Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII-VIII - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czas na wybór tytulu do kolejenj części. Do dzieła Mamuśki! )
Uśmiechamy się radośnie, bo zaraz witamy wiosnę. 1 2,00%
Ząbek tu, ząbek tam , ale jeszcze czadu mamie dam! 6 12,00%
Dietka rozszerzona, mama zadowolona a ja poznaje nowe smaki, bo już nawet jem buraki 1 2,00%
Poznajemy smaki nowe i jesteśmy przez to zdrowe ! 1 2,00%
RosnąRączki,RosnąNóżkiTo też czas zębowej wróżki, baba,baba wciąż słyszymy i na wiosnę sie cieszymy. 10 20,00%
Pół roczku już mamy i siadać, pełzać zaczynamy! Mamusie VII-VIII. 0 0%
Czworaczki, pełzaczki- coraz bardziej ruchliwe te nasze dzieciaczki. 14 28,00%
Raczkujemy i wstajemy, przez co mamie smukłą sylwetkę utrzymać dajemy 1 2,00%
W końcu wiosna wyczekana- cieszy się kazdy bobas i jego mama. 16 32,00%
Głosujący: 50. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 07:53   #3931
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Hej!

Bartessa i jak noc?



Maly pospal w lozeczku do 6:30 (oczywiscie z jedzeniem w miedzyczasiea), potem powariowal u nas w lozku, maz poszedl z dziewczynami do przedszkola, maly dosypia, a ja leze jeszcze, ale trzeba wstac, bo na 10:30 jedziemy na usg bioderek.
Noc spokojnie, mały przebudził się o 4 na jedzenie, beż gorączki zasnąl i spał do prawie 7. Teraz znów spi, ale robi się ciepły, pewnie znów go gorączka łapie.

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
O, zapominałam ! dzięki jacie

Bartessa jak dziś? Zaradna jestes kobietko, wiesz?


Ależ mój Rogi marudny jest. Jestem wykończona, przemęczona...poza tym wyglądam jak burak ( serio). Włosy tłuste, ciuchy poplamione, zero chęci do życia...
A ten maluch ani myśli ruszyć do przodu, nawet nie przyjmuje pozycji czworakowej. Cały czas wisi na mnie, nie mogę nigdzie iść, nawet się wysra*.
Na dodatek z M. kłótnie, kłótnie i jeszcze raz kłótnie. Przemęczenie robi swoje. Cholera.
Yyy, coś miałam jeszcze pisać. A. roczek kuzyna Igora mamy w sobote i oczywiście mam weekend zawalony zajęciami...

Na dodatek nie wiem kompletnie jak ruszyć rozdział z metodologii badań, trzeba napisać jakiś cel i itp. A z promo były tylko 2 spotkania po 10 min...
Marina, każda z nas jakby była w takiej sytuacji to musiałaby sobie jakoś poradzic

Co do malucha, moj tez nie chce raczkowac, nauczony jest do noszenia, i cięzko cokolwiek z nim udziałac. Ile Igorek wazy? bo on tak jak mój b.duzy się urodzil. Karol to chyba ma juz 12 kg.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:13   #3932
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Bartesso, tak, b.podobne mieli gabaryty Mój tak samo 12 kg. Ciężko, co?
O, obudził się.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:16   #3933
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A ja mam chyba tę swoją migrenę Od 13 głowa mnie boli tak, ze ledwo na oko patrzę. Wzięłam już 4 efferalgany i nic.
Przedwczoraj było tak samo


Ale z dobrych wieści - odebrałam wyniki Tymcia i nie ma anemii, nie wróciła Hemoglobina i erytrocyty w środku normy. Strasznie się cieszę
Ja też wczoraj miałam migrenę też ostatnio miewam częściej i też jeszcze karmię UU i skuteczne tabletki odpadają. Wczoraj znowu wzięłam apap z nadzieją że może tym razem pomoże, ale niestety
Dziś juz lepiej ale jeszcze głowa ćmi.
Gratuluję dobrych wyników Tymcia
A powiedz, można dawać żelazo profilaktynie dziecku. Tzn. bez oznaczania Hb z krwi, jakąś małą dawkę?
Ale chyba wybiorę się do pediatry...

Bartessa cieszę się że gorączka w końcu przeszła, oby juz nie wracała. Dawaj małemu dużo picia, ale to juz wiesz

Lili zazdroszczę przespanej ładnie nocki - oby już tak Radziowi zostało!

Witam,
u nas jakieś apogeum - Karolka budziła się co godzinę w nocy, a od 6 już była wyspana i do 7mej udało mi się ją przetrzymać w łóżku, no ale o 7mej juz wstałyśmy. Wczoraj miałam migrenę, dzisiaj juz lepiej choć głowa nadal boli, ale to już pewnie od niewyspania. Jak ja do pracy mam chodzić po takich nocach

Przypomniało mi się co któraś z Was napisała - że dziecko jak ma anemię to źle sypia, chyba wybiorę się do pediatry.
Choć szczerze to wątpię, żeby to było prawdą, ale jeśli jest cień szansy że coś da się naprawić, żeby mała spała w nocy to muszę to wypróbować
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:18   #3934
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Na dodatek nie wiem kompletnie jak ruszyć rozdział z metodologii badań, trzeba napisać jakiś cel i itp. A z promo były tylko 2 spotkania po 10 min...
jaki masz temat? Może coś bym wymyśliła...?

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Maly pospal w lozeczku do 6:30 (oczywiscie z jedzeniem w miedzyczasiea), potem powariowal u nas w lozku, maz poszedl z dziewczynami do przedszkola, maly dosypia, a ja leze jeszcze, ale trzeba wstac, bo na 10:30 jedziemy na usg bioderek.
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:22   #3935
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Marina cięzko, no ale co zrobic ludzie sie mnie pytają co on je ze taki wypasiony jest
Ciekawe ile na rok bedą miec.

moj starszy synek jak sie urodzil to mial 4,600 a nie 4,2 jak Karolek, i wolniej przybieral na wadze. na roczek mial 14 kg. a na 8 msc 10,5. to 1,5 kg mniej od Karola. i zacząl chodzic dopiero po roczku. Chyba trzeba sie przygotowac na jakies 16.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:24   #3936
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cześć.

Aj Marina ja mam to samo, wyglądam ...jak wyglądam ---> Miałam tak dbać o włosy, a nic nie robię w tym kierunku, nawet fryzjer i m nie pomógł i układają się jak chcą.
Maski nie mam czasu nakładać, bo trzeba spłukać.
Ja to jestem życiowym pesymistą. Mogę tylko narzekać i narzekać.....
Czasami mi głupio tutaj tak smęcić. Serio.
Wieczorem kiedy Sara zasypia ja biorę szybką kąpiel, balsam na ciało ( albo i nie), mycie twarzy żelem( albo i nie) i krem na glace i spać.

Martwię się o Sarę. Ona nadal nie siedzi. Nawet posadzona zaraz się przewraca, o raczkowaniu nie ma mowy czy pełzaniu....
Jak widzę że Wasze dzieci już stoją to mi żal d*upę ściska.

No i najlepszego dla Igora

Lilii ja się nie znaju na winach, ale wyglądają mi na drogie Musisz się zakręcić, te 300 zł to chyba mało za wie butelki. No, co najwyżej jedna to tyle warta
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:31   #3937
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość


o nie wiedziałam,że nakrętka ma kant , a myślałam że brzeg
Czepialska, no
Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Przepraszam za moją niobecność, ale nie mam ostatnio na nic czasu.
My niestety chorzy Domek ma całe szczęście tylko katar i mam nadzieje, że nic więcej się nie wykluje, a mnie wzięło na maksa... Czuję się jakby po mnie walec przejechał. Mąż musiał wczoraj wczesniej wrócić, bo umiałam nawet z łóżka wstać. Wieczorem byłam taka słaba, że zemdlałam ubierając Dominika
Troszkę dzisiaj Was poczytam, bo i tak tylko leżę i nic nie robię.

Domek cwaniak się straszny zrobił, wstaje przy wszystkim przy czym się da. Musiałam mu kupić paputki ze skóry, żeby się na panelach nie ślizgał. Otwiera mi wszytskie szuflady i szafki, wszystko z nich wyciąga. Wczoraj poleciał razem z szufladą i przytrzasnął sobie paluchy.Chodzi już sobie przy meblach, ale puścić się jeszcze boi
Raczkuje jak tropeda, nauczył się że jak mówię "zaraz go złapię" to się chichra i ucieka przede mną
Zdrówka dla Was
Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
mamy 3 ząbka ..... górna dwójka

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
a mi kurier właśnie przywiózł przesyłkę - mąż kupił mi stację parową - licząc że dzięki temu mniej będę kląć przy prasowaniu zobaczymy....
zdaj relację po przetestowaniu.

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
A ze mnie torba jakich mało. Tydzień temu żaliłam sie mamie, że nie mam wyjściowych ciuszków dla małej, bo do tej pory tylko kombinezon a pod niego wiadomo rajstopki i bodziak.
Wiosna za pasem, kombinezon ściagamy i ostatnio jak taką sierotkę małą ubrałam na zakupy. Kupiłam nawet ostatnio jej spodenki w hm aż za całe 30zł i co......dzisiaj zajrzałam do szafy w poszukiwaniu jakiejś kurteczki wiosennej dla małej (bo jakby nie było to musze coś kupić) i odkryłam całą stertę ubranek na rozm. 80 czyli taki w jaki powoli wchodzimy! SPodenek chyba z 15par, bluzy, sukienki wszystko takie cudne jak je dostałam, to włądowałam na dół szafy z myslą, że są taaakie duże, że na moja kruszynke to jeszcze hoho zanim je ubierze.....no i mam hoho juz 4 pralke wstawiam dzisiaj

miła niespodzianka, nie?
Cytat:
Napisane przez editka2022 Pokaż wiadomość
KORNELKA UMIE ROBIC PAPA taka jestem dumna z niej az mi sie zly w oczach zakrecily

Cytat:
Napisane przez adrji Pokaż wiadomość
witam się i ja

dołączam do tych co mają humor do d
piję już dziś drugą melise
no nic wiosna idzie trzeba jakoś wyjść z tych dołków

lecę poczytać co u was
Hej, coś Ty
Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
-

U mnie w okolicy panuje przekonanie, że jak pierwszym słowem dziecka będzie "mama" to następnym dzieckiem w rodzinie będzie dziewczynka. Jak powie "tata" to chłopiec.
Mamusie które posiadają więcej niż jedno dziecko- sprawdziło się u Was?
mi to ostatnio teściowa mówiła i wydaje mi się to głupie
Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Dzwoniłam na pogotowie. lekarz powiedzial mi zebym zrobila oklady z octu i wody ( 2 lyzki octu na litr) i zeby go duzo nawadniac.
A jeszcze raz powtórzyc kąpiel

Kąpiel nic nie dała. Czopek który był o 18 wg lekarza wogole nie mial szans sie wchlonąc. 4 minuty po podaniu maly sie wypróznil wiec zerowa reakcja nalek.
O 10, czyli 2 h po ibumie, dalam mu czopka, 10 minut i znow wielka rzadka kuuupa. dalam mu jeszcze 50 mg.

Gorączka zeszla do 38. Własnie na snie zrobiłam mu oklady z wody z octem. zobacze, czy da jakis porządany efekt.

Padam na twarz
Jejciu, ale się wymęczycie.
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A ja mam chyba tę swoją migrenę Od 13 głowa mnie boli tak, ze ledwo na oko patrzę. Wzięłam już 4 efferalgany i nic.
Przedwczoraj było tak samo


Ale z dobrych wieści - odebrałam wyniki Tymcia i nie ma anemii, nie wróciła Hemoglobina i erytrocyty w środku normy. Strasznie się cieszę
Brumciu tak mi Cię szkoda, że Cię męczy ta Twoja główka...może jeszcze raz trzeba pójść do lekarza?

Brawa za wyniki Tymcia
Ja wczoraj odebrałam wyniki Julci i też nie ma anemii HGB ma 11,8, miesiąc( czy dłużej nie pamiętam) temu miała 10,2, także duża poprawa.

Dzień Dobry

Ale pogoda beznadziejna. Dzisiaj chyba wezmę 3h wolnego( przysługuje nam 1h wolnego na jeden tydzień-takiego dodatkowego urlopu). I mąż coś mówi, że ma dużo pracy i mu pasuje żebym dzisiaj wzięła, więc pewnie wezmę.

Zaraz śniadanko, aby na pocztę czekam
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 08:39   #3938
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Witam
Dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantow sto lat !!
Wklejcie link tych paputkow ktore polecacie czytam pobieznie i nie wylapalam jesli gdzies byl.

my od 8 nie spimy, sniadnie zjedzone, pranie sie pierze i zaraz ide karmic Marys - sniadanko ktoras pytala - kaszka na wodzie. A pozniej glowe musze umyc.

Na wadze mam juz - 3 kg wiecie jaka jestem szczesliwa zeby tak magiczne 65 kg zobaczyc na wadze ile mnie to jeszcze wyrzeczen czeka.
patik moja tylko sie przewraca po podlodze, a na panelach umie tylko sie odepchnac do tylu. Nie siedzi, nie pelza, nie raczkuje, zebow nie ma. Ale nie zalamuje sie - kazde sie inaczej rozwija i czekam cierpliwie na kolejne postepy takze nei jestes osamotniona, ale tez nie uwazam zeby bylo czym sie zalamywac.


__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:46   #3939
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Na wadze mam juz - 3 kg wiecie jaka jestem szczesliwa zeby tak magiczne 65 kg zobaczyc na wadze ile mnie to jeszcze wyrzeczen czeka.


ja też mam cel 65, ale jak to osiągnę, to pewnie i nizej pójdzie
najbardziej mnie wkurza wahanie się wagi- różnice są nawet o 2 kilo
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:47   #3940
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Lili ja się kompletnie nie znam na winach, może na all popatrz? ( pewnie patrzyłas już )
Wyobraź sobie, że wczoraj już chciałam na all za winami patrzeć ale Tż mnie uświadomił, że tam nie ma alkoholi

Marina w końcu wyjdziecie na prostą. Tylko Igi podrośnie to da wytchnąć.
Ja wczoraj byłam taka zmęczona (a Radziu raczej grzeczny jest), że aż mi się płakać chciało. Nawet nie miałam siły się z Tż kłócić. A on mnie tak czasem wkurza. Przyznam się Wam, że nieraz celowo go ignoruje... Zadaje takie durne (wg mnie) pytania, że nawet się nie odzywam

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Ja na sniadanie daje kaszke, ale sniadanie to wg mnie pierwszy posiłek czyli jak wstanie, czasami jest to szósta rano, dziś 7:40.
Właśnie Radek mi tak wcześnie wstaje ale wtedy mu UU daję. Później śniadanie.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:49   #3941
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
jaki masz temat? Może coś bym wymyśliła...?


Aniu młodzież licealna wobez uczniów niepełnosprawnych.
Teorię już mam, ale ta matodologia... Nie wiem nic...

Bartessa no to idą nasze dzieci łeb w łeb. Wiesz, tak jak piszesz, nie nastawiam się na wcześniejsze chodzenie, a na raczkowanie już całkiem nie. Mój to nic nie robi, nawet sam nie siada

Lili kurde, nie pomyślałam, że nie ma alkoholu
No mnie czasem też te pytania M. denerwują. Wczoraj prosiłam go 100 razy, by umył butelki i przegotował wodę, bo byłam tak padnięta, że nie miałam siły i się położyłam. I co, Igor się obudził w nocy i butelki brudne i woda nie przegotowana

patik ja jak poczwara wyglądam, nie poznaję się. A jak sobie przypominam siebie sprzed tych kilku lat i widzę te dłuuugie włosy po dupsko, krótkie spódniczki, wesołą minę - nie przypominam siebie nic a nic...

Iggy Pop się obudził i skwierczy oczywsta
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2012-03-14 o 08:54
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 08:51   #3942
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
[/COLOR]U mnie w okolicy panuje przekonanie, że jak pierwszym słowem dziecka będzie "mama" to następnym dzieckiem w rodzinie będzie dziewczynka. Jak powie "tata" to chłopiec.
Mamusie które posiadają więcej niż jedno dziecko- sprawdziło się u Was?
tak, u mnie się sprawdziło. a jak baba to nie bedzie miec rodzenstwa, to mnie smuci, bo kinga mowi baba przede wszystkim. a chce jeszcze jedno dziecko...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:53   #3943
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

eveeve paputki klik
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:57   #3944
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Lili zazdroszczę przespanej ładnie nocki - oby już tak Radziowi zostało!


A Tobie współczuję takich nocek, pamiętam je jeszcze.
I głowa żeby boleć przestała.

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Martwię się o Sarę. Ona nadal nie siedzi. Nawet posadzona zaraz się przewraca, o raczkowaniu nie ma mowy czy pełzaniu....
Jak widzę że Wasze dzieci już stoją to mi żal d*upę ściska.


Lilii ja się nie znaju na winach, ale wyglądają mi na drogie Musisz się zakręcić, te 300 zł to chyba mało za wie butelki. No, co najwyżej jedna to tyle warta
Chyba mu ich nie sprzedamy. Ale z drugiej strony my tych win i tak nie wypijemy a kasa się przyda. Nie wiadomo czy się kiedyś jeszcze kupiec na nie trafi.


Radek też nie siedzi, nie ma zębów.
A pesymistką na pewno nie jesteś większą ode mnie. Ledwo się powstrzymuję ze smęceniem. I obdagywać też umiem

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
mi to ostatnio teściowa mówiła i wydaje mi się to głupie
No głupie. Ale Radek mówi mama. Chciałabym aby drugim dzieckiem była córeczka.


Rogi za miesięcznicę.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:58   #3945
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie mi co dajecie dzieciaczkom na śniadanie
Chodzi mi o godzinę tako koło 8-9 .
Kaszki? Mleczko?
ja daję kaszkę i na kolacje tez kaszke a mleka wogole nie daje samego bo nie chce

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Dzwoniłam na pogotowie. lekarz powiedzial mi zebym zrobila oklady z octu i wody ( 2 lyzki octu na litr) i zeby go duzo nawadniac.
A jeszcze raz powtórzyc kąpiel

Kąpiel nic nie dała. Czopek który był o 18 wg lekarza wogole nie mial szans sie wchlonąc. 4 minuty po podaniu maly sie wypróznil wiec zerowa reakcja nalek.
O 10, czyli 2 h po ibumie, dalam mu czopka, 10 minut i znow wielka rzadka kuuupa. dalam mu jeszcze 50 mg.

Gorączka zeszla do 38. Własnie na snie zrobiłam mu oklady z wody z octem. zobacze, czy da jakis porządany efekt.

Padam na twarz
ciesze sie ze gorączka opadła mam nadziej ze to juz koniec

STO LAT DLA IGORKA
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:59   #3946
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

eveewe za spadek wagi.
Ale ja Ci zazdroszczę! dlaczego ja nie mam tyle siły?
Nie potrafię zacząć, wiem że później bym sobie poradziła. Ale niektóre rzeczy są takie pyszne
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:00   #3947
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Ale sie wkurzyłam. dziewczyny oswiećcie mnie, czy ja jestem zlą matka?

dziewczyna zalozyla watek o tym jak radzicie sobie z agresją u dzieci.
no to odpisalam, a jakas wizazanka zaczela mnie krytykowac ze moje zasady są straszne, normalnie terror w domu.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post32914582
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:00   #3948
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Oliweczka, brumku - bardzo sie ciesze z dobrych wyników brawo

elika - a ktos juz je testował tzn. paputki
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:00   #3949
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Bry Kuny

Rogi all the best

Patik
pytałaś ile razy młody je w noc ani razu dostaje mleko o 19 i potem o 6-7 zależy kiedy wstanie.

Zanka biedna Lenka

Żbik mówi "nananananananana" ale spać gadzina w nocy i tak nie będzie

Telik
co za noc z przygodami Jaś to mały akrobata dobrze, że nic się stało małemu strachu pewnie się najadłaś
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 09:01   #3950
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

buciki, paputki - bucików z linka bym nie kupila. papuci jednak tez nie. wprawdzie w zlobku jedno dziecko w nich chodzi i widze ze wygodne, ale moje i tak w skarpetach biega albo kupujemy buciki-kapcie Befado. są tanie i dobre, moze nie skórzane, ale naprawde syn mocno ujezdza buty/kapcie i w miesiac potrafil inne zalatwoc a te tak sie nie zdzierają

nadrabiam. napisze tylko ze kinga juz lepiej - zasypia o 20, budzi sie ok północy i jeszcze o 2 na żarcie i spała do 6 (karmienie), potem jeszcze godzinke
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:01   #3951
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
tak, u mnie się sprawdziło. a jak baba to nie bedzie miec rodzenstwa, to mnie smuci, bo kinga mowi baba przede wszystkim. a chce jeszcze jedno dziecko...
O tego o babie nie wiedziałam. Ciekawe, nie powiem...
Trzymam kciuki żeby się u Was to nie sprawdziło.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:01   #3952
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
tak, u mnie się sprawdziło. a jak baba to nie bedzie miec rodzenstwa, to mnie smuci, bo kinga mowi baba przede wszystkim. a chce jeszcze jedno dziecko...
eeee tam głupie zabobony
u nas też baba króluje, ale się tym nie przejmuję
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:06   #3953
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

A więc u nas noc wyborna
Igorek obudzil sie o 2 lyknal picka i usnal
o 6 zjadl i spal do 9

noi usnal wczoraj znow sam w lozeczku.....
znalazlam chyba przyczyne moich wieczornych histerii
a wiec winowajca byla drzemka kolo 17
wczoraj przetrzymalam i padl jak muszka

no nic uciekam robic porzadki wiosenne

MIŁEGO DNIA

Edytowane przez SweetAngel1984
Czas edycji: 2012-03-14 o 09:07
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:10   #3954
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
elika - a ktos juz je testował tzn. paputki
Natka je sobie chwali
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:12   #3955
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

ja to bym jak juz brała to ten droższy, ten tańszy jakis podejrzany a najlepiej zamów w zwykłej aptece, bo w necie to i za przesyłkę płacisz, to może na jedno wyjść
Cytat:
Napisane przez Naataaszkaa Pokaż wiadomość


Obejrzałam Przepis na życie - i leję tekst Poli "golarka" zamiast "żyleta" i Adamczyka "no nie znoszę tej kobiety" - ajjj kocham ten serial
hehheeh dobre , ja tez wczoraj oglądałam i nieźle się bawiłam prZy tym,niektóre teksty powalają

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A ja mam chyba tę swoją migrenę Od 13 głowa mnie boli tak, ze ledwo na oko patrzę. Wzięłam już 4 efferalgany i nic.
Przedwczoraj było tak samo
Kochana a Ty przypadkiem nie masz migreny?? bo tak mi to trochę wygląda

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość

Martwię się o Sarę. Ona nadal nie siedzi. Nawet posadzona zaraz się przewraca, o raczkowaniu nie ma mowy czy pełzaniu....
Jak widzę że Wasze dzieci już stoją to mi żal d*upę ściska.

nic się nie martw, każde dziecko rozwija się w swoim tempie

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Czepialska, no

,

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
Ale dumna tez z mojego meza i dziecka. Mezowi skrocili okres probny i powiedzieli, ze sa z niego bardzo zadowoleni. Okres probny mial miec do konca kwietnia.
Maly wspina sie, wstaje i puszcza i probuje stac przez kilka sekund sam
Marinko ja moze i moglabym kupowac malemu zabawki ale tego nie robie, staram sie mu wymyslac zabawy.
no to i dla tatusia i synka

a co do zabawek, to nie sztuka nakupować najlepszych zabawek i mieć dziecko z głowy, trzeba troche pomysleć i samemu się z dzieckiem pobawić i zając ciekawą zabawą

Igor,

Bartessa wracajcie do zdrowia
Natka kurujcie się
a gdzie w ogóle jest brunetka?/ na FB jej niewidzę
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:13   #3956
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Ale niektóre rzeczy są takie pyszne

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
u nas też baba króluje, ale się tym nie przejmuję
jaki rym
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:14   #3957
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

a u nas no, ok, Nati teraz śpi, a o 11.30 idę w końcu do kosmetyczki, wiecie jak sie cieszę, normalnie jak dziecko, które dostało lizaka

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

LiLi weź mnie popraw jak się mylę, ale jak widzę Twój avatar, to widzę gołe doopy, czy tylko mi sie zdaje ?
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:20   #3958
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
apisano o 10:13 ----------

LiLi weź mnie popraw jak się mylę, ale jak widzę Twój avatar, to widzę gołe doopy, czy tylko mi sie zdaje ?
chyba gołe
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:23   #3959
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
j
a gdzie w ogóle jest brunetka?/ na FB jej niewidzę
W krzakach z workiem na głowie
Mam wszystkiego dosyć, nie śpię od 4 dni nic mi się nie chce
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:28   #3960
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
elika - a ktos juz je testował tzn. paputki
Natka ma. Chwali.

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
[/COLOR]LiLi weź mnie popraw jak się mylę, ale jak widzę Twój avatar, to widzę gołe doopy, czy tylko mi sie zdaje ?
No gołe, gołe
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.