co mi jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 20:30   #1
sparks_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 33

co mi jest?


hej, mam pytanie, ostatnio od jakiegoś prawie miesiąca cały czas pobolewa mnie podbrzusze, mam dziwne bezbolesne skurcze, pobolewają mnie jajniki, od paru dni mam takie bolące skórcze i bóle. od wczoraj też jakoś częściej muszę siku, w ciągu po 2 godzin byłam 3 razy a nie piłam wcale zbyt dużo. wątpie aby to była ciąża, bo po pierwsze stosunek odbyłam z zabezpieczeniem, dostałam okres w terminie a kiedy robilam jeszcze dla pewnosci test tydzien po okresie to wynik był negatywny (robiłam z porannego moczu, test kupiony w aptece). ciąża więc to chyba nie jest, ale czemu mam te wszystkie dziwne objawy? nie mam czasu iśc narazie do lekarza, bo wyjeżdżam pojutrze
sparks_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 00:42   #2
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: co mi jest?

może się przeziębiłaś, że chce Ci się częściej do toalety? lub masz jakąś infekcję. Jeśli nie ustąpi to jak najszybciej idź do lekarza bo z tymi sprawami nie ma żartów
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 15:22   #3
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: co mi jest?

Cytat:
Napisane przez sparks_ Pokaż wiadomość
nie mam czasu iśc narazie do lekarza, bo wyjeżdżam pojutrze
To jakiś żart czy co? Myślisz, że my mamy rentgen w oczach i Cię prześwietlimy, a potem napiszemy co Ci dokładnie jest? To może być MILION rzeczy i na to odpowie Ci TYLKO lekarz. Myślę, że nawet będą w tym przypadku potrzebne badania, chociażby posiew moczu.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.