Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-05, 13:28   #2071
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny mozecie podac linka do tego specyfiku subrina?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 14:14   #2072
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

http://vena-vita.pl/produkt,id,20430....+lotion+200ml

Prosze bardzo....to używają dziewczyny ja używam teg osamego ale to kupuje się w hurtowniach fryzjerskich(Energy tonic (150 ml)) Na samym dole strony jest...skład ma chyba ten sam i ta sama firma.

http://www.subrinaprofessional.com/s...dex.php?PCID=8
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 14:21   #2073
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A czy ta Subrina lotion działa też na porost nowych włosów? No bo co jak już przestaną wypadac, jak je pobudzic do odrostu??
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 16:52   #2074
susel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Rzadkie i wypadajace wlosy!Koszmar...

Czesc.Jestem chlopakiem w wieku 24 lat.Ostatnio zauwazylem ze wlosy z mojej glowy nadmiernie wypadaja i sa rzadkie.Chce temu zaradzic.Pytanko...Czy krotkie ostrzyzenie pozwoli zagescic wlosy?Czy pasemka moze miec wplyw na wypadanie wlosow?A jesli nie to co mam robic zeby byly geste?Prosze o odpowiedz Bartosz.
susel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 17:15   #2075
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Ja dziś po raz pierwszy zastosowałam lotion Subrina Recept do włosów wypadających. Bardzo wygodnie się nakłada dzięki takiemu wąskiemu aplikatorowi i jest rzadki więc wystarcza niewielka ilość No ale niestety ma zapach tandetnych męskich perfum Jeśli tylko pomoże, nie będę narzekać nawet na ten zapach
a tą subrine nakłada sie po umyciu czy przed? Bo jesli po to przeciez włoski zrobią sie tłuste jesli nałoże to na skóre głowy(
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 17:52   #2076
Mass_Destruction
Raczkowanie
 
Avatar Mass_Destruction
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 87
Dot.: Rzadkie i wypadajace wlosy!Koszmar...

Po pierwsze: wzmocnij swoje włosi jakimiś witaminkami ( polecam H-Pantoten i Skrzypovitę), używaj szamponów leczniczych ( Dermena - świetnie działa!), ale i to może zawieśc jeżeli źle się odżywiasz, a w twoim życiu jest za duzo stresu. Więc jeżeli nie chcesz obcinac włosów, to narazie się wstrzymaj, bo może to jest nieporzebne Powodzenia^
__________________
Life's a party. Crash it!
Mass_Destruction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 20:04   #2077
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Rzadkie i wypadajace wlosy!Koszmar...

Mi na wypadanie włosów pomaga szampon Vichy z serii Dercos czerwony. Jest to dość droga inwestycja, ale często są promocje, że dostaje się gratis połowę dużego szamponu i się wtedy bardziej opłaca. Ja ten szampon stosuje na jesień, bo wtedy są osłabione.

No a oprócz tego, to jakieś witaminy zacznij brać też powinno wzmocnić włosy od środka
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 04:49   #2078
ulunia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

troche tak,ale coz zrobic...trzeba mys glowe czesciej...
ulunia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 08:08   #2079
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez SABRINKA Pokaż wiadomość
a tą subrine nakłada sie po umyciu czy przed? Bo jesli po to przeciez włoski zrobią sie tłuste jesli nałoże to na skóre głowy(
Subrinę nakłada się po myciu włosów i wcale nie robią się one tłuste (ten lotion jest generalnie bardzo żadki i nie tłusty). Ja myję włosy co 2 dni i generalnie, jakbym nie miała jakis ważnych spotkań, mogłabym je myć co 3 dni

Póki co jestem chora i nie myłam włosów od soboty i wiecie co, nie są one dziś bardziej tłuste niż były we wtorek
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 20:37   #2080
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Więc tak, ja już trochę przeszłam ze swoimi włoskami
Łykałam inneov na gęstość i powiem,że to działa Ale ja koś po 2-3 miesiącach zaprzestałam (nie chciałam nadwyrężać wątroby bo i tak sporo rzeczy musiałam łykać).

Później łykałam ze 3 miesiące Vitapil-u mnie zero efektu.

Dromin nie pomógł mi również na nic.

A Silica to jest dla mnie cudo. Tam jest wszystko co mi pomaga Nie dość,że włosy mi nie wypadają prawie wcale, to paznokcie zrobiły mi się nieziemsko mocne i pierwszy raz miałam tak długo tak mocne i zdrowe naprawde dłuuugie pazury. No i co zauważyłam ważnego to to,że włosy zaczęły mi szybciej rosnąć.
Zrobiłam przerwe (znów ze względu na watrobe) ale teraz powróciułam.

Dodam,że stosowałam WAXa ale mnie nie pomógł nic, a nic. Używałam seboradinu- też nic. Ale to widocznie trzeba trafić na 'swoje'
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 22:44   #2081
elka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Kalisza
Wiadomości: 70
GG do elka100
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam wszystkie Wizażanki!!
Czytam to forum już od dłuższego czasu i wiele się od was nauczyłam.
Mnie też wypadają włosy. Zrobiłam badania i wyszło że mam mało magnezu (chociaż łykam go cały czas) i mało żelaza. Dzisiaj byłam u zielarza i zalecił mi selen, cynk, chrom.Głowę mam nacierać cebulą, a po umyciu spłukiwać wywarem z mieszanki ziół: chmiel, tatarak, korzeń łopianu, pokrzywa, mydlnica
- od jutra będę to stosować więc zobaczymy.
elka100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 23:23   #2082
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Już nie wiem ile czasu wypadają..
Używałam Dermeny, skrzypu , jakichś domowych mieszanek babcinych..mniej, ale wciąż wypadają..na szczęście widzę że rosną..

Dziewczynki ..mam teraz 100 , a w wakacje kombinowałam ciut z rozjaśniaczem rumiankowym, wiec mam lekkie odrosty..chciałabym je ukryć czy coś, ale tak się boje o te moje biedne włosiny..farba chyba odpada, szamponetki się boje że będą żółte..hmm...poradźcie co robić..dodam że byłoby to moje pierwsze farbowanie, niepotrzebnie kombinowalam z tym rozjaśniaczem..
<odrostów nie mam dużych, są ciut ciemniejsze od moich naturalnych..no ale boje się że będą wypadac bardziej jak coś z nimi zrobię >
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 05:56   #2083
ulunia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jezeli zalezy Ci na ujednoliceniu koloru wlosow,a boisz sie farby,pozostaje calkowicie bezpieczna henna
http://www.naturalnahenna.pl/
ulunia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 09:16   #2084
vimperga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witajcie, oj dawno już nie przeglądałam tego forum, ale tak właśnie jest, kiedy problem, który spędza nam sen z oka, w końcu znika... Dziewczęta,nie myślałam że w końcu to napiszę ale : włosy mi NIE WYPADAJĄ !! To tak śmiesznie brzmi dla osób, które nigdy nie spotkały się z tym problemem, a ja nie posiadam się ze szczęścia.. Te z Was, które czytają forum pamiętają, że moje problemy zaczęły się po źle dobranych tabletkach. Po trzech miesiącach, dokładnie po drugim okresie problem zaczął maleć, a obecnie nie wypadają mi już W OGÓLE, nawet podczas mycia i czesania! To naprawdę jest możliwe więc głowa do góry! Nie wiem co mi pomogło, ale tuż przed całkowitym zahamowaniem wypadania wcierałam w skórę głowy biostyminę w ampułkach..Do tej pory stosuję vitapil i merz special ( po jednej tabletce) i myję głowę subriną. Właśnie mam na dekolcie małe przyszcze (brrrr) , ale wiem z doświadczenia że to efekt wypłukowania z organizmu hormonów po tych tabletkach, Minie pewnie za miesiąc, także same widzicie, że bez problemów żyć się nie da Życzę Wam wszyskim, aby problem ostatecznie zniknął, ciężka to droga, zwłaszcza kiedy włosy stają się obsesją... to forum ma dla mnie wartość nieocenioną, nie wiem który preparat mi pomógł najbardziej, ale wiem, że informację o nim znalazłam właśnie dzięki Wam! Najważniejsze, że to jest do zrobienia!
vimperga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 14:07   #2085
DorotaPn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Od wakacji borykam sie z tym samym problemem, wlasciwie od sierpnia.Chociaz teraz chyba juz zancznie poprawila sie ich kondycja.Bylam u 2 deramatologow, przy czym drugi zdecydownie lepiej sie zna na fachu. a wiec po rozmowie okreslilismy przyczyny. Po pierwsze dieta beztluszczowa, ktora stosowalam latem- zabronione. Tluszcz jest niezbedny do wchlaniania witamin! Niedobor witaminy z grupy B(przede wszystkim chodzi o B6), magnezu(objawia sie to takze skurczami w nogach). Lekarstwo : Magne-B6 tabletki, czekolada, miod, orzechy, suszone morele, kasze, ziarna zboz, muesli itp. Druga sprawa to cynk i żelazo. Tutaj polecila cynk w tabletkach, a co do zelaza to jest w skladzie tabletek Revalid. Przez miesiac biore rowniez Biostymine -aloesowa zawiesina plynna do lykania w ampulkach. Stres rzeczywiscie jest bardzo negatywnym czynnikiem.Jestem studentka I roku.Przeprowadzka, w wakacje poszukiwania pracy, mieszkania,od pazdziernika studia, w listopadzie kolokwia. Widze jak przy wiekszym stresie wypada ich wiecej.Co do szamponu uzywalam Subrine- nie warto.Pomaga Seboradin.Uzywam tez Piloxidil-miejscowo,by pobudzic mieszki wlosowe do wzrostu wlosa.ale odstawie go chyba, bo on jest na to lysienie typu androgenowego. Co do farbowania tez sobie odpuscilam i od 3 miesiecy chodze z gigantycznymi odrostami. nie wiem co teraz z nimi zrobic:/ jezeli farbowanie to tylko przyciemnianie, dermatolog nie kazala mi rozjasniac:/
DorotaPn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 16:00   #2086
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A umnie juz nawet było dobrze, ale po ostatnim myciu znów wypadło ich wiecej...Szukam przyczyn, albo Solarium (lae włosów nigdy nie opalam, zawijam je), albo grypa żołądkowa...
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 18:00   #2087
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
A umnie juz nawet było dobrze, ale po ostatnim myciu znów wypadło ich wiecej...Szukam przyczyn, albo Solarium (lae włosów nigdy nie opalam, zawijam je), albo grypa żołądkowa...
Myślę, że grypa żołądkowa mogła osłabić Twój organizm, a co za tym idzie nasilić wypadanie włosów, ale prawdopodobnie to przejściowe i minie jak dojdziesz do siebie po chorobie. Czytałam gdzieś, że wypadanie włosów może być też skutkiem zakażenia bakterią Helicobacter pylori to tak a propos tego żołądka, bo bakteria ta atakuje właśnie żołądek i dwunastnicę i czasem nie daje żadnych objawów a powoli niszczy organizm.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 23:14   #2088
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Teraz to mnie przestraszyłaś
Gdzie mam pojść zeby sie dowiedzieć czy czegoś takiego nie mam...
Miałam przed wakacjami robione badania na prace przy żywności...ale nic mi nie wykazało...
Przeczytalałam własnie co nieco na temat tej bakteri...ma ją 60% populacji....i zobaczyłam leki jakie trzeba uzywać żeby ją unieszkodliwić....pewnie po takiej dawce tych leków bym wyłysiała(tak to grożnie wyglądało...)
Ale może mam tą bakterie i od tego mi włosy wypadają....i wypadały zawsze
Ale niestety przeraża mnie prespektywa chodzenia po lekarzach więc chyba wole nie wiedzieć
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 13:15   #2089
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Teraz to mnie przestraszyłaś
Gdzie mam pojść zeby sie dowiedzieć czy czegoś takiego nie mam...
Miałam przed wakacjami robione badania na prace przy żywności...ale nic mi nie wykazało...
Przeczytalałam własnie co nieco na temat tej bakteri...ma ją 60% populacji....i zobaczyłam leki jakie trzeba uzywać żeby ją unieszkodliwić....pewnie po takiej dawce tych leków bym wyłysiała(tak to grożnie wyglądało...)
Ale może mam tą bakterie i od tego mi włosy wypadają....i wypadały zawsze
Ale niestety przeraża mnie prespektywa chodzenia po lekarzach więc chyba wole nie wiedzieć
Sama też się nie badałam pod kątem tej bakterii, ale z tego co czytałam w internecie i z informacji uzyskanych od lekarza wynika, że kuracja na unieszkodliwienie jest skuteczna i gwarantuje 100% wyleczenie, a leki wcale nie powodują jakiś skutków ubocznych, trzeba trafić na dobrego lekarza gastrologa i problem z głowy. Natomiast nieleczona bakteria może prowadzić nawet do nowowtworów żołądka, czy powodować uciążliwe wrzody, zatem lepiej się zbadać niż lekceważyć. Nie pamiętam już gdzie ale czytałam, że pewnej kobiecie strasznie wypadały włosy i lekarze nie mogli dociec przyczyny. Po gruntownych badaniach okazało się, że ma tę bakterię i po kuracji problem z wypadaniem zniknął z dnia na dzień, bo bakteria właśnie powodowała wypadanie, mimo braku innych dolegliwości.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-18, 19:24   #2090
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Jak bede miała za dużo czasu, to może pójde do lekarza
Mam nadzieje że to nie helicobacter pyloria tylko ogólnie wrażliwe cebulki...
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 16:48   #2091
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mało sie ostatnio udzielam i nawet zerkac mi sie juz tutaj nie chce, myje glowe, wychodzi ile wychodzi i tyle. zwalam wine na lojotok i staram sie nie zyc włosami. Kto czytal od początku to wie ze przeszlam piekło z włosami, ściełam ostatnio,mam juz naturalne i zyje dalej. Myje glowe w Eva natura- czarna rzepa na zmiane z radical i pokrzywowym zwykłym, profilaktycznie szampon od łojotoku i tyle.Nie dajcie sie zwariowac przez włosy. Wiem co pisze dziewczyny.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 19:12   #2092
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A ja nadal myślę, że coś da się poprawić przy bardzo wypadających włosach, chociaż jeszcze z miesiąc temu nie byłam taką optymistką, ale teraz w trakcie mycia wychodzi mi ok. 20-30 włosów i przy czesaniu tyle samo A to wszystko dzięki Subrinie Recept i mówcie co chcecie, ale to naprawdę uratowało mi włosy Teraz tylko muszę poczekać z rok lub nawet dwa lata, żeby te co wyleciały - odrosły
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 16:10   #2093
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A ja stosuje Subrine lotion (3 razy do tej pory) i nic mi nie pomaga, załamałam sie bo liczyłam na Subrine po Waszych dobrych opiniach
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 18:39   #2094
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja od pierwszego użycia Subriny zauważyłam różnicę a teraz sytuacja się unormowała Chociaż zawsze może być jeszcze lepiej :P
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 19:52   #2095
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No to tylko Ci pozazdrościc, mnie już chyba nic pomoże. Musze się pogodzic z myślą, ze będę łysa
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 22:30   #2096
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

nie wiem co to znaczy unormowanie, ale 5 włosów dziennie nigdy mi chyba nie bedzie wypadało, tak jak niektórym tu osobom....niestety
średnio wypada dziennie30-40...nawet dobry wynik
Remainz przyczyna wypadania twoich włosów może być całkiem inna niż nasza i może byc trudna do zdiagnozowania, to mogą być hormony albo brak wit i mikroelementów( w tym żelaza, które jest bardzo ważne).Nam pomogła Subrina, ponieważ podejrzewam że do naszych cebulek nie docierało tak jak trzeba i tyle ile trzeba tego co potrzebne dla włosa.Subrina nam je pobudziła...i nasz problem został rozwiązany
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 23:21   #2097
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny, moge wam napisac co mi pomogło! uzywałam zestawu kosmetykow Seboradinu(szampon, balsam i lotion) a do tego VITAPIL mi pomogl bardzo!!!! zaczelam widziec wyniki tak juz pod koniec 1 opakowania, czyli po ok 2 miesiacach,teraz koncze 2 i mysle zeby zrobic przerwe,zeby organizm zabardzo sie nie przyzwyczaił. Te witaminki kosztuja ok 30zł i starczają na 2 miesiace.
Powodzenia!
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 09:47   #2098
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

remaiz 3 razy to bardzo mało,zeby zaobserwować jąkąś poprawę .Ja zachęcona dobrymi opiniami też zakupiłam sobie ten lotion.Zobaczymy czy pomoże. CHoć ostatnio ( nie chcę zapeszać bo to pewnie przejściowe jak to czesto z moimi włoskami bywało) widze znaczną poprawe .
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 23:04   #2099
elka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Kalisza
Wiadomości: 70
GG do elka100
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

płukanka ziołowa do włosów o której pisałam jest super.Pracochłonna ale godna polecenia .
elka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 21:13   #2100
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Pytanie Czy tabletki takie jak Inneov i Vitapil mozna stosować jednocześnie.
Czy to obojętne czy może nadmiar czegoś zaszkodzić...?
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.