W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VIII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego mamusiowego wątku dobiega końca, zapraszam wiec do głosowania
Raczkuję coraz szybciej, mam zęby takie ostre, mamusiu popatrz tylko, jak ja cudownie rosnę. 4 6,90%
Raczkuję i siadam, i zęby mam dwa i z nimi wyruszam na podbój świata! 1 1,72%
Mam trzy zęby, chodze raczkiem, jestem dużym niemowlaczkiem. 8 13,79%
U boku swej mamy, lecz już na czworakach, wyruszyć zamierzam na podbój Wszechświata. 6 10,34%
Glutenu jedzenie i próby stawania to naszych bobasów codzienne zmagania. 1 1,72%
Już za chwilę, za troszeczkę, zdmuchną dzieci na torciku pierwszą świeczkę. 11 18,97%
Raczkowanie nam nie straszne, czekaj mamo jak ja chodzić zacznę! 1 1,72%
Bose stópki, gołe główki i nie straszne nam docinki pani staruszki 1 1,72%
Roczki świętujemy, mamy na krok nie odstępujemy-zębami gryziemy, w świat sami niedługo pójdziemy 0 0%
Pierwsze piegi na małych noskach, ach jakże słoneczna jest ta wiosna 1 1,72%
Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy-kuny 11 18,97%
Mamo,mamo Ja już stoję i niczego się nie boję 8 13,79%
Mam już ząbki, stoję ładnie i biorę to co popadnie. 2 3,45%
Ząbki dają się we znaki, bo my fajne wakacyjne dzieciaki. 0 0%
Żegnam zimę, witam wiosnę bo Ja szybko przecież rosnę. 3 5,17%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 07:18   #3691
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Dzień dobry

Pieleszko
masz moje kciuki mocno zaciśnięte jak w banku MUSI być dobrze! Innej opcji nie biorę nawet pod uwagę choć wiem, że będzie kosztowało to Was wiele nerwów

Natko w końcu jest ząbek! Brawo dla zębatego Domka!

Mamad1 moja też nie zje żółtka w zupce, od razu wyczuje i ma odruch wymiotny. Próbowałam też patentu Brumka - ugotować na twardo jajo i dać same żółtko do rączki i powiem tak - po minach, jakie robiła mając w buzi mały kawałek, wyglądało jakby nie jadła żółtka tylko jakąś koopę co najmniej wszystko zwymiotowała po tej akcji doszłam do wniosku, że nie będę jej tym żółtkiem katować jeśli nie lubi


Fotelik samochodowy
nie mamy, ale poważnie myślę nad tym maxi cosi tobi, oglądałam z Ibiszową ten jej program o gadżetach i fajnie się prezentował

Kojec nie mamy, ale zamówiliśmy łóżeczko turystyczne, które pewnie po części będzie spełniać taką rolę, ale na razie nie mam opinii

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Dziewczyny, Maja gadzina, zmniejszyła mi czcionkę na wizażu jak mogę ją powiększyć????

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mąż o 9 zaczyna :strach-drzwi: - potrzymacie kciuki ? Tak do 15
proszę
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 07:22   #3692
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość

Padam ze zmęczenia. Od porannej drzemki, Ala nie spała do teraz. czyli od ok 10tejMiała fazę zmęczeniową po obiedzie, ale żeby zasnąć to nie. W efekcie musiałam już ją przeciągnąć do tej 17.30. Chociaż nie wiem kto tu kogo przeciągnął Ala "przebiegła" dzisiaj pół działki pchając swoją limuzynę Zdjęcie poniżej Gdybym jej nie zatrzymała, wylądowałaby na płocie buty jej spadają, gdy staje na palcach więc śmigała w samych rajtkach
Ale słodziak
[QUOTE=Natka_;33731052]UWAGA UWAGA!! Mamy pierwszego ząbka!!!!:jup i:




kl aski:
Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
dziekujemy za wszystkie zyczenia.
dzisiaj bylismy u lekarki na bilansie, w zwiazku z niedowaga musimy go robic czesciej. i chyba moje dziecko jest najlzejsyzm dzieckiem forumowym. wazy az 7800 :P mierzy 71 cm ale to juz standard. w sumie i tak jestem dumna z niego, bo przybral 800 gram.
Jeszcze przytyje, zobaczysz
Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
dziewczyny siedzę i ryczę...nie mogę się uspokoić i "pozbierać" teraz jak Hania zasnęła...gapię się w łóżeczko jak durna i ryczę... dostaliśmy dzisiaj list ze szpitala, w którym zawiadamiają nas, że Hania jest na liście oczekujących na operację kardiologiczną...
dlaczego to musiało spotkać moją małą córeczkę????????????????? ???
Boże, tak mi przykro....
Ale napewno wszystko dobrze sie skończy
Przytulam wirtualnie mocno
Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Witajcie,
Kochane, przepraszam, że tak bezczelnie od razu z interesem do was, ale matka pracująca na nic czasu nie ma.... powiedźcie, na jakie foteliki następne zdecydowałyście się???
Mąż naciska na mnie, żebym dziś podjęła decyzję.... Pewnie ten temat często się pojawia teraz. Będę wdzięczna, jeśli napiszecie o swoich wyborach.
My tez niedługo będziemy kupować fotelik, ale najpierw poprzymierzamy do nich Julcię w sklepie.
Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję za Wasze słowa ciepłe... wiem, że wy rozumiecie mój lęk i strach i ból...
nasza pani kardiolog jest teraz na zwolnieniu chorobowym, więc nie znam dokładnie przebiegu konsulatcji ani argumentów profesora za operacja.
wiem jedynie to co powiedzieli dzisiaj jak mąż zadzwonił do szpitala, a więc, że operacja nie jest jeszcze bardzo pilna, ale jest konieczna. że Hanie wpisali już na liste oczekujących i jeżeli nie będzie za dużych rotacji to będzie operowana koniec maja-początek czerwca (nie ma konkretnie wyznaczonej jeszcze daty). że o operacji poinformują nas telefonicznie, na tydzień przed zabiegiem. i że Hania musi do operacji być w pełni zdrowa a więc żadnego kataru, kaszlu, biegunki itp...a zatem koniec ze żłobkiem.
wodaqua to podobno jedna z bardziej "rutynowych" operacji, ale jednak jest to poważna operacja, na otwartym sercu, z użyciem sztucznego płuco-serca..Boże na samą myśl o tym aż się boję...i znowu ryczę....
crazy my też już wozimy Hanię w recaro young sport 9-36 kg
odpowiada nam (mimo, że dopiero od kilku dni w nim Hania jeździ)
NAPEWNO wszystko się uda i Hania będzie miała zdrowe serduszko, wszystko będzie dobrze:kc iuki:
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

A jeszcze a propos leków i macierzyństwa przypomniało mi się, co mi ostatnio myśli zaprząta. Bo ostatnio zaczęłam się bać ... o siebie. O to że mi się coś stanie i Tymuś zostanie bez mamy. I kto go wtedy przytuli?

Oj Brumciu, co Ci po główce chodzi??
Daj spokój, a co ma Ci się stać?
Wiadomo wypadki chodzą po ludziach, ale na wiele rzeczy wpływu niestety nie mamy...

Ja też boje sie, że znowu będę miała łożysko wyciągane ręcznie i że tym razem nie przeżyję-wiem, głupie, ale naprawdę było ze mną kiepsko...
Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość

Byliśmy na weekend w Bukowinie Tatrzańskiej. Było bosko. Radek był cudowny, wypoczęłam. Mimo, że wstawał o tej samej porze co w domu (bardzo wcześnie) to byłam wypoczęta i szczęśłiwa. Żal było wracać. W sobotę podało ale w niedzielę cudna pogoda. Byliśmy na termach. Radek był szczęśłiwy, bardzo mu się podobało. Zachowywał się, jakby to był dla niego chleb poprzedni i brykał we wodzie z radością.
Jak się która jeszcze zastanawia nad basenem z maluszkiem to nie wahajcie się. To jest coś wspaniałego!

A i na zjeżdżali byłam. Tak się rozpędziłam, że przeorałam cielskiem pół basenu i ze stroju mi się stringi zrobiły

Ale fajnie-pochwalisz sie jakimis fotkami??

A ze stroju się uśmiałam
Cytat:
Napisane przez madzia1k1 Pokaż wiadomość
Wiecie od powrotu ze szpitala pisałam Wam, że Dominik ma taki duży apetyt, ale teraz to już przechodzi samego siebie. Karol śmieje się, że załapał tasiemca dzisiaj w nocy pił 3 razy mleko, po 160-200ml I oczywiście jak sie obudził to tez był głodny i zjadł 150ml kaszki jednym tchem. Nigdy aż tyle nie jadł, i zazwyczaj jak koło 3 w nocy pił to śniadanko dopiero o 8 było max 120 kaszki...
W dzień jest to samo jak tylko widzi jedzonko to mu się buźka nie zamyka

A ja dzisiaj w nocy znowu czułam się do niczego, pocę się strasznie i kaszlę. Na szczęście w dzień jest lepiej..
No co chcesz, nadrabia chłopak

A ty nadal bierzesz leki, nic Ci choroba nie odpuszcza?


WITAMY

Info ze wczorajszych wizyt:
-u mojego endo WSZYSTKO ok i już nie musze chodzić co 2 tyg. tylko co miesiąc a z gorszych wiadomości, to to, że teraz już mam przychodzić do jego prywatnego gabinetu(wczoraj pierwszy raz byłam) , a tam sie czeka ok.2h bo tam ma juz moją kartę, więc już mam tam przychodzić....

- Julci bioderka też ok-pan nie kazał tylko jej stawiać-sama ma sobie stawać jak chce( co robi notorycznie).
Kontrol za 3 miesiące.

Tak nam sie nałożyły wizyty, że P. sam pojechał z Julą na bioderka ale świetnie sobie poradzili

Patik współczuję Ci tej sytuacji z tesciową-mam nadzieję, że w końcu się wyprowadzicie, jeżeli tylko będzie taka możliwość.

Natka, Ty już nie pracujesz, prawda??Tak pytam, bo tak coś mi się kojarzy, że wróciłaś ,,na chwilę", ale jednak zrezygnowałaś.

Marinka jak Igorek??

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mąż o 9 zaczyna :strach-drzwi: - potrzymacie kciuki ? Tak do 15
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 07:50   #3693
DaKaro
Zadomowienie
 
Avatar DaKaro
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mielec/Kielce
Wiadomości: 1 492
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Witam z rana .
W koncu minal weekend na uczelni. Czuje juz lato w kosciach i w ogole nie chce mi sie siedziec na zajeciach .
Wczoraj znowu pokonalysmy z Malwinka 130km. Pierwszy raz tak mi marudzila. 3 razy zatrzymywalam sie na stacjach, czego rezultatem byla 3,5h podroz zamiast 2,20h. Wieczorem padla przed kapiela.

Dziekuje za zyczenia dla Malwinki i przesylam spoznione calusy dla naszych maluszkow .

Biegne poczytac co u Was.
__________________
23.08.11 - nasza coreczka jest juz z nami

Malwinka
DaKaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:00   #3694
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Pieleszko wszystko będzie dobrze!!! Wierzę, jak bardzo to przeżywasz.

wodaqua kciuki za tż zaciśnięte!

Sweet a Ty gdzie jesteś?? Jak tż wczoraj na rozmowie???

Kajool widać Szymka taki urok z tą wagą, ważne, że calutki zdrowy i prawidłowo się rozwija

madzia tylko sie cieszyć, że Dominikowi tak apetyt dopisuje!! Szybko wróci do formy po chorobie!!! i może juz mu taki wilczy apetyt zostanie

Crazy my mamy recaro young 9-36. Jeździmy w nim od ok miesiąca. Baardzo polecam.

Natka gratulacje Domkowego ząbka!!!!!!

Lili zazdroszczę wypadu!!


Dzień dobry!!
Już miałam z Alą wyjeżdzać na zakupy, chciałam kupić już mięsko na majówkowego grilla, ale w drzwiach oświeciło mnie, że nie mam przecież miejsca w zamrażarce na jedną kiełbaskę, a co tu mówic o karkówce, czy innych mięskach!

Oliweczko super, że takie dobre wieści z Waszych wizyt u lekarzy przynosisz!!

Marina, Agadus , Brunetka, jak dzieciaczki??? Wracają do zdrowia? U Ali to jednak trzydniowa, jest wysypka???
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:17   #3695
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Dzień dobry,
ja z pytaniem:
Emil mi się przekręca w łózeczku na brzuch, na boczek, w ogóle zaczął się przemieszczać w łóżeczku. nigdy tego nie robił, zawsze spał na plecach. boję się że się udusi. Wasze dzieciaczki tez tak wędrują???? czy to ma związek z tym , że zaczął poprawnie raczkować? (mniej wiecej 4 dni temu) i od dwóch dni dzieją się te nocne hece. :conf used:

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
dziewczyny siedzę i ryczę...nie mogę się uspokoić i "pozbierać" teraz jak Hania zasnęła...gapię się w łóżeczko jak durna i ryczę... dostaliśmy dzisiaj list ze szpitala, w którym zawiadamiają nas, że Hania jest na liście oczekujących na operację kardiologiczną...
dlaczego to musiało spotkać moją małą córeczkę????????????????? ???
o nie! tak mi przykro. trzymaj się kochana. wszystko będzie dobrze. a ja trzymam gigantyczne kciuki i pomodlę się
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:22   #3696
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Natka za ząbka!

Pieleszka na pewno wszystko będzie dobrze

Karolinee wczoraj znowu próbowałam Patrykowi dać żółtko samo - odruch wymiotny miał...

Wodaqua

Lili żółtko chyba można podawać razem z mięsem - tu zdania są podzielone i każdy pisze inaczej. Przynajmniej ja spotkałąm się z różnymi zaleceniami

Brumek chyba każdej mamie przychodzą do głowy takie myśli, co by było z dzieckiem, gdyby jej zabrakło. Mam nadzieję, że miną Ci te bóle głowy

Agni https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610254
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:31   #3697
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
ja z pytaniem:
Emil mi się przekręca w łózeczku na brzuch, na boczek, w ogóle zaczął się przemieszczać w łóżeczku. nigdy tego nie robił, zawsze spał na plecach. boję się że się udusi. Wasze dzieciaczki tez tak wędrują???? czy to ma związek z tym , że zaczął poprawnie raczkować? (mniej wiecej 4 dni temu) i od dwóch dni dzieją się te nocne hece. :conf used:

Normalne moja robi to samo-nie ma nocy(od paru dni), żeby się nie przekręcila z brzuszka na plecki.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 08:31   #3698
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

pieleszko...kochanie, trzymaj się mocno. Pomyśl sobie o tym, co będzie za rok- Ty, Hania ( już po operacji, całkiem zdrowiutka ) i Twój tżt idziecie sobie na wiosenny spacer. Wszystko co najgorsze już za Wami, minęła operacja, którą Hania zniosła najdzielniej jak tylko mogła, i po której doszła momentalnie do siebie. Nic już Wam nie grozi. Jest pięknie, mała jest zdrowa, Wy trzymacie się za ręce... tak będzie, nawet się nie obejrzysz.
Przytulam Was najmocniej i najszczerzej jak potrafię.
W niedzielę pójdę do kościoła i pomodlę się za Hanię, choć ze mnie nie jest religijna osoba, ale mam taką wewnętrzną potrzebę.
Pisz nam wszystko co Ci leży na sercu!


agni mój identycznie, po raczkowaniu zaczął się tak przemieszczać. I dzisiaj poszedł spać ( 1 raz od dawna ) sam do łóżeczka, bo raz mi prawie spadł z łóżka w nocy przez to wiercenie. W łóżeczku też się wiercił i kręcił, ale przynajmniej był bezpieczny.

alibany i oliweczko miło, że pytacie, własnie wróciłam z przychodni. Igniś zdrów! Boże, dziewcyzny nie wiecie jak się cieszę. Oczywiście mamy jeszcze antybiotyk, bo muszę zużyć całą zawartość butelki przy szkarlatynie, ale gardełko czyste i wysypki brak.



Czekałam w przychodni na swoją kolej i nagle do pomieszczenia wbiegła dziewczyna z małym ok rocznym dzieckiem na ręku. Zaczęła płakać, i nie mówiła- wydawała jakieś dźwięki, takie gardłowe, nie były to słowa ani sylaby, tylko takie buczenie. Pielęgniarki były zdezorientowane, nie potrafiły się dogadać, a ona płakała i wymachiwała dzieckiem.
Znam język migowy i zamigałam do niej ( wyglądała mi na głuchoniemą, ale nie niepełnosprawną intelektualnie ) i wyobraźcie sobie, że mi odmigała. Mały miał 40 st. gorączki i straszną biegunkę, tak mi wymigała. Napisałam jej słowa na kartce i po mnie poszła z tą kartką do lekarki...
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2012-04-24 o 08:42
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:38   #3699
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Otóż tż był dziś w sklepie i mierzył małą do recaro i stm'a (to w zasadzie to samo, oba są od recaro). Muszą się oprzeć na jego opinii, nie wyrobie się czasowo z tym tematem sama.
Oglądał też np cybex a taką poduszką z przodu. Ponoć to super bezpieczne, ale nasza mała ledwo wystawała zza tej poduszki i wątpimy, czy chciałaby w tym spokojnie jeździć przynajmniej teraz.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------


Jak to nie można???
podobno ta poduszka nie jest najwygodniejsza
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:40   #3700
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
Emil mi się przekręca w łózeczku na brzuch, na boczek, w ogóle zaczął się przemieszczać w łóżeczku. nigdy tego nie robił, zawsze spał na plecach. boję się że się udusi. Wasze dzieciaczki tez tak wędrują???? czy to ma związek z tym , że zaczął poprawnie raczkować? (mniej wiecej 4 dni temu) i od dwóch dni dzieją się te nocne hece. :conf used:
Wędrówki to mało powiedziane, ona czasami cuda wyczynia - na prawy boku, na lewym, na brzuchu, na plecach, dupa w górze, dupa w dole itp. na początku się trochę bałam, jak spała na brzuchu, ale jak zobaczyłam, że sobie radzi i jak jej niewygodnie to się po prostu przekręca to już nic z tym nie robię

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
1. Igniś zdrów!


2. Czekałam w przychodni na swoją kolej i nagle do pomieszczenia wbiegła dziewczyna z małym ok rocznym dzieckiem na ręku. Zaczęła płakać, i nie mówiła- wydawała jakieś dźwięki, takie gardłowe, nie były to słowa ani wyrazy, tylko takie buczenie. Pielęgniarki były zdezorientowane, nie potrafiły się dogadać, a ona płakała i wymachiwała dzieckiem.
Znam język migowy i zamigałam do niej ( wyglądała mi na głuchoniemą, ale nie niepełnosprawną intelektualnie ) i wyobraźcie sobie, że mi odmigała. Mały miał 40 st. gorączki i straszną biegunkę, tak mi wymigała. Napisałam jej słowa na kartce i po mnie poszła z tą kartką do lekarki...
1. Super! W końcu!
2. Jak pięknie pomogłaś tej dziewczynie byłaś w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie i swój migowy mogłaś wykorzystać
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:41   #3701
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

oliweczko super, że u endo ok i Juli biodra też. Szmerami postaraj się tak nie przejmować, ja mam w sercu, ale to z astmy i alergii - niegrozne. Brumko pisała też o anemii. Tak miał kuzyn Igora.
A dzidzia w brzucholku ile już ma? Pewnie płeć poznasz za jakiś miesiąc, dwa? ja chyba poznałam w 17 t.c. Kurcze, nie mogę się doczekać, aż poczujesz ruchy

Lili jeeej ale fajnie! Termy, czad! nigdy nie byłam, ale wydaje mi się przefajne. I też wybraziłam sobie Twoj zjazd ze zjeżdzalni myślę, że męska część widowni nie była zawiedziona . A byłaś wcześniej z Radkiem na jakimś basenie, czy coś, że mu tak spasowało? czy po protu to był skok na głęboką wodę?

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

karolinee nie myślałam, że kiedykolwiek wykorzystam ten język, a tu się przydał ( a dobrze znam, bo miałam z niego poprawkę na I roku studiów )
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 08:43   #3702
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
pieleszko...kochanie, trzymaj się mocno. Pomyśl sobie o tym, co będzie za rok- Ty, Hania ( już po operacji, całkiem zdrowiutka ) i Twój tżt idziecie sobie na wiosenny spacer. Wszystko co najgorsze już za Wami, minęła operacja, którą Hania zniosła najdzielniej jak tylko mogła, i po której doszła momentalnie do siebie. Nic już Wam nie grozi. Jest pięknie, mała jest zdrowa, Wy trzymacie się za ręce... tak będzie, nawet się nie obejrzysz.
Przytulam Was najmocniej i najszczerzej jak potrafię.
W niedzielę pójdę do kościoła i pomodlę się za Hanię, choć ze mnie nie jest religijna osoba, ale mam taką wewnętrzną potrzebę.
Pisz nam wszystko co Ci leży na sercu!


agni mój identycznie, po raczkowaniu zaczął się tak przemieszczać. I dzisiaj poszedł spać ( 1 raz od dawna ) sam do łóżeczka, bo raz mi prawie spadł z łóżka w nocy przez to wiercenie. W łóżeczku też się wiercił i kręcił, ale przynajmniej był bezpieczny.

alibany i oliweczko miło, że pytacie, własnie wróciłam z przychodni. Igniś zdrów! Boże, dziewcyzny nie wiecie jak się cieszę. Oczywiście mamy jeszcze antybiotyk, bo muszę zużyć całą zawartość butelki przy szkarlatynie, ale gardełko czyste i wysypki brak.



Czekałam w przychodni na swoją kolej i nagle do pomieszczenia wbiegła dziewczyna z małym ok rocznym dzieckiem na ręku. Zaczęła płakać, i nie mówiła- wydawała jakieś dźwięki, takie gardłowe, nie były to słowa ani wyrazy, tylko takie buczenie. Pielęgniarki były zdezorientowane, nie potrafiły się dogadać, a ona płakała i wymachiwała dzieckiem.
Znam język migowy i zamigałam do niej ( wyglądała mi na głuchoniemą, ale nie niepełnosprawną intelektualnie ) i wyobraźcie sobie, że mi odmigała. Mały miał 40 st. gorączki i straszną biegunkę, tak mi wymigała. Napisałam jej słowa na kartce i po mnie poszła z tą kartką do lekarki...
Igi zdrowy
to juz niedługo rozpoczniecie wiosenne spacerki, co?

Cudowne słowa skierowałaś do Pieleszki, no i jeszcze ten kościółdobra z Ciebie duszyczka

A w przychodni uratowałaś dziewczynę-co by Ona biedna poradziła będąc jeszcze w takiej rozsypce

Dobra z Ciebie dziewczynka
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:46   #3703
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
ja z pytaniem:
Emil mi się przekręca w łózeczku na brzuch, na boczek, w ogóle zaczął się przemieszczać w łóżeczku. nigdy tego nie robił, zawsze spał na plecach. boję się że się udusi. Wasze dzieciaczki tez tak wędrują???? czy to ma związek z tym , że zaczął poprawnie raczkować? (mniej wiecej 4 dni temu) i od dwóch dni dzieją się te nocne hece. :conf used:[COLOR="Silver"]
tak, moja tez tak ma i jeszcze sie przez sen chce podciagac do stania

zółtko i mięsko wg mnie t zwyczajnie wiecej kalorii bedzie mialo i ew bedzie ciezsze do strawienia jak razem w słoiczku bedzie. wiec nie robie szału, u mnie tez czasem jest wszystko, czasem nic
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:48   #3704
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
oliweczko super, że u endo ok i Juli biodra też. Szmerami postaraj się tak nie przejmować, ja mam w sercu, ale to z astmy i alergii - niegrozne. Brumko pisała też o anemii. Tak miał kuzyn Igora.
A dzidzia w brzucholku ile już ma? Pewnie płeć poznasz za jakiś miesiąc, dwa? ja chyba poznałam w 17 t.c. Kurcze, nie mogę się doczekać, aż poczujesz ruchy
11 tydzień-właśnie nie pamiętam jak to było z tymi trymestrami??PAMIĘTACIE MOŻE??Kiedy zaczyna się drugi??
Płeć wydaje mi się, że poznam gdzieś za jakieś 3 miesiące dopiero w okolicach 5-6 miesiąca.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:48   #3705
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość

Czekałam w przychodni na swoją kolej i nagle do pomieszczenia wbiegła dziewczyna z małym ok rocznym dzieckiem na ręku. Zaczęła płakać, i nie mówiła- wydawała jakieś dźwięki, takie gardłowe, nie były to słowa ani sylaby, tylko takie buczenie. Pielęgniarki były zdezorientowane, nie potrafiły się dogadać, a ona płakała i wymachiwała dzieckiem.
Znam język migowy i zamigałam do niej ( wyglądała mi na głuchoniemą, ale nie niepełnosprawną intelektualnie ) i wyobraźcie sobie, że mi odmigała. Mały miał 40 st. gorączki i straszną biegunkę, tak mi wymigała. Napisałam jej słowa na kartce i po mnie poszła z tą kartką do lekarki...
tak na marginesie - w przychodniach i szpitalu powinni potrafic cos pomigać...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:50   #3706
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

monia właśnie z taką refleksją wyszłam z przychodni...

oliweczko aj, nie przesadzaj każdy by tak zrobiła na moim miejscu. A z trymestrami to było tak - pierwsze 3 m-ce ciąży trymestr I, kolejne dwa trymestr II, i ostatnie III trymestr trzeci. Tak że będziesz wkraczała niebawem w trymestr II.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2012-04-24 o 08:51
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:53   #3707
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Hej
Tak na szybko póki śpi moje słoneczko.
Byłyśmy rano u lekarza bo w nocy nadal miała wysoką temperaturę. Wysypki brak, gardło czerwone- dostała antybiotyk (znowu) Ale podac mam dopiero wieczorem jeśli nie wystąpi wysypka.

Dziewczyny kiedy u waszych dzieciaczków wyskoczyła ??? Pytam bo gorączkę pierwszy raz dostała w sobotę wieczorem, czyli tak jakby 3 dni minie wieczorem ???? Czy wczoraj minęło ??? Już sama nie wiem zgłupiałam.


Pieleszko bardzo mi przykro, ale już niedługo będziesz miała zdrową córeczkę . Trzymam mocno kciuki.

Edytowane przez brunetka2000
Czas edycji: 2012-04-24 o 08:59
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:54   #3708
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość

karolinee nie myślałam, że kiedykolwiek wykorzystam ten język, a tu się przydał ( a dobrze znam, bo miałam z niego poprawkę na I roku studiów )
No właśnie to jest niesamowite, że coś, co dla Ciebie wydawało się bezużyteczne,mogło komuś pomóc w trudnej sytuacji. Mnie się wydaje, że to przeznaczenie musiałaś tam być w tym czasie i pomóc tej kobiecie (może to naiwne, ale wierzę w takie rzeczy )

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
11 tydzień-właśnie nie pamiętam jak to było z tymi trymestrami??PAMIĘTACIE MOŻE??Kiedy zaczyna się drugi??
Płeć wydaje mi się, że poznam gdzieś za jakieś 3 miesiące dopiero w okolicach 5-6 miesiąca.
Drugi nie od 14 tygodnia czasem??? Boże, ja też już nic nie pamiętam z tego
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:59   #3709
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
Hej
Tak na szybko póki śpi moje słoneczko.
Byłyśmy rano u lekarza bo w nocy nadal miała wysoką temperaturę. Wysypki brak, gardło czerwone- dostała antybiotyk (znowu) Ale podac mam dopiero wieczorem jeśli nie wystąpi wysypka.

Dziewczyny kiedy u waszych dzieciaczków wyskoczyła ??? Pytam bo gorączkę pierwszy raz dostała w sobotę wieczorem, czyli tak jakby 3 dni minie wieczorem ???? Czy wczoraj minęło ??? Już sama nie wiem zgłupiałam.
słońce u mnie było tak samo. Gorączka trwała 6 dni ( troszku ponad 6,5 dnia) plus czerwone gardło. 7 dzień wysypka. Kilka dni wysypki. Potem czysto. I potem znów mega wysypka.
jaki antybiotyk dostałas?
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 09:01   #3710
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
słońce u mnie było tak samo. Gorączka trwała 6 dni ( troszku ponad 6,5 dnia) plus czerwone gardło. 7 dzień wysypka. Kilka dni wysypki. Potem czysto. I potem znów mega wysypka.
jaki antybiotyk dostałas?
vercef dostała
O matko czyli szykować się mam na szkarlatynę ???? A skąd ona by to złapała
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:03   #3711
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
oliweczko aj, nie przesadzaj każdy by tak zrobiła na moim miejscu. A z trymestrami to było tak - pierwsze 3 m-ce ciąży trymestr I, kolejne dwa trymestr II, i ostatnie III trymestr trzeci. Tak że będziesz wkraczała niebawem w trymestr II.
z miesiącami to wiem, ale chodzi mi o tygodnie, czy II trymestr zaczyna się od 12 tygodnia, czy od 13 tyg.?
Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
Hej
Tak na szybko póki śpi moje słoneczko.
Byłyśmy rano u lekarza bo w nocy nadal miała wysoką temperaturę. Wysypki brak, gardło czerwone- dostała antybiotyk (znowu) Ale podac mam dopiero wieczorem jeśli nie wystąpi wysypka.

Dziewczyny kiedy u waszych dzieciaczków wyskoczyła ??? Pytam bo gorączkę pierwszy raz dostała w sobotę wieczorem, czyli tak jakby 3 dni minie wieczorem ???? Czy wczoraj minęło ??? Już sama nie wiem zgłupiałam.

3 dni minie dzisiaj wieczorem
Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość


Drugi nie od 14 tygodnia czasem??? Boże, ja też już nic nie pamiętam z tego
nie, chyba juz za daleko
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:13   #3712
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

brunetko no nie, tak chyba nie można powiedzieć. Musisz obserwować. Ja też nie mam pojęcia skąd to świństwo u nas- nikt nie chorował u mnie w rodzinie - podobno u nas w Mielcu grasuje w powietrzu.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Przy szkarlatynie jest gardło czerwone, często angina. Pisała isia chyba, czy alibany kiedyś.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:13   #3713
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

szkarlatyma fruwa w powietrzu juz jakies dwa lata i atakuje wlasnie wiosna- koniec zimą
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:17   #3714
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Marina już "odpracowuje" pomoc

Brunetka mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni i wyzdrowiejecie!
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:29   #3715
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

witajcie

nie wiem co napisać, przeczytałam post Pieleszki i o niczym innym nie myslę, to jest straszne, nie wiem co czujecie, ale całym sercem jestem z Wami, będę się za Was modliła,
mam nadzieje,że wszystko będzie dobrze,
nahgorsze jest to czekanie na telefon, musi byc dobrze

Brunetka u nas Nati miała wysypkę po 4 dniach gorączki, a Oliwka po 3,

Marina
dobrze,że znałaś ten migowy, a jak Igi? bo nie doczytałam

aaaa i Dominik za pierwszego ząbeczka

Alibany dziękuję,że pytasz, u nas lepiej, juz nie smaruje Nati pudrem, ale najwięcej ma tych krostek pod pieluszka, zmieniam ja co ok 2 h, jak tylko nasika, bo przedwczoraj dwie krostki sie "starły" i bardzo piekło Nati, ale juz jest lepiej, a co u Was?


aania ja ciągle myślę o tym "teście" Twoim, mam nadzieje,że w końcu się uda, trzymam

troche nie jestem w temacie, bo jakoś tak wyszło...
Oli jest u moich rodziców, bo jak Nati chora to nie mogła bym jej prowadzic do przedszkola
mnie już kilka dni męczy arytmia, musiałam wczoraj juz wziąć propranolol, ehhh

nie wiem, cos jeszcze miałam pisać,

trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące, i 100 lat dla solenizantów
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:42   #3716
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Brunetko przy szkarlatynie oprócz czerwonego gardłą wystepuje jeszcze malinowy język (ma taką intensywnie czerwoną barwę). ale nie można zakładać od razu takich okropności. trzymam kciuki żeby szybko Alicję puściło choróbsko!!!!

dziewczyny kochane jeszcze raz dziękuję za wsparcie....już się trochę uspokoiłam, opanowałam. ale nadal się boję. bardzo.

Marinko pięknie postąpiłaś w przychodni!!!! i za znajomość migowego również i najważniejsze-super, że Igor zdrowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Zuzia, Kinga dziewczynki!!!

idę przebrać kupolca..aż z drugiego końca pokoju daje o sobie znać
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:46   #3717
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Bry Kuny
Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Od razu wyjaśniam, że Patryk to przede wszystkim mlekojad. Gdybyście widziały, jakie on miny robi, gdy cyca dostaje - mruży oczka, mruczy Jego tata też mleczny człowiek, więc może niektórzy tak mają...
najgorzej to z tym nieszczęsnym żółtkiem - macie jakieś sposoby na przemycenie gotowanego żółtka? W zupie wyczuje od razu, samego nie zje całej porcji...
byłam pewna że napiszesz, że tż też mruczy przy cycu

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość




Żyjemy aczkolwiek kiepsko, Lena się już pozbierała po, natomiast gorsza Lila( nie chce jeść i tylko mama na tapecie), bo nie dość że płacz był wielki (że ja to przeżyłam, a teściowa tak się przejmowała, że pół nocy w kuchni przesiedziała z nerwów)...

Liliance idzie już 5 ząbek, czyli dwójka. Ale za to obie mają górne ząbki jak gufi
dobrze, że już za Wami ufffff dzielne z Was łobuzy

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA!! Mamy pierwszego ząbka!!!!:jup i:


Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
dziewczyny siedzę i ryczę...nie mogę się uspokoić i "pozbierać" teraz jak Hania zasnęła...gapię się w łóżeczko jak durna i ryczę... dostaliśmy dzisiaj list ze szpitala, w którym zawiadamiają nas, że Hania jest na liście oczekujących na operację kardiologiczną...
dlaczego to musiało spotkać moją małą córeczkę????????????????? ???
Skarbku, będzie dobrze musi cała moja rodzina będzie się za was modlić

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Ja od razu wiedziałam
ja też ja też

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość


Byliśmy na weekend w Bukowinie Tatrzańskiej. Było bosko. Radek był cudowny, wypoczęłam. Mimo, że wstawał o tej samej porze co w domu (bardzo wcześnie) to byłam wypoczęta i szczęśłiwa. Żal było wracać. W sobotę podało ale w niedzielę cudna pogoda. Byliśmy na termach. Radek był szczęśłiwy, bardzo mu się podobało. Zachowywał się, jakby to był dla niego chleb poprzedni i brykał we wodzie z radością.
Jak się która jeszcze zastanawia nad basenem z maluszkiem to nie wahajcie się. To jest coś wspaniałego!

A i na zjeżdżali byłam. Tak się rozpędziłam, że przeorałam cielskiem pół basenu i ze stroju mi się stringi zrobiły
my też się tam wybieramy, hihih chyba tam nasz synek się stworzył
Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mąż o 9 zaczyna :strach-drzwi: - potrzymacie kciuki ? Tak do 15
mocne mocne mocne!!!!!!

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
ja z pytaniem:
Emil mi się przekręca w łózeczku na brzuch, na boczek, w ogóle zaczął się przemieszczać w łóżeczku. nigdy tego nie robił, zawsze spał na plecach. boję się że się udusi. Wasze dzieciaczki tez tak wędrują???? czy to ma związek z tym , że zaczął poprawnie raczkować? (mniej wiecej 4 dni temu) i od dwóch dni dzieją się te nocne hece. :conf used:
oj mój tak samo wyprawia szarże ułańskie nic się nie martw
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość

Czekałam w przychodni na swoją kolej i nagle do pomieszczenia wbiegła dziewczyna z małym ok rocznym dzieckiem na ręku. Zaczęła płakać, i nie mówiła- wydawała jakieś dźwięki, takie gardłowe, nie były to słowa ani sylaby, tylko takie buczenie. Pielęgniarki były zdezorientowane, nie potrafiły się dogadać, a ona płakała i wymachiwała dzieckiem.
Znam język migowy i zamigałam do niej ( wyglądała mi na głuchoniemą, ale nie niepełnosprawną intelektualnie ) i wyobraźcie sobie, że mi odmigała. Mały miał 40 st. gorączki i straszną biegunkę, tak mi wymigała. Napisałam jej słowa na kartce i po mnie poszła z tą kartką do lekarki...
Piękny gest z Twojej strony widzisz już miałaś okazję oddać dobro dalej byłaś mega dzielna po prostu miałaś tam być dla tej dziewczyny!!!! kurde wzruszyłam się
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 10:04   #3718
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
Emil mi się przekręca w łózeczku na brzuch, na boczek, w ogóle zaczął się przemieszczać w łóżeczku. nigdy tego nie robił, zawsze spał na plecach. boję się że się udusi. Wasze dzieciaczki tez tak wędrują???? czy to ma związek z tym , że zaczął poprawnie raczkować? (mniej wiecej 4 dni temu) i od dwóch dni dzieją się te nocne hece. :conf used:
Szymon robi identycznie Raz śpi na jednym boczku, raz na drugim, raz na brzuszku, a raz w nogach. A ostatnio jego ulubiona pozycja do spania to na brzuszku z nóżkami ustawionymi do raczkowania

Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy u waszych dzieciaczków wyskoczyła ??? Pytam bo gorączkę pierwszy raz dostała w sobotę wieczorem, czyli tak jakby 3 dni minie wieczorem ???? Czy wczoraj minęło ??? Już sama nie wiem zgłupiałam.
U Szymona przy trzydniówce wysypka wystąpiła 4-go dnia, czyli kiedy upłynęły pełne 3 doby od pojawienia się gorączki.

Dzień dobry,

Pochwalę się - Szymon coraz częściej przybiera pozycję do czworakowania Chodzi na samych dłoniach i stopach nie dotykając kolankami podłoża - komicznie to wygląda
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 10:09   #3719
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mąż o 9 zaczyna :strach-drzwi: - potrzymacie kciuki ? Tak do 15

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
-u mojego endo WSZYSTKO ok i już nie musze chodzić co 2 tyg. tylko co miesiąc a z gorszych wiadomości, to to, że teraz już mam przychodzić do jego prywatnego gabinetu(wczoraj pierwszy raz byłam) , a tam sie czeka ok.2h bo tam ma juz moją kartę, więc już mam tam przychodzić....

- Julci bioderka też ok-pan nie kazał tylko jej stawiać-sama ma sobie stawać jak chce( co robi notorycznie).
za takie wiadomości!
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Czekałam w przychodni na swoją kolej i nagle do pomieszczenia wbiegła dziewczyna z małym ok rocznym dzieckiem na ręku. Zaczęła płakać, i nie mówiła- wydawała jakieś dźwięki, takie gardłowe, nie były to słowa ani sylaby, tylko takie buczenie. Pielęgniarki były zdezorientowane, nie potrafiły się dogadać, a ona płakała i wymachiwała dzieckiem.
Znam język migowy i zamigałam do niej ( wyglądała mi na głuchoniemą, ale nie niepełnosprawną intelektualnie ) i wyobraźcie sobie, że mi odmigała. Mały miał 40 st. gorączki i straszną biegunkę, tak mi wymigała. Napisałam jej słowa na kartce i po mnie poszła z tą kartką do lekarki...
Marinko, wielkie brawa Ci się należą!!!
Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy u waszych dzieciaczków wyskoczyła ??? Pytam bo gorączkę pierwszy raz dostała w sobotę wieczorem, czyli tak jakby 3 dni minie wieczorem ???? Czy wczoraj minęło ??? Już sama nie wiem zgłupiałam.
u nas coś koło 4go dnia od początku gorączki
Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
aania ja ciągle myślę o tym "teście" Twoim, mam nadzieje,że w końcu się uda, trzymam
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 10:31   #3720
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
Lili, jak ja Ci zazdroszczę tego wypadu! Pomyślałam, że może i my wreszcie byśmy się wybrali, ale szybko stwierdziłam, że stroju nie włożę

Marzenko, wypasione miałaś wakacje z lodami Przypomniał mi się Twój brzuszek na plaży

Dziewczyny, mąż o 9 zaczyna :strach-drzwi: - potrzymacie kciuki ? Tak do 15
Wodaqua ja to samo myślałam. Generalnie to ja nigdy nie byłam na basenie Właśnie kompleksy. Ale wiesz, teraz zrobiłam to głównie dla Radzia, bo sobie pomyślałam, że czemu on ma tracić na moich kompleksach.
I powiem Ci, że czułam się dobrze. Byłam trochę skrępowana na początku ale zaraz minęło bo tam nikt na mnie nie zwracał uwagi
Polecam gorąco. Ja już kombinuję jak i kiedy się znowu tak wybrać

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Czekałam w przychodni na swoją kolej i nagle do pomieszczenia wbiegła dziewczyna z małym ok rocznym dzieckiem na ręku. Zaczęła płakać, i nie mówiła- wydawała jakieś dźwięki, takie gardłowe, nie były to słowa ani sylaby, tylko takie buczenie. Pielęgniarki były zdezorientowane, nie potrafiły się dogadać, a ona płakała i wymachiwała dzieckiem.
Znam język migowy i zamigałam do niej ( wyglądała mi na głuchoniemą, ale nie niepełnosprawną intelektualnie ) i wyobraźcie sobie, że mi odmigała. Mały miał 40 st. gorączki i straszną biegunkę, tak mi wymigała. Napisałam jej słowa na kartce i po mnie poszła z tą kartką do lekarki...
Ciary miałam jak to czytałam, poważnie. Widzisz, przydało się Super!
Też raz byłam z Radkiem na szczepieniu i byłi głuchoniemi z niemowlakiem. Ale ja czarna masa jestem i nawet rękami bym się nie dogadała po swojemu.

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Lili jeeej ale fajnie! Termy, czad! nigdy nie byłam, ale wydaje mi się przefajne. I też wybraziłam sobie Twoj zjazd ze zjeżdzalni myślę, że męska część widowni nie była zawiedziona . A byłaś wcześniej z Radkiem na jakimś basenie, czy coś, że mu tak spasowało? czy po protu to był skok na głęboką wodę?[COLOR="Silver"]
To był skok na głęboką wodę i dla mamy i dla dziecka

Dzięki Bogu nikogo w pobliżu nie było jak zjeżdżałam na zjeżdżalni, no poza siostrą, która miała niezły ubaw.

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
my też się tam wybieramy, hihih chyba tam nasz synek się stworzył

Może się kiedyś tam spotkamy


Cześć!
wogaqua kciuki dla małża są. Ja wcześniej myślałam, że to dla Ciebie mają być

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

aania_20 proszę dane do przelewu
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.