Nieodwzajemniona miłość - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 18:04   #61
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Można zaprzęgnąć każdą siłę nadprzyrodzoną, żeby odebrać upatrzonemu facetowi wolną wolę, nie wiedziałaś?
Cholera, żebym to ja 2 tyg. temu wiedziała...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:07   #62
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

co ma do tego twoja wolna wola?
weź pod uwagę, że facet też ma wolną wolę, skoro już tak się tego czepiasz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:08   #63
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
A co z moją wolną wolą? moja wolna wola się nie liczy i mam do końca swych dni cierpieć?
Twój problem polega na tym, że tak; temu, że chcesz cierpieć nie można zaradzić na siłę z zewnatrz. Twoje wybory zależą od Ciebie. I jak na zakochanie się w niezainteresowanym facecie mogłaś nie mieć wpływu, tak decyzja o tym, by ruszyć z tym dalej zależywyłącznie od Ciebie!
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:15   #64
KaLiWi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Wiesz, nawet niedoszli samobójcy trochę inaczej to sygnalizują niż "uwaga będę się zabijać" czy coś w tym stylu. Dziewczyna po prostu chce trochę podnieść rangę problemu "NIEODWZAJEMNIONEJ MIŁOŚCI".
O, a skąd wiesz, jak zachowują się przyszli samobójcy? Bo z badań wynika coś innego.
KaLiWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:18   #65
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez KaLiWi Pokaż wiadomość
O, a skąd wiesz, jak zachowują się przyszli samobójcy? Bo z badań wynika coś innego.
W tej dziewczynie jest więcej nienawiści, chęci zemsty i złości niż żalu, smutku i poczucia beznadziei. Ona prędzej zabiłaby ich dwoje, a jeśli ma chęć zabić siebie, to jak sama się przyznała - "na złość tej drugiej".

No sorry.
(chyba że wątku nie czytałaś, polecam )
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:32   #66
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

ale jak na złość tej drugiej? nie rozumiem
Ciekawe co byś powiedziała gdybyś się zaangażowała..i potem się okazuje, że nic z tego i całe życie samotności przed tobą? nie chce zabijać ich a siebie bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma..

Edytowane przez Bonbon88
Czas edycji: 2012-03-30 o 18:34
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:38   #67
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
ale jak na złość tej drugiej? nie rozumiem
Ciekawe co byś powiedziała gdybyś się zaangażowała..i potem się okazuje, że nic z tego i całe życie samotności przed tobą? nie chce zabijać ich a siebie bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma..
A zrozumiałaś cokolwiek z tego, co tu do Ciebie napisano? Czy sama ze sobą ustaliłas jedyną słuszną rację i innych słuchać nie masz zamiaru?
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 18:43   #68
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Bonbon, a skąd Ty wiesz,że przed Tobą całe życie samotności? Skąd taka pewność?
Jak będziesz tak myśleć to wpędzisz się w mechanizm samospełniającego się proroctwa i nie będzie ciekawie. Lepiej myśleć,że każdy dzień to nowy dzień i może mieć dla Ciebie w zanadrzu jakąś miłą niespodziankę.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:53   #69
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
Ciekawe co byś powiedziała gdybyś się zaangażowała..i potem się okazuje, że nic z tego i całe życie samotności przed tobą? nie chce zabijać ich a siebie bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma..
Ty w ogóle czytasz co my odpisujemy?!
Ja nie żyłam mrzonkami, ja przez 2 lata byłam w związku w którym były plany! Zaangażowałam się - nie w wymysły, a w coś realnego! I okazało się że nic z tego!
Mam histeryzować i sobie życie odbierać? Boli, ale toczy się dalej...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:55   #70
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Autorka tego wątku, po moich uwagach, zaczęła edytować swoje posty i tworzyć literówki np.
Cytat:
Dlaczego
zmieniło się na:
Cytat:
Xlaczego
itd.
Również składność i logika wypowiedzi po edycji została popsuta.
Plus kasowanie przecinków i kropek.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:06   #71
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez UserOne Pokaż wiadomość
Autorka tego wątku, po moich uwagach, zaczęła edytować swoje posty i tworzyć literówki np.
zmieniło się na:
itd.
Również składność i logika wypowiedzi po edycji została popsuta.
Plus kasowanie przecinków i kropek.
Zostawię to bez komentarza..
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 19:18   #72
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Ja uważam że niekiedy z rzeczy która spotyka ponad 90% ludzi - nieodwzajemniona miłość - robi się tragedię na skalę śmierci głodowej całej rodziny

Potem jeszcze podejście grzebania po portalach społecznościowych, oglądanie wpisów, fotek z ukochaną... napawanie się swoim nieszczęściem PO CO? jakieś zemsty, gierki, intrygi? zemsta przez samobójstwo?

"Tragedia" bycia niechcianą czy porzuconą dotyczy tutaj myślę większości z nas i po co od razu skakać z okna, ciąć żyły? jedyny na tej ziemi? są chyba gorsze rzeczy na świecie.

Można doradzić jak dać sobie radę bo wiadomo takie sytuacje dołują nieziemsko ale po co radzić się jak se walnąć samobója??
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:32   #73
KaLiWi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
W tej dziewczynie jest więcej nienawiści, chęci zemsty i złości niż żalu, smutku i poczucia beznadziei. Ona prędzej zabiłaby ich dwoje, a jeśli ma chęć zabić siebie, to jak sama się przyznała - "na złość tej drugiej".

No sorry.
(chyba że wątku nie czytałaś, polecam )
Czytałam. Przyszli samobójcy mogą o tym nikomu nie powiedzieć, mogą również mówić o tym wszystkim na około (lub pisać na forum) a potem to zrobić. Nie wiesz jak jest w tym konkretnym przypadku.

Edytowane przez KaLiWi
Czas edycji: 2012-03-30 o 19:43
KaLiWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:39   #74
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez KaLiWi Pokaż wiadomość
Czytałam. Przyszli samobójcy mogą o tym nikomu nie powiedzieć, mogą również mówić o tym wszystkim naokoło (lub pisać na forum) a potem to zrobić. Nie wiesz jak jest w tym konkretnym przypadku.
Za to posiadam zdolność kojarzenia faktów i widzę że dziewczyna robi z siebie drama queen swoimi wypowiedziami.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:44   #75
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

mogę być i drama queen - wszystko mi jedno...
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:45   #76
KaLiWi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Za to posiadam zdolność kojarzenia faktów i widzę że dziewczyna robi z siebie drama queen swoimi wypowiedziami.
Może robić drama queen, ale to nie wpływa na prawdopodobieństwo popełnienia, lub nie, samobójstwa.
KaLiWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:51   #77
Pretty___Woman
Raczkowanie
 
Avatar Pretty___Woman
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 68
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Do miłości nie można nikogo zmusić. Spójrz na to w ten sposób, że równie dobrze rolę mogą się odwrócić i może być ktoś kto jest zakochany w Tobie bez wzajemności i co zmusiłabyś się żeby z tym kimś być bo inaczej on by się zabił? Nieodwzajemniona miłość spotyka w życiu każdego i to czasem niejednokrotnie ale to nie powód aby odbierać sobie życie, jest tyle ludzi którzy chcieli by żyć a nie mogą a Ty chcesz odebrać sobie życie i zostawić tutaj swoich bliskich którzy będą Cię opłakiwać (mówisz, że nikogo takiego nie ma jednak uważam, że teraz jesteś rozżalona i nawet nie zdajesz sobie sprawy ile bliskich osób masz wokół siebie) weź się w garść, nie wiesz co Cię w życiu jeszcze spotka nie wiesz czy będziesz sama czy los postawi kogoś na Twojej drodze. Napisz coś więcej o swojej sytuacji o waszych relacjach bo trudno coś posklejać z Twoich postów

Edytowane przez Pretty___Woman
Czas edycji: 2012-03-30 o 19:56
Pretty___Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:57   #78
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
mogę być i drama queen - wszystko mi jedno...
Jakby było Ci wszystko jedno to nie byłoby Cię teraz tutaj
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:08   #79
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

relacje są beznadziejne...teraz po trzech latach to nie ma znaczenia.
były nauczyciel (33) - uczennica 24 lata. Piszę były bo szkołę ukończyłam 3 lata temu..Teraz lada moment mam ukończone studia. Nie chciało mi się w to wierzyć, że niby różnica wieku mu przeszkadza bla bla bla każdy tak może mówić. Zauroczenie to nie jest bo u mnie taki stan trwa góra tydzień i koniec. Na fb nie widać żeby kogoś miał, na nk też nie, ale ta niepewność mnie wykańcza.

Nie wiem co robić - na pewno o nim nie zapomnę. Nigdy!

Edytowane przez Bonbon88
Czas edycji: 2012-03-30 o 20:09
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 20:13   #80
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
nie byliśmy razem...nawet nie chciał mnie poznać

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
tamta dziewczyna niech znajdzie lepiej kogoś innego a nie mi go bezczelnie odbija....
Że w ogóle co?
Dziewczyna odbiła Ci chłopaka, który Cię nawet nie zna?
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:13   #81
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
relacje są beznadziejne...teraz po trzech latach to nie ma znaczenia.
były nauczyciel (33) - uczennica 24 lata. Piszę były bo szkołę ukończyłam 3 lata temu..Teraz lada moment mam ukończone studia. Nie chciało mi się w to wierzyć, że niby różnica wieku mu przeszkadza bla bla bla każdy tak może mówić. Zauroczenie to nie jest bo u mnie taki stan trwa góra tydzień i koniec. Na fb nie widać żeby kogoś miał, na nk też nie, ale ta niepewność mnie wykańcza.

Nie wiem co robić - na pewno o nim nie zapomnę. Nigdy!
A po co szpiegujesz go na portalach społecznościowych skoro i tak z tego nic nie będzie? ;/ lubisz sama sobie sprawiać ból a potem się dziwisz że ten ból nie mija
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:18   #82
Pretty___Woman
Raczkowanie
 
Avatar Pretty___Woman
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 68
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Wybacz ale czegoś tutaj nie rozumiem piszesz, że to Twój były nauczyciel we wcześniejszych wątkach piszesz, że pracowaliście razem więc jaka jest prawda?
Pretty___Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:20   #83
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

nigdy z nikim nic nie będzie..niepotrzebnie nosiłam obrączkę po babci i przymierzałam koleżanki. To teraz mam za swoje
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:25   #84
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Jeżeli to prowokacja, wstydź się. Może przez Ciebie ktoś nie potraktuje poważnie innej osoby, która serio chce popełnić samobójstwo.

Jeżeli to nie prowokacja... Dziewczyno. Jesteś niepełnosprawna, ale jesteś człowiekiem. Jesteś tak samo wartościowa jak każdy inny człowiek. Mam kuzyna z zespołem Downa. Swoim zachowaniem, sposobem bycia sprawia, że kocha go i lubi mnóstwo osób. Dla swoich rodziców nie jest mniej wartościowy, niż ich drugie dziecko - zdrowa, piękna córka. To Ty sama swoim myśleniem ustawiasz się w pozycji kogoś gorszego. Polecam dobrego psychologa. Problem jest w Tobie, nie w nim czy w niej. Ale nie w Twojej niepełnosprawności, ale w Twoim sposobie myślenia.
On nie był Twój i chyba nigdy nie będzie. Wybrał ją. Nie dlatego, że Ty jesteś niepełnosprawna. Po prostu poczuli coś do siebie. Mój Były ON też kochał tamtą. A ja długo byłam smutna, ale wiesz... przychodzi taki dzień, kiedy się od tego uwalniasz. Uwierz. I powiem całkiem szczerze - zakochałam się w charakterze Nicka Vujicica. Mogłabym być z niepełnosprawnym, ale muszę coś do niego czuć.
Niepełnosprawni nie są gorsi.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:29   #85
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez Pretty___Woman Pokaż wiadomość
Wybacz ale czegoś tutaj nie rozumiem piszesz, że to Twój były nauczyciel we wcześniejszych wątkach piszesz, że pracowaliście razem więc jaka jest prawda?
Ten pracujący w hipermarkecie to kto inny nie on Oczywiście nie umówiłam się z tamtym bo co mi po nim. Nie odpowiada mi pod względem zachowania, sposobie traktowania itd. Nie dorównuje mu do pięt. A ja nie zapomnę o tym nauczycielu...nie ma siły. Będę go nosić w sercu chyba już na zawsze

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Jeżeli to prowokacja, wstydź się. Może przez Ciebie ktoś nie potraktuje poważnie innej osoby, która serio chce popełnić samobójstwo.

Jeżeli to nie prowokacja... Dziewczyno. Jesteś niepełnosprawna, ale jesteś człowiekiem. Jesteś tak samo wartościowa jak każdy inny człowiek. Mam kuzyna z zespołem Downa. Swoim zachowaniem, sposobem bycia sprawia, że kocha go i lubi mnóstwo osób. Dla swoich rodziców nie jest mniej wartościowy, niż ich drugie dziecko - zdrowa, piękna córka. To Ty sama swoim myśleniem ustawiasz się w pozycji kogoś gorszego. Polecam dobrego psychologa. Problem jest w Tobie, nie w nim czy w niej. Ale nie w Twojej niepełnosprawności, ale w Twoim sposobie myślenia.
On nie był Twój i chyba nigdy nie będzie. Wybrał ją. Nie dlatego, że Ty jesteś niepełnosprawna. Po prostu poczuli coś do siebie. Mój Były ON też kochał tamtą. A ja długo byłam smutna, ale wiesz... przychodzi taki dzień, kiedy się od tego uwalniasz. Uwierz. I powiem całkiem szczerze - zakochałam się w charakterze Nicka Vujicica. Mogłabym być z niepełnosprawnym, ale muszę coś do niego czuć.
Niepełnosprawni nie są gorsi.
Wolałabym nie wiedzieć czy ma tą dziewuchę czy nie. A u mnie nigdy nie było czegoś takiego jak wzajemne przyciąganie. Nigdy. - zawsze jednostronnie. Mam tego dość
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:32   #86
Pretty___Woman
Raczkowanie
 
Avatar Pretty___Woman
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 68
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Przejrzałam Twoje poprzednie posty i o tym facecie z hipermarketu pisałaś podobnie, nikt inny mu nie dorównywał itp więc czy Twoje odczucia są trwałe? Może teraz twierdzisz, że nie widzisz poza nim świata a za niedługo znajdzie się ktoś inny kogo obdarzysz takim samym "uczuciem"
Pretty___Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:38   #87
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Próbowałam nawet na siłę...nie da rady. To nie to samo.
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 21:08   #88
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Boże, ten wątke to jakaś komedia

Ludzie, szkoda się produkować na trolla.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:44   #89
ef5b2d4cbb76624f502b2579dd7b4a76e5d980a5_63fd440275284
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 95
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Pleciesz bzdury.
On Cię po prostu nie pokochał.
Nie ważne, czy niepełnosprawną czy nie.
Tak też się zdarza, wyobraź sobie. Zaskakujące, prawda?

Jak dla mnie albo to prowokacja albo jesteś totalnie rozbita psychicznie i faktycznie nie potrafisz myśleć trzeźwo.
ef5b2d4cbb76624f502b2579dd7b4a76e5d980a5_63fd440275284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:48   #90
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nieodwzajemniona miłość

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
to w sumie nie jest takie łatwe.
mało kto ma odwagę rzucić się z dachu. wpaść pod samochód, zniszczy się życie temu kto potrąci.
tabletki? ponoć nie jest tak łatwo je zdobyć.
spoko, kazdy lek jest trucizna, wszystko zalezy od dawki.

poza tym forum samobojcow jest pod innym adresem www.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.