Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 18:51   #3901
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wstaniesz . Ale gwarantuję, że na schodach będzie problem
Oj będzie Ja też miałam na początku z tym problem!

Ja niestety miałam kilkudniową przerwę w ćwiczeniach, ale dziś wracam do mojego 3lvla
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 19:33   #3902
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 678
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Skończyłam
Jutro sobie odpoczywam (czyli pewnie zrobię 8 min abs i arms z yt, żaden wysiłek ale może coś daje...) a pojutrze zaczynam bieganie i jakiś program Jillian ale nie wiem jaki ani jak często, bo jeszcze ich w ogóle nie testowałam na sobie
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 07:56   #3903
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja też skończyłam Shreda. Zaczęłam już Banisha i widzę, że dobrą kolejność obrałam.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:42   #3904
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Pracuje fizycznie więc myslałam ze jak zaczne ten 1 poziom to bedzie pikuś,a tu poprostu masakra czuje mięsnie o których nie miałam pojęcia,dziewczyny tez tak miałyscie ze nawet łydki was bolały?
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:02   #3905
iwi44
Raczkowanie
 
Avatar iwi44
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Pracuje fizycznie więc myslałam ze jak zaczne ten 1 poziom to bedzie pikuś,a tu poprostu masakra czuje mięsnie o których nie miałam pojęcia,dziewczyny tez tak miałyscie ze nawet łydki was bolały?
Przy 1 levelu lydki bolaly mnie najbardziej. Teraz przy drugim bola mnie ramiona i plecy. Juz nie moge sie doczekac 3 levelu .
__________________

iwi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:08   #3906
wajolett
Przyczajenie
 
Avatar wajolett
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 29
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Hej. Napiszcie coś o efektach? Bo chcę się zabrać za te ćwiczenia, ale coś nie mogę ;p potrzebuje motywacji. Jedną już mam - kupiłam hantelki, może w tym tyg przyjdą
wajolett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:10   #3907
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez wajolett Pokaż wiadomość
Hej. Napiszcie coś o efektach? Bo chcę się zabrać za te ćwiczenia, ale coś nie mogę ;p potrzebuje motywacji. Jedną już mam - kupiłam hantelki, może w tym tyg przyjdą
Na każdej stronie jest coś o efektach
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 13:13   #3908
wajolett
Przyczajenie
 
Avatar wajolett
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 29
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

To jak będę miała czas to się cofne i poczytam, ale jakby któraś była uprzejma mi napisać to czekam )
wajolett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:03   #3909
iwi44
Raczkowanie
 
Avatar iwi44
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Jak dla mnie efekty sa super. Nie bardzo wierzylam w te cwiczenia i pierwszy tydzien to byla meka, ale oplacalo sie. Moj typ budowy ciala to jablko. Moim najslabszym punktem sa rece w ktorych mam zero sily i tluszczyk na ramionach, na brzuchu oponka , nogi nie najgrubsze, ale galaretowate.
Jestem teraz na 8 dniu levelu 2 . Zauwazylam znaczne ujedrnienie calego ciala. Posladki i biust o pietro wyzej, nogi lekko umiesnione, oponka dalej jest , ale brzuch nabral o niebo ladniejszego ksztaltu i rano jest plaski.
Wage mam zepsuta, wiec nie wiem jak z kg. Centymetrow troche polecialo z bioder i talii. Najwazniejsze jest to , ze czuje sie o niebo lepiej w swoim ciele, a jeszcze nie skonczylam calego programu.
Mam nadzieje , ze kogos zmotywuje moj elaborat, bo naprawde warto sprobowac.
__________________

iwi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:10   #3910
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

iwi mnie zmotywowałaś!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:41   #3911
wajolett
Przyczajenie
 
Avatar wajolett
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 29
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Dziekuję za odpowiedź. Czekam na hantelki i zaczynam ) A póki co rowerek stacjonarny.
wajolett jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 18:02   #3912
onajestjakwiatr
Raczkowanie
 
Avatar onajestjakwiatr
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zad*pie :)
Wiadomości: 62
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Witam kobitki po długiej nieobecności !

W końcu się zawzięłam i zabrałam się za ćwiczenia. Dziś zaczęłam 2 lvl Do tego zrezygnowałam z wielu rzeczy niezdrowych :P

A jutro idę w końcu biegać. Pojeździłabym chętnie na rowerku, ale zepsuty

Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi wysłać link do Body Revolution na prv ?
__________________
13/30 30 day shred



Stepper , bieganie



Dbam o siebie.
Zdrowo się odżywiam.
onajestjakwiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:40   #3913
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 678
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

U mnie ogólnie wygląd sie poprawił, schudłam na pewno trochę z brzucha i pupy i chyba ogólnie zewsząd po trochu, ale też zdecydowanie lepiej się odżywiam.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 00:18   #3914
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Czy któraś shredowiczka mogła by wysłać mi link do 2 i 3 levelu? Bo co znajdę, to na nie-Windowsie nie chce działać...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:39   #3915
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Dziewczęta nie wiem czy pisano tutaj o tym ,ale czy robicie sobie przerwe jedno dniową,czy te 10 dni 1 levelu robicie pod rząd??bede wdzieczna za odpowiedz.
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 12:30   #3916
iwi44
Raczkowanie
 
Avatar iwi44
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Nie wiem jak powinno sie robic,ale ja robie jeden dzien przerywy na 5 dni cwiczen. Poprostu nie mialam czasu w niektorych dniach.
__________________

iwi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:03   #3917
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

To i ja może się pochwalę swoimi postępami Wczoraj miną mój 13 dzień z programem z czego 4 ostatnie to już level 2, za kare włączyłam sobie dwójkę, uznałam, że daję radę więc już na nim zostałam + dodałam kilka minut na Twisterze. Muszę przyznać, że lubię zestawy Jillian, dają w kość ale jednocześnie są na tyle proste, że każdy jest w stanie je przejść. Jakie zmiany zauważyłam...? Na pewno zmienił mi się wygląd brzucha, nadal daleko mu do ideału ale wydaje mi się, że widzę różnicę + według centymetra straciłam w pasie 2cm, biodrach ogólne też -2cm ale już o jeden lub dwa poszło w górę w udzie i ramionach. Co do tych ramion to na prawej ręce zrobił mi się taki fajny twardy biceps, nigdy nie sądziłam, że będę taki miała :P (używam ciężarki 0,5kg) na lewej nadal taki byle jaki ale wynika to z tego, że jestem praworęczna więc większość czynności wykonuję właśnie tą ręką i będę musiała teraz popracować żeby to jakoś wyrównać. Jak na razie nie tracę zapału i mimo dwóch jednodniowych przerw staram się nie rozleniwiać. Zaczynając program najbardziej zależało mi na poprawieniu brzucha i ramion. Widząc teraz efekty ćwiczeń chyba muszę stwierdzić, że wzięcie się w garść i poświęcenie tych zaledwie 30min dziennie na ćwiczenia jest stosunkowo małym poświęceniem. Myślę jednak, że po świętach będę chciała rozszerzyć plan ćwiczeń o te 8 minutowe treningi, każdego dnia jedn z nich a w weekendy może Jillian i cały pakiet 8 minutówek. Żałuję tylko, że pierwszego dnia nie zrobiła sobie zdjęć brzucha żeby później porównać, ale może jeszcze nadrobię

A i na koniec mam do was pytanie: gdzie w Warszawie można kupić stanik/top sportowy? ale nie jakiś taki okropnie drogi jak Nike bo na same ćwiczenia w domu wystarczy mi coś tańszego.
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:49   #3918
Dorii93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Witam dziewczyny Dzisiaj zrobiłam drugi dzień 1 levelu Wczoraj był mój debiut ze shredem - oj dał mi sie dzisiaj we znaki, zakwasiory są, ale to dobrze. Szczególnie na pośladkach Dzisiaj chciałam odpuścić, byłam zmęczona, ale tyle razy podchodziłam do różnych ćwiczeń i je porzucałam,że postanowiłam sobie,że tym razem mi sie uda Jutro zakładam dziennik - muszę się dokładnie pomierzyć, zobaczę za jakiś czas czy są efekty
Dorii93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:03   #3919
onajestjakwiatr
Raczkowanie
 
Avatar onajestjakwiatr
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zad*pie :)
Wiadomości: 62
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Melduję, że 2 dzień levelu 2 zrobiony !
Byłam też biegać tak jak planowałam dałam radę tylko 25 min.. Ale z czasem będzie lepiej .
__________________
13/30 30 day shred



Stepper , bieganie



Dbam o siebie.
Zdrowo się odżywiam.
onajestjakwiatr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 22:37   #3920
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ćwiczyłam dziś pierwszy raz jogę i podobało mi się spokojne, ale czuć że się ćwiczyło.
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:17   #3921
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez iwi44 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak powinno sie robic,ale ja robie jeden dzien przerywy na 5 dni cwiczen. Poprostu nie mialam czasu w niektorych dniach.
Dziękuje iwi44 za odpowiedz Dziewczęta dzisiaj 3 dzień mojego 1 levelu ,wczoraj byłam w pracy i ledwo chodziłam,trudność mi sprawia nawet przykucnięcie czy głupie siadanie na kibelek,wy tez tak miałyście ,naprawde czuję ogromny bół mięśni ud, łydek, pupy i ramion pomimo takiego bólu cwiczyłyście?

Edytowane przez live
Czas edycji: 2012-03-28 o 08:27
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:36   #3922
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Dziękuje iwi44 za odpowiedz Dziewczęta dzisiaj 3 dzień mojego 1 levelu ,wczoraj byłam w pracy i ledwo chodziłam,trudność mi sprawia nawet przykucnięcie czy głupie siadanie na kibelek,wy tez tak miałyście ,naprawde czuję ogromny bół mięśni ud, łydek, pupy i ramion pomimo takiego bólu cwiczyłyście?
Ja miałam dość spore zakwasy, jak szłam po schodach to bolało.. ale ćwiczyłam czasem po prostu robiłam chwilkę przerwy i wracałam do ćwiczeń
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:44   #3923
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ja miałam dość spore zakwasy, jak szłam po schodach to bolało.. ale ćwiczyłam czasem po prostu robiłam chwilkę przerwy i wracałam do ćwiczeń
Jestem bardzo zdeterminowana więc chyba tylko jeden dzień w tygodniu bede miała przerwy,,,,dziekuje za odpowiedz
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:19   #3924
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ćwiczyłam dziś pierwszy raz jogę i podobało mi się spokojne, ale czuć że się ćwiczyło.
Też zaczęłam jogę i to najdziwniejsze ćwiczenia, jakie znam! Niby spokojnie, a na 2 dzień czuję bóle mięśni, których nie poruszył ani Shred, ani Banish.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:34   #3925
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Hejo! Wiecie jak mnie cieszy fakt ze jest nas tyyleee I co wejde na to forum to nowe osóbki są <3 Motywujmy sie wspólnie JA ciągne Body Revolution, zobaczymy z jakim efektem I wtedy dopiero wam opowiem czy warto czy nie, póki co moge powiedzieć tyle że te ćwiczenia bardzoooo mi pasują

onajestjakwiatr
To i tak gratuluje Gdy ja zaczelam biegac w zeszłym roku, moim osiągnieciem za pierwszym razem było 15 minut Ale w tym roku biegam i ćwicze Jillian przy okazji poniewaz nie schudlam w zeszlym roku zbyt wiele samym bieganiem, mianowicie cwiczac z Jillian schudlam niemalze 2 razy wiecej niz na samym bieganiu, moze dlatego ze przez godzine równym tempem biegłam?

lemka,live,organizm
Nie ćwiczyłam Jogi, ale domyślam się że nawet Joga w wykonaniu Jillian jest extremalna

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2012-03-28 o 12:36
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:00   #3926
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Też zaczęłam jogę i to najdziwniejsze ćwiczenia, jakie znam! Niby spokojnie, a na 2 dzień czuję bóle mięśni, których nie poruszył ani Shred, ani Banish.
O dokładnie!! Jak będziesz ćwiczyć jogę? Kiedy przejście do 2lvla?

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Hejo! Wiecie jak mnie cieszy fakt ze jest nas tyyleee I co wejde na to forum to nowe osóbki są <3 Motywujmy sie wspólnie JA ciągne Body Revolution, zobaczymy z jakim efektem I wtedy dopiero wam opowiem czy warto czy nie, póki co moge powiedzieć tyle że te ćwiczenia bardzoooo mi pasują

onajestjakwiatr
To i tak gratuluje Gdy ja zaczelam biegac w zeszłym roku, moim osiągnieciem za pierwszym razem było 15 minut Ale w tym roku biegam i ćwicze Jillian przy okazji poniewaz nie schudlam w zeszlym roku zbyt wiele samym bieganiem, mianowicie cwiczac z Jillian schudlam niemalze 2 razy wiecej niz na samym bieganiu, moze dlatego ze przez godzine równym tempem biegłam?

lemka,live,organizm
Nie ćwiczyłam Jogi, ale domyślam się że nawet Joga w wykonaniu Jillian jest extremalna
Haha jest ekstremalna! Nie sądziłam że będę czuć dziś mięśnie a czuję!

Jak się ćwiczy Body revolution? Bo z tego co widzę dużo flimików jest. Ile powinno ich w sumie być?

Ok, już znalazłam Ale możesz napisać jak Ty ćwiczysz, czy tak jak w rozpisce czy jakoś po swojemu
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/


Edytowane przez organizm
Czas edycji: 2012-03-28 o 13:13
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:57   #3927
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Haha jest ekstremalna! Nie sądziłam że będę czuć dziś mięśnie a czuję!

Jak się ćwiczy Body revolution? Bo z tego co widzę dużo flimików jest. Ile powinno ich w sumie być?

Ok, już znalazłam Ale możesz napisać jak Ty ćwiczysz, czy tak jak w rozpisce czy jakoś po swojemu
Ja ufam Jillian i ćwicze według rozpiski czyli 6 dni w tygodniu i powiem szczerze ze mozna znaleźć na to czas, pierwsze dwa dni to są ćwczenia siłowe z niewielkimi elementami cardio nie wiem jak dalej ale w 1 i 2 Tygodniu w Workoucie 1 ćwiczenia są bardziej na ręce w drugim na dolne partie ciała, także jeżeli chodzi o zakwasy to jest to bardzo wyważone
po dwóch dniach ćwiczeń siłowych jest dzień Cardio, Co do Cardio to trwają 25 minut ale są NIEZŁE

Zestaw zawiera 3 filmiki Cardio i 12 filmików "workout" :P

Generlanie atmosfera podczas ćwiczeń jak zwykle fajna i wesoła No i przede wszystkim ćwiczenia nie idą się znudzić bo co chwile zmiana :P

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2012-03-28 o 13:59
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 18:29   #3928
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
O dokładnie!! Jak będziesz ćwiczyć jogę? Kiedy przejście do 2lvla?
Będę ćwiczyć na zmianę z Banishem. Jak poczuję się pewniej, to przejdę na 2 poziom. Tylko ze mną jest taki problem, że mam straszne problemy z rozciągnięciem. Wstyd wykonywać te ćwiczenia z dziewczynami, które szpagaty robią. Tu widzę minus tego programu, bo mnie to zniechęca do ćwiczenia niestety. Jillian powinna zaprezentować 1 osobę zaawansowaną, a 2 średniozaawansowaną czy początkującą.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:47   #3929
onajestjakwiatr
Raczkowanie
 
Avatar onajestjakwiatr
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zad*pie :)
Wiadomości: 62
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Trzeci dzień levelu 2 zrobiony. Kusicie tą jogą jillian ale myślę, że wypróbuję to ale w daleeeeeekiej przyszłości

A tymczasem idę się pouczyć na sprawdziany . Jak jak kocham chodzić do szkoły...
__________________
13/30 30 day shred



Stepper , bieganie



Dbam o siebie.
Zdrowo się odżywiam.
onajestjakwiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:25   #3930
Shaunee
Raczkowanie
 
Avatar Shaunee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 281
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Hej, dołączam się do wątku. Dziś mój 2 dzień i strasznie mnie łydki bolą (: Poza tym jeszcze biegam, ale niestety teraz jestem chora i wolę nie wychodzić na dwór więc ćwiczę z Jillian w domu. Zastanawiam się, czy te ćwiczenia powinno wykonywać się codziennie? Wszędzie gdzie czytała, pisało, że ćwiczeń nie powinno wykonywać się co dzień, tylko co dwa dni, bo inaczej można sobie "wypalić" mięśnie ;D
__________________
Shaunee -> Ania
Shaunee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.