Wrześniówki cz. II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 19:39   #1201
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dorka ale miałaś super pomysł ! Bardzo zaproszenie mi się podoba tylko ta czarna wstążka mimo , że pasuje do mnie tak średnio przemawia ale wazne , że Tobie się podoba .

A ja się właśnie wkurzyłam jeśli chodzi o zaproszenia w poniedziałek 7 zamówiłam u dwóch sprzedawców próbki jedne zostałam już w tamtym tyg , a drugich nie więc napisałam do sprzedawcy a on mi z wielkim ale odpisał , że ma na to 7 dni ROBOCZYCH NAWET JEŚLI TO SĄ TYLKO 2 PRÓBKI i , że dziś jest dopiero 5 dzień roboczy no kurdeeeeeeee ! Gdyby nie to , że jego zaproszenia bardzo mi się podobają to bym mu coś odpisała ... ale jestem bardzo zła ponieważ myślałam , że w tym tyg już uda sprawę zaproszeń zamknąć a tu

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Teraz przeglądam zaproszenia i na niejednych widnieje napisa , że sami będziemy musieli sobie złozyć zaproszenia i zawiązać wstążki
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 06:24   #1202
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Wrześniówki cz. II

Kichaj ich wszystkich. Kupuj materiały i sama rób zaproszenia. Dzisiaj mam dzień wolny, więc myślę, że ruszę dalej z zaproszeniami. Ale się nie mogę doczekać.
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:13   #1203
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Dorka ale miałaś super pomysł ! Bardzo zaproszenie mi się podoba tylko ta czarna wstążka mimo , że pasuje do mnie tak średnio przemawia ale wazne , że Tobie się podoba .

A ja się właśnie wkurzyłam jeśli chodzi o zaproszenia w poniedziałek 7 zamówiłam u dwóch sprzedawców próbki jedne zostałam już w tamtym tyg , a drugich nie więc napisałam do sprzedawcy a on mi z wielkim ale odpisał , że ma na to 7 dni ROBOCZYCH NAWET JEŚLI TO SĄ TYLKO 2 PRÓBKI i , że dziś jest dopiero 5 dzień roboczy no kurdeeeeeeee ! Gdyby nie to , że jego zaproszenia bardzo mi się podobają to bym mu coś odpisała ... ale jestem bardzo zła ponieważ myślałam , że w tym tyg już uda sprawę zaproszeń zamknąć a tu

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Teraz przeglądam zaproszenia i na niejednych widnieje napisa , że sami będziemy musieli sobie złozyć zaproszenia i zawiązać wstążki
a to jakie te zaproszenia ci się podobaja....
u mnie będa takie jak w poniższym linku .. i też muszę sobie zawiązać sama kokardkę ale to mały problem

http://allegro.pl/show_item.php?item=2340403096

w załączniku kolor zaproszenia który będziemy mieli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg royal_ribbon_zaproszenie_5.jpg (31,8 KB, 13 załadowań)
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 09:17   #1204
small_
Raczkowanie
 
Avatar small_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 232
Dot.: Wrześniówki cz. II

Kurcze dziewczyny dziś w ramach przerwy kawkowej sobie wchodze na wątek a tu szok ! nie było mnie trochę a tu dyskusja wre i patrze że wasze przygotowania nieźle się rozkręcają

u nas zastój : (zaproszenia niby wybrane ale nie ma okazji ich zamówić a w czerwcu mieliśmy w planach już je roznosić wszystko przez moja prace mgr - w sobote termin oddania a tu jeszcze końca nie widac i od jakiegoś czasu nie robie nic innego tylko w ksiązkach siedzę

jedyny postęp jaki mamy to to, że nasz proboszcz zgodził się wydać nam licencję na ślub w innej parafi

mam nadzieje, że po obronie bedę mogła się więcej tutaj poudzielać, bo już moja siostra twierdzi, że nie może mnie słuchać i podobno jestem tak strasznie monotematyczna jeśli chodzi o ślub
__________________
Nasz Wielki Dzień 08.09.2012

Czekamy Na Naszą Małą Księżniczkę
small_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 09:32   #1205
ewula87
Rozeznanie
 
Avatar ewula87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 633
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez small_ Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny dziś w ramach przerwy kawkowej sobie wchodze na wątek a tu szok ! nie było mnie trochę a tu dyskusja wre i patrze że wasze przygotowania nieźle się rozkręcają

u nas zastój : (zaproszenia niby wybrane ale nie ma okazji ich zamówić a w czerwcu mieliśmy w planach już je roznosić wszystko przez moja prace mgr - w sobote termin oddania a tu jeszcze końca nie widac i od jakiegoś czasu nie robie nic innego tylko w ksiązkach siedzę

jedyny postęp jaki mamy to to, że nasz proboszcz zgodził się wydać nam licencję na ślub w innej parafi

mam nadzieje, że po obronie bedę mogła się więcej tutaj poudzielać, bo już moja siostra twierdzi, że nie może mnie słuchać i podobno jestem tak strasznie monotematyczna jeśli chodzi o ślub
A to taki problem jest z wydaniem tej licencji? Troszkę mnie przestraszyłaś bo u mnie w parafii jest nieco problematyczny proboszcz, i głównie dlatego zdecydowaliśmy się na ślub w obcej parafii. Ale może nie wydać mi takiej licencji? Ile przed ślubem trzeba ją pobrać?
ewula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 09:37   #1206
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Wrześniówki cz. II

A co Twój proboszcz ma do tego gdzie bierzesz ślub. Ma Ci tylko wydać zaświadczenie, że należysz do tej parafii. Łachy nie robi.
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 09:55   #1207
small_
Raczkowanie
 
Avatar small_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 232
Dot.: Wrześniówki cz. II

no i miała być tylko kawka a znowu wsiąkłam na wizarzu :P

Cytat:
A to taki problem jest z wydaniem tej licencji? Troszkę mnie przestraszyłaś bo u mnie w parafii jest nieco problematyczny proboszcz, i głównie dlatego zdecydowaliśmy się na ślub w obcej parafii. Ale może nie wydać mi takiej licencji? Ile przed ślubem trzeba ją pobrać?
Szczerze powiedziawszy to wszystko zależy od widzimisię proboszcza. Nasz jest trochę "nawiedzony" i podobno bardzo rzadko się zgadza, bo jego kościół jest najlepszy a Ty jesteś złą parafianką bo pozbawiasz swój kościół dochodów itd. itp.
My w trakcie rozmowy z księdzem byliśmy przekonani, że już po ptakach i nam nie da tej licencji ( miał taką minę jak usłyszał że oboje jesteśmy z jego parafii... jak to w innym kościele) ale szczęśliwie nasze argumenty go przekonały.

Ogółem licencję należy załatwić trzy miesiące przed ślubem (nie wcześniej, my myśleliśmy, że można więc stąd wizyta, no ale w księgach sobie zapisał, że zgody udziela i tylko po podpisanie papierków mamy stawić się w czerwcu)

Co do tego jeśliby się nie zgodził to, jeśli jesteście z różnych parafii jest jeszcze opcja żebyście uzyskali zgodę w parafii pana młodego, lub zawsze można iść z tym do kurii tam nie powinno być problemu.

Znam jedną parę która nie dostała zgody od naszego proboszcza (też byli oboje z tej samej parafii) postraszyli go właśnie tym że skierują sprawę do kurii od razu zmienił zdanie. :P

edit
Cytat:
A co Twój proboszcz ma do tego gdzie bierzesz ślub. Ma Ci tylko wydać zaświadczenie, że należysz do tej parafii. Łachy nie robi.
w przypadku jak jesteście z różnych parafii to ok tylko zaświadczenie, ale jeśli oboje jesteście z tej samej parafii a chcecie wziąć ślub w innej potrzebna jest już licencja czyli wszystkie formalności związane ze ślubem załatwiacie w rodzimej parafii, a potem komplet papierów zanosisz do kościoła w którym bierzesz ślub i tam ma miejsce tylko ceremonia.
A u nas na wydawanie zaświadczeń (mimo że tylko jednemu z małżonków) też często się nie zgadza.
__________________
Nasz Wielki Dzień 08.09.2012

Czekamy Na Naszą Małą Księżniczkę

Edytowane przez small_
Czas edycji: 2012-05-15 o 10:02
small_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 10:29   #1208
ewula87
Rozeznanie
 
Avatar ewula87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 633
Dot.: Wrześniówki cz. II

Kurcze dziewczyny no to teraz jestem pełna obaw... My z TŻ jesteśmy z dwóch różnych parafii a ślub bierzemy w jeszcze innej. Czy będziemy potrzebowali tej zgody z mojej i TŻ parafii? Czy tylko z jednej wystarczy?
ewula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:53   #1209
small_
Raczkowanie
 
Avatar small_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 232
Dot.: Wrześniówki cz. II

ewula 87 nie stresuje się, nie chciałam Cię nastraszyć. O ile dobrze kojarzę to w takim wypadku wystarczy zgoda z jednej parafii. A najlepiej zapytaj w kościele w którym zamierzacie wziąć ślub tam Ci powiedzą najlepiej (czasem są kościoły które wcale nie wymagają zaświadczeń czy zgody, poza tymi koniecznymi typu zaświadczenie o chrzcie bierzmowaniu czy z USC) Głowa do góry )
__________________
Nasz Wielki Dzień 08.09.2012

Czekamy Na Naszą Małą Księżniczkę
small_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:59   #1210
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
a to jakie te zaproszenia ci się podobaja....
u mnie będa takie jak w poniższym linku .. i też muszę sobie zawiązać sama kokardkę ale to mały problem

http://allegro.pl/show_item.php?item=2340403096

w załączniku kolor zaproszenia który będziemy mieli
bardzo ładne twoje zaproszenia

Cytat:
Napisane przez small_ Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny dziś w ramach przerwy kawkowej sobie wchodze na wątek a tu szok ! nie było mnie trochę a tu dyskusja wre i patrze że wasze przygotowania nieźle się rozkręcają

u nas zastój : (zaproszenia niby wybrane ale nie ma okazji ich zamówić a w czerwcu mieliśmy w planach już je roznosić wszystko przez moja prace mgr - w sobote termin oddania a tu jeszcze końca nie widac i od jakiegoś czasu nie robie nic innego tylko w ksiązkach siedzę

jedyny postęp jaki mamy to to, że nasz proboszcz zgodził się wydać nam licencję na ślub w innej parafi

mam nadzieje, że po obronie bedę mogła się więcej tutaj poudzielać, bo już moja siostra twierdzi, że nie może mnie słuchać i podobno jestem tak strasznie monotematyczna jeśli chodzi o ślub
powodzenia w pisaniu pracy i na pewno jak skończysz to spokojnie zdarzysz ze ślubnymi sprawami, a będziesz miała komfort psychiczny że prace napisałaś
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 12:46   #1211
ewula87
Rozeznanie
 
Avatar ewula87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 633
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez small_ Pokaż wiadomość
ewula 87 nie stresuje się, nie chciałam Cię nastraszyć. O ile dobrze kojarzę to w takim wypadku wystarczy zgoda z jednej parafii. A najlepiej zapytaj w kościele w którym zamierzacie wziąć ślub tam Ci powiedzą najlepiej (czasem są kościoły które wcale nie wymagają zaświadczeń czy zgody, poza tymi koniecznymi typu zaświadczenie o chrzcie bierzmowaniu czy z USC) Głowa do góry )
No właśnie musimy wybrać do kościoła w którym będziemy brali ślub, ale niestety będzie to możliwe dopiero pod koniec czerwca
ewula87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 14:06   #1212
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Kichaj ich wszystkich. Kupuj materiały i sama rób zaproszenia. Dzisiaj mam dzień wolny, więc myślę, że ruszę dalej z zaproszeniami. Ale się nie mogę doczekać.
Miałam taki zamiar ale TŻ marudził żeby zamówić no i pewnie z czasem byłoby ciężko . Do tego wszystko bym musiała drukować u TŻ więc wole zamówić .
Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
a to jakie te zaproszenia ci się podobaja....
u mnie będa takie jak w poniższym linku .. i też muszę sobie zawiązać sama kokardkę ale to mały problem

http://allegro.pl/show_item.php?item=2340403096

w załączniku kolor zaproszenia który będziemy mieli
Właśnie tego typu poszukujemy z tego mam próbki
Cytat:
Napisane przez small_ Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny dziś w ramach przerwy kawkowej sobie wchodze na wątek a tu szok ! nie było mnie trochę a tu dyskusja wre i patrze że wasze przygotowania nieźle się rozkręcają

u nas zastój : (zaproszenia niby wybrane ale nie ma okazji ich zamówić a w czerwcu mieliśmy w planach już je roznosić wszystko przez moja prace mgr - w sobote termin oddania a tu jeszcze końca nie widac i od jakiegoś czasu nie robie nic innego tylko w ksiązkach siedzę

jedyny postęp jaki mamy to to, że nasz proboszcz zgodził się wydać nam licencję na ślub w innej parafi

mam nadzieje, że po obronie bedę mogła się więcej tutaj poudzielać, bo już moja siostra twierdzi, że nie może mnie słuchać i podobno jestem tak strasznie monotematyczna jeśli chodzi o ślub
za licencję

A ja z racji tego , że dziś mam wolne pochodziłam po sklepach i .....
kupiłam biżuterię ślubną i stroik we włosy w końcu i tak kupiłam inny niż Wam pokazywałam ale strasznie się cieszę , że udało mi się to załatwić .

No i załamałam się jeśli chodzi o buty w jednym salonie ślubnym buty były od 200zł wzwyż a w drugim tak 160 zł ale nic ciekawego nie było

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

a jeszcze co do wstążek to kurczę płacę więc wymagam , żeby wszystko było idealnie zrobione a nie mam dostać zaproszenie w częściach i sobie je poskładać
Teraz dostałam 3 próbki zaproszeń i na wszystkich wstążka wyglądała na prawie identyczną i była bardzo ładnie zawiązana więc naprawdę niejedne oferty na allegro są tragiczne i wiele ma właśnie ukryte koszty co mnie bardzo irytuję
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:52   #1213
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Dorka ale miałaś super pomysł ! Bardzo zaproszenie mi się podoba tylko ta czarna wstążka mimo , że pasuje do mnie tak średnio przemawia ale wazne , że Tobie się podoba .

A ja się właśnie wkurzyłam jeśli chodzi o zaproszenia w poniedziałek 7 zamówiłam u dwóch sprzedawców próbki jedne zostałam już w tamtym tyg , a drugich nie więc napisałam do sprzedawcy a on mi z wielkim ale odpisał , że ma na to 7 dni ROBOCZYCH NAWET JEŚLI TO SĄ TYLKO 2 PRÓBKI i , że dziś jest dopiero 5 dzień roboczy no kurdeeeeeeee ! Gdyby nie to , że jego zaproszenia bardzo mi się podobają to bym mu coś odpisała ... ale jestem bardzo zła ponieważ myślałam , że w tym tyg już uda sprawę zaproszeń zamknąć a tu

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Teraz przeglądam zaproszenia i na niejednych widnieje napisa , że sami będziemy musieli sobie złozyć zaproszenia i zawiązać wstążki
Ja zamawiałam na allegro i nie trzeba było nic składać ani wiązać. Przyszły gotowe . Tylko trzeba było powkładać do kopert ale te koperty takie zwykłe że wolę dawać bez nich
__________________
01.09.2012
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 17:31   #1214
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość

A ja z racji tego , że dziś mam wolne pochodziłam po sklepach i .....
kupiłam biżuterię ślubną i stroik we włosy w końcu i tak kupiłam inny niż Wam pokazywałam ale strasznie się cieszę , że udało mi się to załatwić .

No i załamałam się jeśli chodzi o buty w jednym salonie ślubnym buty były od 200zł wzwyż a w drugim tak 160 zł ale nic ciekawego nie było [COLOR="Silver"]
pokaż zdjęcia
a butami się nie przejmuj - znajdziesz ja też jeszcze nie mam
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 20:30   #1215
ScarlettOh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
pokaż sukienkę
Nie mogę, bo nie mam zdjęcia, a w Internecie jej nie ma
ScarlettOh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 20:39   #1216
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dorka jutro zrobię zdjęcie bo dziś nie mam siły dopiero co wróciłam od kucharki
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 20:57   #1217
moniq_87
Raczkowanie
 
Avatar moniq_87
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 327
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Dorka__00 Pokaż wiadomość
Czy to ty jesteś na zdjęciu? Sukienka jest bardzo ładna - sama przymierzałam i zastanawiałam się nad podobnym fasonem - dodam w załączniku ( też ślub cywilny)
a jeśli to Ty na zdjęciu to wyglądasz bardzo ładnie
Do Ecri to chyba brązy lepiej pasują i ogólnie ciepła tonacja niż chłodna - raczej nie polecam grafitu czy jaśniejszych szarości. Czarny prawdopodobnie pasuje do wszystkiego
A co do fryzjera to ja nie doradzę bo sama się nad tym zastanawiam tak więc podpisze się pod pytaniem - kiedy szukać i się umawiać? dziewczyny wesprzyjcie

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------



czekamy w takim razie na zdjęcia i pozdrawiam



a ja mam tez pytanie do Was czy planujecie jakąś podróż poślubną? i gdzie?
my nie będziemy mieli zbyt dużo pieniędzy na wyjazd ale chlelibyśmy się udać gdzieś na kilka dni - nie wiem tylko gdzie
gdzie jest niedrogo a ładnie na przełomie września i października?
Ja podejrzewam, że jeśli się gdzie wybierzemy, to poszukamy lasta...

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
hello,
my ślubujemy 8 września 2012 o 16:00

przeraża mnie to jak dużo macie już pozałatwiane....nie zdążymy
To tak jak my! Spoko, dacie rade!

Cytat:
Napisane przez Saito Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
A myślałyście może o animatorce dla dzieci? Żeby miały zajęcie i się nie nudziły ale także miały przyjemność z imprezy? Mogłabym zaproponować pomoc w zamian za referencje oraz pokrycie kosztów takich jak np. farbki do buziek, zestawy do makijażu dla dziewczynek, bańki mydlane czy zestaw do robienia balonowych zabawek itp. (100-150zł.) i opcjonalnie jakieś symboliczne wynagrodzenie.
Pracowałam już ponad 3 lata jako animatorka przy imprezach urodzinowych dla dzieci od 3 do 12 lat oraz warsztatach tematycznych i chciałabym dopisać do CV kilka nowych rzeczy. Mieszkam w Warszawie, jako studentka we wrześniu mam wakacje i masę pomysłów na organizację czasu dzieciaczków.
Uwazam, e to bardzo fajny pomysł, ale u mnie nie bedzie za wiele dzieci...

Cytat:
Napisane przez muuachh Pokaż wiadomość
ja dzisiaj zrobiłam kilka kwiatków z nylonu i tak pomslała, że będa one fajna ozdoba na talerz...łodyżkę wygnę w koło żeby ładnie się trzymał kwiatek i myslę że będzie to fajnie wyglądało... co myślicie?
__________________
Nasz ślub 08. września 2012

Zaręczyny 05. listopada 2011

Razem od 01. stycznia 2006
moniq_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 21:18   #1218
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

A w sumie to macie biżu i stroik kolczyki miałam zamiar kupić większe i bardziej efektowne ale jak zobaczyłam ten zestaw to jednak zdecydowałam się na delikatniejsze bransoletkę która pięknie się mieni i jednak taki stroik który pasuje do biżu i można go ładnie formować może szału nie ma ale jakoś wygląda i nawet mi się podoba .
No i najważniejsze problem z głowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (19,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (31,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (31,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (25,1 KB, 22 załadowań)
__________________

Edytowane przez upadly_aniol00
Czas edycji: 2012-05-15 o 21:22
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:10   #1219
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny powiedzcie mi ile macie Dań ciepłych na weselu i kiedy podajecie tort ?
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 11:43   #1220
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
A co Twój proboszcz ma do tego gdzie bierzesz ślub. Ma Ci tylko wydać zaświadczenie, że należysz do tej parafii. Łachy nie robi.
ja mam proboszcza takiego że za chiny nie da takiego zaświadczenia jeżeli jestem z tej parafi to mam tu brac ślub i konieć... chodzi o kase boi się że koło nosa mu przejdzie
Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Miałam taki zamiar ale TŻ marudził żeby zamówić no i pewnie z czasem byłoby ciężko . Do tego wszystko bym musiała drukować u TŻ więc wole zamówić .

Właśnie tego typu poszukujemy z tego mam próbki

za licencję

A ja z racji tego , że dziś mam wolne pochodziłam po sklepach i .....
kupiłam biżuterię ślubną i stroik we włosy w końcu i tak kupiłam inny niż Wam pokazywałam ale strasznie się cieszę , że udało mi się to załatwić .

No i załamałam się jeśli chodzi o buty w jednym salonie ślubnym buty były od 200zł wzwyż a w drugim tak 160 zł ale nic ciekawego nie było

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

a jeszcze co do wstążek to kurczę płacę więc wymagam , żeby wszystko było idealnie zrobione a nie mam dostać zaproszenie w częściach i sobie je poskładać
Teraz dostałam 3 próbki zaproszeń i na wszystkich wstążka wyglądała na prawie identyczną i była bardzo ładnie zawiązana więc naprawdę niejedne oferty na allegro są tragiczne i wiele ma właśnie ukryte koszty co mnie bardzo irytuję
a to pokaż te zaproszenia ja swoje buty znalazłam jednego dnia poszukiwać za 190zł ale jeszcze czekam aż przyjdą .. zaliczka wpłacona 50zł no i czekam na nie w sobotę będzie 2 tyg. od zamówienia
Cytat:
Napisane przez ScarlettOh Pokaż wiadomość
Nie mogę, bo nie mam zdjęcia, a w Internecie jej nie ma
oj to szkoda.. jak będziesz szła na przymiake to zrób foto
Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
A w sumie to macie biżu i stroik kolczyki miałam zamiar kupić większe i bardziej efektowne ale jak zobaczyłam ten zestaw to jednak zdecydowałam się na delikatniejsze bransoletkę która pięknie się mieni i jednak taki stroik który pasuje do biżu i można go ładnie formować może szału nie ma ale jakoś wygląda i nawet mi się podoba .
No i najważniejsze problem z głowy
śliczna ta biżu... co do stroika to jakoś mi sie nie bardzo widzi ale to dlatego że mi się podobają inne
Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi ile macie Dań ciepłych na weselu i kiedy podajecie tort ?
ja mam u siebie 6 dań gorących no i tort będzie podawany 22.30-23.00 jakoś w tych godzinach
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 12:36   #1221
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

kurczę no to ja nie wiem czy nie mam za mało więc tak
19,30 obiad
po obiedzie będzie herbata i kawa + tort około 21 myślę
22.posiłek 2
23,30 posiłek 3
ok 2 następny czyli 4
i o 4 ostatni czyli 5
Tylko , że ja mam później ślub i tak się zastanawiam czy to mało czy nie ?
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 14:02   #1222
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
kurczę no to ja nie wiem czy nie mam za mało więc tak
19,30 obiad
po obiedzie będzie herbata i kawa + tort około 21 myślę
22.posiłek 2
23,30 posiłek 3
ok 2 następny czyli 4
i o 4 ostatni czyli 5
Tylko , że ja mam później ślub i tak się zastanawiam czy to mało czy nie ?
no ja mam ślub na 17 więc tak 18.30 powinniśmy być na sali i mam 6 dań ale jeżeli ty masz później ślub (a o której godzinie jeżeli można wiedzieć?) to wydaje mi się że 5 starczy bo tego ostatniego dania to i tak mało kto zje
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 14:06   #1223
Alejka13
Zadomowienie
 
Avatar Alejka13
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja uważam, że 5-6 dań to spokojnie, najedzą się goście, że ho ho
Alejka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 14:16   #1224
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja mam na 18 więc tak na 19.30 powinniśmy być już na sali ale wiadomo , że to jest tak +/- bo zanim wszyscy wejdą usiądą to troszkę minie czasu . Ale też tak liczę 1,5 h msza + życzenia pod kościołem i dojazd .
słoneczko jeszcze wstawiam linki do zaproszeń które zamówiliśmy próbki i nad którymi się zastanawiamy :
http://moda.allegro.pl/zaproszenia-s...262916512.html ale te już odpadły ponieważ na żywo są bez szału
http://moda.allegro.pl/zaproszenia-s...328835043.html
http://moda.allegro.pl/zaproszenia-s...327609809.html
http://moda.allegro.pl/hit-2012-wyja...314112683.html
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:13   #1225
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja nie zamawiałam przez Allegro bo moja kolezanka ostatnio kupowała i jej coś pochrzanili, musiała odsyłac i czekać i takie tam...ja kupiłam normalnie w ksiegarni do wypisania...wiem, że personalizacja w zaproszeniach wyglada duzo lepiej ale jednak zdecydowałam sie na normalne tym bardziej, że nie potrzebowalam ich duzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 463.jpg (91,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 464.jpg (63,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 465.jpg (100,7 KB, 19 załadowań)
__________________
Bo kocham Ciebie tak jak nigdy nie
kochałam... <
3


[url=http://slub-wesele.pl/]http://s9.suwaczek.com/20120915290113.png[/u


muuachh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 10:27   #1226
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Ja mam na 18 więc tak na 19.30 powinniśmy być już na sali ale wiadomo , że to jest tak +/- bo zanim wszyscy wejdą usiądą to troszkę minie czasu . Ale też tak liczę 1,5 h msza + życzenia pod kościołem i dojazd .
słoneczko jeszcze wstawiam linki do zaproszeń które zamówiliśmy próbki i nad którymi się zastanawiamy :
http://moda.allegro.pl/zaproszenia-s...262916512.html ale te już odpadły ponieważ na żywo są bez szału
http://moda.allegro.pl/zaproszenia-s...328835043.html
http://moda.allegro.pl/zaproszenia-s...327609809.html
http://moda.allegro.pl/hit-2012-wyja...314112683.html
2 mi się podobają

Cytat:
Napisane przez muuachh Pokaż wiadomość
ja nie zamawiałam przez Allegro bo moja kolezanka ostatnio kupowała i jej coś pochrzanili, musiała odsyłac i czekać i takie tam...ja kupiłam normalnie w ksiegarni do wypisania...wiem, że personalizacja w zaproszeniach wyglada duzo lepiej ale jednak zdecydowałam sie na normalne tym bardziej, że nie potrzebowalam ich duzo
ja osobiście nie lubię takich zaproszeń.. ale to może tylko ja...
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:42   #1227
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

słoneczko ciągle czekam za próbką tego zaproszenia więc nawet nie wiem jak na żywo wygląda . Niech w końcu wszytskie próbki przyjdą to w końcu coś wybierzemy i zamówimy ponieważ nie mogę się doczekać jak zaczniemy roznosić zaproszenia .
To wszytsko stanie się takie bardziej realne
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:08   #1228
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Wrześniówki cz. II

mi przyszly 3 próbki, czekam na jeszcze jedną. Tylko jedna może być
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:47   #1229
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

mi dziś kolejna próbka przyszła i znów bez szału .
Więc nadzieje jeszcze w tych dwóch które mają przyjść . Mam nadzieję , że do jutra najpóźniej do poniedziałku będą
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 10:05   #1230
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
słoneczko ciągle czekam za próbką tego zaproszenia więc nawet nie wiem jak na żywo wygląda . Niech w końcu wszytskie próbki przyjdą to w końcu coś wybierzemy i zamówimy ponieważ nie mogę się doczekać jak zaczniemy roznosić zaproszenia .
To wszytsko stanie się takie bardziej realne
ja to nawet nie chce roznosić tych zaproszeń jak bym mogła to bym je wszystkie wysłała pocztą..

a teraz zdjęcia moich wczorajszych zakupów i moich kotylionów które wciąż robie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00209.jpg (201,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00210.jpg (143,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00212.jpg (162,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00202.jpg (249,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00203.jpg (255,1 KB, 16 załadowań)
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.