Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 12:33   #271
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś lity? Coś w stylu deezee albo coś? Bo chciałabym kupić ale chce wiedzieć jak się mają z wygodą, a blogerkom nie wierzę, bo mają różne współpracę ze stronami to chociażby nie dało się w nich chodzić to i tak napiszą, że są wygodne
Powiem Ci że sprawa jest taka - Lity mogą być wygodne jak spełnią dwa warunki. Oczywiście obcas do 12-13 cm maksymalnie. Do tego platforma - nie za wysoka. Jak będziesz miała platformy 5 cm to kontaktu z podłożem nie masz żadnego i wyłożysz się przy pierwszej nierówności polskich chodników i dróg. Dlatego polecałabym znaleźć takie z max 4 cm platformy i obcas 12 cm. Rzadko da się takie dostać. Ja mierzyłam jedne u koleżanki, która kupiła swoje na wholesaledress i były boskie. Kupiłam podobne w stylowychbutkach ale niestety to nie to samo.

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
czas wyciągnąć je z szafy to nic że wyglądają jak piżama, mus to mus, taka moda.
mistrzowskie

A od Kasi Tusk to już taką nudą i marketingiem wieje - kiedyś ten blog był bardziej osobisty, Kasia mniej ugłaskana - teraz każda notka to jakby pisał ktoś, a zdjęcia to jak z sesji do Glamour - zero autentyczności.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:44   #272
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja na szczęście nie muszę wydawać fortuny u fryzjera, bo:
-farbować nie muszę pomimo, że mój kolor jest w 100% naturalny, to i tak jestem często oskarżana o farbowanie/rozjaśnianie więc można powiedzieć, że trafiło się ślepej kurze ziarno
-włosy mam mniej więcej takie jak w załączniku, więc tylko co jakiś czas chodzę na podcięcie końcówek i nic więcej, tak więc wydatek rzędu 15-20zł na 2/3 miesiące

Ty jesteś na tym zdjęciu?.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:47   #273
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Ty jesteś na tym zdjęciu?.
na tym zdjęciu jest znana Kenza :P
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:12   #274
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Aha , perfekcyjna uroda, zazdrość...
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:20   #275
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
To jest w tym wszystkim najsmutniejsze, że w wielu salonach biorą sobie losową fryzurę z katalogu, która owszem, będzie wyglądać fajnie po wyjściu z salonu, ale magia kończy się po pierwszym myciu, bo nie nadaje się na każdy rodzaj włosa. Nie wspominając, że w takim "luksusowym" salonie długimi określa się włosy sięgające ramion, które ledwo można związać.
Dopiero teraz ogarnęłam fryzjerski post z bloga Charlize - jako przyjezdna studentka pewno się nie liczę, ale imho to jednak dużo jak na Warszawę. No ale przecież to CHMIELNA, lans być musi.
Wiesz, najlepsze, że to nawet nie była fryzura z katalogu. Miesiąc przed tamtą wizytą farbowałam w tym salonie, robiła mi to właścicielka i ona mnie trochę przekonała, że żeby lepiej się krecone układały powinnam je trochę pocieniować, wtedy się uniosą a nie będzie piramidy.

No i poszłam miesiąc później, powiedziałam, że chcę pocieniować bez skracania długości a efekt potem był taki (praktykantka), że nie mogłam nawet tych włosów związać...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:22   #276
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dziewczyny czy któraś z Was oglądała ten program poświęcony Modzie w Eska TV który prowadzi Julietta i Jessica Mercedes ?
Teraz właśnie oglądam od 1 odcinka z ciekawości i po tych 3 odcinkach mam jakieś dziwne wrażenie, że te dwie dziewczyny jakoś się nie lubia
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:24   #277
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was oglądała ten program poświęcony Modzie w Eska TV który prowadzi Julietta i Jessica Mercedes ?
Teraz właśnie oglądam od 1 odcinka z ciekawości i po tych 3 odcinkach mam jakieś dziwne wrażenie, że te dwie dziewczyny jakoś się nie lubia
nie, a gdzie to można obejrzeć?
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 13:29   #278
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

http://www.eska.tv/program/j_j_fashi...j_fashion_show
Na stronie ale też na normalnym kanale ESKA.TV którego ja chyba nie mam w kablówce
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:52   #279
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez macic Pokaż wiadomość
Moje koleżanki nie mogą uwierzyć, że u mnie w miejscowości podcięcie, ścięcie, cieniowanie itp - 12zł. Gdy rozjaśniałam jeszcze włosy płaciłam 35zł. Za farbowanie- 40zł. Długość włosów nie ma u mojej fryzjerki większego znaczenia.
Kunsztu mogą jej pozazdrościć wszystkie modne super drogie salony Toteż ludzi ma full (cena+jakość usług).
Nie mogę sobie nawet wyobrazić, gdybym musiała chodzić co miesiąc, półtora aby nałożyć kolor na całe włosy, czy to na odrosty i płacić kwoty rzędu jak Charlize. Trochę mnie te ceny rozwalają jak na polską rzeczywistość. Ale może faktycznie, dla ludzi ze stolicy to nie są duże kwoty? Ciężko mi w to uwierzyć, ale nie wnikam dogłębnie
Jak w każdym innym miejscu w Polsce większość ludzi w stolicy nie wyczarowuje sobie pieniędzy i tych bogatych nie jest jakiś duży procent... Przeważnie są ludzie mający zwykłe wypłaty, nie najniższa krajowa, ale też niewiele ponad to. Dodatkowo jest dużo studentów, którzy jeśli nie są na utrzymaniu bogatych rodziców to też muszą dbać o budżet (ile razy jadłam przez ostatni tydzień miesiąca aż do stypendium suche bułki a nie imprezowałam i nie szastałam pieniędzmi). Dodatkowo codziennie widzę mnóstwo ludzi po których już z daleka widać że są biedni. Zdarzają się oczywiście osoby bogate, które pracują w korporacjach na wysokich stanowiskach no i te osoby łatwiej jest znaleźć w stolicy niż w jakimś mały wy☠☠☠☠ówku jak np. moja rodzinna miejscowość, ale przecież nie ma tych osób na pęczki!
Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Do fryzjera na farbowanie chodzę co 2 miesiące. Za położenie farby + pasemka na długich włosach płacę 150zł. U fryjera siedzę jakieś ponad 3 godziny. I tak płacę taniej gdyż fryzjerka jest koleżanką. Normalnie zapłaciłabym pewnie grubo ponad 200zł. To są niestety normalne ceny w Warszawie. Dlatego ceny podane przez charlize mnie specjalnie nie dziwią.
Oczywiście jak ktoś ma naturalne, niefarbowane włosy to mu może mama podcinać końcówki. Ale ja mam włosy ciemne, które rozjaśniam na blond więc nie wyobrażam sobie abym robiła to sama lub mama.
Nie, nie są. Ja za farbowanie i podcinanie (bez pasemek) za włosy długie do pasa zapłaciłam 100zł. Co też mi było szkoda zapłacić, ale wracałam do naturalnego koloru (wcześniej farbowałam sie sama albo mama).
To są ceny to tych "wypaśnych salonów", którymi można się później lansować na blogu. O Czajce nie wspomnę, bo on to jeszcze przez media podrasowany i założę się że jest mnóstwo lepszych od niego fryzjerów tylko nie rozreklamowanych.
Koleżanka z pracy opowiadała mi,że była w jakimś znanym salonie lanserskim z ciekawości, ścięli ją (fryzura krótka, na chłopaka), po czym stwierdziła że nie wie za co płaci te pieniądze, bo efekt dokładnie taki sam jak u jakiejś tam "pani Krysi" z osiedlowego zakładu.

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
To jest w tym wszystkim najsmutniejsze, że w wielu salonach biorą sobie losową fryzurę z katalogu, która owszem, będzie wyglądać fajnie po wyjściu z salonu, ale magia kończy się po pierwszym myciu, bo nie nadaje się na każdy rodzaj włosa. Nie wspominając, że w takim "luksusowym" salonie długimi określa się włosy sięgające ramion, które ledwo można związać.
Dopiero teraz ogarnęłam fryzjerski post z bloga Charlize - jako przyjezdna studentka pewno się nie liczę, ale imho to jednak dużo jak na Warszawę. No ale przecież to CHMIELNA, lans być musi.
Liczysz się liczysz. A co to, przyjezdni studenci są gorsi od Warszawiaków?
Zgadzam się, jest wiele fryzjerów w Warszawie, można wybierać i przebierać i ceny są naprawdę dobre (35zł za włosy długie do pasa, cięcie z myciem - to już kolejny fryzjer jaki znalazłam gdzie jestem zadowolona i jest tanio i wygodnie (tuż przy pracy )
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:58   #280
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Wydaje mi się, że Julia Kuczyńska i Jessica Mercedes Kirschner lubią się, ponieważ obserwuję ich strony na facebooku i w postach nigdy nie zauważyłam ironii, czy jakiejś złośliwości.. Imprezują razem, piszą do siebie. Chyba jest ok

Poza tym chciałabym poruszyć jak dla mnie ciekawy temat. Chodzi o wzór flagi amerykańskiej na ubraniach, dodatkach, butach. New Yorker, Pull&Bear wypuścił wiosenne kolekcje i pojawiły się tam takie wzorce. Kojarzycie pewnie spodnie, no i krótkie spodenki, które już w tamtym roku pojawiły się na pośladkach niejednej blogerki. Nie chcę się czepiać, ale kojarzy mi się to tylko z brakiem poszanowania do symboli narodowych państwa, które je wręcz wielbi. Jestem świadoma, że moda nie zna ograniczeń, ale w moim odczuciu, to szczyt braku szacunku do symboli, za które ludzie kiedyś oddawali życie. Jestem pewna, że niejeden Amerykanin zaczepiłby mnie na ulicy, gdybym wciągnęła na siebie krótkie spodenki z wzorem flagi jego ojczyzny..

Edytowane przez lakeithia
Czas edycji: 2012-03-31 o 14:08
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:04   #281
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość

A od Kasi Tusk to już taką nudą i marketingiem wieje - kiedyś ten blog był bardziej osobisty, Kasia mniej ugłaskana - teraz każda notka to jakby pisał ktoś, a zdjęcia to jak z sesji do Glamour - zero autentyczności.
a zgodzę się z tym że to wygląda jakby to ktoś za nią robił, zwłaszcza jak przeczytałam gdzieś w jakimś artykule (chyba, nie chcę kłamać ale nie pamiętam) że Kasia tak dba o swoich czytelników i odpisuje na każdy email, a jak weszłam na jej bloga na Kontakt to tam jest tylko kontakt mailowy w sprawie reklamy albo zdjęcia a poza tym to "Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię, lub przekazać coś autorkom strony, napisz komentarz. Wiadomości wysłane na powyższe strony, niedotyczące publikacji zdjęć lub reklamy, niestety nie dotrą do Kasi i Zosi."
No to ona w koncu odpisuje na jakies maile czy nie?
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 14:06   #282
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

No ja pisałam, że aby mi się wydaje, że się nie lubią bo jak są przerwy jak jedna mówi a drugi milczy to ta milcząca tak spoglądaa na drugą robiąc jakieś dziwne grymasy... które nie wiem jak 'odczytywać'.

Poza kamerami oczywiście ich relacje mogą wyglądać inaczej
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:25   #283
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
http://www.eska.tv/program/j_j_fashi...j_fashion_show
Na stronie ale też na normalnym kanale ESKA.TV którego ja chyba nie mam w kablówce
Obejrzałam jeden odcinek i więcej nie dam rady. No nie pasuję mi one na prezenterki (?) czy jak to inaczej nazwać. Jeszcze Julia ma bardziej taką smykałkę i pewnie się wyrobiła do teraz. Może w późniejszych odcinkach lepiej im to idzie... Nie to, że są tragiczne, bo nie są, ale jednak jak już oglądam jakiś program to lubię jak wszystko gra, łącznie z prezenterkami.
Oglądałam też Youtubowiczkę jako prezenterkę w jakimś tam "programie" i też to nie to niestety nie wszyscy się nadają do tego...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:36   #284
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Jestem pewna, że niejeden Amerykanin zaczepiłby mnie na ulicy, gdybym wciągnęła na siebie krótkie spodenki z wzorem flagi jego ojczyzny..
Nie byłabym taka pewna. Nie wszystkie narodowości szanują swoje symbole narodowe. Przykład: UK. Koło pałacu Buckingham sprzedaje sie pamiątki w postaci majtów w kolorach flagi. Mój znajomy nawet sobie takie kupił.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:42   #285
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;33255588]Nie byłabym taka pewna. Nie wszystkie narodowości szanują swoje symbole narodowe. Przykład: UK. Koło pałacu Buckingham sprzedaje sie pamiątki w postaci majtów w kolorach flagi. Mój znajomy nawet sobie takie kupił.[/QUOTE]
No właśnie o to chodzi, że Amerykanie mają wręcz śrubę na punkcie swoich symboli narodowych - dla większości to jest świętość.

Mnie to rozwala z innego powodu - nie wiem, dlaczego jako Polka z krwi, kości, dziada i pradziada miałabym chcieć nosić koszulkę z flagą UK, USA czy Zimbabwe. Chyba, że na tylnej kieszeni spodni
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:47   #286
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Czytałam kiedyś na tym wątku o dziwnych rzeczach testowanych przez blogerki, czy prezerwatywy LV nie byłyby mega lanserskie?


http://kwejk.pl/obrazek/1055263/gumki.html
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:47   #287
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
No właśnie o to chodzi, że Amerykanie mają wręcz śrubę na punkcie swoich symboli narodowych - dla większości to jest świętość.

Mnie to rozwala z innego powodu - nie wiem, dlaczego jako Polka z krwi, kości, dziada i pradziada miałabym chcieć nosić koszulkę z flagą UK, USA czy Zimbabwe. Chyba, że na tylnej kieszeni spodni
Co do flag przypomniał mi się ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=RSSIz...eature=related
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 15:28   #288
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Rozwala mnie pokazywanie nieogolonych pach na blogu modowym, nie wiem czy to część stylizacji czy zaniedbanie...
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 15:31   #289
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez isetta_ Pokaż wiadomość
Czytałam kiedyś na tym wątku o dziwnych rzeczach testowanych przez blogerki, czy prezerwatywy LV nie byłyby mega lanserskie?


http://kwejk.pl/obrazek/1055263/gumki.html
kolejny blogerski mast hev
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 15:34   #290
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

a ja mam pytanie do was zakochalam sie w (pseudo) koronkowej koszuli ze stojką takiej pensjonarskiej. Problem w tym, ze strasznie jest przeswitująca i nie da rady wyjsc w niej samej. Czy koszulka na ramiaczkach pod spód juz nalezy do mody rozwalającej? bo nie wiem czy decydowac się na jej kupno
ewentualnie poradzcie co wykombinowac ze spodem?
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 15:58   #291
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do was zakochalam sie w (pseudo) koronkowej koszuli ze stojką takiej pensjonarskiej. Problem w tym, ze strasznie jest przeswitująca i nie da rady wyjsc w niej samej. Czy koszulka na ramiaczkach pod spód juz nalezy do mody rozwalającej? bo nie wiem czy decydowac się na jej kupno
ewentualnie poradzcie co wykombinowac ze spodem?
a pokaż jak ona wygląda
wg mnie koszulka na ramiączkach pod spód wcale nie musi rozwalać jeśli będzie pasowała, np nie będzie w jakimś dziwacznym kolorze, ostatecznie czasami są takie bluzki które już mają wszyte takie podkoszulki
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 16:15   #292
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3325712 7]a pokaż jak ona wygląda
wg mnie koszulka na ramiączkach pod spód wcale nie musi rozwalać jeśli będzie pasowała, np nie będzie w jakimś dziwacznym kolorze, ostatecznie czasami są takie bluzki które już mają wszyte takie podkoszulki[/QUOTE]

jeszcze jej nie kupilam, a na necie nie moge odnalezc
wlasnie jakby byla podkoszulak wszyta to bylybo bez problemu, a teraz mysle

chyba bede musiala ja przymierzyc z taka koszulka
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 16:23   #293
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Rozwala mnie pokazywanie nieogolonych pach na blogu modowym, nie wiem czy to część stylizacji czy zaniedbanie...
ostatnio widzialam cos takiego i tez sie zastanawialam czy to czesc stylizacji...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:21   #294
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Rozwala mnie pokazywanie nieogolonych pach na blogu modowym, nie wiem czy to część stylizacji czy zaniedbanie...
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ostatnio widzialam cos takiego i tez sie zastanawialam czy to czesc stylizacji...
O matko, gdzie? Miałam kiedyś koleżankę w gimnazjum, która miała dziewicze, nigdy nie golone pachy, mimo to zakładała koszulki na ramiączkach, wyglądało to tragicznie. Od tej pory mam uraz i na takie zaniedbania reaguję alergicznie.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:25   #295
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
O matko, gdzie? Miałam kiedyś koleżankę w gimnazjum, która miała dziewicze, nigdy nie golone pachy, mimo to zakładała koszulki na ramiączkach, wyglądało to tragicznie. Od tej pory mam uraz i na takie zaniedbania reaguję alergicznie.
Moja ciotka też nigdy nie goliła nóg, pach, okolic bikini, a stara chyba nie jest, bo trochę po trzydziestce... Ja się przyznam, że nie zawsze jestem super wydepilowana, bo niestety ale szybko rosną mi włoski z powrotem i mam delikatną skórę, więc codzienna depilacja raczej nie wchodzi w grę. Nie mniej jednak nie pokazuję wtedy swoich niewydepilowanych miejsc
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:25   #296
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
O matko, gdzie? Miałam kiedyś koleżankę w gimnazjum, która miała dziewicze, nigdy nie golone pachy, mimo to zakładała koszulki na ramiączkach, wyglądało to tragicznie. Od tej pory mam uraz i na takie zaniedbania reaguję alergicznie.
ja miałam taką matematyczkę... dodam że bardzo młodą kobietę, dosłownie jak świezo po studiach... absolutnie nie mogłam zrozumiec czemu młoda ładna kobieta nosi takie FUTRO pod pachami i na łydkach
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:26   #297
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Jestem pewna, że niejeden Amerykanin zaczepiłby mnie na ulicy, gdybym wciągnęła na siebie krótkie spodenki z wzorem flagi jego ojczyzny..
E tam, wcale nie. Nikogo to by nawet nie zainteresowało


Kurde, przeczytałam parę postów o nieogolonych pachach i teraz strach na blogi modowe wejść
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:27   #298
kamila29091
Raczkowanie
 
Avatar kamila29091
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
O matko, gdzie? Miałam kiedyś koleżankę w gimnazjum, która miała dziewicze, nigdy nie golone pachy, mimo to zakładała koszulki na ramiączkach, wyglądało to tragicznie. Od tej pory mam uraz i na takie zaniedbania reaguję alergicznie.
pewnie chodzi o mnie i o moją sesję w retro kiecce.
dostałam takie znaki, a to bzdura. nie odzywałam się bo co będę się kłócić z głupim ludem co wie swoje.
oczywiście że miałam wydepilowane, po prostu mam ciemne włosy i nawet od razu po depilacji mam taki ślad.
Nie dogodzę wszystkim, a jak ktoś się będzie chciał przyczepić to zawsze znajdzie powód. Niech Bóg da zdrowie tym wszystkim ludziom bo ja zdrowia do nich nie mam.
kamila29091 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:35   #299
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez isetta_ Pokaż wiadomość
Moja ciotka też nigdy nie goliła nóg, pach, okolic bikini, a stara chyba nie jest, bo trochę po trzydziestce...
ja Ci dam stara .

co do depilacji, to mam nadzieje, ze niedlugo zapomne co to jest^^.

Cytat:
Napisane przez kamila29091 Pokaż wiadomość
pewnie chodzi o mnie i o moją sesję w retro kiecce.
dostałam takie znaki, a to bzdura. nie odzywałam się bo co będę się kłócić z głupim ludem co wie swoje.
oczywiście że miałam wydepilowane, po prostu mam ciemne włosy i nawet od razu po depilacji mam taki ślad.
dziwie sie wobec tego, ze fotograf nie wyretuszowal tych pach.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:35   #300
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez kamila29091 Pokaż wiadomość
Nie dogodzę wszystkim, a jak ktoś się będzie chciał przyczepić to zawsze znajdzie powód. Niech Bóg da zdrowie tym wszystkim ludziom bo ja zdrowia do nich nie mam.
Bardzo podoba mi się Twoje podejście chociaż nie wiem, czy mówiły akurat o Tobie, bo parę razy przewinęło się słowo futro, a tego u Ciebie na pewno nie było
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.