Daylette - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 15:03   #361
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Bella 2312 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie.... Jutro powinien skończyć mi się okres ( bez tab) a dzisiaj zauważyłam ciemno brązową wydzielinę ... Co to może znaczyć? Ja z każdym szczegółem panikuję A na dodatek to strasznie kłótliwa jestem teraz...
To sobie przeczytaj ulotkę... plamienia są normalne w pierwszych 3 opakowaniach. U mnie trwało cały miesiąc.
Wahania nastroju też są normalne.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:08   #362
Bella 2312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do Bella 2312
Dot.: Daylette

Ulotkę czytałam wiele razy ale to nie to samo jak ktoś Cię w tym upewni
Bella 2312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:01   #363
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Bella 2312 Pokaż wiadomość
Ulotkę czytałam wiele razy ale to nie to samo jak ktoś Cię w tym upewni
Sama ulotka jest po to, żeby się upewnić. Nikt tutaj nie pisze nic innego, jak to, co jest napisane w ulotce.

A u mnie chyba idzie krwawienie
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:37   #364
katarz33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Daylette

witam, chcę zacząć pierwsze opakowanie tych tabletek, jednak miesiączkę dostałam dzisiaj po południu, a chcę je brać zawsze w godzinach porannych. Czy powinnam więc wziąć tabletkę dzisiaj wieczorem, a kolejną jutro rano i później już codziennie rano czy lepiej poczekać do jutra (drugi dzień okresu) i dopiero zacząć je brać?
katarz33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:17   #365
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Daylette

Przybyło krwawienie
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:19   #366
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez katarz33 Pokaż wiadomość
witam, chcę zacząć pierwsze opakowanie tych tabletek, jednak miesiączkę dostałam dzisiaj po południu, a chcę je brać zawsze w godzinach porannych. Czy powinnam więc wziąć tabletkę dzisiaj wieczorem, a kolejną jutro rano i później już codziennie rano czy lepiej poczekać do jutra (drugi dzień okresu) i dopiero zacząć je brać?
Najlepiej wziąć pierwszą tabletkę pierwszego dnia miesiączki. Weź dzisiaj, a kolejne rano, dopóki nie przekroczysz 12h będzie ok.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:58   #367
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Daylette

Któraś mnie upewni ? w ulotce nie ma o przechodzeniu z Yaz na D. Łykam yaz, lykam 4 ostatnią tabletke placebo ( w moim przypadku sobota ) w tym samym dniu dostaje okresu a w ndz biorę Daylette ? Po raz pierwszy pamiętam Yaz łyknęłam w ndz podczas pierwszego dnia krwawienia i zawsze w tym samym dniu tygodnia rozpoczynam nowe opakowanie.
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 09:45   #368
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
Któraś mnie upewni ? w ulotce nie ma o przechodzeniu z Yaz na D. Łykam yaz, lykam 4 ostatnią tabletke placebo ( w moim przypadku sobota ) w tym samym dniu dostaje okresu a w ndz biorę Daylette ? Po raz pierwszy pamiętam Yaz łyknęłam w ndz podczas pierwszego dnia krwawienia i zawsze w tym samym dniu tygodnia rozpoczynam nowe opakowanie.
Dokładnie

Czyli bierzesz ostatnią biąłą(placebo) YAZ - sobota
i następnego dnia zażywasz pierwszą białą Daylette - niedziela
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:50   #369
elfur
Przyczajenie
 
Avatar elfur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Daylette

mam jedno pytanie - wiecie w której aptece w Warszawie mogę dostać Daylette "od ręki" bez czekania? bo dopiero mam receptę w łapce a jutro w południe muszę zacząć kolejny blister... we wszystkich aptekach mi mówią że najwcześniej ściągną na pojutrze
elfur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:02   #370
2sxy4u
Raczkowanie
 
Avatar 2sxy4u
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 47
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Bella 2312 Pokaż wiadomość
Jestem po 5 tab i ciągle strasznie bolą mnie piersi Kiedy to minie? Bo to jednak jest mały dyskomfort....
Ja dzisiaj będę brała 17 tabletkę.. piersi nadal mnie bolą i jak pisałam wczesniej... W niecale 3 tygodnie zwiekszył się mi biust prawie o rozmiar!!
2sxy4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:45   #371
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Dokładnie

Czyli bierzesz ostatnią biąłą(placebo) YAZ - sobota
i następnego dnia zażywasz pierwszą białą Daylette - niedziela


---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez elfur Pokaż wiadomość
mam jedno pytanie - wiecie w której aptece w Warszawie mogę dostać Daylette "od ręki" bez czekania? bo dopiero mam receptę w łapce a jutro w południe muszę zacząć kolejny blister... we wszystkich aptekach mi mówią że najwcześniej ściągną na pojutrze
w cosmedice ściągnęli mi z dnia na dzień więc jeśłi poszłabys teraz to myślę, że na rano będzie. Od ręki raczej ciężko ja też w kilku pytałam i nic
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 13:48   #372
katarz33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Najlepiej wziąć pierwszą tabletkę pierwszego dnia miesiączki. Weź dzisiaj, a kolejne rano, dopóki nie przekroczysz 12h będzie ok.
pierwszą wzięłam jednak dzisiaj (drugi dzień miesiączki) wg ulotki będę chroniona za około 7 dni od pierwszej tabletki. Upewnijcie mnie czy to prawda, bo gin, która zapisywała mi daylette mówiła, żeby dodatkowo zabezpieczać się jeszcze przed dwa, trzy opakowania.
katarz33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:16   #373
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez katarz33 Pokaż wiadomość
pierwszą wzięłam jednak dzisiaj (drugi dzień miesiączki) wg ulotki będę chroniona za około 7 dni od pierwszej tabletki. Upewnijcie mnie czy to prawda, bo gin, która zapisywała mi daylette mówiła, żeby dodatkowo zabezpieczać się jeszcze przed dwa, trzy opakowania.
Gin się myliła.
Nawet w ulotce jak byk jest napisane, że trzeba się zabezpieczać dodatkowo 7 dni.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:36   #374
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez katarz33 Pokaż wiadomość
pierwszą wzięłam jednak dzisiaj (drugi dzień miesiączki) wg ulotki będę chroniona za około 7 dni od pierwszej tabletki. Upewnijcie mnie czy to prawda, bo gin, która zapisywała mi daylette mówiła, żeby dodatkowo zabezpieczać się jeszcze przed dwa, trzy opakowania.
Dziwny lekarz, ja bym zmieniła skoro Ci wciska takie kity. 7 dni starczy.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:49   #375
Bella 2312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do Bella 2312
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez 2sxy4u Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj będę brała 17 tabletkę.. piersi nadal mnie bolą i jak pisałam wczesniej... W niecale 3 tygodnie zwiekszył się mi biust prawie o rozmiar!!
Czy to możliwe? Lekarz mi mówił, że nieznacznie może się powiększyć biust, ale prawie rozmiar?
Bella 2312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:01   #376
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Bella 2312 Pokaż wiadomość
Czy to możliwe? Lekarz mi mówił, że nieznacznie może się powiększyć biust, ale prawie rozmiar?
Jak najbardziej mozliwe.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:08   #377
theKrawaciara
Przyczajenie
 
Avatar theKrawaciara
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Daylette

i znów się martwię... myślałam, że okres mi minie, a tu niespodzianka, jest już drugi dzień, a placebo mam wziąć dopiero w czwartek. Mimo to czekam do trzeciego opakowania, ale znów mam pytanie - czy mimo okresu teraz będę go też mieć w czasie brania placebo?

Do tego - cyce urosły cały rozmiar tylko cera coś mi się suszy i czerwieni na twarzy, a trądzik i skóra atopowa dają o sobie znać z większą mocą.. ;/
__________________
'niczego nie będzie żal.'

Edytowane przez theKrawaciara
Czas edycji: 2012-04-16 o 18:13
theKrawaciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:30   #378
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez theKrawaciara Pokaż wiadomość
i znów się martwię... myślałam, że okres mi minie, a tu niespodzianka, jest już drugi dzień, a placebo mam wziąć dopiero w czwartek. Mimo to czekam do trzeciego opakowania, ale znów mam pytanie - czy mimo okresu teraz będę go też mieć w czasie brania placebo?

Do tego - cyce urosły cały rozmiar tylko cera coś mi się suszy i czerwieni na twarzy, a trądzik i skóra atopowa dają o sobie znać z większą mocą.. ;/
Ja przy nich miałam krwawienie dwa razy, raz przy 19 a potem normalnie przy palcebo... I tak przez 3 opakowania. Obecnie znowu mam zmienione, z tym że w zasadzie na to samo tylko oryginał... Zobaczę jak będzie przy Yazie to wyglądało.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:47   #379
przereklamowana
Zadomowienie
 
Avatar przereklamowana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzieś na końcu swiata.
Wiadomości: 1 016
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez elfur Pokaż wiadomość
mam jedno pytanie - wiecie w której aptece w Warszawie mogę dostać Daylette "od ręki" bez czekania? bo dopiero mam receptę w łapce a jutro w południe muszę zacząć kolejny blister... we wszystkich aptekach mi mówią że najwcześniej ściągną na pojutrze
ja dostałam od ręki w aptece na świętokrzyskiej 32 i podobno tam jest najtaniej.
__________________
''Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.''
przereklamowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 08:18   #380
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Bella 2312 Pokaż wiadomość
Czy to możliwe? Lekarz mi mówił, że nieznacznie może się powiększyć biust, ale prawie rozmiar?
powiększyć, ,,spuchnąć" , wypełnić i o rozmiar tak moje stały się bardziej pełniejsze też tak do jednego rozmiaru wzwyż

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez przereklamowana Pokaż wiadomość
ja dostałam od ręki w aptece na świętokrzyskiej 32 i podobno tam jest najtaniej.
szkoda, ze wcześniej nie wiedziałam bo pracuję zaraz obok. Ile zapłaciłaś ? No nic przyda się na przyszłość jak mi podpasują. Zacznę brać od ndz. Ciekawe czy po przyjściu z Yaz też piersi się wypełnią? Nie chciałabym bo wydałam ostatnio trochę kasy na staniki u braffiterki
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 12:59   #381
suserz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 16
Dot.: Daylette

Cześć dziewczyny ja też biore tabletki daylette jestem przy 4 opakowaniu zaczełam brać w styczniu i do tej pory ani razu nie dostałam okresu ani plamienia nic kompletnie troche mnie to martwi bo to już 3 razy nie wystąpiła miesiączka, wcześniej brałam jeanine i okres miałam jak w zegarku ale brałam je już długo przeszło 3 lata i zaczeły pojawiać się inne skutki uboczne jak ból głowy i napięcie przedmiesiączkowe dlatego postanowiłam zmienić. Daylette jest w sumie ok mam bóle głowy ale tylko w trakcie brania tabletek placebo ale to chyba normalne bo spada poziom hormonów a tak po za tym to nie puchne mam płaski brzuszek bo przy poprzednich już od połowy opakowania przuch i uda miałam jak balony.Jedno co mnie martwi to brak okresu tym bardziej że to podobno takie słabe tabletki i wielu dziewczyną nie trzymają cyklu więc dlaczego tak na mnie działają ????
suserz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 13:29   #382
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez suserz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja też biore tabletki daylette jestem przy 4 opakowaniu zaczełam brać w styczniu i do tej pory ani razu nie dostałam okresu ani plamienia nic kompletnie troche mnie to martwi bo to już 3 razy nie wystąpiła miesiączka, wcześniej brałam jeanine i okres miałam jak w zegarku ale brałam je już długo przeszło 3 lata i zaczeły pojawiać się inne skutki uboczne jak ból głowy i napięcie przedmiesiączkowe dlatego postanowiłam zmienić. Daylette jest w sumie ok mam bóle głowy ale tylko w trakcie brania tabletek placebo ale to chyba normalne bo spada poziom hormonów a tak po za tym to nie puchne mam płaski brzuszek bo przy poprzednich już od połowy opakowania przuch i uda miałam jak balony.Jedno co mnie martwi to brak okresu tym bardziej że to podobno takie słabe tabletki i wielu dziewczyną nie trzymają cyklu więc dlaczego tak na mnie działają ????
czemu jeszcze nie poszłaś z tym do lekarza ?
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 13:32   #383
KasumiShinobi
Przyczajenie
 
Avatar KasumiShinobi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kyoto
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Witam są to moje pierwsze tabletki anty
Dzisiaj zażyję 10 tabletkę i jak narazie nie widzę u siebie żadnych efektów ubocznych, hmmm no może ból w podbrzuszu jak przed okresem ale to nie robi problemu .
Wyczytałam ze te tabletki są trudno dostępne, ja je dostałam od razu tylko za 2 opakowania wyszło mi prawie 80 zł
__________________
„Wśród kwiatów - wiśnia, wśród ludzi - wojownik
KasumiShinobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 13:34   #384
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez KasumiShinobi Pokaż wiadomość
Witam są to moje pierwsze tabletki anty
Dzisiaj zażyję 10 tabletkę i jak narazie nie widzę u siebie żadnych efektów ubocznych, hmmm no może ból w podbrzuszu jak przed okresem ale to nie robi problemu .
Wyczytałam ze te tabletki są trudno dostępne, ja je dostałam od razu tylko za 2 opakowania wyszło mi prawie 80 zł
Dość dużo jak na nie. Może poszukaj po mieście tańszych aptek, bo trochę przepłacasz. Mi na 2 opakowaniach wychodzi jakieś 60 zł.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 13:49   #385
domimimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Daylette

no hej Kochane, dziękuję za słowo wsparcia. Ze mnie to taka mini-panikara, jak sobie coś wkręcę to nie ma mocnych, no chyba że sama zrozumiem, że źle się dzieje. Dzisiaj biorę 3 dzień tabletki, okres normalny, ból brzucha 2/10. Wiem, że to dopiero początek, ale powiem szczerze że to co widzę po sobie to dobry/normalny humor. No i mam spory apetyt, ale waga spada, po każdym posiłku wizyta w toalecie, a siku to już wogle co chwila(sorry za dosłowność)... zobaczymy jak to będzie, najbardziej boje się wzrostu wagi, ale o tym już pisałam. Może tabletki wspomogą metabolizm, jak sądzicie, czy to możliwe? na szczęscie ciągnie mnie do zdrowych rzeczy, np dzisiaj kalafior, brokuł, jabłka, pomidory i ogórek. Wczoraj wieczorem miałam zjeść tylko jabłko, bo się kładłam spać, a skończyło się na 2 czy 3szt! i dwóch serkach wiejskich! a rano na wadze mniej!
domimimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 13:54   #386
suserz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 16
Dot.: Daylette

Byłam u lekarza zrobił mi USG stwierdził tylko że mam cienką błone śluzową macicy i pęcherzyki na jajnikach ale te pęcherzyki to ok bo tak powinno być i kazał dale brać przepisał mi jeszcze 2 op. Nie wiem co mam myśleć czy ten cały brak okresu to skutek pigułek zmieniła bym na inne ale jakie?
suserz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:27   #387
domimimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez suserz Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza zrobił mi USG stwierdził tylko że mam cienką błone śluzową macicy i pęcherzyki na jajnikach ale te pęcherzyki to ok bo tak powinno być i kazał dale brać przepisał mi jeszcze 2 op. Nie wiem co mam myśleć czy ten cały brak okresu to skutek pigułek zmieniła bym na inne ale jakie?

to chyba nie Ciebie powinna boleć o to głowa. Właśnie dziwne to jest dla mnie jak czytam, że ktoś się zastanawia jakie "wziąć" tabletki. To chyba lekarz dobiera, tak poważna sprawa jak hormony to nie kwestia koleżanek i tego co one biorą itp... To ostatnie to nie do Ciebie
domimimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 15:33   #388
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez domimimi Pokaż wiadomość
no hej Kochane, dziękuję za słowo wsparcia. Ze mnie to taka mini-panikara, jak sobie coś wkręcę to nie ma mocnych, no chyba że sama zrozumiem, że źle się dzieje. Dzisiaj biorę 3 dzień tabletki, okres normalny, ból brzucha 2/10. Wiem, że to dopiero początek, ale powiem szczerze że to co widzę po sobie to dobry/normalny humor. No i mam spory apetyt, ale waga spada, po każdym posiłku wizyta w toalecie, a siku to już wogle co chwila(sorry za dosłowność)... zobaczymy jak to będzie, najbardziej boje się wzrostu wagi, ale o tym już pisałam. Może tabletki wspomogą metabolizm, jak sądzicie, czy to możliwe? na szczęscie ciągnie mnie do zdrowych rzeczy, np dzisiaj kalafior, brokuł, jabłka, pomidory i ogórek. Wczoraj wieczorem miałam zjeść tylko jabłko, bo się kładłam spać, a skończyło się na 2 czy 3szt! i dwóch serkach wiejskich! a rano na wadze mniej!
Dlatego przy Daylette trzeba pić bardzo dużo wody, ze względu na skład, który nie zatrzymuje wody w organizmie, można się odwodnić, także uważajcie na to

Domimimi, waga Ci na pewno nie wzrośnie, tym bardziej że nie masz zatrzymywania wody, musisz po prostu pilnować swój apetyt na wodzy. Żadne tabletki nie powodują, że znikąd dostajemy dodatkowego tłuszczu. Ja np. w ciągu dnia odczuwam mały głód, wieczorem tak samo, a po wzięciu tabletki chce mi się coś przegryźć
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 16:27   #389
domimimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Daylette

dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście trzeba pilnować z tym apetytem, ćwiczyć słabą silną wole hehe. Pewnie początek jest najtrudniejszy i najważniejszy, także muszę staranniej komponować posiłki, by organizm nie miał się czego domagać i głód nie dokuczał. A potem będzie z górki, zapomne/przyzwyczaje się. Najgorsza jest ta chęć na wieczór... A do wakacji chciałam ze 2 kg zrzucić. Z tą wodą to też ważna sprawa, odwodnienie to nie żarty, ból głowy, spowolniony metabolizm to tylko kropla w morzu...
domimimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 16:46   #390
suserz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 16
Dot.: Daylette

Właśnie nie do końca bo pomimo że chodziłam prywatnie do 2 lekarzy to żaden nie skierował mnie na badania hormonalne te podstawowe jak cytologia to owszem ale nic poza tym mimo że biore już pigułki ok 5 lat z przerwą na urodzenie 2 dzieci. Mam takie wrażenie że lekarze wpychają pacjentkom nowości bo po prostu mają z tego kasę. Mówiłam lekarzowi gdy brałam jeanine że chce zmienić bo zaczełam dostawać kołatania serca i budziłam się z dusznościami w nocy a on na to przepisał mi znowu jakiś hit 4 czy już może 5 generacji (sama nie wiem)które mają największy wpływ na choroby zakrzepowo zatorowe a do tego zanik okresu no po po prostu cudownie. Dlatego chce sama się zorientować które tabletki są w miare bezpieczne czytałam że te 2 generacji są bezpieczniejsze od tych nowości ale mają więcej hormonów i się zastanawiam skoro przy daylette nie mam miesiączki to te starsze pigułki mogą być dla mnie za silne?????
suserz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.