Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 12:47   #451
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez caroline1689 Pokaż wiadomość
Już o nią pytałam tutaj jakiś czas temu, a dzisiaj zamówiłam sobie zapas 5 sztuk+ poleciłam 4 znajomym Miej więcej w środę zobaczę to cacko;p
I co ktos sie wypowiadał na jej temat??
Tez mam chęć wziąć sobie je
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 14:43   #452
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Nie mogą się już doczekać wiśniowego miodku. Opakowanie różowe ( nie cierpie różowego), ale uwielbiam wiśnie
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 14:50   #453
caroline1689
Raczkowanie
 
Avatar caroline1689
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 110
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
I co ktos sie wypowiadał na jej temat??
Tez mam chęć wziąć sobie je
Tak, tylko na prawdę nie pamiętam już co pisała na jej temat bodajże Eleine, zapamiętałam tylko tyle, że cienie bardzo fajne, a błyszczyków nie używała. Ale za tą cenę grzech nie wypróbować
caroline1689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:39   #454
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

dla siebie wziełam perfumy Paradise, inne pierdoły też ahhh nie mogę się doczekać paczuszki, a jeszcze ma status przyjete.
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:40   #455
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez aska06091 Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście 0 braków, ale jestem zawiedziona tych ich systemem, który sam wybiera produkt do zniżki... Chciałam krem dla mamy CH standardowe 83,85, a zredukowało mi paletke Marcel i teraz zamiast za krem zapłacić 8,38 to wyjdzie mi drożej, nawet jak odliczę zarobek z paletki to jestem stratna na 20zł Napisałam do nich w tej sprawie, dodałam, że czuję się oszukana i jest to dla mnie strata oraz dodałam, że ten produkt powinien być samodzielnie wpisywany i brana pod uwagę powinna być nie tylko cena standardowa, ale też cena z obecnego katalogu.
Napisać nie zaszkodziło, a może coś pomoże.
Zgadzam się z tobą Ja miałam taką samą sytuację, tylko ja wiedziałam o tym, że zredukuje paletkę (pisałam już kiedyś zasady na ten temat) i wysyłałam dwa zamówienia rano. W pierwszym miałam krem, w drugim paletki... Ale gdyby nie to, że mogłam wysłać 2 x 80 PP, to też bym była zła i musiałabym kombinować Pewnie nie my dwie miałyśmy dzisiaj taki problem...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:49   #456
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

mam juz numer paczki dostawa akurat ma byc na dzien kobiet, ale mysle, ze juz w srode powinnam miec moje cudenka

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

krem do rak z oliwka i bambusem, mleczko z bratkiem i opaski Natalie juz w brakach mi sie udalo, na szczescie
myslicie, ze kiedys w wyprzedazy pojawi sie jeszcze ten krem zielony do ciala z oliwka i bambusem? kiedys sprzedalam jedna sztuke i klient jest tak zachwycony, ze ciagle o niego pyta mialam jeden w zapasie i juz dawno mu sprzedalam
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:24   #457
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Tak, kiedyś pisałam o paletce Marcel, no i polecam, dla mnie jest super, cienie świetne, róż do policzków tez fajny i juz mi się kończy, błyszczyków nie używam. Cena paletki rewelacyjna, okazja taka że hoho...
Prezentuje się ładnie, solidnie wykonana, duże lusterko - wielkość na szerokość i długość paletki

=============
Dziewczyny, czy to prawda, że podkładów mineralnych ma nie być już? Ponoć wyprzedane?
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 18:38   #458
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
myslicie, ze kiedys w wyprzedazy pojawi sie jeszcze ten krem zielony do ciala z oliwka i bambusem? kiedys sprzedalam jedna sztuke i klient jest tak zachwycony, ze ciagle o niego pyta mialam jeden w zapasie i juz dawno mu sprzedalam
Też zauważyłam, że pojawia się bardzo rzadko w katalogach. Moja babcia używa go stale i też za każdym razem pyta o niego
CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:53   #459
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
mam juz numer paczki dostawa akurat ma byc na dzien kobiet, ale mysle, ze juz w srode powinnam miec moje cudenka
Ja mam dwa numery paczek: zamówienie z 6 rano i z 9... Może dotrą wcześniej, ale akurat teraz mi wszystko jedno, bo dopiero w czwartek w biurze kupię katalogi i będę mogła rozdać klientkom zamówienia
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:26   #460
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
mam juz numer paczki dostawa akurat ma byc na dzien kobiet, ale mysle, ze juz w srode powinnam miec moje cudenka

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

krem do rak z oliwka i bambusem, mleczko z bratkiem i opaski Natalie juz w brakach mi sie udalo, na szczescie
myslicie, ze kiedys w wyprzedazy pojawi sie jeszcze ten krem zielony do ciala z oliwka i bambusem? kiedys sprzedalam jedna sztuke i klient jest tak zachwycony, ze ciagle o niego pyta mialam jeden w zapasie i juz dawno mu sprzedalam
Weszłam na wątek i przeraziłaś mnie, bo nie zrobiłam rano zamówienia, a na ten krem z oliwką i bambusem miałam najwięcej zamówień... aż mi się słabo zrobiło, na szczęście u mnie nie był w brakach Uff...

I w ogóle jestem zachwycona, bo przed weryfikacją, w ofercie dodatkowej, była spinka Boysenberry, a ja się na nią tak czaiłam, jak była w katalogu, tylko kurcze, zawsze za droga, więc w końcu nie kupiłam... a tutaj taka niespodzianka
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:36   #461
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny pomóżcie! Weszłam na stronkę ori sprawdzić status paczki, a tam pojawiła się z boku ePłatność, a ja wybierałam na kredyt. Nie wiem za bardzo co to jest, nie chcę z tego korzystać, chcę zapłacić z konta bankowego internetowego. Czy będę mogła? Czy wam też się coś takiego pojawiło?
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 20:03   #462
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Pogrom_czyni Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie! Weszłam na stronkę ori sprawdzić status paczki, a tam pojawiła się z boku ePłatność, a ja wybierałam na kredyt. Nie wiem za bardzo co to jest, nie chcę z tego korzystać, chcę zapłacić z konta bankowego internetowego. Czy będę mogła? Czy wam też się coś takiego pojawiło?
U mnie jest tak samo, kiedys tego nie było, wydaje mi się, że oni udostępnili taką opcję, by była dodatkowa mozliwość zapłaty za zamówienie.
Zaznaczę, że też zamawiałam na kredyt i tez będę płaciła przelewem więc nie martw się
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-03-05 o 20:08
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:04   #463
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Jestem mega zadowolona z tego katalogu myślałam że będe mieć 40 pkt a tu 199 pkt szkoda ze przebiłabym 200 ale miałam jeden brak, ale i tak jest dobrze czekam na nowy katalog ten miodzik nowy brzmi zachęcająco.
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:07   #464
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Pogrom_czyni Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie! Weszłam na stronkę ori sprawdzić status paczki, a tam pojawiła się z boku ePłatność, a ja wybierałam na kredyt. Nie wiem za bardzo co to jest, nie chcę z tego korzystać, chcę zapłacić z konta bankowego internetowego. Czy będę mogła? Czy wam też się coś takiego pojawiło?
Mi też się coś takiego pojawiło i też byłam w szoku rano, ale i tak musiałam zadzwonić na Infolinię, a tam się dowiedziałam, że zamówienie zostanie wysłane normalnie i jest na kredyt.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:26   #465
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
U mnie jest tak samo, kiedys tego nie było, wydaje mi się, że oni udostępnili taką opcję, by była dodatkowa mozliwość zapłaty za zamówienie.
Zaznaczę, że też zamawiałam na kredyt i tez będę płaciła przelewem więc nie martw się
Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Mi też się coś takiego pojawiło i też byłam w szoku rano, ale i tak musiałam zadzwonić na Infolinię, a tam się dowiedziałam, że zamówienie zostanie wysłane normalnie i jest na kredyt.
Też tak pomyślałam, że może dali nową opcję, ale też pomyślałam, że może rankiem niechcący coś kliknęłam.. Dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie, od razu mi lepiej..

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Jestem mega zadowolona z tego katalogu myślałam że będe mieć 40 pkt a tu 199 pkt szkoda ze przebiłabym 200 ale miałam jeden brak, ale i tak jest dobrze czekam na nowy katalog ten miodzik nowy brzmi zachęcająco.
Następnym razem weź mydełko, jest punkt, jest rabat

Edytowane przez Pogrom_czyni
Czas edycji: 2012-03-05 o 20:25
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:31   #466
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Pogrom_czyni Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie! Weszłam na stronkę ori sprawdzić status paczki, a tam pojawiła się z boku ePłatność, a ja wybierałam na kredyt. Nie wiem za bardzo co to jest, nie chcę z tego korzystać, chcę zapłacić z konta bankowego internetowego. Czy będę mogła? Czy wam też się coś takiego pojawiło?
Ja już widziałam tą opcję wcześniej i dzisiaj chętnie z niej skorzystałam
O 6 wysłałam zamówienie na kredyt, bo w domku nie mam IE. Dotarłam do pracy, to kliknęłam sobie przy tej fakturze na e-płatność i zapłaciłam. W ciągu 15 minut faktura została zapłacona. Zrobiłam drugie zamówienie na kredyt. Niestety coś się pochrzaniło, bo drugiego nie mogłam zapłacić już w ten sposób. Najpierw wyskoczył błąd przy próbie zalogowania na konto banku, a potem wyświetlało, że transakcja jest już rozpoczęta. Zapłaciłam więc normalnym przelewem i po południu miałam już tą fakturę zapłaconą.
A musiałam coś dzisiaj zapłacić, bo jeszcze miałam jedną fakturę z piątkowego wieczoru, do której płatność nie została zaksięgowana
Także spokojnie... Zamawiamy na kredyt, ale mamy możliwość zapłacić jeszcze przez e-płatność, która jest bardzo wygodna. Wystarczy kliknąć na link, wybrać bank (np. BZ WBK jak w moim przypadku), zalogować się do konta i wysłać przelew. Po 10-30 minutach faktura jest zapłacona
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:43   #467
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja też mam taką sytuację. Zapłaciłam dzisiaj normalnym przelwem bankowym, wieć myślę że jutro będzie zaksięgowana.
A zamówienie z tego katalogu jak zwykle mizerne czyli tylko 36PP.
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:52   #468
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Myślałam, że tyle rzeczy wezmę dla siebie w tym katalogu, a kupiłam tylko puder i korektor ze studio artist, 1 podkład ujędrniający ( tylko dlatego, że tani, bo wcale rewelacyjny nie jest) i w ostatnim momencie zdecydowałam się na astaksantynę...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:05   #469
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Myślałam, że tyle rzeczy wezmę dla siebie w tym katalogu, a kupiłam tylko puder i korektor ze studio artist, 1 podkład ujędrniający ( tylko dlatego, że tani, bo wcale rewelacyjny nie jest) i w ostatnim momencie zdecydowałam się na astaksantynę...
Ja nie myślałam o wielkich zakupach, ale czaiłam się między innymi na nową kredkę (strona 27), którą Ori mianował odpowiednią dla wrażliwych oczu. Tylko że akurat robiłam porządki w kosmetykach i... znalazłam 2 nieużywane jeszcze kredki, które kupiłam 3 tygodnie temu. W K5 nadal będą w promocji, to może sobie wezmę na zapas. Albo poczekam na opinie klientek, bo mam 2 zamówienia kredkowe.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 21:26   #470
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Weszłam na wątek i przeraziłaś mnie, bo nie zrobiłam rano zamówienia, a na ten krem z oliwką i bambusem miałam najwięcej zamówień... aż mi się słabo zrobiło, na szczęście u mnie nie był w brakach Uff...
to sorry za przestraszenie
mialam zamowic wiecej tych kremow i sprzedac klientowi jako alternatywe dla balsamu (bo z tego co pamietam to on go uzywa na stopy) i nie spodziewalam sie, ze tak szybko skonczy sie u mnie
a rano dlugo zastanawialam nad tym mleczkiem czy brac czy nie, ale pomyslalam, ze w kolejnym terminie raczej go juz nie zlapie, wiec jednak sie skusilam - mam nadzieje, ze jest spoko?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:53   #471
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

O, właśnie też zauwazyłam że pojawiło się "e-płatność" mimo że brałam na kredyt. Tak czy siak płacę przez internet więc muszę płacić przed odbiorem czy potraktować to jakby była zaznaczona opcja na kredyt?
Funit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:56   #472
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

warto zamówić torebkę Oasis? Macie jakieś opinie o niej?
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:05   #473
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Funit Pokaż wiadomość
O, właśnie też zauwazyłam że pojawiło się "e-płatność" mimo że brałam na kredyt. Tak czy siak płacę przez internet więc muszę płacić przed odbiorem czy potraktować to jakby była zaznaczona opcja na kredyt?
Potraktować to jakby była zaznaczona opcja na kredyt.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:10   #474
aska06091
Raczkowanie
 
Avatar aska06091
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 52
GG do aska06091
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tobą Ja miałam taką samą sytuację, tylko ja wiedziałam o tym, że zredukuje paletkę (pisałam już kiedyś zasady na ten temat) i wysyłałam dwa zamówienia rano. W pierwszym miałam krem, w drugim paletki... Ale gdyby nie to, że mogłam wysłać 2 x 80 PP, to też bym była zła i musiałabym kombinować Pewnie nie my dwie miałyśmy dzisiaj taki problem...
Miły Pan, który rozpatrywał moją reklamację poinformował mnie, że niesety nie da rady zrobić korekty...
Dopiero jak przeczytałam drugi raz wiadomość, którą mu wysłałam zorientowałam się, że wpisałam zły kod kremu, który miał być taniej 90%. Miły Pan stwierdził, że paletka kosztuje 109zł standardowo, a krem jest tańszy, przy czym nawet nie raczył sprawdzić kodów, które podałam. I takim oto sposobem krem, który nie istnieje był tańszy Dowód na to, że wiadomości nie są czytane, a odpowiedzi są byle jakie.
Kiedy poprawiłam swój błąd miły Pan napisał, że jeśli są równe ceny to redukuje się cena pierwszego wpisanego produktu. Na co mu odpisałam, że to chyba jest wprowadzanie w błąd, ponieważ krem wpisywałam wcześniej, a paletkę praktycznie na samym końcu listy.
I tak po 3 wiadomości miły Pan raczył to sprawdzić i okazało się, ze mam rację i przeprosił mnie za nieporozumienie (choć powinien przeprosić za brak zainteresowania i zbywanie).
Tak więc Dziewczyny nie odpuszczajcie im i piszcie czy dzwońcie dopóki nie poprawią swojego błędu. Byłam może trochę namolna, ale w końcu to mój zarobek.

Oczywiście dodałam, że czuję się oszukana zwróciłam uwagę na to, że powinni zmienić ten program i sami powinniśmy wpisywać wybrany produkt. Im więcej takich uwag to może coś zmienią.
__________________
M.
aska06091 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:20   #475
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ja już widziałam tą opcję wcześniej i dzisiaj chętnie z niej skorzystałam
O 6 wysłałam zamówienie na kredyt, bo w domku nie mam IE. Dotarłam do pracy, to kliknęłam sobie przy tej fakturze na e-płatność i zapłaciłam. W ciągu 15 minut faktura została zapłacona. Zrobiłam drugie zamówienie na kredyt. Niestety coś się pochrzaniło, bo drugiego nie mogłam zapłacić już w ten sposób. Najpierw wyskoczył błąd przy próbie zalogowania na konto banku, a potem wyświetlało, że transakcja jest już rozpoczęta. Zapłaciłam więc normalnym przelewem i po południu miałam już tą fakturę zapłaconą.
A musiałam coś dzisiaj zapłacić, bo jeszcze miałam jedną fakturę z piątkowego wieczoru, do której płatność nie została zaksięgowana
Także spokojnie... Zamawiamy na kredyt, ale mamy możliwość zapłacić jeszcze przez e-płatność, która jest bardzo wygodna. Wystarczy kliknąć na link, wybrać bank (np. BZ WBK jak w moim przypadku), zalogować się do konta i wysłać przelew. Po 10-30 minutach faktura jest zapłacona
Dzięki

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aska06091 Pokaż wiadomość
Miły Pan, który rozpatrywał moją reklamację poinformował mnie, że niesety nie da rady zrobić korekty...
Dopiero jak przeczytałam drugi raz wiadomość, którą mu wysłałam zorientowałam się, że wpisałam zły kod kremu, który miał być taniej 90%. Miły Pan stwierdził, że paletka kosztuje 109zł standardowo, a krem jest tańszy, przy czym nawet nie raczył sprawdzić kodów, które podałam. I takim oto sposobem krem, który nie istnieje był tańszy Dowód na to, że wiadomości nie są czytane, a odpowiedzi są byle jakie.
Kiedy poprawiłam swój błąd miły Pan napisał, że jeśli są równe ceny to redukuje się cena pierwszego wpisanego produktu. Na co mu odpisałam, że to chyba jest wprowadzanie w błąd, ponieważ krem wpisywałam wcześniej, a paletkę praktycznie na samym końcu listy.
I tak po 3 wiadomości miły Pan raczył to sprawdzić i okazało się, ze mam rację i przeprosił mnie za nieporozumienie (choć powinien przeprosić za brak zainteresowania i zbywanie).
Tak więc Dziewczyny nie odpuszczajcie im i piszcie czy dzwońcie dopóki nie poprawią swojego błędu. Byłam może trochę namolna, ale w końcu to mój zarobek.

Oczywiście dodałam, że czuję się oszukana zwróciłam uwagę na to, że powinni zmienić ten program i sami powinniśmy wpisywać wybrany produkt. Im więcej takich uwag to może coś zmienią.
Ja swoją upierdliwością wywalczyłam kiedyś torebkę Pumy, bo jak rano wysyłałam zamówienie nie było jej, a po godzinie, dwóch już była dostępna, napisałam miły mail z prośbą o dopisanie torebki do zamówienia, odmówili, to napisałam już niemile i wtedy warunkowo się zgodzili. Ba! Wysłali mi paczkę kurierem za darmo tylko z torebką!
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:09   #476
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dobrze, że poczekałam z zamówieniem do dziś, bo pojawiły się kremy do rąk z bambusem i oliwką.
Kurcze tylko ten podkład mineralny GG mnie "boli", że go nie ma
Zamówiłam próbki klientce i jej sprzedam w ramach podkładu tak, by miała te 30 ml. Jedna próbka wystarczy na 2-3 razy spokojnie No ale zależy ile na buzie będzie nakładała. Jeszcze jej nie mówiłam o próbkach, nie wiem czy będzie zachwycona, ale lepiej to niż nic, skoro jej właśnie ten podkład wreszcie podszedł (to go nie ma na stanie - :pała: )

Zamówiłam tę torebkę Oasis, jedno co mnie mało się podoba w niej to to, że ma rączkę nie tak płaską jak pasek, tylko taką grubszą, a im cięższa torba tym bardziej gniecie mi w ramię.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Woda perfumowana Precious Moments Red Dream - myslałam, że zamówię dla siebie ale te drobinki połyskujące w niej mnie zniechęcają trochę
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:59   #477
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Dobrze, że poczekałam z zamówieniem do dziś, bo pojawiły się kremy do rąk z bambusem i oliwką.
Kurcze tylko ten podkład mineralny GG mnie "boli", że go nie ma
Zamówiłam próbki klientce i jej sprzedam w ramach podkładu tak, by miała te 30 ml. Jedna próbka wystarczy na 2-3 razy spokojnie No ale zależy ile na buzie będzie nakładała. Jeszcze jej nie mówiłam o próbkach, nie wiem czy będzie zachwycona, ale lepiej to niż nic, skoro jej właśnie ten podkład wreszcie podszedł (to go nie ma na stanie - :pała: )

Zamówiłam tę torebkę Oasis, jedno co mnie mało się podoba w niej to to, że ma rączkę nie tak płaską jak pasek, tylko taką grubszą, a im cięższa torba tym bardziej gniecie mi w ramię.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Woda perfumowana Precious Moments Red Dream - myslałam, że zamówię dla siebie ale te drobinki połyskujące w niej mnie zniechęcają trochę
a mialas juz okazje wachac zapach jesli tak to prosze o opinie

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

lub jesli ktoras z was miala juz ta przyjemnosc to rowniez prosze o opinie
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:02   #478
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Dobrze, że poczekałam z zamówieniem do dziś, bo pojawiły się kremy do rąk z bambusem i oliwką.
Kurcze tylko ten podkład mineralny GG mnie "boli", że go nie ma
Zamówiłam próbki klientce i jej sprzedam w ramach podkładu tak, by miała te 30 ml. Jedna próbka wystarczy na 2-3 razy spokojnie No ale zależy ile na buzie będzie nakładała. Jeszcze jej nie mówiłam o próbkach, nie wiem czy będzie zachwycona, ale lepiej to niż nic, skoro jej właśnie ten podkład wreszcie podszedł (to go nie ma na stanie - :pała: )
Jeśli to bliższa znajoma to chyba Cię nie zabije za te próbki, ale może załatw jakąś fajną buteleczkę (ponoć są dostępne w drogeriach), żeby sobie przelała?

Jutro odbiorę moje zamówienie! Jestem napalona na katalogi, bo chcę wąchnąć nowy krem uniwersalny, chociaż nie czaruję się, że zapach na kartce będzie podobny do realnego. :P

I w sumie jestem ciekawa kiedy pojawią się karmelowy, waniliowy i czekoladowy.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:18   #479
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Mogę dodać drugi adres domowy? Wolałabym, żeby tym razem paczka przyszła na adres w moim rodzinnym mieście, ale nie widzę nigdzie takiej opcji
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:24   #480
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Jeśli to bliższa znajoma to chyba Cię nie zabije za te próbki, ale może załatw jakąś fajną buteleczkę (ponoć są dostępne w drogeriach), żeby sobie przelała?

Jutro odbiorę moje zamówienie! Jestem napalona na katalogi, bo chcę wąchnąć nowy krem uniwersalny, chociaż nie czaruję się, że zapach na kartce będzie podobny do realnego. :P

I w sumie jestem ciekawa kiedy pojawią się karmelowy, waniliowy i czekoladowy.
z tą buteleczką na poodkład to fajny pomysł wtedy kwestia zabawy by wszystko przełożyc do niej.

Ja też jutro odbieram dwie paczki. Bardzo ciekawa jestem kremu 2 w 1 z podkładem Aqua Rythm.

Wieczorkiem siadam do opracowania nowego katalogu nr 5 by jutro tylko uzupełnić i juz rozdac klientkom z kosmetykami

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
a mialas juz okazje wachac zapach jesli tak to prosze o opinie

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

lub jesli ktoras z was miala juz ta przyjemnosc to rowniez prosze o opinie
Jeśli jutro będę miała okazję to sprawdzę (wezmę sobie wacik kosmetyczny i na niego psiknę
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.