BEZROBOTNI łączmy się. Część IV - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jak długo poszukujesz pracy?
od niedawna (mniej niż 3 miesiące) 78 28,89%
3 - 6 miesięcy 64 23,70%
Ponad pół roku 38 14,07%
Ponad rok 49 18,15%
Ponad 2 lata 20 7,41%
Ponad 3 i dłużej 21 7,78%
Głosujący: 270. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 11:29   #3601
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez Annes 77 Pokaż wiadomość
Jestem z Zielonej Góry,szukam pracy,składałam CV do Leroy Merlin i cisza ...jak tak dalej pójdzie to czeka mnie wyjazd chyba daleko stąd...oby jak najdalej
tylko tam? spokojnie, ja nie zliczę ile CV wysłałam, na ilu rozmowach byłam i ile razy chodziłam po mieście z wydrukowanym CV- tak na wszelki wypadek.

Dziewczyny, powiem Wam że w tej pracy jest tragedia. Nie wiem jak się przemęczę kolejne dwa dni pod rząd po tyle czasu w takiej atmosferze. Dzisiaj idę na rozmowę do sklepu z obuwiem, CV składałam zanim dostałam pracę, a teraz nie wiem co powiedzieć w przypadku zapytania od kiedy mogę zacząć i jak np. będą chcieli żebym jutro na próbę przyszła
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:40   #3602
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Co z tą atmosferą nie tak ? Czasami nie zawsze trafimy na fajnych ludzi. Ja bym powiedziała, że po 2 tyg lub tyg np mogę zacząć, bo tyle trwa chyba okres wypowiedzenia przy umowie do 3 miesięcy. Z dniem próbnym było by gorzej Bo jak obecny pracodawca cię zobaczy na dniu próbnym, gdzie indziej to pomyśli sobie,że chcesz od niego odejść już.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:51   #3603
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Ludzie nie są najgorsi, dziewczyny są ok, choć denerwują się, że jeszcze nie załapałam wszystkiego, ale to jest niemożliwością w dwa dni Generalnie tak, pracuję od 8.30-9 do 21.30-22, non stop jestem poganiana, wiadomo że jestem nowa i muszę się odnaleźć, ale kierowniczka wymaga ode mnie cudów. Zażyczyła sobie żebym nauczyła się składów wszystkich wyrobów jakie są w cukierni na jutro, jest to możliwe, ale nie chciałabym spędzić całego dnia i całej nocy na uczeniu się tego na stronie internetowej, łatwiej wychodzi wszystko w praniu, kiedy widzę dany produkt. Piątek spędziłam prawie 3/4 mojego czasu na zmywaku- to jest źle, to nie tak, to inaczej. Nikt mi wytłumaczy co i jak, a później pretensje że źle zrobione. Dodam że przez 13 godzin mojej pracy usiadłam tylko na 10 minut, bo nie było czasu. Fizycznie może i zniosę, ale psychicznie chyba nie. W czwartek była podobno kontrola z sanepidu i szefowa wprowadziła nowe zasady, teraz to chyba na 6 trzeba będzie przychodzić i o 5 rano będę kończyć. Zdecydowałam, że szukam innej pracy, a że akurat zadzwonili to czemu nie spróbować. Umowę podpisałam, ale jest to umowa-zlecenie więc nie wiem jak wygląda ewentualna rezygnacja. Wydawało mi się zawsze że zrezygnować mogłabym w każdej chwili, ale teraz już sama nie wiem czy jest jakiś okres wypowiedzenia. Teraz idę do pracy jutro i pojutrze, więc ewentualnie mogłabym iść w czwartek na jakąś próbę do tego sklepu, ale nie wiem czy przyznawać się że pracuję. Ledwie podjęłam pracę a już szukam innej, nie wiem jak będzie to odebrane.
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:02   #3604
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

A ja dzisiaj zaryzykowalam dość szybką akcją.

W środe widziałam ogłoszenie listy staży finansowanych przez Unie i jeden pracodawca był z mojego miasta. Nie poszłam po skierowanie bo tak sobie myślę, że znowu będzie mase chętnych a ja stracę pieniądze na autobusy, pociągi i nic z tego nie będzie.

Koleżanka miała w piątek podpis więc zaproponowała, że razem z Nią pojade po 'skierowanie'. Dzisiaj wstepna rozmowa z pracodawcą, jutro mam o 9:00 rozmowe i dowiem się która z Nas będzie przyjęta na ten staż .
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:24   #3605
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Są teraz staże " Uaktywnij się" ja z niego właśnie będę korzystać. W środę zaczynam pierwszy dzień i strasznie się boję.
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:24   #3606
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

A teraz mi powiedzcie co odp na takiego maila. Aplikowałam wczoraj na stanowisko pomoc księgowej, dziś dostałam maila z odp. Cytuje "
Witam,
Do środy skontaktuje się z Panią Dyrektor Firmy w sprawie dalszej rekrutacji.
Nim to jednak nastąpi proszę o informację zwrotną czy byłaby Pani skłonna do zmiany wizerunku przy pomocy profesjonalnego stylisty? "

Co ma zmiana wizerunku do pracy w księgowości ? I co mam odp na takiego maila ? Z adresu mailowego wygląda mi to na przedsiębiorstwo geodezyjne. nie było nazwy i adresu w ogłoszeniu, ale po mailu znalazłam, że chyba to przedsiębiorstwo geodezyjne.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:26   #3607
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Odpisałabym, że jeżeli jest to koniecznie to poddasz się metamorfozie
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 14:31   #3608
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Ja pytam na poważnie, muszę zaraz coś odp. I jak tu by się ubrac do nich na rozmowę, jak oni takie pytania zadają. Czarna spódnica ołówkowa i biały żakiet,nic innego nie mam elegantszego. Czemu to pytanie służy. Może czy mam swoje zdanie , czy łatwo ulegam, presji otoczenia. Albo to jest z tych pytań czy mam dzieci, i nie muszę odp. Poważnie dostałam takiego maila. Dziś muszę odo, jakby mnie na rozmowę chcieli na środę zaprosic.
Oczywiscie, że poddałam bym się styliście do zmiany. Ale za darmo, tak żebym mu za to nie płaciła. Nowe ciuchy za darmo jakby mi dał, ładnie do sylwetki dobrał , to czemu nie.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2012-04-23 o 14:33
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:43   #3609
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Ja bym pewnie odpisała coś w stylu , że mogą podjąć ryzyko negocjacji podczas rozmowy ale jesteś bardzo uparta i bez konkretnych argumentów się nie dam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Chyba, że chodzi im też o sprawdzenie Twojego poczucia humoru to też tekst w stylu spoko ale tym stylistom nie może być Jacyków
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:43   #3610
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

wiem,że dziwne pytanie,ale muszę coś odp. Tak by było dobrze odp. Myślę co odp. To pytanie ma może ukryty podtekst. Najlepiej odp bym tak jak wyżej mówiłam, jak za darmo ciuchy to czemu nie, włosów tylko obciąć bym nie dała. Ale tak odp nie mogę.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:44   #3611
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Hej idę jutro pierwszy raz w zyciu na rozmowe kwalifikacyjną. Zadzwonili do mnie z Kas stewczyka, aplikowalam na stanowisko Opiekuna Finansowego. Napislaam w LM ze nie mam doświadczenia ale mnie zaprosili, czy któras z was wie moze na czym polega praca Opiekuna finansowego? Gdzies wyczytalam ze jest to kasjer. Któraś aplikowala na takie stanowisko?? NIe wiem czego mam się spodziewać
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 14:48   #3612
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

A może odp, że, jeśli mój wygląd miałby się poprawić, i zmieniałabym się na lepsze i dostała nowe fajne ciuchy za darmo i jeszcze mnie wyszczuplili w biodrach to czemu nie. Ale tak na poważnie to nie wiem co odp. to pytanie ma na pewno czemuś służyć.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:50   #3613
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
wiem,że dziwne pytanie,ale muszę coś odp. Tak by było dobrze odp. Myślę co odp. To pytanie ma może ukryty podtekst. Najlepiej odp bym tak jak wyżej mówiłam, jak za darmo ciuchy to czemu nie, włosów tylko obciąć bym nie dała. Ale tak odp nie mogę.
po takiej odpowiedzi to ja bym uznała, że łatwo Toba rządzić


Jak opiekun finansowy to pewnie kretyty będziesz pilnowała wpłat i tak dalej.

A rozmowa to i tak mało bo jak Cie wezmą to czeka Cie 'szkolenie' i egzamin ze znajomości.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:52   #3614
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

To co byś odp na moim miejscu ? Kobiety lubią ciuchy, więc łatwo do nowych ciuchów za darmo ich przekonać.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:53   #3615
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

egzamin ze znajomości czego? Jak ja z bankiem mam tyle wspólnego co jedno konto No chyba ze egzamin po szkoleniu.
No zobaczymy; boję się i się nie nastawiam ale postaram się wypaść jak najlepiej.
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:54   #3616
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

No ja jakbym napisał wyżej post.

Nie jestem osobą uległą i pod każde żądanie nie szczekam więc próba negocjacji.

ewentualnie humorystyczne, że tak oczywiście pod warunkiem, że to nie będzie stylista Malinowska, Jacyków , Horodyńska ...
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:55   #3617
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

chyba,że odp ,że zależy to od tego do jakich zmian by mnie stylista namawiał. To chyba by była profesjonalna odp.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:55   #3618
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

.
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:55   #3619
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
egzamin ze znajomości czego? Jak ja z bankiem mam tyle wspólnego co jedno konto No chyba ze egzamin po szkoleniu.
No zobaczymy; boję się i się nie nastawiam ale postaram się wypaść jak najlepiej.
Tez dlatego najpierw napisałam, że jest szkolenie a potem test :P
bo jest test ze znajomości tego co było na szkoleniu.

Moja siostra pracuje w jednej z placówek KAS - i takie są procedury każdej rekrutacji.

Podpowiem Ci nawet, że szkolenie nie będzie w Twoim mieście
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 14:56   #3620
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Hej idę jutro pierwszy raz w zyciu na rozmowe kwalifikacyjną. Zadzwonili do mnie z Kas stewczyka, aplikowalam na stanowisko Opiekuna Finansowego. Napislaam w LM ze nie mam doświadczenia ale mnie zaprosili, czy któras z was wie moze na czym polega praca Opiekuna finansowego? Gdzies wyczytalam ze jest to kasjer. Któraś aplikowala na takie stanowisko?? NIe wiem czego mam się spodziewać
opiekun klienta czy tam finansowy, ale że opiekun to pewnie kasjer
ja kilka lat temu aplikowałam na opiekuna klienta i myślałam, ze będę za biurkiem doradzać
a Pan do mnie, ze to kasjer w banku
także głównie operacje na gotówce ( wpłaty i wypłaty) + małe ale jednak plany sprzedażowe. Tak miałam to też przedstawione w innym banku.
Jednak praca w banku to nie moje marzenie, więc się nie zdecydowałam.
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:11   #3621
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

co taka cisza, myślcie co mam odp. Czy to pisałam w poście wyżej może być?
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:45   #3622
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
chyba,że odp ,że zależy to od tego do jakich zmian by mnie stylista namawiał. To chyba by była profesjonalna odp.
Chyba profesjonalne pytanie?
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:51   #3623
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

jeszcze nigdy tak profesjonalnego pytania nie dostałam. Teraz to juz nie wiadomo czego się spodziewać po pracodawcach. Robią żarty z ludzi. może faktycznie ktoś piszę pracę i ankietę przeprowadza.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:25   #3624
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

a nie wydaje ci sie, ze to pewnie naciaganie ludzi albo jakis przekret?
glupszej rzeczy nie slyszalam.
skoro twierdzisz, ze od innych zapewne normalnych firm nie dostajesz odpowiedzie to tym bardziej taki glupi e-mail powinien ci dac do myslenia.

Edytowane przez pepsikolakokakola
Czas edycji: 2012-04-23 o 16:26
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:29   #3625
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

jak coś nie odp, to się nie dowiem. Odp tak jak kasiuletka radziła, w drugim wątku. U nas normalne duże firmy ogłoszeń nie dają i nie rekrtują ludzi z ulicy. zobacze co mi odp.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:36   #3626
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
a jak się zakończyła historia? dostałaś pracę?
Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
i jak? dostałaś pracę?
tak
wiecej info jakby co to na priv
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:48   #3627
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez It must been love Pokaż wiadomość
Są teraz staże " Uaktywnij się" ja z niego właśnie będę korzystać. W środę zaczynam pierwszy dzień i strasznie się boję.
A co to za "akcja"??
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:58   #3628
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Jaja sobie robią z ludzi . Jakaś nie poważna firma. Odp tak jak kasiuletka radziła w drugim wątku . Mniej więcej, że mój wizerunek jest poprawny , ale z kursu , szkolenia w kwestii stylizacji chętnie udział bym wzięła.
I dostałam odp. Cytuje "

"Szanowna,Pani;
Pracownicy naszej Firmy,to młody,kreatywny,przebojow y zespół, ukierunkowany na sukces i rozwój.Zakres powierzonych obowiązków nierozerwalnie łączy się z codziennymi kontaktami z klientami wyższego klucza i obiektywnie patrząc przez pryzmat Pani wizualizacji,muszę stwierdzić,iż zdjęcie z dokumentów aplikacyjnych nie jest gwarantowaną przepustką do uzyskania angażu w naszej Fimie.Stąd też nasza współpraca z zaprzyjaźnionym stylistą,który potrafi wydobyć ukryte piękno i elegancję,która bezpośrednio buduje pierwsze wrażenie przy kluczowych klientach,podnosząc prestiż naszej Firmy.Dlatego nienaganny wizerunek i wrodzona elegancja,są bezwarunkowym kryterium przyjęcia do naszej Firmy.

Aż mnie zamurowało. Złapałam mega doła. Poczułam się jak ostatni wyrzutek społeczeństwa. Może myślą, że jestem głupia, zacofana w kwestii zdjecia w CV. W CV mam czarno białe zdjęcie z dowodu. U najlepszego fotografa w mieście robione. Może chcieli kolorowe z twarzą modelki. Może oni szukają modelki, a nie księgowej. Stylista dla księgowej ?. Nie wiem czy płakać czy się śmiać. bardziej na płacz mi się zbiera. Nigdy tak dziwnej rekrutacji nie przechodziłam. Nawet na oczy mnie nie widzieli i takie teksty. Jeszcze nikt przy rekrutacji tak mnie nie potraktował. Chyba to jest wogóle ewenement na skale kraju.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:12   #3629
mobi87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 107
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Tajkuna nie masz co się przejmować, przecież ta cała akcja z tym pytaniem i pracą to LIPA to normalny sposób na nowego klienta dla jakiegoś pseudo stylisty. Firma do której aplikujesz pewnie nie istnieje. Każda szanująca się firma podaje swoją nazwę i adres. Stanowisko na które aplikowałaś jest zawsze tysiące odpowiedzi. Niech tylko 100 się da nabrać zdecyduje na "metamorfozę" i już pseudo stylista zarobi. Oj dziewczynki strasznie jesteście naiwne, świat jest okrutny nawet na bezrobotnych chce się zarobić.
mobi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:10   #3630
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Ogłoszenie do nich było na stronie mojego miasta, gdzie są artykuły i ogłoszenia. Już, emocje opadają. Ale jak to przeczytałam to emocje wzięły górę. Z adresu maila wynikało , że to firma geodezyjna, mieszcząca się w samym centrum miasta i dlatego dałam się w to wszystko w ciągnąć, bo myśłałam, że mam kontakt z przedsiębiorstwem geodezyjnym.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-28 11:38:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.