fire 45 ez, kłamczuszku Ty
Też tak myślałam, ale kiedy właśnie jest ten moment strzepywania ramion, to wymiękam Zawsze, po prostu zawsze!
Zobaczę, może jednak zdecyduję się na 45 EZ

Cytat:
Napisane przez Ritty Pokaż wiadomość
Ja również zrobiłam Fire 45 EZ + Stretch 10 i tak samo zmęczona. U mnie zawsze kryzys nadchodzi podczas "strzepywania okruchów z ramion"
O to to, dokładnie! Widzę, że mnie rozumiesz
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 12:25   #1184
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Już 6, to jedziesz dalej
Jadę, jadę i nic mnie nie powstrzyma!

Cytat:
Napisane przez Kallisto Pokaż wiadomość
Hej!
Nie wiem co z tym moim mięśniem ale do lekarza się nie wybieram. Nie chcę stać od 7rano po to tylko by usłyszeć ,,Aha boli Panią. Nic nie da się z tym zrobić" a znając Polskie przychodnie tak by było.

Dziś zaczynam 4 tydzień. Mam kaca i boli mnie brzuch, ale zrobię to. No i pierwszy raz spróbuję TL II.
Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
no muszę się przejść, ale ostatnio zbyt dobrej porady nie dostałam :/nie ufam tym lekarzom :/
Mi lekarz (chirurg-ortopeda) na kontroli w szpitalu, 2 tygodnie po tym jak szpital owy opuściłam, po tym jak niefortunnie zostałam potrącona przez samochód, w odpowiedzi na to, że nie potrafię wejść po schodach bo boli mnie kolano, a każde jego zgięcie to potworne cierpienie (noga w którą zostałam uderzona) - powiedział 'trudno nic pani nie poradzę, proszę iść do domu! NASTĘPNY!'

3 lata potem miałam wypadek na desce. Z arbuzem zamiast kolana pojechałam do szpitala na izbe i co? 'Proszę smarować maścią przeciwbólową, to wszytsko - dowidzenia'....ani nawet prześwietlenia, ani nic...

Więcej do lekarza z kolanami nie poszłam, bo nie dostałam skierowania a na prywatną wizytę nie bardzo było mnie stać...poza tym brak u mnie lekarzy których ktoś mógłby polecić, nawet internistka mówi, że nie ma kogo polecić, bo wszyscy to lekarza o roztrzaść

Kallisto że już 4 tydzień, to niedługo koczysz 1 m-c! Jak tam z TLII? Mi się skończył i czekam do 10-go na przypływ gotówki, żeby zamówić większe opakowanie.

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
A ja mogę się pochwalić że zaczełam 5 tydzień
tak trzymać!

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
O widzisz baciki Ci się należą mi też niestety , wczoraj sie chwaliłam,ze wracam do ćwiczeń, a ok.18-ej dostałam bóli w podbrzuszu( jajnik lub wyrostek ) wziełam tabletke co i tak nic nie pomogło i cała noc nie przespana dzisiaj też boli ale można wytrzymać.


Dzisiaj wieczorem wczorajszy i dzisiejszy trening a od poniedziałku niestety wyjeżdżam na cały tydzień (jak nie dłuzej), będzie to dla mnie baardzo stresujący wyjazd, mam nadzieje że szybko do Was wróce
Jeśli ból przez @ to polecam vegantalgin - na mnie żadne nospy i inne nie działają, a to - jak ręką odjął. Zaczęłam oczywiście doraźnie przy silnych bólach brać z polecenia koleżanki, która niestety ma podobne problemy z silnymi bólami związanymi z @.

No stres bjb! Czekamy na Twój powrót!

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
hmm.. na galaretkę przejde z chęcią a żelki to mogłabym TONAMI jeść! mniam.. chyba przechodzę na taką kurację i dziękuję Ci Kochana, że wypowiedziałaś się każda informacja jest cenna

ja też robię low impact ale wcale nie znaczy że będzie gorzej tylko bezpieczniej dla bolących mięśni i kości
Hehe tylko wiesz z tymi żelkami to bez przesady, bo efekty TF pójdą 'a kysz!'

Swoją drogą też uwielbiam żelki, ale nie aż tak jak mój Ony, więc z reguły jak sobie kupię w końcu mu je oddaję jak widzę te jego świecące oczka na ich widok

I jak tam na tym low impact? Bo ja wczoraj próbowałam na Fire 55, ale mimo wszystko mnie czasem poniosło i nie wiem czy to dlatego, czy nie dlatego, ale w nocy bl mnie budził, nie mówiąc o tym co było rano, kiedy musiałam zejśc po schodach...czuję się jak babcia

Cytat:
Napisane przez Ritty Pokaż wiadomość
Proponuję kupić najpierw ekspander, bo można go jakoś związać i posłuży też jako guma ostatecznością są mocniejsze rajstopy, też działają!
Dobra rada...ja niestety szybko szorowałam do sklepu po taśmę po tym jak związałam ekspander i w trakcie ćwiczeń na nogi mi wySZCZelił w kosmos...jakiś uraz mam po tym i mimo wszystko polecam zastąpić ją czymś innym, co nie jest okrągłe w przekroju Rajstop nie próbowałam, ale brzmi jak fajna alternatywa dla dziewczyn bez taśmy, tylko ciekawe czy ma odpowiedni opór

Cytat:
Napisane przez dudi83 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, w pobranych plikach z filmikami mam np. Fire 45EZ i 45EZ (Breakdown). To samo dotyczy Fire 45 Class i Fire 60 Class. Wy też tak macie, które wykonywać?
O ile się nie mylę breakdown to wstęp do poszczególnych filmików w którym Szalina pokazuje jak wykonywać poszczególne ruchy i układy od strony technicznej tak, by nie doznać w trakcie ćwiczeń kontuzji

Szukałam tych filmików, żeby sprawdzić co robię źle, bo może tu leży przyczyna bólu moich kolan, ale nie znalazłam....źle szukam pewnie

Cytat:
Napisane przez Ritty Pokaż wiadomość
Ja również zrobiłam Fire 45 EZ + Stretch 10 i tak samo zmęczona. U mnie zawsze kryzys nadchodzi podczas "strzepywania okruchów z ramion"
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Też tak myślałam, ale kiedy właśnie jest ten moment strzepywania ramion, to wymiękam Zawsze, po prostu zawsze!
Też nie umiem się do 45EZ przekonać i tak jak u Was, kryzys pojawia się przy okruchach A myślałam, że ze mnie poprostu taki cienias, podbudowałyście mnie

Cieszę się, że jeszcze przez 2 tygodnie nie mam 45EZ i sobie od niego odpocznę


Taaaa odpowiedziałam i zapomniałam zameldować - ostatnie dwa dni wykonane: Core20+Stretch40 oraz Fire55

Dziś mam Fire30+Sculpt30, zaraz się za to zabieram

Boję się troszkę, że już za 2 tygodnie wracają HIIT-y i już całkiem rozwalę sobie te kolana, zwłaszcza, że z dnia na dzień mam wrażenie, że się pogarsza Nie wiem może zaopatrzę się w Artresan albo cuś...
__________________

POSTANOWIONE

Odchudzenie

Start: 58,5 kg (17.01.2012)
Obecnie: 58.5 kg
Dieta od: 17.01.2012
Turbo Fire: 20.01.2012 7/20

Mój TurboFajerowy blogas

Zapuszczenie

Ostatnie cięcie: 17.12.2011


Edytowane przez kasia_zla
Czas edycji: 2012-03-03 o 12:30
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 13:17   #1185
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja w tym momencie zwykle łapię drugi oddech


Odhaczamy Fiu fiu, hiszpański


Czyli program Turbo Moper dzisiaj


No to chyba jednak TJ za słaby już dla Ciebie


Ale ja nie mogę nabiału Mam ograniczać go do niezbędnego minimum, dlatego właśnie robię na wodzie. Ale dzięki za radę
To nie wiem w takim razie, czy jest sens kontynuować, skoro bardziej mnie meczy bieganie za dzieckiem Poskakalam wczoraj te 40 minut i spokojnie bym drugie 40 wyskakała, gdyby nie pozna pora.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 14:01   #1186
Blu_eye
Raczkowanie
 
Avatar Blu_eye
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 277
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hello Girls,
Ja dzisiejszym treningiem dałam czadu 300% normy.
Fie 55Ez Class, Hiit 20Class i Sculpt 30Class.
__________________
Ku celom pożądanym wiodą drogi trudne: 55-57kg!
Blu_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 14:47   #1187
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez dudi83 Pokaż wiadomość
Witam sobotnie. U mnie dzisiaj odpoczynek. Po pierwszym dniu miałam lekkie zakwasy na plecach. Dobrze że biegam i skaczę na skakance bo pewnie bym ledwo chodziła.
Mam pytanie, w pobranych plikach z filmikami mam np. Fire 45EZ i 45EZ (Breakdown). To samo dotyczy Fire 45 Class i Fire 60 Class. Wy też tak macie, które wykonywać?
Ja miałam bez tego "Breakdown" większość filmików i też dało radę ćwiczyć Chyba tylko to 45 Class miałam takie i się dziwiłam czemu większość ma ten filmik długości 45 minut, a ja mam ponad 1 h Ale fakt, że to chodzi o to iż przy tych dłuższych wersjach masz pokazywane co i jak wykonywać

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Też tak myślałam, ale kiedy właśnie jest ten moment strzepywania ramion, to wymiękam Zawsze, po prostu zawsze!
Zobaczę, może jednak zdecyduję się na 45 EZ
He he, i kto by pomyślał, że strzepywanie okruszków może być tak męczące

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Jadę, jadę i nic mnie nie powstrzyma!
To dobrze

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
To nie wiem w takim razie, czy jest sens kontynuować, skoro bardziej mnie meczy bieganie za dzieckiem Poskakalam wczoraj te 40 minut i spokojnie bym drugie 40 wyskakała, gdyby nie pozna pora.
Zrobisz jak zechcesz, możesz kontynuować lub możesz przerwać Masz do dyspozycji TF i różne inne programy, wydaje mi się, że jest w czym wybierać, więc zawsze możesz znaleźć coś co jednak na Ciebie podziała i będzie pewnym wyzwaniem. Ale w sumie możesz robić TJ tak dla przyjemności, o ile się Tobie podoba
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 15:31   #1188
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Tak tylko dla przyjemności to mi sie nie chce, bo jednak zależy mi na wynikach no i chce iść naprzód, a nie stać w miejscu, bo już jakis czas robiłam takie lajtowe dla mnie ćwiczenia i mnie to znudziło. Zatem raz kozie śmierć i zaczynam ściągać TF. z tym,z e zacznę jutro, bo dzis zanim mi sie ściągnie dzień 1 z podstawowego, to już nie zdążę poćwiczyć- przychodzą do nas goście. Dziś zatem poprzestanę na hh na ładną talię Co by nie mowic, ale po żadnych innych ćwiczeniach mi nie spadają cm w talii, tylko hula.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:28   #1189
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość

O ile się nie mylę breakdown to wstęp do poszczególnych filmików w którym Szalina pokazuje jak wykonywać poszczególne ruchy i układy od strony technicznej tak, by nie doznać w trakcie ćwiczeń kontuzji

Szukałam tych filmików, żeby sprawdzić co robię źle, bo może tu leży przyczyna bólu moich kolan, ale nie znalazłam....źle szukam pewnie
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja miałam bez tego "Breakdown" większość filmików i też dało radę ćwiczyć Chyba tylko to 45 Class miałam takie i się dziwiłam czemu większość ma ten filmik długości 45 minut, a ja mam ponad 1 h Ale fakt, że to chodzi o to iż przy tych dłuższych wersjach masz pokazywane co i jak wykonywać
Dzięki. Nie miałam czasu żeby je dokładnie przeglądać więc wolałam się zapytać
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 17:13   #1190
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Wink Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Melduję Fire30 + Sculpt30

Dziś jakiś słabszy dzień, ale i tak pięknie poszło. Zauważyłam, że guma/ekspander z Decathlonu już mi tak nie przeszkadza jak na początku, mimo iż jest tak krótka, mogę ją nawet skracać i w dalszym ciągu daję radę ćwiczyć. Myślę, że mięśnie na początku były poprostu za słabe i dlatego ciężko było ją ogarnąć. Dopiero teraz przyglądnęłam się swoim łapkom i zauważyłam, że robi się ładny bicepsik Triceps wygląda trochę gorzej, bo zawsze był słabszy, więc potrzebuje trochę więcej czasu by dać mu większe obciążenie

Dalej kolana dają o sobie znać, chyba powrócę do poszukiwań breakdown, bo wydaje mi się, że to moja wina..

Acha Dudi83 zapomniałam wcześniej napisać - dziękuję za odwiedzanie mojego bloga i jak zwykle zapraszam...muszę nad nim popracować jak tylko znajdę dłuższą chwilkę Przy okazji zajrzałam też na Twojego - jakież Ty cuda tworzysz! Podziwiam ja bym nie miała tyle cirpliwości...malarstwo przy tym to pikuś
__________________

POSTANOWIONE

Odchudzenie

Start: 58,5 kg (17.01.2012)
Obecnie: 58.5 kg
Dieta od: 17.01.2012
Turbo Fire: 20.01.2012 7/20

Mój TurboFajerowy blogas

Zapuszczenie

Ostatnie cięcie: 17.12.2011

kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 17:39   #1191
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

kasia_zla szkoda że od tej mojej dłubaninki mięśnie nie rosną.Teraz już na to nie mam czasu bo przy 3-latku to ciężko z wolnym czasem. Dobrze że lubi boksować to razem ze mną ćwiczy TF
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 17:51   #1192
Aaabecanka
Zadomowienie
 
Avatar Aaabecanka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 306
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Tak tylko dla przyjemności to mi sie nie chce, bo jednak zależy mi na wynikach no i chce iść naprzód, a nie stać w miejscu, bo już jakis czas robiłam takie lajtowe dla mnie ćwiczenia i mnie to znudziło. Zatem raz kozie śmierć i zaczynam ściągać TF. z tym,z e zacznę jutro, bo dzis zanim mi sie ściągnie dzień 1 z podstawowego, to już nie zdążę poćwiczyć- przychodzą do nas goście. Dziś zatem poprzestanę na hh na ładną talię Co by nie mowic, ale po żadnych innych ćwiczeniach mi nie spadają cm w talii, tylko hula.
Super, jeszcze więcej Turbofajerek U mnie też na talię i boczki nic nie działa tak jak hula hop
Ja wczoraj miałam rest , dziś poszalałam przy HIIT 15 i Sculpt 30
__________________
Impossible is nothing



Don't wish for it, work for it !
Aaabecanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 19:03   #1193
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
Fire30 i Sculpt30 zaliczone
lecę spać bo jutro rano 3 godziny hiszpańskiego
Zazdroszczę hiszpańskiego teeeeż chceeeę

Wczoraj drugi raz robiłam 45 EZ i wytrzymałam 25 min.+5min. końcówkę na rozluźnienie mięśni. No nie mogłam więcej... Kondycyjnie nie dałam rady! A dziś zaliczone moje ulubione 40min. rozciągania. Każde ćwiczenie wykonuję sumiennie, więc nie mam sobie zbyt wiele do zarzucenie. Mimo wszystko myślę, że po półtorej roku, które spędziłam w 80% siedząc i leżąc nieźle mi idzie
Miłego wieczorku dziewczyny!
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:26   #1194
Ritty
Rozeznanie
 
Avatar Ritty
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 765
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Zniechęciłam się dzisiaj do Core 20 Podczas leżących ćwiczeń byłam już zmęczona i miałam napięte plecy i kark i ten ból był nie do zniesienia...ogólnie mam słaby i sztywny kręgosłup, bo po 10 brzuszkach wysiadam. (nie żebym je robiła, bo ich nie znoszę )
Byłam taka zła, że nie zrobiłam Strech 40. Może jeszcze dzisiaj odrobię.
__________________
you're something beautiful
a contradiction
I wanna play the game
I want the friction

angielski B2
francuski A1
Ritty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:40   #1195
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

hej dziewczyny ja caly czas zaczynam i przestaje robic to TF i chyba nigdy go nie skończe teraz w poniedzialek powinnam zaczac 3 tydzien ale od czwartku dopadlo mnie choróbsko i nie mialam siły na ćwiczenia, chyba będzie okej jeśli 2 tydzien znowu od poczatku zrobie od przyszlego tygodnia?

poza tym kolezanka powiedziala mi, ze schudlam ; no i mam 'muły' na ramionach ale do celu jeszcze dluga droga
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:06   #1196
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Tak tylko dla przyjemności to mi sie nie chce, bo jednak zależy mi na wynikach no i chce iść naprzód, a nie stać w miejscu, bo już jakis czas robiłam takie lajtowe dla mnie ćwiczenia i mnie to znudziło. Zatem raz kozie śmierć i zaczynam ściągać TF. z tym,z e zacznę jutro, bo dzis zanim mi sie ściągnie dzień 1 z podstawowego, to już nie zdążę poćwiczyć- przychodzą do nas goście. Dziś zatem poprzestanę na hh na ładną talię Co by nie mowic, ale po żadnych innych ćwiczeniach mi nie spadają cm w talii, tylko hula.
Właśnie dlatego napisałam, że są różne programy i znajdziesz coś dla siebie, co nadal będzie Ciebie męczyć. Ale z tego co kojarzę kiedyś pytałaś o krótsze programy, ze względu na brak czasu, który poświęcasz dziecku. Więc sobie tak pomyślałam, że TF to jednak długie czasem jest. Ale widzę, że już się zdecydowałaś

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Melduję Fire30 + Sculpt30

Dalej kolana dają o sobie znać, chyba powrócę do poszukiwań breakdown, bo wydaje mi się, że to moja wina..
Odhaczam
Hmmm, wydaje mi się, że po takich przejściach z kolanami, to przy takiej aktywności ten dyskomfort może powracać.

Cytat:
Napisane przez dudi83 Pokaż wiadomość
kasia_zla szkoda że od tej mojej dłubaninki mięśnie nie rosną.Teraz już na to nie mam czasu bo przy 3-latku to ciężko z wolnym czasem. Dobrze że lubi boksować to razem ze mną ćwiczy TF
Też podejrzałam i mega są te Twoje prace

Cytat:
Napisane przez Aaabecanka Pokaż wiadomość
Super, jeszcze więcej Turbofajerek U mnie też na talię i boczki nic nie działa tak jak hula hop
Ja wczoraj miałam rest , dziś poszalałam przy HIIT 15 i Sculpt 30
A ja nie mam hula hopu
Czyli na dzisiaj Ciebie też odhaczamy

Cytat:
Napisane przez blysk_w_oku Pokaż wiadomość
Wczoraj drugi raz robiłam 45 EZ i wytrzymałam 25 min.+5min. końcówkę na rozluźnienie mięśni. No nie mogłam więcej... Kondycyjnie nie dałam rady! A dziś zaliczone moje ulubione 40min. rozciągania. Każde ćwiczenie wykonuję sumiennie, więc nie mam sobie zbyt wiele do zarzucenie. Mimo wszystko myślę, że po półtorej roku, które spędziłam w 80% siedząc i leżąc nieźle mi idzie
Miłego wieczorku dziewczyny!
Spokojnie, z czasem będziesz trzaskać całe 45, a nawet potem 60 Ważne żeby nie odpuszczać nawet jak coś nie wychodzi. Czasem też wydaje się, że już się nie da rady więcej, ale to jest bardziej w głowie taka myśl, niż faktycznie fizycznie i trzeba spróbować jeszcze odrobinę mocy z siebie wykrzesać

Cytat:
Napisane przez Ritty Pokaż wiadomość
Zniechęciłam się dzisiaj do Core 20 Podczas leżących ćwiczeń byłam już zmęczona i miałam napięte plecy i kark i ten ból był nie do zniesienia...ogólnie mam słaby i sztywny kręgosłup, bo po 10 brzuszkach wysiadam. (nie żebym je robiła, bo ich nie znoszę )
Byłam taka zła, że nie zrobiłam Strech 40. Może jeszcze dzisiaj odrobię.
Zawsze boli Ciebie kark przy brzuszkach, czy tylko dzisiaj po prostu taki słabszy dzień ?

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja caly czas zaczynam i przestaje robic to TF i chyba nigdy go nie skończe teraz w poniedzialek powinnam zaczac 3 tydzien ale od czwartku dopadlo mnie choróbsko i nie mialam siły na ćwiczenia, chyba będzie okej jeśli 2 tydzien znowu od poczatku zrobie od przyszlego tygodnia?

poza tym kolezanka powiedziala mi, ze schudlam ; no i mam 'muły' na ramionach ale do celu jeszcze dluga droga
O kto to zawitał do Nas
My się za Ciebie chyba poważnie wziąć musimy
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:13   #1197
jerez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Witajcie dziewczyny!!

Właśnie ściągam zestaw filmików TurboFire, chcę zacząć od poniedziałku by iść według schematu Strasznie mało się ruszam, mam siedząca pracę i boje się że nie dam rady z tymi ćwiczeniami. Czuje że potrzebuje trochę ruchu i polepszyć wygląd mojego brzucha, ud i pośladków. Póki co się napaliłam Dam znać czy w poniedziałek dałam radę przebrnąć przez te ćwiczenia. 3majcie kciuki.
jerez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:17   #1198
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

haha, oj myślałam, że tu nikt nie będzie pamiętał i moje winy zostaną zapomniane a tu niespodzianka tak, tak, brakuje mi hmm w sumie już nie wiem czego bo staram się ćwiczyć codziennie (a od poniedziałku coś mnie brało i poniedziałek i wtorek zrobiłam pomimo tego, że męczyłam się 10x szybciej :sciana po prostu jestem taka, że jak czegoś nie zrobię perfekcyjnie od początku do końca to muszę to zrobić od nowa :sciana:
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:18   #1199
Ritty
Rozeznanie
 
Avatar Ritty
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 765
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Zawsze boli Ciebie kark przy brzuszkach, czy tylko dzisiaj po prostu taki słabszy dzień ?
Zawsze i to nie tylko kark... Nie umiem robić prawidłowo brzuszków, bo zawsze ciągnę plecami i to masakra jest, a mój brzuch słaby nie jest Moja mama ma problemy z kręgosłupem i pewnie ja też to odziedziczyłam.
__________________
you're something beautiful
a contradiction
I wanna play the game
I want the friction

angielski B2
francuski A1
Ritty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:29   #1200
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez jerez Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!!

Właśnie ściągam zestaw filmików TurboFire, chcę zacząć od poniedziałku by iść według schematu Strasznie mało się ruszam, mam siedząca pracę i boje się że nie dam rady z tymi ćwiczeniami. Czuje że potrzebuje trochę ruchu i polepszyć wygląd mojego brzucha, ud i pośladków. Póki co się napaliłam Dam znać czy w poniedziałek dałam radę przebrnąć przez te ćwiczenia. 3majcie kciuki.
Hejo
Dasz radę Początki mogą być trudne, ale z czasem będzie coraz lepiej i myślę, że to potwierdzą te, które początki mają już za sobą i które też zaczynały z brakiem kondycji.
I mamy nadzieję, że to nie tylko takie wiosenne przebudzenie (zryw), ale że będziesz tutaj częściej zaglądać

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
haha, oj myślałam, że tu nikt nie będzie pamiętał i moje winy zostaną zapomniane a tu niespodzianka tak, tak, brakuje mi hmm w sumie już nie wiem czego bo staram się ćwiczyć codziennie (a od poniedziałku coś mnie brało i poniedziałek i wtorek zrobiłam pomimo tego, że męczyłam się 10x szybciej :sciana po prostu jestem taka, że jak czegoś nie zrobię perfekcyjnie od początku do końca to muszę to zrobić od nowa :sciana:
Ej, może "stara" nieco już jestem, ale z pamięcią jeszcze aż tak kiepsko nie jest
Bierz się do roboty, nie szukaj wymówek, ogarnij się, bo w końcu się doigrasz i będzie nalot żeby cię sprowadzić na właściwe tory tak wiem, zła kobieta jestem

Cytat:
Napisane przez Ritty Pokaż wiadomość
Zawsze i to nie tylko kark... Nie umiem robić prawidłowo brzuszków, bo zawsze ciągnę plecami i to masakra jest, a mój brzuch słaby nie jest Moja mama ma problemy z kręgosłupem i pewnie ja też to odziedziczyłam.
Może pooglądaj sobie filmiki na you tube, takie instruktażowe, jak wykonywać brzuszki i popróbuj tak na sucho, powoli. Bo w Core tak dość szybko to leci. A jeżeli to nie pomoże to moim zdaniem powinnaś zrezygnować z tej części na macie, bo w ten sposób tylko sobie zaszkodzisz
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 21:50:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.