Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 21:49   #541
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

proszę wyjaśnijcie mi co te tłuszcze trans ???

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



niekoniecznie
następnym razem nie waż sie od razu po świętach tylko po np tygodniu a nie będzie żadnego kg
tluszcze trans to utwardzone tluszcze, bardzo niezdrowe, bo m.in podnosza poziom tego zlego cholesterolu, a poza tym znajduja sie w smieciowym jedzeniu, typu chipsy czy zupki z proszku. jednym slowem unikac do konca zycia


dziekuje, moze cos w tym jest... ale mimo wszystko jak mam zly dzien to denerwuje mnie fakt ze musze sie pilnowac z jedzeniem a inni wsuwaja co leci eh tez tak chce
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 22:31   #542
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że te napoje są spoko. Z odrzuceniem kofeiny to było milion razy tutaj pisane, że kofeina nie utrudnia chudnięcia. W tym napoju nie ma wcale kalorii, więc co by miało przeszkadzać w diecie? Ja bym nie świrowała. Czasem sobie piję taki napój właśnie z lidla - pycha, taka oranżadka

Co do jadłospisu - na śniadanie warzywka mogłaś zjeść, może by Cię nasyciło to bardziej (rano trzeba zjeść węgle, bo dają energię!), ale serek oczywiscie tez zgodny z dietą.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Asmena, jak się u Ciebie przejawia ta skłonność do tycia? Ja przez długi czas płakałam nad sobą, że też mam skłonność do tycia, ale po prostu chyba za dużo jadłam :/ Jakbym jadła te 1600 kcal, to bym pewnie była szczupła...
no masz racje, ja po prostu postanowilam odrzucic kofeine, bo ona u mnie tez miedzy innymi powodowala ciagotki do grzechowi teraz juz jej nie potrzebuje a kawke bez kofeiny pije dla smaku.
Mam pytanko- w lodowce zostal mi twarog 3.5 procent tluszczu i kawalek 4 procent. jesc czy nie jesc?
moj maz kupil i stwierdzil, ze to dla mnie. niestety on tego nie chce

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Dziewczynki... nie zabierajcie się za A6W. Szkoda czasu i energii. Efekty są takie, że po skończeniu programu, po kilkunastu dniach brzuszek nie będzie taki, jak zaraz po skończeniu. Na wielu forach kulturystycznych dzielą się wynikami.
A ja zaczynam z Emilką dietkę od poniedziałku. Zostałem bezrobotny, więc będę miał więcej czasu, żeby o siebie zadbać
Rodzynku super!!!! to dieta dobra na serducho, pamietaj.
Co do a6w to tez sobie odpuscilam na rzecz 8min abs "HEY GANG>>pamietasz
A praca nie zajac, znajdzie sie inna, lepsza

buziole jabole dla Emi

No i dla WSZYSTKICH PLAZUJACYCH)):roz a:
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 22:37   #543
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
peggy7 u mnie przejawia sie tak, ze po 3 dniach jedzenia swiatecznego mialam ponad 1kg wiecej? no blagam Was, ludzie wpierniczaja hamburgery cale zycie i waga nie drgnie, a ja sobie pare dni pofolguje i juz pozamiatane :P
Ojj niestety tak się kończy obżarstwo.. Ja po świętach też miałam z 1,5 kg na plusie, ale jednak trochę wtedy jadłam. I nie sądzę, że to jest skłonność do tycia. Wyjątkiem są osoby, które nie tyją.
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 22:58   #544
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość


Asmena, jak się u Ciebie przejawia ta skłonność do tycia? Ja przez długi czas płakałam nad sobą, że też mam skłonność do tycia, ale po prostu chyba za dużo jadłam :/ Jakbym jadła te 1600 kcal, to bym pewnie była szczupła...
Np tak, ze trzymalam diete, cwiczylam i nie chudlam? nigdy nie bylam i nie bede chuda bo mam taka urode

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
no masz racje, ja po prostu postanowilam odrzucic kofeine, bo ona u mnie tez miedzy innymi powodowala ciagotki do grzechowi teraz juz jej nie potrzebuje a kawke bez kofeiny pije dla smaku.
Mam pytanko- w lodowce zostal mi twarog 3.5 procent tluszczu i kawalek 4 procent. jesc czy nie jesc?
moj maz kupil i stwierdzil, ze to dla mnie. niestety on tego nie chce

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------



Rodzynku super!!!! to dieta dobra na serducho, pamietaj.
Co do a6w to tez sobie odpuscilam na rzecz 8min abs "HEY GANG>>pamietasz
A praca nie zajac, znajdzie sie inna, lepsza

buziole jabole dla Emi

No i dla WSZYSTKICH PLAZUJACYCH)):roz a:
Zjadlabym ten tawrog
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 23:02   #545
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

to ja tak zrobie i zjem ten tlusty twarogdzieki
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 23:03   #546
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
to ja tak zrobie i zjem ten tlusty twarogdzieki
to juz jest tlusty?
ja jem max poltlusty- ma chyba 3g
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 06:59   #547
daaaria288
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 280
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Plażowiczki powiedzcie mi czy suplementujecie się jakimiś witaminami??
Dziś po raz pierwszy miałam skurcze łydek. Kawy w ogóle nie pije, warzyw dużo zajadam, orzechy podgryzam i chyba musze jakiś magnez w tabletkach zakupic.
daaaria288 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 07:37   #548
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez daaaria288 Pokaż wiadomość
Plażowiczki powiedzcie mi czy suplementujecie się jakimiś witaminami??
Dziś po raz pierwszy miałam skurcze łydek. Kawy w ogóle nie pije, warzyw dużo zajadam, orzechy podgryzam i chyba musze jakiś magnez w tabletkach zakupic.
Nie biore zadnych witamin.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:45   #549
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Tak, ja teraz biorę zestaw witamin + preparat z wapniem i magnezem. Niektórzy nie pochwalają, ale wolę dmuchać na zimne, bo dbam o włosy i cerę :P Myślę, że większości witamin raczej nie powinno brakować na tej diecie, gorzej właśnie z wapniem. No, chyba, że nie ograniczasz mleka, nabiału...? Myślałam też, żeby wcinać skorupki z jajek, ale jeszcze nie próbowałam

Wcześniej brałam też tran, ale wyszło słońce i trzeba odstawić.

Jadło na dziś :

6.30 - sałatka z rukoli, brokuła, oliwek itd. z czosnkowym dressingiem z jogurtu 0%, ok. 100g sera smażonego z kminkiem (Nie wiem czy wiecie o co chodzi, taka śląska hałskyjza, 0,5% tłuszczu. Słowo "smażony" jest w tym wypadku zwodnicze.) + duża kawa

10.00 - Serniczek na zimno (zrobiłam z 200g serka Emilki 0% i żelatyny), pewnie zjem jeszcze jakieś warzywo

13.00 - omlet z 2 jaj z warzywami, z plasterkiem serka light + yerba (przypomniałam sobie o niej)

16.00 - pierś z kury, pewnie na parze + zaaaaś oczywiście warzywa

19.00 - pstrąg wędzony 90g
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:55   #550
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

hej dziewczyny mam takie pytanie wiem powinno sie jesc 5 posiłków..czy można troche tą zasadę złamać i zjeść coś w nocy...od razu mówię ze nie chodzi o podjadanie na łóżku po prostu cała noc będę w pracy i na pewno będzie mi się chciało jeść.Wiem mogłabym przetrzymać i tylko pić ale obawiam się że rano rzucę się na wszystko co jest w lodówce..
No i jeśli jest taka opcja czy dobrym pomysłem będą jakieś surówki czy proponujecie coś innego

Pozdrawiam
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:59   #551
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam takie pytanie wiem powinno sie jesc 5 posiłków..czy można troche tą zasadę złamać i zjeść coś w nocy...od razu mówię ze nie chodzi o podjadanie na łóżku po prostu cała noc będę w pracy i na pewno będzie mi się chciało jeść.Wiem mogłabym przetrzymać i tylko pić ale obawiam się że rano rzucę się na wszystko co jest w lodówce..
No i jeśli jest taka opcja czy dobrym pomysłem będą jakieś surówki czy proponujecie coś innego

Pozdrawiam
Jasne, ze musisz cos zjesc miesko z warzywami, ser bialy z warzywami?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 08:03   #552
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Skoro jesteś aktywna w nocy to ja bym to potraktowała jak... dzień Potrzebujesz energii, więc zjedz "lunch" zgodnie z dietą, bez przesady, ale żeby nie czuć głodu. Nienawidzę nocnego głodu
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:10   #553
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

[QUOTE=asmenaa;33813016]Jasne, ze musisz cos zjesc miesko z warzywami, ser bialy z warzywami? [/QUOTE

to fajnie nie będę mieć wątpliwości czy powinnam czy nie pierś z kurczaka grilowaną z warzywami powinna zaspokoić mój apetyt na więcej i tak pewnie nie znajdę czasu ale przynajmniej nie padnę z głodujedyną pokusę jaką mam dziś do przeskoczenia to słodkości pełno ich tam będzie...

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

to fajnie nie będę mieć wątpliwości czy powinnam czy nie pierś z kurczaka grilowaną z warzywami powinna zaspokoić mój apetyt na więcej i tak pewnie nie znajdę czasu ale przynajmniej nie padnę z głodu
A noc będzie na pewno w ruchu na robię dziś kilometrów więcej niż przez cały tydzień więc co zjem powinnam spalić albo i więcej

Jedyną pokusę jaką mam dziś do przeskoczenia to słodkości pełno ich tam będzie...

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

coś mi sie parę razy wkleilo
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:17   #554
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

basienka jedz przecież nie spisz, funkcjonujesz, wysilasz umysl i cialo lub obie rzeczy

ja za to mam ochote na cos slodkiego jakas kinder czekoladke
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:37   #555
hanni
Raczkowanie
 
Avatar hanni
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 50
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
basienka jedz przecież nie spisz, funkcjonujesz, wysilasz umysl i cialo lub obie rzeczy

ja za to mam ochote na cos slodkiego jakas kinder czekoladke


---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

...a ja ide dzisiaj na afrykanskie urodziny i chyba zakleje sobie buzie zeby sie nie skusic,oni majä swietne ryby w b.pikantnych sosach,miesko w dziwnych oleistych przyprawach(normalniie nie lubie tlustych sosöw ale te sä pyyyychaaa),no i mnöstwo slodkkosci .A wieczorem ide tanczyc,a tam znowu %%%%.Ach co za piekny dzien,tylko jak go przezyc na SB
hanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:51   #556
kasiijja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 47
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cześć dziewczyny
Jestem na sb od 13 dni. Niestety od 10 dnia musiałam zacząć fazę II gdyż mój żołądek się zbuntował i wylądowałam w szpitalu ;( Od tego czasu wprowadziłam 1 porcję skrobi i 1 porcję owoców i jak na razie waga się zatrzymała Na I fazie schudłam 3 kg. Z ćwiczeń mogę tylko chodzić na basen a na rowerku mogę przejechać tylko 3-4 km i to bardzo spokojnym tempem ponieważ jestem po operacji kolana i zrobiło mi się zapalenie.
Proszę was bardzo pomóżcie mi bo lato coraz bliżej a ja nie mogę na siebie patrzeć. Nie wrócę na I bo czytałam w poprzedniej części wątku, że można to zrobić dopiero po pół roku.
Pomożecie kochane dziewczynki?
kasiijja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:37   #557
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez kasiijja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jestem na sb od 13 dni. Niestety od 10 dnia musiałam zacząć fazę II gdyż mój żołądek się zbuntował i wylądowałam w szpitalu ;( Od tego czasu wprowadziłam 1 porcję skrobi i 1 porcję owoców i jak na razie waga się zatrzymała Na I fazie schudłam 3 kg. Z ćwiczeń mogę tylko chodzić na basen a na rowerku mogę przejechać tylko 3-4 km i to bardzo spokojnym tempem ponieważ jestem po operacji kolana i zrobiło mi się zapalenie.
Proszę was bardzo pomóżcie mi bo lato coraz bliżej a ja nie mogę na siebie patrzeć. Nie wrócę na I bo czytałam w poprzedniej części wątku, że można to zrobić dopiero po pół roku.
Pomożecie kochane dziewczynki?

Nie załamuj się Kochana będzie dobrze będziesz się trochę ruszać i nie będzie źle...i jeśli faktycznie będziesz trzymać się diety to do lata na pewno będziesz wyglądać lepiej niż teraz więc głowa do góry

A co do mojej pracy to od 14 do rana naprawdę jeśli będę miała pół godzinki luzu to będzie fajnie..tak to cały czas chodzenie i pełny zawrót głowy żeby każdy był zadowolonyWięc zgodnie z waszymi radami zjem coś lekkiego zgodnie z dietą i powinno być ok
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:55   #558
kasiijja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 47
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Dziękuję Basienka1188 ;* A wiesz może czemu waga stanęła? Może coś robię źle? Mam jeszcze pytanie odnośnie płatków i otrębów owsianych: w książce pisze, że na śniadanie zjeść 1/2 szklanki płatków owsianych a ja mam otręby. Czy mam dawać 1/2 szklanki otrębów? Bo czytałam kiedyś, że można tylko 2-3 łyżki dziennie.
kasiijja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 10:53   #559
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
to juz jest tlusty?
ja jem max poltlusty- ma chyba 3g
ojtam ojtam
no bo jak mleko mozna 1 procent max, a sery light, to poltlusty jest niezbyt light,ale i takgo wcinam na sniadanie.
zrobilam paste z twarogu, jaj, jogurtu i szczypiorku mniam

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez SzaraLara Pokaż wiadomość
Tak, ja teraz biorę zestaw witamin + preparat z wapniem i magnezem. Niektórzy nie pochwalają, ale wolę dmuchać na zimne, bo dbam o włosy i cerę :P Myślę, że większości witamin raczej nie powinno brakować na tej diecie, gorzej właśnie z wapniem. No, chyba, że nie ograniczasz mleka, nabiału...? Myślałam też, żeby wcinać skorupki z jajek, ale jeszcze nie próbowałam

Wcześniej brałam też tran, ale wyszło słońce i trzeba odstawić.

Jadło na dziś :

6.30 - sałatka z rukoli, brokuła, oliwek itd. z czosnkowym dressingiem z jogurtu 0%, ok. 100g sera smażonego z kminkiem (Nie wiem czy wiecie o co chodzi, taka śląska hałskyjza, 0,5% tłuszczu. Słowo "smażony" jest w tym wypadku zwodnicze.) + duża kawa

10.00 - Serniczek na zimno (zrobiłam z 200g serka Emilki 0% i żelatyny), pewnie zjem jeszcze jakieś warzywo

13.00 - omlet z 2 jaj z warzywami, z plasterkiem serka light + yerba (przypomniałam sobie o niej)

16.00 - pierś z kury, pewnie na parze + zaaaaś oczywiście warzywa

19.00 - pstrąg wędzony 90g
fuuj skorupki z jaj to moj koszmar dziecinstwa, jak np znalazlam odrobinke w jajecznicy, to nie jadlam,ale slyszalam ze zmielone sa zdrowe
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 11:41   #560
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Eee nabrałam ochotę na kapuśniak, kupiłam kapustę kiszoną i dopiero teraz widzę, że ma dużo marchewki... Jeść, nie jeść?
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:58   #561
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

nadal nie poradzilam sobie z glodem slodyczowym
@ mam


Cytat:
Napisane przez SzaraLara Pokaż wiadomość
Eee nabrałam ochotę na kapuśniak, kupiłam kapustę kiszoną i dopiero teraz widzę, że ma dużo marchewki... Jeść, nie jeść?
Raz na jakiś czas można zjeść
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 12:43   #562
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

zrobilam domowe maslo orzechowe i umarlam! jest pyszne, baardzo orzechowe, a poza tym ma tylko 3/4 lyzeczki soli i 2 lyzeczki oleju a reszta to same orzechy, wiec bez poczucia winy bede je jesc
i ciasto fasolowe w piecu om nom nom
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 16:03   #563
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
zrobilam domowe maslo orzechowe i umarlam! jest pyszne, baardzo orzechowe, a poza tym ma tylko 3/4 lyzeczki soli i 2 lyzeczki oleju a reszta to same orzechy, wiec bez poczucia winy bede je jesc
i ciasto fasolowe w piecu om nom nom
mom mom mom, a robilas na raz czy na wiecej porcji bo ja bym nie ryzykowala,zeby nie przekroczyc limitu
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 17:59   #564
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
mom mom mom, a robilas na raz czy na wiecej porcji bo ja bym nie ryzykowala,zeby nie przekroczyc limitu
zrobilam z 450g orzechow, ale spoko - przez to,ze to sa same orzechy to jest troche zamulajace i po jednej lyzce masz dosc

bylam 2,5h na rowerze
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 20:16   #565
jantusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

hej, ja dzis 4 dzien dietki nie zgrzeszyłam!!! ochota na słodkie mi przeszła, ale przy tej pogodzie nie mam sił sie ruszać i jak zwykle co roku w lato nie mam sie w co ubrać!!!!!!!!!!!bo przecież miałam byc już chuda, ciuszki w mniejszym rozmiarze czekają w szafie, ale chyba w koncu pod koniec lata doczekam tego, że je na siebie wcisnę
Dziwczyny, a gdzie wy kupujecie( jak kupujecie...)galaretkę bez cukru???? bo raz widziałam taką w lidlu(light z fruktozą). Ale nie wiem czy tę fruktozę można????
jantusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 20:22   #566
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

a ja pojeździłam na rolkach
Dziewczyny, można na którejś fazie jeść kabanosy drobiowe?
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 20:32   #567
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez jantusia Pokaż wiadomość
hej, ja dzis 4 dzien dietki nie zgrzeszyłam!!! ochota na słodkie mi przeszła, ale przy tej pogodzie nie mam sił sie ruszać i jak zwykle co roku w lato nie mam sie w co ubrać!!!!!!!!!!!bo przecież miałam byc już chuda, ciuszki w mniejszym rozmiarze czekają w szafie, ale chyba w koncu pod koniec lata doczekam tego, że je na siebie wcisnę
Dziwczyny, a gdzie wy kupujecie( jak kupujecie...)galaretkę bez cukru???? bo raz widziałam taką w lidlu(light z fruktozą). Ale nie wiem czy tę fruktozę można????
brawo fruktoze od IIf tylko, wiem, ze galaretka bez cukru max 75kcal dziennie, wiec nie wiem jak ta z fruktoza.


ja dzisiaj troche zalamka, poprzegladalam jakies kalkulatory na internecie i wyszlo ze moja idealna waga to 45kg.
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 21:48   #568
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Hej pytanko mam,czy komus sie przytylo na 2giej fazie?
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 22:55   #569
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
to ja tak zrobie i zjem ten tlusty twarogdzieki
4 % to póltłusty twaróg i wg mnie można jak najbardziej czasami zjeść
Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam takie pytanie wiem powinno sie jesc 5 posiłków..czy można troche tą zasadę złamać i zjeść coś w nocy...od razu mówię ze nie chodzi o podjadanie na łóżku po prostu cała noc będę w pracy i na pewno będzie mi się chciało jeść.Wiem mogłabym przetrzymać i tylko pić ale obawiam się że rano rzucę się na wszystko co jest w lodówce..
No i jeśli jest taka opcja czy dobrym pomysłem będą jakieś surówki czy proponujecie coś innego

Pozdrawiam
5 posiłków to polecany schemat ale ilośc przekąsem tak naprawdę może być większa. A jeśli masz nocke to normalne ze musisz kochana jeść. Warto tylko zjeść max. 3 h przed snem, lub max 1 h przed snem kolacja czysto białkowa
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 01:19   #570
Xnesca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
GG do Xnesca Send a message via Skype™ to Xnesca
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

A ja po wzorowym tyg na diecie dzisiaj przez 18 kolegi zgrzeszyłam... Kawałek dobrze przypieczonej karkówki z grilla, z 4 kieliszki wódki, trochę salatki gyros i ciastko A był to już 8 dzień I fazy. Schudłam 3 kg. Jutro dużo ruchu mi się szykuje, więc może nie będą widoczne efekty tych grzeszków dzisiejszych ;p
Co mnie załamuje... Będą w domu wytrzymałam ze swoją silną wolą nawet pieczenie rogalików i ciasta drożdżowego z brzoskwiniami, a dzisiaj... ^^
Xnesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.