Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 326 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 10:12   #9751
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

hihi

dzisiaj jak sie ścigał rano z psem znajomej

aha i mały problem- ciężko go zaciągnąć do domu ze spaceru najchętniej by cały dzie na dworze spędzał
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 08:06   #9752
armania82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

Hej heeeeeeej, jest tam kto?
armania82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:09   #9753
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

no hejjj
pogoda nie sprzyja spacerom ;/ straszny wiatr!!
Bleki zatarł sobie gdzieś oczko ale 2 dni przemywania herbatą i rumiankiem i wszystko wróciło do normy

mieliśmy przygodę.. zainteresowani mogą przeczytać zaznaczając tekst ( użyłam
białej czcionki) z racji ze nie wiem co sama o tym myślec:
będąc na spacerze jakas kobieta z bloku obok rzuciłą w nas ziemniakami ;// wykrzykując zeby tu nie wyprowadzać psów... w dodatku prawie bym dostała.. w głowę rzuty były z 4 pietra.. .. zadzwoniłam do niej domofonem powiedziałam że o co pani chodzi czy mój pies tam sr*ł ?!?!?!?! to coś mowiła zeby sprzatać psie g*wna itd, to jej mowie że mój pies jest 100 razy grzeczniejszy od pani przynajmniej załatwia sie w jednym miejscu - serio ciągnie mnie na taką łąke i tam załatwia swoją główną potrzebe - zastanawam sie czy to zgłosić na policję bowim przy takiej wysokości uderzenie twardym ziemniakiem w głowe- to wystarczy sie zastanowić co mogłoby sie stać... a jak pies dostanie w głowe to śmierć na miejscu... strasznie byłam wkurzona... co za baba bezczelna;//

;// tą dziwną sprawą kończę wypowiedź ... chciałabym poznać waszą opinię na powyższy temat...

pozdrawiam
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 06:57   #9754
armania82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

No, hej! Odnieosłam się do tego, co napisałaś, ale żeby tradycji stało się za dość , na biało.

Wiesz co, czasem sama widzę kupy na środku chodnika i jest to owszem denerwujące, ale ta baba zachowała się chamsko! Zwłaszcza, ze nie miała żadnych podstaw, żeby Cię posądzać o zanieczyszcanie jej ogódka, to co, gdzie te psy mają się wybiegać? Poza tym mogła zrobić krzywdę Tobie i psu! Jeszcze sąsiadka, znasz ją lepiej niż z widzenia? No i tak się zastanawiam nad tym, co powiedziałaś o tym zgłoszeniu tego na policję.. Z jednej strony nie wiadomo, jak policja potraktowałaby tę sprawę, bo sama wiesz, że to różnie bywa. Z drugiej - myślę sobie, ze niektórzy za swoje chamstwo powinni zapłacić! Kurczę, trudno mi się wypowiadać w tej sprawie, bo sama w takiej sytuacji nie byłam. Nie wiem też, jak się takie sprawy traktuje, czy od razu załatwiają to jakoś, czy jakaś sprawa by była.. hm. Ale kurczę, tak sobie myślę, jak często z ludzi wychodzi buractwo.

Edytowane przez armania82
Czas edycji: 2012-03-28 o 07:03
armania82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:19   #9755
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

no dla mnie to nie jest "sąsiadka" nie znam kobiety wiem teraz tylko gdzie mieszka, u nas jest duze osiedle i nie znam ludzi a to jest blok obok ;/
policja na pewno dałaby pouczenie, w dodatku ze z tyłu bloku ten "ogródek działkowy" jest przez nikogo nie uprawiany od dobrych kilku lat (jak nie dluzej) bo nasze osiedle zaczęło sie rozrastać i jednym słowem jest tam wielki śmietnik ;///

jeśli sie to powtórzy nie omieszkam zadzwonić na policje;] bo to bylo zagrożenie dla mojego zdrowia i życia ;]

postaram sie dodać fotki (może dzisiaj) stęsknionego Blekunia
został wychwalony ostatnio przez właściciela sklepu bo go przypięłam i poszłam na zakupy to tak sie wychylił żeby widzieć przez drzwi czy juz stoje pod kasą i mnie zobaczył i merdał ogonkiem uwielbiam go hihi

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

aa i zapomniałam dodać ze wiem że psie kupy to problem właśnie osiedli, ale nie możemy ich zbierać do byle jakich worków (wiem ze są na allegro np. dostępne) i nie mozna ich wyrzucać do zwykłych śmietników, nie wiem które miasto jest do czegoś takiego przystosowane... wiem że "gdzieś" w Polsce są służby które mają takie wielkie rury i sprzątają trawniki zasysając w te rury psie odchody
i takie służby powinny być w każdym mieście, wtedy gmina nie miałaby problemu z nieczystościami zwierząt
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:20   #9756
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 215
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
no dla mnie to nie jest "sąsiadka" nie znam kobiety wiem teraz tylko gdzie mieszka, u nas jest duze osiedle i nie znam ludzi a to jest blok obok ;/
policja na pewno dałaby pouczenie, w dodatku ze z tyłu bloku ten "ogródek działkowy" jest przez nikogo nie uprawiany od dobrych kilku lat (jak nie dluzej) bo nasze osiedle zaczęło sie rozrastać i jednym słowem jest tam wielki śmietnik ;///

jeśli sie to powtórzy nie omieszkam zadzwonić na policje;] bo to bylo zagrożenie dla mojego zdrowia i życia ;]

postaram sie dodać fotki (może dzisiaj) stęsknionego Blekunia
został wychwalony ostatnio przez właściciela sklepu bo go przypięłam i poszłam na zakupy to tak sie wychylił żeby widzieć przez drzwi czy juz stoje pod kasą i mnie zobaczył i merdał ogonkiem uwielbiam go hihi

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

aa i zapomniałam dodać ze wiem że psie kupy to problem właśnie osiedli, ale nie możemy ich zbierać do byle jakich worków (wiem ze są na allegro np. dostępne) i nie mozna ich wyrzucać do zwykłych śmietników, nie wiem które miasto jest do czegoś takiego przystosowane... wiem że "gdzieś" w Polsce są służby które mają takie wielkie rury i sprzątają trawniki zasysając w te rury psie odchody
i takie służby powinny być w każdym mieście, wtedy gmina nie miałaby problemu z nieczystościami zwierząt
Przeczytałam o Twojej ostatniej przygodzie z (delikatnie mówiąc)kobietą od ziemniaków i jestem zdegustowana jej zachowaniem. Chyba ta Pani ma wyraźnie coś z głową.... No nie wyobrażam sobie jak można rzucać ziemniakami w drugą osobę z psem. Strasznie prymitywne zachowanie....

Ja też miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji ze "starszymi" paniami- emerytkami,którym przeszkadzało,że chodzę z psem po podwórku.
Uwaga jednej mnie rozbawiła- stwierdziła,że jej wnuki muszą wdychać psie odchodyA innej odpowiedziałam,że jak jej to przeszkadza, to zaniosę jej woreczek z zawartościa pod jej drzwi, u mnie na osiedlu nikt nie sprząta po psach ,nie ma nawet specjalnie przystosowanych koszy na to. I jestem zdania,żeby wymagać od ludzi to trzeba najpierw stworzyć im na to warunki.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 06:45   #9757
armania82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

No, macie jak najbardziej rację z tymi kupami, ja sama nie mam teraz psa, moi rodzice mają, mają też jednak swój ogródek, gdzie piesek biega, więc nie jestem na bieżąco z tymi sprawami. Nasz piesek załatwia potrzeby w ogródku rodziców, po zimie zawsze trzeba posprzątać conieco.

Natomiast sprawy kup i wrzeszczących starych babć są kolejnym dowodem na to, że starsi ludzie pierwsi są do narzekania na młodzież i pouczania, a sami przykład dają marny. :/

Ehhh, to mówisz, że znowu będzie można się porozczulać nad kolejnym słooooodkim zdjęciem?
armania82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 10:01   #9758
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

*dodam dzisiaj fotke*


nie rozumiem takiego zachowania i po wielu rozmowach moich, mojej mamy stwierdziliśmy że trzeba o takim zachowaniu powiadomić towarzystwo opieki nad zwierzętami, żeby wiedzieli co sie dzieje nie tylko na terytorium na którym działają-napisałam do nich maila żeby mi doradzili jak postępować w takich przypadkach.
W głowie dalej mi sie nie mieści zachowanie tej baby;//
No ale dobra jakby ktoś mi coś jeszcze "zrobił" "powiedział" to ja jestem przygotowana.
A starzy ludzie... jedni są ok, a drugich nic nie zmieni za żadne skarby ;] jak już sobie wyrobią opinię to juz bedzie tak az do śmierci ;]


Dziewczyny - mam problem z Czarnym ;// nie chce mi wracac do domu, ja go ciągnę a ten sie wzbrania sztywnieje i koniec- musze go wziąć na rece i do klatki.. do tej pory to działało - do klatki wszedł i dalej na 2 piętro wyszedł, a teraz (!!!!!!!!!!) ja już pod drzwiami a tego nie ma, na samym dole czekał ja podchodze a ten sie wzbrania przed podniesieniem hehehe

z samego rana (tak , witamy wschód słońca prawie spacerujemy teraz 10-20 minut, po 9 spacerujemy 10 minut, niestety nie moge dłużej musze go wyprowadzić bo później jest wyprowadzany ok.14 czasami wcześniej jak ktoś jest w domu, czasami później...

W weekend zrobiliśmy jakieś 3km to spokojnie wrócił do domku ;p a teraz mało mu i mało
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:19   #9759
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

sorki za takie długie dodawanie fotek

mam nadzieje ze coś widać mimo iż on czarny ja w czarnych spodniach hehe ale cały rutuał wyczesywania się odbył )


co do tej baby co we mnie rzucała.. ona ma nie po kolei w głowie... rozmawiałam z dziewczyną która mieszka w tej klatce co ta kobieta i wyszło że ona rzuca i wyzywa we wszystkich ktorzy "są za głośno", w dzieci rzucała ziemniakami bo sie ganiali .. no po****** ;///
chodze tamtędy ale juz z drugiej strony wiec na pewno mnie nie rzuci;] a jeśli już to nr na policje znam jeśli chce miec spokój i cisze to niech zamieszka na odludziu albo dom sobie postawi... żyje na osiedlu więc trzeba sie przyzwyczaić do krzyków, hałasu, muzyki puszczanej na full bo urodziny a bo imieniny ;]] no i do tego że ktoś posiada psa, kota, papuge czy pająki czy patyczaki

heheh

od wczoraj u nas strasznie pada;/ raz snieg, raz deszcz raz grad;/ i co wyjdziemy jest sucho to za chwile uciekamy bo pada grad;// takze wracamy przemoczeni ;/

pozdrawiamy w oczekiwaniu na słoneczną pogode
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1332789342704.jpg (39,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1332789374343.jpg (40,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1332789385450.jpg (36,1 KB, 14 załadowań)
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:22   #9760
armania82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

łooo, jaki mały diabełek! Ale widzę, że czesanie go chyba nie sprawia Ci zbyt dużego problemu?.... Pies moich rodziców za nic nie daje się czesać..

Co do baby - cóż, niestety zdarzają się i tacy ludzie... grunt to sobie z nimi radzić, to dobry pomysł, żeby zadzwonić na policję jak incydent się powtórzy, nie może kobieta bezkarnie narażać czyjegoś zdrowia lub nawet życia (małemu zwierzątku mozna zrobić poważną krzywdę). Zresztą na miejscu rodziców tych dzieci tak samo zainteresowałabym się tą sprawą.

U mnie też taka szalona pogoda! W ciągu ostatniej doby padało wszystko: deszcz, grad i śnieg, a do tego bardzo mocno wieje! Wiesz, zastanawiam się, komu przeszkadzała ta ładna pogoda, którą do niedawna można się było cieszyć.

Edytowane przez armania82
Czas edycji: 2012-03-31 o 17:24
armania82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 18:47   #9761
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

do tej baaby nic nie dociera. jak mi powiedziala znajoma.. no ale dobr chce wojny to bedzie ja miec

bleki nie protestuje przy myciu,przy czesaniu no to chyba nie jest pies heheheh pogoda straszn a mialam isc dzisiaj na rolki bo wolne...z belsiem na dluuuuuugi spacer a tu co wyjdziemy to wracmy mokrzy;-)
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 11:21   #9762
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

Cześć sorki ze tak długo nie odpisywałam ale to albo świeta to zawsze coś wyskoczyło
Co u nas?? Bleki sie zakochał- nic nie jadł 3 dni, ale później mu minęło
zimno na dworze bylo często padał deszcz później kichał i się martwiłam ale rosołek pomógł

Obecnie jestem na wolnym i spacerujemy sobie
poniżej dodaje fotki jakby ktoś jeszcze tu zaglądał Tak dla przypomnienia od czasu do czasu coś wrzucę ,
Pozdrawiamy!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-18 10.13.15.jpg (185,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-18 10.11.39.jpg (211,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-18 10.11.58.jpg (169,5 KB, 6 załadowań)
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 06:38   #9763
armania82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mały, czarny piesek szukaŁ domu-został u Wizażanki!

Heej! Ja też ostatnio miałam urwanie głowy, zazdroszczę urlopu! Sama liczę na przedłużony weekend majowy (w moim wypadku będzie to ponad tydzień majowy ).

Co do Blekusia - JAK ON URÓSŁ! To już dorodny przedstawiciel swojej mieszńcowej rasy!
I jaki przystojniak!

Mówisz, że się zakochał... cóż, takie prawa natury, a mam wrażenie, że w tym roku gody są dość intensywne! Pies moich rodziców świruje jak nigdy dotąd (zaleca się ), nawet mój kot kastrat jest dosyć niespokojny!

Ja też pozdrawiam cieplutko, powoli w tym roku, ale jednak idzie wiosna!
armania82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 14:57   #9764
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Kot kaskader - petycja -ważne !!!!

nie dotyczy kota, ale rowniez warto popisac
petycja przeciw zabijaniu koni na mieso!
http://www.petycje.pl/6883
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 14:58   #9765
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Petycje

petycja przeciw zabijaniu koni na mieso!
http://www.petycje.pl/6883
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:33   #9766
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Potrzebny pilny transport Stargard/Szczecin - Konin po psiaka

Pilnie potrzebujemy transportu do Konina ( 350km) po Psiaka ktory szukal domu i wlasnie go znalazl tylko ze osoby ktore deklarowaly sie ze pomoga po niego pojechac rozmyslily sie 2 h przed podroza... Oddajemy za paliwo i dorzucimy na "majowkowa" flaszke BARDZO PROSIMY DOBRE OSOBY.
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 15:26   #9767
edek32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Fundacja "Zwierzęta i My"

Kurcze bardzo duzo osob oddaje na zwierzatka. Sam takze oddawalem, zona to do tej pory, ja stwirdzilem ze dzieciom trzbea pomoc przede wszystkim.
edek32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 19:12   #9768
colinca
Rozeznanie
 
Avatar colinca
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: seventh heaven
Wiadomości: 924
Dot.: Petycje

miejmy nadzieję, że to coś zmieni.......
colinca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 17:23   #9769
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: Oddam ch0miczki w dobre ręce

a dlaczego nie rozmnaża się zwierzątek?? zawsze chciałam mieć chomika i może w końcu się zdecyduję, jeszcze się zastanawiam czy do tego dojrzałam, bo wiem że to nie takie proste. Ale może napiszecie co jest ważne i jak się przygotować do tego faktu??
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 19:07   #9770
anika*
Raczkowanie
 
Avatar anika*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172
GG do anika*
szczeniak-kundelek szuka domu, woj. śląskie

W niedzielę 21 kwietnia w Czerwionce (dzielnica Malenie) na spacerze przyplątał się do nas ten oto Maluch.
Mimo wywieszonych w okolicy ogłoszeń, nikt się do mnie nie odezwał w sprawie Malucha.

Za pośrednictwem forum proszę o pomoc w znalezieniu nowego, dobrego domku dla Niego

Rasa - kundelek
Płeć - pies
Wiek - nie więcej niż 4 miesiące (ma około 27 cm w kłębie, więc duży nie urośnie)

Piesek jest odrobaczony, w sobotę będzie miał pierwszą dawkę szczepień.

Jest bardzo sympatyczny, ciekawski, rozbrykany - jak to szczeniaki mają w zwyczaju.
W kontakcie z ludzmi, dziećmi i innymi zwierzętami nie widze problemów.
Uwielbia wujka Bazyla, bo może się z nim bawić i ganiać po ogrodzie, cioteczkę Fibi też czasem zaczepia ale Ona jako nobliwa już sunia przegania malucha. Kot syczy ale Mały się nie poddaje i każdego dnia próbuje nawiązać z nim przyjaźń. Królik jak to królik, ma Malucha w nosie.

Wiem, że mały będzie fantastycznym psem.

kontakt do mnie
luanna@vp.pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maluch1.jpg (187,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maluch 2.jpg (176,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maluch 3.jpg (141,1 KB, 12 załadowań)
__________________
"...Dzień wczorajszy nie istnieje, to tylko wspomnienie.
Dzień jutrzejszy nie istnieje, to tylko przypuszczenie
Bo dzień dzisiejszy jest najważniejszy!!! ..."
anika* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 15:01   #9771
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Cztery male kociaczki szukaja domu - okolice Szczecina i Stargardu

Witam, szukam domu dla czterech kociakow, maja okolo 3 tygodni wiec na ewentualny odbior trzeba jeszcze poczekac. Dwa sa rude i dwa czarno biale ( dwie pary blizniakow ) trzy kocury i jedna ruda kotka.

Ich mamusia postanowila okocic sie u moich rodzicow w komorce, jest to dzika kotka nigdy wczesniej nikt jej tu nie widzial ale bardzo lgnie do ludzi, moze ona tez by znalazla dom?? Jest czarno ruda mloda i drobna. Niestety jej zdjec nie mam
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie

Edytowane przez myny
Czas edycji: 2012-05-06 o 15:25
myny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 07:50   #9772
seidhee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Cztery male kociaczki szukaja domu - okolice Szczecina i Stargardu

Rób ogłoszenia Wszędzie, gdzie się da.
Kotka czarno-ruda to inaczej szylkretka one mają sporo zwolenników, tylko dobrze byłoby, gdybyś ją wysterylizowała przed oddaniem. Nie wiem, jakie fundacje działają w okolicach Szczecina i czy są jakieś talony na sterylizacje, jak chcesz, to się dowiem i napiszę Ci.
Aha, kocięta powinny mieć tak z 10 tygodni, żeby można je było oddać. Nie wystarczy, że same zaczną jeść - muszą jeszcze pobyć z matką i nauczyć się od niej kocich manier. Inaczej mogą być bardzo uciążliwe dla właścicieli (i potem są wątki typu "ratunku, kotek gryzie i drapie"), mogą też mieć chorobę sierocą.
seidhee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:03   #9773
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: Male kociaczki szukaja domu - okolice Szczecina i Stargardu

dziękuje, będę bardzo wdzięczna za te informacje.
co do ogłoszeń to narazie nie mam jak bo całe dn.ie pracuje ale się postaram.
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 12:15   #9774
seidhee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Male kociaczki szukaja domu - okolice Szczecina i Stargardu

W sprawie sterylizacji napisałam na priv
seidhee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:21   #9775
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: Male kociaczki szukaja domu - okolice Szczecina i Stargardu

Dziekuje Ci bardzo jak tylko wykarmi malenstwa prfzejade sie z nia do Szczecina... tylko nie wiem jak zniesie droge powrotna po sterylizacji... bo niestety tylko pociagiem moge sobie pozwolic :/
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 06:45   #9776
seidhee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Male kociaczki szukaja domu - okolice Szczecina i Stargardu

Nic się nie martw, ja kilka razy zupełnie dzikie koty woziłam na sterylizację i z powrotem przez pół Warszawy komunikacją miejską w godzinach szczytu Jakoś przeżyły, choć na pewno nie było to dla nich miłe. Ale jak kotka jest oswojona, to nie powinno być problemu. Tylko powinnaś mieć transporter, pożycz od kogoś znajomego.
seidhee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 22:44   #9777
polnykoniku
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Pomagamy, chronimy, inwestujemy w sztukę!

Kochani,
moja przyjaciółka startuje w konkursie - jeśli możecie zagłosować na jej pracę to zachęcam. Ba!!! walczmy o dobrze rokującą artystkę...



pozdrawiam

Edytowane przez motylek1007
Czas edycji: 2012-05-11 o 18:10
polnykoniku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:30   #9778
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: Male kociaczki szukaja domu - okolice Szczecina i Stargardu

a to jest ich mamusia

kociaki juz same chodza i chcialy uciec z kartonika wiec musialysmy z mama je przelozyc do wanienki dla dzieci ich mamusia bardzo potulna i na wszystko sie zgadza

Dzisiaj porobie im ogloszenia bo mam wolne i dostep do laptopa bo z telefonu to nic by mi nie wyszlo moze ktos polecic jakies strony, fora itp na ktorych moge dodac ogloszenia?? niestety ja sie na kocich stronach nie znam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-05-14 11.59.55.jpg (101,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-05-14 12.15.53.jpg (122,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-05-14 11.59.09.jpg (100,9 KB, 20 załadowań)
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:45   #9779
seidhee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Male kociaczki szukaja domu - okolice Szczecina i Stargardu

Serwisy adopcyjne:

adopcje.miau.pl
adopcje.org - ostatnio nie działali, ale może już naprawili
przygarnijzwierzaka.pl
domowe-tygrysy.info
cafeanimal.pl czyli metro

Serwisy ogłoszeniowe:
morusek.pl
ale.gratka.pl
http://szerlok.pl
http://cwirek.pl
http://www.eoferty.com.pl
http://eszukam.pl
http://adsy.pl
http://kokosy.pl
http://www.kupsprzedaj.pl
http://gumtree.pl
http://www.ojej.pl/
http://www.pineska.pl/
http://petsy.pl/
http://www.oglaszamy24.pl
http://www.lento.pl/


Pamiętaj, żeby spisać koniecznie umowy adopcyjne ze zobowiązaniem do sterylizacji/kastracji. Na rude kociaki zwykle jest masa chętnych, a niestety co jeden to głupszy
seidhee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:58   #9780
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: Male kociaczki szukaja domu - okolice Szczecina i Stargardu

Cytat:
Napisane przez seidhee Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo, jesli ktos sie znajdzie to chciala bym przeprowadzic tez wizyte przed adopcyjna i podpisac umowe oczywiscie
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-10 16:57:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.