Pomoc w wyborze perfum dla kobiety (WĄTEK ZBIORCZY) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Który zapach wybrać - mikołajkowy dylemat
CHANCE 10 24,39%
ALLURE 13 31,71%
MADEMOISELLE 18 43,90%
Głosujący: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-14, 10:25   #1801
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie, bo ma mętlik w głowie!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Potrafisz sobie wyobrazić zapach, który przyprawia Cię o ból głowy, na kimś obok Ciebie przez kilka godzin?
Potrafię . Dwa lata temu prowadziłam ćwiczenia ze studentkami, które wprawdzie z higieną nie były na bakier, ale używały, a czasem nadużywały różnych zapachów (markowych jak najbardziej i nie podrabianych). Niektórych nie znosiłam (zapachów, nie studentek ), ale nie przyszłoby mi do głowy zwracać im uwagę . Niech sobie pachną tymi Chance'ami skoro lepiej im w nich wchodzi do głowy łacińska paleografia

Powiedz, bardziej przeszkadza Addict na nauczycielce prowadzącej lekcję przez 45 minut, niż na koleżance z klasy przez 6 godzin? Bo co jakiś czas powraca wyłącznie motyw nauczycieli zatruwających życie uczniom swoimi preferencjami zapachowymi

Uważam, że wszelkie kategoryzacje są sztuczne, a tak naprawdę ważne jest to, czy dany zapach współgra z czyjąś skórą, sposobem bycia etc. Gdybyś powąchałą na mnie NOA, które wszyscy polecają jako zapach "bezpieczny", "nieinwazyjny" i "prawie nie pachnący", wiedziałabyś o czym się tu produkuję
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 10:39   #1802
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Witam,
kolejny raz prszę o radę. Jesteście niezawodne, w ciemno i bez wąchania kupiłam polecany zapch, pięknie sie na mnie nosił (ja go nie wyczuwałam, za to inni byli zachwyceni, jak bardzo do mnie pasuje).
To ma byc prezent na Gwiazdkę dla mnie.
Poprzedni zapach to E'clat d'aprege.
Preferuję, owocowo-kwiatowe zapachy, delikatnie świeże i nie duszące.
Podam kilka typów, proszę o komentarze i wasze sugestie:

Lacoste - Inspiration
Hugo Boss - Femme
DKNY - Delicious Red
DKNY - New York

Pozdrawiam
A.
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI

Edytowane przez AMILAMIJA
Czas edycji: 2006-12-14 o 11:52
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 11:00   #1803
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie, bo ma mętlik w głowie!

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Powiedz, bardziej przeszkadza Addict na nauczycielce prowadzącej lekcję przez 45 minut, niż na koleżance z klasy przez 6 godzin? Bo co jakiś czas powraca wyłącznie motyw nauczycieli zatruwających życie uczniom swoimi preferencjami zapachowymi
Z koleżanką mogłam nie siedzieć, a jak mi wykładowca zaglądał do mikroskopu przez ramię albo siedział pół metra ode mnie podczas robienia próby krzyżowej grup krwi (co trwa dziesiąt minut) to nie miałam wyjścia. Więc zdania zmienić nie mogę.

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Uważam, że wszelkie kategoryzacje są sztuczne, a tak naprawdę ważne jest to, czy dany zapach współgra z czyjąś skórą, sposobem bycia etc. Gdybyś powąchałą na mnie NOA, które wszyscy polecają jako zapach "bezpieczny", "nieinwazyjny" i "prawie nie pachnący", wiedziałabyś o czym się tu produkuję
Chyba wiem...
Zaskoczę Cię pewnie, ale nie uważam Noa za zapach nieinwazyjny. Polecam go do sprawdzenia jako w miarę bezpieczny, bo czułam go na ludziach i był spoko. Na mnie jest inny, ma jakąś upierdliwą nutę, która mnie wpienia, więc wcale nie dziwi mnie to, że jest też taki na Tobie. Nawet bardzo mi jest miło.

Ps. Konsensusu nie będzie, więc proponuję ugodę. Zwłaszcza, że strolowałyśmy wątek.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 11:11   #1804
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie, bo ma mętlik w głowie!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ps. Konsensusu nie będzie, więc proponuję ugodę. Zwłaszcza, że strolowałyśmy wątek.
Ugoda zawsze

Zaraz mnie Demonik albo Rachela stłuką Ale muszę, inaczej się uduszę A ja się od mojej pachnącej Contradiction (bleee ) psiapsióły uwolnić nie mogłam, bo kurczę blade, za bardzo lubiłam z nią plotkować na wykładach

Już nic nie mówię więcej... Znikam jak zjawa...
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 11:17   #1805
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

z wymienionych polecam Ci Hugo Boss Femme , delikatne i kwiatowe.
poprzednie Twoje to e'clat d'aprege lanvin ? To te powinny Ci sie spodobac.
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 11:26   #1806
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie, bo ma mętlik w głowie!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Po 1 u mnie w szkole zwracało się uwagę uczniom na ich zapach i wygląd. W tej chwili też to robią, może faktycznie nie wszędzie, ale np. u mojego brata jak najbardziej.
Zdecydowanie nie wszedzie. Moja 13 letnia soostra w zeszłym roku opowiadała mi jak to jej kolezanka z ławki zlewa sie "mamusiowym" OPiUM" (mama tej lolotki nawet chyba tego nie podejrzewa). Mimo młodego wieku moja siostra jest dobrze zapachowo przeszkolona wiec nie sadze by zle zidentyfikowała zapach.
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Po 2 - tak a propos trwałości i mocy zapachu - Le baiser du dragon na mojej skórze w ilości: jeden psik, zabija mojego męża jeszcze po kilku godzinach, a siedzi on np. dwa metry ode mnie.
Potrafisz sobie wyobrazić zapach, który przyprawia Cię o ból głowy, na kimś obok Ciebie przez kilka godzin? Ja nie.
Ale Ty tu piszesz o indywidualnych "przewrazliwieniach".
Moj maż np. zle reaguje na zapachy z jasminem. Od razu kicha i prycha. Ja np zle readuje na zawartość pivoni w zapachach prawie wszystkich. A moja Mam dostaje duszmości i kataru na zapachy z zawartością gardenii.
Przeciez nawet najdelikatniejszy zapach np kremuu nivea moze kogoś przyprawić o mdłości czy nauczyciel ma pierw przeprowadzac wywiad na co kto jest uczuylony, i pod tym dopiero kątem dobierac zapach? jak by tak było to by nie mogł pachniec niczym

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś takiego belfra - moja baba z ćwiczeń na biochemii pachniała czymś ostrym; nie było tego dużo, ale zapach był z gatunku tych świdrujących, przeszywających - byłam chora gdy przychodziła do naszej grupy. Autentycznie chora. Po ćwiczeniach wracałam do domu, brałam ibuprom i szłam spać. Do nauki siadałam w nocy - jeśli mi przeszło.
Też miałam nauczycielkę która pachniała czymś strasznym. Ale tylko ja jedna zle na to reagowałam a innym dziewczynom w klasie sie zapoach podobał. A mi za to podobało sie OPIUM Matematyczki a dziewczyny kreciły nosem ze sie dusza Ale tylko jak szły do opdowiedzi bo kobieta uzywała jedo bardzo racjonalnie.
Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Uważam, że wszelkie kategoryzacje są sztuczne, a tak naprawdę ważne jest to, czy dany zapach współgra z czyjąś skórą, sposobem bycia etc. Gdybyś powąchałą na mnie NOA, które wszyscy polecają jako zapach "bezpieczny", "nieinwazyjny" i "prawie nie pachnący", wiedziałabyś o czym się tu produkuję
Zgadzam sie po całosci.
Ogólnie polecam NOA jako zapach neutralny bo osoby które znam i tego zapachu uzywają pachna nim tak "normalnie". Za to na mnie Wychodzi taka okropna "siusiowata" (to i tak delikatne okreslenie) nutka.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 11:34   #1807
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Z wymienionych przez ciebie chyba tylko DKNY jest wg. mnie zapachem godnym uwagi.

Lacoste zapachy bardzo drazniąca mnie nutę kolonskowatości i nie wiem czemu ale ta nuta jest w ich wszystkich damskich zapachach.

Boss jedyny który mnie sie podoba to Incense inne mają jakaś taka wspołną dla siebie nieprzyjemną nutę.

Red Delicius to straszny cukrowy słodziak. Takie mocno przecukrzone jabłko plus słodkość Liczi w tym przy[padku akurat ja wyczówam ze to liczi im przed dodaniem do zapachu lekko przegniło.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 12:14   #1808
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Dzięki za pierwsze podpowiedzi.
Wyszperałam jeszcze coś takiego:

Insolence – Guerlain
Par Amour Toujours - Clarins
Miracle Lancom

Może tu jest coś EXTRA?
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 12:20   #1809
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Eenax zapewne chodzi Ci o Boss Intense jakby byl Incense to sama bym sie zainteresowala
co do autorki watku mysle,ze moze ja zmeczyc, bo jednak jest meczacy w porownaniu do lekkiego i swietlistego E'clat d'aperge
DKNY- swiezak, wodka z cytryna, wiec nie w typie poprzedniego wyboru autorki

insolence napewno Ci sie nie spodoba- mocny pudrowy fiolek, dosyc meczacy i swidrujacy
miracle- jesli lubisz roze to mozesz powachac
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 12:36   #1810
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Hmm,
Femme Boss'a odpada, bo bardziej na wieczór, za różą w perfumach nie przepadam, nie znoszę duszności.
E'clat był strzałem w dziesiątkę, ale lubię zmiany...
Polubię sie pewnie z czerwonym grejpfrutem, porzeczką, malina czy mandarynką, jak najmniej wanilii. Nie pogardzę jakimś delikatnym pazurkiem

A może Cacharel Amor Amor ?
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 12:50   #1811
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Uważam, że powinnaś wyprobować Gucci Eau de Parfum II, pachną malinkami doprawionymi pieprzną nutką. Są naprawdę olśniewające, przynajmniej jak dla mnie. Spróbuj
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 13:07   #1812
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie, bo ma mętlik w głowie!

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ale Ty tu piszesz o indywidualnych "przewrazliwieniach".
Moj maż np. zle reaguje na zapachy z jasminem. Od razu kicha i prycha. Ja np zle readuje na zawartość pivoni w zapachach prawie wszystkich. A moja Mam dostaje duszmości i kataru na zapachy z zawartością gardenii.
Przeciez nawet najdelikatniejszy zapach np kremuu nivea moze kogoś przyprawić o mdłości czy nauczyciel ma pierw przeprowadzac wywiad na co kto jest uczuylony, i pod tym dopiero kątem dobierac zapach? jak by tak było to by nie mogł pachniec niczym
O coś zupełnie innego mi chodzi...

Nie o indywidualnych przewrażliwieniach, tylko o zapachach z ogonem, z mocą, z pazurem. W dużych skupiskach ludzi albo w bliskim kontakcie dopuszczam zapachy delikatne, nie ciągnące się - taki zapach zawsze można znieść, gdy lekko mignie, a taki który otacza człowieka jak rój os to już chyba niekoniecznie.

Pod jakim kątem? Ano licząc się z innymi po prostu.

Ps. Krem Nivea może się niepodobać, może się nawet bardzo niepodobać, ale na pewno nikogo nie udusi, gdy towarzysz z przeciwka będzie go miał na sobie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 13:33   #1813
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie, bo ma mętlik w głowie!

Taaak, to ja chciałam jeszcze coś polecić oczywiście o ile jeszcze temat jest aktualny. Ja z wyżej wypisanej listy wybrałabym :

Gucci Eau de Parfum II
Gucci Envy
Mugler Innocent

Od siebie zaproponowałabym jeszcze do przetestowania Chanel Chance. Zapach z prawdziwą klasą, użyty w niewielkiej ilości nie zmęczy otoczenia, jest ujmujący. Moja pani doktor od wykładów w tamtym roku namiętnie się nią zlewała, czułam w ostatnim rzędzie klasy. Mimo to nie zmniejszyła się moja sympatia do tej woni Polecam
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 15:49   #1814
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Uważam, że powinnaś wyprobować Gucci Eau de Parfum II, pachną malinkami doprawionymi pieprzną nutką. Są naprawdę olśniewające, przynajmniej jak dla mnie. Spróbuj
A są teraz na promocji w Rossmannie? czy sie mylę?
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 15:55   #1815
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Ja również polecam Gucci II - raczej będziesz zadowolona
W Rossmanie jest promocja 50 ml + balsam + żel pod prysznic = 150 zł.

Wpisz w wyszukiwarkę wybrane nuty zapachowe, to kopalnia wiedzy
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 17:39   #1816
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

z Twojej listy wybrałabym Femme albo Inspiration.Sama natomiast polecam Baby Doll albo jak już dziewczyny mówiły Gucci II.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 17:51   #1817
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Z tych wymienionych przez Ciebie polecam DKNY. Wg mnie zdecydowanie najbardziej wyróżnia się z proponowanej czówrcy, jest naprawdę ciekawy, zwraca uwagę i fajnie się rozwija.
A może wypróbuj któryś z zapachów Happy Clinique.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 18:18   #1818
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Ja jesli juz to bym wybrala Femme Boss, ale skoro Ci sie nie podoba, to moze cos takie jak O oui Lancome? Swieze, lekkie, bardzo sie podoba otoczeniu
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 18:55   #1819
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie, bo ma mętlik w głowie!

A moje dzieci bardzo lubią Lolitkę, też miałam obawy, kiedy pierwszy raz użyłam jej do szkoły (uczę w Gimnazjum), więc było bardzo mało i bardzo ostrożnie.
Cóż zauważyłam, kiedy uczniowie ustawili się przed klasą i zaczęłam je do owej klasy wpuszczać, to zwłaszcza dziewczyny wwąchiwały się w woń, która leciutko krążyła wokół mnie. I tak za każdym razem, z inną klasą...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 20:25   #1820
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dzięki dziewczyny.
Przeglądałam opisy zapachów, o których pisałyście.

Najbardziej przypadły mi do gustu:
- Gucci Eau de Parfum II
- Happy Clinique (jest ich kilka, ale ten wydaje mi się najbliższy):
http://www.perfumy-perfumeria.pl/Cli...l-W-16358.html
Jaka jest ich pełna nazwa? Jest ich troszkę...

Znalazłam jeszcze coś takiego:
Tommy Hilfiger Tommy Girl

Poszukiwania się zawężają...


A może truskawkowa Nina (Nina Ricci)?
Muszę się szybko na cos zdecydować...
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2006-12-16 o 20:55 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji "edytuj"
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 21:13   #1821
Vega...
Raczkowanie
 
Avatar Vega...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Witajcie
Podlaczam sie do watku! Takze chcialam Was prosic o jakies propozycje, bo czas ucieka, a ja bardzo chce cos sobie pieknego sprezentowac . No i problem w tym, ze ciezko z czasem na testy perfumowe. Testuje juz troche i jakos coraz trudniej cos znalezc...

Do rzeczy: ost kupilam - Gucci II, baardzo mi sie podoba, ale chcialabym teraz cos bardziej zimowego.
- na kadzidla nie jestem poki co gotowa;
- mysle o czyms bardziej slodkim, chetnie z waniliowa nutka (KenzoAmour - wydaje mi sie chyba troche za slodki, niczym innym nie przelamany, Gloria - myslalam ze to bedzie to, ale poki co nie)
- moze byc jakis pazurek, cos pieprznego, moze korzennego
- chcialabym zeby bylo dostepne do powachania w perfumerii,wiec raczej nie niszowiec
- rozwazam caly czas Amor Amor (ma dobra cene w sephorze) nie wiem czy to zimowy zapach; slodziakowaty, jak pachnialam nim z probeczki to slyszalam, ze ladnie pachne (nareszcie ktos cos powiedzial ). Wydaje mi sie taki przyjemny i swiateczny. I wydaje mi sie dosc intensywny i przy jednym psiku wyczuwalny (nie to co Gucci...) Nie jestem przekonana...
Chcialabym, zebyscie mi cos poradzily. Na pewno macie jakies typy, z gory dziekuje
Vega... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 21:24   #1822
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

słodki, waniliowe? Lolitkę polecam.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 21:29   #1823
Vega...
Raczkowanie
 
Avatar Vega...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
słodki, waniliowe? Lolitkę polecam.
A ktora konkretnie?
Vega... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 21:35   #1824
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

No a to już zależy co lubisz. Moją ukochaną jest edp, L nie podeszła mi, a reszty nie znam. Myślę, że powinnaś poczytać KWC i wybrać się do perfumerii.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 09:13   #1825
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

No to zdecydowałam - EDP II
Poszperałam na Allegro, ale tam malutko tego...
W związku z tym prosze o radę. Potrzebuję sprawdzonego sprzedawcę Allegro (może z tych, którzy mają ten zapach - 50 ml) lub zaufany sklep internetowy z przystępną ceną. Będę wdzięczna.
Pozdrawiam
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 15:39   #1826
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

http://www.allegro.pl/item151225447_...on_50_gel.html

U Roteza zestawik za 139zł!
Ja swoją 50 kupiłam u niego za 144zł.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 16:02   #1827
Vega...
Raczkowanie
 
Avatar Vega...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Dziewczyny, naprawde licze na Wasze typy . Ja wczoraj wachalam Sonia Rykiel - to chyba ten pomaranczowy sweterek i podoba mi sie... Psiknelam troche na szal wczoraj i jak dzis ubieralam sie na uczelni to pomyslalam..."o ktos sie wyperfumowal Angelem" tez macie takie skojarzenia? Podoba mi sie tez Code, ale moja przyjaciolka go uzywa. Moze mozecie polecic mi ew. cos podobnego do Code? Hm...chociaz mam wrazenie, ze Code jest dla mnie "za elegancki". Moze jednak Rykiel... pomozcie zglupialej Wizazance. Kupe czasu chodze juz za tym zapachem
Vega... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 16:15   #1828
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zapach dla mnie na Gwiazdkę

Cytat:
Napisane przez Vega... Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawde licze na Wasze typy . Ja wczoraj wachalam Sonia Rykiel - to chyba ten pomaranczowy sweterek i podoba mi sie... Psiknelam troche na szal wczoraj i jak dzis ubieralam sie na uczelni to pomyslalam..."o ktos sie wyperfumowal Angelem" tez macie takie skojarzenia? Podoba mi sie tez Code, ale moja przyjaciolka go uzywa. Moze mozecie polecic mi ew. cos podobnego do Code? Hm...chociaz mam wrazenie, ze Code jest dla mnie "za elegancki". Moze jednak Rykiel... pomozcie zglupialej Wizazance. Kupe czasu chodze juz za tym zapachem
Troche w typie Code jest moim zdaniem Jean Paul Gaultier Classique i Alien Muglera
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 21:33   #1829
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Które wybrać: Organza, Mademoiselle czy czarne Envy?

Mam zamiar sobie sprawić perfumki na gwiazdke sama sobie taki prezencik....

no i nie wiem które wybrać podoba mi się Gucci Envy czarne, coco mademoiselle i organza

poradzcie proszę na który wy byście flakonik się zdecydowały który jest bardziej tajemniczy, działajacy na mężczyzn i bardziej erotyczny zapach...

niestety nie stać mnie na wszystkie trzy

liczę na Was bo... ja jestem na takim rozstaju i w kropce że ..... szok

dziękuję Wam bardzo serdecznie
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 21:55   #1830
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

Osobiście wybrałabym Organzę, wydaje mi się też że najbardziej spełnia sugerowane przez ciebie warunki - tajemniczości i seksowności Najlwpiej jednak sama poczytaj troszkę na KWC i sama wybierz takie,jakie najbardziej odpowiadają Twoim oczekwaniom.
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.