Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 12:02   #991
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Sam, ale ogólnie czasem tak może być, że stosując jakiś kosmetyk na trądzik możesz dostać wysypu i to jest ok - skóra się wówczas oczyszcza, więc trzeba przeboleć i czekać, aż one zejdą i wtedy jest lepiej.

Co do sojowizny w PL - są, ale ceny są średnie tzn. nie wiem jakie u Was są ceny za litr mleka niekrowiego, ale w PL 10 zł (czyli przyjmimy te 3$) to jest spora kwota jak na stopę życiową i zarobki. W Biedronce są czasem mleka za jakieś 4zł i cena według mnie już całkiem ok, ale ja totalnie nie lubię mleka sojowego. Właśnie chciałabym większą różnorodność - ryżowe, gryczane, konopne, co by popróbować i znaleźć dobre ;p ale u nas co najwyżej ryżowe w Almie dorwę. I ogólnie dostęp raczej typowo w dużych miastach. Już nie wspomnę, że marzą mi się kefiry, jogurty czy lody bez mleka krowiego.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:21   #992
Barwinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
wygooglowalam oriflame china i oto co mi wyszlo http://cn.oriflame.com/?WT.mc_id=lp_v3 i w ryj ta china to jakas zaraza jest bo mi potem kazda strone po chinsku otwieralo
Zaraza, zgadzam się. Zresztą o Oriflame pisałam już w marcu:

"A propos Oriflame - weszłam kiedyś na stronę międzynarodową i zobaczyłam, że firma ta działa także w Chinach. Chciałam to teraz sprawdzić, ale gdy wpisałam oriflame.com, od razu przekierowało mnie na stronę napisaną właśnie chińskimi albo japońskimi krzaczkami...
Zastanawiało mnie swoją drogą, dlaczego jeszcze niedawno na zielonej liście PETY napisane było Oriflame US (skoro firma jest szwedzka). Piszę "było", bo Oriflame'u nie ma już na tej liście. I nie wiem, jak to rozumieć? Zaistniały podejrzenia co do testowania czy chodzi o składniki zwierzęce?"

Co do Inglota - również dzisiaj sprawdziłam sklepy i żadnego China nie mają na stronie. Pomysł z napisaniem maila z prośbą o niewchodzenie na tamtejszy rynek mi się podoba - śmiać się mogą, ale niech mają przynajmniej świadomość, że nie pozostanie to bez echa wśród wielu klientów.

A L'Occitane wylądowało na czerwonej liście PETY:
http://www.mediapeta.com/peta/PDF/companiesdotest.pdf
Barwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:46   #993
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a jakie to kiełbaski kochana?
Robione z tofu i warzyw na styl wloski (tak napisali). Kupilam tutaj w USA w sklepie ze zdrowa zywnoscia wiec...

Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
carolinascotties moim zdaniem mało przemawiające. Nawet dla mnie zwolenniczki zwierząt jak ludzi, to zdjęcie nie przemawia. Ja myślę, że w dobie tak wszechobecnej znieczulicy tylko coś bardzo wstrząsającego jest w stanie oderwać ludzi od codzienności, zwrócić uwagę na rzeczy, o których nie mają pojęcia albo tego pojęcia nie chcą mieć.
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się - wszystko bowiem zależy od tego, jak często masz styczność z krwawymi obrazami... ja ich widzę dużo i wyzwalają we mnie - już nie przemyślenia, a uczucia bliskie nienawiści do nas-ludzi... Co innego, gdy dany obraz skłania do refleksji - a nie zalewa oczy krwią i poszarpanym mięsem...

Nie sposób jednak nie przyznać racji, że jest grupa ludzi, która poruszy się tylko wtedy, gdy ujrzy co szokującego.
Uważam jednak, że są to ludzie, którzy z problemem okrucieństwa wobec zwierząt mają mało wspólnego i których trzeba "uderzyć", by wymóc przemyślenia.

Miłego dnia.
To wszystko dziewczyny zalezy od stopnia wrazliwosci. Jednego ruszy, a drugiego nie. Mysle, ze wiecej ludzi ruszy niz nie ruszy. Tak naprawde ludzie nie sa az tacy bez uczuc i wspolczucia. Poprostu ludziom sie nie chce,albo boja sie, ze jak zaczna o cos walczyc to beda miec problemy przez to i ich piekne sielankowe zycie cos zakloci.
Poprostu ludzie wola byc ignorantami i nie wiedziec mimo, ze widzieli :/

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
Sam, ale ogólnie czasem tak może być, że stosując jakiś kosmetyk na trądzik możesz dostać wysypu i to jest ok - skóra się wówczas oczyszcza, więc trzeba przeboleć i czekać, aż one zejdą i wtedy jest lepiej.
No ja wiem, ze wiesz jak to wkurza. Moj tradzik byl juz praktycznie zaleczony, a tutaj znow mi ona go odnowila Na szczescie ja wtedy sama znow go zaleczylam
A teraz mam diode w miejscu, w ktorym bym sie nigdy nie spodziewala- w nosie w srodku na przegu kostki

Bede pisac o tym na plotkowym bo robimy spory OT

[QUOTE=Co do sojowizny w PL - są, ale ceny są średnie tzn. nie wiem jakie u Was są ceny za litr mleka niekrowiego, ale w PL 10 zł (czyli przyjmimy te 3$) to jest spora kwota jak na stopę życiową i zarobki. W Biedronce są czasem mleka za jakieś 4zł i cena według mnie już całkiem ok, ale ja totalnie nie lubię mleka sojowego. Właśnie chciałabym większą różnorodność - ryżowe, gryczane, konopne, co by popróbować i znaleźć dobre ;p ale u nas co najwyżej ryżowe w Almie dorwę. I ogólnie dostęp raczej typowo w dużych miastach. Już nie wspomnę, że marzą mi się kefiry, jogurty czy lody bez mleka krowiego.[/QUOTE]

Sojowe to nie wiem po ile jest bo nie pije jego. Ja pije migdalowe i jest dostepne wszedzie w kazdym sklepie w cenie za 1.89 L $3.59 +/-
Ryzowe chyba jest drozsze i do kawy male takie pol litrowe kokosowe o smaku orzechow jest za jakies $3
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:25   #994
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

ja dzisiaj zaszalałam w sklepie ze zdrową szamą wydałam 170 zeta a nawet nie wiem czy będą z tego 3 obiady

w centrum jest jakaś knajpa wegetariańska (stolicy) ale miałam stracha wejść bo jakaś niepolska
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:55   #995
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
To co nie ma mleka w PL sojowego czy ryzowego to co ja bede pic bo ja nie pije krowiego mleka
Jasne, że są W Almie dostaniesz wszystko

Cytat:
Kiedys jadlam budyn sojowy czekoladowy Ale jogurcik sojowy o smaku truskawkowym nawet spoko powiem. No i nareszcie znalazlam kieblachy na ognisko, ktore maja dobry smak
Ja jem takie budynie sojowe i są dobre. Ryżowe jogurty też mi smakują

Cytat:
I jakie jajka kupujecie tzn. jakie tam sa znaczki ?
0, ewentualnie 1.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:40   #996
saymekate
Przyczajenie
 
Avatar saymekate
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Witajcie Dziewczyny Oj, co się tu dzieje, ledwo ogarniam ;-)

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki polecacie szampon na łupież, skuteczny i nie testowany oczywiście ?
sylvi300, mogę Ci polecić fajny szampon, dzięki któremu pozbyłam się łupieżu, a włosy przestały wypadać - NaturVital przeciwłupieżowy: http://naturvital.co.uk/hairloss-sha...-anti-dandruff. Po 1-2 miesiącach zapomniałam, co to łupież W związku z tym, że prawie każdy kosmetyk podrażniał mi skórę głowy, stosowałam tylko ten szampon, więc jestem pewna, że to właśnie on mi pomógł Jest dostępny w Naturze, a na stronie mają króliczka, więc powinien być nietestowany, ale głowy nie dam - Dziewczyny, jeśli się mylę, to mnie poprawcie
saymekate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:43   #997
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

NaturVital jest w porządku
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 22:11   #998
saymekate
Przyczajenie
 
Avatar saymekate
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
NaturVital jest w porządku
A to fajowo Dzięki Chatul

Chciałabym się jeszcze zapytać o perfumy Salvatore Ferragamo - wiesz może, czy oni testują? Szukałam jakichś informacji na ich stronie, ale bez skutku. Na naszej liście w ogóle ich nie ma.
saymekate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:27   #999
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez saymekate Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny Oj, co się tu dzieje, ledwo ogarniam ;-)



sylvi300, mogę Ci polecić fajny szampon, dzięki któremu pozbyłam się łupieżu, a włosy przestały wypadać - NaturVital przeciwłupieżowy: http://naturvital.co.uk/hairloss-sha...-anti-dandruff. Po 1-2 miesiącach zapomniałam, co to łupież W związku z tym, że prawie każdy kosmetyk podrażniał mi skórę głowy, stosowałam tylko ten szampon, więc jestem pewna, że to właśnie on mi pomógł Jest dostępny w Naturze, a na stronie mają króliczka, więc powinien być nietestowany, ale głowy nie dam - Dziewczyny, jeśli się mylę, to mnie poprawcie
dziękuję, mam maskę z tej firmy, muszę się nim zainteresować
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 23:24   #1000
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jasne, że są W Almie dostaniesz wszystko
No to juz dobrze A ryzowe tez sa bo sojowego nie przelkne :/


Cytat:
Ja jem takie budynie sojowe i są dobre. Ryżowe jogurty też mi smakują
Ja nie lubie, a te ryzowe to jak sie nazywaja?


Cytat:
0, ewentualnie 1.
Gadalam z mama i powiedziala, ze na ryneczku moge kupic od wiejskich kur,ale trozsze po 1zl. za szt. i sery i co chce. Moze do babci na wies sie pojedzie to tam gdzies sie wyczai u jakiejs sasiadki bo babcia juz nie ma zwierzat, a kurek to ma tyle co sobie
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 23:41   #1001
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Sam na rynku czasem możesz się naciąć na babeczki, które handlują starymi jajcami ale jak mama ma upatrzone to korzystaj jakby co to na chmielnej w organicu jest ale ceny są zabójcze. Ja właśnie odnawiam kontakty z osobami u których kupowałam kiedyś bo w sumie jajek nie jadałam a okazuje się, że źle robiłam bo ponoć na mózg dobrze robią a mi się przyda ostatnio mam jakieś mega problemy z pamięcią.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 02:33   #1002
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
Sam na rynku czasem możesz się naciąć na babeczki, które handlują starymi jajcami ale jak mama ma upatrzone to korzystaj jakby co to na chmielnej w organicu jest ale ceny są zabójcze. Ja właśnie odnawiam kontakty z osobami u których kupowałam kiedyś bo w sumie jajek nie jadałam a okazuje się, że źle robiłam bo ponoć na mózg dobrze robią a mi się przyda ostatnio mam jakieś mega problemy z pamięcią.
Ja z Wwy nie jestem,ale bede tam bo TZ jest
A u mnie to te baby by juz zycia nie mialy jakby stare jajka sprzedawaly , a mama sie zna na szczescie bo na wsi sie wychowala A ja naprawde musze miec mega dobre jajka bo ostatnio TZ patrzyl na mnie i nie mogl uwierzyc, ze ja kazde zoltko bralam na reke i je rozciapywalam i wybieralam kazda zylke ta biala i tam byly takie w niektorych czerwone kropki
Mi ostatnio kuzynka opowiadala o jakims naukowcu, ktry odkryl dobrodziejstwo jajek i facet zjada codziennie min. 2 szt. bo podobno swietnie oczyszczaja watrobe. Miala mi wyslac artykul,ale czasu widze brak Wiem, ze w rybach jest to cos co dobre jest na szare komorki,ale nie pamietam jak to sie nazywa i nie umiem znalezc w jakim warzywku to by moglo tez byc

Patrzcie co wykrylam http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=385&lang=pl ciekawe czy to dziala naprawde? Ktoras z Was to stosowala ? Chyba sie skusze bo mi rosna od podstawowki wloski na klacie i mam juz dosc depilacji i tak mysle czy by to zadzialalo...
Chatul pomysl koniec z bolesna depilacja pod pachami
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 05:32   #1003
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
No to juz dobrze A ryzowe tez sa bo sojowego nie przelkne :/
Jasne, że są Orkiszowe też są, tak jak i owsiane

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Miala mi wyslac artykul,ale czasu widze brak Wiem, ze w rybach jest to cos co dobre jest na szare komorki,ale nie pamietam jak to sie nazywa i nie umiem znalezc w jakim warzywku to by moglo tez byc
Kwas omega-3, jak mniemam

Cytat:
Patrzcie co wykrylam http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=385&lang=pl ciekawe czy to dziala naprawde? Ktoras z Was to stosowala ? Chyba sie skusze bo mi rosna od podstawowki wloski na klacie i mam juz dosc depilacji i tak mysle czy by to zadzialalo...
Chatul pomysl koniec z bolesna depilacja pod pachami
Nie taki koniec... „zbędne owłosienie depilujemy lub golimy jak dotychczas a nastepnie smarujemy skóre olejkiem.”. Czyli i tak musiałabym się jeszcze trochę pogolić. A potem smarować olejkiem. I do tego to może piec... Ja podziękuję, naprawdę podziękuję. Chcę jeszcze mieć pod pachami.

Ostatnio po goleniu smarowałam skórę zimnotłoczonym olejem z orzechów włoskich. Było całkiem nieźle
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 05:51   #1004
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jasne, że są Orkiszowe też są, tak jak i owsiane
O kurde,ale fajnie


Cytat:
Kwas omega-3, jak mniemam
Nie no wlasnie nie kwas bo ten to na serce dobry, a to cos bylo na literke F chyba Albo nie wiem cos mi sie przysnilo


Cytat:
Nie taki koniec... „zbędne owłosienie depilujemy lub golimy jak dotychczas a nastepnie smarujemy skóre olejkiem.”. Czyli i tak musiałabym się jeszcze trochę pogolić. A potem smarować olejkiem. I do tego to może piec... Ja podziękuję, naprawdę podziękuję. Chcę jeszcze mieć pod pachami.

Ostatnio po goleniu smarowałam skórę zimnotłoczonym olejem z orzechów włoskich. Było całkiem nieźle
A mnie to kusi zeby sie przemoc. Moze piec,ale nie musi. Ja tam chrzanie owlosienie. No golisz,ale potem co raz to i mniej i potem popatrz zero golenia jaka to oszczednosc na golarkach i czasie

Ja w ogole przestalam za to uzywac antyperspirantow i sie mniej poce. Juz chyba 2mce nie uzywam albo i lepiej. Kupilam sobie taki krem/dezodorant pod pachy, ma alkohol,ale mi dobrze robi.Uzywam go jak se przypomne, a tak to jak cos czuje, ze zaczynam kuweta jechac to sie spryskuje mgielka z alkoholem pod pachami albo na koszulke albo na golizne. Zauwazylam, ze zaczynam mniej jechac kuweta dzieki tej metodzie. Takze good bye wszystkie beznadziejne , nic nie robiace antyperspiranty
Wieczorem daje pod pachy balsam i/lub maslo shea i jest dobrze poki co
Ja to mam tak, ze poce sie bardziej jak mi jest zimno. Moj TZ powiedzial, ze jestem dziwna
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 07:03   #1005
Naleeen
Raczkowanie
 
Avatar Naleeen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 192
A jezeli chodzi o wege jedzenie to ja sie stoluje w green way. Kocham to jedzenie! W poznaniu jest kilka. Jem tam bardzo czesto chociaz nie jestem wege.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
__________________
„Mimo to wolał być nieobecny całkowicie niż być tylko w części i brakującą resztą udawać. Dlatego był tak niezwykły dla ludzi, którzy go znali. Jeśli znalazł się w ich pobliżu, był dla nich całym sobą. Albo nie było go w ogóle.”

kosmetyki nietestowane na zwierzetach
Naleeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 08:08   #1006
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ja z Wwy nie jestem,ale bede tam bo TZ jest
A u mnie to te baby by juz zycia nie mialy jakby stare jajka sprzedawaly , a mama sie zna na szczescie bo na wsi sie wychowala A ja naprawde musze miec mega dobre jajka bo ostatnio TZ patrzyl na mnie i nie mogl uwierzyc, ze ja kazde zoltko bralam na reke i je rozciapywalam i wybieralam kazda zylke ta biala i tam byly takie w niektorych czerwone kropki
Mi ostatnio kuzynka opowiadala o jakims naukowcu, ktry odkryl dobrodziejstwo jajek i facet zjada codziennie min. 2 szt. bo podobno swietnie oczyszczaja watrobe. Miala mi wyslac artykul,ale czasu widze brak Wiem, ze w rybach jest to cos co dobre jest na szare komorki,ale nie pamietam jak to sie nazywa i nie umiem znalezc w jakim warzywku to by moglo tez byc

Patrzcie co wykrylam http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=385&lang=pl ciekawe czy to dziala naprawde? Ktoras z Was to stosowala ? Chyba sie skusze bo mi rosna od podstawowki wloski na klacie i mam juz dosc depilacji i tak mysle czy by to zadzialalo...
Chatul pomysl koniec z bolesna depilacja pod pachami
Sam, jeżeli będziesz w Warszawie, to bez problemu znajdziesz mleka sojowe, ryżowe, owsiane. Jajka kupuję tylko zerówki, albo, kiedy mogę dostać, "ze wsi". Sporo produktów sojowych można znaleźć w supermarketach (ja najczęściej kupuję w Piotrze, bo jest najbliżej mojego domu, ale w innych też są )

Jeżeli chodzi o kuchnie wegetariańską, polecam gorąco Biosfeerę koło m.Racławicka. Mają wyśmienite jedzenie. Nie jest tanie, ale warto ten lokal odwiedzić Lubię też Zapiecek, chociaż mają nie tylko dania wege. Salad Story też ma dobre jedzenie, i jest ich coraz więcej w Warszawie. A jeżeli lubisz falafele i klimaty orientalne, to Samira jest dobra, oraz mała knajpka indyjska koło m.Natolin.
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 09:45   #1007
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
A mnie to kusi zeby sie przemoc. Moze piec,ale nie musi. Ja tam chrzanie owlosienie. No golisz,ale potem co raz to i mniej i potem popatrz zero golenia jaka to oszczednosc na golarkach i czasie
Tyle, że:
1. efekt nie jest gwarantowany
2. JAK przeżyć te piekące pachy podczas „kuracji”? Mnie wystarczy, że się ogolę maszynką i już boooli
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 10:15   #1008
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Czapki z głów...
"10-godzinna akcja pokazująca szczegóły testowania kosmetyków na zwierzętach. Na jednej z najbardziej uczęszczanych ulic Londynu, 24-letnia aktywistka była przez dziesięć godzin poddawana torturom, którym poddaje się miliony zwierząt w laboratoriach. Wlewano jej do oczu różne substancje, szarpiąc się przed strzykawką skaleczyła ramię, była brutalnie traktowana, ogolono jej część głowy by podłączyć diody... Oglądało to mnóstwo ludzi, zapewne wielu z nich po raz pierwszy dowiedziało się o testach na zwierzętach. Relacja z brytyjskich mediów:"
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...=feeds-newsxml
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 11:34   #1009
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Sam ja mam od dietetyka rozpisane co jest dobre na mózg, stawy, problemy z cukrem i zespół jelita drażliwego (z wypisanymi warzywami) jakbyś reflektowała to mogę tu przepisać

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

o tym oleju gdzieś czytałam ale boję się użyć, ja mam problem z włosami na brodzie (hormony mam rozregulowane i nikt ich nie może uregulować :/) i już stosowałam i te kremy jakieś ziołowe cud (nie pomogło) a ten olej boję się, że mnie uczuli i na twarzy mi się zrobi armagedon, ale jestem w takiej depresji, że muszę się skubać praktycznie codziennie, że chyba spróbuję

a akcja tej 24 latki - szacun

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

dziewczyny mam odpowiedź z Oriflame

„W Oriflame od wielu lat prowadzimy działalność w zgodzie z polityką dobrego traktowania zwierząt. Podczas produkcji kosmetyków nigdy nie testowaliśmy produktów ani ich składników na zwierzętach – i nigdy nie zamierzamy. Decyzję tę podjęliśmy już na samym początku, w 1967 roku, gdy powstawało Oriflame.
W Oriflame niezmiennie nie testujemy produktów na zwierzętach ani nie zlecamy takich testów naszym kontrahentom na żadnym z etapów procesu produkcji, nawet w celu potwierdzenia bezpieczeństwa lub skuteczności naszych produktów lub ich składników. Aby potwierdzić, iż nasze produkty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i jakości, w naszych laboratoriach przeprowadzamy szczegółowe testy bezpieczeństwa, które prowadzone są pod nadzorem wykwalifikowanego personelu medycznego, a udział w nich biorą zdrowi ochotnicy powyżej 18. roku życia. Wcześniej przeprowadzana jest szczegółowa analiza formuły kosmetyku pod kątem bezpieczeństwa jej stosowania. Przyjęliśmy też metody testowania in-vitro (alternatywne wobec testów na zwierzętach), które stosuje się w przypadku, gdy wspomniane wcześniej testy z udziałem ochotników mogłyby skutkować odczuwaniem przez bólu lub wywoływać podrażnienia (np. podrażnienia oczu).
W Oriflame zobowiązani jesteśmy jednak do stosowania się do wszystkich obowiązujących regulacji prawnych w państwach, w których prowadzimy działalność. Niektóre z nich mogą wymagać dostarczenia danych uzyskiwanych w wyniku testów na zwierzętach. W krajach, w których obowiązują takie przepisy, dostarczamy kompletne dokumenty wymagane w celu rejestracji produktu, łącznie ze szczegółową oceną bezpieczeństwa przygotowaną w zgodzie z wymogami Europejskiej Dyrektywy o Kosmetykach. Działania takie powinny wykluczyć potrzebę zastosowania testów na zwierzętach, do czego zawsze staramy się przekonać lokalne władze.
W przypadkach, gdy nie jest to możliwe, jesteśmy zmuszeni dostarczyć im nasze produkty w celu przeprowadzenia dodatkowych badań. Wspieramy pracę nad zmianą lokalnych przepisów w celu dostosowania ich wzorca do przepisów europejskich.”

i tutaj macie odpowiedź jeżeli chodzi o Chiny, sami nie testują ale mają obowiązek dać kosmetyk do przetestowania tym odpowiedzialnym więc chyba na jedno wychodzi.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 13:22   #1010
VanityOverdose
Raczkowanie
 
Avatar VanityOverdose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 70
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Dal wszystkich szukających różnych wege i wega produktów polecam:
http://www.evergreen.pl/index.php Ceny niskie nie są, ale wybór też konkretny. Warszawianki mogą kupić na miejscu i nie wydawać na przesyłkę Ja regularnie robię tam zakupy i jestem bardzo zadowolona.
VanityOverdose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 13:28   #1011
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez VanityOverdose Pokaż wiadomość
Dal wszystkich szukających różnych wege i wega produktów polecam:
http://www.evergreen.pl/index.php Ceny niskie nie są, ale wybór też konkretny. Warszawianki mogą kupić na miejscu i nie wydawać na przesyłkę Ja regularnie robię tam zakupy i jestem bardzo zadowolona.
Polecałam już tutaj ten sklep Zdecydowanie warto w nim kupować Jedzenie jest świetne, a obsługa bardzo miła
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 13:50   #1012
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

sklep świetny, wcześniej mi się strona nie otwierała a ceny nie aż takie straszne, w organicu jest drożej, dzięki za linka
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 14:01   #1013
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Czapki z głów...
"10-godzinna akcja pokazująca szczegóły testowania kosmetyków na zwierzętach. Na jednej z najbardziej uczęszczanych ulic Londynu, 24-letnia aktywistka była przez dziesięć godzin poddawana torturom, którym poddaje się miliony zwierząt w laboratoriach. Wlewano jej do oczu różne substancje, szarpiąc się przed strzykawką skaleczyła ramię, była brutalnie traktowana, ogolono jej część głowy by podłączyć diody... Oglądało to mnóstwo ludzi, zapewne wielu z nich po raz pierwszy dowiedziało się o testach na zwierzętach. Relacja z brytyjskich mediów:"
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...=feeds-newsxml
O rany Odwaliła kawał dobrej roboty
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 14:18   #1014
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Naprawdę mocny i dobry przekaz, wow!

Co do sklepu - znacie takowy gdzieś we Wrocławiu?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:07   #1015
VanityOverdose
Raczkowanie
 
Avatar VanityOverdose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 70
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Chatul - przepraszam zatem za powielanie, ale taki sklep można ogłaszać w nieskończoność. Z takim wyborem

A akcja naprawdę świetna. Kocham Lush jeszcze bardziej.
VanityOverdose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 21:33   #1016
prralka
Raczkowanie
 
Avatar prralka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 114
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

O tak, Lush jest bezsprzecznie genialny, a ostatnio się angażuje coraz bardziej, ostatnio ostro wspierali kampanię antyfutrową w Irandii, a teraz to, filmik z tą dziewczyną naprawdę porusza, cytuję osoby z otoczenia "jak nienawidzę ludzi, tak tą dziewczynę chciałabym zabrać i jej pomóc". Szkoda, że firmy się tak nie szczycą i nie zapraszają na wycieczki do ich laboratorium, wydaje mi się, że unaocznienie by ruszyło ludzką znieczulice bardziej niż sporo kampanii reklamowych. Tą Lusha zaliczam do najgenialniejszych ostatnimi czasy
prralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 21:35   #1017
saymekate
Przyczajenie
 
Avatar saymekate
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Czapki z głów...
"10-godzinna akcja pokazująca szczegóły testowania kosmetyków na zwierzętach. Na jednej z najbardziej uczęszczanych ulic Londynu, 24-letnia aktywistka była przez dziesięć godzin poddawana torturom, którym poddaje się miliony zwierząt w laboratoriach. Wlewano jej do oczu różne substancje, szarpiąc się przed strzykawką skaleczyła ramię, była brutalnie traktowana, ogolono jej część głowy by podłączyć diody... Oglądało to mnóstwo ludzi, zapewne wielu z nich po raz pierwszy dowiedziało się o testach na zwierzętach. Relacja z brytyjskich mediów:"
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...=feeds-newsxml
Przerażająca ta akcja... nie mogę wyjść z podziwu nad wytrwałością tej babeczki. Brawo!

A tak a propos, na kilku blogach przeczytałam, że dziewczyny są oburzone faktem wejścia na rynek chiński i testowania na zwierzakach przez EL, a co za tym idzie także ubóstwianego MAC-a (i dobrze, EL doigrała się czarnego PR-u ) I w związku z tym przestaną kupować kosmetyki testowane Niestety niektóre przyznały, że nie zrezygnują z ulubionych marek (głownie kolorówka), mimo iż są testowane... I strasznie mnie to zirytowało, bo jaki to problem zastąpić puder CF odpowiednikiem? Żaden! Nawet jeśli ma się problematyczną, cerę zawsze można coś znaleźć. A wypowiedzi w stylu: "nie będę kupować kosmetyków testowanych, ale z wyjątkiem moich ulubionych..." zalatują mi hipokryzją
No, musiałam się wygadać, najwyraźniej dopadł mnie dziś kiepski dzień. Przepraszam za OT
saymekate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:01   #1018
prralka
Raczkowanie
 
Avatar prralka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 114
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez saymekate Pokaż wiadomość
Przerażająca ta akcja... nie mogę wyjść z podziwu nad wytrwałością tej babeczki. Brawo!

A tak a propos, na kilku blogach przeczytałam, że dziewczyny są oburzone faktem wejścia na rynek chiński i testowania na zwierzakach przez EL, a co za tym idzie także ubóstwianego MAC-a (i dobrze, EL doigrała się czarnego PR-u ) I w związku z tym przestaną kupować kosmetyki testowane Niestety niektóre przyznały, że nie zrezygnują z ulubionych marek (głownie kolorówka), mimo iż są testowane... I strasznie mnie to zirytowało, bo jaki to problem zastąpić puder CF odpowiednikiem? Żaden! Nawet jeśli ma się problematyczną, cerę zawsze można coś znaleźć. A wypowiedzi w stylu: "nie będę kupować kosmetyków testowanych, ale z wyjątkiem moich ulubionych..." zalatują mi hipokryzją
No, musiałam się wygadać, najwyraźniej dopadł mnie dziś kiepski dzień. Przepraszam za OT
mam takie samo zdanie, ale już nawet nie chce mi się komentować jak czytam niektóre rzeczy. Ogólnie, to jako, że trochę "istnieję" w blogowym światku to co trochę widzę "nawrócone" za pomocą mojego bloga, które napiszą wielką notkę o testowaniu, jakie jest be i niedobre, a trzy notki później "te pomadki z l'oreala są niesamowite!"
no ale co zrobić, umiejętności jak serialowy Dexter jeszcze nie mam, żeby wszystkich zacząć zabijać muszę pooddychać i może potłumaczyć i czekać aż ludzie zmądrzeją? bo sama też do tej pory lubiłam maca (poza tym, że zdziersko drogi, a ich pomadki są po prostu kiepskie - nie wiem skąd te pieśni pochwalne, catrice bije ich na głowę chociażby) ale nie będę płakać, że z nimi koniec. Nie produkowali niczego niezbędnego mi do życia, a dobre produkty ma wiele innych firm, nawet profesjonalni wizażyści znajdą dla siebie alternatywy.

Tu wychodzi po prostu "smutno mi, ale nie chcę mi się, więc mam gdzieś".
prralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:07   #1019
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez VanityOverdose Pokaż wiadomość
Chatul - przepraszam zatem za powielanie, ale taki sklep można ogłaszać w nieskończoność. Z takim wyborem
Nie przepraszaj, bo nie ma za co Sama jestem ogromną miłośniczką Evergreena, zwłaszcza za asortyment i podejście do klienta. Pan, z którym mailowałam w sprawie zamówienia był przemiły Drugi raz w życiu dopiero zdarzyła mi się tak miła sytuacja ze sklepem internetowym, z czego pierwszy raz w ramach wirtualnej rzeczywistości
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:31   #1020
saymekate
Przyczajenie
 
Avatar saymekate
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
mam takie samo zdanie, ale już nawet nie chce mi się komentować jak czytam niektóre rzeczy. Ogólnie, to jako, że trochę "istnieję" w blogowym światku to co trochę widzę "nawrócone" za pomocą mojego bloga, które napiszą wielką notkę o testowaniu, jakie jest be i niedobre, a trzy notki później "te pomadki z l'oreala są niesamowite!"
no ale co zrobić, umiejętności jak serialowy Dexter jeszcze nie mam, żeby wszystkich zacząć zabijać muszę pooddychać i może potłumaczyć i czekać aż ludzie zmądrzeją? bo sama też do tej pory lubiłam maca (poza tym, że zdziersko drogi, a ich pomadki są po prostu kiepskie - nie wiem skąd te pieśni pochwalne, catrice bije ich na głowę chociażby) ale nie będę płakać, że z nimi koniec. Nie produkowali niczego niezbędnego mi do życia, a dobre produkty ma wiele innych firm, nawet profesjonalni wizażyści znajdą dla siebie alternatywy.

Tu wychodzi po prostu "smutno mi, ale nie chcę mi się, więc mam gdzieś".
Cieszę się Prralko, że popierasz mój punkt widzenia Co prawda, dopiero od niedawna przerzuciłam się na kosmetyki CF ale zapałałam jawną nienawiścią do wszystkich testowanych, a l'oreala to omijam szerokim łukiem i spojrzeniem nawet nie zaszczycę

A Twojego bloga znam, lubię i podczytuję regularnie, piszesz naprawdę ciekawie i rzeczowoI na tym koniec słodzenia, żeby nie było :p
saymekate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-11 15:38:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.