Tatuaż część II- wątek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-30, 16:56   #451
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Ja siedziałam 3,5 h na takim śmiesznym obrotowym krzesełku. Jak wstałam to nie czułam nóg. Nie wiem czy wytrzymałabym dłużej.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 17:32   #452
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Tzn że chcę tą sentencję na żebrach: Per aspera ad astra. Ale chciałabym ją jakoś urozmaicić żeby to nie były same słowa (mam nadzieję że ogarniasz o co mi chodzi) I kompletnie nie mam pomysłu co do tego by pasowało. Pierwszy raz mam taki "problem" z tattoo
Może wplątać ten napis w jakąś różę? Kiedyś gdzieś widziałam coś w tym stylu i wyglądało to naprawdę fajnie.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość

Właściwie wróciłam z pytaniem... w czwartek robiłam swój trzeci tatuaż i było to moje najdłuższe tatuowanie (4godziny), u 'nowego' (dla mnie, gościu w branży lata) tatuażysty. Ogólnie jest tak, jak chciałam, taki, jak chciałam, jestem zadowolona, na razie się goi. Ale to był pierwszy raz kiedy, jak wracałam do domu od tatuażysty zakręciło mi się w głowie, tak, że musiałam usiąść. Miałyście kiedyś tak? Zależy to od czegoś konkretnego? Wolałabym tego następnym razem uniknąć.
Takie coś się zdarza, tatuowanie to często spory wysiłek dla organizmu i nigdy niewiadomo, jak organizm zareaguje. Miałam podobną sytuację po pierwszym tatuażu, co prawda nie od razu po, ale w domku złapały mnie drgawki i w ogóle było ze mną kiepsko, wszystko przeszło następnego dnia następnym razem idź wypoczęta, wyspana, najedzona, ale to też nie jest gwarancja, że organizm się troche nie pobuntuje :p

Zapomniałam, poco sama tu przyszłam tak się wczytałam. Po jakim czasie od zrobienia tatuażu mogę zacząć się intensywnie pocić ?;P Chodzi mi o treningi, ćwiczenia, bieganie, jazdę na rowerze Mam wydziarane udo, a przy dzisiejszej temperaturze to nawet uda się pocą

Edytowane przez Belliza
Czas edycji: 2012-04-30 o 17:52
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 18:47   #453
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

do tych co robili tatuaż w Szery - u kogo dokładnie robiliście?
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 19:19   #454
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Belliza Pokaż wiadomość





Zapomniałam, poco sama tu przyszłam tak się wczytałam. Po jakim czasie od zrobienia tatuażu mogę zacząć się intensywnie pocić ?;P Chodzi mi o treningi, ćwiczenia, bieganie, jazdę na rowerze Mam wydziarane udo, a przy dzisiejszej temperaturze to nawet uda się pocą
Jak przestanie się limfa sączyć. Ja jak mam już suchy tatuaż to śmigam na siłkę.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 19:27   #455
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Mój ma już 3 tygodnie.. więc zacznę się już katować ;p
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 22:46   #456
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
do tych co robili tatuaż w Szery - u kogo dokładnie robiliście?
moja przyjaciółka robiła w Szery u Aldony i wszystko wyszło pięknie
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 23:04   #457
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
do tych co robili tatuaż w Szery - u kogo dokładnie robiliście?
u Tomka polecam!!
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 02:27   #458
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

czyli ogólnie Szery jest spoko, chyba tam zrobię ale lepiej chyba na jesieni niż teraz jak jest tak ciepło, co nie?
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 08:56   #459
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Belliza Pokaż wiadomość
Mój ma już 3 tygodnie.. więc zacznę się już katować ;p
Po trzech tygodniach to już spokojnie możesz ćwiczyć
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 09:08   #460
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
czyli ogólnie Szery jest spoko, chyba tam zrobię ale lepiej chyba na jesieni niż teraz jak jest tak ciepło, co nie?
To zależy. Jeśli chcesz tatuaż w miejscu, które będzie zakryte to spoko. Ale do czasu wygojenia trzeba zrezygnować z opalania, basenu, sauny. No i jeśli będzie duży to chyba lepiej faktycznie zrobić po lecie
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:14   #461
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

myślałam o karku ale chyba faktycznie poczekam lepiej do października
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 10:17   #462
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć... ja mam zaplanowaną 9-cio godzinną sesję... w połowie sierpnia
u kogo robisz?
pytam z ciekawości bo wiem, że nie wszyscy tatuatorzy robią tak długie sesje - a 9h bez przerwyto znam tylko 4
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:20   #463
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

9 godzin... powodzenia :p Mnie już po 3 tak bolała skóra, że samo wycieranie tuszu ze skóry baaardzo bolało ;P (właściwie to bardziej niż samo dziaranie). A co to takiego będzie? jeśli to nie tajemnica
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:36   #464
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

no ja mialam kilka sesji po 8h - obolała byłam cała i zmęczona jakbym ze 3 maratony zaliczyła.
Najdłuższe sesje o jakich słyszałam to było zrobienie rękawa w weekend - 3 sesje po 10h dzien po dniu - dla mnie rzeźnia
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:42   #465
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Dzień po dniu? Sądziłam (słyszałam), że konieczne są przerwy między kolejnymi sesjami, żeby się zagoiło, żeby nie tyrać już przeciez poranionej skóry.
Sama bym też wolała od razu 9 h (jeśli bym wytrzymała), niż 3x3, a następnego dnia to już w ogóle, wtedy skóra boli jeszcze bardziej niż w dniu robienia
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:48   #466
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Kochane, a orientujecie się jak jest z używaniem samoopalacza po zrobieniu tatuażu ? Czekać do całkowitego wygojenia i jeszcze trochę ? Czy wystarczy, że już nie czuję wypukłości i mogę smarować ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:59   #467
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Kochane, a orientujecie się jak jest z używaniem samoopalacza po zrobieniu tatuażu ? Czekać do całkowitego wygojenia i jeszcze trochę ? Czy wystarczy, że już nie czuję wypukłości i mogę smarować ?
Z tego co się orientuję to lepiej nie smarować tatuażu takimi kosmetykami. Tatuaż opalony nie wygląda za fajnie. Lepiej smarować sam tattoo kremem z wysokim filtrem uv żeby nie naruszać barwnika i go nie opalić.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 11:32   #468
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Belliza Pokaż wiadomość
Dzień po dniu? Sądziłam (słyszałam), że konieczne są przerwy między kolejnymi sesjami, żeby się zagoiło, żeby nie tyrać już przeciez poranionej skóry.
Zgadza się - wiekszość tatuatorów zaleca miesiąc między tatuowaniami tego samego miejsca - dlatego uważam, że to była prawdziwa rzeźnia.

Ja będę mieć w przyszłym tygodniu ostatnią sesję rękawka - jestem 2 tygodnie po poprzedniej i jeszcze skóra jest wrażliwa - przy tatuażu dzień po dniu chybabym tam wyła z bólu....
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 11:39   #469
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję to lepiej nie smarować tatuażu takimi kosmetykami. Tatuaż opalony nie wygląda za fajnie. Lepiej smarować sam tattoo kremem z wysokim filtrem uv żeby nie naruszać barwnika i go nie opalić.
Rozumiem. Tylko że nie lubię być bladziochem zwłaszcza w taką pogodę jak teraz .. Myślisz, że jeśli posmaruję naokoło, bardzo blisko tatuażu ale nie najeżdżając na niego będzie ok ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 11:46   #470
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Tylko że nie lubię być bladziochem zwłaszcza w taką pogodę jak teraz .. Myślisz, że jeśli posmaruję naokoło, bardzo blisko tatuażu ale nie najeżdżając na niego będzie ok ?
myślę, że tak
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 11:56   #471
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Dziewczyny, a po tych 3 tyg. mogę już normalnie ocierać ciuchami o tatuaż? Tatuaż mam na udzie, więc starałam się cały czas nosić luźne spodnie, ale jak już minęły te 3 tygodnie, to chyba mogę już normalnie trzeć spodniami o ten tatuaż, co? I drugie pytanko - mogę zacząć smarować go zwykłym Dove? (bo wiem, że to czas na odstawienie bepanthenu)

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ja będę mieć w przyszłym tygodniu ostatnią sesję rękawka - jestem 2 tygodnie po poprzedniej i jeszcze skóra jest wrażliwa - przy tatuażu dzień po dniu chybabym tam wyła z bólu....
Rękaw... uwielbiam rękawy u kobiet, ale chyba nigdy nie zdecyduje się na taki krok, chociaż na moim ciele zaczynają się pojawiać już dosyć duże rysunki, ale wszystko schowane.. Obawiam się o przyszłość, nigdy niewiadomo, czy nie trafię na jakiegoś szefa-buca, któremu nie będzie się to podobało...
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 12:44   #472
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Belliza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a po tych 3 tyg. mogę już normalnie ocierać ciuchami o tatuaż? Tatuaż mam na udzie, więc starałam się cały czas nosić luźne spodnie, ale jak już minęły te 3 tygodnie, to chyba mogę już normalnie trzeć spodniami o ten tatuaż, co? I drugie pytanko - mogę zacząć smarować go zwykłym Dove? (bo wiem, że to czas na odstawienie bepanthenu) [COLOR="Silver"]
spokojnie już możesz zacząć używać balsamów nawilżających
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 12:47   #473
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Belliza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a po tych 3 tyg. mogę już normalnie ocierać ciuchami o tatuaż? Tatuaż mam na udzie, więc starałam się cały czas nosić luźne spodnie, ale jak już minęły te 3 tygodnie, to chyba mogę już normalnie trzeć spodniami o ten tatuaż, co? I drugie pytanko - mogę zacząć smarować go zwykłym Dove? (bo wiem, że to czas na odstawienie bepanthenu)

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------



Rękaw... uwielbiam rękawy u kobiet, ale chyba nigdy nie zdecyduje się na taki krok, chociaż na moim ciele zaczynają się pojawiać już dosyć duże rysunki, ale wszystko schowane.. Obawiam się o przyszłość, nigdy niewiadomo, czy nie trafię na jakiegoś szefa-buca, któremu nie będzie się to podobało...
myślę, że po 3 tygodniach już spokojnie możesz używać normalnych ciuchów - nie wiem jaką masz skórę, ale ja przy moich tatuażach po wygojeniu nawilżałam je kilka razy dziennie - miałam wrażenie, że skóra dosłownie pije :-P
potem się to wyrównało.

Ja na rękawki zdecydowałam się po 30-tce.
Już wiem, że nie będę pracować na żadnym ''poważnym'' stanowisku.
10 lat temu nie zdecydowałabym się na taki krok.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 18:35   #474
jess_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Hej wszystkim,jestem nowa. Mam do Was takie pytanie,myśle nad wytatuowaniem sobie napisu na plecach o wym.dł11cm,a szer.1,5cm. i zastanawia mnie to czy 250zł to dużo jak na taki tatuaż? Jeszcze nie do końca wiem do jakiego studia się wybrać,jest może ktoś z Was,kto robił sobie dziarke np. w Stalowej,czy Rzeszowie? Nie chciałabym trafić na takiego fachowca co by mi wytatuował jakieś krzywe literki;( Bede bardzo wdzięczna za odp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to.jpg (70,2 KB, 283 załadowań)
jess_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 18:53   #475
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jess_93 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,jestem nowa. Mam do Was takie pytanie,myśle nad wytatuowaniem sobie napisu na plecach o wym.dł11cm,a szer.1,5cm. i zastanawia mnie to czy 250zł to dużo jak na taki tatuaż? Jeszcze nie do końca wiem do jakiego studia się wybrać,jest może ktoś z Was,kto robił sobie dziarke np. w Stalowej,czy Rzeszowie? Nie chciałabym trafić na takiego fachowca co by mi wytatuował jakieś krzywe literki;( Bede bardzo wdzięczna za odp.
Wydaje mi się, że to normalna cena - mój napis ma 14cm na 3cm (dwie linijki), czyli niewiele większy i płaciłam dokładnie 250zł. Z wyborem studia nie pomogę, bo Warszawa
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 19:37   #476
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jess_93 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,jestem nowa. Mam do Was takie pytanie,myśle nad wytatuowaniem sobie napisu na plecach o wym.dł11cm,a szer.1,5cm. i zastanawia mnie to czy 250zł to dużo jak na taki tatuaż? Jeszcze nie do końca wiem do jakiego studia się wybrać,jest może ktoś z Was,kto robił sobie dziarke np. w Stalowej,czy Rzeszowie? Nie chciałabym trafić na takiego fachowca co by mi wytatuował jakieś krzywe literki;( Bede bardzo wdzięczna za odp.
Myślę, że zmieścisz się w cenie między 250-300. Ja za podobny (trochę krótszy i nawet identyczna czcionka) dałam 200, niestety wybrałam za pierwszym razem złe (chociaż tak polecane..) studio i widzę, że przy pierwszej literze zadrżała mu ręka, co jest niedopuszczalne... Reszta na szczęście wygląda dobrze, a ten błąd tak wygląda, że nie problem go poprawić W studiu, w którym teraz robię, którego już jestem pewna, za takie napisy biorą od 300-400, więc różnie to z cenami wygląda, ale zawsze lepiej zapłacić trochę wiecej a być pewnym rezultatu.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
myślę, że po 3 tygodniach już spokojnie możesz używać normalnych ciuchów - nie wiem jaką masz skórę, ale ja przy moich tatuażach po wygojeniu nawilżałam je kilka razy dziennie - miałam wrażenie, że skóra dosłownie pije :-P
potem się to wyrównało.

Ja na rękawki zdecydowałam się po 30-tce.
Już wiem, że nie będę pracować na żadnym ''poważnym'' stanowisku.
10 lat temu nie zdecydowałabym się na taki krok.
a mogę już przestać przemywać tatuaż 3 razy dziennie? ;P
Przepraszam za tyle pytań, to mój pierwszy tak duży i kolorowy tatuaż i zauważyłam, że cały proces gojenia itp też inaczej wygląda niż przy dużo mniejszych obszarach.

Edytowane przez Belliza
Czas edycji: 2012-05-01 o 19:39
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 19:38   #477
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jess_93 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,jestem nowa. Mam do Was takie pytanie,myśle nad wytatuowaniem sobie napisu na plecach o wym.dł11cm,a szer.1,5cm. i zastanawia mnie to czy 250zł to dużo jak na taki tatuaż? Jeszcze nie do końca wiem do jakiego studia się wybrać,jest może ktoś z Was,kto robił sobie dziarke np. w Stalowej,czy Rzeszowie? Nie chciałabym trafić na takiego fachowca co by mi wytatuował jakieś krzywe literki;( Bede bardzo wdzięczna za odp.
Rzeszów http://primitivetattoo.pl/
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 20:01   #478
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Niektóre tatuaże w jej galerii mają poszarpany kontur, krzywe linie, no chyba że tak miało być..
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 21:34   #479
cayoka
Raczkowanie
 
Avatar cayoka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 459
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

dziewczyny czy któraś z Was ma może zrobiony tatuaż napis ale taki, żeby był własnym charakterem pisma ? mogłabym prosić zdjęcia jeśli któraś z Was ma ?
__________________
Magdalena, nie Magda

Nic poza Tobą i uszczęśliwianiem świata nie chcę. !




14.07.2012

cayoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 21:53   #480
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jess_93 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,jestem nowa. Mam do Was takie pytanie,myśle nad wytatuowaniem sobie napisu na plecach o wym.dł11cm,a szer.1,5cm. i zastanawia mnie to czy 250zł to dużo jak na taki tatuaż? Jeszcze nie do końca wiem do jakiego studia się wybrać,jest może ktoś z Was,kto robił sobie dziarke np. w Stalowej,czy Rzeszowie? Nie chciałabym trafić na takiego fachowca co by mi wytatuował jakieś krzywe literki;( Bede bardzo wdzięczna za odp.
http://stalowemiasto.pl/forum/forum....8&poile=&str=1 czyli ogolnie ze Stalowej nikt, chyba, ze lubi sie ryzyko, a w Rzeszowie to chyba http://www.vikingtattoo.pl/ jedno z lepszych i może http://www.endorfinestudio.pl/galeria

Edytowane przez Wolha
Czas edycji: 2012-05-01 o 21:54
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 19:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.