Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 20:24   #121
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
miałam wam napisać - zajrzyjcie na podforum mineralne, tam są kosmetyki naturalne - wegańskie, bez zbędnej chemii, nie uczulają. ja używam wszystkiego poza tuszem - mineralnych linerów, cieni, różów i co najważniejsze, PODKŁADÓW polecam Pixie, Lucy Minerals... jeśli chcecie czegoś innego niż tapety minerały to strzał w dziesiątkę
No ja już trochę próbowałam mineralnych , ale te co próbowałam czy co mam mnie nie satysfakcjonują:-( Nie wiem chyba stawiam kosmetykom za wysokie wymagania:-( Albo jestem wyjątkowa mineralna ciapa.

A jeśli chodzi o tusz to dziś testowałam ten z YR, mam go na oczach i myślę że jutro go kupię . Nowość warta przetestowania, parabenów nie ma;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 20:33   #122
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Co w kosmetykach mineralnych jest nie tak? Chodzi o trwałość, konsystencję, jakość? Bo nigdy ich nie używałam, chciałabym się doedukować.

Edytowane przez ledzeppelin75
Czas edycji: 2012-05-04 o 20:38
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 20:41   #123
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

dla mnie wszystko się sprawdza mają jedną wadę może - są niedostępne stacjonarnie. ale to tyle
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 20:56   #124
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
Co w kosmetykach mineralnych jest nie tak? Chodzi o trwałość, konsystencję, jakość? Bo nigdy ich nie używałam, chciałabym się doedukować.
Nie chcę cię zniechęcać, bo w końcu wiele dziewczyn używa i jest zadowolonych
Ja mam 2 cienie lily lolo- pomijając, że nie trafiłam z kolorami, to nie potrafię ich ładnie rozetrzeć
korektor pixie- bardzo trudno mi się go rozprowadza i schodzi w ciągu dnia, ale to i tak najlepszy zakup
miałam próbki róży, bronzerów lily lolo- niestety nie moje kolory, zbyt napigmentowane, dla mnie trudne w obsłudze
podkład pixie- niestety nie dla mojej suchej (choć problemowej)cery- wysuszał strasznie

Ja zawsze się malowałam bardzo szybko, używając tylko rąk, ewentualnie pacynki załączonej do cieni. I tak lubię. Makijaż to dla mnie góra 5 minut- nawet mocny. Nienawidzę pędzli! Z używaniem pędzli to mi się robi prawdziwa ceremonia! A tu palcami nic nie zdziałam. Poza tym lubię iść do sklepu i przetestować, a tak to kupowanie kota w worku, na pewno nie kupiłabym ponownie żadnej z tych rzeczy.

Ale pamiętaj, są dziewczyny, które to lubią Więc może u ciebie też się sprawdzi. Spróbować na pewno warto.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 08:47   #125
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

No tak. Do kolorowych kosmetyków przekonałam się dopiero niedawno, a i tak ograniczam ten zestaw do minimum. Bardzo nie lubię mieć na twarzy cieni, podkładów, pudrów, szminek, bronzerów i jeszcze innych wymysłów Ale ponieważ w mojej kosmetyczce jest tylko korektor, róż do policzków i tusz do rzęs, to chcę, żeby były one jak najlepszej jakości. No i ewentualnie czarna kredka do oczu, którą maluję na specjalne okazje kropki na dolnej powiece (takie niby-rzęsy).
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 09:47   #126
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Zakupiłam róż do policzków firmy Bourjois, nr 34.

Od paru lat kupuję korektor Miss Sporty. Jest to jedyny korektor, który idealnie pasuje do mojego koloru skóry, a przy tym kosztuje niecałe 10 zł.

O, i jeszcze zapomniałam powiedzieć, że kupiłam tusz do rzęs hypoalergiczny, firmy My Secret. Kosztował 10 zł. Bardzo dobry, ponieważ zależało mi na delikatnym efekcie. I to dostałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bourjois-roz-do-policzkow-nr34-r0se-d-or.jpg (15,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78_1.jpg (5,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32236_250.jpg (4,1 KB, 1 załadowań)
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 10:02   #127
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Ai, dziewczyny! Chyba nie zdążyłyśmy "przedyskutować" stylu Twiggy. Wprawdzie jej fryzurka to już nie pixie (chociaż ja na upartego przy pomocy żelu do włosów mogę stworzyć podobny efekt), to jednak klasyka. Załączam również zdjęcia jej makijażu. Jak widać, oczy Twiggy nie są znowu takie ogromne bez pomalowania ich. A co sądzicie na temat jej ubrań? Typowe jak na lata 60 - te, ale jednak mają to "coś"

Znalazłam też poradnik, jak upodobnić się do Twiggy Po angielsku wprawdzie, ale da się zrozumieć. Załączam link :

http://www.wikihow.com/Get-the-Twiggy-Look

Ale z niej chudzina! Aż trudno uwierzyć, że nie miała problemów z zaburzeniami odżywiania....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twiggy-style_large.jpg (43,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFlE3YUFGZnk4VFVtMDFCeVZWNVViVlEAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg (66,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3ABQ0jm5Mc28cPdUdX.jpg (94,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Twiggy-1.jpg (29,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twiggy-bikini-book.jpg (63,1 KB, 22 załadowań)
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 11:16   #128
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Twiggy zdecydowanie pominąć nie można- w końcu nosiła krótkie włosy

Przyznam, że kiedyś bardzo mi się podobała, ale ta miłostka minęła w momencie gdy dowiedziałam się o istnieniu Edie Sedgwick Edie była dla mnie dużo bardziej inspirująca i Twiggy w moim odczuciu już na zawsze pozostała jakaś taka blada. Nawet teraz patrząc na jej zdjęcia widzę przede wszystkim makijaż, który do noszenia się nie nadaje, chyba że na bal przebierańców.
A patrząc na zdjęcia Edie widzę wszystko, mam wrażenie że to laska bez dna, właściwie makijaż choć też mocny, przy jej osobowości schodzi na daleki plan, wydaje się że to tusz&błyszczyk.Tak, mam świadomość że to subiektywne, niewytłumaczalne;-)

A jeśli chodzi o figurę i zaburzenia odżywiania, to nie wiem Twiggy chyba była naturalnie chuda, ale dla mnie jest modowym wytworem o jednym spojrzeniu, które wręcz błaga o kanapkę;-)
Edie podobno miała bulimię, a jakoś jej zdjęcia są pełne radości, szczęścia i życia w oczach

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2012-05-05 o 11:27
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 11:33   #129
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

No właśnie! Doskonale Cię rozumiem, ja również mam odczucie, że makijaż Twiggy to sama sztuczność. Chociaż Edie Sedwick też malowała się bardzo mocno... I całkiem podobnie jak Twiggy. Muszę jednak przyznać, że miała prześliczną, niemalże dziecięcą twarz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0333247db927bdb07cbfd189cbaa0ef95259c414_m.jpg (32,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orig-8345161.jpg (31,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3640082658_bcf16c5756.jpg (63,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edie-sedgewick.jpg (20,0 KB, 15 załadowań)
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 11:42   #130
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Także czytałam, że Edie była bulimiczką. Fakt, na zdjęciach była pełna życia, lecz ja także będąc nastolatką miałam bulimię, i wiem, że łatwo coś takiego ukrywać. I trzeba powiedzieć, że osoby chorujące na bulimię zachowują się tak samo jak inni ludzie.
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 11:43   #131
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

O dziękuję za fotki, jej zdjęcia to balsam na moją duszę;-)

Wydaje mi się że sekret tego mojego wyobrażenia o mocnym makijażu polega na tym że to musi współgrać z wnętrzem kobiety. U Edie czuję że ten cyrk na twarzy współgra z jej osobą.

Z drugiej strony Mia nosiła dużo delikatniejszy makijaż i też wyglądała zjawiskowo. Kwintesencja delikatności, też czuję że panuje tu harmonia, w filmach zdaje się lekka jak piórko, taka eteryczna w ruchach i gestach.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 11:51   #132
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Najważniejsze to znaleźć złoty środek. Na przykład ja nie wyobrażam sobie siebie z mocno pomalowanymi oczami, bo mi zwyczajnie nie pasują. Ogólnie wolę delikatniejsze klimaty (chociaż zostało mi jeszcze trochę z punkówy) . To jednak nie znaczy, że w ogóle nie podobają mi się kobiety pomalowane mocniej.
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 11:55   #133
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
Także czytałam, że Edie była bulimiczką. Fakt, na zdjęciach była pełna życia, lecz ja także będąc nastolatką miałam bulimię, i wiem, że łatwo coś takiego ukrywać. I trzeba powiedzieć, że osoby chorujące na bulimię zachowują się tak samo jak inni ludzie.
O to nie tylko podobne poczucie estetyki nas łączy;-) Także miałam "przyjemność" ucieczki w bulimię. I dobrze pamiętam, że im większe piekło przeżywałam, tym mocniejszy makjaż nosiłam, właściwie to była część gry i maska dla świata i byle uciec od siebie jak najdalej...
A jakiej gry aktorskiej uczy to zachowywanie się jak normalni ludzie;-)
Miałam też okazję poznać parę bulimiczek w szpitalu i przyznam, że zaskoczyła mnie ich żywiołowość i właśnie taka radość w oczach.Teraz myślę wyuczone?;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 12:03   #134
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Dołączam również zdjęcia Jean Seberg.


Tak, myślę, że tego można się nauczyć... Chociaż z tego co pamiętam, to nie cierpiałam jakoś specjalnie. Po prostu - jadłam, wstawałam od stołu, po cichu zwracałam wszystko i znowu jadłam. Było to dla mnie tak naturalne jak mycie zębów. Przez dobrych parę lat do tego wracałam. Koszmar, nikomu tego nie życzę. Kiedy teraz pomyślę sobie jak bardzo byłam zakompleksiona, to dziwię się, że w ogóle udało mi się pozbierać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stripes-jean.jpg (19,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jean+seberg+pixie+hair+cut.jpg (14,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iconic+pixie+cut+1.jpg (12,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jean-seberg-bonjour-tristesse-portrait.jpg (49,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg francoise-sagan-jean-seberg-sous-lobjectif-ge-L-4.jpg (37,4 KB, 8 załadowań)
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 12:10   #135
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Z takimi doświadczeniami można zostać świetnym aktorem. Jane Fonda chociażby..

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

"Ojciec miał obsesję na punkcie chudych kobiet. Zawsze powtarzał Jane: „Jesteś za gruba, nie noś skąpych strojów”. Zaczęła nienawidzić swojej rzekomo okrągłej twarzy. Wydawało jej się, że przypomina wiewiórkę z policzkami wypchanymi orzeszkami. Chorobliwe dążenie do doskonałości wywołało u niej bulimię. Na pusty żołądek wypijała mleko, potem objadała się ciastkami i czekoladkami, na końcu wymiotowała. Robiła tak od drugiej klasy szkoły średniej aż do 50. roku życia! Nikt o tym nie wiedział. W college’u uzależniła się od deksedryny, bo skutecznie hamowała apetyt. Przez cały dzień potrafiła zjeść tylko jabłko. Kiedy trafiła do szkoły Actors Studio, zaczęła pracować jako modelka. Szpikowała się diuretykami, które działały przeczyszczająco i odwadniały organizm. „Zabieg” pozwalał zrzucić pięć kilogramów."
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 12:24   #136
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
Z takimi doświadczeniami można zostać świetnym aktorem. Jane Fonda chociażby..

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

"Ojciec miał obsesję na punkcie chudych kobiet. Zawsze powtarzał Jane: „Jesteś za gruba, nie noś skąpych strojów”. Zaczęła nienawidzić swojej rzekomo okrągłej twarzy. Wydawało jej się, że przypomina wiewiórkę z policzkami wypchanymi orzeszkami. Chorobliwe dążenie do doskonałości wywołało u niej bulimię. Na pusty żołądek wypijała mleko, potem objadała się ciastkami i czekoladkami, na końcu wymiotowała. Robiła tak od drugiej klasy szkoły średniej aż do 50. roku życia! Nikt o tym nie wiedział. W college’u uzależniła się od deksedryny, bo skutecznie hamowała apetyt. Przez cały dzień potrafiła zjeść tylko jabłko. Kiedy trafiła do szkoły Actors Studio, zaczęła pracować jako modelka. Szpikowała się diuretykami, które działały przeczyszczająco i odwadniały organizm. „Zabieg” pozwalał zrzucić pięć kilogramów."
To tekst o Jane Fondzie?
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 12:45   #137
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Tak, to o niej.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Rok temu czytałam jej autobiografię.
http://www.amfplus.com.pl/JaneFondaOksiazceMowili.htm

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Matka Jane Fondy też miała bulimię i anoreksję, ponieważ wszyscy mężczyźni Fonda mieli obsesję na punkcie chudych kobiet, a ich kobiety (niemalże wszystkie z jej rodziny - babcia, kuzynki, ciotki) miały zaburzenia odżywiania. A ona nie była wyjątkiem. Popełniła samobójstwo jak miała jakieś 40 lat, może nawet mniej... Druga żona Henry'ego Fondy także miała bulimię

Edytowane przez ledzeppelin75
Czas edycji: 2012-05-05 o 12:47
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 13:27   #138
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
Tak, to o niej.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Rok temu czytałam jej autobiografię.
http://www.amfplus.com.pl/JaneFondaOksiazceMowili.htm

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Matka Jane Fondy też miała bulimię i anoreksję, ponieważ wszyscy mężczyźni Fonda mieli obsesję na punkcie chudych kobiet, a ich kobiety (niemalże wszystkie z jej rodziny - babcia, kuzynki, ciotki) miały zaburzenia odżywiania. A ona nie była wyjątkiem. Popełniła samobójstwo jak miała jakieś 40 lat, może nawet mniej... Druga żona Henry'ego Fondy także miała bulimię
Dzięki, nie znałam tej historii, muszę sobie przeczytać Jakoś nigdy nie byłam jej fanką, ale pamiętam, że po obejrzeniu filmu Klute miałam ochotę na jeszcze...Muszę nadrobić

Widzę, że jej ojciec to delikatniejszy typ mojego ojca. Bulimia to chyba choroba aktorek tamtych lat, no bo jeszcze MM;-)

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2012-05-05 o 13:53
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:09   #139
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Skoro temat jest o krótkich włosach. To należy także wspomnieć o Emily Browning
Zauważyłam, że fryzury 'pixie' pięknie wyglądają u dziewczyn, które mają wydatne kości policzkowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emilyb02.jpg (51,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emilybrowning.jpg (32,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m3j0uqz2QQ1r42weko1_500.jpg (31,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m3jj03rx8a1qdk9roo1_500.jpg (36,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emily+Browning+Short+Hairstyles+Short+Straight+6h4Y2jDD9yTl.jpg (23,9 KB, 18 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 14:22   #140
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Dzięki, nie znałam tej historii, muszę sobie przeczytać Jakoś nigdy nie byłam jej fanką, ale pamiętam, że po obejrzeniu filmu Klute miałam ochotę na jeszcze...Muszę nadrobić

Widzę, że jej ojciec to delikatniejszy typ mojego ojca. Bulimia to chyba choroba aktorek tamtych lat, no bo jeszcze MM;-)
Jej ojciec był wyjątkowo zimny i wymagający.
Sądzę, że kobiety od zawsze cierpiały na bulimię, tylko zostało to nagłośnione dopiero w latach 60-tych.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Skoro temat jest o krótkich włosach. To należy także wspomnieć o Emily Browning
Zauważyłam, że fryzury 'pixie' pięknie wyglądają u dziewczyn, które mają wydatne kości policzkowe
Muszę przyznać, że "pixie" wspaniale uwydatnia kości policzkowe. Ja, kiedy miałam długie włosy, nie sądziłam nawet, że owe kości posiadam, a tu proszę
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:42   #141
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Skoro temat jest o krótkich włosach. To należy także wspomnieć o Emily Browning
Zauważyłam, że fryzury 'pixie' pięknie wyglądają u dziewczyn, które mają wydatne kości policzkowe
Nie znam tej pani, ale też trafiałam na jej zdjęcia w necie jak szukałam krótkich fryzurek
Jakoś nie wiem, nie mój typ, ale na drugim zdjęciu które wkleiłaś bardzo mi się podoba- trochę jak Mia
Ale kości policzkowe ma niezłe. Ja widzę swoje tylko jak się sypnę rozświetlaczem;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 17:17   #142
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Michelle Williams jest często porównywana z Mią Farrow... Dziwne, ja podobieństwa nie widzę. A Wy co o tym sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8f25a_mia-farrow-totally-looks-like-michelle-williams.jpg (27,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg michelle-williams-300.jpg (45,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg michelle-williams-2.jpg (89,9 KB, 10 załadowań)
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 18:53   #143
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

No ja też nie widzę podobieństwa, ale ja nie widzę nawet podobieństwa pomiędzy Mią a krótkimi i z długimi włosami;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 19:14   #144
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Zdarza się

A co sądzicie o Mii Wasikowskiej - wolicie ją z długimi czy krótkimi kudłami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large_image-1.jpg (54,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mia-Wasikowska-5.jpg (23,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11605482_gal.jpg (22,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mia-wasikowska1.jpg (26,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25th+Film+Independent+Spirit+Awards+Arrivals+-SN-gm-ekWhl.jpg (66,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_l6yeiiTcAb1qzf0uso1_500.jpg (146,8 KB, 29 załadowań)
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 19:33   #145
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Kurczę mi się ona nie podoba niezależnie od włosów. Pamiętam, że jak przeczytałam o niej "dzisiejsza Mia Farrow" to czułam duży niesmak. Już od biedy wolę ją z krótkimi, w długich jest jeszcze bardziej nijaka. Nie podobała mi się nawet w roli Alicji;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 19:42   #146
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Ma dość popularną urodę - takich dziewczyn jest od groma. Ale trzeba przyznać, że jest bardzo naturalna. W dobie tapety, ona zachowała naturalność. I właściwie na tym koniec Mi także nie podobają się porównania dzisiejszych gwiazd ze sławnymi aktorkami i modelkami tamtych czasów. Słyszałaś, że Scarlett Johanson nazywana jest współczesną Marilyn Monroe? Osobiście podobieństwa nie widzę... Wprawdzie lubię Scarlett, jednak to określenie jest zupełnie nie na miejscu.
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 19:57   #147
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Oj nie znoszę takich porównań! Zupełnie jakby koniecznie trzeba było zastąpić dawne wielkie gwiazdy nowymi, a nowe są kompletnie inne i to też jest fajne.

Odnośnie długości włosów, to chciałam dodać, że to nie jest tak że zawsze wolę krótkie. Np. jedna z moich ulubionych aktorek- Brittany Murphy, którą uwielbiam absolutnie, to jednak uważam że cały swój urok, kobiecość i sex traciła w krótkich włosach.
...ale w długich działa na mnie wręcz hipnotyzująco;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brit.jpg (31,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brit1.jpg (16,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brit3.jpg (30,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brit2.jpg (33,0 KB, 18 załadowań)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 20:16   #148
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Oi tak, o wiele korzystniej wyglądała z długimi włosami! Śliczna kobieta. A skoro weszłyśmy już w temat Jane Fondy - dołączam zdjęcia. Wprawdzie nie będą to zdjęcia z młodości, ale również porównawcze z lat 90-tych. Długie vs. krótkie

Ludzie złoci, chciałabym się tak zestarzeć! Gdybym dostała teraz szklaną kulę i dowiedziała się, że za 50 lat będę wyglądać jak Jane Fonda, to zrobiłabym wszystko aby przyspieszyć czas!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fonda-turner-costly-divorces.jpg (46,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JANE-FONDA-555.jpg (22,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jane-fonda-1990-lipstick-450pxw.jpg (153,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hbz-jane-fonda-1990-Academy-Awards-0711-de.jpg (35,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jane-Fonda-001.jpg (22,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 220px-Jane_Fonda_Cannes_nineties.jpg (14,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jfonda.jpg (32,5 KB, 3 załadowań)
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 20:41   #149
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Britt Maren i Bibi Andersson wyglądają niemal jak siostry Jean Seberg.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bibi.jpg (11,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg britt.jpg (22,1 KB, 7 załadowań)
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 21:03   #150
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

W takim razie ja dokładam zdjęcia Keiry Knightley ( wg. mnie w krótkich włosach wygląda lepiej niż w długich)
oraz Emma Watson , ale w tym wypadku .. no nie wiem... sądzę, że lepiej wyglądała w dłuższych włosach , zależy od uczesania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grrg.jpg (28,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg greu.jpg (100,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 014.jpg (83,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2_285529.jpg (112,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 86ytt.jpg (74,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yry.jpg (51,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emma-watson-hairstyles1.jpg (27,4 KB, 11 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.