Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Co uważasz o detoksykacji organizmu na wiosnę oraz kompleksowej pielęgnacji?
uważam, że każda kobieta co roku powinna w ten sposób przygotowywać swoje ciało 4 23,53%
problemy osób bez problemów 2 11,76%
teoria brzmi fajnie, ale praktyka... 9 52,94%
tak, tak, tak! przyłączam się!;D 3 17,65%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 08:42   #31
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

POLECAM picie wody z cytryna z autopsji!!! Super dziala i oczyszcza organizm!!!
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 08:21   #32
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

I jak po świętach dziewczyny? Bo wszędzie tak ucichło...u mnie ciężko, ale nie poddajemy się!!!

Odnośnie poprzedniego postu- jeszcze jedna uwaga- gdy nakładacie serum, albo ampułki to wklepujcie i wmasowujcie to w skórę, żeby jak najwięcej i jak najgłębiej się wchłonęło.
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:40   #33
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

ETAP III ZIELONA HERBATA

Jak wiadomo zielona herbata jest bardzo zdrowa i wspomaga proces oczyszczania i odchudzania. Najlepsza oczywiście jest taka sypana, aczkolwiek ja nie jestem amatorką herbat (jeszcze). Robiłam parę podejść i nie wyszło. Jedyne herbaty jakie toleruję to owocowe i czarne. Ale że oczyszczanie ma swoje wymagania, toteż stwierdziłam, że jakiś kompromis musi być i kupiłam herbatę zieloną saszetkową- zdjęcie macie poniżej, Jeszcze nie wiem, która mi najbardziej smakuje dlatego zakupiłam takie duże opakowanie gdzie jest 6 smaków po 5 saszetek każdy. Jest tam zielona o smaku grejpfrutowym, czysta zielona, o smaku cytrynowym, o smaku opuncji figowej, z imbirem, z żurawiną. Są na każdej saszetce dokładne składy i nie wszystkie są jakościowo jak cud, miód i orzeszki. Aczkolwiek połowa ma bardzo dobry skład, a te bardziej aromatyzowane trochę gorsze, ale tragedii nie ma. Dlatego herbaty picie czas zacząć. Smacznego dziewczęta!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg herbata_ziel_1.jpg (99,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg herbata_ziel_2.jpg (99,8 KB, 6 załadowań)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html

Edytowane przez malamaluczka87
Czas edycji: 2012-04-15 o 15:41
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:25   #34
DarkOBlack
Raczkowanie
 
Avatar DarkOBlack
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 184
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

hej!
ja też mam PCOS i wiem co to walka z wahaniami hormonów i dodatkowymi kilogramami, które niestety są wpisane w specyfike zaburzenia
więc trzymam za Ciebie kciuki ;-) !!!
__________________
...uzależniona od biegania...

lipiec 2013 - 10km - 1h 3min październik 2013 - półmaraton 2h 18min
listopad 2013 - 10km - 57min 51 sec
...w planach: Aquathlon
DarkOBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 10:01   #35
annona
Przyczajenie
 
Avatar annona
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
ETAP III ZIELONA HERBATA

Jak wiadomo zielona herbata jest bardzo zdrowa i wspomaga proces oczyszczania i odchudzania. Najlepsza oczywiście jest taka sypana, aczkolwiek ja nie jestem amatorką herbat (jeszcze). Robiłam parę podejść i nie wyszło. Jedyne herbaty jakie toleruję to owocowe i czarne. Ale że oczyszczanie ma swoje wymagania, toteż stwierdziłam, że jakiś kompromis musi być i kupiłam herbatę zieloną saszetkową- zdjęcie macie poniżej, Jeszcze nie wiem, która mi najbardziej smakuje dlatego zakupiłam takie duże opakowanie gdzie jest 6 smaków po 5 saszetek każdy. Jest tam zielona o smaku grejpfrutowym, czysta zielona, o smaku cytrynowym, o smaku opuncji figowej, z imbirem, z żurawiną. Są na każdej saszetce dokładne składy i nie wszystkie są jakościowo jak cud, miód i orzeszki. Aczkolwiek połowa ma bardzo dobry skład, a te bardziej aromatyzowane trochę gorsze, ale tragedii nie ma. Dlatego herbaty picie czas zacząć. Smacznego dziewczęta!
Jestem fanka zielonej herbaty od wielu lat i piję ja litrami. Ta Malwy, którą kupiłaś, to jedna z moich ulubionych, zwłaszcza z imbirem Mniam...
Chociaż zwykle staram się pić sypaną, kupowaną na wagę.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Po świętach...zgrzeszyłam tylko sernikiem Ogólnie na słodycze postanowiłam pozwalać sobie raz w tygodniu. Czasem ratuję się pijąc kakao. Z bieganiem trochę na bakier, bo tu albo deszcz albo zimno i jakoś trudno mi wyleźć raniutko z łóżka czasem Ale stepper regularnie i widzę, że efekty są. Lepsze samopoczucie, fizycznie i psychicznie. Także do przodu i jesteś z siebie dumna

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Moje drogie,

Chciałam podzielić się z Wami sposobem, w jaki pielęgnuję ciało. Mianowicie, staram się nie używać balsamów na rzecz naturalnych olejów. Używam arganowowego, ze słodkich migdałów, kokosowego. Ostatnio kupiłam też sobie z palmy czerwonej ale jeszcze nie używałam. Uważam, że takie oleje są boskie na skórę, naturalne, i naprawę świetnie działają. Stosuję je na mokrą skórę. Czyli po kąpieli, wcieram w wilgotną skórę, a potem leciutko osuszam ręcznikiem.
Zamawiam je ze sklepu internetowego http://www.ecospa.pl/oleje-roslinne-...zone-c-17.html.
Zaraziłam nimi wszystkie kobiety w mojej rodzinie, i wszystkie jesteśmy zadowolone
annona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 14:04   #36
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

Cytat:
Napisane przez DarkOBlack Pokaż wiadomość
hej!
ja też mam PCOS i wiem co to walka z wahaniami hormonów i dodatkowymi kilogramami, które niestety są wpisane w specyfike zaburzenia
więc trzymam za Ciebie kciuki ;-) !!!
no niestety kochana, walka jest straszna. Teraz nawet nie tak oponka mnie dołuje jak wysyp trądziku na buzi ehhh/...;-) ale nie wolno się poddawać, raz jest gorzej- raz jest lepiej. A powiedz mi, jesteś na jakimś wątku o PCOS? za rok gdzieś chciałabym się z TŻem starać o dzidziusia...

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez annona Pokaż wiadomość
Jestem fanka zielonej herbaty od wielu lat i piję ja litrami. Ta Malwy, którą kupiłaś, to jedna z moich ulubionych, zwłaszcza z imbirem Mniam...
Chociaż zwykle staram się pić sypaną, kupowaną na wagę.

no muszę przyznać, że ta Malwa jak na zieloną herbatę jest całkiem smaczna;-) już się wkręcam w to picie dobrych rzeczy

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Po świętach...zgrzeszyłam tylko sernikiem Ogólnie na słodycze postanowiłam pozwalać sobie raz w tygodniu. Czasem ratuję się pijąc kakao. Z bieganiem trochę na bakier, bo tu albo deszcz albo zimno i jakoś trudno mi wyleźć raniutko z łóżka czasem Ale stepper regularnie i widzę, że efekty są. Lepsze samopoczucie, fizycznie i psychicznie. Także do przodu i jesteś z siebie dumna

;-) nie ty jedna miałaś takie problemy;-D ja mam o tyle przewalone, że kakaa nie mogę tak jak i czekolady, ani żadnych słodyczy- tym bardziej jakiś z masą...
---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Moje drogie,

Chciałam podzielić się z Wami sposobem, w jaki pielęgnuję ciało. Mianowicie, staram się nie używać balsamów na rzecz naturalnych olejów. Używam arganowowego, ze słodkich migdałów, kokosowego. Ostatnio kupiłam też sobie z palmy czerwonej ale jeszcze nie używałam. Uważam, że takie oleje są boskie na skórę, naturalne, i naprawę świetnie działają. Stosuję je na mokrą skórę. Czyli po kąpieli, wcieram w wilgotną skórę, a potem leciutko osuszam ręcznikiem.
Zamawiam je ze sklepu internetowego http://www.ecospa.pl/oleje-roslinne-...zone-c-17.html.
Zaraziłam nimi wszystkie kobiety w mojej rodzinie, i wszystkie jesteśmy zadowolone
wiele o tym słyszałam. Sama miałam olej kokosowy firmy parachute, czy jakoś tak. Ale stosowałam go głównie na włosy i był super. Może wypróbuję, ale jak będę miała bogatszy miesiąc, na razie muszę dotrwać do końca kwietnia;D a może napiszesz coś szerzej o tych olejach? Świeny pomysł. A co myślisz o zmywaniu twarzy olejami?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 17:25   #37
DarkOBlack
Raczkowanie
 
Avatar DarkOBlack
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 184
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

kiedys byłam na tym forum...wiele lat
rodzinko.pl
leczyłam sie w Invikcie..bylo różnie ale efekt rewelacja- mam 2 córeczki (niby cud ze tak sie stało ale najwazniejsze ze są!)
teraz zostały efekty uboczne ale gdyby nie one to pierdoły by mi sie w głowie trzymały ;-)
__________________
...uzależniona od biegania...

lipiec 2013 - 10km - 1h 3min październik 2013 - półmaraton 2h 18min
listopad 2013 - 10km - 57min 51 sec
...w planach: Aquathlon
DarkOBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 05:14   #38
DarkOBlack
Raczkowanie
 
Avatar DarkOBlack
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 184
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

miałam zapisane różne leki, dzieki nim mam dzieci
mam nadal skłonnośc do tycia a z objawami pcos walczę ciągle...pewnie do końca zycia
__________________
...uzależniona od biegania...

lipiec 2013 - 10km - 1h 3min październik 2013 - półmaraton 2h 18min
listopad 2013 - 10km - 57min 51 sec
...w planach: Aquathlon
DarkOBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:22   #39
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

Ale mnie pocieszyłaś kochana...ja marzę o dzieciach, chcę mieć im jak najwięcej do zaoferowania, dlatego dbać o siebie trzeba dwa razy tak. Chcemy z TŻem zrobić sobie prezent na gwiazdkę i zacząć planować w tedy;-) Na razie leczę się tabsami anty- leczę to za duże słowo- ale one trzymają i moją gospodarkę hormonalną i wagę na jednym stabilnym poziomie- przez co choroba nie postępuje tylko staje na jednym etapie. Są dwie drogi -albo tabletki antykoncepcyjne stabilizujące (przynajmniej choroba się nie pogłębia), albo od razu staranie się o dzieciaczka. Ja chcę rzucić tabsy tak w październiku i liczę, że mój organizm zacznie po tym mega jajeczkowanie;D jak nie, to się wspomogę farmakologią czy ostatecznie zabiegiem przekuwania pęcherzyków, także plan na działanie jest;-)

Co do tycia przy PCOS...nie jest to takie standardowe tycie. To jeszcze bardziej dołuje człowieka, dlatego że można super trzymać dietę,a i tak brzuszek potrafi być twardy, spuchnięty i wygląda jak 3. miesiąc bo akurat tak hormony się zamieszały, zhamowało metabolizm i zatrzymało wodę. Ciężko przewidzieć. To jest ogólna walka z zaburzeniami i ich efektami jak właśnie tycie, trądzik...Ja np mam teraz całą buzię czystą, a obrzuca mnie tylko w jednym rejonie- prawa strona szyi ze szczęką, aż do ucha- wygląda to jak różyczka, krosta na kroście...masakra jakaś. I mała się dołuje...ale poradzimy sobie, prawda?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 16:45   #40
DarkOBlack
Raczkowanie
 
Avatar DarkOBlack
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 184
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

u mnie akurat antykoncepcja nie podziałała, ale Diane 35 polecam na trądzik..zadziałała rewelka !
__________________
...uzależniona od biegania...

lipiec 2013 - 10km - 1h 3min październik 2013 - półmaraton 2h 18min
listopad 2013 - 10km - 57min 51 sec
...w planach: Aquathlon
DarkOBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 18:58   #41
annona
Przyczajenie
 
Avatar annona
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

A co o tych olejach konkretnie chciałabyś wiedzieć? Używam od lat różnych. Również do wewnątrz. Robię sobie taka kurację z olejem lnianym, piję łyżkę stołową na czczo przez miesiąc, na dwa lub trzy przerwy (wiem, ohyda, ale da się przyzwyczaić). Ponoć olej lniany jest rewelacyjny do spożycia, eliksir młodości. Natomiast na skórę wypróbowałam także olej sezamowy (o nim wcześniej nie pisałam), na suchą skórę jest świetny. Ale najbardziej przypasował mi arganowy, słyszałam tez mnóstwo pochlebnych opinii na jego temat. Jest niestety droższy niż np. kokosowy, ze słodkich migdałów czy z palmy. Dlatego stosuję go raczej na twarz, na kurze łapki, na szyję. Kokosowy tez jest fajny. Włosy włosami, wiadomo, że działa na nie rewelacyjnie, ale robię sobie też z niego maseczki na buzię.
A jeśli chodzi o opłacalność finansową, to uważam, że oleje mimo dość wysokiej ceny, są jednak bardziej opłacalne niż balsamy. Starczają na dłużej, są bardziej wydajne, no i efekty sto razy lepsze, jak dla mnie. Tak więc u mnie to nie wychodzi wcale drożej. Zdecydowanie nie.

A zmywanie olejami buzi jak najbardziej. Stosowałam i stosuję na przemian ze specyfikami do demakijażu. Bo z tym jest jeden haczyk: trzeba potem porządnie buzię umyć, porządnie potraktować tonikiem. Przynajmniej u mnie, bo moja cera jest problemowa. A że nie zawsze chce mi się z tym męczyć, to wolę na szybko mleczkiem, przetrzeć tonikiem, kremik i spać

Edytowane przez annona
Czas edycji: 2012-04-18 o 19:00
annona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 15:10   #42
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

Cytat:
Napisane przez DarkOBlack Pokaż wiadomość
u mnie akurat antykoncepcja nie podziałała, ale Diane 35 polecam na trądzik..zadziałała rewelka !
Brałam Dianę 35 pół roku i po tym to miałam dopiero zaburzenia hormonalne- w trakcie brania owszem, ale potem nawrót i to gorszy- widać dla każdego kończy się zupełnie inaczej;-) co organizm to obyczaj. Teraz jestem na cilest, ale miałam paro miesięcy przerwy by sprawdzić w jakiej jestem kondycji i po tym bardzo ciężko mi się wraca do hormonów...trądzik, hirusytyzm, wahania nastroju już na szczęście minęły;-) A co ci kochana pomogło w zaplanowaniu potomstwa? Środki wspomagające owulację czy coś więcej? Bardzo ci dziękuję za twoje cenne rady;-* jak mi się uda zaplanować to się pochwalę;D

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez annona Pokaż wiadomość
A co o tych olejach konkretnie chciałabyś wiedzieć? Używam od lat różnych. Również do wewnątrz. Robię sobie taka kurację z olejem lnianym, piję łyżkę stołową na czczo przez miesiąc, na dwa lub trzy przerwy (wiem, ohyda, ale da się przyzwyczaić). Ponoć olej lniany jest rewelacyjny do spożycia, eliksir młodości. Natomiast na skórę wypróbowałam także olej sezamowy (o nim wcześniej nie pisałam), na suchą skórę jest świetny. Ale najbardziej przypasował mi arganowy, słyszałam tez mnóstwo pochlebnych opinii na jego temat. Jest niestety droższy niż np. kokosowy, ze słodkich migdałów czy z palmy. Dlatego stosuję go raczej na twarz, na kurze łapki, na szyję. Kokosowy tez jest fajny. Włosy włosami, wiadomo, że działa na nie rewelacyjnie, ale robię sobie też z niego maseczki na buzię.
A jeśli chodzi o opłacalność finansową, to uważam, że oleje mimo dość wysokiej ceny, są jednak bardziej opłacalne niż balsamy. Starczają na dłużej, są bardziej wydajne, no i efekty sto razy lepsze, jak dla mnie. Tak więc u mnie to nie wychodzi wcale drożej. Zdecydowanie nie.

A zmywanie olejami buzi jak najbardziej. Stosowałam i stosuję na przemian ze specyfikami do demakijażu. Bo z tym jest jeden haczyk: trzeba potem porządnie buzię umyć, porządnie potraktować tonikiem. Przynajmniej u mnie, bo moja cera jest problemowa. A że nie zawsze chce mi się z tym męczyć, to wolę na szybko mleczkiem, przetrzeć tonikiem, kremik i spać
ja się bałam nakładać na twarz jako że mam trądzik i nie wiedziałam jak zareaguje na nie moja skóra. A oleje zawsze kojarzą się z wysypem, zatykaniem porów itp. Swego czasu przetestowałam na sobie olej chyba ze słodkich migdałów i wbrew pozorom utrzymywał się na powierzchni skóry a nie działał do środka. I z góry buzia była tłusta, a pojawiały się łuski z przesuszenia. Ale ogólnie temat bardzo mnie ciekawi;-)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 11:14   #43
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

ETAP IV: Dotlenianie;-)

Taka pięna pogoda, że aż chce się żyć. Dlatego polecam wszystkim Panią spacerek i dotlenienie. Nie chodzi nawet o ilość spalony kcal podczas spaceru, ale o to jak Witamina D ze słońca zrobi nam dobrze i jak mózg będzie wdzięczny za spokojne dotlenienie. Wypisywanie plusów tego stanu zajęłoby mi jakąś godzinę, a tego nie muszę tłumaczyć chyba żadnej z Pań;-) Dodałam natomiast zdjęcia z moich stron z dzisiejszego spacerku koło domu. W moim dawnym rodzinnym domu było jeszcze ładniej, ale to co na nich widać już mi w pełni odpowiada. Mój psiak też pilnuje by Pani zażywała jak najwięcej świeżego powietrza. Miłego dnia wszystkim Paniom i dużo pozytywnej energii na dziś oraz wytrwałości w postanowieniach!;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg widok_1.jpg (195,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg widok_2.jpg (200,7 KB, 4 załadowań)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 06:13   #44
DarkOBlack
Raczkowanie
 
Avatar DarkOBlack
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 184
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

ja oprócz pco mam tez hiperprolaktynemię czynnosciową
musialam schudnąc żeby leki zaczęły dzialac
btałam clostybegyt, bromergon, metformax500, zastrzyki na pekanie pęcherzyków, piłam mieszanki ziołowe, dietowałam, ćwiczyłam...łapałam sie wszystkiego co mozna ;-)
nawet juz sterydy miałam zapisane...
no i miałam dobrego lekarza i monitoring w Invikcie

...łykaj kwas foliowy nawet jak jeszcze sie nie staracie. to ważne!
__________________
...uzależniona od biegania...

lipiec 2013 - 10km - 1h 3min październik 2013 - półmaraton 2h 18min
listopad 2013 - 10km - 57min 51 sec
...w planach: Aquathlon
DarkOBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 13:18   #45
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

Cytat:
Napisane przez DarkOBlack Pokaż wiadomość
ja oprócz pco mam tez hiperprolaktynemię czynnosciową
musialam schudnąc żeby leki zaczęły dzialac
btałam clostybegyt, bromergon, metformax500, zastrzyki na pekanie pęcherzyków, piłam mieszanki ziołowe, dietowałam, ćwiczyłam...łapałam sie wszystkiego co mozna ;-)
nawet juz sterydy miałam zapisane...
no i miałam dobrego lekarza i monitoring w Invikcie

...łykaj kwas foliowy nawet jak jeszcze sie nie staracie. to ważne!
no to faktycznie moja droga przeszłaś swoje;-) ale efekt się liczy! dziękuję bardzo za porady. Chyba przejdę się dodatkowo do endokrynologa. Właśnie myślałam o dodaniu żelaza z kwasem foliowym do łykanina. Ponoć tak najlepiej się wchłania, jak myślisz?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 17:29   #46
DarkOBlack
Raczkowanie
 
Avatar DarkOBlack
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 184
Dot.: Wiosenna rewolucja szczupłej acz rozlazłej 25.latki z problemami!

minimum pół roku przed zajściem w ciążę trzeba łykać kwas foliowy, nie wiem czy z żelazem jest lepiej...
ja kupowałam polecany kwas z firmy puritan's pride
__________________
...uzależniona od biegania...

lipiec 2013 - 10km - 1h 3min październik 2013 - półmaraton 2h 18min
listopad 2013 - 10km - 57min 51 sec
...w planach: Aquathlon
DarkOBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.