Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-06, 21:32   #4111
riririchards
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Niewymierna Pokaż wiadomość
Spokojnie, takie osuwanie się jest niegroźne. Dopiero gdy spadnie całkiem należy się bać.


Boli mnie brzuch. Mam nadzieję, że na @. I strasznie się boję, chociaż Tż mówi, że raczej nie mam czego. Będę miała nauczkę z tego stresu! Od tej pory ogumiam się już zawsze
No wlasnie nie wiem, bo tak sie boje, ze z tej wydzieliny moglo sie cos przedostac..
riririchards jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 21:42   #4112
xXRudaXx
Raczkowanie
 
Avatar xXRudaXx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 156
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość

Weekend majowy to chyba najlepszy w moim życiu hehe Dużo zabawy, spotkań z przyjaciółmi, piękna pogoda no i robienie tego na co ma się ochotę
Ruda ja jak się poparzyłam słońcem to zawsze używam balsamu PO opalaniu firmy Ziaja z wapnem. Jest naprawdę rewelacyjny (przynajmniej jak dla mnie). Chłodzi, znieczula skóre, poprostu tak nie boli i powoduje szybkie "gojenie" się raczka hehe
to majówka podobna jak u mnie no może nie do końca wyszło tak jak bym chciała bo towarzystwo zaczęło za bardzo "balować" więc tylko jedną noc z nimi nocowałam ale ogólnie było fajnie. Może nie potrzebnie się tym wszystkim zdenerwowałam ale przynajmniej Tż miał chwilę odpoczynku ode mnie.
na przyszłość zapamiętam jaki balsam kupić ja mam jakiś z Soraya po opalaniu. co prawda nie chłodzi ale w miarę się sprawdza.

u mnie okres powinien być około 17 maja jeżeli oczywiście drugi cykl bez tabletek będzie taki jak powinien być.
__________________
Próbuję nie zwariować
xXRudaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 21:50   #4113
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez xXRudaXx Pokaż wiadomość
to majówka podobna jak u mnie no może nie do końca wyszło tak jak bym chciała bo towarzystwo zaczęło za bardzo "balować" więc tylko jedną noc z nimi nocowałam ale ogólnie było fajnie. Może nie potrzebnie się tym wszystkim zdenerwowałam ale przynajmniej Tż miał chwilę odpoczynku ode mnie.
na przyszłość zapamiętam jaki balsam kupić ja mam jakiś z Soraya po opalaniu. co prawda nie chłodzi ale w miarę się sprawdza.

u mnie okres powinien być około 17 maja jeżeli oczywiście drugi cykl bez tabletek będzie taki jak powinien być.

Ja też się właśnie na 17 maja spodziewam okresu hehe. Ja jak przestałam brać tabletki to mi miesiączka z powrotem zaczęła się spóźniać. Przy hormonach była jak w zegarku a teraz to mam cykle co 34- 36 dni
Tylko pierwszy okres zaraz po odstawieniu tabletek dostałam tak jak powinien być a potem to już tak jak pisałam wyżej
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:02   #4114
xXRudaXx
Raczkowanie
 
Avatar xXRudaXx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 156
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Ja też się właśnie na 17 maja spodziewam okresu hehe. Ja jak przestałam brać tabletki to mi miesiączka z powrotem zaczęła się spóźniać. Przy hormonach była jak w zegarku a teraz to mam cykle co 34- 36 dni
Tylko pierwszy okres zaraz po odstawieniu tabletek dostałam tak jak powinien być a potem to już tak jak pisałam wyżej
ja przed tabletkami nie miałam zbytnich problemów z regularnością. No chyba, że jakieś stresujące sytuacje miałam to się spóźniał. Ale z tego co pamiętam to około 29-31 dni miałam. Pierwszy naturalny był po 29 więc mam cichą nadzieję, że kolejny też się pojawi tak jak powinien.
odebrałam w piątek przesyłkę z gumkami i testujemy z Tżtem dzisiaj miałam ubaw niesamowity gdy postanowił wypróbować taką w różowym opakowaniu a się okazało że jest truskawkowa chciałabym widzieć swoją minę gdy zobaczyłam mega czerwonego penisa Tżta!! może zapach i fajny ale kolor powalił mnie z nóg biedny chciał zmieniać gdy nie dałam rady powstrzymać sie od śmiechu
__________________
Próbuję nie zwariować
xXRudaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:08   #4115
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez xXRudaXx Pokaż wiadomość
ja przed tabletkami nie miałam zbytnich problemów z regularnością. No chyba, że jakieś stresujące sytuacje miałam to się spóźniał. Ale z tego co pamiętam to około 29-31 dni miałam. Pierwszy naturalny był po 29 więc mam cichą nadzieję, że kolejny też się pojawi tak jak powinien.
odebrałam w piątek przesyłkę z gumkami i testujemy z Tżtem dzisiaj miałam ubaw niesamowity gdy postanowił wypróbować taką w różowym opakowaniu a się okazało że jest truskawkowa chciałabym widzieć swoją minę gdy zobaczyłam mega czerwonego penisa Tżta!! może zapach i fajny ale kolor powalił mnie z nóg biedny chciał zmieniać gdy nie dałam rady powstrzymać sie od śmiechu
Napewno dostaniesz tak jak trzeba ewentualnie z tym 2-3 dniowym opóźnieniem. Zanim zaczęłam brać tabletki i miałam takie nie regularne cykle to też byłam z tym u lekarza i dostałam wtedy luteinę. Ale ona nic nie pomogła i w sumie zostało że tak ma być w moim organizmie hehe Najważniejsze że zawsze jest ta miesiączka.
A co do gumek hehe Ja uwielbiam te kolorowe i pachnące. Świetne są. Chociaż sprzęt nie zawsze wyglada w nich tak jak powinien hehe
Ostatnio mieliśmy czarne.. O matko hehe też śmiechu było, bo pierwsze co się kojarzy to murzyński penis
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:15   #4116
xXRudaXx
Raczkowanie
 
Avatar xXRudaXx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 156
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Napewno dostaniesz tak jak trzeba ewentualnie z tym 2-3 dniowym opóźnieniem. Zanim zaczęłam brać tabletki i miałam takie nie regularne cykle to też byłam z tym u lekarza i dostałam wtedy luteinę. Ale ona nic nie pomogła i w sumie zostało że tak ma być w moim organizmie hehe Najważniejsze że zawsze jest ta miesiączka.
A co do gumek hehe Ja uwielbiam te kolorowe i pachnące. Świetne są. Chociaż sprzęt nie zawsze wyglada w nich tak jak powinien hehe
Ostatnio mieliśmy czarne.. O matko hehe też śmiechu było, bo pierwsze co się kojarzy to murzyński penis
no może się spóźnić o te 2-3 dni, oby tylko była! w połowie pierwszego cyklu bolały mnie strasznie sutki a dzisiaj zauważyłam, że znowu tak mam. nie tak bardzo jak przed pierwszym naturalnym okresem ale jednak dyskomfort jest. więc może to jest oznaka, że okres za jakiś czas sie pojawi.

czarne gumy?? olololo padłabym chyba na miejscu!! i faktycznie czarny wyszczupla? hahahaha
__________________
Próbuję nie zwariować
xXRudaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:21   #4117
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez riririchards Pokaż wiadomość
No wlasnie nie wiem, bo tak sie boje, ze z tej wydzieliny moglo sie cos przedostac..
No dobrze, ale jeśli prezerwatywa jedynie osunęła się, a nie spadła tak że główka penisa miała styczność z Tobą to wydzielina pozostała w prezerwatywie przecież.

Nie stresuj się niepotrzebnie i spróbuj o tym nie myśleć - wiem, że to trudne, ale jednak spróbuj Będzie dobrze.
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 22:28   #4118
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez xXRudaXx Pokaż wiadomość
no może się spóźnić o te 2-3 dni, oby tylko była! w połowie pierwszego cyklu bolały mnie strasznie sutki a dzisiaj zauważyłam, że znowu tak mam. nie tak bardzo jak przed pierwszym naturalnym okresem ale jednak dyskomfort jest. więc może to jest oznaka, że okres za jakiś czas sie pojawi.

czarne gumy?? olololo padłabym chyba na miejscu!! i faktycznie czarny wyszczupla? hahahaha
Powiedziałabym, że dodaje wielkości w tym wypadku hehehe
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:54   #4119
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Napewno dostaniesz tak jak trzeba ewentualnie z tym 2-3 dniowym opóźnieniem. Zanim zaczęłam brać tabletki i miałam takie nie regularne cykle to też byłam z tym u lekarza i dostałam wtedy luteinę. Ale ona nic nie pomogła i w sumie zostało że tak ma być w moim organizmie hehe Najważniejsze że zawsze jest ta miesiączka.
A co do gumek hehe Ja uwielbiam te kolorowe i pachnące. Świetne są. Chociaż sprzęt nie zawsze wyglada w nich tak jak powinien hehe
Ostatnio mieliśmy czarne.. O matko hehe też śmiechu było, bo pierwsze co się kojarzy to murzyński penis
omg czarny penis ja bym nie wyrobiła ze śmiechu. albo zielony- zaraz mi się ten kolor kojarzy z niedojrzałym bananem

ja przed tabsami miałam nieregularne strasznie długie i bolesne okresy a na dodatek mega obfite
po tabsach zauważyłam cykle uregulowane 27-29 dni jak do tej pory, krótsze i dużo mniej bolesne i obfite, także to na plus.

na Wujaszka czekam do 22.05 i mam nadzieje, że escapelle nie rozregulowała mi cyklu i będzie w terminie
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 08:34   #4120
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość

ja przed tabsami miałam nieregularne strasznie długie i bolesne okresy a na dodatek mega obfite
po tabsach zauważyłam cykle uregulowane 27-29 dni jak do tej pory, krótsze i dużo mniej bolesne i obfite, także to na plus.
ja tak samo

pomału włączam się spowrotem do wątku - u mnie też majówka była bomba! bawilam się świetnie, jak dawno - może taki rok jest ogólnie dobry towarzysko
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 09:35   #4121
xXMalinowaLadyXx
Zadomowienie
 
Avatar xXMalinowaLadyXx
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 7-me NieBo ;)
Wiadomości: 1 005
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Wujcio się ładnie rozpakował Jakoś tak w tym miesiącu nie myślałam o tym szczególnie - wczoraj już trochę zaczynałam i przyszedł Bez odwalania ceregieli jak ostatnio
Nawet mnie to w dobry humor wprawiło i lepiej mi się spało
Także 3-4 dni i chętnie oddam dalej

Wontrubka
__________________
BĘDĘ SZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!

WĄTEK UBRANIOWY:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68701111
WĄTEK KOSMETYCZNY[/B]
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68702621
xXMalinowaLadyXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 10:45   #4122
maggies07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 199
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Witam Was wszystkie po powrocie z majóweczki. Kurcze nie było mnie tydzień, a Wy takie twórcze tutaj jesteście.

Ja czekam na mój normalny okres po tym 3 tygodniowym, zaobserwowałam u siebie owulacje w końcu( na wyjeździe chyba zmiana klimatu pomogła) i czuje mój brzuszek jak na okres już tak szybko. Przed tym to już widziałam jak mi brzuch rośnie. Do ginekologa idę w środę po wyniki. Właśnie ze względu co mi się przytrafiło to kazała zrobić badania na tarczyce. Zobaczymy co wyjdzie.

Niewymierna co do braku gumek kiedyś z TZ nam zabrakło był to 3 maj rok temu i całą miejscowość przejechaliśmy w poszukiwaniu otwartej apteki, a okazało się, że pod domem TZ jest otwarta. Do niej nie poszliśmy na początku bo widać ją z okien od TZ (jego mama lubi obserwować co się dzieje za oknem) i też stwierdziliśmy, że pewnie zamknięta.

Boże jak mi wczoraj głupio było bo wróciłam z majówki i po półtorej tygodnia nie widzenie się z TZ pojechał od razu do niego. I tak leżymy w pewnej dwuznacznej pozycji i się całujemy, a tu jego tata wszedł.(nigdy tego nie robi jak wie, że jestem a własnie myślał że TZ jest sam bo moich butów ni zauważył;/) Jak mi głupio strasznie wiem, że to tylko tak leżeliśmy no ale głupio mi ON(ojciec) sam się też speszył i przeprosił, że tak wszedł, ale jak mi głupio. ;/
maggies07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 12:44   #4123
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Maggies u mnie tak kiedyś brat Tża wparował - starszy od nas o 3 lata, a ja leżałam na nim, a jego brat przeszedł sobie wszedł bez pukania - my zamarliśmy - przeszedł sobie przez pokój tak jakby nas w ogólnie nie zauważył - wyszedł na balkon po koszulkę, przebrał koszulkę idąc i wyszedł z pokoju, a my tak z niego laliśmy z Tżem. A potem jak się Tż go pytał czemu nie zapukał to podobno odpowiedział, że po co ma pukać jak nikogo nie ma w pokoju

Wiecie co, w środę ma być @ a ja się boję i po cyckach się nawet macam czy bolą na okres. No ale w sumie bolą i cera mi się pogorszyła więc chyba przyjdzie.
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:25   #4124
xXRudaXx
Raczkowanie
 
Avatar xXRudaXx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 156
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

już nie raz zdarzyła się Nam taka sytuacja, że ktoś wparował do pokoju chociaż mego tatę dosyć szybko nauczyłam pukać. Mama mego Tżta gdy jesteśmy u Niego i chce do Nas przyjść to już z drugiego pokoju woła "Kotki idę do Was, ubierać się"
__________________
Próbuję nie zwariować
xXRudaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 14:17   #4125
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Dobra mama, moja kiedyś się zapytała czy kupiłam prezerwatywy na wszelki wypadek, skoro Tż przychodzi, ale to było w formie żartów i chyba jedyna odpowiedź którą dopuszczała to ta, że nie będą nam potrzebne
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 18:05   #4126
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

hej Wam! Użycie Escapelle dało o sobie znać, bolała mnie głowa i przez 2 dni brzuch :/ ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i za 2 tyg Wujek przybędzie, pocieszam się tym, że Tż nie miał wytrysku, a wiadomo w samym płynie plemniki są osłabione i mniejsza ich ilość
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .





KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:44   #4127
maya89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Wiadomości: 233
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

dziewczyny, u was też dziś była taka paskudna pogoda? zimno i mżawka prawie cały dzień? przedłużyłam sobie weekend majowy do czwartku ale chyba już więcej nic nie zrobię z taką pogodą:/
do tego dziś czuję się paskudnie i cały dzień boli mnie podbrzusze (jakby na @) - dzis 10dc więc to chyba owulacja? a w czw mam się widzieć z Tżem po dłuższej przerwie, więc chyba będziemy musieli bardziej uważać
maya89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:10   #4128
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

KamilaEwa będzie dobrze.
jak nie było wytrysku to nie masz się już czym martwić.

Mnie dzisiaj brzuch pobolewał, ale już 13 dc, więc myślę, że to oznaka owu. Teraz też mnie delikatnie pobolewa po prawej stronie.
A jutro nocka u Tż ale to oznacza jedno, 14 dc trzeba uważać, bo raczej nie dam rady się powstrzymać w ogóle, bo już mam chcicę taką... Oj ewidentnie owulacja.

U nas nie ma problemu z rodzicami- moi nie przychodzą wcale, gdy jest u mnie Tż, więc luzik, a Tż mieszka bez rodziców więc już w ogóle spoko
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:14   #4129
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Hej dziewczyny
Wcześniej tu nie zaglądałam, ale tak poczytałam kilka stron z tego wątku w różnych odstępach czasowych i co widze? ciągle schizujecie. ja to już chyba bym się nerwowo wykończyła jakbym miała tak rozkminiać czy będę miała tym razem okres, a może jednak przez gumkę przedostały się jakieś plemniki terminatory i będzie dziecko
A mam pytanie: jak tak schizujecie to z powodu że Wam np pękła gumka, albo że jej nie było czy tak po prostu bo nie macie zaufania do gumek, ale wszystko było ok?
Laski, gumka cała=nie ma ciąży, chyba, że to cud jakiś by był
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 07:41   #4130
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wcześniej tu nie zaglądałam, ale tak poczytałam kilka stron z tego wątku w różnych odstępach czasowych i co widze? ciągle schizujecie. ja to już chyba bym się nerwowo wykończyła jakbym miała tak rozkminiać czy będę miała tym razem okres, a może jednak przez gumkę przedostały się jakieś plemniki terminatory i będzie dziecko
A mam pytanie: jak tak schizujecie to z powodu że Wam np pękła gumka, albo że jej nie było czy tak po prostu bo nie macie zaufania do gumek, ale wszystko było ok?
Laski, gumka cała=nie ma ciąży, chyba, że to cud jakiś by był
Właśnie takich osób nam tu trzeba!!! Głosów rozsądku! Odpowiadając na pytanie - jak pęknie którejś guma, to jest to MEGASCHIZ nas wszystkich i megapocieszanie. A tak, to schizujemy sobie, można powiedzieć, "hobbystycznie" i rozważamy różne czarne scenariusze taka łagodna wersja masochizmu
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 08:05   #4131
maya89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Wiadomości: 233
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

To jest watek antyschizowy,grupa wsparcia naszych wielkich, czesto bezpodstawnych, schiz i dajemy sobie baty w sumie co miesiac jak kazdej sie wujaszek spoznia No bo w sumie narazie tylko dwie dziewczyny mialy przygody z peknietymi gumkami. Ja gumka ufam. Tylko pod koniec cyklu zaszalejemy bez i potem mam schizy jak spoznia mi sie wujaszek

a ja na pewno mam/bede miec owulacje. Snilo mi sie ze Tz pracowal w Berlinie i strasznie za nim tesknilam,wiec pojechalam go odwiedzic.. I rzucam sie na niego,a tu sie ze moj Tz wyglada prawie jak Tomasz Kammel ale to i tak moj Tz takjakby wiec zaraz sie mocniej poprzytulalismy
Heh,czesto mi sie snia jakby obcy mezczyzni w postaci Tza.. Nie wiem czy to dobrze ale w sumie lubie te sny

Edytowane przez maya89
Czas edycji: 2012-05-08 o 08:11
maya89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 09:02   #4132
maggies07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 199
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Arya90 ja już półtorej miesiąca bez seksu, więc jak jutro pani doktor powie mi, że mogę to jak się rzucę na TZ to raz to to chyba nie będzie. xD

Co do wchodzenie rodzice nam nigdy nie wchodzą jak wiedza, że ja jestem u TZ, a TZ u mnie no ale pech chciał że ojciec TZ nie wiedział i taka krępująca sytuacja nastała. ;/
maggies07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 12:04   #4133
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Co do krępujących zdarzeń hehe Ostatnio byliśmy ma osiemnastce mojej siostry i ona dostała taką piękną seksowną koszule nocną, wiecie koronka, prześwitujące miejsca A że ja zawsze chciałam coś takiego mieć to nie mogłam się powstrzymać żeby nie przymierzyć (oczywiście za pozwoleniem siostry) i zobaczyć jak ja w niej wygladam. A że jesteśmy tych samych rozmiarów to problemu nie było. Poprosiłam mamę żeby mi pomogła z ubraniem bo nie chciałam nic zepsuć. To takie delikatne jest że aż strach. No i jak już ubrałam, to mówie do mamy żeby zawołała Mojego, bo chcę żeby zobaczył jak ładnie leży hehe
No i On wchodzi i w tym momencie słychać: "Ooooo jaaaaaaaaa, ale bym Cię zerż... w tym" Obraca się a tam stoi moja mama za nim, a on myślał że ona wyszła Szybko wyszedł do drugiego pokoju a mama nie mogła się powstrzymać od śmiechu
Dobrze że mam lajtową mamę hehe
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 12:06   #4134
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Ja chce już @ niech już przyjdzie
Ma czas do jutra! Boże ja już nigdy nie ryzykuje, bo to potem źle działa na moją psychikę.

Strasznie zimno dzisiaj, brr...
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 12:10   #4135
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Co do krępujących zdarzeń hehe Ostatnio byliśmy ma osiemnastce mojej siostry i ona dostała taką piękną seksowną koszule nocną, wiecie koronka, prześwitujące miejsca A że ja zawsze chciałam coś takiego mieć to nie mogłam się powstrzymać żeby nie przymierzyć (oczywiście za pozwoleniem siostry) i zobaczyć jak ja w niej wygladam. A że jesteśmy tych samych rozmiarów to problemu nie było. Poprosiłam mamę żeby mi pomogła z ubraniem bo nie chciałam nic zepsuć. To takie delikatne jest że aż strach. No i jak już ubrałam, to mówie do mamy żeby zawołała Mojego, bo chcę żeby zobaczył jak ładnie leży hehe
No i On wchodzi i w tym momencie słychać: "Ooooo jaaaaaaaaa, ale bym Cię zerż... w tym" Obraca się a tam stoi moja mama za nim, a on myślał że ona wyszła Szybko wyszedł do drugiego pokoju a mama nie mogła się powstrzymać od śmiechu
Dobrze że mam lajtową mamę hehe
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 12:12   #4136
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Co do krępujących zdarzeń hehe Ostatnio byliśmy ma osiemnastce mojej siostry i ona dostała taką piękną seksowną koszule nocną, wiecie koronka, prześwitujące miejsca A że ja zawsze chciałam coś takiego mieć to nie mogłam się powstrzymać żeby nie przymierzyć (oczywiście za pozwoleniem siostry) i zobaczyć jak ja w niej wygladam. A że jesteśmy tych samych rozmiarów to problemu nie było. Poprosiłam mamę żeby mi pomogła z ubraniem bo nie chciałam nic zepsuć. To takie delikatne jest że aż strach. No i jak już ubrałam, to mówie do mamy żeby zawołała Mojego, bo chcę żeby zobaczył jak ładnie leży hehe
No i On wchodzi i w tym momencie słychać: "Ooooo jaaaaaaaaa, ale bym Cię zerż... w tym" Obraca się a tam stoi moja mama za nim, a on myślał że ona wyszła Szybko wyszedł do drugiego pokoju a mama nie mogła się powstrzymać od śmiechu
Dobrze że mam lajtową mamę hehe
padłaaaaam ja bym chyba umarła! Musisz mieć naprawdę bardzo lajtową mamę
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 12:45   #4137
Delia N
Raczkowanie
 
Avatar Delia N
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 94
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Dziewczyny, potrzebuje wsparcia... 8.04 dostałam okresu, a, że na początku mało co leci, to postanowiliśmy sobie na chwilę bez ogumienia. I przed ostatniego dnia też. Okres później był jak każdy mój; obfity, bolący, katusze jak co miesiąc. Cykle mam z reguły ok 30 dniowe, przez 3 miesiące utrzymywały się 28 dniowe, no i @ powinien być już, a go nie ma, a ja wariuje
Piersi nie bolą, śluzu praktycznie brak, bóli brzucha brak, nic go nie zapowiada.
Myślicie, że jest się czym martwić? Tż uspokaja, mówi, że na pewno nic się nie stało i wygania mnie po tabletki, na które się w końcu chyba zdecyduję. No, czekam na jakieś dobre słowo
Delia N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:32   #4138
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

A mnie już taaaaak brzuch boli na okres, że nie wiem, pewnie będzie jutro, albo jeszcze dzisiaj może

I mam tyle energii, że cały dom wysprzątałam, łacznie ze swoim miejscem pracy, które jest zawsze zawalone od papierów I nareszcie mam gdzie łokcie położyć
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:14   #4139
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Co do krępujących zdarzeń hehe Ostatnio byliśmy ma osiemnastce mojej siostry i ona dostała taką piękną seksowną koszule nocną, wiecie koronka, prześwitujące miejsca A że ja zawsze chciałam coś takiego mieć to nie mogłam się powstrzymać żeby nie przymierzyć (oczywiście za pozwoleniem siostry) i zobaczyć jak ja w niej wygladam. A że jesteśmy tych samych rozmiarów to problemu nie było. Poprosiłam mamę żeby mi pomogła z ubraniem bo nie chciałam nic zepsuć. To takie delikatne jest że aż strach. No i jak już ubrałam, to mówie do mamy żeby zawołała Mojego, bo chcę żeby zobaczył jak ładnie leży hehe
No i On wchodzi i w tym momencie słychać: "Ooooo jaaaaaaaaa, ale bym Cię zerż... w tym" Obraca się a tam stoi moja mama za nim, a on myślał że ona wyszła Szybko wyszedł do drugiego pokoju a mama nie mogła się powstrzymać od śmiechu
Dobrze że mam lajtową mamę hehe
Boże, ale fajnie mieć taką mamę!


Dziewczyny odebrałam wyniki badań. Nie wiem, czy mi się zdaje, ale nie wiem czy mi przepiszą tabsy ;/
Wiem, że to nie ten wątek, ale może się znacie i powiecie co myślicie?
otóż poza normą mam:
leukocyty 4,1 (4,5-6,00)
monocyty 10,6% (2,0-10,0)
neutrofile- ilość 2,15 (2,5-7,0)
PDW 19,1% (9,0- 17,0)
wskaźnik obecności dużych płytek 45,2% (13-43)

niby niewiele te moje wyniki się różnią od normy, ale jednak ;/
cholesterol też na granicy kurde no.

ale za to cała reszta w normnie (wątroba, glukoza, aPTT i reszta morfologii). W piątek idę do lekarza i zobaczymy co powie.
Nie chcę tylko dać sobie wcisnąć tabsów na siłę, że niby nic się nie stanie a wiecie. Te morfologie to mnie nie martwią, bo zazwyczaj miałam takie małe odchyły, ale cholesterol już tak (mieszczę się w normie, ale na styk). Czytałam zaś na necie, że wysoki cholesterol jeszcze nic nie znaczy, bo trzeba spr frakcje LDL i HDL jak dużo HDL to to nawet pożądane. Zna się któraś na tym i może coś opowiedzieć?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:05   #4140
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Nie mam zielonego pojęcia, kompletnie się na tym nie znam, ale przyszłam się pochwalić, że wujaszek otworzył walizki, awanturuje się tak, że aż boli czyli ciąży nie ma

Tymczasem chyba idę na jakiś dobry spacerek.

Arya, zostań z nami, co się będziesz
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.