Rzucić palenie, część II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 15:29   #1831
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość

Ps. ja oczywiście popalam sobie :P
lanie !!!

Ja dziś 7 dzień nie pale
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:01   #1832
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Rzucić palenie, część II

No to ja Wam powiem, że ponad miesiąc nie palę i jestem dumna, że nie wróciłam do tego
Trzymam za Was kciuki kochane
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:30   #1833
Arletasa
Wtajemniczenie
 
Avatar Arletasa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Żuławianka
Wiadomości: 2 123
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
No to ja Wam powiem, że ponad miesiąc nie palę i jestem dumna, że nie wróciłam do tego
Trzymam za Was kciuki kochane

U mnie bez zmian,nadal nie zapaliłam ani jednego.Przeżyłam imprezkę z ostrym jaraniem 2 osób przy stole ,ale przeżyłam.
__________________
decoupage
różne prace
album-
blog
Arletasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 16:18   #1834
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dziś mijają 4 miesiące bez papierosa
Bądźcie twarde dziewczyny!
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 14:38   #1835
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dalej nie palę, teraz zrobiłam kolczyk w wędzidełku wargowym, więc tym bardziej nie mogę, więc nawet nie myślę o tym. Chociaż dziś w nocy śniło mi się, że wzięłam papierosa, wzięłam bucha i powiedziałam osobie obok mnie, żeby mi go zabrała bo rzucam. Miło, ze strony snów, że też są nastawione na rzucanie.
Ostatnio strasznie dużo stresów miałam, więc cieszę się, że nie zapaliłam, mimo że mi proponowano
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 14:52   #1836
OlejmyJutro
Raczkowanie
 
Avatar OlejmyJutro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 186
GG do OlejmyJutro Send a message via Skype™ to OlejmyJutro
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Kochana zrób to dla dziecka
Ja jak dowiedziałam się, że będę mamą w tym samym dniu rzuciłam palenie. I nie ma że boli, dla dobra dziecka. Niestety w 6 tyg się nie udało i #. więc dalej zaczęłam palić.
Ale jak zaczniemy się znowu starać z Mężem już na 3 przed rzucę żeby organizm oczyścić,

Powodzenia

Ps. ja oczywiście popalam sobie :P
Jest ciężko, ale najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe.
OlejmyJutro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 21:12   #1837
Arletasa
Wtajemniczenie
 
Avatar Arletasa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Żuławianka
Wiadomości: 2 123
Dot.: Rzucić palenie, część II

Hop hop jak idzie dziewczyny?palimy nie palimy?No jak?Ja jestem dzielna nadal nie palę i jest prawie dobrze.
__________________
decoupage
różne prace
album-
blog
Arletasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 21:19   #1838
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Arletasa Pokaż wiadomość
Hop hop jak idzie dziewczyny?palimy nie palimy?No jak?Ja jestem dzielna nadal nie palę i jest prawie dobrze.
oczywiście, że nie

a co do ciąży.. nie wyobrażam sobie zapalić nawet pół papierosa będąc w ciąży... jak widzę jak Kobieta jest w ciąży, brzuszek rośnie ładnie i stoi z cygarem to po poprostu mnie nosi w środku jak można tak robić..

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Dalej nie palę, teraz zrobiłam kolczyk w wędzidełku wargowym, więc tym bardziej nie mogę, więc nawet nie myślę o tym. Chociaż dziś w nocy śniło mi się, że wzięłam papierosa, wzięłam bucha i powiedziałam osobie obok mnie, żeby mi go zabrała bo rzucam. Miło, ze strony snów, że też są nastawione na rzucanie.
Ostatnio strasznie dużo stresów miałam, więc cieszę się, że nie zapaliłam, mimo że mi proponowano
hehe też miałam takie sny, że ktoś mnie zachęcał ale odmawiałam bo mówiłam, że jak zapalę raz to później zacznę na nowo.. albo, że próbowałam ale nie smakowało to normalne
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 22:06   #1839
Arletasa
Wtajemniczenie
 
Avatar Arletasa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Żuławianka
Wiadomości: 2 123
Dot.: Rzucić palenie, część II

Asiaa90 i mnie nie ominęły takie sny,ale mi sie raczej sniło ,że nawet smakują.Ale od jakiegoś miesiąca spokój,nie przyśniłam palenia
__________________
decoupage
różne prace
album-
blog
Arletasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 22:09   #1840
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Arletasa Pokaż wiadomość
Asiaa90 i mnie nie ominęły takie sny,ale mi sie raczej sniło ,że nawet smakują.Ale od jakiegoś miesiąca spokój,nie przyśniłam palenia
dlatego nawet w śnie nie można ulec bo to będzie znak !
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 22:30   #1841
Arletasa
Wtajemniczenie
 
Avatar Arletasa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Żuławianka
Wiadomości: 2 123
Dot.: Rzucić palenie, część II

Jessssssssssssssssuuuuuuu uu .Ty mnie lepiej nie strasz?Ja i tak skrzywdzona przez los.Z nadbagażem sadła na grzbiecie ,od wczoraj z nogą w gipsie ,ale dumnie wypinam pierś i z uśmiechem na twarzy cieszę się chwilą bo
<NIE PALĘ>
Aaa i mam coś dla Was,trochę masakryczne..żeby Wam się nie przyśnił taki sen
http://www.youtube.com/watch?v=lu4IX...layer_embedded
__________________
decoupage
różne prace
album-
blog

Edytowane przez Arletasa
Czas edycji: 2012-03-14 o 22:51 Powód: dopisek
Arletasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 14:38   #1842
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Rzucić palenie, część II

U mnie dziś 3 dzień leci - jenyyyy jak mnie ssie normalnie prawie chodzę po ścianach ale póki co się trzymam jakoś - ciekawe co będzie jak tż jutro wróci wieczorem z delegacji i będzie mi smrodził przez cały weekend pod nosem ech czemu to jest takie trudne....
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 15:04   #1843
BrillanteAstro5
Zakorzenienie
 
Avatar BrillanteAstro5
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 16 103
Dot.: Rzucić palenie, część II

witam!


75 dzień dzisiaj. Bywa raz gorzej, raz lepiej, ale twardo się trzymam. Czasami mam niesamowitą ochotę zapalić, a innego dnia mnie po prostu mdli, gdy ktoś przy mnie pali. Mam nadzieję, że już nigdy nie wrócę do nałogowego palenia, bo po tych niecałych 3 miesiącach niepalenia czuję się naprawdę dużo lepiej. Odkąd rzuciłam fajki, zaczęłam ćwiczyć i w miarę zdrowo się odżywać i jak to zawsze chwytałam każde choróbsko, teraz w ogl nie choruję, kondycha mi się poprawiła i czuję się naprawdę świetnie! Oby tak dalej!


Asiaa90 taaak, mnie także przeraża widok kobiety w ciąży z papierosem, po prostu tragedia!


kotek81
namów tż, niech też rzuca! mój miał rzucić ze mną od nowego roku, pierwszy miesiąc dzielnie się trzymał, a teraz znowu podpala sobie. ale cały czas go karcę za to, mówię, że mi śmierdzi i ma zakaz palenia przy mnie
__________________
Jesteś moim wszystkim.
P
05.09.15
BrillanteAstro5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:58   #1844
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Rzucić palenie, część II

wolałabym, gdybym nie musiała szukać takiego wątku. żebym nie miała tego problemu, w sensie, żebym nigdy nie zaczęła palić.
w każdym badź razie po 3 latach zamierzam rzucić. paliłam paczkę na 3/4 dni (więc i tak nie dużo) ale wraz z TŻetem stwierdziłam, że jednak za dużo.
przy okazji zakupów w drogerii kupiłam sobie NiQuitin MINI i zaczynam. akurat po zakupach zapaliłam sobie ostatniego z paczki.
ciężko będzie mi się przestawić, już się boje. ale damy rade, prawda!? mówią że początki najgorsze...
boję się że przytyje
i będzie mi brakowało kawki + fajek.


__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:27   #1845
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez BrillanteAstro5 Pokaż wiadomość
witam!
kotek81 namów tż, niech też rzuca! mój miał rzucić ze mną od nowego roku, pierwszy miesiąc dzielnie się trzymał, a teraz znowu podpala sobie. ale cały czas go karcę za to, mówię, że mi śmierdzi i ma zakaz palenia przy mnie
nie przejdzie on z tych co sobie coś musi sam postanowić - jak ja mu będę mówić to się tylko zaweźmie na amen i nigdy w życiu nie rzuci
Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
wolałabym, gdybym nie musiała szukać takiego wątku. żebym nie miała tego problemu, w sensie, żebym nigdy nie zaczęła palić.
w każdym badź razie po 3 latach zamierzam rzucić. paliłam paczkę na 3/4 dni (więc i tak nie dużo) ale wraz z TŻetem stwierdziłam, że jednak za dużo.
przy okazji zakupów w drogerii kupiłam sobie NiQuitin MINI i zaczynam. akurat po zakupach zapaliłam sobie ostatniego z paczki.
ciężko będzie mi się przestawić, już się boje. ale damy rade, prawda!? mówią że początki najgorsze...
boję się że przytyje
i będzie mi brakowało kawki + fajek.


ja jestem "chora" jak nie wypiję 3 kaw dziennie (czasami to i 5 było ) i kurna wcale mi to rzucania nie ułatwia bo po kawie to aż mni nosi przez pół godziny jak nie lepiej - nie jestem w stanie myśleć o niczym innym tylko o tym jak to fajnie było sobie dymka pociągnąć....
no ale póki co się trzymam dzielnie - 3 dzień za mną (już nie pojadę po fajki bo młodej nie będę ciągnąć do sklepu a samej jej nie zostawię )

A i zrobiłam sobie "skarbonkę" (stare opakowanie po odplamiaczu (takie małe wiadereczko) ) i mam zamiar wrzucać tam codziennie albo 5zł albo 10zł i otworzyć je dopiero jak będzie pełne i wydać TYLKO I WYŁĄCZNIE NA SIEBIE (choć jak znam życie to większość na dzieciaki pójdzie )

Edytowane przez kotek81
Czas edycji: 2012-03-15 o 18:28
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 13:20   #1846
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
nie przejdzie on z tych co sobie coś musi sam postanowić - jak ja mu będę mówić to się tylko zaweźmie na amen i nigdy w życiu nie rzuci

ja jestem "chora" jak nie wypiję 3 kaw dziennie (czasami to i 5 było ) i kurna wcale mi to rzucania nie ułatwia bo po kawie to aż mni nosi przez pół godziny jak nie lepiej - nie jestem w stanie myśleć o niczym innym tylko o tym jak to fajnie było sobie dymka pociągnąć....
no ale póki co się trzymam dzielnie - 3 dzień za mną (już nie pojadę po fajki bo młodej nie będę ciągnąć do sklepu a samej jej nie zostawię )

A i zrobiłam sobie "skarbonkę" (stare opakowanie po odplamiaczu (takie małe wiadereczko) ) i mam zamiar wrzucać tam codziennie albo 5zł albo 10zł i otworzyć je dopiero jak będzie pełne i wydać TYLKO I WYŁĄCZNIE NA SIEBIE (choć jak znam życie to większość na dzieciaki pójdzie )

mam tak samo.
skarbonka fajny pomysł, też sobie zrobie.
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 11:45   #1847
Arletasa
Wtajemniczenie
 
Avatar Arletasa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Żuławianka
Wiadomości: 2 123
Dot.: Rzucić palenie, część II

Witajcie ,cisza tutaj?Czyżby porządki przed świąteczne?
U mnie dzisiaj 83 dzień nie palenia i mam problem.Częściej i na krótko nachodzi mnie nagle chęć zapalenia,aż śninka poleci i po kilku chwilach mija.Denerwujące to jest.Pojawia się nie wiadomo skąd ,bo o paleniu raczej nie myślę.Czy to moja podświadomość walczy z nałogiem?No nie wiem.
__________________
decoupage
różne prace
album-
blog
Arletasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:03   #1848
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Arletasa Pokaż wiadomość
Witajcie ,cisza tutaj?Czyżby porządki przed świąteczne?
U mnie dzisiaj 83 dzień nie palenia i mam problem.Częściej i na krótko nachodzi mnie nagle chęć zapalenia,aż śninka poleci i po kilku chwilach mija.Denerwujące to jest.Pojawia się nie wiadomo skąd ,bo o paleniu raczej nie myślę.Czy to moja podświadomość walczy z nałogiem?No nie wiem.
to normalne, każdy inaczej reaguje.. ja nie raz przytaczałam historię mojego Tżta nie pali od stycznia 2011.. i mu się nie chce po prostu, nie myśli o papierosie, nie ciągnie go.. ja rzuciłam w maju 2011.. ale do dziś mnie ciągnie mam dni kiedy chodze zła i myślę tylko o tym żeby sobie zapalić.. najgorsze są wieczory jeszcze teraz te ciepłe kiedy mi do głowy przychodzi jak fajnie było by wyjść na balkonik wieczorem kiedy jest ciepło i zapalić cygarka... no ale walczę z tym
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 22:18   #1849
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Dziś mijają 4 miesiące bez papierosa
Bądźcie twarde dziewczyny!
No gratki u mnie prawie 2 miesiące i jakoś nie mam ochoty nawet zapalić. Nie mam też takich objawów jak to nieraz opisują, że człowiek tyje, podjada, że coś w ręce musi mieć. Całkiem spokojnie
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 09:41   #1850
doris1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 16
Dot.: Rzucić palenie, część II

5 miesięcy i 2 dni bez papierosa Czuje sie wysmienicie, antomiast wkurza mnie to, ze pamiętam jak to jets jak smakuje itd. ;/ czasem etz mam chwilowa ochote, ale w zyciu bym nie zapaliła, szkoda mi tego co juz za mną Mam nadzieje, ze nie bede juz ngidy taka głupia i nie wezme tego do ust !
doris1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 10:14   #1851
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Rzucić palenie, część II

ja poległam
ale od jutra znowu rzucam
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 13:16   #1852
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dalej nic, ale jestem kłębkiem nerwów i nienawiści i przez to chce mi się cholernie zajarać.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 20:23   #1853
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
ja poległam
ale od jutra znowu rzucam
Ja też dzisiaj niestety poległam.
Ale obiecałam sobie, że ta paczka jest ostanią w moim życiu i przysięgam, że będę się tego trzymać.
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 21:49   #1854
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Rzucić palenie, część II

ciągle sobie obiecuje, że rzucę palenie, w ciągu ostanich 2 miesięcy nawet troche ograniczyłam, zdarzał mi się dzień bez papierosa, albo dzień z jedynie dwoma papierosami, ale całkiem nie umiem się pozbyć tego nałogu, tym bardziej, że wszyscy wokól mnie palą!
ale postanowione, przed chwilą spaliłam ostatniego z paczki i mam nadzieję, że to będzie ostatni w ogóle
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 14:59   #1855
Kejthx
Zadomowienie
 
Avatar Kejthx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mój mały świat
Wiadomości: 1 319
Dot.: Rzucić palenie, część II

Witam!
Ja od pt (tj.23/03/2012) walcze z nałogiem za pomocą Tabex-u. Dzis 4 dzień, jutro zero fajka...od piatku paliłam po 3-4 dziennie. Kurczę cieżko czasami, najgorsze jest to, że czasami z nudów nie ma co robić, więc chętnie by puściło się dymka. Od wczoraj od 14 nie zapaliłam ani jednego. Tabex mi troche pomaga, mam motywację (mam zamiar zajść w ciaze niebawem ), ale trzeba naprawdę mieć silną wolę, by rzucić to świństwo! Ja palę ok 10 lat, mam nadzieję, ze tym razem sie uda!
Kejthx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 16:24   #1856
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Rzucić palenie, część II

Kejthx witaj
ja od sobotniego ostatniego papieroska jeszcze nie zapaliłąm, na razie radzę soe bez "wspomagaczy" nie wiem jak to będzie, ale tym razem będe uparta, zwykle po takim czasie byłam conajmniej po jednej fajeczce
ale teraz mam motywacje, ponieważ moje włosomaniactwo ciągle się nakręca, stwierdziłam, że to co zaoszczędze na fajkach będę mogła wydać spokojnie na włoski, także do dziś dzięki niepaleniu mam na kuracje rzepą, a jak pojdzie tak dalej do czwartku dołoże do tego jantar i cp i jeszcze reszta zostanie :p
na razie taka motywacja mi wystarcza, zobaczymy jak będzie dalej
dodam jeszcze, że palę od prawie 7 lat, z tym że przez około 1 rok było to sporadyczne popalanie
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 19:20   #1857
Kejthx
Zadomowienie
 
Avatar Kejthx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mój mały świat
Wiadomości: 1 319
Dot.: Rzucić palenie, część II

Ja próbowałam rzucać 2 razy, w zeszłym roku. Nic z tego Myślałam, zacznę sobie ograniczać palenie i tak ograniczałam, a potem kończyło się to tak, że wypalałam w końcu znowu prawie paczkę dziennie Żadna motywacja dla mnie nie była wystarczająca... aż w końcu świadomość tego, że gdy zajdę w ciążę, będę musiała przestać palić dla bezpieczeństwa dziecka, a co wtedy gdy nie będę w stanie tego zrobić? Może to okrutnie brzmi - nigdy w ciąży nie byłam nie wiem, co czuje kobieta nosząc pod sercem swoje dziecko, podejrzewam, że chce dla niego jak najlepiej... ale swiadomość tego, że być może bedzie mi cieżko z powodu ciazy (dolegliwości wczesnociążowe) + nie palenie, świadomosć iż taka sytuacja może nastąpić doprowadza mnie do paniki... Uważam, że palenie to straszy nałóg i tak samo trudno wyjść z niego jak z każdego innego. Ale się zawziełam, niestety wspomagam się tabexem, bo czuję, ze inaczej nie dałabym rady. Trochę mi też wstyd, ze nie potrafię bez tych tabsów, ze jestem tak uzależniona , ale myślę, że najważniejsze to, że w końcu podjełam wyzwanie i trzymam się go! Powodzenia życzę wszytkim rzucajacym, a kciuki trzymam za wszystkich, podziwiam zaś tych którzy nie muszą się wspomagać.... Póki walczymy, wszyszcy jesteśmy zwyciezcami!!!

Edytowane przez Kejthx
Czas edycji: 2012-03-26 o 19:22
Kejthx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 20:17   #1858
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Kejthx Pokaż wiadomość
Ja próbowałam rzucać 2 razy, w zeszłym roku. Nic z tego Myślałam, zacznę sobie ograniczać palenie i tak ograniczałam, a potem kończyło się to tak, że wypalałam w końcu znowu prawie paczkę dziennie Żadna motywacja dla mnie nie była wystarczająca... aż w końcu świadomość tego, że gdy zajdę w ciążę, będę musiała przestać palić dla bezpieczeństwa dziecka, a co wtedy gdy nie będę w stanie tego zrobić? Może to okrutnie brzmi - nigdy w ciąży nie byłam nie wiem, co czuje kobieta nosząc pod sercem swoje dziecko, podejrzewam, że chce dla niego jak najlepiej... ale swiadomość tego, że być może bedzie mi cieżko z powodu ciazy (dolegliwości wczesnociążowe) + nie palenie, świadomosć iż taka sytuacja może nastąpić doprowadza mnie do paniki... Uważam, że palenie to straszy nałóg i tak samo trudno wyjść z niego jak z każdego innego. Ale się zawziełam, niestety wspomagam się tabexem, bo czuję, ze inaczej nie dałabym rady. Trochę mi też wstyd, ze nie potrafię bez tych tabsów, ze jestem tak uzależniona , ale myślę, że najważniejsze to, że w końcu podjełam wyzwanie i trzymam się go! Powodzenia życzę wszytkim rzucajacym, a kciuki trzymam za wszystkich, podziwiam zaś tych którzy nie muszą się wspomagać.... Póki walczymy, wszyszcy jesteśmy zwyciezcami!!!
u mnie ograniczanie też tak wyglądało, ostatnio tylko jakoś tak troche zwolniłam
moja koleżanka właśnie urodziła, palenie rzuciła zaraz po pierwszym teście pozytywnym i od tamtej pory nawet dymka nie wzieła, mówiła, że nawet zbytnio jej nie ciągnęło, no i ta świadomość malucha.
Nie uważam, żeby wspomagacze były czymś złym, ważne, że pomagają nam rzucic to cholerstwo, ja dopiero 48h bez papierosa, ale kto wie czy za tydzien nie bede czegos potrzebowala, zeby nie palic
no i to, ze wszyscy wokól palą, wszyscy znajomi, tato i to w domu, dodatkowo mi nie ułatwia zadania.
Tobie równiez powodzenia i zdawaj relacje z postępów
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 08:50   #1859
Kejthx
Zadomowienie
 
Avatar Kejthx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mój mały świat
Wiadomości: 1 319
Dot.: Rzucić palenie, część II

Aleksandriiia, dzięki i wzajemnie
Myslę, że w ciazy właśnie tak się dzieje z kobietą, która pali, ale ja wolę jednak dmuchac na zimne
Ja bez fajka już ponad 2 dzień Trochę myślę o tym, jak mam kryzys to zajmuję się wszytkim czym nawet nie muszę Mam na wyciagniecie ręki przy biurku landrynki, gumy, cuksy, banany suszone, rodzinki i słonecznik łuskany. Piję bardzo duuuużo wody i jakos sobię radzę. U mnie w domu pali mama i mąż. Mąż próbuje się ograniczać i już zapowiedział, ze w tym tygodniu idzie po receptę na tabex Ja wierzę w niego, że dałby sobie radę bez, ale powiedział, że on sam sobie nie ufa w kwestii papierosów, więc też chce!
Pozdrawiam i miłego beznikotynowego dnia!

Ach, przepraszam prawie od póltora dnia bez symka

Edytowane przez Kejthx
Czas edycji: 2012-03-27 o 08:51
Kejthx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 13:03   #1860
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Rzucić palenie, część II

Masz racje, że lepiej wcześniej rzucić, w końcu wszyscy wiedzą, że szkodliwe substancje z papierosów utzrymują się jeszcze przez jakiś czas i organizm potrzebuje czasu, zeby się oczyścić.
Będzie z Ciebie dobra i odpowiedzialna mama
Ja wczoraj troszke poległam i wziełam pare dymków od tatusia ale nadal nie mam swojej paczki fajek i zero do nich dostępu i nawet za bardzo nie mam na nie ochoty
baaa nawet sie zdziwilam, że dzisiaj pierwsza myśl o papierosie pojawila się po kilku godz od wstania
ale za pare godz moze przyjsc kryzys, zwlaszcza, że jutro mam rozmowe o prace... ehhh
Słonecznego dnia bez dymka

btw. niezłą armie masz pod ręką, chyba stworze sobie coś podobnego, jakby ręka zaczynałą swędzieć
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 08:19:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.