Wizażanko jake masz autko?? - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Pokaż wyniki sondy: Twoje autko jeździ:
na benzynie 30 73,17%
na ropie 5 12,20%
na benzynie i gazie 6 14,63%
Głosujący: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 14:25   #961
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Piekny! I w cudownym kolorze.
Dziekuje
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:47   #962
Artur93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 248
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Dubai i wszystko jasne ^^ ;p
Ja sobie o takiej beemce marzę a narazie moja zielona strzała lata po mieście ;p
Artur93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 13:31   #963
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Witajcie dziewczyny i ja się pochwalę swoimi 4 kółkami.
Na co dzień jeżdżę BMW E-91 Touring 335xi z 2010 rok.
Kolor ciemny grafit.
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 19:29   #964
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Ja niedługo będę śmigać swoim pierwszym własnym autkiem - Fiatem Bravo rocznik 98 Może ma któraś z Was taki samochód ? Jak się nim jeździ ? Jakoś nie jestem przekonana, ale TŻ mnie namówił, bo w super stanie.

Moim marzeniem jest Mini, ale narazie to poza moim zasięgiem
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 20:00   #965
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Ja niedługo będę śmigać swoim pierwszym własnym autkiem - Fiatem Bravo rocznik 98 Może ma któraś z Was taki samochód ? Jak się nim jeździ ? Jakoś nie jestem przekonana, ale TŻ mnie namówił, bo w super stanie.

Moim marzeniem jest Mini, ale narazie to poza moim zasięgiem
miałam okazję podróżować Mareą - "mamą" bravo i przyznam, że byłam bardzo zadowolona autko wymagało sporadycznych napraw, przejechało wiele,wiele kilometrów bez wizyt u mechanika a co najważniejsze - nie pochłaniało dzikich ilości paliwa
mam nadzieję, że Ty równiez będziesz zadowolona
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:41   #966
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Ja niedługo będę śmigać swoim pierwszym własnym autkiem - Fiatem Bravo rocznik 98
Moj facet mial i padlo rok temu - sluzylo dobrze przez 8 lat. Dokladnie ten rocznik - 98.

Troche rdzewialo, ale nie sprawialo wiekszych problemow, byl raz problem hamulcami. Rok temu wracal z zebrania i nagle zjezdzajac z autostrady - padlo.

Pasek rozrzadu poszedl, niestety dla silnika zle sie to skonczylo. Nie oplacalo sie go naprawiac. Padlo bez uprzedzenia - nic nie stukalo, pukalo, nic nie wrozylo tego wydarzenia.

Lubilam tego naszego grata, mial duzo miejsca i smutno mi bylo, ze go szlag trafil.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 07:15   #967
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Ja niedługo będę śmigać swoim pierwszym własnym autkiem - Fiatem Bravo rocznik 98 Może ma któraś z Was taki samochód ? Jak się nim jeździ ? Jakoś nie jestem przekonana, ale TŻ mnie namówił, bo w super stanie.

Moim marzeniem jest Mini, ale narazie to poza moim zasięgiem
Mini wyłącznie Cooper S .Spokojnie do wszystkiego dojdziesz, a lata temu miałam okazję się przejechać i w miarę fajne auto, jeśli dobry egzemplarz to powinnaś być zadowolona.
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 09:37   #968
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Ja niedługo będę śmigać swoim pierwszym własnym autkiem - Fiatem Bravo rocznik 98 Może ma któraś z Was taki samochód ? Jak się nim jeździ ? Jakoś nie jestem przekonana, ale TŻ mnie namówił, bo w super stanie.
W 'rodzinie' mamy cztery Fiaty Bravo Od rocznika 96 do 00
Auto jak dla mnie rewelacja
Jak każde autko wymaga drobnych napraw,ale to też wiele zalezy od stanu w jakim kupuje się samochód

Napisz coś więcej o nim
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:38   #969
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
miałam okazję podróżować Mareą - "mamą" bravo i przyznam, że byłam bardzo zadowolona autko wymagało sporadycznych napraw, przejechało wiele,wiele kilometrów bez wizyt u mechanika a co najważniejsze - nie pochłaniało dzikich ilości paliwa
mam nadzieję, że Ty równiez będziesz zadowolona

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Moj facet mial i padlo rok temu - sluzylo dobrze przez 8 lat. Dokladnie ten rocznik - 98.

Troche rdzewialo, ale nie sprawialo wiekszych problemow, byl raz problem hamulcami. Rok temu wracal z zebrania i nagle zjezdzajac z autostrady - padlo.

Pasek rozrzadu poszedl, niestety dla silnika zle sie to skonczylo. Nie oplacalo sie go naprawiac. Padlo bez uprzedzenia - nic nie stukalo, pukalo, nic nie wrozylo tego wydarzenia.

Lubilam tego naszego grata, mial duzo miejsca i smutno mi bylo, ze go szlag trafil.
Cieszę się, że macie pozytywne wrażenia, czyli TŻ słusznie mnie namawia


Cytat:
Napisane przez Duduu Pokaż wiadomość
Mini wyłącznie Cooper S .Spokojnie do wszystkiego dojdziesz, a lata temu miałam okazję się przejechać i w miarę fajne auto, jeśli dobry egzemplarz to powinnaś być zadowolona.
Mnie cieszyłoby każde Mini, czy to One, czy Cooper lub Cooper S - kocham to autko w każdym wydaniu

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
W 'rodzinie' mamy cztery Fiaty Bravo Od rocznika 96 do 00
Auto jak dla mnie rewelacja
Jak każde autko wymaga drobnych napraw,ale to też wiele zalezy od stanu w jakim kupuje się samochód

Napisz coś więcej o nim
To super, coraz bardziej się przekonuje
Jak już pisałam rocznik 98, silnik 1.6 benzynka, chyba 103 KM. Garażowany, od pierwszego właściciela, jeździła nim Pani głównie po zakupy i odwoziła dzieci do szkoły. Przebieg ma nieco ponad 100 tys. Nie ma nigdzie rdzy, ani większych usterek. Jedyna poważniejsza sprawa, którą znalazł mechanik to skrzywiona tylna belka od zawieszenia i będzie ją wymieniał na nową.

Chciałabym żeby autko posłużyło mi 3-4 lata, aż nabiorę wprawy w jeżdżeniu i uzbieram na coś lepszego
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 17:39   #970
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
To super, coraz bardziej się przekonuje
Jak już pisałam rocznik 98, silnik 1.6 benzynka, chyba 103 KM. Garażowany, od pierwszego właściciela, jeździła nim Pani głównie po zakupy i odwoziła dzieci do szkoły. Przebieg ma nieco ponad 100 tys. Nie ma nigdzie rdzy, ani większych usterek. Jedyna poważniejsza sprawa, którą znalazł mechanik to skrzywiona tylna belka od zawieszenia i będzie ją wymieniał na nową.

Chciałabym żeby autko posłużyło mi 3-4 lata, aż nabiorę wprawy w jeżdżeniu i uzbieram na coś lepszego
Mamy dwa z silnikiem 1,6 :P Oba mają przebieg ok 200 tys. ale śmigają,że aż miło Jedno było w dość fatalnym stanie gdy było kupowane, ale TŻ można powiedzieć,że jest miłośnikiem marki,więc je odratował

W żadnym z naszych aut nie działał termostat, to chyba taka przypadłość tego modelu
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:11   #971
corveta
Przyczajenie
 
Avatar corveta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 28
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

alfa romeo mito "kurczak" rocznik 2011. Mój naukochańszy samochodzik <33 Tutaj akurat we wloszech na parkingu znaleźliśmy brata bliźniaka ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 310111_267998686562896_100000583012274_1027288_6026879_n.jpg (60,2 KB, 101 załadowań)
__________________
kocham i jestem kochana
D <3
corveta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 15:10   #972
wariateczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
GG do wariateczka
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Białe BMW E 87 sport cupe rocznik 2008 uwielbiam moją śnieżynkę która wzbudza zazdrość u facetów
wariateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 16:21   #973
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez wariateczka Pokaż wiadomość
Białe BMW E 87 sport cupe rocznik 2008 uwielbiam moją śnieżynkę która wzbudza zazdrość u facetów

__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 10:10   #974
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez wariateczka Pokaż wiadomość
Białe BMW E 87 sport cupe rocznik 2008 uwielbiam moją śnieżynkę która wzbudza zazdrość u facetów
Kobietki w BMW łączmy się zawstydzając facetów, hahaha, uwielbiam tą minę jak nie dają rady hahahaha .
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:10   #975
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez Duduu Pokaż wiadomość
Kobietki w BMW łączmy się zawstydzając facetów, hahaha, uwielbiam tą minę jak nie dają rady hahahaha .
Nadal nie kumam czym tu można zawstydzać?
I czego nie dają rady? Zapanować nad śmiechem jak laska jedzie zapatrzona w siebie z myślami "ale on mi zazdrości samochodu" a okazuje się, że albo jedzie na ręcznym albo bez świateł, albo ma przycięte drzwiami odzienie?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:40   #976
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Nadal nie kumam czym tu można zawstydzać?
I czego nie dają rady? Zapanować nad śmiechem jak laska jedzie zapatrzona w siebie z myślami "ale on mi zazdrości samochodu" a okazuje się, że albo jedzie na ręcznym albo bez świateł, albo ma przycięte drzwiami odzienie?
Rozumiem, że te sytuacje nie są Ci obce, no cóż wśród kobiet też są baby za kierownicą.
Zazdrość to takie typowe.
Nie akurat rozczaruję Cię, ale nie jeżdżę zapatrzona w siebie, a raczej uważam na drogę .
Nie wiem co to znaczy zazdrościć, bo to uczucie jest mi obce, ja nigdy nic nie zazdrościłam nikomu, bo to zła energia.
Natomiast chodziło mi bardziej o spojrzenia, czasem komentarze, zdziwienie, że kobieta umie prowadzić dobrze auto, na drodze jest masa rożnych sytuacji miłych jak i nie.
Czasem pewne zachowania kobiet za kierownicą budzą zdziwienie, dość nietypowe reakcje ze strony płci przeciwnej, to śmieszy, cieszy, bawi- o to mi chodziło, nie o zazdrość.
Mój post miał być z przymrużeniem oka, a Ty odebrałaś go personalnie? czemu, nie wiem.
Jak kupisz sobie BMW i nauczysz się jeździć bez patrzenia w lusterka, dynamicznie, bezpiecznie i z klasą będziesz wiedziała o co mi chodzi.
Pozdrawiam .

Edytowane przez Duduu
Czas edycji: 2012-04-11 o 12:42
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:48   #977
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez Duduu Pokaż wiadomość
Rozumiem, że te sytuacje nie są Ci obce, no cóż wśród kobiet też są baby za kierownicą.
Zazdrość to takie typowe.
Nie akurat rozczaruję Cię, ale nie jeżdżę zapatrzona w siebie, a raczej uważam na drogę .
Nie wiem co to znaczy zazdrościć, bo to uczucie jest mi obce, ja nigdy nic nie zazdrościłam nikomu, bo to zła energia.
Natomiast chodziło mi bardziej o spojrzenia, czasem komentarze, zdziwienie, że kobieta umie prowadzić dobrze auto, na drodze jest masa rożnych sytuacji miłych jak i nie.
Czasem pewne zachowania kobiet za kierownicą budzą zdziwienie, dość nietypowe reakcje ze strony płci przeciwnej, to śmieszy, cieszy, bawi- o to mi chodziło, nie o zazdrość.
Mój post miał być z przymrużeniem oka, a Ty odebrałaś go personalnie? czemu, nie wiem.
Jak kupisz sobie BMW i nauczysz się jeździć bez patrzenia w lusterka, dynamicznie, bezpiecznie i z klasą będziesz wiedziała o co mi chodzi.
Pozdrawiam .
Muszę ochłonąć nim odpowiem... no ok już ciut lepiej
Po 1. nie kupię nigdy BMW. Po 2 umiem jeździć bezpiecznie, dynamicznie, z zachowaniem przepisów oraz zasad kultury ale na Boga...bez patrzenia w lusterka się nie da jeździć : hahaha:

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

a i nadal nie udzieliłaś odp z tym dawaniem rady...
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:23   #978
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez Duduu Pokaż wiadomość
Rozumiem, że te sytuacje nie są Ci obce, no cóż wśród kobiet też są baby za kierownicą.
Zazdrość to takie typowe.
Nie akurat rozczaruję Cię, ale nie jeżdżę zapatrzona w siebie, a raczej uważam na drogę .
Nie wiem co to znaczy zazdrościć, bo to uczucie jest mi obce, ja nigdy nic nie zazdrościłam nikomu, bo to zła energia.
Natomiast chodziło mi bardziej o spojrzenia, czasem komentarze, zdziwienie, że kobieta umie prowadzić dobrze auto, na drodze jest masa rożnych sytuacji miłych jak i nie.
Czasem pewne zachowania kobiet za kierownicą budzą zdziwienie, dość nietypowe reakcje ze strony płci przeciwnej, to śmieszy, cieszy, bawi- o to mi chodziło, nie o zazdrość.
Mój post miał być z przymrużeniem oka, a Ty odebrałaś go personalnie? czemu, nie wiem.
Jak kupisz sobie BMW i nauczysz się jeździć bez patrzenia w lusterka, dynamicznie, bezpiecznie i z klasą będziesz wiedziała o co mi chodzi.
Pozdrawiam .

jak Mamę kocham jeszcze nie widziałam, żeby ktoś jeździł bez patrzenia w lusterka.

edit - fakt,widziałam. przez to kierowca który stosował taką taktykę spowodował dosyć poważny wypadek.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2012-04-11 o 13:24
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:23   #979
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Muszę ochłonąć nim odpowiem... no ok już ciut lepiej
Po 1. nie kupię nigdy BMW. Po 2 umiem jeździć bezpiecznie, dynamicznie, z zachowaniem przepisów oraz zasad kultury ale na Boga...bez patrzenia w lusterka się nie da jeździć : hahaha:

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

a i nadal nie udzieliłaś odp z tym dawaniem rady...
Zgodzę się z Tobą, że nie da rady jeździć bezpiecznie bez patrzenia w lusterka , ale mam nadzieję, że nie robisz tego cały czas .
Kiedyś auta nie miały lusterek i też ludzie jeździli.
Szkoda, że nie kupisz to czysta radość z jazdy .
Dawaniem rady? umiejętności na drodze, bo ilość koni pod maską to nie wszystko-pomijam ten fakt.
Ochłonęłaś? no to teraz zanim odpowiesz kubeł zimnej wody, chyba, że miałaś porządny śmigus w poniedziałek .
Jakie masz autko?
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 13:25   #980
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez Duduu Pokaż wiadomość
Jak kupisz sobie BMW i nauczysz się jeździć bez patrzenia w lusterka, dynamicznie, bezpiecznie i z klasą będziesz wiedziała o co mi chodzi.
Pozdrawiam .
Ale mi wielkie mecyje kupic jakies stare BMW i wmawiac sobie na swiatlach, ze ten wzrok to oznaczal podziw, zazdrosc (lub co tam sobie dopisujesz...). A moze to BMW ma byc do okreslonego rocznika by wzbudzac ten podziw?

I powiedz mi jak mozna jezdzic bezpiecznie nie patrzac w lusterka?? Jak?
Pewnie nie osiagnelam jeszcze tego etapu wtajemniczenia.


(sami mamy BMW, ale do paly by mi nie przyszlo, ze to jakas mega nobilitacja! mamy, co mamy, bo jest duze, ekonomiczne i ma dobre opinie uzytkownikow i powinno nam posluzyc kilka lat)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:27   #981
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Ale mi wielkie mecyje kupic jakies stare BMW i wmawiac sobie na swiatlach, ze ten wzrok to oznaczal podziw, zazdrosc (lub co tam sobie dopisujesz...). A moze to BMW ma byc do okreslonego rocznika by wzbudzac ten podziw?

I powiedz mi jak mozna jezdzic bezpiecznie nie patrzac w lusterka?? Jak?
Pewnie nie osiagnelam jeszcze tego etapu wtajemniczenia.


(sami mamy BMW, ale do paly by mi nie przyszlo, ze to jakas mega nobilitacja! mamy, co mamy, bo jest duze, ekonomiczne i ma dobre opinie uzytkownikow i powinno nam posluzyc kilka lat)
bmw żeby wzbudzało podziw musi być max dwuletnie i jego cena musi byc koniecznie trzycyfrowa
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:30   #982
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
bmw żeby wzbudzało podziw musi być max dwuletnie i jego cena musi byc koniecznie trzycyfrowa
Kurde, ide sie obwiesic na suchej galezi. Nie kwalifikujemy sie z naszym...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:32   #983
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Kurde, ide sie obwiesic na suchej galezi. Nie kwalifikujemy sie z naszym...
Ty to przynajmniej BMW masz !
ja z moją trochę ponad roczną mazdą w ogóle nie mam szans na wzbudzenie podziwu.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:39   #984
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość

jak Mamę kocham jeszcze nie widziałam, żeby ktoś jeździł bez patrzenia w lusterka.

edit - fakt,widziałam. przez to kierowca który stosował taką taktykę spowodował dosyć poważny wypadek.

Mój błąd dziewczyny przyznaję się chodziło mi o jedno lusterko wewnętrzne- kierowcy to którego używa kierowca-kobieta na światłach czasem do poprawiania makijażu , pewnie teraz wiecie o które mi chodzi.
napisałam dość przekornie bez złych intencji.
A lusterka zewnętrzne i wewnętrzne środkowe używam nie tylko od święta. Przydaje się także szczególnie przy większych autach ocena odległości- wyprzedzanie, cofanie itp.
Przypadek o którym piszesz ok jak najbardziej, ale dodaj do tego brak wyobraźni, nonszalancki styl jazdy i nieomylność kierowców jeśli chodzi o własne umiejętności, ja uważam, że kierowca uczy się całe życie.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Ty to przynajmniej BMW masz !
ja z moją trochę ponad roczną mazdą w ogóle nie mam szans na wzbudzenie podziwu.

Dlaczego? mazdy to piękne auta, to chyba nie masz auta, żeby wzbudzić podziw w kimś tylko, żeby spełniał Twoje oczekiwania i dobrze Ci służył?
Każdy ma to co lubi, ja mam BMW na co dzień, od święta mam zabytek, bo należę do klubu znanej czeskiej marki i to, że mam stare auto nie jest dla mnie jakieś uwłaczające, każdy ma co lubi i co chcę, ja chciałam tak to tak mam.

Edytowane przez Duduu
Czas edycji: 2012-04-11 o 13:44
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:43   #985
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Ty to przynajmniej BMW masz !
ja z moją trochę ponad roczną mazdą w ogóle nie mam szans na wzbudzenie podziwu.

Oh biedulko...

Pozostaje Ci przyciemnic szyby, zainwestowac w kapelusz i wielkie okulary...
Moze kiedys, moze kiedys...

Ja juz nerki nasze wystawilam na sprzedaz by sfinansowac zakup BMW, ktore bedzie podziw wzbudzac. Narazie tez zostaje mi jazda w kominiarce.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:56   #986
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Oh biedulko...

Pozostaje Ci przyciemnic szyby, zainwestowac w kapelusz i wielkie okulary...
Moze kiedys, moze kiedys...

Ja juz nerki nasze wystawilam na sprzedaz by sfinansowac zakup BMW, ktore bedzie podziw wzbudzac. Narazie tez zostaje mi jazda w kominiarce.

nerka ! to jest to. sprzedam po po jednej mojej i TŻta i będziemy mieli na wzbudzające podziw bmw ;D


co do tego, że Mazda to piękny samochód - wiem, wiem nie mam żadnych kompleksów z powodu tego, że nie mam bety czy innego audi. nawet jeżdżąc Cinquocento mamy cieszyłam się z tego, że mam środek lokomocji inny, niż autobus

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2012-04-11 o 13:58
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 14:06   #987
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
nie mam żadnych kompleksów z powodu tego, że nie mam bety czy innego audi. nawet jeżdżąc Cinquocento mamy cieszyłam się z tego, że mam środek lokomocji inny, niż autobus
[/FONT]
Ja tez nie miewam takich rozkmin. Tak, marzy mi sie kilkuletnie Audi A3, ale wiem, ze w chwili obecnej to raczej durny pomysl. Nawet nie kwestia kupienia auta, ale ubezpieczenie mnie zajedzie. (Zaraz po zdaniu prawka kupilam sobie kilkuletnie Clio i ubezpieczenie sporo mnie kosztowalo miesiecznie)

Wiec przymierzam sie teraz do kupienia jakiegos starego, zupelnie nie wzbudzajacego podziwu, ani zainteresowania samochodu. Byleby sie turlal, gdzie poturlac sie ma (no i mam nadzieje w koncu jakies znizki sobie na ubezpieczeniu wyrobic).
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:08   #988
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez Duduu Pokaż wiadomość
Zgodzę się z Tobą, że nie da rady jeździć bezpiecznie bez patrzenia w lusterka , ale mam nadzieję, że nie robisz tego cały czas .
Kiedyś auta nie miały lusterek i też ludzie jeździli.
Szkoda, że nie kupisz to czysta radość z jazdy .
Dawaniem rady? umiejętności na drodze, bo ilość koni pod maską to nie wszystko-pomijam ten fakt.
Ochłonęłaś? no to teraz zanim odpowiesz kubeł zimnej wody, chyba, że miałaś porządny śmigus w poniedziałek .
Jakie masz autko?
Jak jeżdżę? Odpukać do dziś udało mi się tylko zbić tylną szybę w skodzi i zerwać linkę gazu

Nie podobają mi się ogółem BMW i szczegółem, toleruje aczkolwiek sama bym nie chciała być posiadaczką.

Oświeć mnie w jakich to nie miały lusterek?

Jakie mam? Właśnie dziś sprzedaje moją malutką taką jak to coś:
http://debica.olx.pl/skoda-felicia-1...p-iid-54364511

bo od wczoraj jestem posiadaczką a3 z 2001r 1.9 tdi dzięki bratu który przesiał się na a3 z 2008r.



Aby na głowę nie kapało, jechało i było opłacone..reszta to pikuś
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 20:21   #989
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Jak jeżdżę? Odpukać do dziś udało mi się tylko zbić tylną szybę w skodzi i zerwać linkę gazu

Nie podobają mi się ogółem BMW i szczegółem, toleruje aczkolwiek sama bym nie chciała być posiadaczką.

Oświeć mnie w jakich to nie miały lusterek?

Jakie mam? Właśnie dziś sprzedaje moją malutką taką jak to coś:
http://debica.olx.pl/skoda-felicia-1...p-iid-54364511

bo od wczoraj jestem posiadaczką a3 z 2001r 1.9 tdi dzięki bratu który przesiał się na a3 z 2008r.



Aby na głowę nie kapało, jechało i było opłacone..reszta to pikuś

Jestem na forum skody, więc jakbyś miała problem ze sprzedażą daj znać wstawię na forum za free na pewno ktoś się skusi .
Gratuluję nowego nabytku, niech Ci dobrze służy.
Dobrze mieć starszego Brata coś o tym wiem .
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 20:33   #990
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

dzięki, problemu nie było bo niska cena.
Co do brata- nic za friko, 18 tys do spłaty w ratach. Nie planuje długo nią pojeździć więc..
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.