pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 22:04   #1
ireneam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11

pytanie


Cześć dziewczyny.
Mam nadzieję, że pomożecie. Sprawa jest dość trywialna

Ja 20 lat, skończyłam liceum, nie poszłam na studia, taką sobie wybrałam drogę i poszłam do pracy.
Tż rok starszy, student.
Mianowice chodzi o to, że on unika zabierania mnie na imprezy ze znajomymi ze studiów. Wymyśla różne rzeczy typu : zabawa zaczyna sie w akademiku a tam mnie nie wpuszczą, albo idziemy do klubu ale idą tylko ludzie z roku i nikt nie zabiera swoich połówek. Po czym, po fakcie, dowiaduje się, że inni faceci brali swoje dziewczyny..
Nie mam z tym wielkiego problemu, nie jestem typem zazdrośnicy który nie puści swojego misia samego na impreze
Chcę tylko wiedzieć jak to jest u was studentki? Jak wyglądają imprezy z waszego roku? Rzeczywiście nikt nie przychodzi ze swoimi połówkami? Nikt spoza uczelni nie ma wstępu do akademika?
ireneam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:08   #2
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: pytanie

mam na roku same baby, jesteśmy na maxa nie zorganizowane, generalnie się nie lubimy praktycznie większością między sobą - więc nie chodzimy razem na imprezy.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:08   #3
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez ireneam Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mam nadzieję, że pomożecie. Sprawa jest dość trywialna

Ja 20 lat, skończyłam liceum, nie poszłam na studia, taką sobie wybrałam drogę i poszłam do pracy.
Tż rok starszy, student.
Mianowice chodzi o to, że on unika zabierania mnie na imprezy ze znajomymi ze studiów. Wymyśla różne rzeczy typu : zabawa zaczyna sie w akademiku a tam mnie nie wpuszczą, albo idziemy do klubu ale idą tylko ludzie z roku i nikt nie zabiera swoich połówek. Po czym, po fakcie, dowiaduje się, że inni faceci brali swoje dziewczyny..
Nie mam z tym wielkiego problemu, nie jestem typem zazdrośnicy który nie puści swojego misia samego na impreze
Chcę tylko wiedzieć jak to jest u was studentki? Jak wyglądają imprezy z waszego roku? Rzeczywiście nikt nie przychodzi ze swoimi połówkami? Nikt spoza uczelni nie ma wstępu do akademika?
nie bądź naiwna. facet chce sobie poszaleć w towarzystwie jako wolny strzelec.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:12   #4
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: pytanie

Trochę dziwny ten Twój TŻ ...skoro inni koledzy biorą dziewczyny ze sobą to dlaczego on nie? Zresztą mniejsza o to, ale dlaczego kłamie w tak prostej sprawie
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:15   #5
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: pytanie

Do akademika Cię wpuszczą -nie musisz być studentką, żeby wejść. Możesz zostawić przy wejściu zamiast legitymacji dowód osobisty.

Na imprezach/spotkaniach moich znajomych ze studiów ludzie przychodzą raczej sami, bez swoich połówek. Dla mnie to normalne. Bawimy w się w towarzystwie znajomych ze studiów.
Ale jeśli ktoś czasem przyprowadzi dziewczynę/chłopaka, to nie jest to żadnym zaskoczeniem.
Ja traktuję ludzi ze studiów jako odskocznię. Tzn. mam swoich starych znajomych -do nich przyprowadziłabym ewentualnego Tż szybciej, niż do tych ze studiów.

Zapytaj Tż, dlaczego Cię nigdy nie zabiera.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:15   #6
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: pytanie

Żeby wejsć do akademika musisz zostawic w portierni "dowód" na to,że jesteś w tym pokoju. Ja zawsze daje legitymacje. Nie próbowałam nigdy z dowodem - nie wiem jak to wygląda.

U mnie sprawa wygląda tak: babska impreza - facet zostaje w domu; impreza mieszana z ludźmi z roku - biorę faceta, chyba,że nie ma ochoty. Inni znajomi tez zabierają swoje połówki. Po kilku imprezach znamy się i zabawa jest fajna.

U mnie w mieście problemem jest wejście do klubu - większość jest od 21 lat, bądź po okazaniu legitymacji studenckiej. Może tu jest problem?

Przyszło mi namyśl także,że może wstydzi sie? Albo: znasz jakiegokolwiek jego znajomego? Jak długo jesteście razem? bo wpadło mi do głowy,że facet bije na dwa fronty i nie chce żeby jego znajomi sie dowiedzieli o Tobie bo się "wyda".
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:27   #7
ireneam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Żeby wejsć do akademika musisz zostawic w portierni "dowód" na to,że jesteś w tym pokoju. Ja zawsze daje legitymacje. Nie próbowałam nigdy z dowodem - nie wiem jak to wygląda.

U mnie sprawa wygląda tak: babska impreza - facet zostaje w domu; impreza mieszana z ludźmi z roku - biorę faceta, chyba,że nie ma ochoty. Inni znajomi tez zabierają swoje połówki. Po kilku imprezach znamy się i zabawa jest fajna.

U mnie w mieście problemem jest wejście do klubu - większość jest od 21 lat, bądź po okazaniu legitymacji studenckiej. Może tu jest problem?

Przyszło mi namyśl także,że może wstydzi sie? Albo: znasz jakiegokolwiek jego znajomego? Jak długo jesteście razem? bo wpadło mi do głowy,że facet bije na dwa fronty i nie chce żeby jego znajomi sie dowiedzieli o Tobie bo się "wyda".
Chodzą do klubu do którego wstęp jest od 18 lat, aczkolwiek klub jest typowo studencki.

No własnie tez mi ciagle chodzi po głowie "wstydzi się". Tylko wydaje mi sie, że nie ma czego. Jestem zadbana, ładnie się ubieram. Znam paru jego znajomych, z jednym z jego kolegów z grupy nawet sie przyjaźniłam, ale urwał nam się kontakt. Teraz się tylko kolegujemy.
Jesteśmy razem 3 lata.
ireneam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 22:27   #8
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
nie bądź naiwna. facet chce sobie poszaleć w towarzystwie jako wolny strzelec.
To samo chciałam napisać, to moja pierwsza myśl.

Dużo związków rozpada się na pierwszym roku studiów. Nowe towarzystwo, klimat...
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:28   #9
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: pytanie

Ja obrałam drogę bez studiów. I nigdy nie związałabym się z kimś, kto studiuje. Inne światy. Ty nie zrozumiesz jego imprez, on nie zrozumie Ciebie.
Od każdej reguły są wyjątki.
Widocznie Twój TŻ jest studentem, by imprezować. Ja tego nigdy nie byłam w stanie zrozumieć. Jak się kogoś ma to nie tylko po to by mieć, ale po to by z tą osobą spędzać czas, czy to na imprezach czy w domu.
Nie. Nie. Nie.
Macie inne poglądy na świat i już.
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:28   #10
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: pytanie

no cóż, nie chce cie straszyc, ale mialam chlopaka ktory chodzil na uczelnie, ja bylam jeszcze w LO, no i sytuacja podobna, potem sie okazalo, ze malo kto wiedzial u niego na uczelni o naszym zwiazku i uganial sie tam za jedna panna.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:32   #11
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
U mnie w mieście problemem jest wejście do klubu - większość jest od 21 lat, bądź po okazaniu legitymacji studenckiej. Może tu jest problem?
Ale jak jest... że wpuszczani są wyłącznie studenci? Nie spotkałam się z tym jeszcze
Znam tylko sytuacje, gdy za okazaniem legitymacji ma się zniżkę na wejście/alkohol.. itp. Ale nie znam knajpy, do której wpuszczają tylko studentów!
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 22:33   #12
ireneam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Żeby wejsć do akademika musisz zostawic w portierni "dowód" na to,że jesteś w tym pokoju. Ja zawsze daje legitymacje. Nie próbowałam nigdy z dowodem - nie wiem jak to wygląda.

U mnie sprawa wygląda tak: babska impreza - facet zostaje w domu; impreza mieszana z ludźmi z roku - biorę faceta, chyba,że nie ma ochoty. Inni znajomi tez zabierają swoje połówki. Po kilku imprezach znamy się i zabawa jest fajna.

U mnie w mieście problemem jest wejście do klubu - większość jest od 21 lat, bądź po okazaniu legitymacji studenckiej. Może tu jest problem?

Przyszło mi namyśl także,że może wstydzi sie? Albo: znasz jakiegokolwiek jego znajomego? Jak długo jesteście razem? bo wpadło mi do głowy,że facet bije na dwa fronty i nie chce żeby jego znajomi sie dowiedzieli o Tobie bo się "wyda".
Jeśli chodzi do klub, chodzą do takiego gdzie wstęp jest 18 lat, aczkolwiek klub jest typowo studencki.

Właśnie "wstydzi się" ciągle chodzi mi to po głowie. Tyle, że jestem zadbana, w miarę ładna i dobrze się ubieram. Czego miałby się wstydzić? Tego, że nie studiuję? Pracuję, dobrze zarabiam i mam swoje mieszkanie.

Znam jego paru znajomych z grupy, z jednym się przyjaźniłam, ale kontakt nam się urwał.
Jesteśmy razem 3 lata.
ireneam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:38   #13
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: pytanie

Do akademika może wejść każdy, bez wyjątku. Wystarczy zostawić w portierni jakiś dowód tożsamości. To nie więzienie.

Nie wiem jak w innych miastach, ale w Gdańsku, w akademikach Politechniki Gdańskiej jest tak, że zostawiasz dowód tożsamości i możesz siedzieć w danym pokoju do godziny 23. Później portierka dzwoni do pokoju i prosi o opuszczenie go przez gościa. Zdarza się, że przymyka na to oko i siedzisz do rana.

Możesz także, odpłatnie, zostać na noc. Jeszcze niedawno taka "frajda" kosztowała 10zł.
Majątek? Po prostu, podchodzisz do okienka, najlepiej z mieszkańcem danego pokoju i mówisz: "chciałabym zostać na noc", pani (zazwyczaj) nabija Twój pobyt/nocleg na kasę, daje Ci paragon i wsio! W starszych akademikach, gdzie nie prowadzi się kas, goście, a raczej ich dane wpisywane są do specjalnego zeszytu.

Ocknij się dziewczyno, bo koleś robi Cię w bambuko.
__________________

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2012-04-03 o 22:47
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:47   #14
ireneam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Ja obrałam drogę bez studiów. I nigdy nie związałabym się z kimś, kto studiuje. Inne światy. Ty nie zrozumiesz jego imprez, on nie zrozumie Ciebie.
Od każdej reguły są wyjątki.
Widocznie Twój TŻ jest studentem, by imprezować. Ja tego nigdy nie byłam w stanie zrozumieć. Jak się kogoś ma to nie tylko po to by mieć, ale po to by z tą osobą spędzać czas, czy to na imprezach czy w domu.
Nie. Nie. Nie.
Macie inne poglądy na świat i już.
Nie zgodzę się z tym, że mój TŻ jest studentem po to, by imprezować. Na taką imprezę idzie raz gora dwa razy w miesiącu. Martwi mnie tylko to, że mnie na nie zabiera, a studiuje już prawie 2 lata.

Oczywiście nie chce żeby mnie zabierał na każdą.
Ale kurczę chyba przez taki czas mogłby mnie wziąć chociaż na jedną? Już nawet nie do tego akademika tylko do tego klubu...
ireneam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:52   #15
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: pytanie

A znasz kogokolwiek z jego roku?

Może on sobie leci na dwa fronty
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 23:00   #16
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez masahiko
A znasz kogokolwiek z jego roku?
Myślę, że to ważne pytanie.
Oczywiście do akademika są wpuszczane również osoby nie mieszkające w nim.

U mnie na roku od czasu do czasu organizujemy wspólne imprezy, zawsze można przyjść ze swoją połówką i ludzie często partnerów przyprowadzają.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 23:02   #17
ireneam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;33334172]A znasz kogokolwiek z jego roku?

Może on sobie leci na dwa fronty [/QUOTE]

Znam . Trzech facetów ale to jego koledzy . Z jednym się przyjaźniłam, kontakt się urwał.

Kurczę dodałam jednego posta, pisałam go 2 razy, nie mam ochoty trzeci, Wyświetliło mi się coś, że moderator musi go zaakceptować, nie pojawił się i nie wiem czy pojawi. Odpowiadałam w nim na pierwsze pytania.

Dla jasności jeszcze raz powtórzę,
Jesteśmy razem 3 lata.
Jeśli chodzi o ten klub do którego chodzą wstęp jest od 18 lat, ale jest to klub typowo studencki.
Też mi przyszło na myśl, że się mnie wstydzi.
ireneam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 23:03   #18
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: pytanie

Dla mnie to wygląda zgoła dziwnie,czemu ma Cię ze sobą nie zabrać ?
Chyba,że jemu się wydaję,że nadal jest wolny i nic nie musi.
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 23:16   #19
ireneam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie

A i jeszcze wyjaśnię jedną rzecz. Te imprezy nie są typowo akademikowe. Zwykle wygląda to tak : 2-3h akademik, a potem idą do klubu.
ireneam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 23:23   #20
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: pytanie

Nie znam klubu, do którego wpuszczają tylko i wyłącznie studentów.

Na podstawie tego co mówisz, wydaje mi się że albo ma kogoś, albo się wstydzi Ciebie zabierać, bo nie studiujesz i mogłabyś nie wiedzieć i nie orientować się, o czym rozmawia ze znajomymi.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 23:38   #21
yka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 90
Dot.: pytanie

nie chcę nic mówić, ale ktoś tu Cię chyba oszukuje - w życiu się nie spotkałam z tym żeby do akademika mogli wejść tylko studenci, przecież to głupie. i gdyby drugi czy trzeci raz spotkała mnie sytuacja, że niby idą tylko ludzie ze studiów a okazuje się że jednak znajomi przyszli w parach - chyba bym z nim trochę inaczej porozmawiała

co do imprez (studiujemy na różnych kierunkach) to w sumie żadne z nas na takie większe imprezy nie chodzi ;p jak już to jakieś wyjście na piwo czy domówka, ja znam jego bliższych znajomych, on zna moich i na ogół chodzimy razem (nawet jak nie ma w danym gronie par - nikomu to nie przeszkadza). a u mnie w mieście imprezy dla danych uczelni (bo jak Ci sprawdzą kierunek czy wydział...) wyglądają tak, że dani studenci mają albo wejście za darmo, albo tańsze niż inni czy jakieś bonusy przy barze. a nie że wyrzucają :P


a jak on się zachowuje jak jesteście razem i spotkacie kogoś od niego ze studiów?

Edytowane przez yka
Czas edycji: 2012-04-03 o 23:43
yka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 23:47   #22
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez ireneam Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mam nadzieję, że pomożecie. Sprawa jest dość trywialna

Ja 20 lat, skończyłam liceum, nie poszłam na studia, taką sobie wybrałam drogę i poszłam do pracy.
Tż rok starszy, student.
Mianowice chodzi o to, że on unika zabierania mnie na imprezy ze znajomymi ze studiów. Wymyśla różne rzeczy typu : zabawa zaczyna sie w akademiku a tam mnie nie wpuszczą, albo idziemy do klubu ale idą tylko ludzie z roku i nikt nie zabiera swoich połówek. Po czym, po fakcie, dowiaduje się, że inni faceci brali swoje dziewczyny..
Nie mam z tym wielkiego problemu, nie jestem typem zazdrośnicy który nie puści swojego misia samego na impreze
Chcę tylko wiedzieć jak to jest u was studentki? Jak wyglądają imprezy z waszego roku? Rzeczywiście nikt nie przychodzi ze swoimi połówkami? Nikt spoza uczelni nie ma wstępu do akademika?
No inni misiowie sami nie chadzają na te imprezy. Gdyby było inaczej to także nie robiłabym problemu. Pewnie bajeruje koleżanki z roku i na rękę mu jest że Ciebie tam nie ma, podczas gdy on robi za wolnego strzelca

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ireneam Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z tym, że mój TŻ jest studentem po to, by imprezować. Na taką imprezę idzie raz gora dwa razy w miesiącu. Martwi mnie tylko to, że mnie na nie zabiera, a studiuje już prawie 2 lata.

Oczywiście nie chce żeby mnie zabierał na każdą.
Ale kurczę chyba przez taki czas mogłby mnie wziąć chociaż na jedną? Już nawet nie do tego akademika tylko do tego klubu...
Co za pytanie w ogóle, nie wiadomo czy śmiać się czy płakać

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ireneam Pokaż wiadomość
Znam . Trzech facetów ale to jego koledzy . Z jednym się przyjaźniłam, kontakt się urwał.

Kurczę dodałam jednego posta, pisałam go 2 razy, nie mam ochoty trzeci, Wyświetliło mi się coś, że moderator musi go zaakceptować, nie pojawił się i nie wiem czy pojawi. Odpowiadałam w nim na pierwsze pytania.

Dla jasności jeszcze raz powtórzę,
Jesteśmy razem 3 lata.
Jeśli chodzi o ten klub do którego chodzą wstęp jest od 18 lat, ale jest to klub typowo studencki.
Też mi przyszło na myśl, że się mnie wstydzi.
Nie rób z niego masochisty, który udręcza się byciem z dziewczyną, której się wstydzi. Po co więc jest z Tobą? Moim zdaniem chce być odbierany jako wolny strzelec, to raczej oczywiste, że woli w takim układzie bawić się sam. I Ty na to idziesz od trzech lat
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 00:00   #23
ireneam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;33334416]Nie znam klubu, do którego wpuszczają tylko i wyłącznie studentów.

Na podstawie tego co mówisz, wydaje mi się że albo ma kogoś, albo się wstydzi Ciebie zabierać, bo nie studiujesz i mogłabyś nie wiedzieć i nie orientować się, o czym rozmawia ze znajomymi.[/QUOTE]

Nie chciałabym z góry zakładać, że ma kogoś na boku... Ale martwi mnie to, że nie poznałam jego znajomych ze studiów. Boje się, że poznał tam jakąś dziewczynę, a ma dość dobry kontakt z paroma. Jutro idzie na urodziny jednej z nich. A ja nie moge bo ponoć będą tylko ludzie z roku. Dlatego swoje pytanie kierowałam głownie do studentek. Czy te imprezy naprawdę tak wyglądają.

Czemu miałby się mnie wstydzić? Jestem dość ładna, zadbana, dobrze się ubieram. Mam świetną pracę, wiele osób po studiach mogłoby mi jej pozazdrościć, Przepraszam czy na imprezach w klubie rozmawia się na temat zajęć nie wiem z np. statystyki ?

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Cytat:
Napisane przez yka Pokaż wiadomość
a jak on się zachowuje jak jesteście razem i spotkacie kogoś od niego ze studiów?
Nie zdarzyło się jeszcze, ponieważ on studiuje 20km od miejsca zamieszkania. Tylko Ci jego trzej koledzy (których znam, z jego studiów) mieszkają w tym samym mieście co my.
ireneam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 00:21   #24
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: pytanie

U mnie bardzo często ludzie przyprowadzają swoje drugie połówki, czy to na domówki czy to do klubu. Rzadko jest tak, ze ktoś kto ma chłopaka/dziewczynę przychodzi sam, chyba, że jest w związku na odległość. Ja znam wszystkich TŻ moich koleżanek ze studiów-czy to z imprez, czy to z jakichś spotkań.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 00:26   #25
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
U mnie bardzo często ludzie przyprowadzają swoje drugie połówki, czy to na domówki czy to do klubu. Rzadko jest tak, ze ktoś kto ma chłopaka/dziewczynę przychodzi sam, chyba, że jest w związku na odległość. Ja znam wszystkich TŻ moich koleżanek ze studiów-czy to z imprez, czy to z jakichś spotkań.
U mnie było tak samo, znałam i chłopaków dziewczyn z roku i dziewczyny kolegów z roku.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 00:30   #26
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: pytanie

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;33334416]Nie znam klubu, do którego wpuszczają tylko i wyłącznie studentów.[/QUOTE]

Ja znam. No ale to klub studencki naszej uczelni. Za dnia na śniadanie czy coś wejdzie każdy, na większe imprezy nocne wchodzą tylko studenci za okazaniem legimtymacji.

Może to ten problem Autorko? Zapytaj go wprost, dlaczego Cię nie zabiera, nie ma co gdybać.
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 00:40   #27
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez poziomkaa_ Pokaż wiadomość
Ja znam. No ale to klub studencki naszej uczelni. Za dnia na śniadanie czy coś wejdzie każdy, na większe imprezy nocne wchodzą tylko studenci za okazaniem legimtymacji.
No chyba że tak ja studiowałam we Wrocławiu i nigdy takiego nie napotkałam.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 00:49   #28
ireneam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez poziomkaa_ Pokaż wiadomość
Ja znam. No ale to klub studencki naszej uczelni. Za dnia na śniadanie czy coś wejdzie każdy, na większe imprezy nocne wchodzą tylko studenci za okazaniem legimtymacji.

Może to ten problem Autorko? Zapytaj go wprost, dlaczego Cię nie zabiera, nie ma co gdybać.


Jestem z facetem 3 lata. Byłoby dziwnie gdybym go o to najpierw nie zapytała tylko leciała na wizaż... Już pisałam jego zdaniem te imprezy sa dla ludzi z grupy/roku.
ireneam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 01:02   #29
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez ireneam Pokaż wiadomość
Jestem z facetem 3 lata. Byłoby dziwnie gdybym go o to najpierw nie zapytała tylko leciała na wizaż... Już pisałam jego zdaniem te imprezy sa dla ludzi z grupy/roku.
Chyba bym nie wytrzymała i poszła nieproszona na taką imprezę. Wszystko stałoby się jasne. I czy zostałabyś wpuszczona (zazwyczaj wystarczy w przypadku dziewczyny powiedzieć do kogo idziesz, ewentualnie mogłabyś zostawić dowód osobisty, w końcu akademik to nie więzienie) i czy nie udawałby później już na miejscu, że średnio się znacie. Za długo to już trwa. A na pewno można by zajrzeć jeśli impreza odbywa się w jakimś klubie, bo chyba nie wszystkie organizują w akademiku..

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-04-04 o 01:03
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 01:19   #30
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez ireneam Pokaż wiadomość
Jestem z facetem 3 lata. Byłoby dziwnie gdybym go o to najpierw nie zapytała tylko leciała na wizaż... Już pisałam jego zdaniem te imprezy sa dla ludzi z grupy/roku.
Przepraszam, nie doczytałam.
Ale co to znaczy że nie możesz? Co to, impreza zamknięta? Sądzę, że jego kumple z roku nie mieliby pretensji, jakby Cię wziął, znajomym, którzy przychodzą do nas zdarza się przyjść nie tylko ze swoim TŻ, ale także przyjacielem, współlokatorką i nikt problemów nie robił, co więcej fajnie się z nimi bawiliśmy i kontakt stały mamy
Nie próbowałaś dyskutować? Że chcesz iść, bo akurat będziesz się sama nudzić, chciałabyś poznać jego kolegów, whatever?
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.