Ujêdrniam ¶mia³o cia³o - wielki test Isany Q10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wiza¿anek.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-04-18, 07:48   #1
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 324

Ujêdrniam ¶mia³o cia³o - wielki test Isany Q10


Witajcie

Wczoraj odebra³am krem do testowania, mam nadziejê,¿e mój w±tek w którym podzielê siê z wami wra¿eniami z testowania oka¿e siê pomocny. Zatem zaczynamy


Poszukiwania:

Wielka by³a moja rado¶æ gdy przemierzaj±c wielkie przestrzenie sklepowe Rossmana w koñcu dotar³am do dzia³u z balsamami i kremami do cia³a. Krem Ujêdrniaj±cy Isany spogl±da³ na mnie z pó³ki i zdawa³ siê mówiæ " czeka³em na ciebie" Wpakowa³am go po¶piesznie do koszyka i ruszy³am w stronê kasy. Przemi³a Pani zeskanowa³a wydrukowany wcze¶niej kod, pogratulowa³a wygranej i ¿yczy³a mi³ego testowania

Krem ujêdrniaj±cy Isana Q10

Opakowanie i wra¿enia estetyczne:

- Opakowanie kremu jest w wiêkszo¶ci bia³e z kilkoma ¿ó³tymi nalepkami informacyjnymi, kojarzy mi siê to z czym¶ hmmmm medycznym lub laboratoryjnym

- Krem zamkniêty jest w pojemnym 300ml s³oiczku co daje mo¿liwo¶æ wygodnego wykorzystania kremu do koñca

- Krem ma przyjemny, kwiatowy zapach. Nie wiem jak wam ale mi ten zapach odpowiada, nie jest zbyt intensywny czy dusz±cy.

- Konsystencja kremu jest tre¶ciwa - nie zbyt gêsta nie za rzadka taka powiem w sam raz

Informacje na opakowaniu:
No i tutaj siê przyczepiê jak chyba wiêkszo¶æ testuj±cych Informacje nie s± wystarczaj±ce Je¶li kupujê produkt to lubiê poczytaæ, jakie sk³adniki zawiera i na co one wp³ywaj±. Owszem na opakowaniu jest napisane - Q10 i gliceryna - wiêc gdyby producent dopisa³ jeszcze w jaki sposób dzia³a koenzym i gliceryna by³o by mi³o

Sk³ad kremu:
Mi³o¶niczki sk³adów nie bêd± zachwycone, krem jest pe³en parabenów- na szczê¶cie s± one na koñcu sk³adu. Mi³ym zaskoczeniem jest olej sojowy

Olej Sojowy: Zawiera du¿± ilo¶æ flawonoidów, lecytyny, steroliny i witaminy E. Ze wzglêdu na zawarto¶æ kwasów t³uszczowych, olej sojowy wykorzystywany jest w kosmetyce jako emolientlub jako naturalne ¼ród³o wielonienasyconych kwasów t³uszczowych odbudowuj±cych naturaln± barierê ochronn± skóry. W oleju sojowym w najwiêkszej ilo¶ci wystêpuje kwas linolowy który przywraca skórze poziom w³a¶ciwego nawil¿enia.

Pe³en sk³ad kremu:
Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Glycine Soja Oil, Isopropyl Palmitate, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Parfum, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Aqua - woda wiadomo

Glycerin - Hydrofilowa substancja nawil¿aj±ca. Ma zdolno¶æ przenikania przez warstwê rogow± naskórka, dziêki czemu pe³ni rolê promotor przenikania - u³atwia w ten sposób transport innych substancji w g³±b skóry.

Ethylhexyl Stearate - Emolient tzw. t³usty. Je¶li jest stosowany na skórê w stanie czystym, mo¿e byæ komedogenny, czyli sprzyjaæ powstawaniu zaskórników

Glyceryl Stearate SE
-Jest to substancja zawieraj±ca g³ównie monoglicerydy. Przy u¿yciu tegomulsa uzyskuje siê lekkie, niet³uste kremy

Cetearyl Alcohol- Emolient tzw. t³usty. Je¶li jest stosowany na skórê w stanie czystym, mo¿e byæ (ale nie musi) komedogenny, czyli sprzyjaæ powstawaniu zaskórników. Zastosowany w preparatach do pielêgnacji skóry tworzy na powierzchni warstwê okluzyjn± (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni (jest to po¶rednie dzia³anie nawil¿aj±ce), przez co kondycjonuje, czyli zmiêkcza i wyg³adza skórê.

Capric Triglyceride -Modyfikator reologii (poprawia konsystencjê preparatu), powoduje wzrost lepko¶ci kosmetyków. Jest to substancja t³uszczowa, dziêki czemu u³atwia po¶lizg przy aplikacji preparatu, wiêc poprawia w³a¶ciwo¶ci u¿ytkowe.

Isopropyl Palmitate
- Wp³ywa na w³a¶ciwo¶ci aplikacyjne kosmetyków - daje dobry po¶lizg przy rozsmarowywaniu (np. pomadek na ustach), zmniejsza lepienie i t³usto¶æ kosmetyku

Carbomer
- substancja zagêszczaj±ca, stabilizator

Tocopheryl Acetate - witamina E

Ubiquinone - pod t± nazw± kryje siê w³a¶nie koenzym Q


Parfum
- parafina

Potassium Hydroxide - Regulator pH

Phenoxyethanol - Substancja konserwuj±ca, która uniemo¿liwia rozwój i przetrwanie mikroorganizmów w czasie przechowywania produktu. Chroni równie¿ kosmetyk przed zaka¿eniem bakteryjnym, które mo¿emy wprowadziæ przy codziennym u¿ytkowaniu produktu (np.nabieraj±c krem palcem).


Dzi¶ wieczorem pierwsze testowanie kremu
C.D.N

Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1865.jpg (34,4 KB, 4 za³adowañ)
__________________
“Ten, kto przeniós³ górê, zacz±³ od ma³ych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-18, 08:39   #2
wirginia73
Przyczajenie
 
Avatar wirginia73
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Ujêdrniam ¶mia³o cia³o - wielki test Isany Q10

PanzerKitty, podziwiam za skrupulatn± analizê sk³adu kremu.
Tak sobie poczyta³am i dochodzê do wniosku, ¿e chyba nie mamy co siê spodziewaæ jakich¶ efektów ujêdrniaj±cych czy antycellulitisowych po Isanie - ¿aden ze sk³adników raczej nie pomo¿e osi±gn±æ takich rezultatów. Najwy¿ej bêdziemy trochê lepiej nawil¿one.
__________________

"Kobiety z natury s± anio³ami, ale kiedy po³amie siê im skrzyd³a, przychodzi im lataæ na miotle"



wirginia73 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-18, 08:45   #3
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 324
Dot.: Ujêdrniam ¶mia³o cia³o - wielki test Isany Q10

Cytat:
Napisane przez wirginia73 Poka¿ wiadomo¶æ
PanzerKitty, podziwiam za skrupulatn± analizê sk³adu kremu.
Tak sobie poczyta³am i dochodzê do wniosku, ¿e chyba nie mamy co siê spodziewaæ jakich¶ efektów ujêdrniaj±cych czy antycellulitisowych po Isanie - ¿aden ze sk³adników raczej nie pomo¿e osi±gn±æ takich rezultatów. Najwy¿ej bêdziemy trochê lepiej nawil¿one.
Dziêkujê wirginia73 fakt na cellulit chyba niewiele pomo¿e, ale ujêdrniæ i nawil¿yæ powinien Mam zamiar trochê schudn±æ wiêc my¶lê,¿e dieta + æwiczenia + krem ujêdrniaj±cy Isana zda egzamin
__________________
“Ten, kto przeniós³ górê, zacz±³ od ma³ych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-19, 10:07   #4
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 324
Dot.: Ujêdrniam ¶mia³o cia³o - wielki test Isany Q10

Wczoraj po peelingu i wieczornej k±pieli u¿y³am kremu Isana Krem ma ¶wietn± konsystencjê, dobrze rozsmarowuje siê na ciele, szybko siê wch³ania, daje uczucie napiêcia skóry i co najwa¿niejsze nie pozostawia lepi±cej siê warstwy Zapach kremu utrzymuje siê bardzo d³ugo
Rano po przebudzeniu czuæ by³o jeszcze nawil¿enie Jak na razie jestem bardzo zadowolona zobaczymy jak bêdzie dalej
__________________
“Ten, kto przeniós³ górê, zacz±³ od ma³ych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-22, 07:04   #5
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 324
Dot.: Ujêdrniam ¶mia³o cia³o - wielki test Isany Q10

Dzi¶ 4 dzieñ testowania, muszê przyznaæ,¿e krem spisuje siê ¶wietnie
- znacznie poprawi³ siê stan mojej skóry, jest lepiej nawil¿ona, wyg³adzona i pe³na blasku Po na³o¿eniu kremu w dalszym ci±gu czuæ uczucie napiêcia skóry i d³ugotrwa³ego nawil¿enia
__________________
“Ten, kto przeniós³ górê, zacz±³ od ma³ych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-25, 07:34   #6
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 324
Dot.: Ujêdrniam ¶mia³o cia³o - wielki test Isany Q10

Kolejne dni testów za mn± Krem Isana jest bardzo wydajny co mnie niezmiernie cieszy Skóra faktycznie powoli siê ujêdrnia Jestem bardzo zadowolona
__________________
“Ten, kto przeniós³ górê, zacz±³ od ma³ych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-19, 15:26   #7
Fatalida
Raczkowanie
 
Avatar Fatalida
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piêkny Wschód ;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Ujêdrniam ¶mia³o cia³o - wielki test Isany Q10

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie

Ethylhexyl Stearate - Emolient tzw. t³usty. Je¶li jest stosowany na skórê w stanie czystym, mo¿e byæ komedogenny, czyli sprzyjaæ powstawaniu zaskórnikówCetearyl Alcohol- Emolient tzw. t³usty. Je¶li jest stosowany na skórê w stanie czystym, mo¿e byæ (ale nie musi) komedogenny, czyli sprzyjaæ powstawaniu zaskórników

A ja mam pytanie: co oznacza tutaj "stosowanie na skórê w stanie czystym"? Czy chodzi tu po prostu o skórê ¶wie¿o umyt±? To jak zapobiec ewentualnemu powstawaniu zaskórników? Posmarowaæ siê czym¶ ?
Google nic mi nie chc± podpowiedzieæ
Fatalida jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 16:39   #8
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 324
Dot.: Ujêdrniam ¶mia³o cia³o - wielki test Isany Q10

W stanie czystym, hmmmm my¶lê ¿e chodzi o umyt±, oczyszczon± skórê,
__________________
“Ten, kto przeniós³ górê, zacz±³ od ma³ych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-26, 22:39   #9
Wentzowa
Raczkowanie
 
Avatar Wentzowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: Ujêdrniam ¶mia³o cia³o - wielki test Isany Q10

I jak idzie ujêdrnianie z balsamem? Dzisiaj zaczê³am go u¿ywaæ, pewnie siê pochwalê efektami, o ile jakie¶ bêd±
__________________
Warmness on the Soul.
Wentzowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum ROSSMANNiaczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.