wielki problem, krosty itp na wargach sromowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 04:07   #1
malinkajustynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2

wielki problem, krosty itp na wargach sromowych


Witam Panie, mam wielki problem postaram się go w skrócie przedstawić. Około 2 lat nie uprawiałam sexu, poznałam faceta i poszliśmy w tango. Sex był wspaniały bla bla bla.. bez zabezpieczeń (można darować sobie umoralnianie sama tego żałuję). Dosyć mocno i długo się kochaliśmy. Na następny dzień ledwo co chodziłam ale to nie jest najważniejsze. Otóż później pojechaliśmy do jego babci która nie ma kibelka w domu tylko na dworze i musiałam siusiać przy -10. Już tego wieczoru podczas stosunku odczuwałam lekki ból, następny stosunek nie był możliwy ponieważ strasznie mnie piekło u wejścia pochwy. Na następny dzień było już tylko gorzej bo podczas próby oddawania moczu bolało ale jeszcze nie tak bardzo jak teraz. W dniu dzisiejszym (minęło ok 3-4 dni) siusianie bez prysznica nie jest możliwe bo strasznie mnie piecze, dosłownie jak by ktoś przyłożył żar. Na dodatek pojawiły się takie zgrubienia coś ala małe wrzodziki które bolą. Z początku były tylko na zewnątrz jednak teraz już są i wewnątrz warg sromowych. Nie mogę spać bo mnie swędzi, co chwile staram się przmytwać wodą bo inne rzeczy nie wchodzą w grę ( 2 x dziennie tantum rosa ). Żeby nie było za wesoło dostałam jeszcze okres. Z jednej strony czuję chyba powiększony węzęł. Nie wiem co mam już k**w,,, robić jeszcze trochę i oszaleję. Clotrimazolum wchłaniam już jak krem do rąk, mam też ginalgin ale nie mogę go używać bo mam okres ;( byliśmy razem oddać krew więc gdyby coś było nie tak to nie wzięli by jej. Nie wiem co mam już robić błagam o pomoc...

---------- Dopisano o 05:07 ---------- Poprzedni post napisano o 05:04 ----------

dodam jeszcze, że mam problem z wrastającymi włoskami na pipce, i logiczne że się goliłam ( trochę w pośpiechu ) i czy jest możliwe, że tak za☠☠☠iście mi wrastają ? już nie mam teorii nie wiem czy jutro w sumie to dzisiaj do szpitala nie pojechać bo mam już maxa...
malinkajustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 07:55   #2
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: wielki problem, krosty itp na wargach sromowych

Pieczenie jest na pewno spowodowane zapaleniem. Wiem bo też je miałam. Lekarze apelują by wcześnie przychodzić z takimi objawami! Leczy się to np tak jak w moim przypadku tabletkami, nie mogłam wychodzić na słońce

Nie za bardzo się interesuję grzybicą pochwy więc nie powiem że mogłabyś ją mieć ale objawy są... nieciekawe. Może przeziębiłaś pi*zkę i nie potrafi sobie sama poradzić.

Wrastające włoski? Może peeling
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 08:06   #3
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: wielki problem, krosty itp na wargach sromowych

Cytat:
Napisane przez malinkajustynka Pokaż wiadomość
Witam Panie, mam wielki problem postaram się go w skrócie przedstawić. Około 2 lat nie uprawiałam sexu, poznałam faceta i poszliśmy w tango. Sex był wspaniały bla bla bla.. bez zabezpieczeń (można darować sobie umoralnianie sama tego żałuję). Dosyć mocno i długo się kochaliśmy. Na następny dzień ledwo co chodziłam ale to nie jest najważniejsze. Otóż później pojechaliśmy do jego babci która nie ma kibelka w domu tylko na dworze i musiałam siusiać przy -10. Już tego wieczoru podczas stosunku odczuwałam lekki ból, następny stosunek nie był możliwy ponieważ strasznie mnie piekło u wejścia pochwy. Na następny dzień było już tylko gorzej bo podczas próby oddawania moczu bolało ale jeszcze nie tak bardzo jak teraz. W dniu dzisiejszym (minęło ok 3-4 dni) siusianie bez prysznica nie jest możliwe bo strasznie mnie piecze, dosłownie jak by ktoś przyłożył żar. Na dodatek pojawiły się takie zgrubienia coś ala małe wrzodziki które bolą. Z początku były tylko na zewnątrz jednak teraz już są i wewnątrz warg sromowych. Nie mogę spać bo mnie swędzi, co chwile staram się przmytwać wodą bo inne rzeczy nie wchodzą w grę ( 2 x dziennie tantum rosa ). Żeby nie było za wesoło dostałam jeszcze okres. Z jednej strony czuję chyba powiększony węzęł. Nie wiem co mam już k**w,,, robić jeszcze trochę i oszaleję. Clotrimazolum wchłaniam już jak krem do rąk, mam też ginalgin ale nie mogę go używać bo mam okres ;( byliśmy razem oddać krew więc gdyby coś było nie tak to nie wzięli by jej. Nie wiem co mam już robić błagam o pomoc...

---------- Dopisano o 05:07 ---------- Poprzedni post napisano o 05:04 ----------

dodam jeszcze, że mam problem z wrastającymi włoskami na pipce, i logiczne że się goliłam ( trochę w pośpiechu ) i czy jest możliwe, że tak za☠☠☠iście mi wrastają ? już nie mam teorii nie wiem czy jutro w sumie to dzisiaj do szpitala nie pojechać bo mam już maxa...
Idź do ginekologa.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 09:38   #4
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: wielki problem, krosty itp na wargach sromowych

zapalenie pewnie pochwy, warg sromowych i możliwe, że pęcherza. jedź do tego szpitala lub jak najszybciej umów się do ginekologa (warto wydać w takim przypadku kasę na prywatnego jeśli do państwowego miałabyś czekać miesiąc). trochę słabo z tą miesiączką, bo rzeczywiście nie będzie można posiewu zrobić ani nic, co najwyżej jakieś tabletki doustne da, flukonazol na przykład i coś na pęcherz. staraj się chodzić w miękkich przewiewnych majtkach i spódnicy po domu. możesz na florę lacibios femina kupić..
ja myślę, że wszystko na raz spowodowało takie zsostrzenie objawów: depilacja, intensywny seks, podwianie, podrażnienia... współczuję.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:26   #5
malinkajustynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: wielki problem, krosty itp na wargach sromowych

ja sama sobie też współczuję. Byłam w szpitalu ale standardowo odesłano mnie z kwitkiem bo to nie poradnia i ch**j ich boli że mnie bardzo boli... W aptece kupiłam maść i zioła do przemywania może dzisiaj to delikatnie załagodzę a jutro śmigam od rana do lekarza
malinkajustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 12:47   #6
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: wielki problem, krosty itp na wargach sromowych

Idź do ginekologa
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 14:15   #7
minosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: wielki problem, krosty itp na wargach sromowych

napisz prosze co to było, mam dokładnie to samo. bol niedowytrzymania!

byłam u lekarza- pediatry, dał leki na grzybice pomagaja- mniej swedzi, ale wciaz sie roznosi krostek jest wiecej
minosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 08:17   #8
alli78
Raczkowanie
 
Avatar alli78
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 100lica/PTB/Cz-wa
Wiadomości: 182
Dot.: wielki problem, krosty itp na wargach sromowych

Cytat:
Napisane przez minosa Pokaż wiadomość
napisz prosze co to było, mam dokładnie to samo. bol niedowytrzymania!

byłam u lekarza- pediatry, dał leki na grzybice pomagaja- mniej swedzi, ale wciaz sie roznosi krostek jest wiecej
Ja miałam co prawda tylko te małe wrzody na wargach i wejściu do pochwy ,swędzenie małe ale uciążliwe.Jak się okazało miałam nadżerkę i początkowe wirusowe HPV. na szczęście laserowo świństwa się pozbyłam (2 m-ce gojenia) i teraz czekam szczęśliwie na moje pierwsze maleństwo
alli78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.