Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawie - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 13:11   #1111
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
a do parkingu to juz sie zadna nie przyznaje?
Bakti, to stare dzieje
awansowalysmy juz do biura

kiedy sié wybierasz na gym? potrzebujé wspierajácego kumpla
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 13:31   #1112
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Vedma chcialam napisac na PW ale juz sama jestem
(wiesz bo tak miedzy nami, to 2 razy o tej tasmie dzis wspomialas, nie wiem czy sie wygadalas niechcacy czy co??? helllpppp)




Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Kolor robilam chyba w styczniu albo lutym, nie wiem zreszta po co, bo nie lubie fryzjerow, farbowania i kickania sie z wlosami...
No to od poczatku roku juz troche minelo moze dlatego kolor sie wyplukal, co?
Z reszta ja nie wiem, nie farbuje, wiec pewnie nie powinnam sie wypowiadac...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 14:29   #1113
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

Haha, Kofi, ale niektorzy naprawde maja swietne prace w biurach, przekladaja papierki caly dzien i jeszcze na Wizaz znajduja czas
(dobra, ide, bo kolezanka z tasmy sama nie wyrabia...)


Jeny, musze isc pomoc kolezance z tasmy, bo od rana psuje drukarke i chyba jej sie w koncu udalo...
... a z nasza drukarka nie ma zartow - to takie bydle, ze czlowieka by bez problemu wciagnelo...
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Vedma chcialam napisac na PW ale juz sama jestem
(wiesz bo tak miedzy nami, to 2 razy o tej tasmie dzis wspomialas, nie wiem czy sie wygadalas niechcacy czy co??? helllpppp)
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
a do parkingu to juz sie zadna nie przyznaje?
Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
Bakti, to stare dzieje
awansowalysmy juz do biura


Ech stare dzieje....Pierwszy rok na zmywaku, drugi na parkingu, trzeci na tasmie i tak w koncu wyladowalam w biurze.
Pnie sie czlowiek, a co ambitnym cza byc .....
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 15:50   #1114
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
woda ok 280f rocznie
Malutko za wode placisz, to juz scieki wliczone czy tylko woda? U mnie niestety wiecej kosztuje ta mokra przyjemnosc. A wszystko przez 'londonersow' co sikaja do morza i smieci na plazy zostawiaja i ja potem musze za to placic .

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Haha, Kofi, ale niektorzy naprawde maja swietne prace w biurach, przekladaja papierki caly dzien i jeszcze na Wizaz znajduja czas
(dobra, ide, bo kolezanka z tasmy sama nie wyrabia...)
Dobrego masz szefa ze ci WiFi przy tasmie zamontowal .

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
a do parkingu to juz sie zadna nie przyznaje?
Jak nie jak tak ja teraz na prywatnym podjazdzie urzeduje robiac nadgodziny . A przy okazji aut popilnuje - przyjemne z pozytecznym .

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość


Ech stare dzieje....Pierwszy rok na zmywaku, drugi na parkingu, trzeci na tasmie i tak w koncu wyladowalam w biurze.
Pnie sie czlowiek, a co ambitnym cza byc .....
jakbym swoje CV czytala .




Przyszlam wczesniej z pracy bo mi sie wizja lekko rozmywala . Co mialam zrobic zrobilam, nawet sie dziwie ze mi zgrabnie poszlo mimo lekkiej goraczki.


A co do wesela, to byla olbrzymia markiza, na trawie, wkolo drzewa, super bufet z jedzeniem vege, tanie piwko lokalne . Muzyka na zywo ze sceny, co chwila inne kapele do wyboru do koloru. Od muzyki starodawnej + pokaz tanca z epoki, przez muzyke irlandzka, po nowoczesny jazzowy funk. Towarzystwo baaaardzo wyluzowane. Bylo puszczanie chinskich latarni i pokaz ogni. TZ nie chcial do domu wracac bo akurat fajna kapela zaczela grac , no ale taksowka zamowiona wiec chcac niechcac musial sie zwijac .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 16:44   #1115
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość


Ech stare dzieje....Pierwszy rok na zmywaku, drugi na parkingu, trzeci na tasmie i tak w koncu wyladowalam w biurze.
Pnie sie czlowiek, a co ambitnym cza byc .....
mmm serio?
jakos szybko ci sie rozwinela ta kariera
no tak ale z tego co wiem polki uchodza za dosyc latwe tzn pracowite kobity

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Malutko za wode placisz, to juz scieki wliczone czy tylko woda? U mnie niestety wiecej kosztuje ta mokra przyjemnosc. A wszystko przez 'londonersow' co sikaja do morza i smieci na plazy zostawiaja i ja potem musze za to placic ..
ej no malo, ale moze ona ma na mysli sama wode a sciekow juz nie
bo ja za sama wode place ok 80f na pol roku plus jakies 110 za scieki




Cytat:

A co do wesela, to byla olbrzymia markiza, na trawie, wkolo drzewa, super bufet z jedzeniem vege, tanie piwko lokalne . Muzyka na zywo ze sceny, co chwila inne kapele do wyboru do koloru. Od muzyki starodawnej + pokaz tanca z epoki, przez muzyke irlandzka, po nowoczesny jazzowy funk. Towarzystwo baaaardzo wyluzowane. Bylo puszczanie chinskich latarni i pokaz ogni. TZ nie chcial do domu wracac bo akurat fajna kapela zaczela grac , no ale taksowka zamowiona wiec chcac niechcac musial sie zwijac
to faktycznie fajnie ten jazzowy funk brzmi najlepiej a tz sie wcale nie dziwie

***

zaraz zmywam sie do doma
dzis tez dziwny dzien mialam, kazda lekcja z innej bajki ... bilo mi w kaczan totalnie
dzieciaki myslalay ze zwariowalam
jedna dziewczynka powiedziala, ze jestm bardzo joyful today

a i bede gotowac to ----> http://www.bbcgoodfood.com/recipes/1...inoa-and-beans
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 16:57   #1116
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

To ryczalt za wode - 280F rocznie. Thames Water. Za to ciagle mamy hose pipe ban (scieki wliczone, albo za darmo mamy bo Korniszonowo placi )
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 17:06   #1117
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Ja na parking ni wrócé Wolé pracé w lokalu, tutaj chociaz nie pada
a jak jestem w biurze to zwykle w magazynie sie zaszywam
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 17:28   #1118
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Dobrego masz szefa ze ci WiFi przy tasmie zamontowal .
Ano dobry, dobry!
I jeszcze nam puszcza polskie radio, zebysmy szybciej raczkami przebieraly

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
A co do wesela, to byla olbrzymia markiza, na trawie, wkolo drzewa, super bufet z jedzeniem vege, tanie piwko lokalne . Muzyka na zywo ze sceny, co chwila inne kapele do wyboru do koloru. Od muzyki starodawnej + pokaz tanca z epoki, przez muzyke irlandzka, po nowoczesny jazzowy funk. Towarzystwo baaaardzo wyluzowane. Bylo puszczanie chinskich latarni i pokaz ogni. TZ nie chcial do domu wracac bo akurat fajna kapela zaczela grac , no ale taksowka zamowiona wiec chcac niechcac musial sie zwijac .
Jeny, sama bym sie na taka impreze wybrala! Trzeba bylo poprosic taksowke, zeby wrocila za godzine

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
To ryczalt za wode - 280F rocznie. Thames Water. Za to ciagle mamy hose pipe ban (scieki wliczone, albo za darmo mamy bo Korniszonowo placi )
O, ale ja nie mam ryczaltu, a placimy ok 140f za pol roku - to jest na pewno calosc - i woda i scieki.

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
a jak jestem w biurze to zwykle w magazynie sie zaszywam
Jak bylam w ciazy, to przy zawrotach glowy siedzialam sobie w naszym magazynie wdychajac zapach swiezego drewna i to mi pomagalo
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 18:45   #1119
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi


to dałyście z tymi magazynami i biurami do teraz się śmieję

mi rachunek wyszedł za wodę za 6 miesięcy 197 funtów ostatnio ale to na poprzednim mieszkaniu ;P ciekawe jak będzie tutaj...
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 19:36   #1120
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

pojezdzilam na rowerku az mnei szanowna boli. najpierw do nowego domku i spowrotem (10km) a teraz sasiadka wyciagnela mnei na przejazdzke (12km),

dostalam dzis pierwszy list na nowy adres

co do wstawania nocnego TZ to odbije sobie jak Adek wyprowadzi sie do swojego pokoju bo przy losowaniu TZowi wypadla strona lozka blizej drzwi

bakcys mama mowi ze olejem lnianym
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 19:52   #1121
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość

to dałyście z tymi magazynami i biurami do teraz się śmieję
mialysmy kiedys wizytacjé jednej "zyczliwej", która twierdzila, ze ona wie jak my zarabiamy na zycie na parkingu
tez sié wtedy usmialysmy
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 20:48   #1122
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
mialysmy kiedys wizytacjé jednej "zyczliwej", która twierdzila, ze ona wie jak my zarabiamy na zycie na parkingu
tez sié wtedy usmialysmy
o matko
__________________
UK od 25.05.2012


In interracial relationship since March 2017
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 21:09   #1123
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
A ja mialam taki fajny tytul - 'To be or not to be in UK czyli emigracyjne rozwazanie przy zmywaku' - no nic poczekam kilka miesiecy .
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 21:18   #1124
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Prorok czy co .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 21:20   #1125
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Mnie też jakiś wirus męczy.
mnie tez
Biegalam sobie codziennie i mnie przewialo w parku buuuu. Juz widzialam jak mi nozki chudna
Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Haha, Kofi, ale niektorzy naprawde maja swietne prace w biurach, przekladaja papierki caly dzien i jeszcze na Wizaz znajduja czas
(dobra, ide, bo kolezanka z tasmy sama nie wyrabia...)


Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Malutko za wode placisz, to juz scieki wliczone czy tylko woda? U mnie niestety wiecej kosztuje ta mokra przyjemnosc. A wszystko przez 'londonersow' co sikaja do morza i smieci na plazy zostawiaja i ja potem musze za to placic .
Ja place 500f minimum


Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Dobrego masz szefa ze ci WiFi przy tasmie zamontowal .





Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
To ryczalt za wode - 280F rocznie. Thames Water. Za to ciagle mamy hose pipe ban (scieki wliczone, albo za darmo mamy bo Korniszonowo placi )
ehhh nie rozumiem jak to dziala.U nas wsystko tansze,to czemu za wode az tyle place
Baktus Ty powaznie z ta farba na wlosach ??? 3,4 miesiace ,to bardzo dlugo.Ja mam duzy odrost i jak nie sprzedam rzeczy na ebayu,to nie zapowiada sie,zeby on zniknal

Witajcie nowe wizazanki
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:03   #1126
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Maatra matko az tyle za wode? My placimy okolo 2o funtow miesiecznie ale mam licznik. Wody zuzywamy mnostwo, szczegolnie w lecie.

Ja juz sie lepiej czuje, tzn od poludnia nie bylam odwedzic toalety, no i nawet udalo mi sie zjesc troche makaronu. Jutro bede jak nowy ku niepocieszeniu moich kolegow. ktorzy upajali sie cisza, bo ja nie mialam nastroju do gadania

Mi tez kiedys ktos powiedzial, ze bajki zmyslam jak powiedzialam co robie, albo, ze to przez lozko. Masakra. Bo przeciez Polak niczego osiagnac nie moze, a najgorsze jest to, ze nawet u siebie w pracy, gdzie oprocz mnie w biurze pracuje ze mna dwoch Polakow, jeden w IT a drugi jako Technik, slysze takie rzeczy, ze my nigdy nic nie osiagniemy, zawsze bedziemy Ci gorsi, bedziemy gorzej zarabiac, nie jestesmy rowno traktowani itd. Nie chce zeby to zle zabrzmialo, ze sie niby czuje lepsza bo mi sie udalo do czegos tam dojsc, ale takie glupie komentarze slysze od osob, ktore pracuja na lini juz kilka lat i oprocz tego, ze na wszystko narzekaja nie zrobily nic, zeby zmienic prace na taka, ktora by im odpowiadala. Troche ciezkiej pracy, wiary w siebie i mozna. Ja sama zaczynalam od pracy na lini u nas.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 23:19   #1127
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

maatrus - odrostow nie widac bo ciemne mam na gorze w sumie podobne do naturalnego ale zmywa sie jakos nierowno! Mam cale pasmo jasnych wlosow
ty z licznikiem tyle za wode placisz? Cos wy tam z Lorinda za piekne rejony blisko wody chyba premie placicie

lorcia - trzymaj tytul na watek


o ten troll od parkingow to nam tyle uciechy dal, kilka ladnych miesiecy mialysmy z tego fajna zabawe

ja tez w biurze, tzn teraz na macierzynskim, ale odkurzam, kleje wacham, kabelki chowam, gasnice licze albo ludzi wychodzacych z budynku

co wy tak chorujecie! opanowac sie, toz to wiosna

dzisiaj poszlam zakupic stelarz pod sukienke... jak ja sie zobaczylam w tych lustrach to wy nawet na greenpeace czekajac zmykalybyscie do wody!

bea - jak tam Boden, zakupione zostaly rzeczy? ja juz czekam na powrot do pracy, i ich jesienna kolekcje ta juz obejrzalam milion razy
kofcia - nigdy nie powiedzialas czy te ciuchy z tego spotkania dotarly i czy fajne


po ciazy nie tylko dupa ale noga mi urosla i co moje szpile do sprzedania?


edit: maatra dopiero doczytalam to jest pomysl, do chrzcin nie zdaze ale na komunie powinnam, wezme sie za ten ebay w koncu, mam pieluchy, medele i ciuchy ciazowe do sprzedania - to na start. A pozniej pol garderoby... na fryzjera (i peruke) wystarczy

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2012-05-09 o 23:59
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 07:45   #1128
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

yyyy

......


zagubiłam się


chciałam coś napisać ale... zapomniałam co

****

Bakti, Lori roślinkowe kobiety powiedzcie jaka ziemia ma być pod hortensje??? wszędzie na necie pisze próchnicza, żyzna ale z szybkiego luknięcia w wilkinsonie widziałam ziemię do pomidorów, roślin doniczkowych, dla nowych roślinek, dojrzałych roślinek i ziemniaków nic innego nie rzuciło mi się w oczy

Bakti na włosy spróbuj jakąś maseczkę przywracającą kolor- revlon na pewno takie ma, kupiłam będąc w PL (ale mozesz sprobowac w sklepie fryzjerskim tam na pewno beda mieli) , wprawdzie nie przetestowana jeszcze ale trzeba miec rekawiczki do nakladania wiec mysle ze bedzie nieco koloryzowala....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2012-05-10 o 07:47
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 08:34   #1129
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
dzisiaj poszlam zakupic stelarz pod sukienke... jak ja sie zobaczylam w tych lustrach to wy nawet na greenpeace czekajac zmykalybyscie do wody!

bea - jak tam Boden, zakupione zostaly rzeczy? ja juz czekam na powrot do pracy, i ich jesienna kolekcje ta juz obejrzalam milion razy
kofcia - nigdy nie powiedzialas czy te ciuchy z tego spotkania dotarly i czy fajne

edit: maatra dopiero doczytalam to jest pomysl, do chrzcin nie zdaze ale na komunie powinnam, wezme sie za ten ebay w koncu, mam pieluchy, medele i ciuchy ciazowe do sprzedania - to na start. A pozniej pol garderoby... na fryzjera (i peruke) wystarczy
moze od slonca Ci wlosy troche zjasnialy ?
a tego Bodena wtedy jednak nie kliknelam. Ta sukieneczka i tak byla w regularnej cenie....w sumie zapomnialam o niej
Ale wczoraj dotarla do mnie upolowana na ebayu nowka kiecka boden za 18 funtow sliczna jest i material jersey takze troche rozciagliwy co mi aktualnie bardzo pasuje

pokazalabys te ciuchy ciazowe

a na oparzenia chyba bepanthen? co sie Adaskowi stalo ?
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 09:09   #1130
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

ola - kazda bedzie dobra, zalezy jaki kolor chcesz to wtedy odczyn ziemi musisz ewentaulanie zmienic. Jesli sadzisz w doniczce, ziemia nie moze byc przelana woda. Ja to nawozenia uzywam chicken manure. Albo wlasciwie uzywalam bo mi wykosilo przez zime hortensje i nie wiem czy cos z tego bedzie.

Lorcia - pamietasz ile ty mi wyliczylas tego zelaza do rodendronow? zapomnialam a musze dodac!

bea - pokaze ci jak zrobie zdjecia , to rozmiar 14, ty chyba jestes drobniejsza
jedna sukienka to taka:

http://www.ebay.co.uk/itm/Boden-mate...37049633269683

Adas sciagnal na siebie kawe goraca, ma cale szczescie tylko kilka babli, moglo sie skonczyc gorzej

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2012-05-10 o 09:17
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 09:24   #1131
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

dzień dobry
nic mi nie mówcie o fryzjerze
mam taki odrost, że powinnam już farbować, ostatnio byłam na początku marca u fryzjera, teraz już maj, a mam takie odrosty jak stąd aż do Krakowa

piję sobie Fervex'a na śniadanie zarąbiście...
mam nadzieję, że pójdzie w olerę te olerstwo bo muszę do pracy na weekend zawitać

wiecie... na taśmie nie dadzą rady bez dodatkowych pomocnych rączek

bakteryika dobrze,że nic bardziej poważniejszego, całe szczęście! biedny!
apropo tej sukienki co wstawiłaś - tam zaznaczony jest rozmiar 12 a nie 14
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 09:24   #1132
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

oj

Sliczna kiecka ale na razie trzymam rozmiar 10.
Szczerze to mam wielka nadzieje ze nie dojde do 14 -stki ale kto to moze przewidziec

jade do Polski na dwa tygi w lipcu
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2012-05-10 o 14:05
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 10:21   #1133
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Bakti zignorowalas mój post z pytaniem o gym
plan: dzis wieczorem idé plywac
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 12:15   #1134
asiek__
Przyczajenie
 
Avatar asiek__
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 22
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi



Witam

Chcialam pisac regularnie, ale malam problemy z komputerem ;(

Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku. U mnie drugi dzien z rzedu wolny. Martwie sie, bo maja zwolnic 6 osob, niewiadomo, kogo jeszcze.

Smutno, bo tesknie za Polska ;(

Czytam: Przerwana lekcja muzyki - Kaysen Susanna
__________________
I dlatego lubię mówić z Tobą.

____________

asiek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 12:59   #1135
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

lolciu moja kochana! jak moglam przegapic!!! - za mna juz dzwonili!!! wiec w przyszlym tygodniu sie wybieram - zadzwonie?

Kinqaa - ta aukcja to nie moja, ja mam taka sama sukienke - jeszcze nie wstawialam

Bea - 14 za duze na pewno, ja przytylam mocno w ciazy, wiec trzymam kciuki za trzymanie lini

hej asiek
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 13:20   #1136
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
To ryczalt za wode - 280F rocznie. Thames Water. Za to ciagle mamy hose pipe ban (scieki wliczone, albo za darmo mamy bo Korniszonowo placi )
Taaaa scieki wliczone pewno masz wychodek w ogrodku, dlatego tak tanio .

Maatra moj szef placi ryczalt 80 funtow miesiecznie ale ma duzy dom i jeszcze wiekszy ogrod.

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Bakti, Lori roślinkowe kobiety powiedzcie jaka ziemia ma być pod hortensje??? wszędzie na necie pisze próchnicza, żyzna ale z szybkiego luknięcia w wilkinsonie widziałam ziemię do pomidorów, roślin doniczkowych, dla nowych roślinek, dojrzałych roślinek i ziemniaków nic innego nie rzuciło mi się w oczy
Ola tak jak Bakti pisze, nie ma za bardzo znaczenia jaka ziemia, hortensje sa dosc wytrzymale . Kup jakis mix uniwersalny np cos w ten desen http://www.diy.com/nav/garden/garden...itres-11907631 i powinno byc OK. A to do gruntu czy doniczki?

Ja sie w zmiany kolorow nie bawie bo mi sie nie chce .

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Lorcia - pamietasz ile ty mi wyliczylas tego zelaza do rodendronow? zapomnialam a musze dodac!
A pewno ze tak, nie pamietam co na obiad jadlam 5 dni temu, ale wyliczenia sprzed roku tak . 1/4 lyzeczki i 3 szczypty beda OK .
A powaznie to nie mam pojecia, jak znajde czas to poszperam w postach.


Lepiej sie czuje dalej troche slaba, ale mozg znowu pracuje .

Wczoraj wieczorem kupilismy komputer dla taty TZa , a dzis kolo 10 juz przyszla paczka . To sie nazywa szybki serwis .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 13:41   #1137
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
edit: maatra dopiero doczytalam to jest pomysl, do chrzcin nie zdaze ale na komunie powinnam, wezme sie za ten ebay w koncu, mam pieluchy, medele i ciuchy ciazowe do sprzedania - to na start. A pozniej pol garderoby... na fryzjera (i peruke) wystarczy
No a jak Ci poszlo sprzedawanie Adasiowych ciuszkow?
Ja na ciazowych sporo zarobilam,ale tylko na firmowkach. Nadal zostalo mi kilka topow next,m&s , h&m,to juz sie tak dobrze nie sprzedaje
Karuzela i mata tez ida do odstrzalu,wiec moze na tym cos sie zwroci.

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
piję sobie Fervex'a na śniadanie zarąbiście...
mam nadzieję, że pójdzie w olerę te olerstwo bo muszę do pracy na weekend zawitać
ja od poniedzialku na paracetamolu tylko i licze na jakis cud do pracy tez musze w weekend zawitac, bo w niedziele juz anulowalam.
aaaa i parowke dzis sobie zrobilam ,wszystko pachnie teraz mentolem


Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Sliczna kiecka ale na razie trzymam rozmiar 10.
Szczerze to mam wielka nadzieje ze nie dojde do 14 -stki ale kto to moze przewidziec
nadzieja,tez taka mialam,ale mnie opuscila Trzymam kciuki za utrzymanie 10

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Maatra moj szef placi ryczalt 80 funtow miesiecznie ale ma duzy dom i jeszcze wiekszy ogrod.
mam maly dom,zero trawy w ogrodku,zero kwiatkow. nic nie podlewam. czasem jak w uk zawita lato, to basen napelniamy i tyle....dlaczego place tak duzo
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2012-05-10 o 13:42
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 13:48   #1138
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Ja place najmniej chyba, £180 rocznie i wliczone juz sa scieki.
w ciagu 4 miesiecy juz dwa razy nam proponowali zalozenie licznikow na wode ale ja nie chce, wole stala oplate

Ide pozniej do bilbioteki w poszukiwaniu traktora

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2012-05-10 o 13:50
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 14:13   #1139
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

maatra no wiem jak to bywa z nadzieja .
Powinnam byla moze napisac ze mam nadzieje, ze w ciagu lata nie dobije do 14 -stki

ja place najmniej za wode bo nic
Moj landi placi
Nie wiedzialam nawet ze to taki koszt.
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 17:06   #1140
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

dostalam probki materialow na naroznik, tylko 13 odcieni bezowo-brazowych jak wybrac? dam chyba Adkowi do pomietoszenia i ktora zostanie najczystasza to te wezme? Tylko el Dictattore jest chwilowo zajety zwiedzaniem podlogi w kuchni, szoruje do tylu na brzuchu, jzu 2m mu sie udalo przejsc
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 00:57:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.