Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 12:48   #1711
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Ja sie farbuje i smaruje samoopalaczem to jedyne nienaturalne zachowania bo makijażu chyba nie wliczamy w to
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:09   #1712
Naamaha
Raczkowanie
 
Avatar Naamaha
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 387
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

A ja się nie maluję, nie farbuję i właśnie chcę być jak najbardziej blada (pomimo ciemnej z natury karnacji -,-)
A co do artykułów GMO to znalazłam takie (być może Noodle je widziałaś ale na wszelki wypadek wklejam)
http://ekobuddyzm.pl/2011/02/profeso...ze-strony-gmo/
http://www.greenpeace.org/poland/pl/...sko-i-zdrowie/
__________________
Wybieraj kosmetyki wolne od okrucieństwa!

veganees.blogspot.com/ Mój blog kulinarny
www.facebook.com/groups/healthomania/

Żyj i daj żyć innym- czyli jedz, nie krzywdź, kochaj! Masz wybór. Go vegan!
http://empatia.pl/str.php?dz=117
Naamaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:32   #1713
marta xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Mam do was jeszcze kilka pytań odnosnie kosmetyków . Częsc z nich bardzo łatwo mi było zastąpić np. zele pod prysznic, do twarzy czy peelingi ale gorzej jest z kremem do twarzy, pudrami, dezodorantem i mascarą. Puder do tej pory miałam z max factora creme puffi a drugi z maybelline dream matt musse, bardzo mi zależy w szczególnosci na dobrze matującym pudrze w kamieniu transparentnym (podobnym do creme puff ), który nie wysusza i nie podrażnia skóry, to samo z kremem do twarzy najlepiej na noc do tej pory używałam garniera zielonego także może cos o podobnej, lekkiej konsystencji? Liren aqua niestety podrażnia mi twarz więc odpada . Mam delikatną, skłonną do podrażnień skóre i to jest duży problem . Jesli chodzi o tusz do rzęs to potrzebuje mocno wydłużający do tej pory kozystałam z maybelline żóltej mascary to moze cos z podobną szczoteczką? Najgorzej jest z dezodorantem kiedys miałam dove w kulce ale mnie wkurzał bo był gesty i zostawiał plamy potem zmieniłam na adidasa, który mi podraznił skóre, wiec wróciłam do dove ale wtedy się dowiedziałam o (nie)testowaniu, więc kochana mamuska kupiła mi marksa i spensera ( mimo że nie podziela tej mojej wariacji), ale efekt taki sam jak z adidasem, więc przez 2 miesiace nie uzywałam w ogóle zadnego antyperspirantu ale przyszły ciepłe dni i musiałam zacząc czegos używac a mama kupiła garnier minerals w sprayu i jak na złosć okazał się...fantastyczny nie podrażnia, nie wysusza, nie zostawia białych sladów. Nie wiem co teraz mam robić ; na razie go używam ale nie chce dalej tego robić jak pomysle o cierpieniu tych biednych zwierzatek ale przecież nie będę chociła spocona lub co gorsza z zoognioną skórą pod pachami. Mam nadzieje, że bedziecie mi w stanie pomóc, chociaż troszeczkę . Będę bardzo wdzięczna
marta xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:58   #1714
Naamaha
Raczkowanie
 
Avatar Naamaha
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 387
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to niestety nie pomogę. Ale kremy do twarzy są dobre z Ava Eco Garden A dezodoranty/antyperspiranty były już wymieniane na wątku tj. z Ziaji i Sorai.
Większość kosmetyków trzeba po prostu wybierać metodą prób i błędów, aż natrafi się na ten najlepszy
__________________
Wybieraj kosmetyki wolne od okrucieństwa!

veganees.blogspot.com/ Mój blog kulinarny
www.facebook.com/groups/healthomania/

Żyj i daj żyć innym- czyli jedz, nie krzywdź, kochaj! Masz wybór. Go vegan!
http://empatia.pl/str.php?dz=117
Naamaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:17   #1715
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez marta xxx Pokaż wiadomość
Mam do was jeszcze kilka pytań odnosnie kosmetyków . Częsc z nich bardzo łatwo mi było zastąpić np. zele pod prysznic, do twarzy czy peelingi ale gorzej jest z kremem do twarzy, pudrami, dezodorantem i mascarą. Puder do tej pory miałam z max factora creme puffi a drugi z maybelline dream matt musse, bardzo mi zależy w szczególnosci na dobrze matującym pudrze w kamieniu transparentnym (podobnym do creme puff ), który nie wysusza i nie podrażnia skóry, to samo z kremem do twarzy najlepiej na noc do tej pory używałam garniera zielonego także może cos o podobnej, lekkiej konsystencji? Liren aqua niestety podrażnia mi twarz więc odpada . Mam delikatną, skłonną do podrażnień skóre i to jest duży problem . Jesli chodzi o tusz do rzęs to potrzebuje mocno wydłużający do tej pory kozystałam z maybelline żóltej mascary to moze cos z podobną szczoteczką? Najgorzej jest z dezodorantem kiedys miałam dove w kulce ale mnie wkurzał bo był gesty i zostawiał plamy potem zmieniłam na adidasa, który mi podraznił skóre, wiec wróciłam do dove ale wtedy się dowiedziałam o (nie)testowaniu, więc kochana mamuska kupiła mi marksa i spensera ( mimo że nie podziela tej mojej wariacji), ale efekt taki sam jak z adidasem, więc przez 2 miesiace nie uzywałam w ogóle zadnego antyperspirantu ale przyszły ciepłe dni i musiałam zacząc czegos używac a mama kupiła garnier minerals w sprayu i jak na złosć okazał się...fantastyczny nie podrażnia, nie wysusza, nie zostawia białych sladów. Nie wiem co teraz mam robić ; na razie go używam ale nie chce dalej tego robić jak pomysle o cierpieniu tych biednych zwierzatek ale przecież nie będę chociła spocona lub co gorsza z zoognioną skórą pod pachami. Mam nadzieje, że bedziecie mi w stanie pomóc, chociaż troszeczkę . Będę bardzo wdzięczna
krem -Ava ogórkowy z certyfikatem EcoCert
puder w kamieniu -Bell
deo- Crystal ałun
mascara-wibo zielona

Edytowane przez 201607180946
Czas edycji: 2012-05-22 o 14:19
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:03   #1716
marta xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

A te kosmetyki z firmy wibo czy ava znajde w drogeriach czy musze szukać przez Internet?
marta xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:58   #1717
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Naamaha Pokaż wiadomość
Mogłaby mi któraś polecić jakiś filtr SPF 50, nie bielący za bardzo, w przystępnej cenie? Bo już 2 razy wydałam pieniądze na filtrowe buble...jeden z babydreamu (pomijając, że ma alkohol na 2 miejscu) okropnie bieli, a drugi bodajże z Sorai ma parafinę (babcia mnie pospieszała w rossmannie i nie popatrzyłam na skład)
do całego ciała ja uwielbiam Lirene a do twarzy od dawna używam Iwostinu i nadaje się pod podkład mineralny i nie bieli. Planuję kupić Lirene pomaranczowy do twarzy nastepny

Cytat:
Napisane przez marta xxx Pokaż wiadomość
A te kosmetyki z firmy wibo czy ava znajde w drogeriach czy musze szukać przez Internet?
Obie firmy w Rossmanie. Z mascar polece jeszcze Bell Phenomenal Lashes

http://gliwice.gazeta.pl/gazetagliwi...e_krolika.html świetna wiadomość, studenci nie będą musieli kroić zwierząt.

Edytowane przez Bela03
Czas edycji: 2012-05-22 o 16:49
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 17:14   #1718
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
do całego ciała ja uwielbiam Lirene a do twarzy od dawna używam Iwostinu i nadaje się pod podkład mineralny i nie bieli. Planuję kupić Lirene pomaranczowy do twarzy nastepny
O, akurat szukam dobrego filtra, nie zarejestrowałam, że Iwostin jest ok To uratuje moją kieszeń, upatrzyłam już sobie filtr z SVR, ale cenę ma zaporową, więc spróbuję Iwostinu, trzy razy tańszego

Dzięki Naamaha za linki, tam nie trafiłam Na razie wertuje internet i mam papkę w głowie, bo muszę wymyślić poster za lub przeciw GMO. Ja akurat jestem przeciwko ze względu na monopolizację rynku i wykorzystywanie do celów czysto zarobkowych, ale że przedmiot to ochrona środowiska, muszę znaleźć coś bardziej w zagadnieniach chemiczno-biologicznych, a z tym ciężko, bo w internecie jest pełno śmieci na ten temat. Jak dla mnie idealny byłby zamysł - każdy kij ma dwa końce :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 17:46   #1719
Naamaha
Raczkowanie
 
Avatar Naamaha
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 387
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Noodle Soup nie ma za co

Belao3 to wspaniale Mam nadzieję, że jak będę szła na studnia weterynaryjne to ten patent zostanie wprowadzony we Wrocławiu.
Hm...chyba też wypróbuję ten Iwostin, ale patrząc na opinie KWC boję się, że mnie zapcha :c No nic, trzeba będzie próbować

A i jeszcze pytanko Czy Avene jest CF? Bo właśnie chciałam zobaczyć na wizazowej liście i okazało się, że nie ma go na niej.
__________________
Wybieraj kosmetyki wolne od okrucieństwa!

veganees.blogspot.com/ Mój blog kulinarny
www.facebook.com/groups/healthomania/

Żyj i daj żyć innym- czyli jedz, nie krzywdź, kochaj! Masz wybór. Go vegan!
http://empatia.pl/str.php?dz=117

Edytowane przez Naamaha
Czas edycji: 2012-05-22 o 17:58
Naamaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 19:00   #1720
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

dzięki za linki, które tu padły. Dziewczyna napisała na wątku Uaktualnionej listy, żeby nie zaśmiecać tamtego wątku odpisałam jej pw dot. Oriflame.

Dzisiaj widziałam pełno psów pozamykanych w samochodach (( a upał jak siemasz czy można jakoś legalnie zainterweniować??? żeby pomóc tym biednym zwierzakom??? nie bardzo wiem jak daleko mogę się posunąć, dzisiaj byłam bliska wybicia szyby
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 19:39   #1721
VanityOverdose
Raczkowanie
 
Avatar VanityOverdose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 70
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Możesz wezwać policję, albo straż miejską. A oni mogą wybić szybę.
__________________
Go Vegan
Dwie pasje:
http://jedzniekrzywdzkochaj.blogspot.com/ -jedzenie

http://vanityoverdose.com/ - makijaż
VanityOverdose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 19:41   #1722
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

ooooo dobrze wiedzieć, wiecie jeszcze jak na 3 minuty sie wyjdzie z tego samochodu to ok nic sie nie stanie ale jak sobie idą do supermarketu tam się schodzi nawet 30 minut a ten pies taki biedny z ledwo otworzonym okienkiem :/
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 20:01   #1723
Sternchen_7
Zadomowienie
 
Avatar Sternchen_7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 816
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Dziewczyny, czy istnieje coś takiego jak nietestowany, niedrogi, z filtrem UV krem do twarzy na codzień?
Za niedługo jadę nad jeziora, lasy, itp., przydałby mi się taki
Sternchen_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 20:17   #1724
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Sternchen_7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy istnieje coś takiego jak nietestowany, niedrogi, z filtrem UV krem do twarzy na codzień?
Za niedługo jadę nad jeziora, lasy, itp., przydałby mi się taki
Od paru stron przewijają się pojedyncze posty z tym tematem, sama szukałam Z droższych, aptecznych są SVR, Lierac, średnia półka cenowa to Iwostin, z nie aptecznych Lirene, Ziaja ma coś w swojej ofercie, Kolastyna, Eveline chyba też, Eva, Pollena Eva
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 20:47   #1725
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
dzięki za linki, które tu padły. Dziewczyna napisała na wątku Uaktualnionej listy, żeby nie zaśmiecać tamtego wątku odpisałam jej pw dot. Oriflame.

Dzisiaj widziałam pełno psów pozamykanych w samochodach (( a upał jak siemasz czy można jakoś legalnie zainterweniować??? żeby pomóc tym biednym zwierzakom??? nie bardzo wiem jak daleko mogę się posunąć, dzisiaj byłam bliska wybicia szyby
cooooo????
ja nigdy czegoś takiego nie widziałam. Szok. Wstyd, bo ja myślałam, że to tylko na demotywatorach pokazują, dlaczego wciąż jestem taka nawina?

Ja bym czekała na bydlaka i mu nawyrzucała. A szybe bym na bank wybiła i wysprejowała na aucie co zrobił.
Jejku:/
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 21:50   #1726
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

no właśnie my z mamą pilnowałyśmy tego pod supermarketem czy gościu wychodzi bo psa zostawił w bagażniku z lekko uchylonym tylnym oknem ze ten pies skretu szyi dostawał próbując łapać powietrze... i dlatego chciałam się zapytać czy mogę gdzieś interweniować, teraz już wiem przyda się na przyszłość.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 00:32   #1727
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Od paru stron przewijają się pojedyncze posty z tym tematem, sama szukałam Z droższych, aptecznych są SVR, Lierac, średnia półka cenowa to Iwostin, z nie aptecznych Lirene, Ziaja ma coś w swojej ofercie, Kolastyna, Eveline chyba też, Eva, Pollena Eva

Ja i mój Tż używamy z Evki dla młodej skóry 18+, jest super lekki, ale filtr to niestety tylko 7 (nie wiem jak w innych kremach). Ogólnie polecam ten krem po jest bardzo przyjemny.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 05:13   #1728
wiktoriasb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: koszalinek
Wiadomości: 77
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Marta xxx ja też dopiero wkraczam na drogę kupowania cruelty free
Ciekawa jestem jak inne dziewczyny zaczynały, czy po prostu któregoś dnia stwierdziłyście "Od dziś nie kupuje kosmetyków testowanych", co jeśli w momencie takiej decyzji okazuje się że 80% posiadanej pielęgnacji czy kolorówki jest testowane. Wyrzucałyście? Zaczynałyście powoli kupować nietestowane? a co jeśli miałyście jakiś ulubiony kosmetyk i okazało się że firma testuje?
Ja już kiedyś miałam bardzo krótki etap niekupowania testowanych ale brakło mi wiedzy i wytrwałości, niestety ja musze robić zakupy online bo w takich Drogeriach jak boots to same loreale i inne takie. Teraz sie trochę doedukowałam i doszłam do wniosku też że organiczne kosmetyki sa lepsze dla skóry i wiele z organicznych firm nie testuje, ale wszystko sprawdzam w necie zanim kupię.
Ja postanowiłam zużyć co mam i kupować nietestowane jak mi się kończy sukcesywnie ale konsekwentnie. Mam tylko dużo kolorówki np z MAC ale kupowałam pare miesięcy temu no i żal się pozbyć, po prostu więcej świadomie nie kupię.
Udało mi się wczoraj nawet kupić płyn do naczyń Marks& Spencer nietestowany, mają też inna chemię domową, niestety trochę droższą od cifa i domestosa, aleprzeboleje w dobro czegoś w co wierzę.
Kolega w pracy stwierdził, że nic to nikomu nie da, że ja jedna przestane kupować u firmy X ale nie zgadzam się bo mam 25 lat i jeszcze paredziesiąc dobrych lat będę codziennie myć się, malować i sprzątać dom itp czyli np. taki podkład do twarzy który zużywam pare miesięcy dajmy na to 3 buteleczki rocznie za powiedzmy 120zł jakiś MAC to powiedzmy że malując sie do 60 roku życia daje 12 tysięcy złotych które ja decyduje , która firma zarobi na tym i kogo wespre.
Ah się rozpisałam, ale nie mam z kim pogadać o tym.
Wiesz o takich osobach myślę, że nie wiedzą co robią. to jest takie gadanie jak z głosowaniem "nie pójdę bo co to da". MAm psa ze schroniska, nie brałam go bo moda, bo pasował mi do torebki ale zrobiłam to bo w niej się zakochałam. Nie zmienię całego świata ale mogę go zmienić wokół siebie, mogę go zmienić dla jedneg0 psa. tak samo z testowańcami... może nic nie zmienie ale mam czyste sumienie a to jest najważniejsze....
wiktoriasb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 07:50   #1729
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez marta xxx Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że bedziecie mi w stanie pomóc, chociaż troszeczkę . Będę bardzo wdzięczna
Ja korzystam tylko z kosmetyków naturalnych, więc nie wiem, czy Ci to pomoże, ale na wszelki wypadek:
krem do twarzy - Eco Cosmetics na dzień, Organix na noc
dezodorant - Sante Kristall

Puder i tusz dopiero co zaczęłam testować, wcześniej miałam Bell i było też całkiem ok
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 09:29   #1730
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez wiktoriasb Pokaż wiadomość
Wiesz o takich osobach myślę, że nie wiedzą co robią. to jest takie gadanie jak z głosowaniem "nie pójdę bo co to da". MAm psa ze schroniska, nie brałam go bo moda, bo pasował mi do torebki ale zrobiłam to bo w niej się zakochałam. Nie zmienię całego świata ale mogę go zmienić wokół siebie, mogę go zmienić dla jedneg0 psa. tak samo z testowańcami... może nic nie zmienie ale mam czyste sumienie a to jest najważniejsze....
akurat z tym się zgadzam nie będę szczekać na komendę daj głos
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 11:49   #1731
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

WItam dziewczynki
Dołączam do was i będę się uczyć z małą pomocą mojego bloga gdzie pokaże co zmieniłam
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:58   #1732
Naleeen
Raczkowanie
 
Avatar Naleeen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 192
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Naamaha Pokaż wiadomość
Mogłaby mi któraś polecić jakiś filtr SPF 50, nie bielący za bardzo, w przystępnej cenie? Bo już 2 razy wydałam pieniądze na filtrowe buble...jeden z babydreamu (pomijając, że ma alkohol na 2 miejscu) okropnie bieli, a drugi bodajże z Sorai ma parafinę (babcia mnie pospieszała w rossmannie i nie popatrzyłam na skład)

Nie bieli SVR SPF50 z serii na naczynka - jest boski. Lierac też podobno nie bieli i ma dobry skład.
__________________
„Mimo to wolał być nieobecny całkowicie niż być tylko w części i brakującą resztą udawać. Dlatego był tak niezwykły dla ludzi, którzy go znali. Jeśli znalazł się w ich pobliżu, był dla nich całym sobą. Albo nie było go w ogóle.”

kosmetyki nietestowane na zwierzetach
Naleeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:31   #1733
Naleeen
Raczkowanie
 
Avatar Naleeen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 192
Wlasnie jem wege obiad w green wayu. Polecam na maksa!!!! Nawiazujac do filtrow. Nie rozumiem dlaczego kremy na dzien sa bez filtrow :/ mam teraz svr spf50 ale to dla mnie zbyt wysoka ochrona na teraz. Jak pojade nad morze to ok. A wersja tego kremu na dzien zwykla juz w ogole nie ma filtrow. Nie rozumiem tego. Tak samo jest w przypadku lierac. Maja pelno kremow z filtrem ale normalne pilegnacyjne, nawet na naczynka nie maja zadnej ochrony. Fuck. Przeciez nie bede sie caly rok smarowac spf50!

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
__________________
„Mimo to wolał być nieobecny całkowicie niż być tylko w części i brakującą resztą udawać. Dlatego był tak niezwykły dla ludzi, którzy go znali. Jeśli znalazł się w ich pobliżu, był dla nich całym sobą. Albo nie było go w ogóle.”

kosmetyki nietestowane na zwierzetach
Naleeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:54   #1734
marta xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
krem -Ava ogórkowy z certyfikatem EcoCert
puder w kamieniu -Bell
deo- Crystal ałun
mascara-wibo zielona
Poleciałam dzis do Rossmana i kupiłam tę mascare z wibo jest naprawde cudna (przynajmniej na razie) czego nie spodziewałam się po tak niskiej cenie :P także dzięki za jej polecenie. Krem mam nadzieję, że znajdę jakis na naczynka z perfecty albo ziaji, są one co prawda powyżej 20 roku zycia ale chyba mi nie zaszkodzą. Wiecie cos może o naturalnych kosmetykach z firmy fin club? Mama przyniosła mi dzis katalog tej firmy, bo wczesniej korzystałysmy z jej innego produktu i okazało się, że mają także kosmetyki a nawet srodki czystosci w 100% naturalne i z odpowiedzialnych źródeł z certyfikatami itd... fińskie, włoskie, czeskie, hiszpańskie. To, że są naturalne to raczej im wierzę bo co chwile o tym piszą w tych ich katalogach i na stronie. Jednak jest tylko krótka wzmianka, że nie testuja na zwierzętach i to tylko przy częsci kosmetyków z Włoch, ale jak dla mnie to za mało(nauczyłyscie mnie że znaczki króliczka czy ładne zapewnienia na katalogach nie wystarczają-szybko się uczę , tak jak to było w przypadku oriflame czy avonu, swoja droga znaczki dalej są choć kosmetyki tych firm w Chinach sa testowne ), weszłam więc na nasza wizażową liste i tam nic nie jest napisane o tej firmie i nie wiem czy mam pisac do nich emaila czy nie ?
marta xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 07:23   #1735
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Dziewczyny jakiego korektora używacie pod oczy?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 08:23   #1736
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Ja miałam Bell, był bardzo dobry i tani Maskował moje cienie pod oczami lepiej, niż droższe korektory.
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 09:00   #1737
VanityOverdose
Raczkowanie
 
Avatar VanityOverdose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 70
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiego korektora używacie pod oczy?
Dużej ilości snu A tak na serio to sama mam z tym problem. Ktoś coś poleci? Bo do tej pory używałam swoich kosmetyków z kufra, ale Kryolan na takie upały jest za ciężki
__________________
Go Vegan
Dwie pasje:
http://jedzniekrzywdzkochaj.blogspot.com/ -jedzenie

http://vanityoverdose.com/ - makijaż
VanityOverdose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 09:00   #1738
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

dziewczynki mam problem
nie wiem jaki lakier do włosów mam kupić
Jaką pastę do zębów .. mówicie że ziaji ale nie widziałam jej nigdzie
mam jeszcze spore zapasy innych rzeczy testowanych niestety .. ale zużyje skoro i tak naładowałam im kasę do kieszeni. Bardzo mnie cieszy rossman Uwielbiam ich wkładki higieniczne

Wiadomo co z Lidlem,W5, cien ?

Na liście przy Forte sweden należy dopisać: Online, Mrs. Potters, Romantic, Corine de Farme, Nature Cosmetic .. Miałam te kosmetyki w łazience i nawet nie wiedziałam. Wcześniej nie patrzyłam na producenta.

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2012-05-24 o 10:00
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:15   #1739
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez marta xxx Pokaż wiadomość
Poleciałam dzis do Rossmana i kupiłam tę mascare z wibo jest naprawde cudna (przynajmniej na razie) czego nie spodziewałam się po tak niskiej cenie :P także dzięki za jej polecenie.


Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
dziewczynki mam problem
nie wiem jaki lakier do włosów mam kupić
Jaką pastę do zębów .. mówicie że ziaji ale nie widziałam jej nigdzie
mam jeszcze spore zapasy innych rzeczy testowanych niestety .. ale zużyje skoro i tak naładowałam im kasę do kieszeni. Bardzo mnie cieszy rossman Uwielbiam ich wkładki higieniczne
Lakier to nie wiem, może rossmann ma jakiś, chyba Isana? Pastę do zębów na pewno ma

Edytowane przez 201607180946
Czas edycji: 2012-05-24 o 10:17
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:47   #1740
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość
Ja miałam Bell, był bardzo dobry i tani Maskował moje cienie pod oczami lepiej, niż droższe korektory.
Potwierdzam, moja mama używa i jest zachwycona. Dla mnie niestety za ciemny i moje oczy nie akceptują żadnego. Mam tłustą skórę pod oczami i wszystko spływa i się wałkuje.

A lakieru joanny nie polecam niestety.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-11 15:38:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.