Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-30, 14:49   #61
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Bardzo ci pasują krótkie włosy! Widać, że masz delikatną i dziewczęcą urodę i że twoja mama nie mówi tylko z miłości, że ci pięknie;-) Strasznie mi się podobasz w tej fryzurce
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 14:54   #62
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Bardzo dziękuję Fakt, mam na tyle dziewczęcy wygląd, że nie chcą mi sprzedać alkoholu bez pokazania dowodu osobistego Oczywiście kiedy mam makijaż, wyglądam zupełnie inaczej , jednak nie lubię się malować tak , żeby wyglądać na starszą.
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 15:03   #63
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

No pewnie! Dzisiaj młody wygląd jest w cenie, są kobiety które sporo kasy wydadzą aby się odmłodzić;-)
Wyglądasz super!
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 15:17   #64
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

W jednej z gazet czytałam, że Antoni Cieplikowski w 1909 roku, ostrzygł słynną wówczas aktorkę Eve Lavalliere na krótko. A historia była taka, że Eva przekroczyła czterdziestkę i stanęła przed dylematem - miała zagrać w jednej ze sztuk teatralnych nastoletnią dziewczynę. Bała się, że zostanie wystawiona na pośmiewisko, lecz autor sztuki nalegał na jej grę. Wezwała więc mistrza Antoniego. Za pomocą uczesania miał nadać jej twarzy takich rysów, by aktorka wyglądała znacznie młodziej. To "coś" zrodziło się w ostatniej chwili. Gdy rozczesywał długie włosy Evy, służąca przyniosła jej list. Pokojówce towarzyszyła dziewczynka, której buzię okalała króciutka fryzurka. Antoni poszedł tym tropem i loki aktorki zaczęły znikać. Nie obyło się bez jej protestów oczywiście Cudowne dłonie fryzjera nie tylko odjęły jej lat, ale wydobyły niezwykłą urodę i tajemniczość rysów twarzy. Tego wieczoru narodziła się "la garconne" - chłopczyca.
Jak widać, odpowiednia fryzura może bardzo odmłodzić i wydobyć piękno twarzy.
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 10:21   #65
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Podciągając - zapomniałam o ikonie stylu, która również przez jakiś czas miała włosy obcięte na 'pixie'. Mowa o Audrey Hepburn. Czy wolicie ją z krótkimi czy długimi włosami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg audrey 4.jpg (10,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg audrey 3.jpg (14,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg audrey 2.jpg (11,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg audrey 1.jpg (11,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long 1.jpg (19,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long 2.jpg (10,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long 3.jpg (16,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long 4.jpg (21,5 KB, 12 załadowań)
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 12:32   #66
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Nie wiedziałam, że "chłopczyca" ma taką historię
Lubię te kobiece chłopczyce, tzn fryzura na chłopczycę tak, ale reszta ma być kobieca.

I nie mam pojęcia od czego to zależy, że jedna osoba w krótkich włosach staje się piękniejsza a druga wcale mi się nie podoba. Audrey zdecydowanie wolę w długich włosach z dłuższą grzywką, ba wolę to za mało powiedziane! Uwielbiam Nie wiem czy trzeba mieć jakieś specjalne predyspozycje do krótkiej fryzurki? W końcu jak patrzę na zdjęcia "chłopczyc" które mi się podobają, to nie widzę, żeby te kobiety były do siebie podobne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (29,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (24,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (42,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (51,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000.jpg (20,2 KB, 5 załadowań)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 12:37   #67
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

a ja uwielbiam krótkowłosą Freję Behę wygląda milion razy lepiej niż w długich
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 12:46   #68
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
a ja uwielbiam krótkowłosą Freję Behę wygląda milion razy lepiej niż w długich
O tak Freja jest boska To jedyna ciemnowłosa modelka którą uwielbiam i w krótkich włosach wygląda super, chociaż przyznam, że lubię ją też w długich z grzywką

I jeszcze Edie Sedgwick my love
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 500full-edie-sedgwick (1).jpg (15,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lzgp3wn1L41qg859so1_500.jpg (67,0 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-05-03 o 09:50 Powód: post pod postem
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 13:18   #69
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
O tak Freja jest boska To jedyna ciemnowłosa modelka którą uwielbiam i w krótkich włosach wygląda super, chociaż przyznam, że lubię ją też w długich z grzywką
mam przyjaciółkę, która jest do niej baaaardzo podobna, nawet jej (przyjaciółce) to powiedziałam i pokazałam, jak wygląda Freja.
Freja jest taka chłopięca, z bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu. Lubię androgyniczne babki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 13:26   #70
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Oi tak, Audrey z długimi włosami wyglądała przepięknie. Zresztą tak pięknej kobiecie pasują i długie i krótkie

Edie Sedgwick była faktycznie świetną aktorką i wyjątkową modelką, jednak kontrowersje jakie wokół siebie wzbudzała mogą sprawić, że nie każdy jest do niej przekonany. Ale to w końcu dzięki niej mamy "Just Like a Woman", "Leopardskin Pillbox Hat" czy" Lay Lady Lay"
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 20:11   #71
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

ledzeppelin75 bardzo ladnie wygladasz na zdjeciu w awatarze, wiesz kogo mi przypominasz? Natalie Portman, ktora swojego czasu tez miala krociotkie wlosy (zgolila glowe do roli) i wygladala swietnie, ona jest wg. mnie piekna w kazdej fryzurze, nie potrafie ocenic w jakich wlosach lepiej.
Dziwne jest dla mnie takie napietnowanie mlodych kobiet z krotkimi wlosami, a znowu panie po 50 najczesciej maja bardzo krotkie wlosy - i przyznam to mi sie nie podoba, bo wszystkie jak jeden maz maja ta sama krotka fryzure, a przeciez nie kadzej to pasuje! No i nie lubie takich stereotypow wlosowych wlasnie, ze jak dziewczyna ma krotkie wlosy to lezbijka, a starsza kobieta z dlugimi to musi byc jakas wariatka . Jestem za wlosowa wolnoscia, niech sobie kazdy nosi takie w jakich czuje sie i wyglada dobrze . Dlugie nie zawsze sa lepsze niz krotkie i na odwrot.

A propos Antoniego Cierplikowskiego, to nasz rodak mial rowny wplyw na powstanie "kobiety wspolczesnej" co Coco Chanel. Byl on tez autorem innych slynnych krotkich fryzur, m.innymi Josephine Baker i zdaje sie Louise Brooks, tak wiec to on wylansowal caly trend na fryzure "bob" w latach 20-tych i 30-tych. Co ciekawe panie z tamtej epoki przetarly nam troche droge do wolnosci, bo w tamtych czasach sciecie wlosow na poczatku bylo powodem zgorszenia, rozwodow i zerwanych zareczny (owczesni wlosowi fetyszysci? ).
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii

Edytowane przez uca
Czas edycji: 2012-05-01 o 20:15 Powód: literowki
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 21:37   #72
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Uca - bardzo dziękuję. Nie wyszłam na tym zdjęciu najlepiej więc nie spodziewałam się takich miłych komentarzy A tu proszę! Wiele osób porównuje mnie do jakiejś znanej pięknej aktorki, a jedyne co mogę zrobić to dziękować za komplementy... Według większości znajomych wyglądam jak Mia Farrow. Nie wiem czy mogę się z tym zgodzić, zobaczymy jak będę się prezentować po schudnięciu, a pozostały mi 3 kg, żeby być w pełni zadowolona.

Masz rację, ja również nie mogę znieść tych konwenansów. Proszę sobie wyobrazić, że zaraz jak wróciłam od fryzjera, spotkałam dawno niewidzianą osobę. Rozmawiałyśmy sobie w najlepsze, a ona zapytała się czy miałam raka! Bo mizerna taka, bo włosy takie krótkie jakby dopiero zaczęły odrastać... Pewnie ktoś musiał jej coś nagadać... nie mam pojęcia

Oglądając zdjęcia z lat 30 tych, wiele młodych kobiet miało takie włosy, dlatego szokiem było dla mnie to, że uznawano krótkie fryzury za gorszące...
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 09:46   #73
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
Uca - bardzo dziękuję. Nie wyszłam na tym zdjęciu najlepiej więc nie spodziewałam się takich miłych komentarzy A tu proszę! Wiele osób porównuje mnie do jakiejś znanej pięknej aktorki, a jedyne co mogę zrobić to dziękować za komplementy... Według większości znajomych wyglądam jak Mia Farrow. Nie wiem czy mogę się z tym zgodzić, zobaczymy jak będę się prezentować po schudnięciu, a pozostały mi 3 kg, żeby być w pełni zadowolona.

Masz rację, ja również nie mogę znieść tych konwenansów. Proszę sobie wyobrazić, że zaraz jak wróciłam od fryzjera, spotkałam dawno niewidzianą osobę. Rozmawiałyśmy sobie w najlepsze, a ona zapytała się czy miałam raka! Bo mizerna taka, bo włosy takie krótkie jakby dopiero zaczęły odrastać... Pewnie ktoś musiał jej coś nagadać... nie mam pojęcia

Oglądając zdjęcia z lat 30 tych, wiele młodych kobiet miało takie włosy, dlatego szokiem było dla mnie to, że uznawano krótkie fryzury za gorszące...
O tak, definitywnie przypominasz mi Mię Farrow . Powinnaś umieścić jeszcze jakieś swoje zdjęcie.

Zazdroszczę, że pasują wam takie włoski - mnie produktów pielęgnacyjnych zużywacie, w lato = idealna fryzurka. Ahhh Mi jednak takie włoski nie pasują, jak wcześniej pisałam. A do tego bałabym się, że musiałabym wrócić do prostownicy [bo, gdy były krótkie to nie chciały sie układać, były jak szopa]. Prostownica była wtedy jedynym ratunkiem.
Znalazłam o dziwo zdjęcie z 5 lat wstecz [gdy miałam taką fryzurkę, to było zanim wyrównałam dwa boki na równo + świeżo po fryzjerze , wyprostowane, ułożone] - 1. Jaki widać nie pasują mi ze względu na mój nosek ;/ Nie mam delikatnych rysów twarzy.
Bardziej byłabym skłonna do powrotu do włosów do ramion ewentualnie - 2 [zdjęcie robione ok. 3 lata temu]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gtrty.jpg (18,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ry45.jpg (8,9 KB, 56 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 10:22   #74
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Postaram się coś tam wysłać Jeżeli uznam, że zdjęcia będą wystarczająco dobre

Bardzo ładne jest to drugie zdjęcie. A fryzurka z fotografii 1 jest dość buntownicza, tak sądzę I nie ma się co przejmować nosem. Ważne, że się dobrze nim wącha

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

No więc tak... Zrobiłam jedno niezbyt udane zdjęcie. Proszę, nie patrzcie na bałagan z tyłu tak sobie urządziłam pokój (po gówniarsku, że tak się brzydko wyrażę)

No i jest

Znowu wyszłam jak 13 latka... A ostrzegano mnie, że efekt odmłodzenia będzie zaskakujący!

I kolejne

Za mną Elvis

Edytowane przez ledzeppelin75
Czas edycji: 2012-08-23 o 08:00 Powód: post pod postem
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 18:16   #75
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
I kolejne
Wszystkie rewelacyjne.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 18:16   #76
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Kochana z taką śliczną buźką to ty zawsze będziesz kobieco wyglądać!
Wyglądasz jak młodsza siostra Mii Farrow;-)

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2012-05-02 o 18:18
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 19:05   #77
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Kochana z taką śliczną buźką to ty zawsze będziesz kobieco wyglądać!
Wyglądasz jak młodsza siostra Mii Farrow;-)
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że według Was jestem ładna Naprawdę nie spodziewałam się tak pozytywnej reakcji. A skoro jesteśmy już w temacie Mii Farrow - co sądzicie o jej stylu? Czy te sukienki i buty nie są Waszym zdaniem przesłodzone? Oczywiście uważam, że są prześliczne, ale czy 25 - latce "przystoi" nosić takie rzeczy?

Edytowane przez ledzeppelin75
Czas edycji: 2012-05-02 o 19:17
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 20:54   #78
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

chJa uważam że jej styl jest super, wygooglowałam na świeżo, bo choć sama mocno inspiruje się latami 60 ...i 20, a linia "A" to przez długi czas była moja ulubiona linia, to jakoś nigdy nie przyjrzałam się bliżej jaki Mia ma styl
I myślę, że jest świetny, faktycznie bardzo słodki i nie każdemu może się to podobać. Ja w wieku 25 lat na pewno nie czułam się na taki styl "za stara", teraz mam prawie 29 i od jakiegoś czasu ograniczam "słodycz", z pewnych ulubionych kiedyś rzeczy czuję, że już "wyrosłam", że się przejadło, że już do mnie nie pasuje, że to nie ja... Ważne, żeby ubierać się w zgodzie z samym sobą

Teraz jest dobry czas, żeby wypróbować taki styl, bo od groma kiecek tego typu jest w sklepach, jeszcze parę lat temu wszytko musiałam szyć, bo niczego z kołnierzykiem ani o linii A fajnego nie mogłam znaleźć:-(, chociaż z drugiej strony, może od tego wszędobylskiego "boom" straciłam na ten styl ochotę;-)

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2012-05-02 o 21:01
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 21:21   #79
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Fakt, obecnie jest mnóstwo wszystkiego... A ja i tak nie mogę na siebie nic znaleźć, ze względu na to , że wszystkie ubrania są na mnie za długie lub za luźne. Bardzo rzadko mogę znaleźć coś w rozmiarze XS, co dodatkowo pasowałoby do mojego stylu... Dlatego od jakiegoś czasu szperam w działach dziecięcych Sądzę, że pod względem mody jesteśmy do siebie podobne. Pomijając inspiracje, ja również noszę ubrania, które są niemodne, niespotykane lub "uśpione", natomiast gdy coś staje się modne, szukam nowego stylu... Taka już jestem, nie lubię masówek.
Sukienki o linii A są wręcz cudowne, jednak jak już wspomniałam, nie mogę nic na siebie znaleźć.... A szkoda
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 21:39   #80
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

No właśnie najgorzej jak sieć dopadnie coś co człowiek sobie upodobał, nosił parę lat czuł się wyjątkowo, a teraz przez sieć to swą wyjątkowość straciło:-( Co to za frajda widzieć "swoją" garderobę na wystawach.

Przyznam, że ostatni rok, to naprawdę się miotam jeśli chodzi o styl i szukam go na nowo, jakiejś inspiracji, która mnie olśni...i przeglądając zdjęcia Mii coś zaczęło mi świtać To w sumie dzięki temu wątkowi!

Co do wymiarów, to nie pomogę, ja niestety jestem wysoka, ale często korzystam z usług krawcowej, bo rzeczy ze sklepów nie leżą na mnie tak jak bym sobie tego życzyła. Trochę przyzwyczaiłam się do rzeczy na miarę i teraz ciężko mi znaleźć coś co dobrze leży w sieciówce. Sądzę, że jestem niewymiarowa i moja figura, a raczej budowa znacznie odbiega od przyjętego standardu.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 21:47   #81
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Ile ja bym dała, żeby mieć parę cm więcej.... żeby chociaż do 160 cm dojść... Kiedyś miałam sąsiadkę krawcową. Wtedy wszystkie ubrania były idealne, a że mnie lubiła, to szyła za połowę ceny... niestety zmieniłam mieszkanie, a na krawcową średnio mnie stać.
Patrząc na kroje ubrań i słuchając narzekań wielu kobiet wnioskuję, że to nie my jesteśmy niewymiarowe, tylko ubrania Naprawdę, wszystko pięknie leży tylko na patyczkowatych manekinach, a co z nami?
Mam nadzieję, że niedługo odnajdziesz coś dla siebie. Tak naprawdę nie jest trudno o inspiracje. Ja obecnie czerpię ją od Mii Farrow. Chciałabym wyglądać jak ona. Może ktoś ma jakieś wskazówki, które pozwolą mi trochę się do niej upodobnić? Nie chodzi mi tu o tworzenie sobowtóra, bo to nie jest możliwe Mam na myśli jakieś urodowe sztuczki.
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 22:07   #82
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Ale ty już jesteś do niej podobna! Naprawdę ciężko być bardziej podobnym do kogoś;-) To krótkie cięcie było idealną urodową sztuczką.
Co do wzrostu, to przecież zawsze możesz wskoczyć w szpilki/ obcasy/koturny są takie piękne, ja z moim 175 mogę tylko o nich pomarzyć, ostatnio widziałam przecudowne koturny, miałabyś w nich spokojnie 170;-), oj jakie one były piękne, jak żałowałam tych swoich cm, aż mi się łezka w oku zakręciła na ich wspomnienie;-)
Poza tym obcasy, takiemu stylowi jak ma Mia dodają powagi i kobiecości. Ja niestety ganiałam w baletkach (najbardziej lalkowata wersja), ale już latem sandałki albo letnie botki a późną jesienią muszkieterki, z którymi zawsze ciężko mi się rozstać jak robi się ciepło.
Aj i do krótkich włosów uwielbiałam klipsy, ba nawet przez pewien czas sama je robiłam, bo oczywiście ciężko wtedy było o fajne długie klipsy czy kolczyki, ale od 2 lat jest ich bardzo dużo.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 22:16   #83
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Bardzo mi przykro z powodu koturn Wiem co to za ból, kiedy widzisz piękną parę butów i wiesz, że nie możesz ich nosić... Bo po raz kolejny wszystko jest na mnie za duże. Czasami buty w rozmiarze 36 są na mnie za luźne .
Klipsy bardzo lubię. Mam ukochane turkusowe cudeńka, które pomimo tego, że są ze mną ładnych parę lat, nigdy mi się nie znudziły.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Znalazłam przecudną sukienkę, którą nosiła Mia Farrow. Szkoda, że nie można takiej nigdzie kupić...

http://www.blogcdn.com/www.stylelist...008/10/wa6.jpg
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 22:25   #84
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

No faktycznie ORYGINALNA kiecuszka, nigdy nigdzie takiej nie widziałam, chociaż mój ulubiony dekolt to łódka- lubię jak szyja jest podkreślona, a wszelkie stójki i golfy choć mi się podobają to wydaje mi się, że się duszę;-) Ale fajniutka jest
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 00:38   #85
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

ledzeppelin75 tez mysle ze juz jestes baaardzo podobna! No i uwazam tez ze takim drobniutkim, delikatnym kobietkom ciecie pixie bardzo pasuje . Ja wlasnie mialam wrazenie ze niestety mam troche za bujna figure do takiego stylu (nie wazne jak chuda jestem, mam strasznie szerokie biodra , nawet jak waze ponizej 50 kilo i jestem od pasa w gore szkielecikiem to pupe i uda i tak mam spore). Mysle ze krotkie wlosy rowniez fajnie wydluzaja szyje (no i znowu nie dla mnie bo mam za dluga). Slowem zazdroszcze pania ktore wygladaja pieknie w takim cieciu, bo dla mnie chyba najkrotsze w ktorych wygladam korzystnie to tak do linii szczeki.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 07:01   #86
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro z powodu koturn Wiem co to za ból, kiedy widzisz piękną parę butów i wiesz, że nie możesz ich nosić... Bo po raz kolejny wszystko jest na mnie za duże. Czasami buty w rozmiarze 36 są na mnie za luźne .
Klipsy bardzo lubię. Mam ukochane turkusowe cudeńka, które pomimo tego, że są ze mną ładnych parę lat, nigdy mi się nie znudziły.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Znalazłam przecudną sukienkę, którą nosiła Mia Farrow. Szkoda, że nie można takiej nigdzie kupić...

http://www.blogcdn.com/www.stylelist...008/10/wa6.jpg
takie kroje widuje czesto w secondhandach
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 08:03   #87
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
No faktycznie ORYGINALNA kiecuszka, nigdy nigdzie takiej nie widziałam, chociaż mój ulubiony dekolt to łódka- lubię jak szyja jest podkreślona, a wszelkie stójki i golfy choć mi się podobają to wydaje mi się, że się duszę;-) Ale fajniutka jest
Ja również nie czuję się w golfach komfortowo, ale jakbym miała taką sukienkę, to coś takiego w ogóle by mi nie przeszkadzało.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
ledzeppelin75 tez mysle ze juz jestes baaardzo podobna! No i uwazam tez ze takim drobniutkim, delikatnym kobietkom ciecie pixie bardzo pasuje . Ja wlasnie mialam wrazenie ze niestety mam troche za bujna figure do takiego stylu (nie wazne jak chuda jestem, mam strasznie szerokie biodra , nawet jak waze ponizej 50 kilo i jestem od pasa w gore szkielecikiem to pupe i uda i tak mam spore). Mysle ze krotkie wlosy rowniez fajnie wydluzaja szyje (no i znowu nie dla mnie bo mam za dluga). Slowem zazdroszcze pania ktore wygladaja pieknie w takim cieciu, bo dla mnie chyba najkrotsze w ktorych wygladam korzystnie to tak do linii szczeki.
Kochana, uważam, że figura jaką dysponujesz jest wspaniała A duża pupa i masywne uda odpowiednio wyeksponowane mogą być Twoją ozdobą z kolei długa szyja to marzenie wielu kobiet. Ważne jest, żeby z wad zrobić swoją największą zaletę. Świat będzie piękniejszy

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
takie kroje widuje czesto w secondhandach
Często odwiedzam miejscowe secondhandy, czasem natknę się na coś ładnego I w przystępnej cenie przede wszystkim. Chyba nikt nie lubi przepłacać, prawda? Tydzień temu kupiłam piękną granatową sukieneczkę właśnie o linii A. Jednak materiał jest dość gruby, więc będzie zakładana tylko na specjalne okazje. Jeszcze brakuje mi do niej butów, więc skuszę się na zakup koturn. Wszystkie moje buty (nawet te najwygodniejsze, przystosowane do wypadów na dłuższe spacery) są lekko podwyższane, tak, żeby dodały mi kilka cm. A w środku każdego buta mam dodatkowo wkładkę, która również sprawia, że jestem wyższa o kolejny centymetr
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 08:33   #88
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
No i uwazam tez ze takim drobniutkim, delikatnym kobietkom ciecie pixie bardzo pasuje . Ja wlasnie mialam wrazenie ze niestety mam troche za bujna figure do takiego stylu (nie wazne jak chuda jestem, mam strasznie szerokie biodra , nawet jak waze ponizej 50 kilo i jestem od pasa w gore szkielecikiem to pupe i uda i tak mam spore). Mysle ze krotkie wlosy rowniez fajnie wydluzaja szyje (no i znowu nie dla mnie bo mam za dluga). Slowem zazdroszcze pania ktore wygladaja pieknie w takim cieciu, bo dla mnie chyba najkrotsze w ktorych wygladam korzystnie to tak do linii szczeki.
Co do figury to masz trochę takie wątpliwości jak ja I te nieszczęsne biodra! Choć przyznam, że linia A, skutecznie je tuszuje, odsłaniając tylko najzgrabniejszą część nóg, ale też niestety maskuje talie :-(, która jak przystało na posiadaczki szerokich bioder jest najczęściej naszym atutem Ale prawdą jest, że to cięcie najlepiej wygląda na szczuplutkich dziewczynach i też bym musiała schudnąć, żeby znowu takie nosić;-)
A jeśli chodzi o szyję, to akurat uważam, że ona u kobiety nigdy nie jest zbyt długa I dla mnie to akurat duży plus tej fryzury
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 08:38   #89
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Nie przejmujcie się biodrami! Spójrzcie lepiej na nóżki tych pań :

http://www.example.pl/wp-content/upl...a1-370x284.jpg
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 08:43   #90
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
Nie przejmujcie się biodrami! Spójrzcie lepiej na nóżki tych pań :

http://www.example.pl/wp-content/upl...a1-370x284.jpg
Hehe moim zdaniem to te panie mają i nóżki i biodra i uuuda i skukienki duuuużo krótsze od moich i dłuuuugie włosy!!!
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.