Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-31, 11:08   #1
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110

Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(


witam jest mi tak przykro ze musze sie wyzalic wam...mam najgorszego sylwka jakiego moglam miec w zyciu...w tym roku...niedosyc w anglii to jeszcze moj TZ pracuje cala noc dzis co za pech..ja chce do polski do przyjaciol imprezowac z nimi jak bylo dawniej...i chce TZta...
dzis to chyba nawet nie bede czekac do polnocy tylko ide spac bo nie ma sensu...

czyjest ktos jeszcze taki kto swietuje sylwestra sam? czy tylko na mnie tak trafilo
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:14   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

pomysl sobie, ze sylwestrow w twoim zyciu bedzie jeszcze wiele. moj TŻ tez pracuje. sylwestra spedzam w domu. ten czas poswiece sobie. bedzie super, szczegolnie, ze ja sama sobie wybralam taka forme spedzenia sylwestra, olalam propozycje znajomych i jestem happy. moze tobie bardziej zalezy na sylwestrowym imprezowaniu (mi w ogole nie zalezy, wole kazda inna impreze w roku), ale pomysl sobie ze to przeciez tylko jeden glupi sylwester. po co sie martwic takimi glupotami...
a nie masz tam jakichs znajomych do ktorych moglabys sie wbic na impreze jesli ju tak bardzo przeraza cie samotnosc tej nocy?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:17   #3
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

szoopcia wiem ze ci smutno ale czasem tak bywa, nie przejmuj sie, wypij sobie jakiegos dobrego drinka i zawsze mozesz posiedziec na wizazu, jestem pewna ze ktos tu bedzie, zapewne dziewczyna w takiej sytuacji jak ty jest wiecej, glowa do gory, za rok tez bedzie sylwester i napewno bedzie lepiej
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:20   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Cytat:
Napisane przez szoopcia Pokaż wiadomość
witam jest mi tak przykro ze musze sie wyzalic wam...mam najgorszego sylwka jakiego moglam miec w zyciu...w tym roku...niedosyc w anglii to jeszcze moj TZ pracuje cala noc dzis co za pech..ja chce do polski do przyjaciol imprezowac z nimi jak bylo dawniej...i chce TZta...
dzis to chyba nawet nie bede czekac do polnocy tylko ide spac bo nie ma sensu...

czyjest ktos jeszcze taki kto swietuje sylwestra sam? czy tylko na mnie tak trafilo
Eeeee,no myśłałam,że jakieś prawdziwe nieszczęście się stało,jakiś wypadek,czy ktoś umarł .

Żeby wszyscy mieli tylko takie problemy.
Ludzie głodują,chorują...
Taki sylwester ,to jeszcze żaden koniec świata.
Życie nie jest wieczną zabawą,a zwłaszcza gdy jest się już dorosłym.
Paradoksalnie właśnie wtedy na mniej można sobie pozwolić,bo właśnie wtedy zaczynają się te prawdziwe obowiązki.No,chyba,że TŻ miał rzucić pracę i imprezować ,bo to akurat ten jeden,jedyny dzień w roku.

Imprezowanie w ten dzień-owszem fajnie.Ale jak nie można akurat w tym roku-to świat się jeszcze nie zawali.

Miłego wieczoru życzę .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:21   #5
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

w kraju czy na obczyźnie Polak zawsze mistrzem w narzekaniu

Szoopcia,nie róbmy takiego wielkiego halo z Sylwestra to nie jest ostatni dzień twojego życia

WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO W NADCHODZĄCYM ROKU
DLA WSZYSTKICH
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:23   #6
arowww
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
GG do arowww Wyślij wiadomość przez MSN do arowww
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Szoopcia nie smutkuje sie uwierz mi ze nie będzie tak źle zrób sobie wieczór piękności i poświęc tę noc sobie, relaxująca kaąpiel, drinki, albo kup sobie do jedzonka to co najbardzije lubisz i obejrzyj film. Ja bym się z Tobą chętnie zamieniła, bo w tym roku to znajomi zorganizowali nie sylwester tylko noc przetrwania na działce w letniskowym domku i cała impreze bede musiala siedziec w grubej kurtce :/ Pozdrawiam i Zycze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2007 dla WSZYSTKICH WIZAŻANEK !!!!!
arowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:27   #7
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

szooopcia, przeciez to nie jest ostatni i jedyny sylwek w Twoim życiu. może okazać się, że za rok będziesz miala super zabawę, a o tym niefortunnym dniu zapomnisz . głowa do góry! ja w tym roku nie mam wymarzonego sylwka, ale lepsze to niż nic. może wyjdź na jakis rynek/plac (czy co tam jest w Twoim mieście). może w cale nie będzie tak źle!

pozdrawiam
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-31, 11:27   #8
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Eeeee,no myśłałam,że jakieś prawdziwe nieszczęście się stało,jakiś wypadek,czy ktoś umarł .

Żeby wszyscy mieli tylko takie problemy.
Ludzie głodują,chorują...
Taki sylwester ,to jeszcze żaden koniec świata.
Życie nie jest wieczną zabawą,a zwłaszcza gdy jest się już dorosłym.
Paradoksalnie właśnie wtedy na mniej można sobie pozwolić,bo właśnie wtedy zaczynają się te prawdziwe obowiązki.No,chyba,że TŻ miał rzucić pracę i imprezować ,bo to akurat ten jeden,jedyny dzień w roku.

Imprezowanie w ten dzień-owszem fajnie.Ale jak nie można akurat w tym roku-to świat się jeszcze nie zawali.

Miłego wieczoru życzę .
Dokładnie tak, podpiszę się pod każdym słowem. Życzę Ci jednak, żeby faktycznie ten sylwester był najgorszym, jaki Cię w życiu czeka... Udanego dnia i wieczoru
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:33   #9
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

heh, mój też będzie najgorszy w życiu-ale nie robie z tego tragedii.
poprostu jakos niezbyt mam ochote gdziekolwiek iść, odmawiałam wszystkim znajomym, którzy mnie zapraszali.
po zerwaniu z TŻtem ciągle gdzieś się dawałam wyciągać. tak dla zabicia czasu, żeby nie myśleć. i mi to pomagało...ale tylko na chwilkę. i tak już 3 miesiące składają się z chwil na przemian lepszych i gorszych.

więc na sylwka posiedze w domu-ile można balować w końcu?
może jak posiedze sama ze swoimi myślami to lepiej mi to zrobi? niby już jest oki, ale czasem jeszcze dół mnie nachodzi.

nie wiem już sama. ale lepiej samemu mieć zepsuty wieczór niż zepsuć go znajomym szampan zakupiony, pewnie posiedze na wizażu i pójde spać
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:42   #10
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Jestem tylko z M. moim dzis. Tez w Anglii - znajomi stad albo w PL, albo nie chce mi sie z nimi spedzac dnia...

Ale jakos mi sie nie krzywduje...

Najgroszy sylwester to ja mialam 3 lata temu ...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:02   #11
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

my tez tylko we dwoje i jest to w pelni zaplanowane. tzn. po prostu nie chce nam sie isc na impreze NIGDZIE. zobimy sobie dobra kolacje, napijemy sie wina i bedzie fajnie. zawsze nam jest fajnie.

najgorszy sylwester...byl chyba wtedy, kiedy w sposob zupelnie niekontrolowany upilam sie zubrowka z sokiem jablkowym w trzeciej klasie liceum i to juz o 22. wcale duzo nie wypilam, nie wiem czemu az tak dalo mi to po glowie, ale...moi znajomi musieli mnie ubrac i zaprowadzic do domu, bo az do 12 rano dnia nastepnego jedyna swiadoma czynnoscia, ktora bylam w stanie wykonac bylo trafienie haftem do miski.

mam dreszcze obrzydzenia, gdy pomysle o tamtej nocy i sie tego cholernie wstydze. do tej pory czasem slysze "a pamietasz, jak cala noc rzygalas w sylwestra? a tak malo wypilas. co za wstyd"
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-31, 12:26   #12
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

mnie w Sylwestra umarła mama, dlatego takie wasze marudzenie, że najgorsza noc w życiu, że w domu, ze nudno, że bez TZa..pff, zastanówcie się co wy w ogóle piszecie??!! Chyba nie wiecie co to znaczy najgorszy. I nie życzę żebyście miały okazję się przekonać.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:31   #13
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
mnie w Sylwestra umarła mama, dlatego takie wasze marudzenie, że najgorsza noc w życiu, że w domu, ze nudno, że bez TZa..pff, zastanówcie się co wy w ogóle piszecie??!! Chyba nie wiecie co to znaczy najgorszy. I nie życzę żebyście miały okazję się przekonać.

Właśnie to samo chciałam przekazać,że są w życiu prawdziwe tragedie i to znacznie więkse niż sylwester w domu .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:37   #14
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

rowniez spedze sylwka w domu...no coz sila wyzsza ...swiadomosc,ze wszyscy sie dobrze bawia a ja bede lezec w lozku nie jest fajna ale nic na tonie poradze
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:41   #15
moniastewka
Raczkowanie
 
Avatar moniastewka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 44
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

a ja jestem chora, leze w lozku, nie mam TZta nie mam przyjaciol a pomimo to nie jest mi smutno. lubie byc sama ze soba... tylko czasami przydalby sie ten TZ WIEC GŁOWA DO GÓRY!!!
moniastewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:49   #16
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

właśnie... nie ma co marudzić, że najgorszy sylwester bo sama w domu, itd. zgadzam się z dziewczynami to nie jest konieć świata... ja zostaje w domu z TŻ i będziemy oglądać filmy w TV. i to z wyboru... wiec zawsze można sobie wypić jakiegoś drinka, włączyć TV, albo wejść na wizaż i na pewno będzie fajnie
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:52   #17
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Będzie dobrze, toż to zwykła noc tylko zmiana daty.
Ciesz się że jesteś młoda, zdrowa, życie przed Tobą
I jeszcze zdarzy się wszystko co najlepsze
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:53   #18
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Cytat:
Napisane przez szoopcia Pokaż wiadomość
witam jest mi tak przykro ze musze sie wyzalic wam...mam najgorszego sylwka jakiego moglam miec w zyciu...
nie kracz,bo jeszcze ci los udowodni ,ze najgorszy sylwek moze byc na oddziale onkologii.
Jak cie to pocieszy,chociaz watpie ja bede sama Pare dziewczyn chyba tez ,bo widzialam jak pisaly,ze planuja tu siedziec.

PS pare lat temu byl pogrzeb mojego dziadka wiec jak dotad to byl moj najgorszy "sylwester"
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:56   #19
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
mnie w Sylwestra umarła mama, dlatego takie wasze marudzenie, że najgorsza noc w życiu, że w domu, ze nudno, że bez TZa..pff, zastanówcie się co wy w ogóle piszecie??!! Chyba nie wiecie co to znaczy najgorszy. I nie życzę żebyście miały okazję się przekonać.
Spray :gl asiu: wchodzac na ten watek myslalm ,ze ktos bliski zalozycielki watku cierpi albo...Przeciez samotny sylwester to nic takiego to nie jest jakis dramat.Za rok bedzie tez i za dwa i za trzy itd.Nie jest to jedyna noc w naszym zyciu to zwykly dzien roku , a jurto bedzie tez zwykly dzien tylez ze nowegp roku.Nie przesadzajmy z tym najgorszym.Ja mialam tez samotnego sylwestra i wspominam go o wiele wiele lepiej niz tego w ktorym byla impreza na ktorej zginol moj kuzyn wiec sa wieksze dramat.Spray bardzo mi przykro i jeszcze raz!
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-31, 13:05   #20
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

właśnie czasmi taki samotny sylwester moze być lepszy niż ten spędzony ze znajomymi na imprezie.... nie przejmuj się AŻ tak..........
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 13:06   #21
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

mógłby być gorszy.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 13:16   #22
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Cytat:
Napisane przez szoopcia Pokaż wiadomość
witam jest mi tak przykro ze musze sie wyzalic wam...mam najgorszego sylwka jakiego moglam miec w zyciu...w tym roku...niedosyc w anglii to jeszcze moj TZ pracuje cala noc dzis co za pech..ja chce do polski do przyjaciol imprezowac z nimi jak bylo dawniej...i chce TZta...
dzis to chyba nawet nie bede czekac do polnocy tylko ide spac bo nie ma sensu...

czyjest ktos jeszcze taki kto swietuje sylwestra sam? czy tylko na mnie tak trafilo
Szoopciu mój TŻ też pracuję a ja będę sama w domu..ale nie zamartwiam się,bo tak jak już dziewczyny pisały jeszcze spoooro takich sylwestrowych nocy przed nami poza tym to,że jest się samemu to nie tragedia-możesz posłuchać muzyki,popijać drinki,szampana,czy co tam wolisz,popatrzeć na tv,albo jeszcze lepiej- spędzić sylwestra tu-na wizażu na pewno będzie zabawnie
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 13:55   #23
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
pomysl sobie, ze sylwestrow w twoim zyciu bedzie jeszcze wiele. moj TŻ tez pracuje. sylwestra spedzam w domu. ten czas poswiece sobie. bedzie super, szczegolnie, ze ja sama sobie wybralam taka forme spedzenia sylwestra, olalam propozycje znajomych i jestem happy. moze tobie bardziej zalezy na sylwestrowym imprezowaniu (mi w ogole nie zalezy, wole kazda inna impreze w roku), ale pomysl sobie ze to przeciez tylko jeden glupi sylwester. po co sie martwic takimi glupotami...
a nie masz tam jakichs znajomych do ktorych moglabys sie wbic na impreze jesli ju tak bardzo przeraza cie samotnosc tej nocy?
nie mam znajomych zebym mogla gdzies do nich pojsc...ale jakos sie juz pogodzilam z tym

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
szoopcia wiem ze ci smutno ale czasem tak bywa, nie przejmuj sie, wypij sobie jakiegos dobrego drinka i zawsze mozesz posiedziec na wizazu, jestem pewna ze ktos tu bedzie, zapewne dziewczyna w takiej sytuacji jak ty jest wiecej, glowa do gory, za rok tez bedzie sylwester i napewno bedzie lepiej
tez tak mysle i obiecalam sobie ze w nastepnym roku napewnoo gdzies wybije z domu...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Eeeee,no myśłałam,że jakieś prawdziwe nieszczęście się stało,jakiś wypadek,czy ktoś umarł .

Żeby wszyscy mieli tylko takie problemy.
Ludzie głodują,chorują...
Taki sylwester ,to jeszcze żaden koniec świata.
Życie nie jest wieczną zabawą,a zwłaszcza gdy jest się już dorosłym.
Paradoksalnie właśnie wtedy na mniej można sobie pozwolić,bo właśnie wtedy zaczynają się te prawdziwe obowiązki.No,chyba,że TŻ miał rzucić pracę i imprezować ,bo to akurat ten jeden,jedyny dzień w roku.

Imprezowanie w ten dzień-owszem fajnie.Ale jak nie można akurat w tym roku-to świat się jeszcze nie zawali.

Miłego wieczoru życzę .
hehe nie wlasnie podalam zly tytul watku i moze dlatego tak wyszlo...bo sama nie wiedzialam jak to zatytulowac

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
w kraju czy na obczyźnie Polak zawsze mistrzem w narzekaniu

Szoopcia,nie róbmy takiego wielkiego halo z Sylwestra to nie jest ostatni dzień twojego życia

WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO W NADCHODZĄCYM ROKU
DLA WSZYSTKICH
dziekuje i nawzajem

Cytat:
Napisane przez arowww Pokaż wiadomość
Szoopcia nie smutkuje sie uwierz mi ze nie będzie tak źle zrób sobie wieczór piękności i poświęc tę noc sobie, relaxująca kaąpiel, drinki, albo kup sobie do jedzonka to co najbardzije lubisz i obejrzyj film. Ja bym się z Tobą chętnie zamieniła, bo w tym roku to znajomi zorganizowali nie sylwester tylko noc przetrwania na działce w letniskowym domku i cała impreze bede musiala siedziec w grubej kurtce :/ Pozdrawiam i Zycze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2007 dla WSZYSTKICH WIZAŻANEK !!!!!
dziekuje za zyczenia i napewno cos tam wykombinuje wlasnie jakis relaxik i wogole

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
szooopcia, przeciez to nie jest ostatni i jedyny sylwek w Twoim życiu. może okazać się, że za rok będziesz miala super zabawę, a o tym niefortunnym dniu zapomnisz . głowa do góry! ja w tym roku nie mam wymarzonego sylwka, ale lepsze to niż nic. może wyjdź na jakis rynek/plac (czy co tam jest w Twoim mieście). może w cale nie będzie tak źle!

pozdrawiam
no moze i wyjde gdzies ale samej to sie boje bo mam 3 km do miasta na piechte;]

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, podpiszę się pod każdym słowem. Życzę Ci jednak, żeby faktycznie ten sylwester był najgorszym, jaki Cię w życiu czeka... Udanego dnia i wieczoru
dzieki i nawzajem

Cytat:
Napisane przez NiUśKa_ Pokaż wiadomość
heh, mój też będzie najgorszy w życiu-ale nie robie z tego tragedii.
poprostu jakos niezbyt mam ochote gdziekolwiek iść, odmawiałam wszystkim znajomym, którzy mnie zapraszali.
po zerwaniu z TŻtem ciągle gdzieś się dawałam wyciągać. tak dla zabicia czasu, żeby nie myśleć. i mi to pomagało...ale tylko na chwilkę. i tak już 3 miesiące składają się z chwil na przemian lepszych i gorszych.

więc na sylwka posiedze w domu-ile można balować w końcu?
może jak posiedze sama ze swoimi myślami to lepiej mi to zrobi? niby już jest oki, ale czasem jeszcze dół mnie nachodzi.

nie wiem już sama. ale lepiej samemu mieć zepsuty wieczór niż zepsuć go znajomym szampan zakupiony, pewnie posiedze na wizażu i pójde spać
ja tez pewnie posiedze na wizazu

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Jestem tylko z M. moim dzis. Tez w Anglii - znajomi stad albo w PL, albo nie chce mi sie z nimi spedzac dnia...

Ale jakos mi sie nie krzywduje...

Najgroszy sylwester to ja mialam 3 lata temu ...
wiesz to moj pierwszy sylwek w domu i zagranica i moze dlatego to tak odebralam

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
my tez tylko we dwoje i jest to w pelni zaplanowane. tzn. po prostu nie chce nam sie isc na impreze NIGDZIE. zobimy sobie dobra kolacje, napijemy sie wina i bedzie fajnie. zawsze nam jest fajnie.

najgorszy sylwester...byl chyba wtedy, kiedy w sposob zupelnie niekontrolowany upilam sie zubrowka z sokiem jablkowym w trzeciej klasie liceum i to juz o 22. wcale duzo nie wypilam, nie wiem czemu az tak dalo mi to po glowie, ale...moi znajomi musieli mnie ubrac i zaprowadzic do domu, bo az do 12 rano dnia nastepnego jedyna swiadoma czynnoscia, ktora bylam w stanie wykonac bylo trafienie haftem do miski.

mam dreszcze obrzydzenia, gdy pomysle o tamtej nocy i sie tego cholernie wstydze. do tej pory czasem slysze "a pamietasz, jak cala noc rzygalas w sylwestra? a tak malo wypilas. co za wstyd"
no ja w tamtym roku tez mialam nie zaciekawego sylwestra...mialam 14lat a tak sie opilam chyba (10drinkow i pilam je jak z kieliszka moi znajomi...)to tlyko wina znajomych ze mi ciagle polewali ja czulam ze nie moge i na sile...bleeee
pozniej nie wiedzialam co sie dzieje zaczelam wymiotowac tez ok.22 u mojego Tzta w domu jego mama to widziala w jakim stanie jestem i na drugi dzien do mnie"moze ci piwo na kaca kupic" i takie tam...ehhh wstyd mi!
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 13:57   #24
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

no widzisz ze moze byc gorzej ,juz lepiej siedziec samej niz spedzic nowy rok z glowa w sedesie
Jak to nie masz znajomych,a te twoje kolezanki z "pajeczymi odnozami"?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 13:59   #25
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Przyłączam się do samotnie spędzających sylwestra. Wbijamy się wszystkie na wizażową imprezę !
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:01   #26
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
właśnie... nie ma co marudzić, że najgorszy sylwester bo sama w domu, itd. zgadzam się z dziewczynami to nie jest konieć świata... ja zostaje w domu z TŻ i będziemy oglądać filmy w TV. i to z wyboru... wiec zawsze można sobie wypić jakiegoś drinka, włączyć TV, albo wejść na wizaż i na pewno będzie fajnie
no z pewnoscia wejde na wizaz

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
nie kracz,bo jeszcze ci los udowodni ,ze najgorszy sylwek moze byc na oddziale onkologii.
Jak cie to pocieszy,chociaz watpie ja bede sama Pare dziewczyn chyba tez ,bo widzialam jak pisaly,ze planuja tu siedziec.

PS pare lat temu byl pogrzeb mojego dziadka wiec jak dotad to byl moj najgorszy "sylwester"
Bess przykro mi

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
mnie w Sylwestra umarła mama, dlatego takie wasze marudzenie, że najgorsza noc w życiu, że w domu, ze nudno, że bez TZa..pff, zastanówcie się co wy w ogóle piszecie??!! Chyba nie wiecie co to znaczy najgorszy. I nie życzę żebyście miały okazję się przekonać.
Przepraszam Spray nie chcialam tego tak ujac w temacie nie wiedzialam jaki tytul dac...dopiero pozniej sie zorientowalam ze mozecie pomyslec ze cos sie stalo jakas tragedia czy cos...
Jest mi naprawde przykro i glupio ze tak zrobilam...
przykro mi bardzo wiem ze nie ma nic gorszego niz smierc bliskiej ci osoby
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:04   #27
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
no widzisz ze moze byc gorzej ,juz lepiej siedziec samej niz spedzic nowy rok z glowa w sedesie
Jak to nie masz znajomych,a te twoje kolezanki z "pajeczymi odnozami"?
no tak ale nie chce/chcialabym imprezowac z anglikami...dlatego ze jeszcze nie umiem perfekt angielskiego...i oni tez za bardzo z tego co slyszalam imprezek duzych nie robia...
juz zamiast isc z nimi gdzie kolwiek wolalabym zostac w domu...
a co do Party na wizazu...bedzie jakis watek na pogaduchy czy cos? chcialabym wiedziec gdze wszystkie bedziecie zeby z kims poplotkowac
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:07   #28
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

To chyba będzie również mój najgorszy sylwek
Jestem w tym roku w nowej szkole , nie mam tu takich dobrych znajowych żeby iść z nimi na jakaś impreze

Przyjeżdża do mnie wkurzona kuzynka która chciaŁa iść na jakąś fajną zabawę , ale mama jej nie pozwoliŁa więc jedzie do mnie ( już sobie wyobrażam tą atmosferke ) . Ehh ...
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:12   #29
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Cytat:
Napisane przez Blair Pokaż wiadomość
To chyba będzie również mój najgorszy sylwek
Jestem w tym roku w nowej szkole , nie mam tu takich dobrych znajowych żeby iść z nimi na jakaś impreze

Przyjeżdża do mnie wkurzona kuzynka która chciaŁa iść na jakąś fajną zabawę , ale mama jej nie pozwoliŁa więc jedzie do mnie ( już sobie wyobrażam tą atmosferke ) . Ehh ...
nie no moze nie bedzie tak zle...napewno wymyslicie cos razem i bedzie OK
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:17   #30
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Najgorszy sylwek zycia-jest ktos jeszcze oprocz mnie?:(

Szopciu
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.