Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 20:44   #4051
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość


weszłam na ich strone i znow mam problem.
czy cena za jedną sztukę,czy jedną parę
Ja kupowałam ich soczewki na allegro i z tego co pamiętam to płaciłam około 60zł za parę (2szt).
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 13:44   #4052
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

yennefer to laboratorium ostro przegina jesli ty wciaz czekasz na zamowienie od nich. a moze oni to juz wyprodukowali tylko to poczta sie z tym tak ociaga?? w kazdym razie mi za 2 dni konczy sie waznosc tych turkusowych bo one sa tylko miesieczne a jak teraz trzeba czekac miesiac na soczewki to chyba kupie w ciemno te blekitne. podobno maja byc bardziej naturalne od turkusowych. niewiem moze to tylko zludzenie ale ten turkus mi sie kojarzy z soczewkami freshlook dimensions chcialabym teraz cos bardziej subtelnego i naturalnego. chcialabym w koncu znalesc soczewki i kolor przy ktorym juz pozostane na stale:/ te poszukiwania zaczynaja mnie powoli meczyc
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 13:57   #4053
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolina_0 Pokaż wiadomość
yennefer to laboratorium ostro przegina jesli ty wciaz czekasz na zamowienie od nich. a moze oni to juz wyprodukowali tylko to poczta sie z tym tak ociaga?? w kazdym razie mi za 2 dni konczy sie waznosc tych turkusowych bo one sa tylko miesieczne a jak teraz trzeba czekac miesiac na soczewki to chyba kupie w ciemno te blekitne. podobno maja byc bardziej naturalne od turkusowych. niewiem moze to tylko zludzenie ale ten turkus mi sie kojarzy z soczewkami freshlook dimensions chcialabym teraz cos bardziej subtelnego i naturalnego. chcialabym w koncu znalesc soczewki i kolor przy ktorym juz pozostane na stale:/ te poszukiwania zaczynaja mnie powoli meczyc
wczoraj mi napisali,że soczewki zostały wysłąne, więc mam nadzieję,że niedługo dotrą
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 14:01   #4054
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yennefer2 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam ich soczewki na allegro i z tego co pamiętam to płaciłam około 60zł za parę (2szt).
zamówiam.zobaczymy jaki efekt bedzie i czy nie będą mnie drażniły
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 14:08   #4055
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zamówiam.zobaczymy jaki efekt bedzie i czy nie będą mnie drażniły
Powiem Ci tyle,że ja mam bardzo wrażliwe oczy, a to jedne z wygodniejszych soczewek jakie miałam. Minus to niezbyt naturalny efekt na moich jasnych oczach i za duża dziura na źrenicę
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 14:43   #4056
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yennefer2 Pokaż wiadomość
Powiem Ci tyle,że ja mam bardzo wrażliwe oczy, a to jedne z wygodniejszych soczewek jakie miałam. Minus to niezbyt naturalny efekt na moich jasnych oczach i za duża dziura na źrenicę
ja mam bursztynowe oczy,więc chyba nie będzie tak widać w tych orzechowych...
jutro będą to cykne fotkę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 18:38   #4057
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja mam bursztynowe oczy,więc chyba nie będzie tak widać w tych orzechowych...
jutro będą to cykne fotkę
No, u Ciebie powinno być wszystko super I fajnie,że wstawisz zdjęcia
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 17:33   #4058
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolina_0 Pokaż wiadomość
yennefer to laboratorium ostro przegina jesli ty wciaz czekasz na zamowienie od nich. a moze oni to juz wyprodukowali tylko to poczta sie z tym tak ociaga?? w kazdym razie mi za 2 dni konczy sie waznosc tych turkusowych bo one sa tylko miesieczne a jak teraz trzeba czekac miesiac na soczewki to chyba kupie w ciemno te blekitne. podobno maja byc bardziej naturalne od turkusowych. niewiem moze to tylko zludzenie ale ten turkus mi sie kojarzy z soczewkami freshlook dimensions chcialabym teraz cos bardziej subtelnego i naturalnego. chcialabym w koncu znalesc soczewki i kolor przy ktorym juz pozostane na stale:/ te poszukiwania zaczynaja mnie powoli meczyc
Doszły soczewki. Wyobraź sobie,że nie przysłali mi próbki tych niebieskich nie wiem dlaczego...
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:16   #4059
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

pierdzielisz? co za niekompetencja, nie dosc ze czekalas na te soczewki prawie miesiac to jeszcze nie przyslali Ci probki ktora obiecali.. jak teraz i mi kaza czekac miesiac na zamowienie to juz chyba calkiem zwatpie:/
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:18   #4060
Komagata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja od kilku dni posiadam ColourVUE Big Eyes kolor Pretty Hazel i musze stwierdzic, że to najwygodniejsze soczewki jakie miałam Nie wyglądają za bardzo naturalnie, więc nie polecam osoba które chcą zmienić kolor oczu i jednocześnie wyglądać naturalnie. Jednak ja jestem z nich bardzo zadowolona
Zamieszczam dwa zdjęcia oczu w soczewkach, moj naturalny kolor to ciemny brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-05-13 13.45.00.jpg (25,1 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-05-13 13.45.17.jpg (30,3 KB, 179 załadowań)

Edytowane przez Komagata
Czas edycji: 2012-05-13 o 13:19
Komagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 18:29   #4061
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolina_0 Pokaż wiadomość
pierdzielisz? co za niekompetencja, nie dosc ze czekalas na te soczewki prawie miesiac to jeszcze nie przyslali Ci probki ktora obiecali.. jak teraz i mi kaza czekac miesiac na zamowienie to juz chyba calkiem zwatpie:/
No! Masakra jakaś! Dorzucili mi tylko do soczewek płyn. A płynu ja nie chcę, chcę próbki niebieskich!
Napisałam do nich maila, gdzie wkleiłam fragment maila od ich pracownicy, która obiecywała mi te próbki (na szczęście mam zachowaną całą korespondencję) no i zobaczymy co oni na to...
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 08:38   #4062
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

oni tam chyba teraz zmienili konsultanke z tad caly ten cyrk:/ no ale miejmy nadzieje ze sprawa sie wyjasni i dosla Ci to co obiecali byle by nie za nastepny miesiac .. chyba trzeba rozwazyc calkiem powaznie te brazylijskie hahaha kupic soczewki na caly rok za cene jaka wydajemy tu za 3 miesiace i miec swiety spokoj. a tam przynajmniej sa zdjecia tych soczewek jak to bedzie wygladalo na oku a tutaj nie ma ani zdjec ani probek
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 08:55   #4063
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Komagata Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni posiadam ColourVUE Big Eyes kolor Pretty Hazel i musze stwierdzic, że to najwygodniejsze soczewki jakie miałam Nie wyglądają za bardzo naturalnie, więc nie polecam osoba które chcą zmienić kolor oczu i jednocześnie wyglądać naturalnie. Jednak ja jestem z nich bardzo zadowolona
Zamieszczam dwa zdjęcia oczu w soczewkach, moj naturalny kolor to ciemny brąz.
śliczne.lepsze niż czarne szkła

ja wybrałam jaśniejszy odcień ,ciekawe,czy wyjdą ciemne na moich .
pewnie juz dzś będą
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 11:55   #4064
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolina_0 Pokaż wiadomość
oni tam chyba teraz zmienili konsultanke z tad caly ten cyrk:/ no ale miejmy nadzieje ze sprawa sie wyjasni i dosla Ci to co obiecali byle by nie za nastepny miesiac .. chyba trzeba rozwazyc calkiem powaznie te brazylijskie hahaha kupic soczewki na caly rok za cene jaka wydajemy tu za 3 miesiace i miec swiety spokoj. a tam przynajmniej sa zdjecia tych soczewek jak to bedzie wygladalo na oku a tutaj nie ma ani zdjec ani probek
Napisałam do nich. Przeprosili i napisali,że skończyły im się próbki w sky blue i czy zgadzam się,żeby do następnego zamówienia mi je dołączyli.
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 12:54   #4065
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

to zapytaj ich czy nie dali by rady przyslac tego troche wczesniej niz za miesiac bo kilka osob zastanawia sie nad zakupem tych soczewek i chcieli by jak najszybciej wiedziec jak to mnie wiecej wyglada haha
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 13:19   #4066
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolina_0 Pokaż wiadomość
to zapytaj ich czy nie dali by rady przyslac tego troche wczesniej niz za miesiac bo kilka osob zastanawia sie nad zakupem tych soczewek i chcieli by jak najszybciej wiedziec jak to mnie wiecej wyglada haha
Pytałam. Nie da rady, bo nie mają próbek. Będą w przyszłym miesiącu jak zatrudnią nowych pracowników...
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:55   #4067
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

znaczy ja podejzewam bo z tego co mi napisali ten kolor bedzie wchodzic w modrawkowy a ich soczewki sa zblizone do focus softcolors wiec to pewnie bedzie w przyblizeniu wygladac tak jak te focusy royal blue blekitne. przynajmniej mi sie tak wydaje, a te soczewki nie grzesza naturalnoscia dlatego tak sie zastanawiam ale z 2 strony intuicja podpowiada mi ze mi sie spodobaja wiec niewiem czy nie wezme ich tak na spontanie w ciemno
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:28   #4068
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

macie racje.
wielka dziura w soczewkach powiekszających oko.
soczeka tylko dla osób z podobna kolorystyka naturalnego oka .
efekt świetny,tylko nie mogłam tego uchwycic aparatem

moje naturalne oko w kolorze bursztynu (kiepskie zdjęcie)
bez☠tytułu3.jpg

zdjęcie z lampą
bez☠tytułu2.jpg


bez lampy błyskowej'
bez☠tytułu1.jpg

jesli bede szukać niebieskich szkieł to muszę znaleźć z małą dziurką na źrenicę.

nosze te soczewki już godzinę,ale ciągle widzę jak przez mglę.to samo jak w poprzednich.może ja nie moge nosić soczewek?

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-05-15 o 12:20
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:57   #4069
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

a mi sie wydaje ze masz poprostu zle dopasowane pod wzgledem krzywizny i z tad te dolegliwosci. soczewki powinny byc prawie nie wyczuwalne na oku. a kolor rzeczywiscie ladny ale mi sie bardziej podoba twoj naturalny
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 22:00   #4070
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
macie racje.
wielka dziura w soczewkach powiekszających oko.
soczeka tylko dla osób z podobna kolorystyka naturalnego oka .
efekt świetny,tylko nie mogłam tego uchwycic aparatem

moje naturalne oko w kolorze bursztynu (kiepskie zdjęcie)
Załącznik 4674949

zdjęcie z lampą
Załącznik 4674950


bez lampy błyskowej'
Załącznik 4674951

jesli bede szukać niebieskich szkieł to muszę znaleźć z małą dziurką na źrenicę.

nosze te soczewki już godzinę,ale ciągle widzę jak przez mglę.to samo jak w poprzednich.może ja nie moge nosić soczewek?
masz śliczny swój naturalny kolor!!
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 09:35   #4071
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Słuchajcie, nie rozeznaje się w ogóle w soczewkach więc nie wiem o co chodzi oglądając aukcje np na allegro gdzie są opisy tych soczewek... Takie kolorowe soczewki mogą nosić osoby, które nie mają wady wzroku? Takie "zerówki"? Mam zielone oczy a chciałabym brązowe
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 15:06   #4072
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Słuchajcie, nie rozeznaje się w ogóle w soczewkach więc nie wiem o co chodzi oglądając aukcje np na allegro gdzie są opisy tych soczewek... Takie kolorowe soczewki mogą nosić osoby, które nie mają wady wzroku? Takie "zerówki"? Mam zielone oczy a chciałabym brązowe
mogą,ale jak źle dobierzesz krzywiznę to nie ponosisz,jak ja.obie pary soczewek chyba wyladują w koszu


edit-niech się lepiej wypowiedzą specjalistki,bo moja wiedza jest do

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-05-20 o 19:11
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 03:47   #4073
owlie
Raczkowanie
 
Avatar owlie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Skąd się da.
Wiadomości: 65
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witam wszystkich obeznanych w temacie, mam nadzieję, że możecie mnie "poprowadzić przez mgłę" mej niewiedzy.
Planuję w najbliższym czasie zakup soczewek, konkretnie z rodzaju big eyes, jednak ja nie o tym. Wiem, że muszą być dopasowane pod względem krzywizny do oka, i tutaj rodzi się pytanie.
Mam iść do okulisty i poprosić by mi zmierzył krzywiznę, czy jak mam to załatwić :P? I oczywiście, ile taka przyjemność może kosztować, żebym wiedziała, czy udać mogę się już teraz czy jednak będę musiała uzbroić się w potężniejsze fundusze?
Dziękuję za odpowiedzi, każda będzie bardzo pomocna
__________________
Weekendowy fotograf


owlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 16:35   #4074
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez owlie Pokaż wiadomość
Witam wszystkich obeznanych w temacie, mam nadzieję, że możecie mnie "poprowadzić przez mgłę" mej niewiedzy.
Planuję w najbliższym czasie zakup soczewek, konkretnie z rodzaju big eyes, jednak ja nie o tym. Wiem, że muszą być dopasowane pod względem krzywizny do oka, i tutaj rodzi się pytanie.
Mam iść do okulisty i poprosić by mi zmierzył krzywiznę, czy jak mam to załatwić :P? I oczywiście, ile taka przyjemność może kosztować, żebym wiedziała, czy udać mogę się już teraz czy jednak będę musiała uzbroić się w potężniejsze fundusze?
Dziękuję za odpowiedzi, każda będzie bardzo pomocna
Jeśli nie chcesz testować na oczach i kupować bez doboru, to najlepszym wyjściem jakie ja widzę jest telefon do optometrysty (lub nawet kilku) i powiedzenie wprost, o co chodzi. Nie licz na to, że w gabinecie będzie wybór kolorowych soczewek, ale oczywiście jest możliwe badanie i określenie na jego podstawie, w jakie soczewki celować. Pełny dobór obejmuje jednak również aplikację soczewek pod okiem specjalisty i sprawdzenie, czy dobrze się układają. W taki sposób dobiera się soczewki dla astygmatyków, a więc bada się oczy, zamawia soczewki (jest niemożliwością trzymanie takich soczewek dla każdego pacjenta w gabinecie, ale to osobna historia) i kontynuuje dobór kiedy już soczewki dotrą do gabinetu. Myślę, że podobnie mógłby wyglądać dobór soczewek kolorowych. Co do ceny, to już bardzo zależy; z reguły dobór mieści się w cenie ok. 100zł ale w to wliczona jest też pierwsza para soczewek i mały płyn. W sytuacji gdy soczewki musiałabyś sobie kupić sama, nie wiem co gabinet ci zaproponuje.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 10:39   #4075
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

zakupilam pierwsze kolorowe niebieskie soczewki<na codzien nosze noermalne bezbarwne> i mam wrazenie ze ten niebiseki kolor zaslania mi pole widzenia troche. czy to normalne??
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 00:09   #4076
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witajcie! (od razu przepraszam jak się powtarzam, ale pobieżnie szukając kilka podstron wcześniej nie znalazłam podobnego problemu)

Czy oprócz Acuvue 2 Colours Enhancers (dwutygodniówki) są dostępne jakieś inne zamienniki wycofacych Focusów Softcolours? Kończy mi się zapas i raczej już w żadnym sklepie ich nie znajdę. Chodzi mi o soczewki miesięczne lekko koloryzujące bez widocznych pikselików. Miałam kilka takich i bardzo mi się nie podobają. A te focusy to najlepsze co mogło mi się trafić... Interesuje mnie kolor zielony
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 17:29   #4077
Ita23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 78
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

hej,
przymierzam się do kupna swoich pierwszych kolorowych soczewek. Moje naturalne to ciemnoniebieskie, chciałabym zakupić jedną parę w kolorze turkusowym lub jasnobłękitnym, drugą w niemnobrązowym. Możecie polecić jakieś dobre modele? Głownym kryterium, którym sę kieruję to to, żeby nie było widać tych pikseli, bo wygląda to tragicznie, a dwa, żeby dziura na źrenicę nie była zbyt wielka, zwłaszcza jeśli idzie o brązowe, nie chcę, żeby było widać mój naturalny kolor oka wewnątrz, bo też uważam, że wygląda to strasznie słąbo :/. Jedne z nich wolałabym speklakularne w typie big eyes, a drugie mogą być naturalne. Proszę pomóżcie cena do 60-70 zł, najlepiej miesięczne, ewentualnie kwartalne lub jdnodniowe, byle by spełniał te dwa wymogi, bo w tych 2 przypadkach lądują od razu w koszu...
Ita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 23:14   #4078
spiderro
Raczkowanie
 
Avatar spiderro
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Arrow Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hej! widze tu duży wątek moda - uroda ^^ zapraszam do mojego klubu Łowczynie Modowych Okazji - macie jakąś soczewkową perełkę? podzielcie się wrażeniami
Jak się desperacko szuka, to się wszystko znajdzie. Focusy mi wycofali To polską firmę znalazłam z podkreślającymi i nosze zielone Evergreen.
POSZUKUJĘ! soczewek powiększających powyżej 14.5mm średnicy, dostępnych w Polsce. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, najlepiej zielone też.
spiderro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:19   #4079
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spiderro Pokaż wiadomość
POSZUKUJĘ! soczewek powiększających powyżej 14.5mm średnicy, dostępnych w Polsce. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, najlepiej zielone też.
Seria Big Eyes ColourVue, 15mm. Są zielone - Party Green.
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:09   #4080
spiderro
Raczkowanie
 
Avatar spiderro
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Talking Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;34656929]Seria Big Eyes ColourVue, 15mm. Są zielone - Party Green.[/QUOTE]
: jupi::j upi::ju pi::jup i:
Dziękuję^^ ale super. A gdzie najlepiej, najbezpieczniej je zakupić?
spiderro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.