Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 18:11   #2221
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez elka100 Pokaż wiadomość
Eskate
masz rację ja mam takie same spostrzeżenia. Z tyłu głowy włosy mi się trochę przerzedziły, czubek, przedziałka i zakola strasznie do tego stopnia że parę włosów zostało a pejsy wypadły całkowicie ogólnie mówiąc TRAGEDIA


Dziękuję wam dziewczyny za to że opisujecie swoje spostrzeżenia ,można się wiele od was nauczyć, dowiedzieć . Ja poczułam że nie jestem sama z tym problemem i wiecie co chyba właśnie to sprawiło że mniej się tą sprawą denerwuję.

STRES to nasz wróg numer 1

Błędne koło.
poczytaj troszke w necie, sorry ze to pisze ale to chyba problem z hormonami. Dziewczyny z androgenowym miały podobne objawy.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 21:31   #2222
elka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Kalisza
Wiadomości: 70
GG do elka100
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984 Pokaż wiadomość
poczytaj troszke w necie, sorry ze to pisze ale to chyba problem z hormonami. Dziewczyny z androgenowym miały podobne objawy.
Wiesz Karmen_1984 na początku też tak myślałam a teraz to już nie wiem co myśleć. A mianowicie hormony tarczycy już robiłam (TSH, FT3, FT4) - wyszły w normie, anemia też odpada bo wyniki były w porządku . Teraz robiłam badania i wyszło że mam mało magnezu, mało żelaza i problem z wątrobą, niedobory uzupełniam , na wątrobę mam tabletki.
W głowie mam mętlik bo nie wiem co dalej będzie z moją czupryną

-czy to był powód wypadania włosów?

Wydaje mi się to za mało bo z tym problemem męczę się już od ok. 8 lat a teraz to się strasznie nasiliło.
elka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 08:09   #2223
ulunia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
nie wiem czy to coś ma do tego ale
wczoraj umyłam włosy nizoralem i dzisiaj zauważyłam że mniej mnie głowa swędzi i jakby troche mniej mi włosów wypadło,
(chociaż może też dlatego że jednak wczoraj mi sporo wypadło )
jezeli masz grzyby lub drozdzaki na skorze glowy,na ktore reaguje nizoral,to powinnas do czterech,pieciu myc pozbyc sie problemu,trzeba probowac wszystkiego po kolei,ja z nizoralem jezeli chodzi o objawy,ktore wczesniej opisalas mam same pozytywne doswiadczenia.Tylko uwaga,skora glowy"uzaleznia sie"jakby od tego szamponu,takze jezeli zauwazysz wieksza poprawe zrob przerwe,np jedno mycie nizoralem,trzy normalnym szamponem,a potem pomalutku coraz rzadziej...
dodatkowo dla dziewczyn,ktore maja lojotok-nizoral swietnie sobie z nim radzi,w ogole jest wszechstronny,nie spotkalam dotad skuteczniejszego i wszechstronniejszego szamponu
ulunia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 08:20   #2224
ulunia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez elka100 Pokaż wiadomość
Wiesz Karmen_1984 na początku też tak myślałam a teraz to już nie wiem co myśleć. A mianowicie hormony tarczycy już robiłam (TSH, FT3, FT4) - wyszły w normie, anemia też odpada bo wyniki były w porządku . Teraz robiłam badania i wyszło że mam mało magnezu, mało żelaza i problem z wątrobą, niedobory uzupełniam , na wątrobę mam tabletki.
W głowie mam mętlik bo nie wiem co dalej będzie z moją czupryną

-czy to był powód wypadania włosów?

Wydaje mi się to za mało bo z tym problemem męczę się już od ok. 8 lat a teraz to się strasznie nasiliło.
czytalam,ze problemy ze zla praca watroby sa glownym powodem niewchlaniania sie do organizmu witamin i mineralow.Mozna odzywiac sie zdrowo,lykac suplementy,a to i tak na nic,"przelatuje"przez nas.
cyt"Wątroba wydziela produkowane przez siebie substancje zarówno do przewodu pokarmowego (jako składniki żółci), jak i do krwi w postaci różnych jej składników.Wątroba jest także olbrzymim magazynem ustroju,gromadzi niektóre witaminy (A, D, B12), a także znaczne ilości żelaza."stad pewnie Twoje niedobory.

Edytowane przez ulunia11
Czas edycji: 2007-01-07 o 08:51
ulunia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 10:29   #2225
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez elka100 Pokaż wiadomość
Wiesz Karmen_1984 na początku też tak myślałam a teraz to już nie wiem co myśleć. A mianowicie hormony tarczycy już robiłam (TSH, FT3, FT4) - wyszły w normie, anemia też odpada bo wyniki były w porządku . Teraz robiłam badania i wyszło że mam mało magnezu, mało żelaza i problem z wątrobą, niedobory uzupełniam , na wątrobę mam tabletki.
W głowie mam mętlik bo nie wiem co dalej będzie z moją czupryną

-czy to był powód wypadania włosów?

Wydaje mi się to za mało bo z tym problemem męczę się już od ok. 8 lat a teraz to się strasznie nasiliło.
proponuje zrobic badania hormonów, testosteron, dhe-s i moze dht(poczytaj w google)Z i powinno byc jasne.Poki co powinnas sprawdzic ta swoja watrobe.J duzo włosów straciłam przy łojotoku a dokładniej przy jego leczeniu sterydami i oliwka salicylowa.I dalej mam problem ale moze juz nie w takim nasileniu.
u mnie tez powodem moga byc hormony,sprawdzałam,niby sa ok ale mam niregularne miesiączki i niewiadomo jak wyniki interpretowac.Pozdrawiam i zycze powodzenia.
P.s; warto sprawdzic tez jajniki, jest cos takiego jak PCO,ale o tym poczytaj na ginekologii. warto przejrzec ten watek,pa pa
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 15:01   #2226
"N@sty"
Raczkowanie
 
Avatar "N@sty"
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 94
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez agocz Pokaż wiadomość
N@sty
Jak masz wyniki badań na krew i tarczycę ok i nie masz problemów ze skórą głowy - to koniecznie zdobądź lotion Subrina Recept na wypadanie - bo to hicior nad hiciory!
A jesli nie mam tych badan to czy nadal moge stosowac ta Subrine i co to wogole jest ?
Dzieki za odpowiedz !
"N@sty" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 16:33   #2227
elka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Kalisza
Wiadomości: 70
GG do elka100
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dzięki dziewczyny za oświecenie _ przejrzę polecany wątek (tam jeszcze nie byłam) spróbuję zrobić te wyniki -15 stycznia idę znów do dermatologa może jakieś skierowanie wystękam a resztę za pieniądze tylko muszę się zoriętować ile kosztują takie wyniki.
Jak będzie u mnie coś nowego to napiszę.

Pozdrowienia dla wszystkich Wizażanek pa pa
elka100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 17:15   #2228
"N@sty"
Raczkowanie
 
Avatar "N@sty"
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 94
Unhappy Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wlasnie umylam wlosy szamponem Czarna rzepa z JOANNY dodalam do niego krople olejku rycynowego. Po wyplukaniu wlosow nalozylam wax i siedzialam z tym 45 minut. Przy splukiwaniu waxa wypadlo mi wlosow jak nigdy ! POMOCY !!!!!!!
Czy jest cos co mi pomoze czy juz nie ma nadzieji
Ryczec sie chce...
"N@sty" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 18:41   #2229
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziś po umyciu głowy, nałożeniu odżywki i rozczesaniu ich grzebieniem strasznie mi wypadło dużo.... od dłuższego czasu mi wypadają... mam ich już bardzo malutko na głowie i boje się że niedługo będe łysa... (nie dosłownie ale nic praktycznie z tymi włosami nie moge już robić)
Jutro zapisze się chyba do dermatologa.... Zaczne brać DROMIN (podobno dobry na wzmocnienie włosów) i poczytam jeszcze troszeczkę wasz wątek to może coś wymyśle
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:33   #2230
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mam pytanie czy dobra jest silica ?? i czy moge ją łączyć z innymi witaminami?? jak tak to jakimi??

eh dalej nie doszła moja subrina i nie wiem co zrobić ;/
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:51   #2231
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Po dzisiejszej wizycie u dermatologa (kolejnego) zwątpiłam już, że są jeszcze jacyś dobrzy lekarze, którzy są wstanie rozpoznać łojotok czy grzybicę. Kolejny dermatolog i kolejna porażka. Dziś pani doktor na pytanie co to jest rozłożyła ręce i stwierdziła, że to jej wygląda na łupież, i że grzybica to nie jest, ale to jeszcze nic. Przepisała mi doustny preparat Fluconazole na grzybicę i maść Pimafucort do wcierania też przeciwgrzybiczą i nieważne, że chwilę wcześniej powiedziała, że to nie grzybica. Zastrzeliła mnie natomiast przepisaniem 5% Loxonu. Natomiast na moje pytanie czemu nagle zaczęły mi się przetłuszczać włosy bardziej niż zwykle odpowiedziała, że czasem tak się dzieje...eureka . Sama pewnie bym na to nie wpadła.
ps. Agocz miałaś rację, lekarze nie pomogą, a mogą tylko zaszkodzić (ten Loxon dziś mnie załamał), jedynie człowiek sam jakoś może sobie pomóc metodą prób i błedów niestety. Czy słyszałaś może o tym co przepisała mi dziś lekarka, a może któryś z "mądrych" lekarzy zaordynował Ci kiedyś to samo??
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 22:49   #2232
ulunia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

zapytaj dermatologa,czy jest mozliwosc pobrania probki skory do badania bakteriologicznego,zeby upewnic sie co to jest.Prywatne przychodnie swiadcza uslugi pod katem takiego badania w celu uzyskania konkretnej odpowiedzi,czy sa jakies bakterie czy grzyby,wtedy nie bladzi sie i nie probuje,tylko od razu rozpoczyna skuteczne leczenie.Domyslanie sie dermatologa co tez Ci moze dolegac,bedzie Cie kosztowac miesiace bezskutecznego leczenia plus duze wydatki plus utrate nastepnych wlosow.
Nie wiem skad jestes,ale tutaj jest przyklad profesjonalnej kliniki
http://www.e-podlasie.pl/wizytowka/d...a_1117224.html
http://www.dermatolog-poznan.com/

i jeszcze ciekawe forum
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...863917&v=2&s=0

Edytowane przez ulunia11
Czas edycji: 2007-01-08 o 23:13
ulunia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 08:52   #2233
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

N@sty
Subrinę możesz zawsze , to jest lotion do włosów wypadających na bazie chmielu, na wcześniejszych stonach dziewczyny teź dużo o tym pisały (poszukaj wyżej) i jest zdjęcie ja kupiłam u siebie w aptece a podobno jest na www.vena-vita.pl.Naprawdę spośród kilkudziesięciu specyfików które stosowałam hamuje wypadanie niemal natychmiast a na odrost polecam żel dermena. Mnie po nim wyrosło więcej włosów niż miałam kiedykolwiek .

Przypuszczam że możesz mieć z tym problem ale przemyśl temat badań !(choćby morfologia ewentualnie tarczyca), bo wiesz , nie wiedząc jaka jest przyczyna walczysz tylko ze skutkami (dlatego wszystko będzie działać na chwilę).

A na temat WAX-u mam jak najgorsze zdanie. Potęgował wypadanie i przetłuszczanie a same włosy wyglądały okropnie !

Edytowane przez agocz
Czas edycji: 2007-01-10 o 08:21
agocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 09:01   #2234
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Anuska77
Czyli wizyta norma > Ja to jeszcze się tłukłam do ginekologa który dopiero nagadał głupot !
Maści nie miałam, wiem żej było jakieś świństwo które wywaliłam gdy zaczęły mi się strupy po nim robić ale nazwy nie pamiętam . Wyleczyłam to potem srebrem o którym wcześniej pisałam i przeprowadziłam swoją kurację .
agocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 14:28   #2235
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Po dzisiejszej wizycie u dermatologa (kolejnego) zwątpiłam już, że są jeszcze jacyś dobrzy lekarze, którzy są wstanie rozpoznać łojotok czy grzybicę. Kolejny dermatolog i kolejna porażka. Dziś pani doktor na pytanie co to jest rozłożyła ręce i stwierdziła, że to jej wygląda na łupież, i że grzybica to nie jest, ale to jeszcze nic. Przepisała mi doustny preparat Fluconazole na grzybicę i maść Pimafucort do wcierania też przeciwgrzybiczą i nieważne, że chwilę wcześniej powiedziała, że to nie grzybica. Zastrzeliła mnie natomiast przepisaniem 5% Loxonu. Natomiast na moje pytanie czemu nagle zaczęły mi się przetłuszczać włosy bardziej niż zwykle odpowiedziała, że czasem tak się dzieje...eureka . Sama pewnie bym na to nie wpadła.
ps. Agocz miałaś rację, lekarze nie pomogą, a mogą tylko zaszkodzić (ten Loxon dziś mnie załamał), jedynie człowiek sam jakoś może sobie pomóc metodą prób i błedów niestety. Czy słyszałaś może o tym co przepisała mi dziś lekarka, a może któryś z "mądrych" lekarzy zaordynował Ci kiedyś to samo??
Używałam kiedyś tej maści Pimafucort na jakieś dziwne zapalenie ust. Nie wiem co to było ale bardzo mi sie skóra łuszczyła na ustach i wokół nich. Brrr nawet wolę tego nie pamiętać. Mnie wyleczyła z dolegliwości ale jak działa na skórę głowy to nie mam pojęcia. Nie zazdroszcze ci aplikacji . Pozdrawiam i życzę powodzenia
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 14:30   #2236
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

hej dziewczyny dzisiaj doszedł szampon i lotion subrina i mam pytanie jak często moge to stosować ??

ja na ogół myje codziennie włosy.

i jeszce czy dobra jest silica ?? i czy moge ją łączyć z innymi witaminami?? jak tak to jakimi??
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 16:30   #2237
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Używałam kiedyś tej maści Pimafucort na jakieś dziwne zapalenie ust. Nie wiem co to było ale bardzo mi sie skóra łuszczyła na ustach i wokół nich. Brrr nawet wolę tego nie pamiętać. Mnie wyleczyła z dolegliwości ale jak działa na skórę głowy to nie mam pojęcia. Nie zazdroszcze ci aplikacji . Pozdrawiam i życzę powodzenia
Domyślałam się, że to jakieś świństwo i dopóki nie skonsultuję swojego problemu ze specjalistą od włosów (bo dotychczas każdy dermatolog nie miał o niczym pojęcia, a poważne leki i specyfiki łatwo im się przepisuje) nie mam zamiaru tego używać. Dziś kupiłam Radical Farmony szampon i mgiełkę bo skończyła mi się Demena i na razie nie będę kupować ponownie. Koniec inwestycji w drogie rzeczy dopóki dopóty się nie dowiem na jakim tle wypadają mi włosy. Zastanawiam się też nad Subriną bo jest na bazie chmielu jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 12:48   #2238
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Długo mnie tu nie było, ale przez caly ten okres włosy jak zawsze, były słabe i wypadały. Natomisat teraz chciałabym polecic wszystkim zdesperowanym nadmiernym wypadaniem łykanie preparatu Klorane Quinoral. Aż samej trudno mi w to wierzyc, ale efekty sa imponujące!! Kapsułki (na bazie chininy) zazywam od 6 tygodni, kuracja przewidziana jest na 3 misiące. Tymczasem moje włosy- jak nigdy są gęściejsze, prawie juz nie wypadają no i rosna mi nowe włoski! Jestem w szoku i polecam! Czy to tylko moje złudzenie czy komus juz ten preparat pomógł? Ja jestem wniebowzięta, oby jak najdłużej
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:45   #2239
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Sprawdziłam w necie informacje o tych tabletkach i trochę się zdziwiłam. Chodzi mi o to, że powinno się brać 2 tabletki dziennie (jedną białą i jedną zieloną) jednocześnie. Więc dlaczego nie 1 tabletkę, która miałaby w składzie to wszystko co obie??Rozumiem gdyby jedną należało brać rano a drugą wieczorem ale tak... hmmm
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 17:04   #2240
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

JA również czytałam dokładnie instrukcję, ale skoro bierze sie 2, to cos w tym musi byc. Jest tez z tej serii szampon, balsam do włosów i ampułki do wcierania, ja uzywam balsamu i szamponu ale co jakis czas, zazwyczaj najskuteczniejsze sa chyba ampułki, ale ja nienawidze wcierac czegos we włosy, ktore i tak sa słabe, bo trace ich przy tym mnówstwo.Postawiłam na łykanie ..no i łykam. jestem zadowolona, bo nie musze nic wcierac, przyznam sie, ze to dla mnie ważne, bo jestem niezdyscyplinowana mało cierpliwa. Jednym słwoem miło sie zaskoczyłam i mam nadzieje, ze efekt sie utrzyma.
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 17:19   #2241
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dzisiaj doszedł szampon i lotion subrina i mam pytanie jak często moge to stosować ??

ja na ogół myje codziennie włosy.

i jeszce czy dobra jest silica ?? i czy moge ją łączyć z innymi witaminami?? jak tak to jakimi??
ponawiam
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 19:04   #2242
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
ponawiam
Myślę, że wystarczy stosować Subrinę (szampon i lotion) co drugi-trzeci dzień

Silice można łączyć z innymi witaminami, a czy jest dobra.... hmmm zależy jak dla kogo
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 19:42   #2243
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Agocz- a Ty używałaś którego Kerium La Roche? Bo widze, ze jest kilka (na łupież tłusty??)
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 21:18   #2244
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez remaiz Pokaż wiadomość
Agocz- a Ty używałaś którego Kerium La Roche? Bo widze, ze jest kilka (na łupież tłusty??)
Przyłączam się do pytania
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 21:32   #2245
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

tylko że ja musze myc włosy codziennie więc co zrobić ?
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 22:09   #2246
ulunia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jezeli musisz myc codziennie,domyslam sie,ze Ci sie szybko przetluszczaja...w takim wypadku najodpowiedniejszy bedzie codziennie szampon subriny na wypadajace wlosy,ktory dodatkowo troche wysuszy skore,a lotion wcieraj np co drugi dzien.Mozesz tez stosowac zamiennie,tzn w dniu,kiedy wcierasz lotion umyc innym szamponem.
ulunia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 12:42   #2247
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Remaiz,Anuska77
Wszystkie szampony i Vichy i La Roche kupowałam na łupież tłusty. Z La Roche używałam zielonego a co jakiś czas saszetka czerwona - kuracja intensywna . A pomiędzy Vichy - po nim mam najdłużej fajne włosy - mogę nie myć 3 dni ! A to jak dla mnie rekord .
Ponieważ teraz się kończą , zaeksperymentowałam i kupiłam Seishin - Sizuka www.seishin.pl bo podobno jest i na łojotok i na wypadanie ! Jutro go próbuję .
agocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 13:36   #2248
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Agocz- czytalam o Seishin, moze byc całkiem skuteczne, tylko nie jest tanie. Zastanawiam sie czy by tego nie kupic i dodatkowo sprawic sobie Fitomed dla włosów tlustych choc ja mam tylko u nasady tłuściejsze a na końcach suche. A gdzie kupiłaś Seishin? Bo na ich stronie chyba nie maja sklepu?
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 13:47   #2249
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

no właśnie nie przetłuszczają mi sie zbytnio.. poprostu źle sie czuję z nie umytymi włosami. ;-)i nie układają mi sie. musze codziennie rano myc.
a stanie się coś jak bedę tego lotionu stosowała tak jak szampon codziennie ?

ps. niech już mi przestaną wypadać włosy noo

Edytowane przez miss90
Czas edycji: 2007-01-11 o 14:33
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 13:55   #2250
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Kupiłam właśnie Seishin Sizuka,na stronie ineternetowej salonu fryzjerskiego Oby to coś dało
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.