Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012 cz. V - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki wybieramy tytuł VI cz. naszego wątku?
Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy. 20 33,90%
Duże brzuszki wszystkie mamy, na porody już czekamy. 5 8,47%
Od jesieni już plotkujemy, pierwszych maluchów wyczekujemy. 0 0%
Wiosna wreszcie za oknami, czas na spotkania z maluchami. 6 10,17%
Wyprawki powoli kompletujemy, w maju-czerwcu powijemy. 1 1,69%
Wiosna juz za pasem, niedługo pierwsze spotkanie z bobasem. 6 10,17%
Wyprawki prawie gotowe - obstawiamy terminy porodowe. 7 11,86%
Wyprawki kompletujemy, niezmiennie plotkujemy. 1 1,69%
Wyprawki kompletujemy, pierwszych porodów wyczekujemy! 13 22,03%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 11:25   #3091
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Ja sobie sama zgotowałam ten los Dzień w dzień kuchenka wygląda jakby była z miesiąc nie czyszczona. Wystarczy, że podczas mycia garów (zlew mam koło kuchenki) pochlapię wodą i już trzeba czyścić Kurz widać niemiłosiernie. A jak słonko przyświeci- klękajcie narody
dokładnie

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Ja mam płytę gazową szklaną i jedyne co na nią działa to taka ścierka do szyb, ale nie z tych tanich, ja mam taką za 50 zł i to jest jedyna metoda na doprowadzenie w szybkim tempie kuchni do stanu wyglądalności.
Pamiętam jak na poczatku kupiłam takie mleczko do czyszczenia porozmazywało się wszystko, ze chyba z godzinę szorowałam, teraz tą ścierką zajmuje mi to nie więcej niż 5 min i pięknie się błyszczy.

Jeszcze mam w kuchni 2 takie rzeczy a mianowicie takie płyty na wysoki połysk z ikei zamiast płytek i stół szklany
Te płyty tez myję tą samą ścierką a stół szklany już ma obrus
Kurcze...ścierka za 50 zł.... to jakaś magiczna?

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Wy tak wstajecie wcześnie, a ja właśnie teraz mam wrażenie, że potrzebuję więcej snu niż wcześniej. W nocy śpię po 9-10 godz., a często jeszcze w dzień mnie przyciśnie i muszę się zdrzemnąć.
No tak, wcześnie, z tym, że ja wcześnie kładę się spać i nie raz w nocy nie mogę spać np. bywa że o 3:00 jestem już w miarę wyspana hehe i wtedy się męczę ale wieczorem do późna nie potrafię wysiedzieć.



[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;33031378]

Aha i może jeśli Anulka się nie odezwie do wieczora, to napiszę jej smsa jak wrócę? Długo się nie odzywa coś [/QUOTE]

napisz, napisz ciekawe co u niej...

Cytat:
Napisane przez asiula_n Pokaż wiadomość
H
Dziewczyny jak myślicie, mogę dostać namiary na Waszą pocztę
aaa z tym to do _agaty

muszę pranie rozwiesić ( akurat lubię rozwieszać pranie ), wrzucę coś na ząb i idę na dwór
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:27   #3092
8ewus8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 389
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Poszłam zobaczyć czy na tej ścierce jest jakaś nazwa czy cuś i to jest z tej firmy http://www.prezo.pl/act-natural-czys...t-p-14286.html to jest ta, która moja mama ma, tych niebieskich może już nie ma, ale są takie same w działaniu.

begie13 no droga jak na ścierkę, ale tak jak pisałam, ja mam już swoją z 5 lat, poza tym nie używasz już żadnych płynów do mycia szyb itp, więc szybko się zwraca, no i przede wszystkim czas mycia jest o wiele krótszy, bo przetrzesz, nie ma smug, więc idziesz dalej.

Edytowane przez 8ewus8
Czas edycji: 2012-03-20 o 11:28
8ewus8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:28   #3093
asiula_n
Rozeznanie
 
Avatar asiula_n
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
to powodzenia Persephone_

Ja umyłam włosy i czekam aż przeschną, potem pojadę po jakieś zakupy, pepco może też odwiedzę :P

asiula_n też ją oglądałam, ale myślałam, ze potem, po ciąży będzie mi tak zwisała na wysokości brzucha. Rzeczy od tego sprzedawcy są z wiskozy i elastanu, więc trwałe za bardzo nie są, ale jakiś czas się pochodzi.
Teraz zakładam zwykłe tuniki, nie ciążowe i są ok, więc myślę, że do końca ciąży nic nie kupuję już.

No ale po ciązy to nasze brzuchy jeszcze przez jakiś czas idealne nie bedą więc taka luźna to tak trochę maskować będzie no i dekolt ma fajny - łatwy dostęp do "mleczarni"

Dostałam przed chwilą propozycję napisania pracy na podyplomowkę z mojej dziedziny, mimo lenistawa jakim jestem ogarnięta to chyba sie zgodzę - dobrze mi zrobi wysilek intelektualny - bo czję jak mi mózg gąbczeje
asiula_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:29   #3094
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość

Trzecia partia ciuchów w pralce Ale się tego uzbierało
A poniżej torba, którą sobie ostatnio kupiłam z myślą o Hani. Na wyjazdy się przyda...chociaż pewna nie jestem Ale to była taka moja zachcianka
Fajoska torba

widać pranko na balkonie się suszy
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:33   #3095
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Dzień dobry z rana

Ja po śniadanku i doczytaniu

Wczoraj posiedziałam u koleżanki od 12 do 17, nieźle mi poszło Potem pojechałam do mamy zawieść jej taśmę do moich długo wyczekiwanych firanek. Powiedziała że gorszej nie mogłam kupić Może dziś mi je zrobi

Wczoraj ogarnęłam też pokój dla córeczki, bo na podłodze od 2 tyg leżały worki i kartony z ubraniami. Jakby tam ktoś wszedł to bym się ze wstydu spaliła

Mam już szafkę którą przeznaczę na przewijak wczoraj wracam do domu a tu niespodzianka, szwagierka się postarała muszę ja tylko okleić okleiną.

Odnośnie płyt grzewczych: ja nie mam płyty szklanej gazowej, za to mam indukcyjną, no więc też jest szkło. Faktycznie klękajcie narody jak zaświeci słonko...sam kurz. I to w krótkim czasie po wyczyszczeniu. Do czyszczenia jako tako jest bezproblemowa, natomiast zawsze zostaje mi coś od patelni. Takie jakby przypalenia, i to ruszyć to jest makabra. Jeśli któraś ma indukcję,napiszcie czym czyścicie przypalenia. Nie wiem czy to są przypalenia, to mi się robi tylko pod patelnią, myślę że może mam daremną patelnię. Płyn do czyszczenia płyt indukcyjnych nie działa

W tym tygodniu chyba będzie wreszcie akcja mycie moich okien teściowa codziennie się pyta...a ja jeszcze nie mam moich firanek. Jak mi umyje okna to będę miała gołe okna, a nie zawieszę jej firanek na chwilę, bo szkoda przecież roboty. A teraz mnie oświeciło, że dwie firanki mam przecież gotowe bo jedną swoją miałam i ona wisi, tylko muszę ją wyprać, a druga już była z taśmą oj moja sklerozo!!

Dziś na obiad znowu bigos jemy go od soboty

Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty, trzymajcie też za moją, bo i ja dziś mam i też muszę ogarnąć chaszcze czyli gimnastyka
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"

Edytowane przez stokroteczka777
Czas edycji: 2012-03-20 o 11:36
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:36   #3096
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Ile dzisiaj wizyt się szykuje za wszystkie trzymam kciuki


Kapukat co Ci dolega?? Jesteś przeziębiona??
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:41   #3097
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Ja idę posprzątać kuchnię. Potem może poprasuję bo mam zapasy że głowa boli Na 17 do ginka. Na razie.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 11:43   #3098
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;33031558]Ja też przywykłam do jego por, a tu cisza... Ale coś tam teraz pokopuje. Może się jakoś obrócił dziwnie, za jakiś czas się dowiem.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------



Tak, tylko ja bym musiała zatrudnić człowieka do wiązania mi ich [/QUOTE]i i dużo płaciła jak mozna wiedzieć? mi też było by na ręke mieć cc,wiem że nie brzmi to odpowiedzialnie ale po cichu marze żeby tak było.
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:49   #3099
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez blueelektron Pokaż wiadomość

Tak czytam o waszych wyprawkach i moja niestety gdzieś daleko w polu, większość rzeczy które zamówiłam u rajrodzica, nadal do mnie nie dotarły, w ogóle zero kontaktu, napisałam dwa emaile i nic a numeru tel nie podał, już mnie zaczyna to wkurzać. 8 dni mija i nic, zero wieści o przesyłce.
ja zamawiałam u niego w środę przed południem jakoś, wczoraj jakoś po 17 dostałam maila nie od nich a od firmy kurierskiej że przesyłka właśnie została do nich przyjęta...
dziś jest już w moim mieście a jutro moge spodziewać się kuriera - czyli tydzień...

jak zamawiałam u GREG-dg (czy jakos tak) to w tym samym dniu mi wysłali o czym poinformowali mailem i na następny dzień paczka była już u mnie
nie raz zamawiałam u różnych i szczerze mówiąc na rajrodzica czekam najdłużej, płacąc za zamówienie w tym samym momencie internetowo na 2 max 3 dzień zawsze miałam wszystko już u siebie
w sumie ważne żeby dotarło, ale ja niecierpliwa jestem i nie lubię czekac tydzień...
tyle dobrze, że chyba to co najkorzystniejsze cenowo miał u siebie to zamówiłam, ale inne rzeczy które mi zostaną do kupienia to chyba jednak wolę szybciej dostać u kogo innego...
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:49   #3100
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

trzymam kciuki za wszystkie wizyty
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:09   #3101
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
ja zamawiałam u niego w środę przed południem jakoś, wczoraj jakoś po 17 dostałam maila nie od nich a od firmy kurierskiej że przesyłka właśnie została do nich przyjęta...
dziś jest już w moim mieście a jutro moge spodziewać się kuriera - czyli tydzień...

jak zamawiałam u GREG-dg (czy jakos tak) to w tym samym dniu mi wysłali o czym poinformowali mailem i na następny dzień paczka była już u mnie
nie raz zamawiałam u różnych i szczerze mówiąc na rajrodzica czekam najdłużej, płacąc za zamówienie w tym samym momencie internetowo na 2 max 3 dzień zawsze miałam wszystko już u siebie
w sumie ważne żeby dotarło, ale ja niecierpliwa jestem i nie lubię czekac tydzień...
tyle dobrze, że chyba to co najkorzystniejsze cenowo miał u siebie to zamówiłam, ale inne rzeczy które mi zostaną do kupienia to chyba jednak wolę szybciej dostać u kogo innego...
Mi też najdłużej szło od rajrodzica, 10 dni od wpłacenia kasy.
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 12:09   #3102
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Torba będzie dostępna bodajże od nastepnego wtorku, śpiworka póki co nie ma i będzie dopiero koło czerwca, ale i tak nie będzie potrzebny póki co, więc nie rozpaczam.

Jesli chodzi o cenę to powiedział nam za wózek czyli gondola+spacerówka+torba+ śpiworek 2150zł (w sklepach taka cena jest bez śpiworka, który kosztuje sporo i bez torby)
za fotelik maxi cosi 440zł
za bazę ale tą lepszą family coś tam (można później ten następny fotelik do niej wpinać) koło 500zł (nie pamiętam dokładnie, ale ta gorsza kosztuje w sklepie 670zł)
hmm aha to nam powiedzial, ze torba bedzie za miesiac, No ale mi sie nie spieszy bo bralam inna gondole, inna spacerowke takze w gondoli pojezdzi z 4 mce, nie ebde od niej kupowala starej torby bo sie nie oplaca, dopieoro kupie do spacerowki. Wiec pewnie na jesien O jaki spiworek Ci chodzi ?? taki na zime?? cyz taki na nogi?? bo ten na nogi jest w zestawie, nie ??

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za wszystkie wizyty
i ja tez

Ja sie wzielam za sprzatanie, sprzatam sobie moje kosmetyki
Mam kolekcje misiow ,,me to you,, ... kurza sie niemilosniernie. Zbieralam je z mysla, ze keidys je ladnie poustawiam w pokoju cory ;] Wszystkie zdjelam z polki, otrzasnelam z kurzu i myslalam, ze sie udusze!

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2012-03-20 o 12:11
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:10   #3103
Freya_85
Raczkowanie
 
Avatar Freya_85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 463
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość

Odnośnie płyt grzewczych: ja nie mam płyty szklanej gazowej, za to mam indukcyjną, no więc też jest szkło. Faktycznie klękajcie narody jak zaświeci słonko...sam kurz. I to w krótkim czasie po wyczyszczeniu. Do czyszczenia jako tako jest bezproblemowa, natomiast zawsze zostaje mi coś od patelni. Takie jakby przypalenia, i to ruszyć to jest makabra. Jeśli któraś ma indukcję,napiszcie czym czyścicie przypalenia. Nie wiem czy to są przypalenia, to mi się robi tylko pod patelnią, myślę że może mam daremną patelnię. Płyn do czyszczenia płyt indukcyjnych nie działa

Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty, trzymajcie też za moją, bo i ja dziś mam i też muszę ogarnąć chaszcze czyli gimnastyka
Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Ile dzisiaj wizyt się szykuje za wszystkie trzymam kciuki


Kapukat co Ci dolega?? Jesteś przeziębiona??
Ja mam czarną płytę indukcyjną i na szczęście jest tak położona, że słońce na nią nie świeci bezpośrednio. Przecieram ją (i blaty) mokrymi chusteczkami Domol z Rossmana, albo biedronkowymi. Kurzu nie widać, bardziej mnie wkurza jak przejdzie po niej kicia i zostawia tam swoje białe włosy

Dzisiaj prawdziwy wysyp wizyt widzę, że jest. Sama też po południu idę podglądać synka
Freya_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:15   #3104
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Freya_85 Pokaż wiadomość
Ja mam czarną płytę indukcyjną i na szczęście jest tak położona, że słońce na nią nie świeci bezpośrednio. Przecieram ją (i blaty) mokrymi chusteczkami Domol z Rossmana, albo biedronkowymi. Kurzu nie widać, bardziej mnie wkurza jak przejdzie po niej kicia i zostawia tam swoje białe włosy

Dzisiaj prawdziwy wysyp wizyt widzę, że jest. Sama też po południu idę podglądać synka
A nie robią Ci się takie jakby przypalenia?? Może to faktycznie wina patelni
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:18   #3105
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Poszłam zobaczyć czy na tej ścierce jest jakaś nazwa czy cuś i to jest z tej firmy http://www.prezo.pl/act-natural-czys...t-p-14286.html to jest ta, która moja mama ma, tych niebieskich może już nie ma, ale są takie same w działaniu.

begie13 no droga jak na ścierkę, ale tak jak pisałam, ja mam już swoją z 5 lat, poza tym nie używasz już żadnych płynów do mycia szyb itp, więc szybko się zwraca, no i przede wszystkim czas mycia jest o wiele krótszy, bo przetrzesz, nie ma smug, więc idziesz dalej.
Dziękuję za linka Może się skuszę na tę ściereczkę. Chociaż cena faktycznie trochę wysoka

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Mam kolekcje misiow ,,me to you,, ...
Moje ulubione misie (avek ) Mam ich kilka. Zrób zdjęcie swojej kolekcji i pokaż tutaj, bardzo proszę
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:18   #3106
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

I ja też mam dzisiaj wizytę ale późnym wieczorem.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:18   #3107
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Ile dzisiaj wizyt się szykuje za wszystkie trzymam kciuki


Kapukat co Ci dolega?? Jesteś przeziębiona??
Dasti no właśnie mam nadzieję, że to tylko przeziębnie. R miał zapalenie oskrzeli, ja charczę jak stare drzwi, kicham co trzy minuty, i bolą mnie płóca... ale to może dlatego że się tak źle czuję? nic to dzisiaj poleżę w łóżku, wizytę przełożyłam na czwartek to najwyżej Pani doktor mi coś powie....

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za wszystkie wizyty
no ja ze swojej dzisiaj zrezygnowałam
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:19   #3108
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

rozwaliłam mikser

Mamy taki badziew, dostaliśmy jeszcze na ślub i od ponad czterech lat powtarzam, że musimy kupić coś porządnego, bo mi się rozwali, jak będę robiła trudne ciasto dla ważnych gości.... I wykrakałam

Ciacho w piekarniku na szczęście. Dobrze, że to nie biszkopt jakiś, więc dałam mu radę bez miksera, ale się zmachałam.
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:23   #3109
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

jesli chodzi o kolekcę to ja miałam kolekcję pluszaków, są nadal w Polsce na strychu u mamy a druga która mam do dzisiaj - to anioły, ale też cała kolekcja a jest ich już ponad 300 jest w Polsce, tutaj mam tylko kilka... a zaczęło się niewinnie od jedego kupionego na Litwie
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 12:24   #3110
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Muszę koszule do szpitala wyprasować i mogę torbę pakować bo wszystko już mam
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:26   #3111
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Muszę koszule do szpitala wyprasować i mogę torbę pakować bo wszystko już mam

i w nagrodę szampana


co do miksera - znaczy zrobiłaś to celowo żeby dostać nowy tak
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:27   #3112
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Dasti no właśnie mam nadzieję, że to tylko przeziębnie. R miał zapalenie oskrzeli, ja charczę jak stare drzwi, kicham co trzy minuty, i bolą mnie płóca... ale to może dlatego że się tak źle czuję? nic to dzisiaj poleżę w łóżku, wizytę przełożyłam na czwartek to najwyżej Pani doktor mi coś powie....
to kuruj się kochana, jak do czwartku nie przejdzie to niech lekarka Ci coś mocniejszego przepisze.
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....



Edytowane przez Dasti80
Czas edycji: 2012-03-20 o 12:28
Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:33   #3113
Freya_85
Raczkowanie
 
Avatar Freya_85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 463
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
A nie robią Ci się takie jakby przypalenia?? Może to faktycznie wina patelni
nic mi się nie robi. Obstawiałabym na winę patelni, szczególnie jeśli od innych garów nie ma śladu.
Jeszcze co do magicznej ściereczki to moja mama ma taką i bardzo sobie ją chwali, super myje się nią okna i inne szklane powierzchnie.
Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
rozwaliłam mikser

Mamy taki badziew, dostaliśmy jeszcze na ślub i od ponad czterech lat powtarzam, że musimy kupić coś porządnego, bo mi się rozwali, jak będę robiła trudne ciasto dla ważnych gości.... I wykrakałam

Ciacho w piekarniku na szczęście. Dobrze, że to nie biszkopt jakiś, więc dałam mu radę bez miksera, ale się zmachałam.
Gratuluje

Czy Wam też się tak strasznie pogorszyła cera w III trymestrze? Ja wyglądam gorzej niż jak miałam naście lat...
Freya_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:34   #3114
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Dasti no właśnie mam nadzieję, że to tylko przeziębnie. R miał zapalenie oskrzeli, ja charczę jak stare drzwi, kicham co trzy minuty, i bolą mnie płóca... ale to może dlatego że się tak źle czuję? nic to dzisiaj poleżę w łóżku, wizytę przełożyłam na czwartek to najwyżej Pani doktor mi coś powie....
Płuca Cię nie bolą, bo nie są unerwione
Wracaj szybko do zdrowia.

Właśnie szukam jakiejś fajnej fototapety do sypialni, ale ceny to jakiś kosmos
Przy okazji znalazłam fajną do pokoju dziecka, ale rozmiar który mnie interesuje kosztuje ponad 1000 zł Zamawiałyście kiedyś fototapetę? Macie jakiś sklep godny polecenia?
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:36   #3115
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
jesli chodzi o kolekcę to ja miałam kolekcję pluszaków, są nadal w Polsce na strychu u mamy a druga która mam do dzisiaj - to anioły, ale też cała kolekcja a jest ich już ponad 300 jest w Polsce, tutaj mam tylko kilka... a zaczęło się niewinnie od jedego kupionego na Litwie
pluszaki sa spoko, ale sie troche kurza No ale jakbym miala prztrzec sciereczka 300 aniolkow to tez pewnie caly dzien

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość

Moje ulubione misie (avek ) Mam ich kilka. Zrób zdjęcie swojej kolekcji i pokaż tutaj, bardzo proszę
obiecuje, ze dzis zrobie Zaczelo sie niewinnie od jednego... Teraz juz sa misie, zegarki, segregatory, albumy na zdjecia, ciuszki dla malego z misiem oczywiscie tez beda
tak sobie myslalam, ze jak ebdzie dziewczynka zrobie jej biale poleczki, sciany szaro-rozowe i poustawiam na poleczkach misie i wsyztkie gadzety jakie posiadam juz mialam plan! No ale bedzie Leon Mam nadzieje, ze nie pourywa glowek moim misiom

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Freya_85 Pokaż wiadomość


Czy Wam też się tak strasznie pogorszyła cera w III trymestrze? Ja wyglądam gorzej niż jak miałam naście lat...
Oj takkkkkkkkkk... ja nigdy takiej nie mialam jaka mam teraz
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:42   #3116
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Witam!

Dziś mam dzień lenia... Wstałam bladym świtem. o 5.15. i od tego czasu się krzątam, a nic nie zrobiłam...
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:43   #3117
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Ja mam chyba trzy pluszowe misie me to you i szklaną kulę z misiem. Znalazłam kiedyś na internecie obrazki z misiem me to you i też chciałam zaaranżować pokój dziecka z tym właśnie misiem w roli głównej Może jeszcze ten plan zrealizuję, kto wie Tylko już wtedy trzeba by iść już tylko w taką kolorystykę szaro/niebiesko/różowo/białą i nic poza tym. Ciężkie chyba do zrealizowania, bo zabawek będzie przecież więcej.
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:50   #3118
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
to kuruj się kochana, jak do czwartku nie przejdzie to niech lekarka Ci coś mocniejszego przepisze.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Freya_85 Pokaż wiadomość

Czy Wam też się tak strasznie pogorszyła cera w III trymestrze? Ja wyglądam gorzej niż jak miałam naście lat...

w trzecim trymestrze to Ty nawet nie pytaj jak wyglądam nie dość że moje włosy wyglądają jakby strzelił w nie piorun, to do tego mam wory pod oczami, siną cenrę i trądzik!

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Płuca Cię nie bolą, bo nie są unerwione
Wracaj szybko do zdrowia.

?

chciałam to jakoś obrazowo napisać

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
No ale bedzie Leon Mam nadzieje, ze nie pourywa glowek moim misiom

----------
moja mama poukręcała główki kurczaczką, to co tam się martwisz o misie najwyżej będą bez uszu i bez oczek
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:50   #3119
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Kobiety, nie straszcie mnie tą cerą w III trymestrze... Całą ciążę mam buzię pryszczatą a jak ma być jeszcze gorzej to chyba z domu do porodu nie wyjdę... (A to jeszcze kupa czasu... ).
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:52   #3120
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Freya_85 Pokaż wiadomość
Czy Wam też się tak strasznie pogorszyła cera w III trymestrze? Ja wyglądam gorzej niż jak miałam naście lat...
Kurcze u mnie cera piękna od początku ciąży, fajnie gdyby taka została po ciąży
Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Witam!

Dziś mam dzień lenia... Wstałam bladym świtem. o 5.15. i od tego czasu się krzątam, a nic nie zrobiłam...
Jak Ty to zrobiłaś, żeby tyle się krzątać i nic nie zrobić
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....



Edytowane przez Dasti80
Czas edycji: 2012-03-20 o 12:54
Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.