Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-06, 21:16   #1921
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Ech, dziękuję Ci, mam nadzieję, że jeszcze się sprawa rozjaśni, przydałoby mi się trochę dobrej passy w końcu

Twój TŻ jest naprawdę wspaniały- nie smuć się, na tym przecież związek polega, żeby nawzajem się wspierać, jeszcze może przyjść chwila, kiedy tak samo mocno on będzie potrzebował Ciebie, i wtedy się sprawdzisz
Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Ja dziś zjadłam na mieście, ale ogólnie dietetycznie, w barze tajlandzkim z facetem. Ja ponad 2 miesiące nie jadłam nic na mieście, toteż nic się nie stanie. Mój chłopak mówi, że tak naprawdę, to dawno już mogłabym coś na mieście zjeść, a nie cudować i obawiać się i pewnie ma rację, że i tak strasznie długo czekałam i że nawet jakbym wcześniej coś delikatnego na mieście zjadła, to nic by się nie stało, o ile to nie jest codziennością.
Od tych kilku dni się źle czuję po tych tabletkach anty, waga nie poszła w górę, ale po prostu tak źle, że jakbym ćwiczyła, to pewnie bym upadła i nie dała rady, najchętniej bym spała non stop. Ale jutro już się biorę za ćwiczenia, na pewno z kązdym dniem będzie lepiej, wiadomo, że na początku skutki uboczne mogą być dość silne i sił brak na cokolwiek. No i nauka na mnie czeka.
Zgadzam się, Kitko, nie miej wyrzutów sumienia. W związku tak jest, raz Ty pomożesz jemu, raz on Tobie. Na pewno role się jeszcze odwrócą.
Pozdrawiam .
dziękuję dziewczyny za dobre słowa

candy mam nadzieję że niedługo się lepiej poczujesz i nie będzie już tych ubocznych skutków.. ja mialam to szczęscie że od razu moja gin przepisała mi tabsy , które mi odpowiadały i nie miałam kompletnie skutków ubocznych...

ja zaraz do łózka idę, trochę smutno mi dalej ale mam nadzieję że powol bedzie lepiej...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 21:31   #1922
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

No, myślę, że tak będzie. Dobre jest to, że jak często miałam kłopoty ze snem i rano usypiałam, nawet 4 czy 5 , to teraz wcześnie, bo padam od tych tabsów. Ja miałam robione dokładne badania i dobrali mi te tabletki, jak widać nie zawsze da się tak dobrać, by od razu było Ok. No, ale myślę, że przejdzie i wtedy będzie Ok i będą służyć.
Ja jednak zobaczyłam, że to co jadłam w sumie na podwieczorek, czyli w tym tajlandczyku, to blisko 300 kalorii, myślałam, że mniej, no ale nic, tak ogólnie to trzymam dietę, to powinno być Ok
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 07:32   #1923
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

hej

ja od dziś wracam do ostrych treningów, może to mi humor poprawi.... w każdym razie własnie wstałam i biorę się za aerobik... a wieczorem po szkole zrobię trening Ewy Ch..
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 07:44   #1924
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
hej

ja od dziś wracam do ostrych treningów, może to mi humor poprawi.... w każdym razie własnie wstałam i biorę się za aerobik... a wieczorem po szkole zrobię trening Ewy Ch..
Daj mi twoją motywację kobieto!
też chciałąbym, ale nie potrafię się zebrać, wciąż..
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 07:49   #1925
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Daj mi twoją motywację kobieto!
też chciałąbym, ale nie potrafię się zebrać, wciąż..
motywacja zerowa ale zmuszam się.. wiem że jak juz wejdę w tryb treningów to potem to bedzie dla mnie codzienność
więc- ćwicz, po jakimś czasie to wejdzie w krew
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 07:55   #1926
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
motywacja zerowa ale zmuszam się.. wiem że jak juz wejdę w tryb treningów to potem to bedzie dla mnie codzienność
więc- ćwicz, po jakimś czasie to wejdzie w krew
Mi to nie wchodzi w krew ile razy pamietam zaczynalam,mega motywacja,. ktora z dnia na dzien byal zerowa i już do cwiczen nie wtracałam
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 08:42   #1927
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Też wracam. wczoraj kompleksy wpędziły mnie w dołek i sobie popłakałam, dziś est już lepiej.
Mimo wszytko po wypadzie w góry i cały ten długi weekend zaniedbałam ćwiczenia i dietę, można powiedzieć, że jadłam dużo niezdrowych rzeczy. Do tego @ dwa dni mi dokuczała, a teraz katar
Dziś lekko z jedzeniem co by się trochę oczyścić. Rano i na II śniadanie biały serek z warzywami + jabłko. Potem kupię jakiś jogurt, bo nie wracam po pracy do domu odrazu więc nie zjem obiadu.
Nauki też mam sporo i trzeba się już wziąć pomału.
Do ćwiczeń i masaży też wracam. Dziś sobie kupię jakiś olejek, serum i może peeling i walczymy żeby za dwa miechy było super
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 15:03   #1928
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

A tu kawałek mojej nogi w nowych butach. W sumie teraz lepiej widzę siebie, tak myślę, że ta noga to no, no całkiem, całkiem. A według Was, jak wyglądam w nim? Może zdjęcie nie zrobione jest super, ale podoba mi się.

Poza tym, też niedługo biorę się za ćwiczenia. A teraz jestem z nosem w notatkach z mejla studenckiego.
Miłego poniedziałku .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bucik.jpg (42,5 KB, 100 załadowań)
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:26   #1929
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

candy ja tu widzę kawałek naprawdę apetycznej łydki

Chyba zdecydowałam, co zrobię w sprawie tamtego faceta... Zagram w otwarte karty i zapytam wprost, na czym stoję. Trudno, najwyżej się ośmieszę, ale nie chcę znowu przez pół roku się męczyć nad czymś zupełnie nierealnym, muszę wiedzieć! Dobrze robię? Pomogło Wam kiedyś takie postawienie wszystkiego jasno?
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 19:10   #1930
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
A tu kawałek mojej nogi w nowych butach. W sumie teraz lepiej widzę siebie, tak myślę, że ta noga to no, no całkiem, całkiem. A według Was, jak wyglądam w nim? Może zdjęcie nie zrobione jest super, ale podoba mi się.

Poza tym, też niedługo biorę się za ćwiczenia. A teraz jestem z nosem w notatkach z mejla studenckiego.
Miłego poniedziałku .
mmmm...sexi nóżka

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
candy ja tu widzę kawałek naprawdę apetycznej łydki

Chyba zdecydowałam, co zrobię w sprawie tamtego faceta... Zagram w otwarte karty i zapytam wprost, na czym stoję. Trudno, najwyżej się ośmieszę, ale nie chcę znowu przez pół roku się męczyć nad czymś zupełnie nierealnym, muszę wiedzieć! Dobrze robię? Pomogło Wam kiedyś takie postawienie wszystkiego jasno?
ja myślę że zawsze warto romawiać i stawiać szprawy jasno- teraz i tak się martwisz i zadręczasz a tak- możesz tylko zyskać
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 19:12   #1931
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja myślę że zawsze warto romawiać i stawiać szprawy jasno- teraz i tak się martwisz i zadręczasz a tak- możesz tylko zyskać
Dzięki Kochana, jak się coś rozjaśni to dam znać. A jak nie odpisze, to cóż, widać niewarty był zachodu
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 19:49   #1932
perfect_beauty
Raczkowanie
 
Avatar perfect_beauty
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 272
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana, jak się coś rozjaśni to dam znać. A jak nie odpisze, to cóż, widać niewarty był zachodu
dokładnie trzymam kciuki

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
A tu kawałek mojej nogi w nowych butach. W sumie teraz lepiej widzę siebie, tak myślę, że ta noga to no, no całkiem, całkiem. A według Was, jak wyglądam w nim? Może zdjęcie nie zrobione jest super, ale podoba mi się.

Poza tym, też niedługo biorę się za ćwiczenia. A teraz jestem z nosem w notatkach z mejla studenckiego.
Miłego poniedziałku .
kocham koturny a i nóżka fajna a ja się męczę z projektem... wszystko byłoby ok gdyby komputer się przy tym nie zacinał ale niedługo na szczęście będę mieć prawdopodobnie nowy więc muszę jakoś wytrzymać.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
Też wracam. wczoraj kompleksy wpędziły mnie w dołek i sobie popłakałam, dziś est już lepiej.
Mimo wszytko po wypadzie w góry i cały ten długi weekend zaniedbałam ćwiczenia i dietę, można powiedzieć, że jadłam dużo niezdrowych rzeczy. Do tego @ dwa dni mi dokuczała, a teraz katar
Dziś lekko z jedzeniem co by się trochę oczyścić. Rano i na II śniadanie biały serek z warzywami + jabłko. Potem kupię jakiś jogurt, bo nie wracam po pracy do domu odrazu więc nie zjem obiadu.
Nauki też mam sporo i trzeba się już wziąć pomału.
Do ćwiczeń i masaży też wracam. Dziś sobie kupię jakiś olejek, serum i może peeling i walczymy żeby za dwa miechy było super
czasami dobrze jest sobie popłakać bo później człowiekowi chociaż trochę lżej życzę dużo motywacji
perfect_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:06   #1933
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Dance makabre, uważam, że naprawdę, w wielu sytuacjach postawienie sprawy jasno jest świetnym, jak nie najlepszym rozwiązaniem. Dowiesz się co i jak, wtedy na pewno będzie Ci lżej. Ja też bym napisała, wolę jasne sytuacje.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:13   #1934
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

pokręciłam jeszcze HH, może jeszcze się zmuszę ze 20 minut pokrecić przy gotowych na wszystko potem prysznic, masaż ud i pośladków , oliwka antycell i spać bo jutro na 8 uczelnia...:/ źle bo nie zdąże rano poćwiczyć ( podobno jak się ćwiczy rano to sprawia to że organizm więcej kalorii w ciągu dnia spala, myślicie że to prawda??)
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:47   #1935
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Chyba prawda, teoretycznie nakręcasz sobie przemianę materii na resztę dnia... Ale ja nie mam czasu rano, ćwiczę przed kolacją zawsze :/

Dzisiaj było: 40 min biegania (6km), 8 min abs, 8 min legs
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:56   #1936
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Dziewczyny bójcie się!

Grubi ludzie są agresywni!

Dobrze, że już "żrę mniej", to mam mniej siły, żeby wam zagrażac.

A tak już całkiem na poważnie, to naszła mnie taka refleksja, że nawet jak człowiek chce o swojej grubej dupie ponarzekac, to musi miec i dupę i psychikę twardą bo ktoś to w końcu wykorzysta.

Po mnie to takie rzeczy w sumie spływają jak po kaczce Ale to tak na przestrogę wam mówię, bo nie po każdym tak.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cindy - najs łydeczka I fajne buty!

P.s Dzięki, że się ze mną wstawiłaś
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:25   #1937
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Nie ma sprawy. Napisałam co myślę .
Jasne, że tak. Niektórzy są naprawdę okrutni. Przyczepią się do wszystkiego, byle dopiec. Gdybyś gdzieś napisała, że masz problemy z cerę (na przykład), to pewnie pisaliby, że przez to. No, ale w Internecie to są mocni, wątpię, by po za nim również . My to fajne babki jesteśmy, to przejmować się nie będziemy .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 09:09   #1938
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Oj tak, ludzie lubią wykorzystywać cudze słabości... Dlatego o kompleksach się nie gada byle komu, ot co!

No i napisałam, wyjaśniliśmy sobie sprawę... Nic z tego nie będzie Ale cieszę się, że napisałam, bo przynajmniej teraz wiem na czym stoję, mogę się przestać dręczyć. Wszystko jest lepsze od niewiedzy, a tak to przynajmniej szybko się wyleczę.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 12:22   #1939
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Dance makabre w końcu trafisz na tego jedynego i oboje będziecie wiedzieli że to właśnie to. Trzymam kciuki .
Candy_lips szczupła łydeczka

Co to tabletek anty to kiedyś brałam przez kilka miesięcy, spróbowałam 2 rodzaje, ale czułam się okropnie. Stwierdziłam, że nie będę na sobie eksperymentować. Zrezygnowałam i jakoś nie zamierzam wracać, wolę mniej inwazyjne metody.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 18:28   #1940
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cześć dziewczyny Przeglądam ten wątek od jakiegoś czasu, widzę też ogólny wysyp wątków na intymnym dot. grubych ludzi i mam do Was pytanie/prośbę o poradę. Sama mam nadwagę i to sporą, powinnam zrzucić ok 20kg. Trzymanie diety nie jest dla mnie jakiś mega problemem, motywacja też jest spora. Problem jest jeden główny, może zabrzmi dziwnie, ale nie stać mnie na odchudzanie Mieszkam jeszcze z rodzicami (czasem pomieszkuję u TŻ, ale to głównie w weekendy), jesteśmy biedną rodziną. W domu nie ma obiadów, nie ma warzyw, owoców, chudego mięsa, nabiału (chyba jedyny plus, nie ma też słodyczy). Czasem Mama coś kupi zdrowszego, ale to np raz w tygodniu, a powinnam przecież jeść 5 posiłków zawierających ww produkty. Mam swoje pieniądze, ale jak kupię składniki na sałatkę to wychodzi ok 20 zł, a sałatkę zrobię z nich 2-3 razy. A gdzie obiady, inne posiłki itd. Poza tym sama wszystko sobie opłacam, nie dostaję nic od rodziców więc jeśli miałabym wydawać po 300-400 zł na jedzenie miesięcznie to jednak jest to dla mnie za duża kwota. W związku z tym głównie jadę na kanapkach (czasem jem je 3 razy dziennie, bo nic innego w domu nie ma). Moje pytanie jest więc takie: czy ktoś jest w podobnej sytuacji i może mi doradzić jak jeść tanio, ale zdrowo i schudnąć? Bo ja się naprawdę już załamuję, jest mnóstwo pysznych sałatek, potraw, mogłabym jeść je non stop i bym pewnie schudła, ale są za drogie.
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:45   #1941
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Hej. Podczas gdy ostatnio miałam dni, że nie ćwiczyłam i jednak dużo dnia zajmował komputer i nicnierobienie albo ćwiczyłam z 20 minut, to dziś lepiej, tak z 40 minut ćwiczyłam różne rzeczy na brzuch głównie, pospacerowałam też, niby niedużo, ale zawsze coś. Nigdy nie lubiłam smarowania się, ale posmarowałam się balsamem ujędrniającym. Już tyle czasu na diecie, a ja go wcale nie używałam, wstyd. Powiem szczerze, że celluit ten, który widzę z przodu u siebie chyba też mniejszy, cudów nie ma, nadal jest spory i widoczny, ale raczej nie tak jak wcześniej. Sama dieta na pewno przyniosła tutaj rezultaty, tak sądzę. W kąpieli pewnie wyszoruję się solą kuchenną, bo to podobno też jest dobre. Ja korzystam teraz sporo na Youtube z kanału fitappy, lubię jej ćwiczenia, nie wiem czy pisałam. No i mam też w gazetach trochę ćwiczeń, np w tym wydaniu "Świata kobiety"- jakby któraś była ciekawa, oczywiście.
Czyli w domu nie macie wcale obiadów Ankara? Hmm, na kanapkach na pewno też możesz schudnąć, no ale właśnie, warzywa też by się przydały, jak nie do sałatki to tak do zjedzenia.. albo coś ciepłego.
Może oprócz kanapek kup sobie czasem jakiś kefir czy jogurt naturalny? Do tego czasem jak możesz dokup owoc i możesz zjeść z tym albo oddzielnie, na podwieczorek. Mi sałatki obrzydły na razie, po tej akcji jak źle się poczułam, więc ich nie robię, ale oczywiście warzywa nadal jem, ale bez sałatki i nie tak chętnie jak kiedyś .
Na obiad może kup jakiś makaron, tani i dodaj do niego nie wiem nawet jogurtu naturalnego albo owocu? Albo ryż zakup, w sumie nie każdy jest drogi.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:57   #1942
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Czyli w domu nie macie wcale obiadów Ankara? Hmm, na kanapkach na pewno też możesz schudnąć, no ale właśnie, warzywa też by się przydały, jak nie do sałatki to tak do zjedzenia.. albo coś ciepłego.
Może oprócz kanapek kup sobie czasem jakiś kefir czy jogurt naturalny? Do tego czasem jak możesz dokup owoc i możesz zjeść z tym albo oddzielnie, na podwieczorek. Mi sałatki obrzydły na razie, po tej akcji jak źle się poczułam, więc ich nie robię, ale oczywiście warzywa nadal jem, ale bez sałatki i nie tak chętnie jak kiedyś .
Na obiad może kup jakiś makaron, tani i dodaj do niego nie wiem nawet jogurtu naturalnego albo owocu? Albo ryż zakup, w sumie nie każdy jest drogi.
Nie mam na co dzień obiadów, rodzeństwo je obiady w szkole, Mama czasem u Babci. Obiad jest może raz na tydzień i to są głównie ziemniaki i mielone, albo makaron z sosem ze słoika. Żadnych chudych mięs, ryb.
Makaron czy ryż z hogurtem naturalnym? Nie brzmi to zbyt smacznie, ale dzięki za radę. Kupuję sobie jakieś owoce, jogurty są w domu czasem, chyba największym problemem są u mnie właśnie obiady. Czyli co ugotować dla jednej osoby smacznego, zdrowego i taniego.
Myślę, że nie schudnę na kanapkach. Nie jem słodyczy, fast foodów etc. tylko właśnie głównie kanapki. Gdybym miała w ten sposób schudnąć, to chyba bym już schudła jakiś czas temu.
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:18   #1943
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Wiem. Zanim byłam na diecie, to też jadałam mielone, ziemniaki czy kotlet po prostu smażony, wszystko w dużej ilości, kopiaste. Wiem, że to z jogurtem nie brzmi dobrze, ale tak mi przyszło do głowy, bo tanie. Wiem, że rozkosz dla podniebienia to pewnie nie jest. Ale myślę, że nawet na diecie jak możesz to dodać można do tego makaronu hmm koncentrat pomidorowy czy przecier z pomidorów, coś w ten deseń. To niby oczywiste, ale dopiero wpadłam na to, by to napisać. Rozumiem, że w sytuacji, gdy rzadko macie obiady, to nie jest łatwo coś wykombinować.
Chleb jeżeli możesz staraj się jeść ciemny, to też zawsze będzie lepiej na diecie.
No nie wiem, tyle na razie wykombinowałam ;-). Coś tam zawsze można skorzystać. Generalnie w takiej sytuacji nadrabiaj ruchem, choć wiem, wiem, dieta też ważna.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-05-08 o 19:21
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:27   #1944
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Dzięki Candy_lips Teraz czekam na truskawki, aż trochę potanieją, i myślę, że zmiksowane truskawki z ryżem to byłoby coś i smacznego i pożywnego zarazem. Tak mnie zainspirowalaś tym ryżem i wpadłam na to


Co do ćwiczeń kupiłam tą płytkę z Shape z Ewą Chodakowską, ćwiczyłam na razie 3 razy, potem była przerwa (majówka i się rozleniwiłam), dziś zaczynam znów ćwiczenia. Zastanawiam się tylko czy to nie są ćwiczenia bardziej na wyrzeźbienie sylwetki, niż spalanie tłuszczu, może ktoś się orientuje? Chociaż myślę, że jakby nie było to mi nie zaszkodzą.

Sorki, że w ogóle tak się Wam wcięłam w wątek, chyba powinnam też napisać o swoich kompleksach. W sumie jeden i główny to waga. Jak teraz patrzę na zdjęcia andzi to mamy podobny typ figury, niby wszystko,jak ja to mówię,ubite, nic nie zwisa, w ubraniu nie wygląda tragicznie, no ale jednak przecież jestem gruba Biust 75 FF. Poza tym mam krzywy zgryz, ale to mam nadzieję kiedyś wyleczyć aparatem (jak mnie będzie stać). Zresztą na szczęście to wada nie rzucająca się w oczy. Trochę cellulitu, ale to wiem, że zeszło by pewnie z wagą i ćwiczeniami, rozstępy też, ale szczęście w nieszczęściu już jasne i mało je widać. Z pozytywnych stron: bardzo lubię swoją twarz, może to zabrzmi nieskromnie, ale uważam, że jestem dosyć ładna, mam fajne włosy, mocne i długie paznokcie, ładne stopy, fajne wcięcie w talii, malutkie uszy. Także ogólnie wszystko jestem w stanie zaakceptować tylko nie wagę

Edytowane przez Ankara19
Czas edycji: 2012-05-08 o 19:32
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:49   #1945
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Ankara19 Pokaż wiadomość
Dzięki Candy_lips Teraz czekam na truskawki, aż trochę potanieją, i myślę, że zmiksowane truskawki z ryżem to byłoby coś i smacznego i pożywnego zarazem. Tak mnie zainspirowalaś tym ryżem i wpadłam na to


Co do ćwiczeń kupiłam tą płytkę z Shape z Ewą Chodakowską, ćwiczyłam na razie 3 razy, potem była przerwa (majówka i się rozleniwiłam), dziś zaczynam znów ćwiczenia. Zastanawiam się tylko czy to nie są ćwiczenia bardziej na wyrzeźbienie sylwetki, niż spalanie tłuszczu, może ktoś się orientuje? Chociaż myślę, że jakby nie było to mi nie zaszkodzą.

Sorki, że w ogóle tak się Wam wcięłam w wątek, chyba powinnam też napisać o swoich kompleksach. W sumie jeden i główny to waga. Jak teraz patrzę na zdjęcia andzi to mamy podobny typ figury, niby wszystko,jak ja to mówię,ubite, nic nie zwisa, w ubraniu nie wygląda tragicznie, no ale jednak przecież jestem gruba Biust 75 FF. Poza tym mam krzywy zgryz, ale to mam nadzieję kiedyś wyleczyć aparatem (jak mnie będzie stać). Zresztą na szczęście to wada nie rzucająca się w oczy. Trochę cellulitu, ale to wiem, że zeszło by pewnie z wagą i ćwiczeniami, rozstępy też, ale szczęście w nieszczęściu już jasne i mało je widać. Z pozytywnych stron: bardzo lubię swoją twarz, może to zabrzmi nieskromnie, ale uważam, że jestem dosyć ładna, mam fajne włosy, mocne i długie paznokcie, ładne stopy, fajne wcięcie w talii, malutkie uszy. Także ogólnie wszystko jestem w stanie zaakceptować tylko nie wagę
Ewa mówi na samym początku, że są to ćwiczenia wysmuklające mięśnie.
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:28   #1946
perfect_beauty
Raczkowanie
 
Avatar perfect_beauty
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 272
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Ankara19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przeglądam ten wątek od jakiegoś czasu, widzę też ogólny wysyp wątków na intymnym dot. grubych ludzi i mam do Was pytanie/prośbę o poradę. Sama mam nadwagę i to sporą, powinnam zrzucić ok 20kg. Trzymanie diety nie jest dla mnie jakiś mega problemem, motywacja też jest spora. Problem jest jeden główny, może zabrzmi dziwnie, ale nie stać mnie na odchudzanie Mieszkam jeszcze z rodzicami (czasem pomieszkuję u TŻ, ale to głównie w weekendy), jesteśmy biedną rodziną. W domu nie ma obiadów, nie ma warzyw, owoców, chudego mięsa, nabiału (chyba jedyny plus, nie ma też słodyczy). Czasem Mama coś kupi zdrowszego, ale to np raz w tygodniu, a powinnam przecież jeść 5 posiłków zawierających ww produkty. Mam swoje pieniądze, ale jak kupię składniki na sałatkę to wychodzi ok 20 zł, a sałatkę zrobię z nich 2-3 razy. A gdzie obiady, inne posiłki itd. Poza tym sama wszystko sobie opłacam, nie dostaję nic od rodziców więc jeśli miałabym wydawać po 300-400 zł na jedzenie miesięcznie to jednak jest to dla mnie za duża kwota. W związku z tym głównie jadę na kanapkach (czasem jem je 3 razy dziennie, bo nic innego w domu nie ma). Moje pytanie jest więc takie: czy ktoś jest w podobnej sytuacji i może mi doradzić jak jeść tanio, ale zdrowo i schudnąć? Bo ja się naprawdę już załamuję, jest mnóstwo pysznych sałatek, potraw, mogłabym jeść je non stop i bym pewnie schudła, ale są za drogie.
sałatka wcale nie musi kosztować 20zł wczoraj kupiłam rzodkiewkę, szczypiorek, 5 jajek, jogurt naturalny i zapłaciłam coś koło 7-8zł. W jak dużym mieście mieszkasz? Bo w sklepach takich jak np tesco (w moim mieście) jest takie coś jak dział warzyw/owoców przecenionych i często tam można fajnego coś znaleźć. Jest również taki dział na nabiale z rzeczami których data ważności się niedługo kończy. Ja miesięcznie 300zł na jedzenie na pewno nie wydaję a gotuję obiady sobie w tygodniu sama.
__________________
dobrze organizuję swój czas
piszę listy
czytam książki
studiuję architekturę
perfect_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:42   #1947
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez perfect_beauty Pokaż wiadomość
sałatka wcale nie musi kosztować 20zł wczoraj kupiłam rzodkiewkę, szczypiorek, 5 jajek, jogurt naturalny i zapłaciłam coś koło 7-8zł. W jak dużym mieście mieszkasz? Bo w sklepach takich jak np tesco (w moim mieście) jest takie coś jak dział warzyw/owoców przecenionych i często tam można fajnego coś znaleźć. Jest również taki dział na nabiale z rzeczami których data ważności się niedługo kończy. Ja miesięcznie 300zł na jedzenie na pewno nie wydaję a gotuję obiady sobie w tygodniu sama.
Mieszkam w całkiem sporym mieście, sprawdzę to u siebie. Dzięki za pomysł na całkiem fajną sałatkę. Dziś też zainspirowana zrobiłam sałatkę (?): pomidory, cebula, jogurt naturalny i przyprawy. Może nic specjalnego, ale zawsze to jakaś odmiana od kanapek.
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:14   #1948
perfect_beauty
Raczkowanie
 
Avatar perfect_beauty
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 272
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Ankara19 Pokaż wiadomość
Mieszkam w całkiem sporym mieście, sprawdzę to u siebie. Dzięki za pomysł na całkiem fajną sałatkę. Dziś też zainspirowana zrobiłam sałatkę (?): pomidory, cebula, jogurt naturalny i przyprawy. Może nic specjalnego, ale zawsze to jakaś odmiana od kanapek.
do tej sałatki dodałam jeszcze kiełki fasoli mung które kupiłam w małej puszce i zapłaciłam ok 4zł i odrobinę majonezu a sałatkę miałam na dwa dni
nikt przecież nie powiedział, że sałatka musi mieć Bóg wie ile składników
tak samo można zrobić prosty, tani obiad typu kilka ziemniaków i sos pieczarkowy (czyli 4-5 pieczarek, trochę śmietany/jogurtu naturalnego i troszkę mąki, plus przyprawy jakie tam chcesz i gotowe).
ćwiczysz może?
__________________
dobrze organizuję swój czas
piszę listy
czytam książki
studiuję architekturę
perfect_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 23:07   #1949
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

perfect_beauty widzę, że masz fajne pomysły, na pewno skorzystam.

Ćwiczę z tą płytą z Shape, czasem rower i rolki, ale to nieregularnie. Sporo też chodzę codziennie bo praktycznie wszędzie przemieszczam się na piechotę.
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 08:21   #1950
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Ankara czy możesz nam napisać ile pieniędzy jesteś w stanie wydać na jedzenie? Wtedy będzie wiadomo co można doradzić. Nie musisz wydawać nie wiadomo ile na jedzenie. Może zamień makaron i ryż na razowy to kosztuje troszkę ale jest smaczniejsze i zdrowsze. Biały chleb zamień na ciemny, jeśli byłby za drogi to proponuję grahamke. Zawsze coś można wymyślić. Np ja jem na obiad schab/pierś z kurczaka oprószona tylko ziołami do tego makaron lub ryż razowy i wielka porcja brokuł i fasolki szparagowej polanych oliwą z oliwek. Na kolacje może jakieś jajka?

Dance makabre to ten sam facet co nas się pytałaś jak zapomnieć? Szkoda że tak wyszło, ale dobrze zrobiłaś stawiając sprawę jasno.

Tak w ogóle to przyszłam napisać że te BBL daje efekty. Pupa mi jeszcze się podniosła, zrobiła się bardziej taka zbita i jest twardsza niż wcześniej. Do tego Tż powiedział mi że mam strasznie zgrabną pupę, także dziewczyny z czystym sumieniem mogę polecić.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 18:31:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.